Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-23, 20:31   #3481
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
A generalnie wyznaje zasade-niech kazdy patrzy na siebie,a ode mnie niech sie odczepi."To"marnowalo mi zycie,ograniczalo przez tyle lat,ze juz wystarczy.teraz jestem najszczesliwasza posiadaczka tradziku na swiecie...a co tam.
o to nasza Kochana Optymistka .

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Aaniu a mowilam nie ruszaj dziada!
cichosza . juz dzisiaj nie bede dziubac .

a moje zdrowko, raczej jego brak ... oj to temat rzeka .

ziuto. a jak Twoja psina?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 20:54   #3482
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny, nawet nie wiecie, jak ja się cieszę, że zaczyna mi się poprawiać Dzisiaj byłam na spotkaniu z koleżanką, fakt jest faktem, że siedziałyśmy w niezbyt dobrze oświetlonej knajpce, ale ona powiedziała, że pierwszy raz od dłuższego czasu zapomniała o moich pryszczach, że w ogóle miałam taki problem, bo już nie są widoczne
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 20:57   #3483
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pleple no to swietnie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:03   #3484
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu, tobie też tego życzę i wszystkim innym forumkom
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:16   #3485
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
tylko nie ruszaj brody
psinka ma ropomacicze i trzeba jej wszystko wyciac

I jak psinka? Pewnie spędzasz z nią teraz dużo czasu? Wszystko będzie dobrze! Moja koteczka też miała ropomacicze i musiała mieć operację. Martwiliśmy się o nią, a ona już po 2 tygodniach od operacji fikała koziołki podczas zabawy!



Cytat:
Napisane przez elle_woods Pokaż wiadomość
a jak to jest z wami - nie macie oporow przed pokazywaniem sie publicznie z cera tradzikowa/z przebarwieniami?? mnie sie nie zdarzylo od 1 klasy liceum, czyli 8 lat prawie...jaka to meka dla cery...i odpadaja wszelkie baseny itd gdzie makijaz by splynal no nie moge,zeby skora tak ograniczala mi zycie??!! ale to chyba kwestia psychiki, bo nawet jak mam pogorszona cere i zrobie megadokladny makijaz to i tak wydaje mi sie ze wszystko widac i wszyscy sie patrza... ech, wy tez tak macie??
No baaa, też pytanie! Oczywiście też tak mam. Nie mogę chodzić w spiętych włosach, nie chcę chodzić na basen, nie lubię chodzić do fryzjera. A na dodatek mam pracę, w której widuje mnie kilkaset osób dziennie więc tym bardziej to wszystko mnie wkurza

Aniu, zdrowiej!!!!!

Wiecie co? Ja chyba mam nawet tłustą cerę na powiekach! Ostatnio przyjrzałam się im i zauważyłam na nich kropelki tłuszczu. Oczywiście pory nie są tak rozszerzone jak na nosie, ale jednak... Mam nadzieję, że jak będę brać izotek, nie będę się tak tłuścić. Moja koleżanka jest od miesiąca na izoteku i mówi, że wcześniej cienie szybko jej "spływały", a teraz jak pomaluje oczy rano, tak do wieczora ma makijaż w niezmienionym stanie.
A czy Wam powieki szybko się przetłuszczają?

Pleple, fajnie, że Ci się buźka poprawia! Wygląda na to, że obędzie się bez izoteku, prawda?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:19   #3486
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

W czym mi jeszcze przeszkadza moja cera? Przez nią nie byłam ostatnio na zlocie wizażanek i nie mam zamiaru być na kolejnym, dopóki buzia mi się nie poprawi.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:26   #3487
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Moja koteczka też miała ropomacicze i musiała mieć operację. Martwiliśmy się o nią, a ona już po 2 tygodniach od operacji fikała koziołki podczas zabawy!
A u mnie miała moja stara psica, martwiliśmy się, że nie przeżyje operacji, ale wszystko było dobrze

Cytat:
A na dodatek mam pracę, w której widuje mnie kilkaset osób dziennie więc tym bardziej to wszystko mnie wkurza
Mnie na szczęście w najgorszym stanie widziało niedużo osób, bo w pracy niemalże nie wychodziłam z pokoju.

