Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 14:00   #4831
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wg mnie nic to nie da ta palette, a zniszczy włosy bo końce sa popalone, białe pasma bede szare albo jakies inne, a te ciepłe beda po prostu zolte.
To co proponujesz? Końcówki idą do ścięcia w sobotę.

Zobaczę jeszcze jak się kolor zmieni po zastosowaniu szamponu do włosów blond niwelującego żółty odcień.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:28   #4832
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Fari Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc - link do mojego postu i zdjęć powyżej tak żebyś nie musiała szukać ----> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4806

Farby które mnie interesują to np excelence 8.1, 7 lub 7.1 albo recital preference 7.1 - czy uda mi się którąś z nich uzyskać kolor jaki ma julia rosnowska
mysle ze sie uda choc nie wiem czy tak jasne wlosy nie podlapia lekko zielonych tonow... moze na pierwszy raz zmieszaj na pol z 8.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:30   #4833
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze sie uda choc nie wiem czy tak jasne wlosy nie podlapia lekko zielonych tonow... moze na pierwszy raz zmieszaj na pol z 8.
Dzięki serdeczne

Pozdrawiam
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:52   #4834
MartiW91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



smarowałam tak 3/4 długości ,bo góra jakieś 8-10 cm jest ciepła ,a reszta była chłodniejsza i na tą długość nałożyłam, a szczególnie na końce
dziś widze, że jest ładnie i nic się już nie odznacza ,ale efekt jest typowo złoty także jak ktoś nielubi takich odcieni żółtego złota to lepiej niech nie próbuje .ale jak wspomniałam odcień zależy od ilości dodanych łupinek im więcej, tym ciemniejszy będzie kolor

ładnie, a co to za farbka?

dla porównania wstawiam fotki przed i po cebuli
1 przed ,widać jaśniutkie długości
2 po
3 po przy oknie
4 po z lampą
No proszę co może zdziałać zwykła cebula
MartiW91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 14:57   #4835
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Caskada fajne kozaki

Agatko nie mam jakichś konkretnych planów, dzisiaj obiad z Mamą na mieście i pewnie będę leżeć później i nic nie robić
jutro nie wiem w piątek miałam jechać z TŻ do Warszawy, ale muszę iść na ćwiczenia do tego gościa, z którym się nie lubimy, a wolę pojść i nie podpadać nieobecnością już na pierwszych zajęciach
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 15:39   #4836
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
Niewiem kiedy ja was nadrobie , chociaz wczoraj przeczytalam o czym pisalyscie to nadal nie mam czasu odpisac
Kupilam tez sobie buty , sweterek i sukienke sweterkowa(czerwona ) wiec pokaze na dniach , moze dzis jak bede miala pozniej wiecej czasuKupilam juz sobie dlugie kozaki na zime a co

W temacie wyjazdow za granice , to powiem wam tyle , ze jesli ktos ma rodzine lub ma mozliwosc to powinien wyjechac nie ma co sie oszukiwac ale w PL perspektywy sa marne , jesli nie ma sie rodzinnego biznesu lub jakiejs wymyslnej szkoly Moja siorka jest na kosmetologii i jak szuka pracy w PL to maja takie wymagania jakby szukali ksiegowej albo dyrektorki dlatego postanowila sie pouczyc jezyka i chce przyjechac do mnie , zeby normalnie moc pracowac w zawodzie gdzie ludzie ja docenia Ze mna tez jest tu moj brat i nie wyobraza sobie wrocic do PL rowniez Nawet na moim przykladzie dobrze widac , ze jak sie chce to mozna i za granica dobrze pracowac , gdzie docenia ciebie a nie twoj papierek

Co do zwiazkow na odleglosc to nie jestem przychylna takim na dluzsza mete
My ze swoim tz jestesmy juz 10 lat a znamy sie ponad 10
Ja to dopiero starucha tu jestem


Odezwe sie pozniej


No właśnie jestes kolejna osoba, która jest przykladem tego ze zagranicą żyje sie jej lepiej niz w PL. A poki nie mamy dzieci z Tz i nie jestesmy niczym zoobowiazani to chcemy za rok wyjechac stad i zobaczyc czy nam tez bedzie tam zylo sie lepiej. Nic nie ryzkujemy a zawsze mamy szanse przekonac sie na wlasnje skorze jak to jest...

