Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-23, 01:33   #1
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947

Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI



Witam serdecznie w naszym szczuplutkim (), ociekającym seksem, błyskotliwym, słodkim i zboczonym babskim gronie





Są wśród nas:


- seksowne farmaceutki
- ambitne i ponętne prawniczki
- zgrabne, kochane i niewyspane Mamusie
- zadbane panie kosmetolog
- jędrne maturzystki
- matki, żony i kochanki
- tajemnicze, intrugujące złotowłose (pozdrawienia dla Winyla)
- emigrantki
- zakochane, zapracowane kelnerki
- obiboki

pojawiają się tez:

- maskotka która ma konto na facebooku
- cola, nasza ulubienica
- Enrique Iglesias i reszta alfabetu





Link do tabelki z wymiarami (ta sama której nie uzupełniłyśmy ostatnio )
https://spreadsheets.google.com/spre...tQ&hl=pl#gid=0


Zapraszamy nowe osoby!
Z nami Wam się uda


Jako że wątek zakładamy w okolicach Nowego Roku, proponuję mini ankietę na start

1. wzrost
2. waga
3. wymiary
4. CEL
+ 5. jadlospis i 6. ćwiczenia?



Zapraszamy WSZYSTKICH bez względu na wiek, płeć i stosunek do uwielbianych przez nas dni smakołyczków

Dziewczynki z dobrymi serduszkami, łączmy się!



START





PS! Korzystając z okazji chciałabym pozdrowić i zwabić do nas założycielkę PIERWSZEGO wątku,
MILUSIĘ1991
Kochana, gdyby nie Ty, nie byłoby nas tutaj
wpadaj do nas czasami!
__________________


Edytowane przez aniabaniaa
Czas edycji: 2012-01-08 o 15:10
aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 08:56   #2
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Jestem, jestem!
Bania jak cudownie - jędrne maturzystki! Aż przez chwilę zapomniałam o moim czole i 39C

My też mamy się mierzyć od nowa? ;>

No to kolejka za nowy wątek!
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 09:31   #3
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Annabanna, oficjalnie kocham Cię za tę wstęp jesteś mega mega!

Ale ankiety nie wypełnię, bo będziecie musiały mnie wyrzucić na wątek 10+
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 09:38   #4
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Ale ankiety nie wypełnię, bo będziecie musiały mnie wyrzucić na wątek 10+
Raczej +10 do seksapilu

Zastanawiam się czy @ postanowi mnie kiedyś zaskoczyć czy jestem zdana na dalsze oczekiwanie, które wydaje się nie mieć końca

Zjadłam pół podłużnej grahamki [w ogóle ciekawe kto mi kupił, w domu nikogo nie ma, a na blacie dwie buły] i jajecznicę z dwóch małych jajek na oliwie z oliwek
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 09:57   #5
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

O ja Wzruszyło mnie to

BŚ, odp z tamtego wątku ---> szał!
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 11:12   #6
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Annabanna, oficjalnie kocham Cię za tę wstęp jesteś mega mega!

Ale ankiety nie wypełnię, bo będziecie musiały mnie wyrzucić na wątek 10+
A mnie na 15+

Dzięki Bania, dzięki!

Loriette - dzidziuś?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 11:22   #7
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Loriette, nic mi nie mów... Ja na mój czekam już 4 czy 5 dni
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 11:55   #8
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość

Loriette - dzidziuś?
Winyl.. Szukasz zaczepki!?
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Loriette, nic mi nie mów... Ja na mój czekam już 4 czy 5 dni
No ja miałam w październiku 24, w listopadzie 25 no i powinnam dostać teraz 26 z tego wynika, ale wtedy skończę 30 i cała woda nie zejdzie do sylwestra, także próbuję go przyśpieszyć...
Właśnie godzinę grzałam stopy w gorącej wodzie - teraz widzę, że moje stopy wyglądają jakbym je włożyłam do czerwonej farby
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 12:19   #9
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Hej mogę dołączyć?
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 13:17   #10
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Aniu tak się bałaś pierwszego razu a tu taki ładny pierwszy wątek Ci wyszedł

Zaraz zaraz który to już rok próbujemy zrzucić 5 kg?

