Nieudany Makijaż Permanentny - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-02, 21:36   #271
natek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam serdecznie, czy mogłaby mi Pani napisac gdzie usunęła makijaż permanentny? Niestety moj ma juz 5 lat i nadal sie utrzymuje. Prawdopodobnie barwnik został zbyt głęboko wprowadzony. Brwi od poczatku są brzydkie, Krzywe i mają fatalny kolor proszę spojrzeć na zdjecia w załączeniu jak to wyglada.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (48,0 KB, 0 załadowań)
natek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 16:44   #272
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez natek86 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, czy mogłaby mi Pani napisac gdzie usunęła makijaż permanentny? Niestety moj ma juz 5 lat i nadal sie utrzymuje. Prawdopodobnie barwnik został zbyt głęboko wprowadzony. Brwi od poczatku są brzydkie, Krzywe i mają fatalny kolor proszę spojrzeć na zdjecia w załączeniu jak to wyglada.

jezeli to pytanie bylo do mnue, tu usuwalam tutaj :
http://www.laser-studio.pl/usuwanie-...-permanentnego

SZCZECIN,



doda pani jeszcze raz zdjęcia, bo nic nie widać
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 22:13   #273
IsaBellaDK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Dziewczy, ja co prawda brwi nie robilam ale za to mam zle zrobione kreski,za grube i zle dobrany ksztalt. jestem blondynka o delikatnej urodzie i te kreski dodaja mi lat,psuja kazdy makijaz. Jak mozna je poprawic ? Laserem ? Makijazem korekcyjnym ? Doradzcie cos
IsaBellaDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 22:38   #274
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez IsaBellaDK Pokaż wiadomość
Dziewczy, ja co prawda brwi nie robilam ale za to mam zle zrobione kreski,za grube i zle dobrany ksztalt. jestem blondynka o delikatnej urodzie i te kreski dodaja mi lat,psuja kazdy makijaz. Jak mozna je poprawic ? Laserem ? Makijazem korekcyjnym ? Doradzcie cos
Ja nie mam ani kresek, ani złych doświadczeń z MP, ale z góry Ci podpowiem, że najlepiej wrzuć zdjęcia, to wtedy komuś w podobnej sytuacji/ linergistce/ jakiejś bardziej ogarniętej w temacie Wizażance będzie łatwiej Ci doradzić
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 21:52   #275
Barbarellkaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

witam,czy ktos moze robił makijaz permanentny w Liftmedzie w Rybniku?jakie są Wasze opinie?
Barbarellkaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 18:57   #276
miziamorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Hej dziewczyny,
czy któraś z Was usuwała permanentny na śląsku? Okolice Bielska-Białej, Katowic? Ewentualnie kierunek Kraków?
Mam fatalnie wykonane brwi, męczę się z nimi od roku czekając aż same zaczną schodzić, ale jak na złość trzymają się twardo...
Boje się je usuwać, żeby nie mieć na twarzy jeszcze większej masakry, ale patrzenie w lustro mnie dobija...
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
miziamorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 14:06   #277
carmelkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez miziamorka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
czy któraś z Was usuwała permanentny na śląsku? Okolice Bielska-Białej, Katowic? Ewentualnie kierunek Kraków?
Mam fatalnie wykonane brwi, męczę się z nimi od roku czekając aż same zaczną schodzić, ale jak na złość trzymają się twardo...
Boje się je usuwać, żeby nie mieć na twarzy jeszcze większej masakry, ale patrzenie w lustro mnie dobija...
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
Nie wiem gdzie co i jak, bo z drugiej czesci Polski jestem, ale nie ma co czekac i sie meczyc. wyszukaj w google usuwanie laserem q switch w twojej okolicy i idz!! nie bedziesz zalowac. (samo nie zniknie ;p)
Ja juz jestem po drugiej sesji usuwania makijazu z ust.. czerwony barwnik ciezko sie usuwa ale sporo sie rozjasnil
carmelkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 14:50   #278
miziamorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Bardzo dziękuję za zachętę Boje się strasznie efektów ubocznych... Jak Tobie idzie usuwanie? Wszystko zgodnie z planem?
miziamorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 00:23   #279
monia43 21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

witam ,

Dziewczyny czy któraś z Was usuwała makijaż pern. brwi we Wrocławiu - chodzi mi o laser ?
monia43 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:52   #280
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

czy któraś z Was miała robiona korektę makijażu permanentnego brwi cielistym korektorem?
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 13:00   #281
carmelkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez miziamorka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za zachętę Boje się strasznie efektów ubocznych... Jak Tobie idzie usuwanie? Wszystko zgodnie z planem?