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej
A mi sie dziś trafiły rektorskie do 14 ale od 8 do 10 mialam zajecia i mam znowu wieczorem:/



No widzisz, jednak coś tam planuje. Ja to sceptycznie podchodze do tych obietnic TZtow i odkładania na pózniej, ale to wynika z mojego doswiadczenia (ale zabrzmialo)
Aczkolwiek jak juz 3 lata jestescie razem wiesz pewnie jakie ma intencje



Ty to sie masz z tym pecherzem:/
A robiłas posiewy z moczu na bakterie?
Może jesteś nosicielką jakiejs bakterii?
Zurawina, furagin i wit.C.
Oby pomogło.



U mnie tez leje.
Kozaki piekne, zreszta pozostałe rzeczy rowniez.

A co szkodziły Ci poprzednie?



ładnie Asiu
Nie no znam mojego, że na szczęście nie rzuca słów na wiatr Więc mam nadzieje że i z tego sie wywiąże

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



smarowałam tak 3/4 długości ,bo góra jakieś 8-10 cm jest ciepła ,a reszta była chłodniejsza i na tą długość nałożyłam, a szczególnie na końce
dziś widze, że jest ładnie i nic się już nie odznacza ,ale efekt jest typowo złoty także jak ktoś nielubi takich odcieni żółtego złota to lepiej niech nie próbuje .ale jak wspomniałam odcień zależy od ilości dodanych łupinek im więcej, tym ciemniejszy będzie kolor

ładnie, a co to za farbka?

dla porównania wstawiam fotki przed i po cebuli
1 przed ,widać jaśniutkie długości
2 po
3 po przy oknie
4 po z lampą
Rzeczywiście jest lekka róznica ciekawy ten artykul dalas o naturalnych sposobach na koloryzacje blond wlosow

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Ja miałam dzisiaj bardzo dołujacy dzien na uczelni......


Pierwsze cwiczenia mialam z gosciem ktorego znam juz z wczesniejszych zajęć i średnio za nim przepadam.... jest on osoba ktora bardzooo wymaga aktywnosci na zajęciach. No i taka moja jedna kolezanka ze studiow ( z ktora sie srednio zadawalam zawsze)siedziala zamyslona i nieobecna i on oczywiscie do niej że "Pania to ja chyba wynudzilem dzisiaj, prosze o wiecej aktywnosci i skupieniu uwagi na moich zajęciach" a ona siedzi dalej smutna......no i podeszlam do niej po zajeciach bo widzialam ze czula sie taka odtracona, osamotniona i zdolowana i pytam co sie dzieje? a ona, że jej facet miał wypadek i zginał ;/ i plakala mi caly czas i tak mi sie żal jej zrobiło... Potem jeszcze facet na cwiczeniach gadal o jakims dziadku, ze mu umarl na raka niedawno ...wiec kolejna niemila wiadomosc. A do tego z kim nie rozmawiam na studiach to tez nie widzi tu swojej przyszlosci w tym kraju i chce wyjechac..... Co mnie jeszcze bardziej utwierdza w moim przekonaniu o wyjezdzie zagranice....

i taki mam jakis melancholijny nastrój dziś...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-10-03 o 17:14
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 15:56   #4837
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziewczyny ja tak troche z innej beczki....skorzystam z Waszej uprzejmosci i spytamkiedyś chyba nawet cos o tym rozmawialyscie tu na wątku (czytam Was regularnie, choc malo sie udzielam) .... zna sie ktoras z Was na wynikach TSH, FT3, FT4?
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 17:20   #4838
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

kitkulka wysyłam Ci już enty raz zaproszenie na fb nie poznajesz koleżanki z forum?
PS. przepraszam, że zbaczam z tematu

