Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 22:33   #1171
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Tak tylko zwracam si z pytaniem w moim podpisie
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 22:46   #1172
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Płacicie nadal za pośrednictwem PayPala czy jednak przez karty kredytowe tak jak poradziła Kim? Bo mam kasę na PP po i 15.06 chcę zamówić duży kit i nie wiem czy ryzykuję coś płacąc przez PP.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 04:27   #1173
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Nie oszukuj na pewno Ci Adrenalinka skoczyła

Poważnie nie
Nic już od nich mnie nie ciekawi, jestem zaspokojona
Viki's był moja ostatnią zachcianką (ciągle mnie męczyło, ze może być jednak dla mnie ok), ale to był błąd Niet pasuje mi
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 07:27   #1174
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

witam kobietki
mam pytanko do Was: chciałabym przyciemnić lekko light medium i light neutral tylko nie bardzo wiem który-ciemniejszy kolor wybrać ? mam na razie wrzucone do zamowienia medium beige neutral ? zastanawiam sie jeszcze nad light tan ?? znacie moze ten odcien ?? chcialabym uzyskac złotawo-oliwkowy efekt
miłego
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:18   #1175
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny mozecie mi doradzic roz, ktory nie zrobi mi buraka na twarzy ani zadnej pomaranczy... ? przejrzalam wszystkie swatche w albumie i juz sama nie wiem co by bylo najlepsze obecnie uzywam podkladu fairly light neutral... ale cos mi nie gra i lepiej lezy linen...
__________________

Edytowane przez Malinn
Czas edycji: 2009-06-12 o 09:32
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:39   #1176
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
Tak tylko zwracam si z pytaniem w moim podpisie
Czy Twoj podpis aktualny?
Wlasnie zastanawialam sie nad tymi korektorami i fajnie by bylo miec oba nie zamawiajac pelnego
Tylko moglabym Ci wplacic kase na konto dopiero po niedzieli (najwczesniej w poniedzialek).
Co Ty na to?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 08:56   #1177
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi doradzic roz, ktory nie zrobi mi buraka na twarzy ani zadnej pomaranczy... ? przejrzalam wszystkie swatche w albumie i juz sama nie wiem co by bylo najlepsze obecnie uzywam fairly light neutral... ale cos mi nie gra i lepiej lezy linen...
Matowy best friends, shimmer open day, duzo tego, linen nie znam.
Przeszukaj wątek, co rusz pojawiają się róże
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 09:08   #1178
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi doradzic roz, ktory nie zrobi mi buraka na twarzy ani zadnej pomaranczy... ? przejrzalam wszystkie swatche w albumie i juz sama nie wiem co by bylo najlepsze obecnie uzywam fairly light neutral... ale cos mi nie gra i lepiej lezy linen...
ja nie chcesz, żeby pomarańcze wychodziły to weź sobie korektor lawendowy i kładź cieniutką warstwą pod spód. To wystarczy, prawie każdy róż będzie wyglądał na twarzy jak w słoiczku, no chyba że położysz typowo pomarańczowy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 09:33   #1179
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

bede kombinowac chyba wezme cos delikatnego...
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 09:49   #1180
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;12719703]Poważnie nie
Nic już od nich mnie nie ciekawi, jestem zaspokojona
Viki's był moja ostatnią zachcianką (ciągle mnie męczyło, ze może być jednak dla mnie ok), ale to był błąd Niet pasuje mi [/QUOTE]


Dobrze, jesteś więc rozgrzeszona
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:16   #1181
ks222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

wlasnie listonosz przyniosl moja paczuszke - juz byłam spakowana na wyjazd weekendowy i stracilam nadzieje a tu prosze trzy probki podkładów dwa korektory, kaolin sunlight
juz nie moge sie doczekac jak bede testowac

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Matowy best friends, shimmer open day, duzo tego, linen nie znam.
Przeszukaj wątek, co rusz pojawiają się róże
zamoilam wlasnie theme park - podobny jak best friend tylko lekko połyskujacy - na pierwszy rzut oka
po weekendzie i testowaniu dam znac
ks222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 10:21   #1182
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
na mokro go nałóżcie, na mixing medium - dopiero wtedy jest śliczny
a bardziej w szarości - zimny brąz to Room addition - tez chyba jeden z najbardziej udanych cieni w ich ofercie
oba tez dobre do kresek
Za paletę z cypress, in the garden i room addition dałabym dowolne pieniądze
a znacie jakiś szary albo szaro-niebieski cien?
Nie chce Silver Soon brać bo jest za bardzo świeciący chyba dla mnie na lato, na codzien bym go nie nałożyła...
Bubble Tea wydaje mi się właśnie szaro-niebieski po zdjeciach, ale na stronie jest przedstawiony jako niebieski więc sama nie wiem
Niestety kryzys mnie dopadl, tak to bym wiecej kolorow cieni zakupila
a co myślicie o Diary? jest ładny?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:44   #1183
am85
Raczkowanie
 
