Essence cz. V - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 22:04   #931
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedna z Bladolicych Pań w bladym wątku napisała, że w Płocku jest Eclipse! Ale nie w Naturze, w innej drogeri (Uroda).
o nie! ja nie mam teraz pieniędzy!
Jak to możliwe, że najpierw czekamy na limitowankę prawie pół roku a teraz w ciągu miesiąca mają być dwie?
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:10   #932
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
o nie! ja nie mam teraz pieniędzy!
Jak to możliwe, że najpierw czekamy na limitowankę prawie pół roku a teraz w ciągu miesiąca mają być dwie?
Ja też nie wiem.
Póki ci, nie denerwuj się, limitowanki nie ma w Naturach i pewnie jeszcze na nie poczekamy. Przynajmniej ja, bo w mojej okolicy nie ma drogerii Uroda.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 23:13   #933
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez safa Pokaż wiadomość
Zrobiłam mały research o naturze i essence.
Założycielka essence, pracowała wcześniej dla cotyego (astor, rimmel, miss sporty).
Natury robią nas w d porządnie. W naturach nie ma aktualnych limitowanek. Okazuje się, że natury czekają aż wyjdzie nowa limitowanka, wtedy prosto od producenta mogą kupić stare za mniej niż 50% normalnej ceny i wcisnąć je nam po standardowej cenie + marża.
No ładnie... Sami płacą za stare limitki ponad połowę mniej a nam, klientkom za kosmetyki ze "starych", nieaktualnych limitowanek, niby "przecenionych" () karzą płacić po normalnej cenie... Wiecie, o co mi chodzi... kosmetyk z przeceny ma naklejoną zawyżoną cenę, która jest efektownie skreślona, a pod nią widniej niby niżsa cena (a jak wiemy jest to narmalna cena )
I tak chodzę do N tylko z powodu Essence i My Secret Bardzo rzadko zdarza mi się tam kupić coś z niekolorówki - tylko wtedy, gdy jest w korzystnej promocji :/

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedna z Bladolicych Pań w bladym wątku napisała, że w Płocku jest Eclipse! Ale nie w Naturze, w innej drogeri (Uroda).
To by oznaczało, że N przestała mieć monopol na Essence A od dawna w drogeriach Uroda są kosmetyki Ess? Czy niedawno wprowadzili?

Tak na marginesie, szukałam w necie strony Urody (nie wyskakuje na pierwszym miejscu, tylko tak pod koniec... :/ ) i mają tylko kilka sklepów i to wyłącznie w 2 miastach :
http://www.drogeria-uroda.pl/kontakt.php

Niefajnie

O :
Cytat:
Obecnie Drogeria Uroda posiada na terenie województwa mazowieckiego sieć 5 sklepów, ale dzięki naszej determinacji i ambitnym planom z pewnością już wkrótce liczba ta wzrośnie do kilkunastu podmiotów. Sieć już w przyszłym miesiącu planuje otwarcie sklepu w płockiej galerii Mazovia, a w trzecim kwartale 2010 roku zamierza otworzyć dwie placówki w Warszawie. Drogerie Uroda nieustannie poszukują lokali pod swoje placówki (powyżej 280m2) i chętnie nawiążą współpracę.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-06-26 o 23:15
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 23:24   #934
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No ładnie... Sami płacą za stare limitki ponad połowę mniej a nam, klientkom za kosmetyki ze "starych", nieaktualnych limitowanek, niby "przecenionych" () karzą płacić po normalnej cenie... Wiecie, o co mi chodzi... kosmetyk z przeceny ma naklejoną zawyżoną cenę, która jest efektownie skreślona, a pod nią widniej niby niżsa cena (a jak wiemy jest to narmalna cena )
I tak chodzę do N tylko z powodu Essence i My Secret Bardzo rzadko zdarza mi się tam kupić coś z niekolorówki - tylko wtedy, gdy jest w korzystnej promocji :/



To by oznaczało, że N przestała mieć monopol na Essence A od dawna w drogeriach Uroda są kosmetyki Ess? Czy niedawno wprowadzili?

Tak na marginesie, szukałam w necie strony Urody (nie wyskakuje na pierwszym miejscu, tylko tak pod koniec... :/ ) i mają tylko kilka sklepów i to wyłącznie w 2 miastach :
http://www.drogeria-uroda.pl/kontakt.php

Niefajnie

O :
A w Gdańsku nic .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 08:10   #935
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. V

Bylan wczoraj obejrzec kredeczki z Cac- sliczne, ale w sumie po co mi takie, skoro juz wlasciwie wszystkie kolory mam

Pytanie do dziewczyn, ktore odwiedzaly Tesco Goclaw i tamtejsza Nature- czy pamietacie czy tam byla szafa My Secret? Bo mi sie wydawalo, ze tak.. a teraz sa 2 szafy Sensique, ale moze ja mialam jakies przywidzenia..