A jeśli o mnie chodzi mam w tej chwili na głowie już wypłukaną egzotyczną czerwień już nie robi takiego wrażenia jak zaraz po farbowaniu (zajedwabisty był ) ale i tak jest good zastanawiam się co z następnym farbowaniem: czy znów brąz? czy jak? bo wiadomo czerwienie będą się wypłukiwać...
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 18:27   #4839
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Witam! Odzywam się tutaj po raz pierwszy, choć dawno śledzę forum. Podoba mi się panująca atmosfera Ale i też chciałam nieśmiało poprosić o radę kochane blondynki
Z natury mam czarne włosy, ale mają brzydki, szary odcień. Od dawna więc farbuję je, na ciemne brązy. Ostatnio wypłukałą mi się farba i mam średni brąz. Zamarzył mi się ciemny blond. Z jednej strony ciągle o tym myślę, z drugiej bardzo boję się zniszczeń bo zapuszczam włosy. Oczywiście jestem świadoma że po rozjaśnianiu musiałabym ściąć z 2-3 cm.Jednego dnia stwierdzilam - teraz albo nigdy, zrobilam kąpiel rozjasniająca, a potem położyłąm 7mkę z Loreala. Efekt - brąz jak przed rozjaśnianiem i przesusz. Na szczęście udało mi się to opanować, ścięłam 1 cm i jest dalej łądnie. Tylko bez jasnych włosów...
Chciałabym Was zapytać o poradę - czy pasowałby mi w ogóle taki kolor? I jaki odcień, chlodny, rudawy, złoty? Ciągle myslę o ponowym rozjaśnieniu i nie wiem co zrobić. Chcę poczekać aż ta 7ka się wymyje i pofarbować jakąś superrozjasniającą garniera albo np co miesiąć robić po trochu kąpiel i potem farbę? Muszę cosz nimi zrobić bo są zielonkawe...
Dołączam zdjęcia. Proszę napiszcie mi co myślicie. Czy w ogóle męćzyć te włosy (skoro by mi ten kolor nie pasowal). Jestem typową zimą, mam b. jasną cerę z różowym zabarwieniem, ciemne brwi i oczy. Pytałam przyjaciół i znajomych, większosc mowi żebym nie robila blondu a niektorzy że mogloby byc 'niezle'... Robi mi sie przykro gdy to slysze bo to takie marzenie. No i im wiecej ktos tak mowi tym bardziej na przekor chce pytam wiec kogos kto nie jest przyzwyczajony do mnie w ciemnych
ale się rozpisalam! przepraszam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070752.jpg (86,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070748.jpg (91,0 KB, 30 załadowań)
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:28   #4840
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Witam! Odzywam się tutaj po raz pierwszy, choć dawno śledzę forum. Podoba mi się panująca atmosfera Ale i też chciałam nieśmiało poprosić o radę kochane blondynki
Z natury mam czarne włosy, ale mają brzydki, szary odcień. Od dawna więc farbuję je, na ciemne brązy. Ostatnio wypłukałą mi się farba i mam średni brąz. Zamarzył mi się ciemny blond. Z jednej strony ciągle o tym myślę, z drugiej bardzo boję się zniszczeń bo zapuszczam włosy. Oczywiście jestem świadoma że po rozjaśnianiu musiałabym ściąć z 2-3 cm.Jednego dnia stwierdzilam - teraz albo nigdy, zrobilam kąpiel rozjasniająca, a potem położyłąm 7mkę z Loreala. Efekt - brąz jak przed rozjaśnianiem i przesusz. Na szczęście udało mi się to opanować, ścięłam 1 cm i jest dalej łądnie. Tylko bez jasnych włosów...
Chciałabym Was zapytać o poradę - czy pasowałby mi w ogóle taki kolor? I jaki odcień, chlodny, rudawy, złoty? Ciągle myslę o ponowym rozjaśnieniu i nie wiem co zrobić. Chcę poczekać aż ta 7ka się wymyje i pofarbować jakąś superrozjasniającą garniera albo np co miesiąć robić po trochu kąpiel i potem farbę? Muszę cosz nimi zrobić bo są zielonkawe...
Dołączam zdjęcia. Proszę napiszcie mi co myślicie. Czy w ogóle męćzyć te włosy (skoro by mi ten kolor nie pasowal). Jestem typową zimą, mam b. jasną cerę z różowym zabarwieniem, ciemne brwi i oczy. Pytałam przyjaciół i znajomych, większosc mowi żebym nie robila blondu a niektorzy że mogloby byc 'niezle'... Robi mi sie przykro gdy to slysze bo to takie marzenie. No i im wiecej ktos tak mowi tym bardziej na przekor chce pytam wiec kogos kto nie jest przyzwyczajony do mnie w ciemnych
ale się rozpisalam! przepraszam!
patrzac na twoje foto to powiedzialabym ze raczej powinnas szukac chlodnych odcieni, jednak masz chyba zielone oczy i to moze dac ci furtke w postaci ciemnego blondu lekko zlotego czy czekoladowego np....
najlepiej jakbys zaczela jednak od chlodnych bo to taki pewniak.
no i plan to dekoloryzacja, lub mocna kapiel rozjasniajaca a pozniej farba ciemny blond popielaty z poziomu 7.1 czy 6.1. i nie powinnas miec po tym brazu....
oczywiscie farby sa rozne obejrzyj sobie np palete kolorow alfaparf- tam 7 i 6 to na pewno nie brazy. no i rob na oksydancie 6%.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:32   #4841
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Chłodny lub neutralny odcień, ale w bardzo jasnym blondzie efekt może być nienaturalny. Teraz bardzo ładnie Ci w tych włosach Masz piękne oczy, może jakiś efektowny makijaż?
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 20:24   #4842
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ojej dziękuję bardzo cieszę się że nikt mnie znów nie odwodził od pomysłu i nie podcinał skrzydeł. Dziękuję za porady dotyczące farb, właśnie nie wiedziałam jaki odcień, bo mam taką różówą cerę i ogólnie zima. Nie chciałabym wyglądać jak świnka piggy - różówa ze złotymi włosami Oczy mam takie brązowo-piwne, na zdjęciu faktycznie zielone wyszły teraz tylko decyzja - blond czy długie zdrowe włosy. Nie mogę się oszukiwać, włosy sie zniszczą. A czy pomysł rozjaśnienia np połozeniem na 15 minut kąpieli, potem miesiąc regeneracji i kolejna krótka kąpiel, znowu regeneracja i potem farba jest dobry? Czy zdrowiej za jednym zamachem? I do jakiego momentu (koloru) mam rozjaśniać żeby było wiadomo że ten blond złapie? Dołączę fotkę koloru jaki mi wyszedł gdy dwa tyg temu rozjaśniałam włosy. Drugie bardziej w słońcu. CZy taki poziom rozjasnienia wystarczy zeby blond złapał? jeszcze raz dziękuję za pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070732.jpg (166,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070725.jpg (78,0 KB, 47 załadowań)
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 20:34   #4843
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Podcinać skrzydeł nie ma co, jeśli masz w głowie ten blond to lepiej zrobić i samemu się przekonać, czy będzie pasował. Jeśli będzie - super, jeśli nie - trudno, z czasem wrócisz do ciemnych. Na takiej zasadzie ja się przekonałam, że brązy, które bardzo lubię u innych, mnie nie pasują. Miałam - wiem jak jest. I przynajmniej już w głowie nie mam wizji siebie w brązie Spróbować zawsze można, a zniszczone włosy w najgorszym razie obetniesz i zapuścisz znowu swoje naturalne. A może nie będzie trzeba
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:15   #4844
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziękuję Racja, zobaczyć mozna. Zwłaszcza że mam 18 lat, kiedy szaleć jak nie teraz? ;p Czekam tylko na te ostatnie wskazówki kogoś doświadczonego
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 22:02   #4845
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja mam dużo więcej i nadal zdarzają mi się szalone zmiany
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 23:30   #4846
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Witajcie blondaski

