Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 19:52   #241
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a ja mam kolejny problem ;/

wloski ladnie juz wypadaja,ale sa miesjca gdzie musze je golic bo nie moge sobie pozwolic na pojscie z taka szczecina do ludzi
no wlasnie...wloski gole idealnie przy skorze tak aby bylo calkiem gladko wiec jak one maja do konca wypasc jak juz nic nie jest w stanie ich "wypchnac" na powierzchnie skory skoro juz nie rosna? bo juz widze,ze mam takie miejsce,ze wloski nie rosna,jest gladko jak dotykam,ale wlosek jest "uwieziony" w skorze.Jest jeszcze wlosek,ktory gleboko wrosl pod skora i tak sobie dalej wzdluz rosnie da sie to jakos usunac?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 19:57   #242
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a ja mam kolejny problem ;/

wloski ladnie juz wypadaja,ale sa miesjca gdzie musze je golic bo nie moge sobie pozwolic na pojscie z taka szczecina do ludzi
no wlasnie...wloski gole idealnie przy skorze tak aby bylo calkiem gladko wiec jak one maja do konca wypasc jak juz nic nie jest w stanie ich "wypchnac" na powierzchnie skory skoro juz nie rosna? bo juz widze,ze mam takie miejsce,ze wloski nie rosna,jest gladko jak dotykam,ale wlosek jest "uwieziony" w skorze.Jest jeszcze wlosek,ktory gleboko wrosl pod skora i tak sobie dalej wzdluz rosnie da sie to jakos usunac?
same wypadną,cierpliwości.nawe t nie zobaczysz kiedy,aż poczujesz łysa skórę.
wrośnięte trzeba wyciągnąć,ale tylko te co widzisz pod naskórkiem
nie jesteś pierwsza,ani ostatnia i słuchaj sie tych co mają TO już za sobą.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 20:13   #243
kometa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wracając do niby lasera IPL.to ściema.ten laser nie likwiduje wpwós na zawsze tylko na jakiś czas,a skąd wiem?
bo sama się nacięłam,jak wiele innych osób na wątku.odpuśc sobie te pseudo depilację i wybierz laser ,który usunie ci włosy na zawsze
Ale na jakiś czas to znaczy na ile??Napisz, jeśli możesz jak to było u Ciebie(ile zabiegów i po jakim czasie odrosły) Bo mam znajomą, która jest dwa lata po depilacji i zero owłosienia nadal...więc już nie wiem...
kometa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:12   #244
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kometa7 Pokaż wiadomość
Ale na jakiś czas to znaczy na ile??Napisz, jeśli możesz jak to było u Ciebie(ile zabiegów i po jakim czasie odrosły) Bo mam znajomą, która jest dwa lata po depilacji i zero owłosienia nadal...więc już nie wiem...
ja miałam 3 zabiegi IPL i po roku od ostatniego zabiegu WSZYSTKIE wlosy odrosły.
to jest metoda anternatywna do wosku.mniej bolesna,ale czasowa.

to ściema,ze włosy po nim nie odrosną,bo nie tylko ja się na tym nacięłam.często tu dziewczyny wypowiadają się na temat tej metody.

aby dać ci porównanie to laserem LIGHT SHEER (LS) miałam również tylko trzy zabiegi (2 lata temu,rok temu i 3 mies temu)i pozostało mi tylko 10 % włosów,wklejałam nawet zdjęcie jako dowód.
nie tylko ja ,ale i wiele dziewczyn stosując depilację LS na stale pożegnały się w włosami.
oczywiście nigdy nie ma tych 100% i często jakis procent włosków pozostaje,ale tych co nie ma juz nie odrosną.
SIARKA jest już kilka lat po depilacji i to co zlikwidowała już nie odroslo

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-04-02 o 21:14
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 00:03   #245
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
U nas same uda to przynajmniej 40 minut do godziny (grzebiemy się)... odpowiedz sobie na pytanie. Moim zdaniem przy optymistycznym założeniu masz robione połowę, więc ilośc zabiegów podziel na dwa i wyjdzie ci realnie ile ich miałaś.
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja miałam taki pakiecik robiony ponad godzinę (godz i 20 min)
no, coz, wychodzi, ze za 1100 zl mialam zrobione po 2,5 zabiegu na uda, bikini i pachy - cenowo nadal na plus...