W ogole jest chyba z 5 rodzajow dodatkowych wzorkow stempelkow, a ja na poczatku widzialam tylko 1 !!!! Niestety zadnych nie kupilam, bo powtarzaja sie te najladniejsze wg mnie na kilku plytkach, a pozostale wzory sa wg mnie zbyt szczegolowe i nie odbilyby mi sie ladnie na paznokciach przy moich umiejetnosciach.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 08:21   #936
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. V

a mi sie w sumie nie podoba, ze essence bedzie teraz w roznych innych drogeriach, gdby to byl rossman to ok. ale teraz bedzie tak, ze u kogos w pścimiu dolnym pojawi się jakaś limitowanka i będzie dziki szał- wszyscy będą biegać i szukać. a tak to limitowanka była, szło się do natury i dzień czy dwa później była w wiadomym miejscu.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 09:26   #937
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
a mi sie w sumie nie podoba, ze essence bedzie teraz w roznych innych drogeriach, gdby to byl rossman to ok. ale teraz bedzie tak, ze u kogos w pścimiu dolnym pojawi się jakaś limitowanka i będzie dziki szał- wszyscy będą biegać i szukać. a tak to limitowanka była, szło się do natury i dzień czy dwa później była w wiadomym miejscu.
No, mi też się to średnio podoba, ale już od jakiegoś czasu były wieści o np. Secret od The Past czy innych, dostępnych gdzieś, w normalnych (tj. niesieciowych) drogeriach.

A gdzie teoria równych szans dla Essence'omaniaczek?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 09:32   #938
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
a mi sie w sumie nie podoba, ze essence bedzie teraz w roznych innych drogeriach, gdby to byl rossman to ok. ale teraz bedzie tak, ze u kogos w pścimiu dolnym pojawi się jakaś limitowanka i będzie dziki szał- wszyscy będą biegać i szukać. a tak to limitowanka była, szło się do natury i dzień czy dwa później była w wiadomym miejscu.
no i to jest wlasnie ta gorsza strona tego... Mysle tak samo jak Ty w tym momencie
Moze przestane wydawac tyle kasy na Essence jesli bedzie trzeba biegac i szukac
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 12:09   #939
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Essence cz. V

Witam wszystkich

U mnie też wstawiono niedawno szafy Essence, jutro idę obadać co i jak. I nie mogę się z Wami zgodzić, bo w moim mieście nie ma Natury, nie miałam więc wcześniej dostępu do tych kosmetyków. Szanse teraz się właśnie jako tako wyrównują

Mam pytanie - czy w sprzedaży są teraz pędzle? Te, które są na KWC pochodzą z limitowanek i zastanawiam się, czy je dostanę.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 12:23   #940
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

U mnie też wstawiono niedawno szafy Essence, jutro idę obadać co i jak. I nie mogę się z Wami zgodzić, bo w moim mieście nie ma Natury, nie miałam więc wcześniej dostępu do tych kosmetyków. Szanse teraz się właśnie jako tako wyrównują

Mam pytanie - czy w sprzedaży są teraz pędzle? Te, które są na KWC pochodzą z limitowanek i zastanawiam się, czy je dostanę.
Tego z różowo białym włosiem nie dostaniesz, chyba, ze na allegro. Ten z brązowym/do rozu/ dostaniesz poniewaz wlaczyli go do stalej oferty
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 12:24   #941
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

U mnie też wstawiono niedawno szafy Essence, jutro idę obadać co i jak. I nie mogę się z Wami zgodzić, bo w moim mieście nie ma Natury, nie miałam więc wcześniej dostępu do tych kosmetyków. Szanse teraz się właśnie jako tako wyrównują

Mam pytanie - czy w sprzedaży są teraz pędzle? Te, które są na KWC pochodzą z limitowanek i zastanawiam się, czy je dostanę.
A "u Ciebie" to gdzie? Bo nie dajesz nam żadnych informacji .

Pędzle do różu (takie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...sh-Essence.htm) są teraz w normalnej szafie Essence, więc na pewno będziesz mogła je dostać szukaj na samym dole szafy .


