Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 15:49   #2101
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

ja postaram sie odpowiadac bo ostatnio troche czytałam o typach urody po tym jak mi powiedziano ze jestem zima poludniwa zeby wiedziec co do mnie pasuje i na podstawie tego moge stwierdzic (choc moge sie mylic) że cocoamore chyba nie jestes zimą południowa bo mowisz ze masz jasną cerę no i oprawe oczu masz w srednim kolorze (to wniosokuje po zdjeciach ale dobrze wiem ze nie raz robią sie zupełnie inne kolory [ps. masz fajny kształt oczu ] Moge sie mylic ale widze bardzo duzą róznice pomiedzy mną a Tobą (w karnacji,kolorze ust i oprawie oczu). Moze musieta sloncem tutaj zajrzy a ona sie zna na rzeczy i Ci powie dokladnie
może jestes jakąś mieszanką

kirisutegomen tutaj chyba bedzie własnie zima południowa ale zawsze lepiej daj zdjecie (jak sei wstydzisz jak ja to dodaj sam kolor skór kolor włosów,oczy,usta itp ;P)
smiley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 16:46   #2102
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
ja postaram sie odpowiadac bo ostatnio troche czytałam o typach urody po tym jak mi powiedziano ze jestem zima poludniwa zeby wiedziec co do mnie pasuje i na podstawie tego moge stwierdzic (choc moge sie mylic) że cocoamore chyba nie jestes zimą południowa bo mowisz ze masz jasną cerę no i oprawe oczu masz w srednim kolorze (to wniosokuje po zdjeciach ale dobrze wiem ze nie raz robią sie zupełnie inne kolory [ps. masz fajny kształt oczu ] Moge sie mylic ale widze bardzo duzą róznice pomiedzy mną a Tobą (w karnacji,kolorze ust i oprawie oczu). Moze musieta sloncem tutaj zajrzy a ona sie zna na rzeczy i Ci powie dokladnie
może jestes jakąś mieszanką
Z tą cerą to mi naprawdę trudno określić czy jest jasna czy bardziej śniada i czy w chłodnej tonacji czy w ciepłej, bo przez przebarwienia mam nierównomierny koloryt i naprawdę ciężko stwierdzić. Używałam kremów wybielających i przez to się właśnie taka blada zrobiłam Nie jestem w stanie obiektywnie ocenić koloru mojej skóry, bo się na tym nie znam Wszystko mi pasuje - jest blada, czasem śniada i w niektórych miejscach się przebija różowy kolor Może jestem jakimś typem mieszanym?
Chociaż jak ktoś tutaj napisał, że może jestem zimą południową, to czytałam charakterystykę dla tego typu urody i by się zgadzało. Kolor ust dla tego typu też jest opisywany w kilku wariantach. Więc może jednak jestem tą zimą południową? Sama nie wiem
A jaki ja mam kształt oczu? Czemu fajny?
Czekam na analizę MuśniętejSłońcem Dodam, że jak byłam mała, to miałam czarne włosy i urodę cyganki
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-05-07 o 17:01
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:02   #2103
andariel1984
Raczkowanie
 
Avatar andariel1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 53
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

ja też ładnie poproszę o określenie mojego typu kolorystycznego, bo się pogubiłam i już nei wiem czy zima czy lato a może w ogóle coś innego

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
zawsze najpierw na czerwono, dopiero po jakimś czasie nabiera złoto-brązowego koloru

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy jasne zielone (kolor przypomina mi miąższ kiwi, bez plamek maja ciemniejszą obwódkę (szaro-niebieska), brwi wyraźne dość (ciemny blond) to samo rzęsy

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
jasny wpadający w róż, nie rumienię się

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

ciemny blond (chyba bardziej taki mysi ze złotymi przebłyskami), w sumei już nei pamiętam, bo farbuję i patrzę na odrosty


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
blady róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

chyba dobrze mi w czarnym, białym, granatowym, turkusowym, śliwkowym, szarym, liliowym
źle mi w beżach, różach, pistacjowym,

chciałabym wiedzieć w jakie odcienie farb do włosów pójść, bo już sama nie wiem czego chcę
andariel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:04   #2104
MusnietaSloncem
Raczkowanie
 
