NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 21:20   #2221
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Luskap

Kolorówki nie miałam za dużo, jednak otrzymane kosmetyki do testów przyczyniły się do powiększenia.
Na obfotografowanie lakierów potrzebuję dużo czasu i dobrej pogody, a w tygodniu to raczej kiepsko (wracam po 16 do domu a wtedy z tymi 2 aspektami jest różnie) ale postaram się jak najszybciej

Brązer Deborah mam odkąd pojawił się w sprzedaży, czyli jakieś 2 lata już będzie! Używam go na cała twarz, czasami nawet 2 razy dziennie gdy popołudniu robię makijaz od nowa. Czasami na wiosnę/w lecie przybrązowiałam nim też ... stopy Teraz chyba bardziej skłaniam się ku Viperze ... Opalenizna tez jest delikatna (wbrew temu co widzimy po otworzeniu opakowania) ale przy tym bardziej "wesoła" i bardzie zlocista (nie pomarańczowa!) - ten odcień bardziej pasuje do stosowania w lecie, niż Deborah, która daje raczej chłodny efekt.
Polecam też Pierre Rene :)
Virtuala jeszcze dokładnie nie przetestowałam.

Najczesciej używam prasowanych Nacres. W nich najbardziej widać ubytek - faktura "kuleczek" jest już wklęsła a nie wypukła, a w obu znikneła już ta wierzchnia, najbardziej błyszcząca warstwa.
Natomiast ubytek kulek chyba będzie po 20 latach widoczny

Co do Sleeków, to mam te paletki, które mają "moje kolory". Teraz poluję jeszcze na Curious. Inne nowsze (np. Monaco, Paraguaya czy Curacao) to zupełnie nie moje typy, więc nie kuszą.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:33   #2222
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Tak, to ta nowa wersja, jakoś tak wolę starszego brata... stary ma więcej włosia i bardziej zwarte. Do pudru za łysy (wolę kabuki Sephory - nie wiem skąd te paskudne opinie na KWC, mój jest idealny, nie śmierdzi ani trochę, a prany był już wiele razy), do różu za płaski, nakładam nim głównie puder rozświetlający na całą twarz

Pomadka Inglot to 848, kolor jest dla mnie idealny ale paskudnie się ją nosi. Nie jestem w stanie nosić jej solo (suche usta, zbiera się w załamaniach), współgra wyłącznie z jednej z moich błyszczyków (tylko z tym z limitowanki blossoms Essence, przy całej reszcie błyszczyków i balsamów do ust po chamsku się waży)
dzięki.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 21:33   #2223
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Dziękuję za szybkie odpowiedzi!
Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Paletka nie błyszczyków, a szminek Inglota - strasznie ciemne te kolory wychodzą na ustach, więc niezbyt często noszę.
Jeśli chodzi o podkłady - szukam tego jedynego, Dermablend jest mocno kryjący i trudny. To wielka sztuka nie zrobić sobie tapety z jego użyciem (konieczny pędzel, cieniutka warstwa i dobre rozcieranie)... cały czas się uczę No i wg mnie jest o wiele, wiele mniej trwały niż Double Wear.
Zrobiłam sobie kiedyś porównanie... na połowie twarzy Dermablend, na połowie DW. Ta połowa z DW była o wiele gładsza, pory mniej widocznie, włoski na twarzy "przylizane" , przy Dermablendzie wszystkie mocno widoczne (jak się oczywiście jakieś na twarzy ma, ja mam akurat mam ich sporo na policzkach i w ogóle).
oj to szkoda, ze ciemne, bo ja lubię jasne(bo sama mam ciemne usta)
Co do podkładów to testowałam raz Dermablend i wydał mi się mocno kryjący i robiący tapetę. W takim razie już o nim nie pomyślę dzięki za to kusi DW... nada się on do mieszanej cery? Świecisz się po nim po jakimś czasie? Właśnie chodzi mi o takie idealne wygładzenie no i też mam sporo włosków... Jak on wygląda cenowo?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Luskap

