pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 19:21   #1
sloneczko55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21

pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia


Witajcie !
Mam 22 lata, 165 cm wzrostu i ważę ok. 69 kg.
Dodaję zdjęcia, ponieważ potrzebuję porady.
Chcę schudnąć w brzuchu i ramiona wydają mi się masywne.
Schudłam i tak już ok. 7-8 kg. jeździłam na rolkach regularnie - codziennie po godzinę, półtora. Czasami 40 minut jeśli nie miałam już sił lub nie było pogody.
Udało mi się dużo schudnąć i czuć się lepiej. Mam wrażenie,że dawna waga powraca lecz moi bliscy mówią,że mam jakieś urojenia.
Poradźcie co jeszcze mogę robić (w sensie sportu) jakieś brzuszki czy coś? Nie chcę trzymać się jakieś restrykcyjnej diety,ale napiszcie co mogę jeść ,a czego nie, co pić ,czego nie pić.
Będę bardzo wdzięczna za wszystkie odpowiedzi !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01034.jpg (22,7 KB, 421 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01035.jpg (18,7 KB, 310 załadowań)
sloneczko55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:48   #2
jaononaono
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Końskie
Wiadomości: 148
GG do jaononaono
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

Możesz np. zamienić biały cukier cukrem brzozowym, który nie jest tak kaloryczny, białe pieczywo ciemnym, czarną herbatę zamień na zieloną, białą albo czerwoną, albo pij zioła:miętę, rumianek, pokrzywę. Ja sama zauważyłam, że mniej jem i lepiej trawię odkąd piję te 2 litry wody dziennie (chociaż jest to dla mnie cholernie trudne bo na ogół piję baaaaaaardzo mało). Jeśli nudzi Cię dotychczasowy wysiłek to tańcz Włącz sobie muzykę i przez godzinę wywijaj ile fabryka daje Idź na basen - albo pływaj sama albo zapisz się na aqua aerobik - podobno woda szybciej "wyciąga" tłuszczyk Tyle podpowiada mi moja kreatywność Powodzenia
jaononaono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:48   #3
MalinCIaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 52
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

masz podobny problem do mojego ja rowniez chce sie pozbyc brzuszka i lekkich boczkow i jak do tej pory od neidawna cwicze brzuszki i przysiady zobaczymy co z tego bedzie
MalinCIaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:53   #4
sloneczko55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

Cytat:
Napisane przez jaononaono Pokaż wiadomość
Możesz np. zamienić biały cukier cukrem brzozowym, który nie jest tak kaloryczny, białe pieczywo ciemnym, czarną herbatę zamień na zieloną, białą albo czerwoną, albo pij zioła:miętę, rumianek, pokrzywę. Ja sama zauważyłam, że mniej jem i lepiej trawię odkąd piję te 2 litry wody dziennie (chociaż jest to dla mnie cholernie trudne bo na ogół piję baaaaaaardzo mało). Jeśli nudzi Cię dotychczasowy wysiłek to tańcz Włącz sobie muzykę i przez godzinę wywijaj ile fabryka daje Idź na basen - albo pływaj sama albo zapisz się na aqua aerobik - podobno woda szybciej "wyciąga" tłuszczyk Tyle podpowiada mi moja kreatywność Powodzenia

Dzięki! Jem TYLKO ciemne pieczywo, piję zieloną herbatę, ale też wypijam 2-3 kubki kawy rozpuszczalnej dziennie.
Biały cukier rzeczywiście zastąpię brzozowym
Dzięki za radę !
sloneczko55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:09   #5
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

Ze swojej strony polecam orbitreka Dorzuć do ćwiczeń hula hop = rewelka na boczki, wiem co mówię . Przede wszystkim musisz znaleźć sobie taki sport, który lubisz. Na siłę motywacji długo mieć nie będziesz, a i skutki wobec tego bedą marne.

P.S: dużo już udało Ci się zrzucić . Tylko dzięki rolkom ? Jadłaś wszystko ?
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:15   #6
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

No i koniecznie zmień biustonosz.
Masz za małe miski a za szeroki pod biustem. To powoduje , że masz piersi za nisko, garbisz sie i wypinasz brzuch.
Naucz sie przyjmować prawidłową postawę i od razu zrobisz się szczuplejsza i powabniejsza
Ramiona do tyłu, pierś do przodu i brzuch wciągniety - i tak już przez całe życie
__________________
AKCJA- ZDROWE ODŻYWIANIE

TURBO FIRE- DAJĘ RADĘ od 1 V
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 09:50   #7
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

Dobrze mówią - biustonosz koniecznie, bo obecny dosłownie masakruje Ci cycki i wyglądasz przez to na 10 kilo więcej.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 13:13   #8
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

Na moje oko powinnaś popracować nad ujędrnieniem ciała. Brzuszki i takie tam. Co do jedzenia, prosta zasada- 5 regularnych małych posiłków. Do picia oczywiście woda i polecam od siebie czerwoną herbatę w prasowanych kostkach oryginalną. Dużo jest tu wątków ze zdrowym odżywianiem, jadłospisami, trzeba troszkę przysiąść i poszperać.