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Duet ma na tyle dużą głowicę, że w sumie sam zabieg jest w miarę krótki. Ja mam chude łydki (bardzo chude) i robiła mi je 20min. Połowa włosów wypadła, połowa odrasta, więc muszę się wybrać na kolejny
a ja jestem wysoka i powierzchnie ud mam spora, a same uda mialam pewnie robione w jakies 15 minut.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 09:45   #246
kometa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja miałam 3 zabiegi IPL i po roku od ostatniego zabiegu WSZYSTKIE wlosy odrosły.
to jest metoda anternatywna do wosku.mniej bolesna,ale czasowa.

to ściema,ze włosy po nim nie odrosną,bo nie tylko ja się na tym nacięłam.często tu dziewczyny wypowiadają się na temat tej metody.

aby dać ci porównanie to laserem LIGHT SHEER (LS) miałam również tylko trzy zabiegi (2 lata temu,rok temu i 3 mies temu)i pozostało mi tylko 10 % włosów,wklejałam nawet zdjęcie jako dowód.
nie tylko ja ,ale i wiele dziewczyn stosując depilację LS na stale pożegnały się w włosami.
oczywiście nigdy nie ma tych 100% i często jakis procent włosków pozostaje,ale tych co nie ma juz nie odrosną.
SIARKA jest już kilka lat po depilacji i to co zlikwidowała już nie odroslo
trzeba jednak pamiętać o najważniejszym, że metodą IPL trzeba wykonac przynajmniej 6 zabiegów. To jest minimum wg tego co podaje poradnia. Zobaczymy. Dam znać jak już będę miała jakieś głębsze doświadczenia.
kometa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 09:57   #247
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kometa7 Pokaż wiadomość
trzeba jednak pamiętać o najważniejszym, że metodą IPL trzeba wykonac przynajmniej 6 zabiegów. To jest minimum wg tego co podaje poradnia. Zobaczymy. Dam znać jak już będę miała jakieś głębsze doświadczenia.
i znów wciskają ci kit.
więc powtórzę.6 zabiegów to ponoć minimum za 180 zł co daje nam -1080 zł,a szukając promocji możesz za 200 zł zrobić MAX 4 zabiegi LS NA 3 PARTIE CIAŁA-daje nam to 900 zł i wydepilujesz łydki,bikini i pachy zamiast jednej partii w twoim przypadku bikini.
rachunek jest prosty

wracając do skuteczności zabiegow.w moim przypadku 3 zabiegi IPL NIE DAŁY ŻADNEGO EFEKTU w przeciwieństwie do LS,gdzie po 3 zabiegach nie mam 90 % włosów

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-04-03 o 09:58
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 11:52   #248
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

osoby które chcą poczytać o IPL, IPL+RF zapraszam tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=160168&page=7

nudzi mnie już czytanie o IPL w dziale o depilacji laserowej...
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 17:44   #249
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, a słyszałyście cokolwiek o Studiu Urody Amenite? Jest teraz w ofercie grupera na LS.

Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 07:53   #250
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Załatwiłam, że w przyszłym tygodniu pojawi się oferta na depilację laserową z Ecoplant w Krakowie
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 10:01   #251
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a gdzie się pojawi?
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 10:37   #252
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Na Beauty Deal
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 12:24   #253
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dla zainteresowanych LS w revision w krk

Tylko do końca kwietnia rabat na depilację laserową : łydki 149 zł, bikini 89zł lub pachy 89zł.

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-04-12 o 12:26
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 12:39   #254
ingemona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 205
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hej dziewczyny . Pomozcie i poradzcie, co mam robic. Mianowicie, mialam juz 5 zabiegow na glebokie bikini laserem fotona dualis i .... jak bozie kocham efekt jest taki ze go wlasciwie nie ma. jestem zalamana. nie wiem czy to wina lasera czy co? odstepy mialam poczatkowo co 8tyg, ostatni 5 zabieg po 3,5miesiaca (tak wyszlo jakos) i nie wiem czy isc na nastepny, a to tez juz prawie 4 mce. czy jest mozliwosc ze przy zmianie lasera zadziala?kiedys robilam bad na hormony i niby wyszlo ok oprocz wysokiego testosteronu (ale miesci sie w granicach normy). doradzcie co robic. pozdr
ingemona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 13:02   #255
robertx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam wizażystki, nie wyśmiejcie mnie ale mam pytanie jako facet co do depilacji. Mam dużo większe niż "standardowe" męskie owłosienie na nogach. Mam przez to beznadziejne samopoczucie i nie za bardzo daje rade chodzić w krótkich spodenkach.
Zastanawiam sie nad depilacją - zaznaczam że nie chcę usuwać całkowicie. Chciałbym zredukować gęstość/długość.
Mam pytania do was jako bardziej obeznanych w temacie.