hm.. makijaz sie znacznie rozjasnil. jestem po trzecim zabiegu, ale nadal nie jestem usatysfakcjonowana efektem. widac ze dolna warga jest krzywa ;/ pigment musiakl zostac wprowadzony za gleboko.. ale sie nie poddaje. bede co miesiac usuwac.. a pod koniec pazdziernika mam juz wizyte umowiona na nowy makijaz. kolejki dlugie.. wiec jak mi nie zejdzie przy kolejnych trzech zabiegach usuwania... to bede to korygowac. wrrr i znowu ten bol
carmelkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 13:19   #282
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Moje brwi po 2 laserach, ostatni 3 lata temu , ja jestem mega zadowolona, ze sie pozbyłam koszmaru, polecam laser kazdej
został lekki cień, zero blizn!! i przypomnienie koszmaru na ostatnim foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13493013_1195847933781813_1358392869_n.jpg (45,9 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13510478_1195847927115147_217500930_n.jpg (86,2 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (55,6 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8672_zpsb95c8ef5.jpg (15,0 KB, 298 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2016-06-20 o 13:26
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 08:33   #283
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Skarb 90, teraz wyglądasz o niebo lepiej Pięknaś ! Będziesz jeszcze cos robić permanentnym ?
Ja tak myśle czy kresek nie zrobić sobie. Ale jak poczytałam na wizazu troche watków to mam obawy.
Jestem z warszawy Może jakaś koleżanka ma doświadczenia ?
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 22:35   #284
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez kusinka13 Pokaż wiadomość
Skarb 90, teraz wyglądasz o niebo lepiej Pięknaś ! Będziesz jeszcze cos robić permanentnym ?
Ja tak myśle czy kresek nie zrobić sobie. Ale jak poczytałam na wizazu troche watków to mam obawy.
Jestem z warszawy Może jakaś koleżanka ma doświadczenia ?