Kolorówki nie miałam za dużo, jednak otrzymane kosmetyki do testów przyczyniły się do powiększenia.
Na obfotografowanie lakierów potrzebuję dużo czasu i dobrej pogody, a w tygodniu to raczej kiepsko (wracam po 16 do domu a wtedy z tymi 2 aspektami jest różnie) ale postaram się jak najszybciej

Brązer Deborah mam odkąd pojawił się w sprzedaży, czyli jakieś 2 lata już będzie! Używam go na cała twarz, czasami nawet 2 razy dziennie gdy popołudniu robię makijaz od nowa. Czasami na wiosnę/w lecie przybrązowiałam nim też ... stopy Teraz chyba bardziej skłaniam się ku Viperze ... Opalenizna tez jest delikatna (wbrew temu co widzimy po otworzeniu opakowania) ale przy tym bardziej "wesoła" i bardzie zlocista (nie pomarańczowa!) - ten odcień bardziej pasuje do stosowania w lecie, niż Deborah, która daje raczej chłodny efekt.
Polecam też Pierre Rene :)
Virtuala jeszcze dokładnie nie przetestowałam.

Najczesciej używam prasowanych Nacres. W nich najbardziej widać ubytek - faktura "kuleczek" jest już wklęsła a nie wypukła, a w obu znikneła już ta wierzchnia, najbardziej błyszcząca warstwa.
Natomiast ubytek kulek chyba będzie po 20 latach widoczny

Co do Sleeków, to mam te paletki, które mają "moje kolory". Teraz poluję jeszcze na Curious. Inne nowsze (np. Monaco, Paraguaya czy Curacao) to zupełnie nie moje typy, więc nie kuszą.
Dzięki za odp. muszę wypróbować brązer na stopach
Ja puściłam w świat meteorki BL a zostawiłam sobie nacres i mam jeszcze kulki mythic- masz rację, w ogóle nie widać zużycia. Na prasowańcach bardziej. Kulek używam w domu a nacres biorę do torebki idę jeszcze raz looknąć brązery. Ja mam teraz clinique- też jest świetny!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 22:06   #2224
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Postanowiłam się odważyć zaprezentować Wam mój bardzo skromny zbiór

1. Baza, korektory, podkłady
2. Pudry - sypkie i prasowany
3, 4. Róż, bronzer, rozświetlacz
5,6. Cienie, kredki, eyeliner, tusz, cienie do brwi
7, 8. Usta - pomadki i błyszczyki
9. Lakiery do paznokci, odżywki
10. Pędzle.

Nie mam tego wiele, praktycznie nic mi się nie dubluje, używam wszystkiego
Ja bym chciała mieć taki przemyślany zbiór, w którym wszystkiego używam i nic się nie dubluje. Mam kilka pytań:

- jesteś zadowolona z pudru Maybelline?
- co to za miętowy lakier?
- z którego błyszczyka jesteś najbardziej zadowolona? I co myślisz o tym z Essence? Czy to kolor Candy Bar?
- jaki numer ma róż Bourjois? Mam kolor 10 i chciałabym jakiś inny. Jaki kolor daje ten Twój?

Przepraszam, że aż tyle pytań.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2011-06-12 o 22:07
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 23:13   #2225
funfelka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 79
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