Czy 1-2 zabiegi IPL mogą być pomocne w takim celu?
Czy zabieg umożliwia uzyskanie jednolitej gęstości?
Czy włosy są wypalane i całość wypada potem odrasta to co przeżyło ?
Nóg nie trzeba golić przed zabiegiem ?
robertx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 13:36   #256
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych LS w revision w krk

Tylko do końca kwietnia rabat na depilację laserową : łydki 149 zł, bikini 89zł lub pachy 89zł.
dzięki za informację, właśnie tego było mi trzeba
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 14:13   #257
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez robertx Pokaż wiadomość
Witam wizażystki, nie wyśmiejcie mnie ale mam pytanie jako facet co do depilacji. Mam dużo większe niż "standardowe" męskie owłosienie na nogach. Mam przez to beznadziejne samopoczucie i nie za bardzo daje rade chodzić w krótkich spodenkach.
Zastanawiam sie nad depilacją - zaznaczam że nie chcę usuwać całkowicie. Chciałbym zredukować gęstość/długość.
Mam pytania do was jako bardziej obeznanych w temacie.

Czy 1-2 zabiegi IPL mogą być pomocne w takim celu?
Czy zabieg umożliwia uzyskanie jednolitej gęstości?
Czy włosy są wypalane i całość wypada potem odrasta to co przeżyło ?
Nóg nie trzeba golić przed zabiegiem ?
kilku panów już się wypowiadało i kobiety rownież.

-IPL nie usunie włosów na stałe,to pseudo laser.tylko lasery typy LIGHT SHEER,lub DUET(moga pojawić się nowości na rynku)radzą sobie z depilacją "na zawsze"
-zabieg powoduje utrate włosów w rożnych miejscach tworząc łyse placki i kępki odrastających włosów nie wypalonych laserem.
albo usuwasz wszystko,albo część i golisz,bo w przeciwnym razie efekt bedzie śmieszny
-tych włosów których nie trafisz w fazie wzrostu odrosną po czasie
-trzeba włosy zgolić na gładko,ponieważ laser przypala włos i może powodować poparzenia.


*nie wiem,co wy panowie macie z tymi włosami.
wiele kobiet lubi męski zarost na nogach,czy klacie.
wystarczy wejść na wątki założone przez panów o zaroscie i poczytać wypowiedzi wizażanek.sporo kobiet uwaza "w łochaczy" za typ b. męski

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-04-12 o 14:15
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 14:31   #258
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
dzięki za informację, właśnie tego było mi trzeba
zawsze do uslug sama sie zastanawiam czy nie skorzytac na dobitke zostalo mi jakies 15 wlosow w sumie na 3 partiach
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 14:36   #259
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zawsze do uslug sama sie zastanawiam czy nie skorzytac na dobitke zostalo mi jakies 15 wlosow w sumie na 3 partiach
no mi zostało na łydkach i bikini po kilka to już sobie odpuszczę, najwyżej pęsetą będę działać ale na pachach mam o kilka więcej no i tam z pęsetą bym sobie nie poradziła a za 89 zł warto skorzystać
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 14:54   #260
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
no mi zostało na łydkach i bikini po kilka to już sobie odpuszczę, najwyżej pęsetą będę działać ale na pachach mam o kilka więcej no i tam z pęsetą bym sobie nie poradziła a za 89 zł warto skorzystać
no ja tych widocznych mam z 15 a tych jansych niewidocznych to nie ma co ruszac, wiec moze jeszcze powzmacniam golac. Zobaczymy co z tego "urosnie" i wtedy bede atakowac ewentualnie laserem ponownie W sumie od ostatniego zabiegu minelo 4 mce i mam nadzieje, ze efekt ktory jest obecnie sie nie popsuje i bedzie trwal wiecznie Zagadaj do dziewczyn jak bedziesz na wizytcie moze "dostrzela" Ci te pozostale w ramach zabiegu, mysle ze nie powinno byc problemu.
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:01   #261
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Zagadaj do dziewczyn jak bedziesz na wizytcie moze "dostrzela" Ci te pozostale w ramach zabiegu, mysle ze nie powinno byc problemu.
spróbować zawsze warto, dzięki za radę
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:19   #262
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
spróbować zawsze warto, dzięki za radę
im powiedz,że na WIzażu zrobisz im reklamę opisując pozytywnie gabinet
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:22   #263
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny z Krk, Wy robilyscie w revision? ile mialyscie zabiegow i w jakich odstepach czasowych?
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:22   #264
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
dziewczyny z Krk, Wy robilyscie w revision? ile mialyscie zabiegow i w jakich odstepach czasowych?
ja tam robiłam tylko jeden, ostatni zabieg