Cytat:
A czy Wam powieki szybko się przetłuszczają?
Kup sobie podkład pod cienie do powiek Art Deco, to na 100% pomoże
A powieki prawdopodobnie wyglądają na przetłuszczające się, bo mają załamania, w których oprócz naturalnych wydzielin gromadzi się krem

Cytat:
W czym mi jeszcze przeszkadza moja cera? Przez nią nie byłam ostatnio na zlocie wizażanek i nie mam zamiaru być na kolejnym, dopóki buzia mi się nie poprawi.
Goniu, wizażanek to chyba najmniej powinnaś się wstydzić, przecież mnóstwo dziewczyn boryka się tutaj z różnymi problemami i wszystkie podchodzimy do tego ze zrozumieniem

Cytat:
Pleple, fajnie, że Ci się buźka poprawia! Wygląda na to, że obędzie się bez izoteku, prawda?
Teraz to już na pewno nie dam sobie tego przepisać
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-23, 21:46   #3488
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość



Kup sobie podkład pod cienie do powiek Art Deco, to na 100% pomoże
No nie wiem... Mam bazę pod cienie, ale Lumene, i mało co pomaga.

Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
A powieki prawdopodobnie wyglądają na przetłuszczające się, bo mają załamania, w których oprócz naturalnych wydzielin gromadzi się krem
Ale ja nie smaruję rano powiek żadnym kremem. Kiedyś smarowałam... matującym Garniera i makijaż dłużej się trzymał.



Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Goniu, wizażanek to chyba najmniej powinnaś się wstydzić, przecież mnóstwo dziewczyn boryka się tutaj z różnymi problemami i wszystkie podchodzimy do tego ze zrozumieniem
To się tylko tak mówi...A jak oglądałam zdjęcia ze zlotu, to same gładkie buzie było tam widać.



Cytat:
Napisane przez Pleple Pokaż wiadomość
Teraz to już na pewno nie dam sobie tego przepisać
Szczęściara!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:52   #3489
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
I jak psinka? Pewnie spędzasz z nią teraz dużo czasu? Wszystko będzie dobrze! Moja koteczka też miała ropomacicze i musiała mieć operację. Martwiliśmy się o nią, a ona już po 2 tygodniach od operacji fikała koziołki podczas zabawy!
Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość

ziuto. a jak Twoja psina?
psinka ok!!! dzis miala operacje i nawet juz ladnie chodzi tylko oczka ma takie smutne. ale bedzie ok!

Chyba zapeszylam! powyciskalam wczoraj i dzis dokonczylam dzielo! zwlaszcza prawy policzek
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 21:53   #3490
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
To się tylko tak mówi...A jak oglądałam zdjęcia ze zlotu, to same gładkie buzie było tam widać.
To na pewno tapeta była

Cytat:
Szczęściara!
To się jeszcze okaże, na razie cieszę sie tym, co jest
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-23, 22:06   #3491
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
psinka ok!!! dzis miala operacje i nawet juz ladnie chodzi tylko oczka ma takie smutne. ale bedzie ok!
Cieszę się, że już po wszystkim! Moja kotka na drugi dzień po operacji, przed wejściem do kuwety i zrobieniem siusiu, zdjęła swój "szpitalny" kaftanik.
Nie wiem, jak ona to zrobiła.

Sorki, dziewczyny, za off-topic.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 05:48   #3492
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziewczyny, a jakich Wy podkładów używacie, żeby zakryć to co nabroiłycie, korektory oczywiście również, szukam czegos całkiem nieźle kryjącego, w jasnych odcieniach i brak mi pomysłów
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 07:08   #3493
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jakich Wy podkładów używacie, żeby zakryć to co nabroiłycie, korektory oczywiście również
ja podkladow nie uzywam wcale tylko korektora w sztyfcie margaret astor nr 3.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 14:08   #3494
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

choroba, cos mi wylazi na brodzie . to jest takie bolace, zaczyna powolutku puchnac - nienawidze takich obiektow . i to jeszcze dzisiaj, kiedy jest spotkanie wizazanek . to stare na brodzie, ktore ruszylam to ok. jest tylko strup i tyle. ale to nowe to jest w calkiem innym miejscu . mam nadzieje, ze po nocnym zasmarowaniu izotrexem bedzie lepiej. pewnie sie ludze, gdyz ten obiekt to jest z tych dlugodystansowcow .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 14:52   #3495
elle_woods
Raczkowanie
 