Aktualnie mój blond jest piaskowy . Zastanawiam się nad delikatnym przyciemnieniem go - znalazłam kolor, który bardzo mi się spodobał .
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:16,s:0,i:134

Mam ciemno-brązowe oczy, ciepły odcień karnacji - z pór roku to raczej jestem latem
Czy ten odcień to karmelowy blond ? Jak myślicie czy będzie mi pasował?

pozdrawiam.
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 23:50   #4847
ZielonaGruszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 89
Samodzielna zmiana z jasnego brązu na popielaty blond

Witajcie
Aktualnie mam kolor włosów taki jak na opakowaniu farbki Islande Loreal'a. Chcę samodzielnie dojść do koloru jaki ma modelka na drugim zdjęciu. Nawet jeśli miałoby to potrwać kilka tygodni.
Proszę poradźcie jakie farby są najlepsze (szczególnie z Loreal'a) by uzyskac taki efekt jak na drugiej fotce. Bez żółci ale i bez zielonkaw0-błotnych odcieni.

Dziękuję
ZielonaGruszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 00:40   #4848
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Samodzielna zmiana z jasnego brązu na popielaty blond

Cytat:
Napisane przez ZielonaGruszka Pokaż wiadomość
Witajcie
Aktualnie mam kolor włosów taki jak na opakowaniu farbki Islande Loreal'a. Chcę samodzielnie dojść do koloru jaki ma modelka na drugim zdjęciu. Nawet jeśli miałoby to potrwać kilka tygodni.
Proszę poradźcie jakie farby są najlepsze (szczególnie z Loreal'a) by uzyskac taki efekt jak na drugiej fotce. Bez żółci ale i bez zielonkaw0-błotnych odcieni.