P.S. Wiesz, jakie my jesteśmy zachłanne na limitki Essence? dlatego ciągle nam mało i mało
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2010-06-27 o 12:25
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 12:43   #942
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. V

Moje zdjęcia morskiego i różowego lakieru z limitowanki Crazy of colors
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...-01-think.html
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...-crazy-me.html

Do posiadaczek morskiego: czy Wam też robią się babelki powietrza?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 12:55   #943
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moje zdjęcia morskiego i różowego lakieru z limitowanki Crazy of colors
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...-01-think.html
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...-crazy-me.html

Do posiadaczek morskiego: czy Wam też robią się babelki powietrza?
Niestety tak. O ile inne kolory są ok, tak ten morski jest do kitu. A kolor taki ładny... Gdzieś na blogach też czytałam, że dziewczyny narzekają nie niego.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 12:59   #944
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. V

Mi nie robi żadnych bąbelków, nakłada się bezproblemowo.
A zdjęcia w linkach podanych przez Hosenkę są bardzo dobre, jeśli chodzi o ten morski kolor.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:12   #945
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. V

dziewczyny czy ten malinowy lakier z CaC wpada bardziej w kolor czerwony czy różowy? bo na każdym ze zdjęć wygląda dla mnie inaczej
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:14   #946
PaniKa92
Przyczajenie
 
Avatar PaniKa92
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Essence cz. V

Cześć dziewczyny!
Od jakiegoś czasu również jestem essence'omaniaczką . Lustruje wszystkie nowe serie limitowane wchodzące do Natury. Najgorsze jest jednak to, że u mnie w mieście nie ma tejże arcywspaniałej drogerii i muszę sobie jakoś radzić. Najbliższa jest jakieś 50km ode mnie. Dlatego "gwałcę" znajomych spod stolYcy, żeby polowali na te kosmetyki. Właśnie upatrzyłam sobie bronzer- czekoladki z serii Sun Delicious bodajże. Nie wiecie może czy pojawiły się już one w Krakowie w galerii Kazimierz, albo na Starowiślnej? Ewentualnie wchodzi w rachubę jeszcze Legionowo albo Pułtusk Bardzo będę wdzięczna, za informację
PaniKa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:20   #947
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. V

na limitowankę SC trzeba jeszcze poczekać, a tak w ogóle to nie wiadomo czy zawita do nas ale bądźmy dobrej myśli
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:27   #948
PaniKa92
Przyczajenie
 
Avatar PaniKa92
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Essence cz. V

Dzięki. No właśnie wiem, że sie spóźniają z tymi limitowankami. :/ Grzebiąc w Waszych postach, wyniuchałam, że już niektóre zdobyły te czekoladki, więc myślałam, że może wprowadzili już je do Natur, a przynajmniej do tych większych drogerii, jak np. na Starowiślnej .
Muszę obmyślić plan upolowania czekolady...! :P
PaniKa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:35   #949
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, ktore odwiedzaly Tesco Goclaw i tamtejsza Nature- czy pamietacie czy tam byla szafa My Secret? Bo mi sie wydawalo, ze tak.. a teraz sa 2 szafy Sensique, ale moze ja mialam jakies przywidzenia..
Szafa My Secret była na pewno po prawej stronie od essence. A co jest w drugiej Sensique?
Trochę nietypowe likwidowac szafę po yy dwóch tygodniach po otwarciu? No ale najważniejsze, że są dwie szafy essence Ostatnio jestem bardzo zadowolona z serii pure skin
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 14:50   #950
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Szafa My Secret była na pewno po prawej stronie od essence. A co jest w drugiej Sensique?
Trochę nietypowe likwidowac szafę po yy dwóch tygodniach po otwarciu? No ale najważniejsze, że są dwie szafy essence Ostatnio jestem bardzo zadowolona z serii pure skin
A wiesz może ile kosztują te płatki oczyszczające do twarzy? I krem przeciw wypryskom? Jest to u nas w ogóle w 2 szafie?
A co masz z tego Pure Skin i polecasz?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 15:38   #951
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
Tego z różowo białym włosiem nie dostaniesz, chyba, ze na allegro. Ten z brązowym/do rozu/ dostaniesz poniewaz wlaczyli go do stalej oferty
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A "u Ciebie" to gdzie? Bo nie dajesz nam żadnych informacji .

Pędzle do różu (takie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...sh-Essence.htm) są teraz w normalnej szafie Essence, więc na pewno będziesz mogła je dostać szukaj na samym dole szafy .


