Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 20:20   #3631
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
a nakładałaś ja pisałem? tylko na żółto rude wlosy a na koniec na chwile na całe? zamasowac je wodą i potrzymac 5-10min na całych.
Dokładnie tak. 35 minut na głowie do ramion, i 10 minut na reszcie. Później popsikałam sobie wodą i wymasowałam. I dzięki temu kolor wyszedł mi równomiernie, porównując do plam, jakie miałam.
Cytat:
jak nie jest równomiernie to za 3 tygodnie zrobisz znów tym samym odcieniem ale juz dłuzej potrzymasz wyżej a na koncach na moment tak czy inaczej czekam na zdjęcia
A myślisz, że wcześniej mi się ten kolor nie wypłucze? Bo obawiam się, że zabieg będę musiała powtórzyć najdalej za tydzień.
I tym razem chciałabym zmieszać poziom 7 z 6, żeby mimo wszystko zrobić troszkę ciemniej, bo źle się czuję. No i wyrówna się z kolorem od ramion. Da radę tak?

Szkoda tylko, że żaden mój aparat nie łapie mojego koloru. Bo na każdym wyglądam na rudawy jasny brąz lub miód. A tak naprawdę przy głowie do ucha mam dokładnie kolor jak na wzorniku farby - czyli średni blond opalizujący (leciutko zielony). A od ramion w dół złoty jasny brąz.

Jeszcze pytanie. Czy dobrze zrozumiałam, że żeby nie zzielenieć powinnam robić fioletowe płukanki?

Ostatnie zdjęcie obrazuje moje wybitne zadowolenie z fryzury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120321220.jpg (47,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120321219.jpg (38,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120321214.jpg (40,6 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120321211.jpg (28,8 KB, 116 załadowań)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2012-03-21 o 20:49
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 22:10   #3632
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

faktycznie nie wyszlo az tak ciemno jak sie spodziewałem, to zmieszaj 6 z 7 kolejnym razem. bo sama 6 to juz brąz. hm nie powinna sie tak szybko sprać chociaż kto wie bo to rozjaśniane włoski, wazne ze masz juz taki kolor ze do ludzi możesz bez obaw wyjśc
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 22:17   #3633
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
faktycznie nie wyszlo az tak ciemno jak sie spodziewałem,
Też byłam w szoku. Co więcej, ten blond Color Sensation na poziomie 7 też lekko rozjaśnia, bo czułam pieczenie np. gdy przypadkiem nałożyłam na ucho
Cytat:
to zmieszaj 6 z 7 kolejnym razem. bo sama 6 to juz brąz.
Tak zrobię. Nawet spróbuje tym samym Garnierem (6.0 to 'szlachetny jasny brąz).
Cytat:
hm nie powinna sie tak szybko sprać chociaż kto wie bo to rozjaśniane włoski, wazne ze masz juz taki kolor ze do ludzi możesz bez obaw wyjśc
No niby wychodzę do ludzi, ale i tak się dziwnie czuję

No i włosy jednak podniszczone. Suche i sianowate. Gdybym robiła samą deko, powiedzmy 3 razy, to miałabym swój naturalny, równomierny i włosy nie zniszczone aż tak. Ale człowiek mądry po robocie. No nic, odrosną

Fryz, bardzo dziękuję za pomoc
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 23:33   #3634
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

czy ja wiem czy rozjaśnia, zauważyłem na sobie i 4 koleżankach że color sensation piecze faktycznie, nawet czerń. uwierz mi wiem jak to jest jak dziwnie się czujesz z nowym kolorem, ale tylko sie wydaje ze ludzie sie patrzą a tak na prawde nikt prawie nie widzi nic nadzwyczajnego przecież
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 08:19   #3635
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
czy ja wiem czy rozjaśnia, zauważyłem na sobie i 4 koleżankach że color sensation piecze faktycznie, nawet czerń.
A to znajdę inną farbę, nie lubię tego pieczenia. Pokombinuję z Wellatonem.
Cytat:
uwierz mi wiem jak to jest jak dziwnie się czujesz z nowym kolorem, ale tylko sie wydaje ze ludzie sie patrzą a tak na prawde nikt prawie nie widzi nic nadzwyczajnego przecież
Ja wiem wiem, tylko mimo wszystko uważam, że lepiej mi było w ciemnych, lepiej się w nich czułam. Teraz też nie jest tragicznie, no ale nie czuję się ... blondynką
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:00   #3636
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A to znajdę inną farbę, nie lubię tego pieczenia. Pokombinuję z Wellatonem. Ja wiem wiem, tylko mimo wszystko uważam, że lepiej mi było w ciemnych, lepiej się w nich czułam. Teraz też nie jest tragicznie, no ale nie czuję się ... blondynką
Moim zdaniem dobrze Ci w jaśniejszych, wyglądasz delikatniej może to faktycznie kwestia przyzwyczajenia?