Avatar elle_woods
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 68
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jakich Wy podkładów używacie, żeby zakryć to co nabroiłycie, korektory oczywiście również, szukam czegos całkiem nieźle kryjącego, w jasnych odcieniach i brak mi pomysłów
ja kiedys uzywalam zwyklych podkladow - najczesciej mieszalam kilka rodzajow i odcieni ze soba bo nic mi nigdy nie pasowalo ale one wszystkie dla mnie sa za malo kryjace i zeby zakryc to co, jak mowisz, nabroilam musialam uzyc niemalze tony podkladu...wygladalo to nieciekawie, przynajmniej dla mnie samej, bo inni to nawet nie wpadali na pomysl ze ja mam jakies problemy z cera - do takiej doszlam perfekcji...
ale te kupne drogeryjne podklady (prewaznie ze sredniej polki, jako ze na raz musialam kupic kilka i zmieszac, no i szly mi tego ogromneilosci) zatykaly mi pory i robily mi sie zaskorniki.

wiec porzucilam mysl o matowaniu i przerzucilam sie na razie na Excipial Pigmentcreme (ok 20zl, w aptece, niestety tylko 2 odcienie, ten jasniejsszy jest bardzo jasny ale dla mnie, jasnej blondynki, bardzo dobry). kryje swietnie, nie trzeba go duzo klasc i efekt jest bardzo dobry, nie musze juz klasc tapety pol godziny przed kazdym wyjsciem. aha, no i nie zapycha porow, bo nie ma za bardzo czym (ma tylko 2 proste skladniki). tyle ze nie matuje - mam tlusta cere, i od razu po umalowaniu sie swiece. ale jestem w stanie to trzezyc z bibulkami lub chusteczkami.

mam zamiar jeszcze wyprobowac: Dermablend Vichy, Unifiance LRP, Dermacol. no i musze jeszcze poczytac o matujacych wlasciwosciach skrobi ziemniaczanej - bo wydaje mi sie o fajny pomysl, ale nie bardzo wiem jak to zaaplikowac, zeby nie wygladac jak przyslowiowa corka mlynarza
pozdrawiam
elle_woods jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 18:23   #3496
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ziuto-to dobrze,ze twoja psica ma sie dobrze Bynajmniej zapomnicie co to cieczka i sfory ujadajcych psow.

AaniaA-jakis obiekt na brodzie ci wylazi-wspolczuje.To boli jak piorun i jest napuchniete pewnie(i w dodatku "pieknie" sie odznacza )

elle_woods-co do skrobi-dziewczyny radza aby zmieszac ja z pudrem sypkim(co ja uczynilam),mozna uzyc cynamonu jako dodatek(tego juz nie zrobilam,nie przeszkadza mi bladosc).

Gonia-czekam z niecierpliwoscia na opis dzialania Izoteku na twojej osobce.Mam ogromna nadzieje,ze pomoze

Pleple-dobrze,ze buzia ma sie lepiej Czy ty bierzesz jakis antybiotyk,dobrze pamietam?Mam nadzieje,ze pomyslisz o polaczeniu differinu z czyms innym W twoim watku pisalam serio,ze ten lek uratowal mi twarz,ale moim bledem bylo przyzwyczajenie skory do differinu bo nie wlaczylam nic innego

Blue-ja tez nie uzywam tapetki,tylko korektor(w dodatku byle jaki,ale przyzwyczailam sie do niego po prostu).Jak juz nabroje,to niech chociaz skora sobie oddycha
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 18:45   #3497
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Ziuto-to dobrze,ze twoja psica ma sie dobrze Bynajmniej zapomnicie co to cieczka i sfory ujadajcych psow.
wlasnie mi sie przypomnialo jak jednego roku jak sunia miala cieczke to mnie jeden pies z podworka do szkoly odprowadzal i czekal az skoncze i potem do domu

zebym ja sie kiedys przemogla i wyszla z samym korektorem

AaniaA tylko nie ruszaj tego nowego! mam nadzieje ze zejdzie przez noc ja wczoraj tez mialam cos na brodzie ale wycisnelam
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 20:50   #3498
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A jednak znowu coś rośnie. Ale jakoś mnie to nie przeraża już. I tak wiem, że nie jest źle.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-24, 23:25   #3499
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
wlasnie mi sie przypomnialo jak jednego roku jak sunia miala cieczke to mnie jeden pies z podworka do szkoly odprowadzal i czekal az skoncze i potem do domu
nieźle !!!