dziewczyny, mam pytanie: gdzie można kupić za w miarę rozsądną cenę tusz do rzęs Helen Rubinstein Lash Queen Feline Extravaganza? Jest rewelacyjny, ale w perfumeriach Sephora czy Douglas kosztuje w okolicach 150zł. A może polecacie coś innego?
funfelka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 23:18   #2226
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez funfelka12 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie: gdzie można kupić za w miarę rozsądną cenę tusz do rzęs Helen Rubinstein Lash Queen Feline Extravaganza? Jest rewelacyjny, ale w perfumeriach Sephora czy Douglas kosztuje w okolicach 150zł. A może polecacie coś innego?
na strawberrynet chyba jest ciut taniej- ja go kupowalam dawno temu za ok 100zl, ale wole zwykle cetki teraz byly w promocji w super pharm w zestawie za 89zl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:54   #2227
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
na strawberrynet chyba jest ciut taniej- ja go kupowalam dawno temu za ok 100zl, ale wole zwykle cetki teraz byly w promocji w super pharm w zestawie za 89zl
Za ile
A ja zapasów nie zrobiłam... może jeszcze są
Lecę sprawdzić, dziękuję Dimiti
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 13:05   #2228
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Hosenka fajniutki zbiorek Powiedz jak oceniasz błyszczyki Bell- Wow. Jaki one dają efekt? Posiadają smak i zapach? Napisz co o nich sądzisz?

Beoneself miły zbiorek...taki w kierunku minimalistycznego...czyli takiego do jakiego ja dążę
Zdradź co co za numerek/nazwa kolorku błyszczyka Sephora? Jaki daje efekt? To nowa wersja błyszczyków,co o nich sądzisz?
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:11   #2229
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Oj tam skromny, super jak każdy inny
Ja jestem zakochana w Twojej kolekcji pędzelków
No rewelacja po prostu
Dziękuję, nie spodziewałam się takiego odzewu

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
oj to szkoda, ze ciemne, bo ja lubię jasne(bo sama mam ciemne usta)
Co do podkładów to testowałam raz Dermablend i wydał mi się mocno kryjący i robiący tapetę. W takim razie już o nim nie pomyślę dzięki za to kusi DW... nada się on do mieszanej cery? Świecisz się po nim po jakimś czasie? Właśnie chodzi mi o takie idealne wygładzenie no i też mam sporo włosków... Jak on wygląda cenowo?
Bodajże 159zł w cenie regularnej, kupowałam z 20% zniżką.
DW kryje pięknie, a wierz mi, że mam co kryć.
Mocno kryjący dla większości Colorstay to u mnie lekko tonujący podkładzik
No i w DW najlepsze jest to, że to krycie można stopniować - czyli na całą twarz cieńsza warstwa, a na policzki (cera naczynkowa, mocny rumień, kto ma to samo, to wie jak trudno jest się pomalować, żeby nie wyglądać jak burak) jeszcze ze dwie warstwy, i wszystko się trzyma, nie robi się po 2h ciasto ani żadne inne atrakcje, jak np. z Dermablendem (wcześniej używałam Colorstaya + Dermablenda w sztyfcie).

Cerę mam mieszaną, jak używałam minerałów to co minimum 2h matowanie i poprawki, a teraz jak się maluję koło 6 rano, to zmatować się muszę koło 11 i po południu jeszcze raz, a podkład nie znika z twarzy aż do zmycia, czyli koło 22, tylko nie jest już taki piękny

Osobiście polecam, ale wybranie właściwego odcienia graniczy z cudem ...

Się rozpisałam Zrobiła mi się recenzja, wybaczcie, po prostu jestem w nim zakochana


Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja bym chciała mieć taki przemyślany zbiór, w którym wszystkiego używam i nic się nie dubluje. Mam kilka pytań:

- jesteś zadowolona z pudru Maybelline?
- co to za miętowy lakier?
- z którego błyszczyka jesteś najbardziej zadowolona? I co myślisz o tym z Essence? Czy to kolor Candy Bar?
- jaki numer ma róż Bourjois? Mam kolor 10 i chciałabym jakiś inny. Jaki kolor daje ten Twój?
Przepraszam, że aż tyle pytań.
Puder Maybelline jest po prostu NAJLEPSZY Wymiękają przy nim sypańce Max Factora, Vipery i Yves Rocher z "bambusem".
Używam go rano do utrwalenia podkładu (nakładam wyłącznie pędzlem kabuki), a w ciągu dnia poprawiam się nim albo pędzlem albo dołączoną gąbeczką, w zależności od tego na ile dyskretnie muszę działać Ciasto się nie robi, uzyskany efekt to "satynowy" mat.