mam troche ubytków w brwiach, a podoba mi sie metoda microblading,ale juz chyba nie bede ryzykować, bo sie boje efektu, za duzo wydalam juz na te nieszczesne brwi....kreski fajne, ale ja lubie je sama malowac eyelinerem
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 11:09   #285
agkowalskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam mam pytanie bo widzę że usuwalas brwi. Ja też wczoraj i jestem na razie załamana. Są czerwone nie widzę efektu mam strupki wiem że to potrwa ale czy od razu po zabiegu nie pownno być jakiegoś efektu? Dziękuje
agkowalskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 12:18   #286
rosalana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Dziewczyny, moja Mama robiła kreski permanentne na powiece i wyszły za grube. Ma małe niebieskie oczy, a te kreski tylko ją przytłaczają. Co da się zrobić w takiej sytuacji? Czy pozostaje tylko laser?
Jak długo od zabiegu trzeba czekać, żeby można było zastosować laser???
__________________
Zapraszam na mój blog o kosmetykach Wkładam kij w mrowisko
http://bezpieczny-kosmetyk.pl/
rosalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 18:52   #287
agkowalskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Ja poszłam na laser tydzień po makijażu permanentnym podobno najlepiej jak najszybciej tak mi powiedziała kosmetyczka
agkowalskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 19:16   #288
Magda8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 12
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam wszystkich 😀
Ja rowniez mam problem z permanentnym. Robiłam sobie brwi i kreski na górnej powiece . Jesli chodzi o kreski to wszystko jest super ale brwi miałam w ciagu ostatnich dwóch lat robione z 4 lub 5 razy (ostatnie było metoda piórkowa) i pigment prawie w ogóle nie zostaje... Jest zarys tego co robiłam na poczatku, teraz chciałam poprawić i pogrubić brwi i nie przyjęło sie absolutnie nic.
Kosmetyczne mam naprawdę zaufana, moge powiedziec ze wszystko sobie u niej robię i nigdy z niczym nie było problemów.
Tu jestem juz załamana, na hennę chodzę i tak raz na miesiąc bo brwi sa po prostu blade...
Powiedzcie mi dziewczyny co robic? Czy to problem mojej cery? Nie przyjmuje ona barwnika?
Magda8585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:21   #289
UwagaGryze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam,
Zrobiłam brwi w kwietniu. Są tragiczne. Chcę je usunąć laserowo. Zastanawiam się nad Kliniką Miracki ale nie wiem.. Czy któraś z Was usuwała makijaż w Łodzi albo Warszawie? może możecie coś polecić? U mnie w mieście kosztuje 35e jedna sesja (mieszkam za granicą) ale chyba wolałabym robić to w Polsce. Dołączam zdjęcia - tragedia. Boję się, że może zostaną blizny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (61,4 KB, 333 załadowań)
UwagaGryze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 07:23   #290
agkowalskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Twoje brwi nie są tragiczne, byś zobaczyła moje.
Co do lasera mogę CIę uspokoić ja jestem po pierwszej sesji brwi swędzą bo się łuszczą ale już jest efekt. U Ciebie pigmjent jest już słaby więc myślę ze max 2 sesje będą CI potrzebne.
Nie martw się o blizny nie ma śladu.
agkowalskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 16:43   #291
Kosma84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Witam wszystkich. Od dwoch tygodni sledze ten wątek. Jestem miesiąc po makijażu brwi i efekt to dwa przeplakane tygodnie i zmiana fryzury. To moj drugi makijaż, pierwszy byl bardzo naturalny i po dwóch latach chciałam odswiezyc kolor. Ale osobe wykonujaca (to inna osoba niz wczesniej) poniosla fantazja i postanowila zrobic po swojemu. Teraz mam geometrycznie wyrysowane krechy, w ktorych wyglądam groźnie i nienaturalnie. Juz od poczatku wiedziałam, ze cos jest nie tak, ale uslyszalam, ze panikuje, ze to sie wybarwi, ze to normalne, ze na poczatku wygląda to na za mocny, itp. Po miesiacu nadal nie moge patrzec w lustro. Przy poprzednich makijazach (pierwszy + dopigmentowanie) nic mnie nie stresowalo, bo od poczatku widziałam ladny, delikatny kształt. A teraz słyszałam od kosmetyczki tylko, ze histeryzuje.
Dziekuje tym, ktore zechciały sie tutaj podzielic swoimi doświadczeniami, bo dzieki Wam jutro wybieram sie na konsultacje i, mam nadzieję, pierwszy laser. Postanowiłam dzialać, chociaz bardzo obawiam sie tego co i jak moze byc. Jednak poczucie bezsilności zwala z nóg bardziej. Do makijażu podeszlam zbyt nietoztropnie, bezstresowo, pewnie przez wcześniejsze dobre doswiadczenia. Teraz trzęsę portkami przed laserem, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Trzymajcie kciuki.
Kosma84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 22:16   #292
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Kosma84 jak Twój laser ?
Gdzie robiłaś ? Jaki salon omijać ?
Ja robiłam w magic visage w warszawie i na razie jest ok. Mi sie mega kształt podoba moich - dodały mi charakteru
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 11:54   #293
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez kusinka13 Pokaż wiadomość
Kosma84 jak Twój laser ?
Gdzie robiłaś ? Jaki salon omijać ?
Ja robiłam w magic visage w warszawie i na razie jest ok. Mi sie mega kształt podoba moich - dodały mi charakteru
Pokaż
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 22:43   #294
Kosma84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez kusinka13 Pokaż wiadomość
Kosma84 jak Twój laser ?
Gdzie robiłaś ? Jaki salon omijać ?
Ja robiłam w magic visage w warszawie i na razie jest ok. Mi sie mega kształt podoba moich - dodały mi charakteru

Jestem 4 tygodnie po zabiegu i jest juz lepiej. Chociaż gojenie nie przebiegalo tak, jak teoretycznie przebiegac mialo, tzn.: zaraz po zabiegu barwnik znacznie sie rozjasnil, ale oczywiscie sporo go jeszcze zostało. Zaczerwienienie i bardzo delikatne pieczenie utrzymywało sie może z godzine, później juz nic. Skóra była lekko wrażliwa przez kilka dni, ale to w niczym nie przeszkadzało. Zostalam poinformowana, ze mogą sie porobić pęcherzyki, a nie bylo ani jednego, barwnk mial tez najpierw sciemniec, a tymczasem nic takiego nie mialo miejsca. Za to na przestrzeni ttygodni wybarwił sie jeszcze troche. Niestety wybarwia sie do jakiegos lososiowo-pomarańczowego koloru i to mnie troche martwi, ale mam nadzieje, ze z kolejnymi zabiegami i ten kolor zniknie. Może ktoras z Was miała podobnie? Czy to sie uda wybarwic całkowicie?
Na pewno dużo latwiej za to teraz to zamaskowac, pomalowac i wygląda calkiem naturalnie. Wczesniej tylko grzywka ratowała sytuację. Za dwa tygodnie kolejny zabieg.
Kosma84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 15:53   #295
Ethinatea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 17
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez Kosma84 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Od dwoch tygodni sledze ten wątek. Jestem miesiąc po makijażu brwi i efekt to dwa przeplakane tygodnie i zmiana fryzury. To moj drugi makijaż, pierwszy byl bardzo naturalny i po dwóch latach chciałam odswiezyc kolor. Ale osobe wykonujaca (to inna osoba niz wczesniej) poniosla fantazja i postanowila zrobic po swojemu. Teraz mam geometrycznie wyrysowane krechy, w ktorych wyglądam groźnie i nienaturalnie. Juz od poczatku wiedziałam, ze cos jest nie tak, ale uslyszalam, ze panikuje, ze to sie wybarwi, ze to normalne, ze na poczatku wygląda to na za mocny, itp. Po miesiacu nadal nie moge patrzec w lustro. Przy poprzednich makijazach (pierwszy + dopigmentowanie) nic mnie nie stresowalo, bo od poczatku widziałam ladny, delikatny kształt. A teraz słyszałam od kosmetyczki tylko, ze histeryzuje.
Dziekuje tym, ktore zechciały sie tutaj podzielic swoimi doświadczeniami, bo dzieki Wam jutro wybieram sie na konsultacje i, mam nadzieję, pierwszy laser. Postanowiłam dzialać, chociaz bardzo obawiam sie tego co i jak moze byc. Jednak poczucie bezsilności zwala z nóg bardziej. Do makijażu podeszlam zbyt nietoztropnie, bezstresowo, pewnie przez wcześniejsze dobre doswiadczenia. Teraz trzęsę portkami przed laserem, ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze. Trzymajcie kciuki.
Gdzie robiłaś, jaką metodą?