Dziękuję
nie realne bo farba wlosow nie rozsjasnia tylko KOLORYZUJE.fryzjer i kropka cie czeka.
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 10:44   #4849
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ładnie, a co to za farbka?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czym farbowalas?

farbowałam Joanną Gołębi popiel na rozjaśniane rozjasniaczem (bardzo jasną żółć)

nie chcę, żeby się spierało, bo będzie na ciepło... a dzisiaj mi się własnie śniły koszmary, że farba schodzi i mam rudo-fioletowe włosy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 11:46   #4850
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
Ojej dziękuję bardzo cieszę się że nikt mnie znów nie odwodził od pomysłu i nie podcinał skrzydeł. Dziękuję za porady dotyczące farb, właśnie nie wiedziałam jaki odcień, bo mam taką różówą cerę i ogólnie zima. Nie chciałabym wyglądać jak świnka piggy - różówa ze złotymi włosami Oczy mam takie brązowo-piwne, na zdjęciu faktycznie zielone wyszły teraz tylko decyzja - blond czy długie zdrowe włosy. Nie mogę się oszukiwać, włosy sie zniszczą. A czy pomysł rozjaśnienia np połozeniem na 15 minut kąpieli, potem miesiąc regeneracji i kolejna krótka kąpiel, znowu regeneracja i potem farba jest dobry? Czy zdrowiej za jednym zamachem? I do jakiego momentu (koloru) mam rozjaśniać żeby było wiadomo że ten blond złapie? Dołączę fotkę koloru jaki mi wyszedł gdy dwa tyg temu rozjaśniałam włosy. Drugie bardziej w słońcu. CZy taki poziom rozjasnienia wystarczy zeby blond złapał? jeszcze raz dziękuję za pomoc!
zdrowiej za jednym zamachem- po dekolorze kapieli bedziesz ruda, wiec i tak dlugo nie wytrzymasz zeby farby nie nalozyc. a jak juz osiagniesz swoj kolor badz baze pod wybrany odcien to potem dbanie, regeneracja i w sumie robieni samych odrostow plus krotkie odswiezenie dlugosci wlosy najbardziej sie niszcza gdy szukamy swojego koloru, a gdy juz robi sie jedna farba to odpoczywaja
takie rozjasnieni ci wystarczy tylko potem nie zaluj farby! nie wolno bo beda łatki.
ja bym pomieszala 6.1 z 7.1 na pol bo i tak bedzie sie spierać na poczatku.
Cytat:
Napisane przez czekoladniczka Pokaż wiadomość
Witajcie blondaski

Aktualnie mój blond jest piaskowy . Zastanawiam się nad delikatnym przyciemnieniem go - znalazłam kolor, który bardzo mi się spodobał .
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...r:16,s:0,i:134

Mam ciemno-brązowe oczy, ciepły odcień karnacji - z pór roku to raczej jestem latem
Czy ten odcień to karmelowy blond ? Jak myślicie czy będzie mi pasował?

pozdrawiam.
jesli chodzi o kolor wlosow tej laski- to od gory ma popielaty blond 8.1. a od polowy do koncow bezowy 8.13 gdyby chciec byc precyzyjnym.
karmelowy blond to taki bardziej rudy.
jesli dobrze ci w piaskowym to i w chlodnym bezu bedzie ok czyli w 8.13.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
farbowałam Joanną Gołębi popiel na rozjaśniane rozjasniaczem (bardzo jasną żółć)

nie chcę, żeby się spierało, bo będzie na ciepło... a dzisiaj mi się własnie śniły koszmary, że farba schodzi i mam rudo-fioletowe włosy
kurcze znow mnie kusi sprobowac go ze srebrnym pylem na pol i bez rozjasnienia wyjdzie albo i nie
jakie sny ale kolorek mega ci wyszedl, oby sporo chlodu nie tracil
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 12:05   #4851
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze znow mnie kusi sprobowac go ze srebrnym pylem na pol i bez rozjasnienia wyjdzie albo i nie
jakie sny ale kolorek mega ci wyszedl, oby sporo chlodu nie tracil
najlepsze, wiesz, jest to, że włosów mi nie spaliło, nawet rozjaśniacz, no i gołębi popiel w sumie miał być ciemniejszy, a u mnie wyszedł jasno może będzie się spierać jeszcze jaśniej, byle nie na żółto