Cytat:
Napisane przez ziuta.
AaniaA tylko nie ruszaj tego nowego! mam nadzieje ze zejdzie przez noc ja wczoraj tez mialam cos na brodzie ale wycisnelam
to na brodzie jakos sie zmniejszylo . nie pytajcie jak, po prostu samo. ciekawe jak jutro bedzie wygladac ? za to z boku buzki cos mi wylazi. wczoraj bylo takie malenkie, podskorne. nic z tym nie robilam. a teraz cos poczulam, dotknelam, a tam wypukla, czerwona gula sie zrobila, ktora boli .

ziuto. i Pleple Wy tez nie ruszajcie buziek .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-25, 09:24   #3500
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
za to z boku buzki cos mi wylazi. wczoraj bylo takie malenkie, podskorne. nic z tym nie robilam. a teraz cos poczulam, dotknelam, a tam wypukla, czerwona gula sie zrobila, ktora boli .
no i zdaje relacje. wczoraj w nocy znalazlam ujscie i ruszylam tego skursyfynka. cos na szczescie wylecialo. zasmarowalam izotrexem i dzisiaj juz nie ma guli . jest odrobinke wypukle, ale to nic w porownaniu z wczorajsza gula!!!!!!!!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 10:20   #3501
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
wlasnie mi sie przypomnialo jak jednego roku jak sunia miala cieczke to mnie jeden pies z podworka do szkoly odprowadzal i czekal az skoncze i potem do domu

zebym ja sie kiedys przemogla i wyszla z samym korektorem
Cichy wielbiciel dobrze z Twoim pieskiem wszystko ok
Ja juz sobie nie wyobrazam uzywania korektora okropnie podkresla skórki i odcina mi się od skóryw doadatku po jakims czasie robi sie z tego siedlisko bakterii. Ja teraz uzywam podkładu z Vichy jako korektora.
Aniu, no to dobrze ze sie zmniejszyłja zawszze jak cos wydusze to szybko smaruję zoraciem.
A teraz zrywam sobie amsezkę peel-off bo łuszcze sie przeokropnie
Wczoraj byłam u ortodonty, aparat tylko na górna szczęke będzie zakłądany na wiosne bo nie am wczesniejszych terminów. I nawet cena nie jest AŻ tak duza - 1300 zł.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 10:41   #3502
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam u ortodonty, aparat tylko na górna szczęke będzie zakłądany na wiosne bo nie am wczesniejszych terminów. I nawet cena nie jest AŻ tak duza - 1300 zł.
a jaki on bedzie - srebrny?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 11:25   #3503
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

1300 to rzeczywiscie nie najgorzej

AaniaA-widze,ze udalo ci sie pomyslnie usunac gule z polika,a zbrody to cos zmalalo-no to dwa problemy mniej.Bedziesz sie lepiej czula na spotkaniu Wizazynek(czy to wczoraj bylo ).

U mnie gigantus z policzka juz nie boli,ale oczywiscie dalej jest wypukly,tyle ze w normalnym kolorze juz jest-dobre i to.

Shadi-ja tez lubie peel-offy na te pozorakowe skorki.W ogole lubie maseczki,bo regularne ich stosowanie rzeczywisce daje efekty-chociazby w poziomie nawilzenia skory,co u mnie jest baaardzo wazne
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 11:36   #3504
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Bedziesz sie lepiej czula na spotkaniu Wizazynek(czy to wczoraj bylo ).
wczoraj bylo