Ja mam teraz taki kolor jak na zdjęciu nr 1. A chciałabym uzyskać coś takiego, jak na pozostałych zdjęciach. Po pierwsze boję się, że koniec końców zostanę z zielonymi włosami:/ po drugie mam wrażenie, że to mi w ogóle nie wyjdzie:/ Ponawiam pytanie do fryza - co dalej??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00865.jpg (99,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6-jasny-braz-wlosy-naturalne-europejskie-50cm-remy-do-microringow.jpg (15,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (23,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba_8_1_4.jpg (22,4 KB, 20 załadowań)
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 09:45   #3637
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dobrze Ci w jaśniejszych, wyglądasz delikatniej może to faktycznie kwestia przyzwyczajenia?
No właśnie, to straszne

Mój wczorajszy blond nie wytrzyma nawet do weekendu chyba. Dziś jestem po pierwszym myciu, i już widzę, że kolor mi zszedł.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 11:23   #3638
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No i włosy jednak podniszczone. Suche i sianowate. Gdybym robiła samą deko, powiedzmy 3 razy, to miałabym swój naturalny, równomierny i włosy nie zniszczone aż tak. Ale człowiek mądry po robocie. No nic, odrosną
Aaa, co też Cię podkusiło Mnie się bardzo podobałaś w ciemniejszych No ale jak już dojdziesz do upragnionego koloru to na pewno też będzie bardzo ładnie Aczkolwiek muszę przyznać, że ja- im dłużej od rozjaśniania (właściwie, kąpieli rozjaśniającej), tym bardziej tego zabiegu żałuję Ale Ty masz na pewno grubsze włosy ode mnie, więc mam nadzieję, że będzie dobrze
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:01   #3639
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dobrze Ci w jaśniejszych, wyglądasz delikatniej może to faktycznie kwestia przyzwyczajenia?

Ja mam teraz taki kolor jak na zdjęciu nr 1. A chciałabym uzyskać coś takiego, jak na pozostałych zdjęciach. Po pierwsze boję się, że koniec końców zostanę z zielonymi włosami:/ po drugie mam wrażenie, że to mi w ogóle nie wyjdzie:/ Ponawiam pytanie do fryza - co dalej??
hmm.... u mnie zawsze był problem z chłodnymi kolorami nie umiałem niczym ich uzyskać, ale ceniłem sobie palette intensive color creme C6 oraz palette color shampoo średni blond.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 13:05   #3640
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Czyli nie ma dla mnie nadziei?
Zastanawiam się tylko czy zrobić im za jakiś czas kąpiel rozjaśniającą?
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 16:39   #3641
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Aaa, co też Cię podkusiło Mnie się bardzo podobałaś w ciemniejszych
He he Nie wytrzymałam, byłam dziś u fryzjera Wyrównałam kolor na całych włosach, do ciemnego blondu. Mam dokładnie teraz swój naturalny kolor. Źle się w nim czuje, ale lepiej wyglądam, czarny/ciemny brąz mi nie pasuje i nie ma się co oszukiwać.
Cytat:
Aczkolwiek muszę przyznać, że ja- im dłużej od rozjaśniania (właściwie, kąpieli rozjaśniającej), tym bardziej tego zabiegu żałuję Ale Ty masz na pewno grubsze włosy ode mnie, więc mam nadzieję, że będzie dobrze
Ja też żałuję, ale rozjaśniacza. Dekoloryzacja Renee Blanche moim zdaniem krzywdy nie robi, krzywdę robi rozjaśniacz. Suche siano, niepodatne na farbowanie, matowe.