a srebrny pył jest fajny, ale pewnie u mnie wyszłoby bardzo jasno i ciepło

chłód moge podtrzymywać fioletową/niebieską płukanką, mam obie, ale boję się fioletowej poświaty bo teraz jest szaro nie niebiesko, nie fioletowo, ale własnie szaro
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 12:09   #4852
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
najlepsze, wiesz, jest to, że włosów mi nie spaliło, nawet rozjaśniacz, no i gołębi popiel w sumie miał być ciemniejszy, a u mnie wyszedł jasno może będzie się spierać jeszcze jaśniej, byle nie na żółto

a srebrny pył jest fajny, ale pewnie u mnie wyszłoby bardzo jasno i ciepło

chłód moge podtrzymywać fioletową/niebieską płukanką, mam obie, ale boję się fioletowej poświaty bo teraz jest szaro nie niebiesko, nie fioletowo, ale własnie szaro
kolor genialny, bez rozjasniacza na pewno wyszedlby ciemniej i mniej chlodno...
daj znac jak sie bedzie spierac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 13:08   #4853
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej

Ostatnie 2 dni spędziłam z tż, dzisiaj jedzie Cholernie mi ciężko z tą myślą Ale damy rade, obiecał codziennie minimum raz dzwonić, ogarnąć tam skype, no i odbijemy sobie tą rozłąkę na wspólnych wakacjach całą trójką W styczniu na 100% wraca, może uda mu się być na sylwestra i moje urodziny

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Rozmawialam dzisiaj z Tz-tem o tej rocznicy naszej i zareczynach i powiedzial ze po pierwsze chcial mi zrobic niespodzianke z zareczynami i jednak zmeinil termin z rocznicy na inny dzien, a po drugie to ze rzeczywiscie woli sobie odlozyc kase na porzadny pierscionek niz na byle co a to troche potrwa i mowi ze za jakis czas mam sie szykowac na kolejna niespodzianke takze juz sie uspokoilam

a tak w ogole straszniee podoba mi sie ta kiecka http://torebunia.pl/8788,Paris taka tylko kremowa albo biala chcialabym na swoj slub kiedys no i moze lekko dluzszy przod zeby w kosciele majtkami nie swiecic
Ooo super Dobrze że przynajmniej wiesz na czym stoisz. Czekamy teraz tylko na dobre wieści

Sukienka piękna

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
W temacie wyjazdow za granice , to powiem wam tyle , ze jesli ktos ma rodzine lub ma mozliwosc to powinien wyjechac nie ma co sie oszukiwac ale w PL perspektywy sa marne , jesli nie ma sie rodzinnego biznesu lub jakiejs wymyslnej szkoly Moja siorka jest na kosmetologii i jak szuka pracy w PL to maja takie wymagania jakby szukali ksiegowej albo dyrektorki dlatego postanowila sie pouczyc jezyka i chce przyjechac do mnie , zeby normalnie moc pracowac w zawodzie gdzie ludzie ja docenia Ze mna tez jest tu moj brat i nie wyobraza sobie wrocic do PL rowniez Nawet na moim przykladzie dobrze widac , ze jak sie chce to mozna i za granica dobrze pracowac , gdzie docenia ciebie a nie twoj papierek

Co do zwiazkow na odleglosc to nie jestem przychylna takim na dluzsza mete
My ze swoim tz jestesmy juz 10 lat a znamy sie ponad 10
Ja to dopiero starucha tu jestem
No to jest chore, żeby być teraz sprzątaczką itp. trzeba mieć minimum średnie Nie wiem co wnosi wykształcenie do realnych umiejętności sprzątania. Że co, niby osoby ze średnim lepiej sprzątają niż te po gimnazjalnym? Albo osoby z wyższym to same perfekcyjne panie domu? Nie rozumiem rozumowania pracodawców w naszym kraju

Ja jeśli tylko będę miała możliwość też chcę wyjechać, bo mimo że kocham polskie morze, góry, i niektóre miasta to wolę żyć na jakimś poziomie gdzieś indziej, niż tu od wypłaty do wypłaty