Avatar am85
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Girls,
Czytam Wasze opinie na temat EDM juz od dłuższego czasu. Właściwie to założyłam konto na Wizażu głównie z tego powodu. Dzięki Wam odkryłam kosmetyki idealne! A zestaw darmowych sampli to prawdziwe dobrodziejstwo w wyborze kolorów.

i teraz, gdy już odkrylam swój kolor(y) chciałabym zamówić większy kit. Poradźcie mi jaki wybrać róż i cienie.

Zależy mi na transparentnym, matowym ale nie "płaskim" looku.
jako podkład używam light neutral intensive, mam jeszcze kilkanaście innych odcieni, z którymi go czasem mieszam - zależy jak moja cera prezentuje się tego dnia. Jestem szatynką z jasną oprawą oczu.
Używałam różu soft touch - ale to według mnie idealny róż dla bladolicych na jesien, zimę.
Teraz mam soft bronzer i już powoli staje się za jasny. Chciałabym zamówić cos w sam raz na lato. Swego czasu skusiłam się na Viki's ale to była porażka. Kolor w miare ok, ale te drobinki nie bardzo mi odpowiadają - mam tłusta cerę, niegdyś trądzikową, a jak wiecie błyszczące drobinki po mistrzowsku podkreślają wszystkie braki w urodzie.

I co powiecie o cieniach? jakie są Wasze topy? Oglądałam Wasze swatche, ale szczerze mówiąc niewiele mi to dało.
Korci mnie kolor Lap top, In the graden oraz Postcards Eye liner.
Zachęcająco wygląda tez Rare Silk , Parasail i Shopping Spree.
Co radzicie?
będę wdzięczna za wszelkie wskazówki
am85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:47   #1184
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a znacie jakiś szary albo szaro-niebieski cien?
Nie chce Silver Soon brać bo jest za bardzo świeciący chyba dla mnie na lato, na codzien bym go nie nałożyła...
Bubble Tea wydaje mi się właśnie szaro-niebieski po zdjeciach, ale na stronie jest przedstawiony jako niebieski więc sama nie wiem
Niestety kryzys mnie dopadl, tak to bym wiecej kolorow cieni zakupila
a co myślicie o Diary? jest ładny?
buuble tea jest niebieski, widziałam go gdy odbierałam zamówienie dla koleżanki
Ja polecam silver spoon rekami i nogami - to jest jedyny niebieskawy cień w którym dobrze wygladam (mając ciepla żółtawą skóre i brązowe oczy a więc niby odległa jestem od niebieskości)
póki go nie nakładsz na mokro to on nie jest blyszczący - ma wprawdzie iskierki, ale po roztarciu one giną (dlatego ja go nawet nie rozścieram bo mi szkoda ich)
zreszta ja mam wrażenie że u niego można stopniowac i w zależności z czym polączysz bedzie albo bardziej szary albo bardziej niebieski - to naprawde szalenie oryginalny cień (zwłaszcza na mokro), nie widuje się takich często
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 10:53   #1185
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
buuble tea jest niebieski, widziałam go gdy odbierałam zamówienie dla koleżanki
Ja polecam silver spoon rekami i nogami - to jest jedyny niebieskawy cień w którym dobrze wygladam (mając ciepla żółtawą skóre i brązowe oczy a więc niby odległa jestem od niebieskości)
póki go nie nakładsz na mokro to on nie jest blyszczący - ma wprawdzie iskierki, ale po roztarciu one giną (dlatego ja go nawet nie rozścieram bo mi szkoda ich)
zreszta ja mam wrażenie że u niego można stopniowac i w zależności z czym polączysz bedzie albo bardziej szary albo bardziej niebieski - to naprawde szalenie oryginalny cień (zwłaszcza na mokro), nie widuje się takich często

skoro tak mówisz
to wezme go najwyzej bedzie kładziony na sucho dzięki
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:00   #1186
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez am85 Pokaż wiadomość
Girls,

