Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 08:16   #2641
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Astral Pokaż wiadomość
tez chetnie poslucham, po nieudanym farbowaniu castingiem wyszła mi czerń! aa! jeśli dzięki tej sodzie by mi zeszło do sredniego brazu (naturalne to ciemny blond) to bede w 7 niebie : P

ja kiedys probowalam tej sody na czarne wlosy bo chcialam je troche rozjasnic mi nic to nie dalo tyle ze wlosymialam jak siano ale to tez dlatego ze nie zakwasilam ;p jedna z wiazaanek polecila mi kapiel rozjasniajaca bo teaz farbowalam i wyszedl mi bardzo ciemny kolor ale ja dekoloryzowalam wlosy wiec kolor praktycznie juz mi sie wyplukal ;p a kapiel rozjasniajaca robi sie tak:
Możesz sobie zrobić kąpiel rozjaśniającą która otworzy łuski włosa i zmyje trochę farbę, ale musisz potem zakwasić wodą z octem włosy żeby pozamykać łuski, bo jak zostaną pootwierane to będą bardzo szorstkie, tępe i bardziej narażone na zniszczenie.
Kąpiel to po prostu umycie głowy mieszanką
1)szamponu przeciwłupieżowego np. Head&Schoulders + soda oczyszczona +woda mocno ciepła
lub
2)Szampon +proszek rozjaśniający włosy (taki jak w rozjaśniaczu) + woda mocno ciepła
Trzeba potrzymać z 5 minyt na głowie, w miarę potrzeby powtórzyć.
Na sam koniec już po odzywce zakwaś w misce z woda łyżką octu i zamocz włosy!!!
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:56   #2642
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
ja kiedys probowalam tej sody na czarne wlosy bo chcialam je troche rozjasnic mi nic to nie dalo tyle ze wlosymialam jak siano ale to tez dlatego ze nie zakwasilam ;p jedna z wiazaanek polecila mi kapiel rozjasniajaca bo teaz farbowalam i wyszedl mi bardzo ciemny kolor ale ja dekoloryzowalam wlosy wiec kolor praktycznie juz mi sie wyplukal ;p a kapiel rozjasniajaca robi sie tak:
Możesz sobie zrobić kąpiel rozjaśniającą która otworzy łuski włosa i zmyje trochę farbę, ale musisz potem zakwasić wodą z octem włosy żeby pozamykać łuski, bo jak zostaną pootwierane to będą bardzo szorstkie, tępe i bardziej narażone na zniszczenie.
Kąpiel to po prostu umycie głowy mieszanką
1)szamponu przeciwłupieżowego np. Head&Schoulders + soda oczyszczona +woda mocno ciepła
lub
2)Szampon +proszek rozjaśniający włosy (taki jak w rozjaśniaczu) + woda mocno ciepła
Trzeba potrzymać z 5 minyt na głowie, w miarę potrzeby powtórzyć.
Na sam koniec już po odzywce zakwaś w misce z woda łyżką octu i zamocz włosy!!!
Jakie są proporcje do tej kąpieli?
Czym dekoloryzowałaś włosy?
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/

Edytowane przez MarTa51115
Czas edycji: 2011-09-30 o 09:00
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:56   #2643
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MarTa51115 Pokaż wiadomość
Jakie są proporcje do tej kąpieli?
Czym dekoloryzowałaś włosy?
1 miarka rozjaśniacza
2-razy więcej oksydantu 6%
1/2 miarki odżywki do włosów
2 krople jedwabiu
1/2miarki szamponu
1/2 miarki wody z kranu.
trzymac na włosach jakiś czas obserwując reakcje włosa można powtórzyć kąpiel.

1 miarka to 15ml.. wszystko zależy od długości włosów .

Cały wątek o kąpieli rozjaśniającej
Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy - Forum Wizaz.pl
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 11:59   #2644
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Przekopałam się przez wątek i ciężko mi niektóre rzeczy zakminić. Powiedzcie ile potrzeba dekoloryzatora na włosy prawie do łopatek. Zauważyłam na allegro, że różne firmy mają różne pojemności (porównując do tego czym wcześniej farbowałam to na całe włosy starczało 100g farby). Saszetki Elgon mają 2*30ml, chantal ma 2*100g, nie wiem jak mam oceniać te pojemności.