Avatar MusnietaSloncem
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolina Krasnali
Wiadomości: 38
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Co do farbowania włosów... Często dobrze wyglądamy w kolorku z naszego dzieciństwa Moje koleżanki już mamusie specjalnie zostawiły kosmyk włosków swoich pociech

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez andariel1984 Pokaż wiadomość
ja też ładnie poproszę o określenie mojego typu kolorystycznego, bo się pogubiłam i już nei wiem czy zima czy lato a może w ogóle coś innego

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
zawsze najpierw na czerwono, dopiero po jakimś czasie nabiera złoto-brązowego koloru

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy jasne zielone (kolor przypomina mi miąższ kiwi, bez plamek maja ciemniejszą obwódkę (szaro-niebieska), brwi wyraźne dość (ciemny blond) to samo rzęsy

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
jasny wpadający w róż, nie rumienię się

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

ciemny blond (chyba bardziej taki mysi ze złotymi przebłyskami), w sumei już nei pamiętam, bo farbuję i patrzę na odrosty


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
blady róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

chyba dobrze mi w czarnym, białym, granatowym, turkusowym, śliwkowym, szarym, liliowym
źle mi w beżach, różach, pistacjowym,

chciałabym wiedzieć w jakie odcienie farb do włosów pójść, bo już sama nie wiem czego chcę
Jak na moje oko jesteś śliczną wiosną. Jasne oczka, dość jasne włoski ze złotym połyskiem (połysk wiosny ma zawsze dość złotawy kolor... w przypadku lata jest on popielaty).

Do wiosny nie polecam czystej bieli. Jeśli jednak bardzo kochasz biały kolor wybieraj coś bardziej złamanego... może chociażby kremowy czy kolor kości słoniowej? I zielony... zielony zielony
MusnietaSloncem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:42   #2105
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

MuśniętaSłońcem czy ja również mogę prosić o Twoją radę? Dodałam zdjęcia i pisałam dwie strony wcześniej.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-05-12 o 20:45
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 20:52   #2106
andariel1984
Raczkowanie
 
Avatar andariel1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 53
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MusnietaSloncem Pokaż wiadomość
Co do farbowania włosów... Często dobrze wyglądamy w kolorku z naszego dzieciństwa Moje koleżanki już mamusie specjalnie zostawiły kosmyk włosków swoich pociech

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------


Jak na moje oko jesteś śliczną wiosną. Jasne oczka, dość jasne włoski ze złotym połyskiem (połysk wiosny ma zawsze dość złotawy kolor... w przypadku lata jest on popielaty).

Do wiosny nie polecam czystej bieli. Jeśli jednak bardzo kochasz biały kolor wybieraj coś bardziej złamanego... może chociażby kremowy czy kolor kości słoniowej? I zielony... zielony zielony
dziękuję Muśnięta
no właśnei z tymi włosami to jest problem, bo jako dziecko miałam ładny złoty blond a późneij mi ściemniał i włosy takie myszowatego koloru były, tylko gdzieniegdzie złote przebłyski, obecnie mam ciemny brąz z rudą poświatą i nawet myślałam czy by do blondu nie wrócić etapami
andariel1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 13:51   #2107
muminka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

A ja a ja....?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

zdecydowanie ciężko, najpierw na różowo, potem chyba szaro-beżowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy trudno powiedzieć – bardzo jasne szaro-zielonkawe, obwodka jeszcze ciemniejsza. brwi i rzesy tak jak kolor włosów taki szatynowy - brązowy.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

nie mam piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera jasna . policzki różowawe. rumienie sie na różowo – w zasadzie moje policzki mają zawsze rumień ze względu na skórę naczynkową.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

wlosy naturalne są brązowe dość ciemne. czasem w lecie od slonca odrobine jasnieja i pojawiaja sie złotawe refleksy. Obecnie mam włosy rozjaśnione utleniaczem na platynowy bląd i nadaje mi to wygląd standardowej jasnolicej jasna sera z różowymi policzkami, jasne oczy i wlosy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

zdecydowanie blady kolor – jasnego różu

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


Lubię czerń, brązy – ale dobrze mi jak mam dodatki w kolorze ciepłym – czerwień, żołty...

muminka100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 00:05   #2108
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czy słusznie podejrzewam, że jestem zimą?