No nic, są większe tragedia na świecie niż trochę podniszczone włosy

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Czyli nie ma dla mnie nadziei?
Zastanawiam się tylko czy zrobić im za jakiś czas kąpiel rozjaśniającą?
Popiel bardzo ciężko wychodzi, dziewczyny w wątku o zimnych brązach też się bardzo męczą. Niestety my Polki mamy włosy z ciepłymi refleksami i zawsze gdzieś tam te refleksy wychodzą, nawet przy popielatych farbach.

Ja bym na Twoim miejscu spróbowała z ciemnym popielatym blondem, i stopniowo z czasem schodziła do średniego popielatego blondu, później jasnego popielatego itd.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2012-03-22 o 17:08
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 22:33   #3642
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
He he Nie wytrzymałam, byłam dziś u fryzjera Wyrównałam kolor na całych włosach, do ciemnego blondu. Mam dokładnie teraz swój naturalny kolor. Źle się w nim czuje, ale lepiej wyglądam, czarny/ciemny brąz mi nie pasuje i nie ma się co oszukiwać. Ja też żałuję, ale rozjaśniacza. Dekoloryzacja Renee Blanche moim zdaniem krzywdy nie robi, krzywdę robi rozjaśniacz. Suche siano, niepodatne na farbowanie, matowe.

No nic, są większe tragedia na świecie niż trochę podniszczone włosy
Oj, Color Peel to świetny preparat, ja nim trzy razy robiłam i włosy były tylko lekko suche No ale po rozjaśniaczu to widziałam, że będzie źle Wstaw zdjęcia nowego koloru, bo jestem ciekawa
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 09:32   #3643
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dobrze Ci w jaśniejszych, wyglądasz delikatniej może to faktycznie kwestia przyzwyczajenia?

Ja mam teraz taki kolor jak na zdjęciu nr 1. A chciałabym uzyskać coś takiego, jak na pozostałych zdjęciach. Po pierwsze boję się, że koniec końców zostanę z zielonymi włosami:/ po drugie mam wrażenie, że to mi w ogóle nie wyjdzie:/ Ponawiam pytanie do fryza - co dalej??
Też bym chciała podobny kolor . Robiłam na rozjaśniane Loreala 7.1 popielaty blond, niestety jak to po rozjaśnianiu, kolor się szybko spiera i wychodzi coraz więcej rudości Płukam też włosy srebrzykiem ale nic to nie daje.
Może pigmentacja farbą 7.1 by coś dała? Szczerze mówiąc nie wiem co dalej robić, nie chcę co chwila katować włosów farbą...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 10:39   #3644
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Oj, Color Peel to świetny preparat, ja nim trzy razy robiłam i włosy były tylko lekko suche No ale po rozjaśniaczu to widziałam, że będzie źle Wstaw zdjęcia nowego koloru, bo jestem ciekawa
Od wczoraj wyczyniam cuda ze wszystkimi moimi urządzeniami fotograficznymi i nie ma szans na złapanie koloru, wychodzi ciemny brąz. Jutro spróbuję jeszcze ajfonem w słońcu, to wkleję.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Może pigmentacja farbą 7.1 by coś dała? Szczerze mówiąc nie wiem co dalej robić, nie chcę co chwila katować włosów farbą...
Jeśli spróbujesz farbę fryzjerską z utleniaczem 1,9% to nie zniszczy Ci włosów, a dobrze pokryje. Ale 7.1 to chyba za ciemny. Wyszedłby Ci ciemny blond taki jak mój.
Albo możesz użyć tonera, też nie zniszczy Ci włosów.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Jeszcze teraz kombinuję z pielęgnacją. Jak unikać kwaśnych kosmetyków nawilżających, jak prawie wszystkie są z kwasami ... Wymyśliłam serię Vitamino Color i niektóre preparaty Joico Moisture Recovery. A Wy macie coś sprawdzonego?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2012-03-23 o 10:33
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:09   #3645
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Efekty dekoloryzacji.
Trzeba będzie poprawić bo źle boki pokryłam:p no i pewnie ściemnieje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg deko.jpg (37,1 KB, 36 załadowań)
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:08   #3646
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