Jak też jest ze zdejmowaniem czerwono-rudego?Co w ogóle z tegi wyjdzie.
Ogólnie po dekoloryzacji chciałam nałożyć rozjaśniacz, ale tu już łatwiej ze zrozumieniem. Gorzej z wyborem dekoloryzatora, jego ilości...
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 17:34   #2645
gosiuulka
Przyczajenie
 
Avatar gosiuulka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

podobno bardzo dobry jest dekoloryzator z loreala eclair, dziewczyny pisza ze sciaga z czarnego na rudy. Z checia bym go wyprubowala aby w koncu pozbyc sie czerni ale boje sie bo mam tragicznie rozdwojone włosy przez prostowanie
gosiuulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 17:42   #2646
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiuulka Pokaż wiadomość
podobno bardzo dobry jest dekoloryzator z loreala eclair, dziewczyny pisza ze sciaga z czarnego na rudy. Z checia bym go wyprubowala aby w koncu pozbyc sie czerni ale boje sie bo mam tragicznie rozdwojone włosy przez prostowanie
Wyczytałam,że ten z loreala nie do końca jest dekoloryzatorem,ponieważ odbarwia też odrosty...nie wiem ile w tym jest prawdy bo się na tym nie znam ale myślę cały czas nad najlepszy dekoloryzatorem i narazie chyba obstawiam za chantalem. Na allegro znalazłam jakąs firme gdzie u jednego sprzedawcy mogę kupić dekoloryzator, kwaśną maskę, wodę 3 % i farbę do włosów za 50 zł,a to tyle co koszt farby z loreala...
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 18:33   #2647
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Niektóre loreale zawierają rozjaśniacz z tego co wyczytałam, więc pewnie dlatego, ale nie wiem czy akurat ten ma.
Ja się zastanawiam nad chantalem lub elgonem, ale nie wiem ile ich kupić na moje włosy.
U mnie chyba będzie łatwiej ze zdjęciem, bo mam dość spłukany kolor (czerwono-rudy).
Nie wiem czy mi jeden zestaw starczy na całą głowę, a i nie chcę tak dużo kaski wydawać, bo sporo muszę przeznaczyć na farbki, których użyję po dekolorce.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 18:43   #2648
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Myślę,że chantal powinien starczyć na dwie aplikacje. Z elgonem chyba więcej zachodu bo jak masz długie włosy to przynajmniej 3 saszetki musisz zużyć wg strony Elgona.
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/

Edytowane przez MarTa51115
Czas edycji: 2011-09-30 o 18:44
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 19:29   #2649
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

No właśnie też czytałam to, że jedna saszetka starcza na krótkie włosy, a ja mam takie prawie do łopatek.
Poczytam więcej o chantalu i może się zdecyduję, w końcu muszę zdjąć ten kolor, bo mam dość tego szybkiego spłukiwania, aż nie chce mi się farbować...
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 21:08   #2650
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

wiec tak ja juz pisalam o tym ale napisze wam jeszcze raz ;d ja dekoloryzowalam wlosy z czarnego najpierw renee blanchekupilam jedno opakowanie za chyba 40 zl i mialam wlosy takie miedziane ;d niestety po tyg wlosy zcimnialy a wczesniajszy kolor podobal mi sie i nie chcialam nakladac farby, kupilam wiec kolejny raz i mialam rudy na glowie no i wyczytalam ze dziewczyny dawaly rozjasniacz zeby nie ciemnialy wlosy i mozna nalozyc jaka sie chce farbe. Po rozjasniaczu wlosy znowu zaczely ciemniec i wracac do czerni(dobrze ze nie nalozylam na cale wlosy) bylam przerazona wiec zaczelam szybko myc wlosy kupilam dekoloryzator loreala za 45 w carrfourze on jest na bazie rozjasniacza wiec nieodbrawil rownomiernie odrosty na blond z tylu mialam jasniejsze ;d ale na to mozna polozyc jaka sie chce farbe ja na pocztaku probowalam blondy bo balam cie ze mi ciemo wyjdzie no i chcialam zlikwidowac rudosci co niestety jest trudne nalozylam chlodny sredni blond z palette wlosy wyszly za ciemne ale teraz farba sie praktycznie wyplukala bo na dekoloryzanych wlosach podobno narazie nie chce sie nic trzymac