1. Opalenizna - szybko, bez zaczerwienienia, szaro-brązowy kolor.

2. Oczy - zielono-orzechowe, obwódka tęczówki ciemniejsza, oliwkowa.

3. Piegi - brak.

4. Cera - średni, żółtawy odcień.

5. Naturalny kolor włosów - jestem szatynką, odcień ciemny, mysi.

6. Kolor ust - malinowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Najlepiej czuję w czerni, granacie, fioletach, szarościach, bieli. Nie przepadam za zgaszonymi kolorami i musztardowymi odcieniami brązu.

Edytowane przez Reijel
Czas edycji: 2009-05-14 o 00:06
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 18:22   #2109
dobby
Przyczajenie
 
Avatar dobby
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam,
naczytałam się już tyle, że chyba wiem już wszystko..poza tym jaki ja mam typ urody..hehe

kirisutegomen - zima
fioletovax - wiosna/lat zależy jaki masz odcień brwi i kolor połysków we włosach - popielaty czy złoty,rudawy, sprawdz pod naturalnym swiatlem,to naprawde widac
Tekla7 - lato
kkaja5 - wiosna (90%)
tofcia - chyba zimna... mogłabyś dorzucić zdjęcie
andariel1984 - wiosna/lato (jesli nie widzisz tego we wlosach to przyjrzyj sie brwiom zlotawe (wiosna) czy szarawe (lato)?
muminka100 - jesień
Reijel - myślę,że dobrze podejrzewasz

XXX
dobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 08:06   #2110
anetka-87
Raczkowanie
 
Avatar anetka-87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

andariel1984 wg mnie nie jestes wiosna a latem zgadzaja się podane przez Ciebie cechy do tego typu
anetka-87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:45   #2111
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja też bym prosiła o analizę
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Szybko, od razu na złocisto-brązowo

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


Ciemnobrązowe. Ciemne brwi i rzęsy, raczej zdecydowana oprawa oczu

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


Jasna, z lekko żółtymi tonami, miejscami zaróżowiona

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


Dość ciemny brąz wpadający w lekko rudawy, zwłaszcza na końcówkach

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Blady róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuję się dobrze w żółci, czerwieni, ogólnie w ciepłych kolorach, ale uwielbiam też biel, czerń,róż... Nie przepadam za zgniłą zielenią
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 13:10   #2112
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja też pragnę wiedzieć jakim typem kolorystycznym jestem

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najpierw na jasny brąz, potem ciemny-złotawy,szybko się opalam-ciało, twarz najpierw lekko się rumieni, nie mogę zbytnio opalić twarzy, nie bierze mnie słońce na buźce;p

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy - ciemnoniebieskie, prawie granatowe. W świetle lampki wydają się zielone, kolor moich oczu zależy od światła, przy jasnym wydają się błękitne, ale normalnie są takie niebieskie, mają takie jakby plamki przy źrenicy, bladożółte, obwódka tęczówki ciemna, granatowa, oprawa oczu generalnie ciemna, brwi ciemnobrązowe, niemal czarne, rzęsy czarne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi tylko na nosie, raczej złotawe, mam trochę pieprzyków na ciele, brązowych.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Jasna, ciężko mi powiedzieć czy ciepła czy zimna. Nie jest porcelanowa. Nie rumienię się wcale, cera taka beżowa, z jasnoróżowymi policzkami.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny blond albo taki brąz, jako dziecko byłam jasną blondynką, potem ściemniały mi włosy do średniego brązu, refleksy złote.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Sinawy, zimny róż.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w nasyconych, mocnych kolorach, niebieski, taki modrak nawet, czerwień ostra, fiolet, taki fiołkowy albo ostry, pomarańcze, żółcie, mam wrażenie, że te kolory podkreślają mi moją urodę, oczy.
Wyglądam chyba mdło w delikatnych pastelach.
coolasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 23:17   #2113
Nenyah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja też Przeczytałam już chyba wszystko, co jest w necie na temat analizy kolorystycznej. Moja makijażystka ostatnio stwierdziła, że od tego klasycznego podziału się odchodzi i że jestem typem środkowo europejskim, chłodnym. A ja tak nie chcę. Mnie się właśnie te podziały na pory roku, typy ciepłe/zimne, czyste/przydymione i wszelkie te odmiany bardzo podobają.
Może to (wg mnie) jest takie fajne, bo jedyne co wiem, to to, że nie jestem wiosną . Na pierwszy rzut oka jestem zimą... i trochę latem. A, gdy przykuć uwagę do szczegółów, to i jesień jest we mnie.
Właściwie to chodzi mi głównie o to, by określić w czym jest mi źle, nie do twarzy, czego powinnam się wystrzegać, bo już sama nie wiem. Chciałabym uniknąć kardynalnych błędów, ot co.

