Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 12:28   #2701
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
Straty?
-czasu
-pieniędzy
-samooceny
-pewności siebie
-humoru
-zdrowia !
-wyglądu
-i dochodzi jeszcze wstyd .
Pewnie jeszcze dużo dużo by można wymieniać. A my dalej to robimy ! TO JEST CHORE !!
Ostatni raz z tym walczę. Koniec. Już wystarczająco szkód narobiłam sobie przez ten długi czas, kiedy wyciskałam. Każdy (no, może prawie ) ma jakieś niedoskonałości. I ja nie jestem wyjątkiem, nie wyeliminuję ich. Ale z pewnością da się wyeliminować z życia tą chorą czynność jaką jest wyciskanie. Wierzę,że się uda
Dokładnie tak przez moje cholerne zaskórniki,stałam sie bardzo drazliwa i płaczliwa,kiedy nie czepiam się twarzy mam od raz lepszy humor
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:00   #2702
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cholera pojawiła mi się niewielka krosteczka na czole w okolicy nosa. Smarowałam ją żelem z olejkiem z drzewa herbacianego Dermoniz i tu jak na złość od wczoraj ta krostka zamiast zniknąć jest jeszcze większa i twarda

Znacie jakieś apteczne kremy lub maści na rozszerzone pory? Bo mam je na policzkach w okolicy nosa.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:26   #2703
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość


Jak się sprawdza? Może to jakaś nadzieja...
Na razie nie mogę nic powiedzieć o rezultatach, ale ważne jest to, że nie powoduje u mnie wysypu pryszczy i mnie nie uczulił. Chyba więc warto spróbować. Jak zobaczę efekty to napiszę.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:27   #2704
tajemnica_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

witam Was
wyciskanie jest okropnym problemem..;/ ale to kwestia przyzwyczajenia mnie osobiście wyciskanie bierze na wymioty.. jest okropne ! ;/ i jak widze nowego pryszcza to sie zabieram sie za wyciskanie tylko nakładam maść i czuję się o wiele lepiej - serio ;d
chodziłam do dermatologa przez 4 miesiace, straciłam ok 500 zł i teraz moja cera się poprawiła i nie mam zamiaru tego zniszczyc kiedyś też wyciskałam wszystko co się pojawiło..;/ bleee. czasem coś wyskoczy nowego ale tylko w czasie okresu i znika gdy posmaruje maścią .
ps. przez te 4 miesiące używałam antybiotyku w tabletkach, antybiotyku w maści (którego uzywam do dzis) , zwykłej maci, i takiego płynu do oczyszczania twarzy(którego tez używam do dzis ).
lepiej iśc do lekarza niż katować swoją twarz każdego dnia... ! POczujecie sie o wiele lepiej
pozdrawiam gorąco
tajemnica_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:58   #2705
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A ja sie zawcześnie zaczełam cieszyc że po ostatniej masakrze nic mi nowego prawie nie zrobiło
To jak na złość 3 bolące gulki mam na brodzie.
Ale może w końcu dotrze do mnie że wyciskanie jest jeszcze gorzej niż jak sie nic nie rusza
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:35   #2706
tajemnica_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

idz to dermatologa - najlepszy sposób żeby się pozbyć wszyskiego
tajemnica_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 14:53   #2707
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez tajemnica_xD Pokaż wiadomość
idz to dermatologa - najlepszy sposób żeby się pozbyć wszyskiego
dermatolog dermatologowi nie równy, nie byłabym taka pewna co do tego rozwiązania. Czasami trzeba próbować u różnych lekarzy, stosować mnóstwo leków, metodą prób i błędów dziewczyny się skarżyły na brak kompetencji dermatologów, na długotrwałe i kosztowne leczenia, które nie pomagały, a czasem nawet szkodziły.