w kazdym razie po chantalu elgonie itp trzeba nakladac farby pozniej bardzo jasne a nawet i po blondzie moga wyjsc znowu czarne takie tez byly przypadki wiec ja bardziej polecam ten loreal aha i nie ma sie co martwic o zniszczenie wlosow bo ja sama strsznie sie balam bo wlosy mam poniszczone prostownica i suszraka juz od kilku lat a nie widze zeby byly jakos bardziej zniszczone po tych moich 'zabiegach' na wczesniejszych zdj wrzucalam stronach to mozecie zobaczyc jak wyszlo no to tyle ;p

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2011-09-30 o 21:18
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 08:12   #2651
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ja robilam wczoraj LOREALEM ECLAIR i z ciemnego brazu odbarwilo mi na rudy a odrosty zdecydowanie jasniej, pozniej na chwile rozjasniac ktory nic nie sciagnal i farba garniera jakis jasny braz. i mam pytanie poniewaz farba slabo chwycila i wlosy sa rudawe tylko ze ciemniejsze i maja czerwony polysk, kolor nie jest zly ale nie o to mi chodzilo. jak pozbyc sie tej rudosci i polysku? jaka farbe nalozyc?????
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 08:37   #2652
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja robilam wczoraj LOREALEM ECLAIR i z ciemnego brazu odbarwilo mi na rudy a odrosty zdecydowanie jasniej, pozniej na chwile rozjasniac ktory nic nie sciagnal i farba garniera jakis jasny braz. i mam pytanie poniewaz farba slabo chwycila i wlosy sa rudawe tylko ze ciemniejsze i maja czerwony polysk, kolor nie jest zly ale nie o to mi chodzilo. jak pozbyc sie tej rudosci i polysku? jaka farbe nalozyc?????

ja mam ten sam problem i tej rudosci nie da sie tak latwo pozbyc niestety ;( ja nalozylam na moje sredni chlodny blond z palette chwycil ciemno ale juz sie wyplukal i znowu pojawiaja sie rudosci ale nie chce juz katowac wlosow tutaj mozesz poczytac o zimnych brazach jak zniwelowac rudosci https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753&page=35
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 09:37   #2653
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja robilam wczoraj LOREALEM ECLAIR i z ciemnego brazu odbarwilo mi na rudy a odrosty zdecydowanie jasniej, pozniej na chwile rozjasniac ktory nic nie sciagnal i farba garniera jakis jasny braz. i mam pytanie poniewaz farba slabo chwycila i wlosy sa rudawe tylko ze ciemniejsze i maja czerwony polysk, kolor nie jest zly ale nie o to mi chodzilo. jak pozbyc sie tej rudosci i polysku? jaka farbe nalozyc?????
Rudości chłodzi się popielami czyli wszystkimi farbami które mają po kropce 1 czyli: 6.1/7.1/8.1 itd. JA po lorealu miałam intensywną miedź na głowie położyłam najpierw Excellence 9.1 bo bałam się że będą ciemne .Nie ściemniały a rudość lekko zgasiła się i wyrównało delikatnie odrost jaśniejszy z resztą po 3 tyg. położyłam Recital preferacne 7.1 London bo miałam już mój lekki odrost i teraz mam nadal rudawe włosy ale już równomierny i naturalny kolor - śliczny dam włosom odpocząć (jak wytrzymam) zrobię później kąpiel rozjaśniającą i znowu recital i myślę że będzie już ok.
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 12:46   #2654
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Mam pytanie. A co jeśli po dekoloryzacji wyjdzie mi rudy i nałożę farba rozjaśniajacą jakiś jasny blond? Czy włosy nadal będą rude?
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 12:59   #2655
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ja wlasnie to robilam i nic mi to nie dalo. rude sa jak byly, tzn teraz juz nie bo pofarbowalam je wellatonem pianka jasny braz i wyszly takie miedziano brazowe- do zaakceptowania
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 13:37   #2656
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