POstanowiłam sobie 12.12 że będę miała przed świętami 2 tyg bez słodkiego i oprócz 3-bita, połowy eklerka i małego kinderka został mi jeszcze tylko jeden dzień jestem z siebie dumna bo dla mnie to nie lada wyczyn
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 13:51   #11
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiulek19 Pokaż wiadomość
Hej mogę dołączyć?
Jasne!
Powiedz nam coś o sobie (pyt. z 1 postu + coś od siebie )
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 14:48   #12
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Raczej +10 do seksapilu
taaa... Dzisiaj nie wychodzę z domu na imprezę, bo się wstydzę tego jak wyglądam, więc seksapil aktualnie mnie wystawił

ej, ale nie będzie bobasa?

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A mnie na 15+
idziemy do przodu
Cytat:
Napisane przez asiulek19 Pokaż wiadomość
Hej mogę dołączyć?
cześć

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Zaraz zaraz który to już rok próbujemy zrzucić 5 kg?
tysiącpięćsetstodziewięćs et.

Jak Wam idą przygotowania do Świąt?
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 15:08   #13
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

bania, jestes mega za ten wstep normalnie Cie uwielbiam!

ja dzisiaj pracowalam do 12 i mam ochote leniuchowac,obzerac sie i popijac drinki do wtorku a no ale zanim te przyjemnosci to czeka mnie kupienie 2 prezentow, ubranie choinki i post do wigilii
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 15:09   #14
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

witam na nowym wątku,na dzidzie to chyba poczekam ja...jutro robie test....
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 15:50   #15
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
witam na nowym wątku,na dzidzie to chyba poczekam ja...jutro robie test....
Ja na szczęście dzisiaj dostałam okresu!
Spóźniał się 4 czy 5 dni
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 16:37   #16
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

6 cześć hej robaczki

coraz bliżej święta, coraz bliżej święta u mnie cały czas przygotowania, nawet nie mam jak pisać z Wami, najważniejsze, ze juz prawie wszystko zrobione
Cytat:
na dzidzie to chyba poczekam ja...jutro robie test....
oby nie do jutra bejbe
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 16:54   #17
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
taaa... Dzisiaj nie wychodzę z domu na imprezę, bo się wstydzę tego jak wyglądam, więc seksapil aktualnie mnie wystawił
Jesteś taka głupia Masz taką genialną buzię, świetną gadkę, a Ty marudzisz na to jak wyglądasz. Ja pamiętam to zdjęcie bodajże na schodach - H. z rana jak śmietana
Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
ej, ale nie będzie bobasa?
Nie, nie Mam nawet zapas czasu, ale chciałabym dostać wcześniej i chwytam się wszystkich domowych metod. Bawię się w znachora

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Jak Wam idą przygotowania do Świąt?
Wszystko gotowe
Cytat:
Napisane przez muminek88 Pokaż wiadomość
witam na nowym wątku,na dzidzie to chyba poczekam ja...jutro robie test....
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście dzisiaj dostałam okresu!
Spóźniał się 4 czy 5 dni
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 18:19   #18
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Siema laski
Ja byłam chora O_o Dziś wstałam z łóżka i umyłam włosy, bo TŻ przyjechał. Na dodatek tak mnie mdliło od wieczora i praktycznie cały dzień mnie mdli, jakieś grypsko żołądkowe mnie dopada. No cudnie, cudnie. O 8 rano pobiegłam do apteki i dostałam jakieś CUDOWNE tabletki, już prawie nic mi nie dolega, ale już obżeranie się w święta odpada Muszę uważać co jem, żeby nie rzygać i o. Co nie zmienia faktu, że dzisiaj z TŻ tak się obżarliśmy słodyczami i ciastem... Mama tylko przychodziła i dokładała O_o A teraz źle się czuję Mam za swoje, nie mogę przesadzać w tym roku.