Ja się wybieram niedlugo do dermatologa, ale w sumie z troche innym problemem i jestem ciekawa czy tak jak juz kiedys inna lekarka, przy okazji wypisze mi cos na trądzik, co w ogole nie pomoze
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 18:32   #2708
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

i znowu powyciskałam...wyglądam jak wielki czerwony bąbel :/
coś okropnego... ja się chyba nigdy nie oduczę
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 21:41   #2709
tajemnica_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

sądzę, że to nie ' dermatolog dermatologowi nie równy' tylko cera cerze.. ;/ bo każda z nas ma ją inną i dlatego te same lekarstwa mogą inaczej działać u każdej z nas. Lekarz będzie znał się na rzeczy i dobierze coś odpowiedniego do konkretnych wymagań naszej skóry.

moje leczenie też było kosztowne, dla mnie 500 zł to sporo ale bardzo sie ciesze, że się zdecydowałam na takie rozwiązanie więc je gorąco polecam ! ;d

Edytowane przez tajemnica_xD
Czas edycji: 2010-07-21 o 21:43
tajemnica_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 22:08   #2710
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez tajemnica_xD Pokaż wiadomość
sądzę, że to nie ' dermatolog dermatologowi nie równy' tylko cera cerze.. ;/ bo każda z nas ma ją inną i dlatego te same lekarstwa mogą inaczej działać u każdej z nas. Lekarz będzie znał się na rzeczy i dobierze coś odpowiedniego do konkretnych wymagań naszej skóry.

moje leczenie też było kosztowne, dla mnie 500 zł to sporo ale bardzo sie ciesze, że się zdecydowałam na takie rozwiązanie więc je gorąco polecam ! ;d
Mialam jednak taką sytuację, że jeden dermatolog wypisał mi pewien lek, zupełnie niepotrzebnie, nawet bezpodstawnie. Po jakimś czasie poszłam do innego dermatologa i powiedziałam co stosowałam, to się za głowę złapał, że kto mi ten lek przepisał, że nie powinnam go stosować, że w ogóle nie był to właściwy lek. W szczegóły wchodzić nie będę, ale pierwszy dermatolog mógł mizaszkodzić.... I dobrze, że trafiłam do tego drugiego. Nie był on równy temu pierwszemu. Bogu dzięki.

A to, że są różne problemy/ cery - zgadzam się, ale nie dam na sobie eksperymentować.

A jakie to rozwiązanie Ci pomogło? Konkretny zabieg/lek?

Edytowane przez windbag
Czas edycji: 2010-07-21 o 22:09
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 22:53   #2711
tajemnica_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

no ok, może i masz racje - nie wnikam ...

jak juz pisałam było sporo różnych preparatów. Na antybiotykach w tabletkach (Tetranysal) byłam całe 4 miesiące. Przyjmowałam też maści (Differin, Epiduo, Benzacne- ostatnią na plecy i dekolt, nie na twarz). Jeszcze mam taką jedną ale ją zadko stosuje bo mam po niej zaczerwienienia na twarzy i nie pamietam jak sie nazywa, sorry ;/ do tego były jeszcze żele do mycia twarzy bo zwykłego mydła się nie poleca.

Nic konkretnego mi chyba nie pomogło... przynajmniej nie odczułam takiego natychmiastowego efektu.. to wszystko razem tak sie dobrało

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

już nie pamiętam kiedy ostatni raz myłam twarz zwykłym mydłem.. Obecnie stosuje żel głęboko oczyszczający SORAYA (ok 11zł) i krem z tej samej serii (ok 17zł) i bardzo polecam !!!!dla mnie jest fenomenalny ! ;d;d

ps.wymienionych przeze mnie maści nie kupicie bez recepty ( tylko Benzacne ).
tajemnica_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 09:31   #2712
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez tajemnica_xD Pokaż wiadomość
no ok, może i masz racje - nie wnikam ...

jak juz pisałam było sporo różnych preparatów. Na antybiotykach w tabletkach (Tetranysal) byłam całe 4 miesiące. Przyjmowałam też maści (Differin, Epiduo, Benzacne- ostatnią na plecy i dekolt, nie na twarz). Jeszcze mam taką jedną ale ją zadko stosuje bo mam po niej zaczerwienienia na twarzy i nie pamietam jak sie nazywa, sorry ;/ do tego były jeszcze żele do mycia twarzy bo zwykłego mydła się nie poleca.