kurcze no.. bo nie wiem co zrobić. w ciemnym brązie dobrze wyglądam ale chciałabym mieć raz w życiu blond albo chociaz ciemny blond/jasny brąz(bez poważnych szkód dla moich włosów), ale to chyba niemożliwe
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 13:50   #2657
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MarTa51115 Pokaż wiadomość
kurcze no.. bo nie wiem co zrobić. w ciemnym brązie dobrze wyglądam ale chciałabym mieć raz w życiu blond albo chociaz ciemny blond/jasny brąz(bez poważnych szkód dla moich włosów), ale to chyba niemożliwe
Możesz nałożyć rozjaśniacz zamiast farby rozjaśniającej (wiadomo działa mocniej i bardziej niszczy włosy), ale z tego co wcześniej czytałam to po dekolorce włosy bardzo szybko się rozjaśniają.
Ja z moich rudych będę schodziła do blondu, ale raczej Tobie to nie pomoże, bo czarne a rude to jest znaczna różnica.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-01, 15:09   #2658
gosiuulka
Przyczajenie
 
Avatar gosiuulka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

więc ja jednak jak sie juz zdecyduje na zmiane koloru to uzyje loreala. wedlug mnie bez sensu jest sie cieszyc przez pare dni kolorem po elgonie czy innym wynalazku jesli ma sciemniec i wszystko na nic
gosiuulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 07:16   #2659
MarTa51115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 735
GG do MarTa51115 Send a message via Skype™ to MarTa51115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiuulka Pokaż wiadomość
więc ja jednak jak sie juz zdecyduje na zmiane koloru to uzyje loreala. wedlug mnie bez sensu jest sie cieszyc przez pare dni kolorem po elgonie czy innym wynalazku jesli ma sciemniec i wszystko na nic
ja już sama nie wiem.... Pokaż potem zdjęcia włosów przed i po.
__________________
Zapraszam
http://gotuj-z-marta.blogspot.com/
MarTa51115 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 09:40   #2660
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

mam pytanie po dekoloryzacji wlosy farbowalam juz dwoma roznymi brazami i nadal mam straszny poblask rudosci i czerwieni. czy polecilybyscie jakis ladny braz (nie ciemny zbytnio bo chcialam zejsc z czarnych wkonu) ktory by to przycmil? moze jakich chlodniejszy? bo zawsze wydaje mi sie ze farbowalam wlosy na cieple kolory. probowalam juz zbic rudy przed farbowaniami blondem i nic to nie dalo. mam szukac w sklepach farby ktore maja ta 1 w numerku?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 14:54   #2661
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

A ja mam pytanie dotyczące samej dekoloryzacji. Prostując włosy część upinam nad głową a zaczynam prostować od strony karku. Nakładając dekoloryzator mam działać tak samo? Tym bardziej że końce mam czarne, wyżej mam brąz (po farbowaniu czarną farbą farbowałam brązem) i do tego swoje ciemnoblond odrosty. Mam nakładać najpierw na czarne, później na brąz i później dopiero na blond? To zajmie strasznie dużo roboty i pochłonie dużo czasu..
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 09:38   #2662
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie dotyczące samej dekoloryzacji. Prostując włosy część upinam nad głową a zaczynam prostować od strony karku. Nakładając dekoloryzator mam działać tak samo? Tym bardziej że końce mam czarne, wyżej mam brąz (po farbowaniu czarną farbą farbowałam brązem) i do tego swoje ciemnoblond odrosty. Mam nakładać najpierw na czarne, później na brąz i później dopiero na blond? To zajmie strasznie dużo roboty i pochłonie dużo czasu..

no jesli chcesz osiagnac efekt jak najlepszy to musisz tak zrobic w przeciwnym razie na koncach bedziesz mialam braz dopiero a odrosty biale, pozniej przy farbowaniu tez bedziesz musiala sie meczyc tylko zaczynac od odrostow. wiadomo ze to pracochlonne ale czego sie nie robi....
chociaz na Twoim miejscu na odrosty bym tego nie kladla na dlugo, szybko sie rozjasnia i bedzie duzy kontrast miedzy koncami a gora, bo pewnie konce wyjda ci rude