1. Opalam się najpierw na czerwono, po paru dniach skóra brązowieje, w efekcie czego mam długo utrzymującą się delikatną brązową ciepłą opaleniznę. Najładniej wyglądam we wrześniu i wtedy jestem typową jesienią. Zimą i wiosną jestem bardzo blada, szara, mizerna.

2. Oczy mam zielone, ciepły odcień, niejednolite, z dużą ilością plamek i ciemną obwódką. W dzieciństwie były piwne. Białka nie są niebiesko-białe, tylko taka złamana biel. Oprawa ciemna od zawsze, czarne rzęsy, brwi takie same jak włosy - ciemne.

3. Piegi pojawiają się automatycznie z pierwszą opalenizną. W ogóle, mam dużo pieprzyków brązowych i rudych.

4. Cera... tu mam problem. Na ogół jasna, blada, beżowa... Rumienię się, cała buzia robi się czerwona. Źle wyglądam w różach na policzkach w odcieniach czerwieni i pomarańczy. Najlepiej w beżach-brązach.

5. Włosy ciemne, od zawsze. Zimą i wiosną - mysie, popielate. Po lecie rozjaśnione słońcem. Nigdy nie farbowałam trwałymi farbami bo ogólnie jestem z nich zadowolona. Od paru lat, ok. 3 razy w roku, używam szamponu 24-mycia w kolorze czekolady, średniego brązu. Kiedyś wybierałam ciemny brąz i wyglądałam raczej trupio.

6. Usta raczej mocno-różowe niż czerwone. Blado wyglądam we wszystkich intensywnych szminkach, tragedią jest czerwona. Najlepiej mi w bezbarwnych, bardzo jasnych różowych, ale transparentnych ew. jeśli w kryjącym kolorze, to w beżowo-różowych.

7. Bardzo dobrze czuję się w śnieżnobiałym i czarnym, gdy jestem opalona.
Kocham ciemne szarości (antracyt, grafit) i lodowy (prawie biały) róż. Brązowy, już nie czekoladowy i jeszcze nie beżowy; Ogólnie przydymione kolory - szczególnie niebieski tzw. dżinsowy. Lubię też granat bardzo delikatnie zgaszony.
W jasnym beżu i jasnym szarym wyglądam... nie wyglądam - po prostu znikam.
Nie znoszę turkusów, morskich i ciepłego żółtego oraz wszelkich intensywnych typu pomidorowy, fuksja, trawiasty. Fiolety i lila też odpadają. Jeśli fioletowy, to taki trochę z brązem, ocieplony i ciemny.
Co do pomarańczowego - nie wiem.

Aha, a przez skórę na nadgarstkach, po wewnętrznej stronie, bardzo dobrze widoczne są ewidentnie niebieskie żyły.
Biżuteria hmm, mogę nosić złoto, ale srebro też jest OK. Chyba ładniej jednak wygląda złoto, bardziej spójnie.