Nic konkretnego mi chyba nie pomogło... przynajmniej nie odczułam takiego natychmiastowego efektu.. to wszystko razem tak sie dobrało

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

już nie pamiętam kiedy ostatni raz myłam twarz zwykłym mydłem.. Obecnie stosuje żel głęboko oczyszczający SORAYA (ok 11zł) i krem z tej samej serii (ok 17zł) i bardzo polecam !!!!dla mnie jest fenomenalny ! ;d;d

ps.wymienionych przeze mnie maści nie kupicie bez recepty ( tylko Benzacne ).
ja tam nie myję buzi mydłem. Kiedyś próbowałam, na początku pomogło, pryszcze się wygoiły, ale potem skóra była za bardzo wysuszona i zrezygnowałam. Teraz myję albo żelem Ziaja Nuno, albo Ziaja TinTin, a czasami na brodę i boki policzków używam żel Eva z termopeelingiem. Są to jedyne żele, które jakotako toleruję. Wcześniej były właśnie Soraya, ale nie pamiętam, które dokładnie, Dax, Garnier etc, ale nie byłam zadowolona. Ah, stosuję także Benzacne, obecnie 5%, mam zamiar smarować regularnie do września. jak nie pomoże to będę szukać czegoś innego. Dodam jeszcze, że mi pozostały głównie zaskórniki i rozszerzone pory, do tego często cera mi się zapycha. mam kilka przebarwień-blizn po trądziku. Czasami wyskoczy jakaś gula. Nie jest tak tragicznie. Chciałabym uniknąć antybiotyku. a na co konkretnie był Twój antybiotyk? Ogólnie na trądzik, czy na zaskórniki również pomógł?
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 13:07   #2713
tajemnica_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

raczej tylko na pryszcze bo z zaskórnikami też się jeszcze 'borykam' ;/ wiesz jestem w bardzo podobnej sytuacji jak ty bo też zostały mi blizny..;/ z czym musze dalej walczyc.

uzywasz podkładów, fluidów, pudrów, korektorów... itp ??
tajemnica_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 13:12   #2714
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez tajemnica_xD Pokaż wiadomość
raczej tylko na pryszcze bo z zaskórnikami też się jeszcze 'borykam' ;/ wiesz jestem w bardzo podobnej sytuacji jak ty o też zostały mi blizny..;/ z czym musze dalej walczyc.

uzywasz podkładów, fluidów, pudrów, korektorów... itp ??
aha. Myślę, że u mnie pryszcze to nie jest duzy problem. Jeden czy dwa to nie tragedia. Blizny mam po bokach policzków, jak mam rozpuszczone włosy to nie widać, co nie zmienia faktu, że chce je zwalczyć.

Niestety, na codzień na zajęcia używałam korektora, podkładu i pudru. Teraz mam wakacje więc ograniczam. Ostatnio takowe na buzi miałam w niedzielę i dopiero dziś wieczorem będę miała. Wiem, że to główni sprawcy zapychania porów może jak jeszcze przez wakacje podlecze sobie buźke to od października nie bede musiala tyle tego na buzie kłaść

A Ty masz jakieś godne polecenia podkłady/ pudry? Czy nie używasz?
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 14:17   #2715
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A ja wrocilam do mojej cytrynki Wyprobowalam tez to "cos" czym zamienili moj krem gruszkowy i musze stwierdzic ze jest tak samo dobry
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 16:38   #2716
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

U mnie jest niezbyt ciekawie
nie musze chyba mówic ,że to głównie efekt wyciskania

Co do podkładów. To może ktoś tu używał Vichy,Dermablend??
Bo się właśnie nad nim zastanawiam,niestety jest drogi
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:24   #2717
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mordka212 Pokaż wiadomość
U mnie jest niezbyt ciekawie
nie musze chyba mówic ,że to głównie efekt wyciskania