Miętowy lakier kupiłam na targowym straganie za całkiem sporo jak na targ, bo ok 12 zł , jest genialny, na paznokciach piękny, bez bazy trzyma się spokojnie 4-5 dni, konieczne 2 warstwy.
Pokazałabym go Wam na paznokciach, ale czekam na urlop, bo nie mogę sobie pozwolić w pracy na zielone paznokcie, trzymam się bezpiecznych beży

Nie mam pojęcia jaki numerek ma mój błyszczyk z limitowanki Essence, to był ten jaśniejszy, nie przepadam za nim solo, bo rozbiela usta, na szmince jest dobrze.

Mój kolor różu Bourjois to 03, Brun Cuivre. Daje ciepło brzoskwiniowy kolor na policzkach, nie ma nic wspólnego z kolorem różowym (unikam jak ognia)

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Hosenka fajniutki zbiorek Powiedz jak oceniasz błyszczyki Bell- Wow. Jaki one dają efekt? Posiadają smak i zapach? Napisz co o nich sądzisz?

Beoneself miły zbiorek...taki w kierunku minimalistycznego...czyli takiego do jakiego ja dążę
Zdradź co co za numerek/nazwa kolorku błyszczyka Sephora? Jaki daje efekt? To nowa wersja błyszczyków,co o nich sądzisz?
Błyszczyk Sephory - odcień nr 13, Miami Pink reflex, mniej różowy na ustach, sporo drobinek ale niezbyt chamskich, lubię

Mój ulubiony to... Sephorowski Nectar Shine w tubce, kolor lichi shine, przez którego się chyba zapłaczę - wycofali, wprowadzili nowe Ma genialny aplikator z pędzelkiem, którego nie ma nowa wersja...


Mam nadzieję, że żadnego z pytań nie pominęłam
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:26   #2230
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Hosenka fajniutki zbiorek Powiedz jak oceniasz błyszczyki Bell- Wow. Jaki one dają efekt? Posiadają smak i zapach? Napisz co o nich sądzisz?

Beoneself miły zbiorek...taki w kierunku minimalistycznego...czyli takiego do jakiego ja dążę
Zdradź co co za numerek/nazwa kolorku błyszczyka Sephora? Jaki daje efekt? To nowa wersja błyszczyków,co o nich sądzisz?
Są bardzo fajne
Mają malinowy (?) zapach a efekt dają transparentny - widać w sumie "mokrość" ust, z leciutkim zabarwieniem. Bardzo je polubiłam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:31   #2231
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Są bardzo fajne
Mają malinowy (?) zapach a efekt dają transparentny - widać w sumie "mokrość" ust, z leciutkim zabarwieniem. Bardzo je polubiłam
Uwielbiam malinowy zapach. Twoje szczescie, ze nie wiem, gdzie we Wroclawiu dostac kosmetyki Bell .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 19:55   #2232
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;27489795]Uwielbiam malinowy zapach. Twoje szczescie, ze nie wiem, gdzie we Wroclawiu dostac kosmetyki Bell .[/QUOTE]

W Magnolii mają swoją firmową wyspę. W pasażu od strony Tesco.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 21:22   #2233
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Za ile
A ja zapasów nie zrobiłam... może jeszcze są
Lecę sprawdzić, dziękuję Dimiti
prosze tylko nie we wszystkich super pharmach sa- ale moze ci ktos kupi mi kupowala jedna kochana wizazanka bo u mnie wogole nie SP
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 21:39   #2234
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mój aktualny zbiór. Lakiery będą osobno.
sleeki
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 23:04   #2235
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Hosenko swietny zbior i chyba wszystkiego uzywasz, nic bezczynnie nie stoi. Brawo!
Co powiesz o korektorze Avon?

beoneself rowniez sliczny zbior, jestes zadowolona z zestawu do brwi Essence i blyszzyku w sloiczku?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:25   #2236
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Imago