I co powiecie o cieniach? jakie są Wasze topy? Oglądałam Wasze swatche, ale szczerze mówiąc niewiele mi to dało.
Korci mnie kolor Lap top, In the graden oraz Postcards Eye liner.
Zachęcająco wygląda tez Rare Silk , Parasail i Shopping Spree.
Co radzicie?
będę wdzięczna za wszelkie wskazówki
ja mam rozliczny top
rare silk jako bazowy mat, hot chocolate jako bazowy satynowy (acz good china i on the phone tez fajne)
wielka trójca kolorów ziemi - cypress, in the garden i room addition
ulubieńcy w innych maściach: silverspoon, smokey pink, chamomille
liner/kącikowy - well being
Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
skoro tak mówisz
to wezme go najwyzej bedzie kładziony na sucho dzięki
najwyżej sie ze mna wymienisz jak Ci nie podejdzie na jakiegoś innego cusia mineralnego daleko nie będziesz musiała szukać
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-12 o 11:05
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:18   #1187
am85
Raczkowanie
 
Avatar am85
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
rare silk jako bazowy mat, hot chocolate jako bazowy satynowy (acz good china i on the phone tez fajne)
wielka trójca kolorów ziemi - cypress, in the garden i room addition
ulubieńcy w innych maściach: silverspoon, smokey pink, chamomille
liner/kącikowy - well being
Rzeczywiście, na stronie EDM wyglądają zachęcająco.
A jak jest z wytrzymałością cieni? Obsypują się, bledną w czasie dnia? Bo u mnie cienie "nikną w oczach", mimo ze stosuję pod nie baze (smoothing veil shiseido). na twarz jako primer stosuje puder bambusowy z jedwabiem z BU, jest świetny, ale czy to nie będzie za bardzo extreme jeśli omiotę nim powieki?
am85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:36   #1188
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez am85 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, na stronie EDM wyglądają zachęcająco.
A jak jest z wytrzymałością cieni? Obsypują się, bledną w czasie dnia? Bo u mnie cienie "nikną w oczach", mimo ze stosuję pod nie baze (smoothing veil shiseido). na twarz jako primer stosuje puder bambusowy z jedwabiem z BU, jest świetny, ale czy to nie będzie za bardzo extreme jeśli omiotę nim powieki?
ja nigdy nie mam problemów z trwalością cieni więc nie jestem reprezentatywna
ale na pewno daje primer na powieki - coby nim nie bylo, podkład mineralny też daje, co więcej ponieważ mam powieki duzo ciemniejsze niż reszta buzi to daje również korektor mineralny jako bazę (innej bazy nie stosuję)
na tak przygotowanym oku trzyma sie wszytsko jak przyspawane, nic nie blednie, ani tym bardziej nie osypuje
moja koleżanka mająca z "rolowaniem" cieni problem nakłada na baze art deco i tez jest zadowolona
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:55   #1189
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez am85 Pokaż wiadomość
Girls,
Czytam Wasze opinie na temat EDM juz od dłuższego czasu. Właściwie to założyłam konto na Wizażu głównie z tego powodu. Dzięki Wam odkryłam kosmetyki idealne! A zestaw darmowych sampli to prawdziwe dobrodziejstwo w wyborze kolorów.

i teraz, gdy już odkrylam swój kolor(y) chciałabym zamówić większy kit. Poradźcie mi jaki wybrać róż i cienie.

Zależy mi na transparentnym, matowym ale nie "płaskim" looku.
jako podkład używam light neutral intensive, mam jeszcze kilkanaście innych odcieni, z którymi go czasem mieszam - zależy jak moja cera prezentuje się tego dnia. Jestem szatynką z jasną oprawą oczu.
Używałam różu soft touch - ale to według mnie idealny róż dla bladolicych na jesien, zimę.
Teraz mam soft bronzer i już powoli staje się za jasny. Chciałabym zamówić cos w sam raz na lato. Swego czasu skusiłam się na Viki's ale to była porażka. Kolor w miare ok, ale te drobinki nie bardzo mi odpowiadają - mam tłusta cerę, niegdyś trądzikową, a jak wiecie błyszczące drobinki po mistrzowsku podkreślają wszystkie braki w urodzie.