U mnie już prawie wszystko gotowe na święta- bez zbędnej nerwówki i bieganiny, także jest ok. Pozdro ode mnie i Julianka w mikołajowej czapce Btw. Julian ma nowego przyjaciela- Aleksa. Z Kinderkowego zestawu.

Ale słuchajcie, muszę Wam coś opowiedzieć, bo zaraz zdechnę TŻ wczoraj do mnie dzwoni i mówi, że zgubił mp3, wszędzie szukał, w plecakach, kurtkach itp. A dzisiaj dał mi prezent, ja otwieram torebkę, a tam m.in. jego zaginiona mp3. Ogar

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2011-12-23 o 18:21
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:14   #19
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Mamy najza☠☠☠istszy wątek,wiecie?

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Siema laski
Ja byłam chora O_o Dziś wstałam z łóżka i umyłam włosy, bo TŻ przyjechał. Na dodatek tak mnie mdliło od wieczora i praktycznie cały dzień mnie mdli, jakieś grypsko żołądkowe mnie dopada. No cudnie, cudnie. O 8 rano pobiegłam do apteki i dostałam jakieś CUDOWNE tabletki, już prawie nic mi nie dolega, ale już obżeranie się w święta odpada Muszę uważać co jem, żeby nie rzygać i o. Co nie zmienia faktu, że dzisiaj z TŻ tak się obżarliśmy słodyczami i ciastem... Mama tylko przychodziła i dokładała O_o A teraz źle się czuję Mam za swoje, nie mogę przesadzać w tym roku.

U mnie już prawie wszystko gotowe na święta- bez zbędnej nerwówki i bieganiny, także jest ok. Pozdro ode mnie i Julianka w mikołajowej czapce Btw. Julian ma nowego przyjaciela- Aleksa. Z Kinderkowego zestawu.

Ale słuchajcie, muszę Wam coś opowiedzieć, bo zaraz zdechnę TŻ wczoraj do mnie dzwoni i mówi, że zgubił mp3, wszędzie szukał, w plecakach, kurtkach itp. A dzisiaj dał mi prezent, ja otwieram torebkę, a tam m.in. jego zaginiona mp3. Ogar
Nie ma to jak nażreć się słodyczy,co?:P

Poka Aleksandra a mp3 może chciał Ci dać do prezentu,myślał że się nie skapniesz? a w ogóle to co dostałaś?
Ja widziałam dzisiaj swój prezent,ale zapakowany,do jutra muszę czekać

Aaa... co to znaczy ogar?



Wstałam o 4:40, przywiozłam tatę, zaszłam do 2 szewców (żaden nie podejmie się rozciągnięcia moich butów bo nie skórzane), zaliczyłam solarium ... i R. , przemierzyłam galerie, odebrałam recepty,upiekłam dwa ciasta i padam

Dostałam od taty kasę i chcę sobie kupić płaszcz zimowy, jakiś słodki dziewczęcy kremowy mam grafitowy,ale wydaje mi się hmm nudny widziałam dzisiaj boskie w stradim, ale oczywiście brak rozmiaru
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 20:20   #20
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Monia, ok, zrobię dziś zdjęcie Aleksowi i Julianowi razem, zobaczycie jaki Julian jest przy nim wielki i ma wielką głowę

Starzejesz się, powiem Ci Ogar to znaczy "ogarnij się" :P Cały mój TŻ- kupił mi bilet na pociąg i zapomniał go zabrać z Krakowa, musiał mi kupować drugi

Monia, spróbuj rozchodzić buty jeszcze w wilgotnych grubych skarpetkach, MOŻE jakoś się rozciągną- btw. co im szkodzi, tym szewcom, jakoś delikatnie te buty rozbić

A dostałam od TŻ to, co zamówiłam- tusz do rzęs, pierścionek jelonek (ale ale, na serdeczny jest za luźny, a na środkowy za mały Idę po świętach do jubilera, żeby mi go trochę rozciągnął, bo to metalowe więc i kowalne ) i praliny Lindor (i mp3). Już zrobiłam zamówienie na prezent urodzinowy, bo mam w lutym, więc co mi tam, to już niedługo
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:27   #21
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Spróbuję na pewno