To tyle, uprzejmie proszę o... jakieś obiektywne uwagi i konstruktywne wnioski O ile ktoś dotarł aż tu

Edytowane przez Nenyah
Czas edycji: 2009-06-03 o 08:30
Nenyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 01:50   #2114
MusnietaSloncem
Raczkowanie
 
Avatar MusnietaSloncem
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolina Krasnali
Wiadomości: 38
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

ja bym jednak dalej obstawiała wiosnę...
zielone oczka... nie szare... stłumione czy niebieskie jakie miewa często lato...
i przede wszystkim złoty odcień włosów... lato zawsze ma popielaty błysk na słońcu nigdy przenigdy złocisty ... poza tym... zaczerwienienie na twarzy... opalenizna która przechodzi również w złoty kolor... lato opala się na chłodne barwy np. oliwkowy
oczywiście to tylko moje zdanie

Edytowane przez MusnietaSloncem
Czas edycji: 2009-05-18 o 01:52
MusnietaSloncem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 06:10   #2115
MusnietaSloncem
Raczkowanie
 
Avatar MusnietaSloncem
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolina Krasnali
Wiadomości: 38
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Moim zdaniem droga Magica jest jesienią. Tą, która ma zdolność do szybkiego opalania
się na złocisty kolor, tym drugim typem jesieni. Skłoniły mnie do tego głównie Twe lekko rudawe włoski. Początkowy opis nawet troszkę zaczął pasować do panny zimy cyganki (południowej ) aczkolwiek opalenizna wtedy jest bardziej oliwkowa, a włosy oczywiście mają popielaty kolor lub są kruczoczarne.
Co do ubranek... to wyśmienicie, że lubisz ciepłe barwy! Jak najbardziej pasują do Ciebie! Jeśli chodzi o róż staraj się wybierać też ten w ciepłych odcieniach np. łososia. Zieleń groszku powinna być dla Ciebie bardzo korzystna. Czystej bieli radziłabym unikać... Jako że sama jestem typową jesienią (co widać na obrazku obok) zaobserwowałam, że jesień źle wygląda w błyszczącej biżuterii. Polecałabym nawet coś zrobionego z drewna... Wszelkiego rodzaju dodatki naturalne dodadzą niepowtarzalności w Twoim wyglądzie. Hm... jeśli chodzi o makijaż. Twój typ jesieni powinien używać brzoskwiniowego, morelowego bądź nawet brązowego różu. Radziłabym się wystrzegać perłowych barw oraz fioletowych czerwieni. Czerwień powinna być nasycona, nawet wręcz pomidorowa. Jeśli ubierasz się na czerwono nie zapominaj o czerwonej szmince. To wyraziście podkreśla urodę jesienną. Nie każdemu dobrze w mocnych pomadkach.

Edytowane przez MusnietaSloncem
Czas edycji: 2009-05-18 o 06:20
MusnietaSloncem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 09:54   #2116
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam sie szybko,odcien opalenizmy jest cieply,opalam sie na brazowo.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy mam zielone,teczowka w 1 oku ma ciemna obwodke,w 2 oku jest jasna.czasami sa dni,kiedy ta zielen jest bardzo ciemna i wpada w braz.brwi nie mam zbytnio ciemnych.rzesy mam ciemne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

nie mam piegow.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

moja cera ma odcien troche brzoskwiniowy,ale wpadajacy w róż.a ja sie rumienie to chyba na rozowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

mam brazowe wlosy, ze zlotymi refleksami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasny roz.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

czuje sie dobrze w roznych odcieniach niebieskiego,zielonego,cz erwonego,rozowego.,za to nie za bardzo w brazowym i czarnym na codzien(tylko an jakies oficajlne okazje).
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 10:34   #2117
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

a czy u zimy to naturalne ze sie rumieni na ostry czerwony ? bo ja tak mam ... chociaz jak bylam u kardiologa to stwierdzil ze mam bardzo male serce i ze sie bede rumienic mimo ze sie nie zmecze
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 13:13   #2118
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