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
im powiedz,że na WIzażu zrobisz im reklamę opisując pozytywnie gabinet
ok
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-04-12 o 15:23
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 15:37   #265
ingemona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 205
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

w krk sa 2 salony revision, ktory ewentualnie polecacie i moze ktoras z pan tam pracujacych jest godna polecenia wg Was?

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

upsss, zdaje sie ze mialam nieaktualne dane i jest jeden tylko. przepraszam
ingemona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 19:18   #266
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
dziewczyny z Krk, Wy robilyscie w revision? ile mialyscie zabiegow i w jakich odstepach czasowych?
Co prawda nie jestem z krk , ale robilam lydki, pachy i bikini 6 zabiegow na kazda pratie w revision. Odstepy miedzy zabiegami od 8 do 12 tyg
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 20:12   #267
kastapra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam 8-9 zabiegów na bikini, robione laserem IPL+RF. W pierwszym gabinecie przerwy wynosiły 3 miesiące, w drugim kazano przychodzić co 6 tygodni (skąd ta różnica, skoro laser taki sam?). Efekty były całkiem fajne, do czasu aż...włosy prawie całkiem odrosły. Fakt, są rzadsze, miększe, ale jednak odrosły na prawie całej powierzchni. Idę ostatni raz na IPL+RF i chyba przerzucę się na LS. Macie coś godnego polecenia w Krakowie na ten moment? Jakieś fajne promocje?
kastapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 20:16   #268
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
Hej, a słyszałyście cokolwiek o Studiu Urody Amenite? Jest teraz w ofercie grupera na LS.

ja tez sie nad ta oferta bardzo powaznie zastanawiam (szkoda, że mozna kupic tylko jeden kupon !!) - dzwonilam do nich dzis i dowiedzialam sie ze 49 zł to calkowita kwota za partie - mnie interesuje np. bikini całkowite (wiec promocja jak nie patrzec) i termin wykorzystania bonu jest dlugi, wiec nie trzeba sie spieszyc.

ja jestem niedługo po drugim zabiegu LS w innym gabinecie, gdyby nie to poszlabym na probe wybadac "teren" , no ale moze ktos sie skusi i napisze relację oby wiecej takich ofert
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 21:35   #269
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kastapra Pokaż wiadomość
Ja miałam 8-9 zabiegów na bikini, robione laserem IPL+RF. W pierwszym gabinecie przerwy wynosiły 3 miesiące, w drugim kazano przychodzić co 6 tygodni (skąd ta różnica, skoro laser taki sam?). Efekty były całkiem fajne, do czasu aż...włosy prawie całkiem odrosły. Fakt, są rzadsze, miększe, ale jednak odrosły na prawie całej powierzchni. Idę ostatni raz na IPL+RF i chyba przerzucę się na LS. Macie coś godnego polecenia w Krakowie na ten moment? Jakieś fajne promocje?
żeby depilacja LS była skuteczna musisz odczekać po IPL-u najmniej 2./3 mies.
najlepiej już odpuść,bo to tylko strata czasu i gotówki.chyba,że masz już wykupiony kupon to potraktuj zbieg jak depilacje woskiem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 21:55   #270
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

mam takie głupie myśli trochę...

skoro z laserem zawsze trzeba trafić w dobry moment wzrostu włosa bo jeśli nie to nic na niego nie zadziała to jak będę chodziła regularnie co X tygodni to nie stare tych włosków bo zawsze będzie ten sam zły moment i co wtedy?:P tak wiem wiem głupie,ale jakoś tak mnie męczy

aaa i jeszcze co do odstępów...czy przy laserze LSD odstęp może być krótszy tzn 6 tygodni?I czy jeśli zrobi się zabieg po dłuższej przerwie czyli np 2-3 m-ce to efekt przez to będzie słabszy?Lepiej wcześniej,regularnie czy później czy to nie ma znaczenia?Tzn wiem,że za wcześnie nie można,ale jakbym np chciała zrobić przerwę na wakacje to będzie gorszy efekt,trudniej będzie usunąć itp?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.