I co powiecie o cieniach? jakie są Wasze topy? Oglądałam Wasze swatche, ale szczerze mówiąc niewiele mi to dało.
Korci mnie kolor Lap top, In the graden oraz Postcards Eye liner.
Zachęcająco wygląda tez Rare Silk , Parasail i Shopping Spree.
Co radzicie?
będę wdzięczna za wszelkie wskazówki
generalnie cienie edm można brać w ciemno, słoiczek kosztuje tak niewiele a starczy na całe życie
wszystkie wymienione przez Ciebie są śliczne, ale tylko te z kategorii matte są matowe, przy reszcie spodziewaj się połysku.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 11:58   #1190
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja nigdy nie mam problemów z trwalością cieni więc nie jestem reprezentatywna
ale na pewno daje primer na powieki - coby nim nie bylo, podkład mineralny też daje, co więcej ponieważ mam powieki duzo ciemniejsze niż reszta buzi to daje również korektor mineralny jako bazę (innej bazy nie stosuję)
na tak przygotowanym oku trzyma sie wszytsko jak przyspawane, nic nie blednie, ani tym bardziej nie osypuje
moja koleżanka mająca z "rolowaniem" cieni problem nakłada na baze art deco i tez jest zadowolona
U mnie niestety wszystkie cienie, też te z EDM, zbierają się dosyć szybko w załamaniach powiek Ale sposobem na to jest baza Joko Z nią nic mi się nie zbiera a cienie ładnie się trzymają
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:09   #1191
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ZNAWCZYNIE czy wiecie może czy kolorystycznie OLIVE FAIR różni się między formulami matte, semi-matte i intensiv?????

nie znalazłam akurat takich zdjęć pomiędzy formulami jesli chodzi o olive fair dlatego pytam, bede baaaardzo wdzięczna za jakas pomoc, bo kasy nie mam na tyle by zamowic wszystkie formuly z jednego koloru(((

rozwielitka widzialam wczoraj Twoje zdjecia na makijazowym, jestem w taki szoku ze w nocy nie moglam spac! pomine fakt ze chce tak wygladac! i skupie sie na tym czego nie dostalas od matki natury; nigdy jeszcze nie widzialam tak idealnie dobranego koloru i formuly podkladu mineralnego! juz myslalam ze to nieosiagalne! o taki efekt ( ktory sprawia wrazenie ze nie ma podkladu) wlasnie mi chodzi! dlulgo szukalas odpowiedniego koloru?
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:26   #1192
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Porównując kolory podane przez Ciebie pasują one do mojej karnacji kolorystycznie szkoda tylko że nie mam porównania odcieni na ręce wtedy łatwiej było by mi zdecydować na pewno wiem że wezmę winged butter jak się opalę będzie w sam raz. Boję się tylko że fawn może być za jasny? Co do korektora to wezmę sunlight
Przejrzę jeszcze te swatche może pomogą
Przejrzyj swatche w albumie Wrzucałam porównanie fawn i sweet almond na skórze. Swatche z winged butter też są
Myślę, że fawn nie będzie za jasny Za to obstawiam, że winged butter stosowany solo będzie za ciemny Kolory można dowolnie miksować.
Po to są próbki, aby znaleźć swój kolor. Za pierwszym razem może być ciężko, ale przy drugim zamówieniu będziesz już miała punkt zaczepienia
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:31   #1193
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

jaka jest różnica miedzy black eye liner a smokey eyeliner ? oba matowe, nie wiem który wziąć bo wyglądają identycznie
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-12 o 12:32
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:39   #1194
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
ZNAWCZYNIE czy wiecie może czy kolorystycznie OLIVE FAIR różni się między formulami matte, semi-matte i intensiv?????

nie znalazłam akurat takich zdjęć pomiędzy formulami jesli chodzi o olive fair dlatego pytam, bede baaaardzo wdzięczna za jakas pomoc, bo kasy nie mam na tyle by zamowic wszystkie formuly z jednego koloru(((

rozwielitka widzialam wczoraj Twoje zdjecia na makijazowym, jestem w taki szoku ze w nocy nie moglam spac! pomine fakt ze chce tak wygladac! i skupie sie na tym czego nie dostalas od matki natury; nigdy jeszcze nie widzialam tak idealnie dobranego koloru i formuly podkladu mineralnego! juz myslalam ze to nieosiagalne! o taki efekt ( ktory sprawia wrazenie ze nie ma podkladu) wlasnie mi chodzi! dlulgo szukalas odpowiedniego koloru?
1) różnice w poszczególnych formułach mogą być widoczne w słoiczkach, ale na twarzy już nie. Poza tym, warto przetestowac na wlasnej skórze wszystkie formuły próbować miksów np. efekt vril- najpierw intensive a potem odrobina o-glo, wtedy uzyskujesz dobre krycie i satynowe wykończenie.
Poza tym- w zestawie próbek masz 3 podkłady, jeśli drzucisz jeden wyjdzie niewiele więcej a wszytsko przetestujesz. Ew. możesz wypróbować 3 i to co Ci nie podejdzie wrzucić na wymiankowy i zapolować na brakującą formułę.