A ja kiedyś probowalam sobie okreslic typ, ale zawsze mialam jakies watpliwosci. Prosiłabym o pomoc.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Powoli, najpierw na czewono. Pote zamienia sie to w braz, ale delikatny. Musze naprawde duzo sie opalac, zeby byc brazowa. Odcien raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy. Może gdybym sie dużo opalala mialabym zlotawy brąz. Jak bylam dzieckiem to po miesiacu pobytu nad morzem taka wlasnie mialam karnacje. Teraz czesto sie nie opalam.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Niebieskie, ale z tych bardziej szarych. Tęczówki maja ciemniejsza obwodke.Takie plamkowate. Brwi i rzesy czarne, ale jasnawa.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Blada wpadajacy w zolty. Rumienie sie na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Blond ciemny. Brzeblyski jasniejsze. Jakbym miala pasemka.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny różowy. Taki blady


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuje sie dobrze w cieplych kolorach. Najbardziej chba w czerwieni. Zupelnie nie pasuje mi czern, szary, bez...
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 15:00   #2119
Fefka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1.Opalam się szybko, lecz na czerwono i ta czrwień jest bardzo mocna Później kolor skóry zmienia się na lekki brąz (zajmuje to dużo czasu)

2.Ciemny granat, troszkę podchodzący pod morski. Obwodka wokól tęczówki bursztynowa. Oprawa oczu jasna (blond), lecz brwi farbuję henną na brązowo, a rzęsy maluję.

3.Piegi zdecydowanie ciepłe.

4.cera jasna, porcelanowa / różowa.

5.Włosy blond z ciepłymi przebłyskami.

6. Wyrazisty róż/czerwień

7. Dobrze czuję się w kolorze czarnym, fioletowym, brązowym, beżowym i wszelkiego rodzaju kolorach pastelowych. Ogólnie nie zabardzo zwracam uwagę na kolory, wszystko zależy od odcienia.

Edytowane przez Fefka7
Czas edycji: 2009-05-18 o 15:03
Fefka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 13:51   #2120
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny. Ja także proszę o pomoc.

1. Opalam się mega szybko. Na początku na czerwono, po paru godzinach brązowieję, a później od razu na ciemny brąz.
2. Oczy brązowe z ciemniejszą obwódką. Brwi i rzęsy jasne.
3. Piegi tylko kiedy się opalę i tylko na nosie. Delikatnie brązowe.
4. Cera w ciepłym kolorze brzoskwini. Niezbyt jasna.
5. Włosy bez wyrazu, brązowe.
6. Kolor ust- ciemnoróżowy.
7. Najlepiej się czuję w białym, czarnym, niebieskim, grafitowym, granatowym, brązowym, różowym. Niekorzystne kolory to czerwień, żółć, zieleń.
Dziękuję z góry za pomoc
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 17:07   #2121
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MusnietaSloncem Pokaż wiadomość
Moim zdaniem droga Magica jest jesienią. Tą, która ma zdolność do szybkiego opalania
się na złocisty kolor, tym drugim typem jesieni. Skłoniły mnie do tego głównie Twe lekko rudawe włoski. Początkowy opis nawet troszkę zaczął pasować do panny zimy cyganki (południowej ) aczkolwiek opalenizna wtedy jest bardziej oliwkowa, a włosy oczywiście mają popielaty kolor lub są kruczoczarne.
Co do ubranek... to wyśmienicie, że lubisz ciepłe barwy! Jak najbardziej pasują do Ciebie! Jeśli chodzi o róż staraj się wybierać też ten w ciepłych odcieniach np. łososia. Zieleń groszku powinna być dla Ciebie bardzo korzystna. Czystej bieli radziłabym unikać... Jako że sama jestem typową jesienią (co widać na obrazku obok) zaobserwowałam, że jesień źle wygląda w błyszczącej biżuterii. Polecałabym nawet coś zrobionego z drewna... Wszelkiego rodzaju dodatki naturalne dodadzą niepowtarzalności w Twoim wyglądzie. Hm... jeśli chodzi o makijaż. Twój typ jesieni powinien używać brzoskwiniowego, morelowego bądź nawet brązowego różu. Radziłabym się wystrzegać perłowych barw oraz fioletowych czerwieni. Czerwień powinna być nasycona, nawet wręcz pomidorowa. Jeśli ubierasz się na czerwono nie zapominaj o czerwonej szmince. To wyraziście podkreśla urodę jesienną. Nie każdemu dobrze w mocnych pomadkach.
Dziękuję bardzo za tak wyczerpujący komentarz
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:52   #2122
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? Ssama nie wiem, z Grecji wróciłam taka kawowo-brązowa, ciepła, natomiast z Włoch BLADA, może mi się pozmieniało. Teraz najpierw odczuwam poparzenia, potem dopiero zaczyna mi chwytać skórę...