P.S. Wiesz, jakie my jesteśmy zachłanne na limitki Essence? dlatego ciągle nam mało i mało
Jestem z Siedlec A że jesteście zachłanne to się mogę domyślić
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 20:22   #952
dorota liwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ten malinowy lakier z CaC wpada bardziej w kolor czerwony czy różowy? bo na każdym ze zdjęć wygląda dla mnie inaczej
zdecydowanie bardziej w różowy
__________________

dorota liwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 00:25   #953
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A wiesz może ile kosztują te płatki oczyszczające do twarzy? I krem przeciw wypryskom? Jest to u nas w ogóle w 2 szafie?
A co masz z tego Pure Skin i polecasz?
Mam wszystkie książeczki essence, także już spisuje ceny tej serii; pogrubiłam te ktore pewnie cię interesują

1) 4w1 myjący krem przeciw wypryskom 9,99
2) krem-żel myjący przeciw wypryskom 8,99
3) tonik&puder przeciw wypryskom 8,99

4) nawilzający krem przeciw wypryskom 8,99
5) żel przeciw wypryskom 8,99
6) intensywna kuracja przeciw wypryskom na noc 9,99
7) płatki przeciw wypryskom(punktowe) 6,99

8) paski oczyszczające na nos 6,99
9) paski oczyszczające na twarz(w kształcie trojkątów) 6,99
10) papierki do tłustej skory z zieloną herbatą 9,99
11) maseczka termalna 4,99

Na razie posiadam paski do twarzy( i na nos i te trójkątne na brodę czy czoło) - wystarczają mi, ale tez nie mam duzych problemow z zaskórnikami. Mam tez kurację na noc, o ktorej pisałam wcześniej, jestem z niej bardzo zadowolona. W najbliższym czasie planuje zakupić coś z myjących i krem nawilżajacy
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 08:15   #954
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez dorota liwia Pokaż wiadomość
zdecydowanie bardziej w różowy
to odpuszczam sobie ten lakier bo taki już mam
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 09:53   #955
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ten malinowy lakier z CaC wpada bardziej w kolor czerwony czy różowy? bo na każdym ze zdjęć wygląda dla mnie inaczej
Zdecydowanie różowy, intensywny, soczysty.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:06   #956
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Szafa My Secret była na pewno po prawej stronie od essence. A co jest w drugiej Sensique?
Trochę nietypowe likwidowac szafę po yy dwóch tygodniach po otwarciu? No ale najważniejsze, że są dwie szafy essence Ostatnio jestem bardzo zadowolona z serii pure skin
No wlasnie nic nie ma w tej drugiej szafie.. 2 pierwsze szafy to Sensique, potem 2 Essence. Wlasnie mi sie wydawalo, ze Sensique i MySecret staly kolo siebie, ale w My Secret bylo dosc pusto od poczatku.. W obu Sensique bylo praktycznie to samo- w jednej tylko jest na srodku limitowanka a w drugiej co innego. Ogolnie obie sa pelne.
Nie wiem co to za wymysly glupie

Szafa Essence jest regularnie uzupelniana widze, bo rzeczy ktorych brakowalo juz sie pojawily tam z powrotem. Ciagle zapominam sprawdzic czy jest pedzelek do rozu i temperowka
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:38   #957
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. V

Ja dzisiaj kupiłam sobie 2 lakiery colour&go
kusił mnie jeszcze zgaszony róż multi dimension, ale nie widziałam w tym świetle jaki to naprawdę może być kolor- ktoś ma może? nr 55 to był

I czekam niecierpliwie na Eclipse, moja wishlista: 3 lakiery- czarny, najjaśniejszy i krwisto czerwony, 3 błyszczyki- jak w lakierach, kredka czarna.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:07   #958
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Essence cz. V

Puder z Eclipse http://knuffi2006.blogspot.com/search/label/essence
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:20   #959
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Ja z Eclipse chcę parę lakierów, czerwony błyszczyk, i może kredkę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 13:28   #960
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Mam wszystkie książeczki essence, także już spisuje ceny tej serii; pogrubiłam te ktore pewnie cię interesują

1) 4w1 myjący krem przeciw wypryskom 9,99
2) krem-żel myjący przeciw wypryskom 8,99
3) tonik&puder przeciw wypryskom 8,99

4) nawilzający krem przeciw wypryskom 8,99
5) żel przeciw wypryskom 8,99
6) intensywna kuracja przeciw wypryskom na noc 9,99
7) płatki przeciw wypryskom(punktowe) 6,99

8) paski oczyszczające na nos 6,99
9) paski oczyszczające na twarz(w kształcie trojkątów) 6,99
10) papierki do tłustej skory z zieloną herbatą 9,99
11) maseczka termalna 4,99

Na razie posiadam paski do twarzy( i na nos i te trójkątne na brodę czy czoło) - wystarczają mi, ale tez nie mam duzych problemow z zaskórnikami. Mam tez kurację na noc, o ktorej pisałam wcześniej, jestem z niej bardzo zadowolona. W najbliższym czasie planuje zakupić coś z myjących i krem nawilżajacy
Dzięki wielkie
Ceny są zachęcające, chyba będę musiała się wybrać w odwiedziny do 2 szafy
Powiedz mi jeszcze proszę ile sztuk pasków jest w opakowaniu? (chodzi mi o te na nos)
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.