Cytat:
Napisane przez UwagaGryze Pokaż wiadomość
Witam,
Zrobiłam brwi w kwietniu. Są tragiczne. Chcę je usunąć laserowo. Zastanawiam się nad Kliniką Miracki ale nie wiem.. Czy któraś z Was usuwała makijaż w Łodzi albo Warszawie? może możecie coś polecić? U mnie w mieście kosztuje 35e jedna sesja (mieszkam za granicą) ale chyba wolałabym robić to w Polsce. Dołączam zdjęcia - tragedia. Boję się, że może zostaną blizny
Ile sesji trzeba?

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Moje brwi po 2 laserach, ostatni 3 lata temu , ja jestem mega zadowolona, ze sie pozbyłam koszmaru, polecam laser kazdej
został lekki cień, zero blizn!! i przypomnienie koszmaru na ostatnim foto
\\Ślicznie!!!!!

Cytat:
Napisane przez Kosma84 Pokaż wiadomość
Jestem 4 tygodnie po zabiegu i jest juz lepiej. Chociaż gojenie nie przebiegalo tak, jak teoretycznie przebiegac mialo, tzn.: zaraz po zabiegu barwnik znacznie sie rozjasnil, ale oczywiscie sporo go jeszcze zostało. Zaczerwienienie i bardzo delikatne pieczenie utrzymywało sie może z godzine, później juz nic. Skóra była lekko wrażliwa przez kilka dni, ale to w niczym nie przeszkadzało. Zostalam poinformowana, ze mogą sie porobić pęcherzyki, a nie bylo ani jednego, barwnk mial tez najpierw sciemniec, a tymczasem nic takiego nie mialo miejsca. Za to na przestrzeni ttygodni wybarwił sie jeszcze troche. Niestety wybarwia sie do jakiegos lososiowo-pomarańczowego koloru i to mnie troche martwi, ale mam nadzieje, ze z kolejnymi zabiegami i ten kolor zniknie. Może ktoras z Was miała podobnie? Czy to sie uda wybarwic całkowicie?
Na pewno dużo latwiej za to teraz to zamaskowac, pomalowac i wygląda calkiem naturalnie. Wczesniej tylko grzywka ratowała sytuację. Za dwa tygodnie kolejny zabieg.

Jejku dziewczyny trochę się boję teraz, myslę nad mivroblading ale chyba sobie odpuszczę....
Któraś z Was robiła tą metodą? W internecie o niej mało bo to nowość...
Ethinatea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 16:43   #296
Brewkowemonstrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

co myslicie o tym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg received_1743553655906838.jpeg (105,9 KB, 203 załadowań)
Brewkowemonstrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 20:21   #297
Brewkowemonstrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Czy mozecie wyrazic swoja opinie ovtych "brwiach" to dla mnie bardzo wazne""
Brewkowemonstrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 04:58   #298
Brewkowemonstrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Hej cos mi zdjecia nie wchodza. Ponowna proba. Co o tym myslicie1475121520251.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brewkowemonstrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 13:35   #299
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Mnie sie nie podobaja
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 13:37   #300
Brewkowemonstrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Mnie sie nie podobaja
Dzieki za odp. A wg pani wykonujacej ponoc rewelacja . Mysle ze to oszpecenie i ktos powinien isc z tym do sadu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brewkowemonstrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-13 07:29:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.