dopoki sie za to nie wezmiesz to sie nie dowiesz...kazde wlosy sa inne
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 13:52   #2663
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
no jesli chcesz osiagnac efekt jak najlepszy to musisz tak zrobic w przeciwnym razie na koncach bedziesz mialam braz dopiero a odrosty biale, pozniej przy farbowaniu tez bedziesz musiala sie meczyc tylko zaczynac od odrostow. wiadomo ze to pracochlonne ale czego sie nie robi....
chociaz na Twoim miejscu na odrosty bym tego nie kladla na dlugo, szybko sie rozjasnia i bedzie duzy kontrast miedzy koncami a gora, bo pewnie konce wyjda ci rude

dopoki sie za to nie wezmiesz to sie nie dowiesz...kazde wlosy sa inne
no ale przecież będę robiła dekoloryzatorem (planuję zakup L'Oreala) a nie rozjaśniaczem to wgl nie powinno chwycić na odrostach, prawda?
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 13:56   #2664
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
no ale przecież będę robiła dekoloryzatorem (planuję zakup L'Oreala) a nie rozjaśniaczem to wgl nie powinno chwycić na odrostach, prawda?

no ja robilam nim w zeszlym tygodniu i mi odrosty sie odbarwily...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 15:18   #2665
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
no ja robilam nim w zeszlym tygodniu i mi odrosty sie odbarwily...
no dobra, postaram się pod koniec tygodnia zrobić.. A co z tym brązem o którym pisałam? Tak długo trzymać jak na odrostach? On w sumie teraz bardziej rudy jest niż brąz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Joanna decolor blond+jaka farba żeby wyszedł mi naturalny blond?
Mam wrażenie że wciąż pytam a pewnie i tak pofarbuję się znowu na czarny lub brąz bo stchórzę..
Ja chcę być blondynką! :<
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm

Edytowane przez dyciaa
Czas edycji: 2011-10-04 o 15:38
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 21:59   #2666
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

nie kupuj rozjaśniacza joanny weź z vincent ledier + woda 9% fryzjerski on jest i fajny bardzo, joanną nie rozjasnisz az tak mocno a zniszczysz włoski.

jak chcesz naturalny blond to długa droga radze zaopatrzyć sie w mix niebieski i zielony a farby kupuj z poziomu 8
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 14:02   #2667
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

nie ma takowego na allegro. ;<
a jeśli chodzi o poziom 8 u farb to jest to pierwsza cyferka, tak?
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm

Edytowane przez dyciaa
Czas edycji: 2011-10-05 o 14:29
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 18:58   #2668
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Nie zrobię dekoloryzacji bo mama powiedziała że ona mi robić nie będzie, siostry nie ma w domu a jak jej powiedziałam że koleżanka mi zrobi to powiedziała że koleżanka mi nic w włosach grzebać nie będzie bo mi je zniszczy.
Także siedzę i ryczę. Ja już mam tego wszystkiego dosyć!
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 20:01   #2669
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Jak myślicie starczy mi jeden zestaw chantal colorpeel na pocieniowane włosy prawie do łopatek ?
Jaki polecacie rozjaśniacz niedrogi, musi być coś z profesjonalnych czy taki najzwyklejszy wystarczy (kiedyś używałam londy akrtyczny blond i czasem joannowch), chyba nie ma reguły na to, że tańszy będzie bardziej niszczył włosy, w końcu każdy rozjaśniacz je zniszczy.
Dodam, że raczej nie będę go nakładała na całe włosy a tylko na chwilę na odrosty, bo nie muszę mieć idealnej platyny na głowie, wystarczy taki moczoblond.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 21:04   #2670
gosiuulka
Przyczajenie
 
Avatar gosiuulka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

to moze ja sie pozale;( nakladalam dzisiaj kapiel rozjasniajaca ( rozjasniacz ce-ce, aktywator 6%, szampon) na moje czarne wlosy i nic;/ 4 cm rudych wlosow i dalej reszta czarna. i teraz sama nie wiem czy ryzykowac i kupic dekoloryzator z loreala czy znowu nalozyc czarna farbe. strasznie nie chce czarnych wlosow ale jak juz mam dac te 50 zl na loreala i nic to wole chyba jednakowo czarne niz takie cos;(
gosiuulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
nati_999

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.