A jaki tusz sobie zamówiłaś?
Ja mam urodziny 10 stycznia,oczywiście lista prezentów została już przedstawiona
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:32   #22
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Ten co zwykle- MF Masterpiece Max. Kusił mnie False Lash Effect, ale cholera, boję się tej wielkiej szczoteczki Niby jest wychwalany pod niebiosa, ale jakoś się lękam (Jezusa )

Ej TŻ do mnie pisze SMSa "Jakie bierzesz tabletki?" - zaraziłam go Wiedziałam, że to tak się skończy, już nie pierwszy raz zarażamy się grypą żołądkową. TŻ też będzie miał święta na diecie, I'm not alone
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:40   #23
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

a ja nic nie dostalam od TZta ale to dlatego ze boi sie trafic w prezent. On w ogole sie mnie boi wiec musze sobie cos wybrac i zaplaci. A ja serio nie wiem co chce tzn nic mi sie nie podoba! Chcialabym zegarek - ale te fajne za drogie, potem chcialam perfumy ale stwierdzilam ze w tej cenie moge miec kilka rzeczy. Nie dziwie sie ze on nie wie co mi kupic jak ja sama nie wiem

agniesik wspolczuje jelitowki. Naprawde po swietach zaczne ogar wypelnie ankiete, wszytsko przemysle i wykorzystam wejscia do fitnessu naprawde chcialabym wiosna ubrac sukienke obcisla i nie martwic sie wystajacym brzuchem!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:47   #24
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Ewelka, ja to muszę się trzymać dzielnie, bo moja sukienka na studniówkę jest opięta w biuście nadal (uroki posiadania cycków 70F), ale i tak już mniej, zresztą TŻ mi powiedział, że schudłam na nogach i w brzuchu, ale cholera zgubić to żarcie ze świąt zajmuje mi ze 2 tygodnie jak nic, bo potem się dojada wszystko. W tym roku nie mogę sobie na to pozwolić. Trudno, jeden rok przebieduję i wytrzymam nad tym stołem, zresztą jak tak mnie mdli, to nie chce mi się jeść Ani myśleć o jedzeniu.

Bierz jakieś fajne perfumy, albo coś, na co zwykle Ci szkoda kasy- ja wychodzę z założenia, że kobieta to dama i ma dostawać prezenty jak księżniczka- błyszczące, pachnące lub koronkowe Generalnie coś, w czym będziesz wyglądać sexi, lepiej się poczujesz itp. No jeszcze fajne są prezenty typu przydatne ubranie, wymarzone mp4 czy inny netbook, fajna książka, no ale np. za zestaw do pieczenia babeczek bym się obraziła Też tak macie?

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2011-12-23 o 20:48
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:47   #25
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ten co zwykle- MF Masterpiece Max. Kusił mnie False Lash Effect, ale cholera, boję się tej wielkiej szczoteczki Niby jest wychwalany pod niebiosa, ale jakoś się lękam (Jezusa )

Ej TŻ do mnie pisze SMSa "Jakie bierzesz tabletki?" - zaraziłam go Wiedziałam, że to tak się skończy, już nie pierwszy raz zarażamy się grypą żołądkową. TŻ też będzie miał święta na diecie, I'm not alone
Nie spróbujesz to się nie przekonasz,trzeba było brać False :P

Ja już chyba nie raz mówiłam,że za 50 lat będziecie razem zajmować kolejkę w przychodni,co?