No i bardzo fajnie. Nie ściemnieje jak zrobisz od razu dwie pod rząd, albo zakwasisz włosy po użyciu. Słuchaj doświadczonych
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 17:43   #3647
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Szugar pokaż co Ci wyszło

Ja przeglądam wątek o zimnym/popielatym brązie i ogarnia mnie przerażenie. Liczba alpejskich kombinacji, dokonywanych przez te dziewczyny, jest dla mnie nie do ogarnięcia chyba. W zasadzie bez zdjęć to ja nie umiem ocenić. A jednoznacznego przepisu nie ma:/ może ktoś wnikliwiej śledził ten wątek i ma jakieś wnioski?
Ja zaczynam się skłaniać do dwóch opcji:
- rozjaśnienie za jakiś miesiąc do platyny (i tu pytanie - czy jest taka możliwość w ogóle???) i zafarbowanie na to, co chcę w końcu
- udanie się do fryzjera - ale tu inny problem - jedyny fryzjer, do którego mam zaufanie (w moich obecnych okolicach) na bank położy mi na włosy majirel, a do tego już dotarłam, że z majirel popielu nie będzie... Jakkolwiek miałam już na włosach mijrel kilka razy i był zimny brąz, ale trochę brzydko mi schodził (i zaskakująco szybko).
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 18:09   #3648
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No i bardzo fajnie. Nie ściemnieje jak zrobisz od razu dwie pod rząd, albo zakwasisz włosy po użyciu. Słuchaj doświadczonych
za późno zrudziały jednak :p jutro poprawie i farba londy jasny blond
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:17   #3649
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witajcie dziewczyny

Z natury jestem ciemn a blondynką, ale od jakiś 4 lat przyciemniam włosy, aż zafarbowałam farbą wallaton jasny brąz(!), a wyszedł prawie czarny.
Minęły 3 miesiące, ścięłam najciemniejsze końce, a teraz marzy mi się powrót do naturalnego z jakimiś jaśniejszymi refleksami. Według zaleceń fryzjerki stosuję szampon przeciwłupieżowy i trochę mi zjaśniały.
Na początek umówiłam się na pasemka, które chcę zrobić w okolicach maja. Najbardziej przeszkadza mi ta czerń na końcach, z resztą dołącze zdj, na którym widać, że górę mam jaśniutką.

Co o nich myślicie, jak dalej postąpić, żeby nie zniszczyć sobie włosów, a wyglądać jak człowiek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (34,0 KB, 45 załadowań)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 18:38   #3650
kledzia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam
Mam kręcone włosy, poo wielokrotnym farbowaniu włosów na ciemne brązy,w końcu wyszły czarne;/ mam już ich serdecznie dosyć i nie wiem jak pozbyć się tego koloru, słyszałam, że wszystkie środki rozjaśniające niszczą włosy, zwłaszcza kręcone ;/ myślałam, żeby zastosować tkz ombre hair czyli ciemne włosy, jasne końcówki, robić tak po kilka pasm i tak stopniowo pozbywać się tego czarnego koloru czy to jest dobry pomysł?

Edytowane przez kledzia1
Czas edycji: 2012-03-26 o 18:39
kledzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:10   #3651
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Z natury jestem ciemn a blondynką, ale od jakiś 4 lat przyciemniam włosy, aż zafarbowałam farbą wallaton jasny brąz(!), a wyszedł prawie czarny.
Minęły 3 miesiące, ścięłam najciemniejsze końce, a teraz marzy mi się powrót do naturalnego z jakimiś jaśniejszymi refleksami. Według zaleceń fryzjerki stosuję szampon przeciwłupieżowy i trochę mi zjaśniały.
Na początek umówiłam się na pasemka, które chcę zrobić w okolicach maja. Najbardziej przeszkadza mi ta czerń na końcach, z resztą dołącze zdj, na którym widać, że górę mam jaśniutką.