Co do podkładów. To może ktoś tu używał Vichy,Dermablend??
Bo się właśnie nad nim zastanawiam,niestety jest drogi
Ja miałam tylko próbkę. Jest niezły ale używałam go zimą i trudno mi jest powiedzieć jak sprawdza się w upalne dni. Poczytaj sobie KWC. Ja na razie przerzuciłam się na pudry w kamieniu bądź sypkie ale może na jesień znowu wrócę do podkładów.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 19:33   #2718
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cześć dziewczyny u mnie znowu paznokcie poszły w ruch.Wygląda tak że jeżdże tymi palcami po twarzy i jak wyczuje jakas nierównosc to biegiem do lusterka,a mam niestety takie powiekszajace że jak patrze na te moje policzki to mnie obrzydza.Niech bedzie,stało się,od teraz nie ma mowy o wyciskaniu,zdrapywaniu i robieniu sobie krzywdy.Poradze sobie, wytrwam,bedzie dobrze,licze na Wasze wsparcie
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:11   #2719
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko próbkę. Jest niezły ale używałam go zimą i trudno mi jest powiedzieć jak sprawdza się w upalne dni. Poczytaj sobie KWC. Ja na razie przerzuciłam się na pudry w kamieniu bądź sypkie ale może na jesień znowu wrócę do podkładów.
Trochę już o nim czytałam .Ma sporo dobrych opinij dlatego mnie zainteresował Spróbuje zdobyć próbki

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny u mnie znowu paznokcie poszły w ruch.Wygląda tak że jeżdże tymi palcami po twarzy i jak wyczuje jakas nierównosc to biegiem do lusterka,a mam niestety takie powiekszajace że jak patrze na te moje policzki to mnie obrzydza.Niech bedzie,stało się,od teraz nie ma mowy o wyciskaniu,zdrapywaniu i robieniu sobie krzywdy.Poradze sobie, wytrwam,bedzie dobrze,licze na Wasze wsparcie
Proponuje wyrzucić albo ,głęboko gdzieś schować lusterko

WYCISKANIE TO ZŁO
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 22:28   #2720
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Dokladnie to zlo!
Ja teraz wyjezdzam i mam nadzieje ze nie przyjdzie mi do glowy majsterkowanie przy twarzy...
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:32   #2721
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Dokladnie to zlo!
Ja teraz wyjezdzam i mam nadzieje ze nie przyjdzie mi do glowy majsterkowanie przy twarzy...
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć udanego wyjazdu, przedewszystkim BEZ wyciskania
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:35   #2722
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dziewczyny ja już skończyłam z majsterkowaniem przy buźce, teraz mija trzeci miesiąc a ja w ciągu tego czasu powyciskałam coś dwa lub trzy razy
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:53   #2723
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja już skończyłam z majsterkowaniem przy buźce, teraz mija trzeci miesiąc a ja w ciągu tego czasu powyciskałam coś dwa lub trzy razy
i jak sie buzia ma?
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 23:01   #2724
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
i jak sie buzia ma?
baaardzo dobrze
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 00:52   #2725
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:28
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 10:08   #2726
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dziewczyny, wychodzę dziś z domu tylko z korektorem i pudrem transparentnym na buzi!
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 10:31   #2727
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A ja dostałam wysypu krost wszystko przez ten upał... nie wiem co robić, buzia wygląda tragicznie
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 10:44   #2728
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ostatnio mialam dostep do innego lustra niz moje.
Heh i sie przerazilam bo lustro bylo oswietlone przez dzienne swiatlo i wygladalam strasznie - w moim lustrze nie wygladalam zle
Uswiadomilam sobie jak strasznie wygladam w swietle dziennym
Oczywiscie tam ani myslalam dotykac/wyciskac/drapac/ twarzy bo wygladalam wystrarczajaco zle.

Wrocilam do domu, do swojego lustra, kiepsko oswetlonego i wyciskalam
to chyba niekonczaca sie historia
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 12:40   #2729
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

mnie też trochę wysypało bo upały i okres zbliża się ale niczego nie ruszam
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 12:45   #2730
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A ja dostałam wysypu krost wszystko przez ten upał... nie wiem co robić, buzia wygląda tragicznie
Wiem coś o tym bo sama mam okropną buzię w upały. Strasznie się pocę i jeszcze krostek jakby więcej. Na szczęście pogoda trochę się zmieniła. Jest chłodniej i pada deszcz.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.