Cytat:
Napisane przez Little Angel
U mnie gigantus z policzka juz nie boli,ale oczywiscie dalej jest wypukly,tyle ze w normalnym kolorze juz jest-dobre i to.
to dobrze, ze nie jest juz czerwony ten obiekt .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 14:38   #3505
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a jaki on bedzie - srebrny?
tak srebrnyjuz sie nie mogę doczekac gumeczek
Aniołku, włąsnie te peel-off ostatnio u mnie sie najlepiej działja na wszystkie odłazace skorki, tylko strasznie smierdza alkoholem ja do maseczek nawilżajacych nie mogę się jakos przemóc, wiekszosc ma duzo zapychaczy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 16:32   #3506
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ziuto dobrze że psinka ma się lepiej
Ja wczoraj zdenerwowałam sie przez coś i zaczęłam wyciskać zaskórniki (te czarne) bo mi wyłaziły latwo i nie mogłam sie powstrzymać Ale po chwili zastanowiłam sie co robie i weszłam szybko pod prysznic żeby sobie kompletnej masakry nie zrobić... Ogólnie wyglądam tragicznie i dochodze do wniosku, że nie będe narazie wam pisać czy jest lepiej czy gorzej bo co chwile to się zmienia, a zmiany są minimalne Nadal policzki całe czerwone, czoło może trche mniej usyfione, wyszło mi na wierzch sporo zaskórników, swędzenie jest coraz gorsze, a i teraz przyszedł czas też na brode. Ogólnie beznadzieja.
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 18:13   #3507
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
tak srebrnyjuz sie nie mogę doczekac gumeczek
Aniołku, włąsnie te peel-off ostatnio u mnie sie najlepiej działja na wszystkie odłazace skorki, tylko strasznie smierdza alkoholem ja do maseczek nawilżajacych nie mogę się jakos przemóc, wiekszosc ma duzo zapychaczy
Ech,te wspaniale separatorkiPierwsze stadium boluAle dobrze,ze sie zdecydowalas.Masz mocno krzywe zabki?MOja siostra mowi,ze wyrwane zeby bolaly mocniej niz aparat(bo miala tzw.suchy zębodół).Aparat tylko po podkreceniu.Jak juz przestaniesz nosic retajner(pisze fonetycznie,bo nie wiem jaka jest pisownia) szybko zapomnisz o calym bolu,a zabki beda sliczne

Ja uzywam masek nawilzajacych,bez nich czasem mam wrazenie,ze bym wyschla na wior.Do tego zwykly piling,glinka...A peel-offy smierdza,to fakt,czasem najpierw opar wali mnie po oczkach

Czekoladko dobrze,ze sie opamietalasNie trzeba tobie wiecej blizn.Od kiedy uzywasz izotrexinu?Kurcze,ja tez nie cierpie tego swedzenia,brrrMam ochote wtedy rozwalic sobie gebe normalnie.Broda-czyzbys byla przed okresem

Ziuta-jak nasza suka(jeszcze w moim dzecinstwie)miala cieczke,to sasiadka przychodzila do nas szukac swojego psa jak go nie bylo dluzej(normalnie upatrzyl sobie nasza psicę).Czasem szla po prostu od razu do budybez dzwonienia do drzwi do domku(Wychowalam sie na wsi gdzie furtki stoja otworem-nie sa kluczone,drzwi do domu rowniez).Pies mnie do szkoly nie odprowadzal,ale kiedys nasz kotek polazl za nami na niedzielna msze i wspinal sie po obrusie na oltarzu(nikt z nas sie rzecz jasna nie przyznal do kota,ktroy wrocil do domu i tak przed nami).
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 18:38   #3508
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little Angel jestem po okresie, ale myśle też że broda dopiero teraz się oczyszcza bo była głęboko zanieczyszczona, choć moge się mylić Tak ogólnie isotrex stosuje od 25 października, a bez żadnych przerw może tydzień ze dwa nie wiem dokładnie.
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 18:45   #3509
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wiesz co,u mnie broda tez zawsze najpozniej sie oczyszcza-jak zaczynam uzywac jakiegos nowego preparatu,ponizej tej bruzdy rownoleglej do ust mam wtedy okropnie duzo bolacych prycholi.Teraz wyszlam z tym na prosta bo jakos sie oczyscilo.Uzywaj bez przerwy tak dlugo jak zniesie skora-szybciej cie wysyfi i szybciej zniknie to swinstwo.I pisz nam tu czy lepiej, czy gorzej sie maszChcemy wiedziec.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 19:19   #3510
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little_Angel, ja ze swoich zebów jestem bardzo niezadowolona, mam wysuniete jedynki, troche podkrecone te obok zeby i kły powinny wejsc dalej. Dentystka mówiła, ze ten aparat nie jest az tak konieczny...taaa, tylko jak tu sie usmiechac. Ten ból jestem gotowa przetrzymać jezeli mam mieć wreszcie proste zęby
A jak u Ciebie zorac sie sprawdza, znikaja plamki, łuszczysz się??
Czekoladko, u mnie masakrowanie zaskórników to najwiekszy nałog, a potem mam czerwony nos i popękane naczynka ostatnio jakos udaje mi się powstrzymać. I pisz jak u Ciebie, chcemy wiedzieć
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.