Co o nich myślicie, jak dalej postąpić, żeby nie zniszczyć sobie włosów, a wyglądać jak człowiek?

pasemka zniszcza Ci włosy i nie ciekawie wyglądają, ile masz farb na włosach? mniej więcej. na samych końcówkach, dekoloryzator sobie powinien poradzić , weź chantala a po jego uzyciu umyj babydream i zastosuj cytrynę (opisywane milion razy na tym wątku) wybacz że nie rozpisze się na pół strony , ale to wszystko jest zawarte w wątku który warto przeczytać aby się dowiedzieć czegoś, to jest na prawde miłe, jak napisze tu jakas wizażanka o tym, że przeczytała cały wątek i wie juz co ma zrobic i prosi tylko o poprawę jej planu dekoloryzacji.

dlatego tez proszę, czytajcie , czytajcie i jeszcze raz czytajcie, bo nie wiem jaki sens w tym, że ja napisze nie wiem ile postów o tej samej treści, ktore sa ukryte we wcześniejszych stronach, ja sobie postów nabijać nie muszę ale miło na prawdę jak widac że ktoś czyta i widac że załapał powoli o co chodzi, a nie wymaga pisania wszytskiego od początku. dziekuję za uwagę i pozdrawiam wizażanki dekoloryzujące włoski
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 20:03   #3652
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
pasemka zniszcza Ci włosy i nie ciekawie wyglądają, ile masz farb na włosach? mniej więcej. na samych końcówkach, dekoloryzator sobie powinien poradzić , weź chantala a po jego uzyciu umyj babydream i zastosuj cytrynę (opisywane milion razy na tym wątku) wybacz że nie rozpisze się na pół strony , ale to wszystko jest zawarte w wątku który warto przeczytać aby się dowiedzieć czegoś, to jest na prawde miłe, jak napisze tu jakas wizażanka o tym, że przeczytała cały wątek i wie juz co ma zrobic i prosi tylko o poprawę jej planu dekoloryzacji.
Na głowie mam jedną farbę, Wellaton jasny brąz, tylko się spłukał i to są 3 miesięczne odrosty. A wygląda, jakbym miała parę farb?

Dzięki za poradę Mi fryzjerka zaproponowała pasemka, a wcześniej polecała używać szampon przeciwłupieżowy. A chantala mogę użyć sama w domu? Bo nie chcę sobie zrobić krzywdy..

A wątek owszem, przeglądałam i czytałam, ale jest ponad 120 stron no i nie dałam rady przeczytać kazdego posta. Chciałam dostać opinie odnośnie swoich włosów, nawet specjalnie fotkę zrobiłam, żebyście zobaczyli, bo samymi słowami czasem ciężko opisać.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie

Edytowane przez doriiska
Czas edycji: 2012-03-26 o 20:09
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 22:50   #3653
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Na głowie mam jedną farbę, Wellaton jasny brąz, tylko się spłukał i to są 3 miesięczne odrosty. A wygląda, jakbym miała parę farb?

Dzięki za poradę Mi fryzjerka zaproponowała pasemka, a wcześniej polecała używać szampon przeciwłupieżowy. A chantala mogę użyć sama w domu? Bo nie chcę sobie zrobić krzywdy..

A wątek owszem, przeglądałam i czytałam, ale jest ponad 120 stron no i nie dałam rady przeczytać kazdego posta. Chciałam dostać opinie odnośnie swoich włosów, nawet specjalnie fotkę zrobiłam, żebyście zobaczyli, bo samymi słowami czasem ciężko opisać.
skoro masz tylko jedną farbę to dekoloryzator sobie poradzi nie musisz sie niczego obawiać. a fryzjerki zawsze polecaja pasemka bo na tym zarobią, musisz przyjśc z 3-4 razy na serię pasemek aby zejśc do jaśniejszego koloru czyż nie?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 07:39   #3654
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

A ja wciąż nie jestem w stanie złapać fotograficznie mojego koloru. Ogólnie jest to ciemny blond i tak wygląda, a na zdjęciach jest ciemnym brązem z rudym połyskiem
W każdym razie toner schodzi, widać już żółtawe przebłyski ... Ech ...

Postanowiłam w weekend zainwestować w kosmetyki salonowe, ale stwierdzam, że kompletnie jest to nieopłacalne i nikomu nie polecam. Wydawanie 400 zł jest bez sensu, kiedy za 100 zł można mieć dokładnie to samo. Żaden Redken czy Joico nie pomogą, skoro mają składy podobne do kosmetyków z niskiej półki, a włosy sa bardzo zniszczone. Uważam, że sens ma jedynie farbowanie farbami pro.