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
a ja nic nie dostalam od TZta ale to dlatego ze boi sie trafic w prezent. On w ogole sie mnie boi wiec musze sobie cos wybrac i zaplaci. A ja serio nie wiem co chce tzn nic mi sie nie podoba! Chcialabym zegarek - ale te fajne za drogie, potem chcialam perfumy ale stwierdzilam ze w tej cenie moge miec kilka rzeczy. Nie dziwie sie ze on nie wie co mi kupic jak ja sama nie wiem

agniesik wspolczuje jelitowki. Naprawde po swietach zaczne ogar wypelnie ankiete, wszytsko przemysle i wykorzystam wejscia do fitnessu naprawde chcialabym wiosna ubrac sukienke obcisla i nie martwic sie wystajacym brzuchem!
Ej długo ze sobą jesteście, niech się chłopak wysili i sam na coś wpadnie! nie ułatwiaj mu :P

A ja się boję,że przez święta przytyję,teraz się trzymam,a przez te 3 dni się roztyję
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:56   #26
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Monia baaa, pamiętam Ciekawe które komu będzie trzymać miejsce w kolejce Ej wiecie, ale pisałam kiedyś, że TŻ tak chorował w Krakowie i się przystosował skubany i już nie choruje Ja to tam nie mogę, w wakacje byłam 3 razy przeziębiona. Widocznie trzeba się przyzwyczaić do innego (brudnego) powietrza.

Nie bij mnie Bałam się tego False, a naprawdę jest taki fajny?

Monia, ja mam po świętach zawsze 3 kg więcej.... Muszę zrzucić 5kg do studniówki (chciałabym chciaaaaała ), więc chcąc nie chcąc zaczynam moją turbo dietę- jutro i pojutrze na lajcie, potem ostro, na sylwestra daję więcej luzu i do 14 stycznia turbo dieta nadal

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2011-12-23 o 20:58
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:58   #27
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Turbolaski! Chciałam wam życzyć wesołych świąt! Żebyście jadły wszystko na co macie ochotę bez konsekwencji związanych ze wzrostem wagi Uśmiechu od ucha do ucha i MAAAAAAAASY PREZENTÓW pod choinką



P.S. Jak już tak mówicie o prezentach.. To wiem jedynie o tym, że dostanę dyktafon , bo w pracy musiałam używać telefonu. TŻ nic nie zdradził - mam dostać po Jego powrocie z Niemiec Reszta jest dla mnie czarną magią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Laula.jpg (43,2 KB, 98 załadowań)
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 21:11   #28
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Nie bij mnie Bałam się tego False, a naprawdę jest taki fajny?

Monia, ja mam po świętach zawsze 3 kg więcej.... Muszę zrzucić 5kg do studniówki (chciałabym chciaaaaała ), więc chcąc nie chcąc zaczynam moją turbo dietę- jutro i pojutrze na lajcie, potem ostro, na sylwestra daję więcej luzu i do 14 stycznia turbo dieta nadal
Nie wiem, nie miałam ale ja lubię nowe kosmetyki

Ja nie mogę przytyć bo mam sukienkę na styk więc od wtorku-przybij piątkę-turbo dieta!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Turbolaski! Chciałam wam życzyć wesołych świąt! Żebyście jadły wszystko na co macie ochotę bez konsekwencji związanych ze wzrostem wagi Uśmiechu od ucha do ucha i MAAAAAAAASY PREZENTÓW pod choinką



P.S. Jak już tak mówicie o prezentach.. To wiem jedynie o tym, że dostanę dyktafon , bo w pracy musiałam używać telefonu. TŻ nic nie zdradził - mam dostać po Jego powrocie z Niemiec Reszta jest dla mnie czarną magią
Mikołaj! Co masz dla nas?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 21:15   #29
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja nie mogę przytyć bo mam sukienkę na styk więc od wtorku-przybij piątkę-turbo dieta!
To tak jak ja - przynajmniej nie muszę się martwić, że gdy odepnę ramiączka to kiecka spadnie. Btw. odpięłam ramiączka, pozbyłam się paska i kiecka jak ta lala. Wręcz idealna!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Mikołaj! Co masz dla nas?
Cokolwiek sobie wymarzycie! Oprócz spadku wagi ;x
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 21:19   #30
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rusza nasza turbo dieta, zapomnijmy o leniwych dniach paszteta, -5 kg cz. VI

Dobrze, że mam w Was wsparcie
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.