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam chwile to wrzuce zakupy
-kozaki klasyczne wzielam , zeby mozna bylo gdzies w nich dalej wyjsc niz na zakupy i miasto, sa dlugie do kolana
- sweterek z zary
-sukienka sweterkowa jest czerwona tak samo jak sweterek ale wyszla jak zwykle bezplciowo jak robilam fote moim telefonem:/

U mnie pada i jest szaro , do tego strajk maja pociagi i metro Przed chwila bylam u swojej gin , bo zmienialam tabsy na inne. Dzis w domu , ja i tz a za chwile ide do szkoly po synka.
Piękne rzeczy

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

smarowałam tak 3/4 długości ,bo góra jakieś 8-10 cm jest ciepła ,a reszta była chłodniejsza i na tą długość nałożyłam, a szczególnie na końce
dziś widze, że jest ładnie i nic się już nie odznacza ,ale efekt jest typowo złoty także jak ktoś nielubi takich odcieni żółtego złota to lepiej niech nie próbuje .ale jak wspomniałam odcień zależy od ilości dodanych łupinek im więcej, tym ciemniejszy będzie kolor

ładnie, a co to za farbka?

dla porównania wstawiam fotki przed i po cebuli
1 przed ,widać jaśniutkie długości
2 po
3 po przy oknie
4 po z lampą
Fajnie wyszło

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Któraś z was prosiła o fotkę " z oczami". W sumie...co mi tam , mogę pokazać
Ale jesteś śliczna!! Dałabym Ci na pierwszy rzut oka 20 pare lat, bardzo młodo wyglądasz
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:04   #4854
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny co Ty myslisz o tonerze do włosów ? Moja koleżanka chodzi do fryzjera i on naklada jej tylko farbe na odrost a toner na resztę włosów i jak ją widze zawsze ma swietny kolor i do tego zadbane włosy bez poniszczonych końców i zastanawia mnie czy tez bym kiedys czegos takiego nie chciala spróbowac i nie wybrala sie do tego fryzjera co ona...
Do tego ma mojej dlugosci wlosy a placi za wszystko tylko 70zl !
Ja za farbowanie u fryzjera dawalam zawsze kolo 150-200 na moja dlugosc wlosow, wiec na pewno jest to tez bardziej ekonomiczne....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:20   #4855
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziewczyny, czy któraś z Was mieszała kolory farby Alfarp Evolution of the Color : 9.31 i 10.31 ?

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Ja ci powiem ,że przeżyć porąbany związek jest paradoksalnie dobrze. Mając złe doświadczenia bardziej doceniamy to co mamy potem. ja w dużym skrócie mogę napisać, że byłam w chorym i totalnie porąbanym związku 8 lat. Tak , tak straciłam najlepsze lata swojego życia dla kogoś kto kompletnie na to nie zasługiwał. Co roku znajdował sobie jakąs pannę na boku, odchodził do niej i potem wracał po trzech miesiącach z podkulonym ogonem a ja durna go przyjmowałam
szkoda gadać. Jak poznałam mojego męża to byłam w szoku ,że można stworzyć uczciwy układ, w którym ja nie będę drżała na samą myśl o tym ,że mój mężczyzna wychodzi gdzieś sam
Tak więc jeśli czujesz się w swoim związku pewnie , spokojnie i bezpiecznie to to jest właśnie TO




nie ma za co



oj tam śliczna
najstarsza pewnie z Was wszystkich , światło dobre było to i zmarszczek nie widać , ale dziękuję

Dużo nas tu z trójmiasta?

__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:23   #4856
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc ja znowu z dolotu bo nie mam czasu , moze od wieczora zasiade na spokojnie.

exlusivee
jesli masz okazje to wyjezdzaj za granica przynajmniej z jakiejkolwiek pracy bedzie cie stac na godne zycie.W pl trzeba najpierw studiowac 20 lat i dodatkowo miec doswadczenie w szukanym zawodzie a jak go zdobyc skoro kazdy mowi to samo chora polityka
Polska to piekny kraj , ale jak dla mnie to tylko na wakacje.


agatko zmienilam tabsy na inne bo tak zasugerowala mi gin , zeby co jakis czas zmieniac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:38   #4857
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc ja znowu z dolotu bo nie mam czasu , moze od wieczora zasiade na spokojnie.