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
skoro masz tylko jedną farbę to dekoloryzator sobie poradzi nie musisz sie niczego obawiać. a fryzjerki zawsze polecaja pasemka bo na tym zarobią, musisz przyjśc z 3-4 razy na serię pasemek aby zejśc do jaśniejszego koloru czyż nie?
Dokładnie. Sens pasemek jest żaden, nie dość, że nie uzyskujemy koloru takiego jakiego chcemy, to włosy i tak są podniszczone, tylko w dłuższym czasie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 09:25   #3655
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
skoro masz tylko jedną farbę to dekoloryzator sobie poradzi nie musisz sie niczego obawiać. a fryzjerki zawsze polecaja pasemka bo na tym zarobią, musisz przyjśc z 3-4 razy na serię pasemek aby zejśc do jaśniejszego koloru czyż nie?
Z tego, co czytałam, to należy nałożyć dekoloryzatr, a potem od razu farbę, żeby włosy nie ściemniały, tak? Wiem, że dziewczyny tak robiły.

Dokładnie, miałam iść na serię pasemek, właśnie jakoś 3-4razy
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:07   #3656
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

więc po 4 seriach pasemek miałabyś bardziej zniszczone włosy niż dekoloryzacji (pełnej czyli razem z nałożeniem nowego koloru) bo dekoloryzacja sama w sobie nie niszczy. docelowo jaki kolor Cie interesuje? taki jak odrosty? po dekoloryzacji umyj je szamponem bambino kilka razy bardzo dokładnie aby pozbyć sie środka (rozpoznasz to po tym jak pozbędziesz sie w większości niemiłego zapachu który pozozstawia dekoloryzator) potem polej włosy sokiem z cytryny aby zamknąć łuski, niech wyschną, nastepnego dnia nałóz farbę na jedno pasemko (by zobaczyc ja wyjdzie) jesli ściemnieje to ja bym radził zrobic kapiel rozjaśniającą ale taka delikatną. hm z farb to chyba wellaton 9/0 bo jest jasny a zawsze jest prawdopodobieństwo ze moze wyjść bardzo ciemno po deko. więc lepiej zeby potem w razie potrzeby je przyciemnić niż na nowo dekoloryzowac
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:00   #3657
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Czy Garnier Color Sensation 8.0 to będzie kolor naturalny bez domieszek? Chodzi mi o to, czy będzie odpowiedni do pigmentacji
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:04   #3658
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Hej chciałbym sobie rozjaśnić włosy. Może zacznę od początku. W listopadzie zafarbowałam sobie włosy na brąz, później na jasny brąz, gdzieś na początku lutego podkusiło mnie kupić farbę Palette Musse Color czekoladowy brąz, włosy po zafarbowaniu wyszły mi prawie że czarne, a teraz chce je rozjaśnić tym rozjaśniaczem z Sayossa. W załącznikach jest pokazane jak wyglądają aktualnie moje włosy. Myście że mi to rozjaśnij i co mi z tego wyjdzie? Jeszcze nie wiem na co zafarbuję sobie potem, myślałam coś od jasnego brązu. Pomóżcie.
17073124_0.jpg

DSC06014.jpg

DSC06017.jpg
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:52   #3659
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

fryz5 mam pytanko do Ciebie - proszę o radę, mam teraz włosy na poziomie 7, farbowane 3tyg. temu na 7.1 popielaty blond, niestety pojawiło się z powrotem sporo rudości i stąd pytanie: czy mogę zrobić pigmentację farbą na poziomie 8 i 9 (takie farby akurat mam...) i na to dać jeszcze raz 7.1? i czy można robić pigmentację a potem od razu farbowanie, ale inną farbą (innej firmy)? czy też jedyny sposób pigmentacji to farba np. 7 , a potem na to 7.1 tej samej firmy? Pozdrawiam
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:36   #3660
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a pamiętam 8 i 9 te joanny? sądzę że mozesz dac innej firmy ale zeby bazowy kolor był naturą, a Ty masz więc spoko pigmentacja 7 wyszłaby za ciemno, chyba że 8+7. a w przerwach między farbowaniami kup sobie szampon fioletowy z marion (wspominałem?) on ochładza.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.