Cuciola: tak, to co stało bezczynnie poleciało w świat
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:45   #2237
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Beoneself , Hosenka ślicznie Wam dziękuję za odpowedzi
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 21:11   #2238
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Hosenko swietny zbior i chyba wszystkiego uzywasz, nic bezczynnie nie stoi. Brawo!
Co powiesz o korektorze Avon?

beoneself rowniez sliczny zbior, jestes zadowolona z zestawu do brwi Essence i blyszzyku w sloiczku?
Z zestawu do brwi - tak, bardzo, ale nie mam porównania z innymi. Zostaje na swoim miejscu przez cały dzień.
A błyszczyk z słoiczku - fajny, podobny do błyszczyka z limitowanki Blossoms, lekko rozbiela usta więc trzeba uważać na ilość.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 18:29   #2239
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

dziekuje za odpowiedz
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 13:57   #2240
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Najnowsze nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dior.jpg (35,0 KB, 217 załadowań)
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 09:37   #2241
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Najnowsze nabytki
śliczne te letnie cienie są dla mnie zbyt perłowe ale musye przyznać,że kolorki są bardzo ładne
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 13:37   #2242
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Najnowsze nabytki
moj ukochany tusz!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:34   #2243
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Najnowsze nabytki
Śliczne nabytki Yasiu

Moje dzisiejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04824.jpg (30,3 KB, 145 załadowań)
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:55   #2244
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
śliczne te letnie cienie są dla mnie zbyt perłowe ale musye przyznać,że kolorki są bardzo ładne
Dziękuję, mnie bardzo przypadły do gustu te kolorkiTeraz się z nimi nie rozstaje.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moj ukochany tusz!


Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Śliczne nabytki Yasiu

Moje dzisiejsze
Dziękuję
Twoje nabytki są również piękne
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:51   #2245
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Na ogół w lato nie mam potrzeby pocieszania się zakupami, ale coś tam wpadło ostatnimi czasy Lakiery wibo, róż maca to odcień Dame.

Przepraszam za jakość zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6275.jpg (35,3 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6274.jpg (30,2 KB, 161 załadowań)
__________________

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2011-07-01 o 10:56
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 10:56   #2246
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Na ogół w lato nie mam potrzeby pocieszania się zakupami, ale coś tam wpadło ostatnimi czasy Lakiery wibo, róż maca to odcień Dame.

Przepraszam za jakość zdjęć
Śliczności
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 13:00   #2247
powderpony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Dziewczyny! Któraś z Was wstawiała tutaj to zdjęcie (niestety nie pamiętam która). Cóż to za cienie (chodzi mi o te na samym dole)?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1292494188
powderpony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 13:27   #2248
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez powderpony Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Któraś z Was wstawiała tutaj to zdjęcie (niestety nie pamiętam która). Cóż to za cienie (chodzi mi o te na samym dole)?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1292494188
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziękuję Oluś
Zachciało mi się Clinika potestować i muszę powiedzieć że jestem zachwycona absolutnie wszystkim , do tej pory jakoś Clinique nie bardzo mnie interesował, okazało się że niesłusznie .
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 15:33   #2249
powderpony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

coldold dziękuję a można je gdzieś dostać? Bo szukam w internecie i nie mogę znaleźć w żadnym sklepie.
powderpony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 16:31   #2250
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez powderpony Pokaż wiadomość
coldold dziękuję a można je gdzieś dostać? Bo szukam w internecie i nie mogę znaleźć w żadnym sklepie.
Ja wstawiałam
To większe to limitowany maczek w kolorze 08 bamboo pink do dostania już raczej tylko na all czy ebay. To maleństwo po prawej to cień fresh bloom eye shadow w odcieniu 03 cherry blossom, powinien być jeszcze do dostania w perfumeriach .

edit- proszę, jest nawet promocja na te cienie
http://www.lumiere.pl/product_info.p...us_30%!!!.html
__________________
Wymianka

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2011-07-01 o 16:36
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 13:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.