exlusivee
jesli masz okazje to wyjezdzaj za granica przynajmniej z jakiejkolwiek pracy bedzie cie stac na godne zycie.W pl trzeba najpierw studiowac 20 lat i dodatkowo miec doswadczenie w szukanym zawodzie a jak go zdobyc skoro kazdy mowi to samo chora polityka
Polska to piekny kraj , ale jak dla mnie to tylko na wakacje.
Nooo dokładnie Mam nadzieję, że swoją przyszłość spędzę w kraju gdzie można godnie żyć, bo u nas to masakra. Na razie poczekam na relacje tż odnośnie życia poza granicami pl, jak wszystko będzie obiecujące to chciałabym pojechać tam z nim na stałe
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-10-04 o 15:15
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:57   #4858
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Bunny co Ty myslisz o tonerze do włosów ? Moja koleżanka chodzi do fryzjera i on naklada jej tylko farbe na odrost a toner na resztę włosów i jak ją widze zawsze ma swietny kolor i do tego zadbane włosy bez poniszczonych końców i zastanawia mnie czy tez bym kiedys czegos takiego nie chciala spróbowac i nie wybrala sie do tego fryzjera co ona...
Do tego ma mojej dlugosci wlosy a placi za wszystko tylko 70zl !
Ja za farbowanie u fryzjera dawalam zawsze kolo 150-200 na moja dlugosc wlosow, wiec na pewno jest to tez bardziej ekonomiczne....
tonery sa jak najbardziej ok ale to zalezy jak sie wymywaja. bo jesli dosc mocno sie spieraja to co miesiac trzeba robic cale wlosy- co rowniez je niszczy
poza tym jesli juz masz dobrana idealna farbe blond to robisz sam odrost a dlugosci nie tykasz wiec ich nie niszczysz prawda?
ty niszczysz swoje wlosy bo wciaz szukasz koloru jaki ci sie podoba....
ale jak uwazasz.
ps. przeciez mozna farbowac jak caskada np colorsyncem matrixa- to jest toner. ale jesli chce sie bardzo jasny blond to wystarczy robic sam odrost wiec ja nie rozumiem....ma to racje bytu przy kolorach np intensywnych- robisz czerwona farba odorst a w celu odswiezenia na dlugosci czerwony toner ale zmywalny dopiero po ok 20 myciach nie mniej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:14   #4859
PannaWredna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

[QUOTE=blond bunny;36903279]zdrowiej za jednym zamachem- po dekolorze kapieli bedziesz ruda, wiec i tak dlugo nie wytrzymasz zeby farby nie nalozyc. a jak juz osiagniesz swoj kolor badz baze pod wybrany odcien to potem dbanie, regeneracja i w sumie robieni samych odrostow plus krotkie odswiezenie dlugosci wlosy najbardziej sie niszcza gdy szukamy swojego koloru, a gdy juz robi sie jedna farba to odpoczywaja
takie rozjasnieni ci wystarczy tylko potem nie zaluj farby! nie wolno bo beda łatki.
ja bym pomieszala 6.1 z 7.1 na pol bo i tak bedzie sie spierać na poczatku.


STRASZNIE dziękuję za porady. Jak się odważę to będę działać I wkleję zdjęcia. Choć pewnie moze minąć dużo czasu i już nie będziecie pamiętać ;p
PS. Czy te 7,1 i 6,1 nie zrobią mi zielonkawego?

Edytowane przez PannaWredna
Czas edycji: 2012-10-04 o 16:47
PannaWredna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:46   #4860
Claudiaw2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Niechciany, zbyt jasny blond.

Witam, jestem nową użytkowniczą forum, a zarejestrowałam się,bo mam pewien problem i potrzebuję podpowiedzi.

Otóż,dosyć niedawno chciałam rozjaśnić trochę odrosty (miałam pasemka). Jako, że wolałam zabieg przeprowadzić w domu, teraz żałuję. Wyszła typowa żółć, trzeba było ratować się u fryzjerki. Ściągnęła mi kolor, nałożyła nowy. Tyle, że poprosiłam o stosunkowo ciemny, a wyszedł jasny, bardzo jasny. Teraz mówią na mnie barbie (co mnie dodatkowo denerwuje) i moje zapytanie jest takie: czy wraz z myciem, kolor się trochę stonuje,czy będę musiała nałożyć na niego odrobinę ciemniejszą szamponetkę (załóżmy średni blond), by nie świecić się z daleka?

proszę o pomoc...
Claudiaw2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.