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
szaro-niebieskie, obwódki ciemniejsze. oprawa zdecydowanie ciemna - czarna i wyrazista

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Z daleka jakieśtam widzę, z bliska nie , czasem trochę na nosku wyjdzie (kolor nieokreślony, raczej nie są zauważalne)


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Jasna, chłodna, ponoć wpadająca w porcelanę (jednak nie mega biała). Rumienić to się nie rumienię, raczej czerwienię - wystarczy na sekundę pochylić głowę i już CAŁA twarz czerwona


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Jako 6-latka miałam ponoć mysi, teraz brązoblond, ciemny blond ze złotymi refleksami



6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? chyba pastelowy róż, nie za blady



7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Źle mi w popielatobladorózach, wyglądam jak ziemniak . Lubię biały, niebieski, turkusowy, odpowiedni zielony, czerwony (o ile nie przy twarzy)


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
Przepraszam za takie rozpisanie się, proszę uprzejmie o pomoc.
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad

Edytowane przez Ejli
Czas edycji: 2009-05-19 o 19:56
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 11:41   #2123
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam! Bardzo proszę o pomoc w określeniu mojego typu kolorystycznego gdyż mam z tym duży problem.

Zdjęcie które dodałam jest zrobione zimą, mam na nim zafarbowane włosy na lekko ciemniejszy odcień, ale naturalne są brązowe w mysim odcieniu.

1. Opalam się szybko i od razu na kolor brązowy. Opalenizna też ma raczej odcień złocisty.
2. Kolor oczy jest szaro-niebieski, choć czasem mam wrażenie, że są zielono-szare. Zewnętrzna część tęczówki jest mocno szara, a sam środek to pełno plamek w kolorze żołto-zielonym jakby zgniłym.
3. Piegów brak
4. Cera jest dość problematyczna według mnie. Na zdjęciu może widać jaki ma odcień, bo powiem szczerze nie potrafie jej dokładnie określić. Na moje oko twarz jest bardziej różowa i jakby prześwitująca, chociaż wystarczy troszkę słońca i robi sie o odcieniu brązowym. Problem polega na tym, że twarz ma zupełnie inny odcień niż cała reszta ciała, która raczej jest w ciepłym odcieniu....
4. Włosy - brązowe, mysie
5. Usta o nasyconym kolorze, kolor jak na zdjęciu, wydaje mi się że to taka różowa czerwień
6. Świetnie czuję się w pastelowych różach, brązach, śliwce, czerwieniach nasyconych, koralach, uwielbiam szarości, nie stonię też od czerni i bieli. W połączeniu białego z czerwienią wyglądam wyjatkowo dobrze, zwłaszcza latem.
__________________
mewcia

Edytowane przez mewcia
Czas edycji: 2009-06-08 o 09:52
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 22:05   #2124
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Byłabym wdzięczna jakby ktoś pomógł mi określić mój typ kolorystyczny

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się dość szybko na czerwono. Odcień opalenizny ciepły.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor oczu taki między błękitnym, a niebieskim Czysty kolor, szara obwódka. Oprawa oczu zdecydowana.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Złotawe ciepłe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera o odcieniu porcelanowym. Rumienię się na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny brąz. Ma złotawe przebłyski.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Różowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w brązach, żółciach,czerwieniach i żółciach. Wydaje mi się, że źle wyglądam w zielonym.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 22:56   #2125
c042958294e99042f58d4b6e63f583de5e67f661_63eacf5328b46
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 103
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Proszę o pomoc z określeniem mojego typu urody. Kompletnie nie umiem sobie z tym poradzić.
--------------------------------
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Odp: Opalam się ani za szybko ani za wolno. Opaleniznę określiłabym kolorem oliwkowym wpadającym w brąz . Opalenizna jest bardzo intensywnie brązowa ale po intensywnym opalaniu. Pierwszy kontakt ze słońcem- zdarza się,że na czerwono odrobinę, ale tlyko wtedy gdy długo wcześniej się nie opalałam.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