2) bardzo mi miło to czytać, dziękuję w edm trafiłam w mój kolor za pierwszym razem, czyli sandy fair lub fair neutral ale do ulubionej formuły przekonywałam się 2 miesiące. Zaczęłam od intensive, a ze minerały zbiegły się w czasie z początkiem zabawy własnoręcznynie kręconymi kosmetykami bardzo poprawił mi się stan cery i przez semi-matte przeszłam do o-glo.
Teraz najbardziej lubię earthen glow minerals, są bardziej kremowe i one są na tych zdjęciach w makijażowym- też właściwie pierwsze próbki były strzałem w 10 Moje odkrycie (i nie tylko moje) jest takie, że jak dostajesz zestaw i w sumie jasność się zgadza ale nie do końca czujesz się w poszczególnych kolorach trzeba mieszać powodzenia w poszukiwaniach!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 12:41   #1195
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
jaka jest różnica miedzy black eye liner a smokey eyeliner ? oba matowe, nie wiem który wziąć bo wyglądają identycznie
smokey jest ciemnoszary, black jest czarny
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:06   #1196
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
smokey jest ciemnoszary, black jest czarny
byłam przekonana że oba czarne dziekuje
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:18   #1197
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dziewczyny czy widziałyście gdzieś fotkę tej paletki czterech cieni real?? bo nie mogę znaleźć nigdzie...
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 13:40   #1198
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Przejrzyj swatche w albumie Wrzucałam porównanie fawn i sweet almond na skórze. Swatche z winged butter też są
Myślę, że fawn nie będzie za jasny Za to obstawiam, że winged butter stosowany solo będzie za ciemny Kolory można dowolnie miksować.
Po to są próbki, aby znaleźć swój kolor. Za pierwszym razem może być ciężko, ale przy drugim zamówieniu będziesz już miała punkt zaczepienia

Dziękuję za pomoc swatche też mi pomogły teraz został tylko problem z doborem koloru różu... szukam ciepłego brzoskwiniowego lub lekko opalonego który dodawał by świeżości Pomożecie?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 14:03   #1199
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dziewczyny, wklejam fotki i swatche moich nowych zakupów
i wrażenia na gorąco
- Viki's Radiant Creation- szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego (raczej typowego rozświetlacza nadajacego jedynie błysk, bez widocznego koloru), ale jestem w nim już zakochana. Masa drobinek (ale nie brokatu), pięknie rozświetla i spokojnie może slużyć jako róż, a nie tylko rozświetlacz.
- Soft Bronzer - dla mnie bardzo delikatny bronzer, do modelowania twarzy idealny
- Golden Tan - spodziewałam się, że będzie szarawy (jak na fotce Faa) i rzeczywiście taki jest, ale na twarzy po roztarciu zmienia się i cała szarość znika, zostaje lekki delikatny odcień (choć na pewno złotawy to on nie jest )
- Golden Fair Pressed - wzięłam, bo nie było wtedy jeszcze tych nowych prasowańców, żeby w koncu sprawdzić, co to takiego No i rzeczywiście jest to koszmarek dla mnie. Nałożyłam go na twarz LHK i takiej pięknej tapetki to w życiu nie miałam (joppa może się schować )
- Light Olive Pressed - zupełnie inna bajka. Jestem w nim zakochana po jednym użyciu i wciąż nie mogę uwierzyć, że tak różni sie od starego prasowańca. Zero tynku, zero maski, satynowe wykończenie, lekki glow, idealne wtopienie. Po prostu cudo Ciut za ciemny, ale na lato będzie idealny.
Porównałam składy obu prasowańców i chyba rzecz tkwi w tym, że stary prasowaniec jest sprasowany za pomocą oleju jojoba, natomiast nowy go nie posiada.
- Summer Bronzer Pressed - byłam nastawiona bardzo negatywnie do niego po obejrzeniu zdjęć w sieci, ale nie jest taki zły. Fakt, nie jest to chłodny brąz, jaki lubię (ma zdecydowanie ciepłe tony), ale potestuję go jeszcze trochę i zobaczę, czy się do niego przekonam. Na razie nie skreślam go, bo nie zrobił mi krzywdy

Wklejam fotki i swatche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Vikis_GoldenTan_SoftBronzer kopia.jpg (121,1 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pressed1.jpg (95,9 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zakupy kopia.jpg (162,9 KB, 123 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 14:06   #1200
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jak komus sie nie wyswietlaja koszty wysylki przy skladaniu zamowienia, to niech wejdzie na edycje swojego adresu i od nowa zaznaczy kraj
Zmieniło się oznaczenie kraju: było POL, ma być PLN.

Zamówiłam
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.