Ćwiczenia na boczki i brzuch - hula hop z masażerem i brzuszki abs.
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 01:26   #9
annapsychodietetyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

Hej, mam ogromną prośbę. Czy wypełnisz moją ankietę do pracy mgr "Emocjonalne aspekty zachowań żywieniowych w grupie osób z nadwagą i otyłością" Potrzebuję 80 osób (zarówno osoby z prawidłową masą ciała jako grupa kontrolna jak i te z nadwagą). Aby zapewnić pełną anonimowość ankiete umieściłam na nowym adresie na tlenie. Wystarczy się zalogować, pobrać, wypełnić i odesłać z tego samego adresu LOGIN: ankieta.dietetyka.o2.pl HASŁO: ankieta . Chyba, że wolisz odesłać na moj adres: ana_serwecinska@op.pl. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie zrzucania zbędnych kg, to proszę również pisać, z chęcią odpowiem Będę bardzo wdzięczna jeśli znajdziesz chwilę na wypełnienie ankiety Pozdrawiam Anna Serwecińska
annapsychodietetyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 14:06   #10
AlexisN.
Raczkowanie
 
Avatar AlexisN.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 142
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

Kochana nic sie nie martw!!!
Polecam Ci diete Montignac- http://dietamm.com/ na tej stronce wszytko znajdziesz
Ja schudałm 7-8 kg w ciagu 1,5 h ale troche podjadalam wiec mysle, że możnaby i więcej. Od miesiąca skonczylam i trzymam ta sama wagę!!
Nie jem po 18/19 i moim zdaniem to klucz do sukcesu chudniecia i trzymania diety.
Nie martw sie tez po po jakims czasie waga przy chudnicau staje na tydzien i trzeba przetrzymac i byc nadal konsekwnetna.
moja rada nie odmawaic sobie wszytkiego w dzien i na koniec dnia chwalic sie z malutkich sukcesow- chocby nie zjedzenia batona na noc!!!
__________________
FashionAndTheCity.pl
Ulubiony blog modowy
AlexisN. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:01   #11
PrissyGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 220
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

Moim zdaniem wystarczy Ci kilka prostych zasad:
1. 5-6 małych posiłków dziennie (staraj się jeść po prostu mniej, z czasem się przyzwyczaisz)
2. Dużo wody + coś oczyszczającego, proponuję napar z pokrzywy 2 razy dziennie- oczyszcza organizm z toksyn, działa moczopędnie, poprawia samopoczucie
3. ŻADNYCH napojów kupowanych w sklepach ani wód smakowych, nie słodź herbaty ani kawy, pij dużo wody, wody z cytryną
4. Staraj się nie jeść minimum 3 godziny przed snem
5. Zrezygnuj całkowicie z białego pieczywa, ryżu i makaronu, zastąp je razowymi
6. RUCH! Nie każdy lubi uprawiać sport, dlatego mogą to być na przykład energiczne spacery. Regularny ruch poprawia metabolizm i stymuluje pracę jelit

Popracuj nad postawą, myśl o tym jak chodzisz i siedzisz i pilnuj się!
Myślę, że te kilka bardzo prostych rzeczy sprawi, że będziesz wyglądać dużo lepiej.
Polecam Ci jeszcze jedną rzecz- rolletic! Poczytaj sobie o tym na forach i stronach, na prawdę polecam.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez AlexisN. Pokaż wiadomość
Kochana nic sie nie martw!!!
Polecam Ci diete Montignac- http://dietamm.com/ na tej stronce wszytko znajdziesz
Weszłam z ciekawości na tę stronę. Jako że na stronie głównej niczego o diecie się nie dowiedziałam, weszłam w przykładowy jadłospis. Już kilka pierwszych linijek raczej do diety nie zachęca: Chleb Wasa nie jest dobry na diecie, najlepszy jest zwykły chleb razowy żytni; fruktoza jest gorszym rozwiązaniem niż cukier; Spaghetti na kolację (staraj się spożywać węglowodany do obiadu, zrezygnuj z nich w czasie kolacji); panga??
Poza tym co to za menu, które zawiera tylko 3 posiłki?
PrissyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 16:50   #12
neutrino01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

witaj. Dziś podjęłam decyzję, że też muszę schudnąć bo nie mogę na siebie patrzeć. Niby nie jest tak tragicznie 166cm i 62kg. Ale ogólnie się sobie nie podobam. Te fałdy na brzuchu i ogólnie wszędzie mięśnie są pokryte warstwą tłuszczu więc aby sprawdzić ich obecność trzeba się przebić przez gąbczastą strefę. okropne. trzeba z tym walczyć!!! Tylko nie wiem nawet jak się do tego doprowadziłam. to trwało 6 lat. W tym powolutku przytyłam 10 kg. Dziś zaczęłam ćwiczyć, ale niezbyt intensywnie. Słyszałam niestety, że brzuszki mi nie pomogą bo rozwiną mięśnie a nie spalą tłuszczu który na nich siedzi...podobno musi być intensywny trening, a tego nie lubię...no cóż Tobie Słoneczko życzę powodzenia!!!
neutrino01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 01:17   #13
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: pomocy! jak schudnąć. moje zdjęcia

Nie pić- soków w kartonie, gazowanych napojów słodzonych- coca coli, oranżad itp.
Masz nadmiar tłuszczu do spalenia i nagła utrata wagi może spowodować u Ciebie utratę jędrności skóry ( widzę takie ryzyko w rejonie Twojego brzucha) więc regularnie stosuj balsam ujędrniający, najlepiej taki przeciw rozstępom.
Co do tłuszczu-żeby rzeźbić ciało robiąc brzuszki musisz pozbyć się tłuszczu czyli areoby- rolki, bieżnia, spinning, na mięśnie brzucha dobry jest też kick boxing.
Polecam podforum fitness-jest cała masa wątków na ten temat, na tłuszcz nie ma zmiłuj- tylko ćwiczenia aerobowe.
Co możesz jeść? Warzywa, białko bez tłuszczu (drób, ryby, wołowina). Unikaj węglowodanów, cukrów, umiarkowane ilości owoców.
Co do brzuszków- kobiety powinny wykonywać tzw. brzuszki skrętne, brzuszki proste są polecane dla mężczyzn.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.