Odp: Oczy ciemne. Określane jako piwne. Obwódka ciemniejsza. Kolor czysty. Oprawa oczu zdecydowana ciemna- brąz z tym, że brwi bardziej widoczne niż rzęsy

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

odp: Piegi czasami się zdarzają po intensywnym lecie i opalaniu w okolicach nosa. Ale nie co roku. Raczej jasne szaro-brązowe.(Mam parę pieprzyków- ciemnych-> brązowo-czarnych, ale nie za dużo).


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Odp: Wydaje mi się że oliwkowy. Jak dobierała mi Pani podkład powiedziała, że muszę szukać nie w takich popularnych odcieniach ale bardziej wpadające w zółty kolor. Bez opalania mam dość jasną karnację.
Cera ma charakter odrobinę naczynkowy. Jak byłam mała było je widac teraz odrobinę.




5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


Odp: Ciemny brąz.Końcówki lekko wpadają w jaśniejszy odcien ale przy nasadzie ciemny odcień brązu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Odp: różowy/jasny czerwony.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Odp:Wydaje mi się,że dobrze wyglądam w granacie, niebieskim, czarnym, żółtym białym fioletowym.Le piej mi chyba w zedcydowanych kolorach niz pastelach i delikatnych odcieniach.
Nie widze się w jasnych pastelowych rózach pomarańczu zmieszanym z czerwienią.
W brązie tak sobie ani źle ani dobrze.
Aha->pasuja mi chyba ejszcze odcienie szarości, zdecydowany turkus i róż->amatant.

Dodałam fotkę..sorki ze z taką ramką ale nie mam zbytnio innych zdjęc twarzy z bliska gdzie jestem sama .
Kolor włosów naturalny i jetsem na zdjęciu opalona. Mam jedynie zrobioną delkiatną kreskę i trochę tuszu na rzęsach. Zadnego podkładu na twarzy ani pudru.

Edytowane przez c042958294e99042f58d4b6e63f583de5e67f661_63eacf5328b46
Czas edycji: 2009-08-28 o 23:09
c042958294e99042f58d4b6e63f583de5e67f661_63eacf5328b46 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 12:20   #2126
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Halo
Tyle kobitek prosi o pomoc, a tu nic... Czy ktoś pomoże?
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 12:49   #2127
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

No właśnie kazdy prosi, ale nikt i tak nie odpisuje
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 14:40   #2128
Fefka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czekam na odpowiedz Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże
Fefka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 16:18   #2129
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Spokojnie, doczekałam się ja, doczekacie się i Wy Cierpliwości
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 18:32   #2130
dobby
Przyczajenie
 
Avatar dobby
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dobrze, więc ja się podejmę próby

coolasana - strasznie trudno powiedzieć, masz chyba wszystkie charakterystyczne oznaki WSZYSTKICH typów urody gdyby nie ta ciemna oprawa oka to bym powiedziała, że wiosna..., ale serio nie wiem.. może zdjęcie?

Nenyah - lato, zdecydowanie. Tak samo jak ja Właściwie to mnie opisałaś - nawet te żyły

aluniaa007 - klasyczna wiosna, daj spokój z tym niebieskim

madiaa - lato

Fefka7 - wiosna

deser czekoladowy - wiosna

Ejli - też mam problem, najpierw wszystko wskazuje,że jestes klasyczną zimą, a potem wyskakujesz, że jesteś blondynką ze złotymi refleksami i że się czerwienisz.. a tak serio to zdjęcie by się przydało. jak się wytnie te zlotawe refleksy to lato;p

mewcia - wiosna

Marzeniatko - myślę, że jesteś jesienią..

magzulaa - LATO

pozdrawiam serdecznie
dobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.