Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 20:46   #931
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja bym przez interek ani pół buta Ryłkowego nie kupiła Od kiedy wprowadzili połowki i pokombinowali z rozmiarówką, tak nie moge kupić jednego rozmiaru, bo wszystko zalezy od buta. Kiedyś 38 mogłam w ciemno brac, a teraz z tych butów, co kupiłam w tym roku to mam i 37(sic!) i 37, 5, natomiast "mój" rozmiar 38 jest przeważnie za duzy teraz. Nakombinowali jak nie wiem co.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------


A mnie się marzy zestaw z lancome Star
A mialaś już ten tusz w pełnowymiarowym opakowaniu? Bo łyszałam, że te próbkowe, małe tusze są rewelacyjne, a pełnowymiarowe zupełnie inne, tragiczne
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 20:48   #932
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ampułkę, ampułkę pod oczy i serum do ust. Ostatnia szansa dla P&R,bo narazie to nic mi nie podeszła
a to serum do ust jest na przecenie?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 20:48   #933
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Jak chcesz to moge Ci wziac te balsamy, pewnie wysylka ode mnie bedzie tansza niz z p&r

No wlasnie, wzielam 2 te balsamy co Ty pisalas z nimi wyszlo mi 204 zl
Dziękuję ale już sobie daruję. Mam czasem możliwość kupna ze zniżką 40%, więc też sporo, a tymczasem przynajmniej zapasy zużyję lub rozdam, bo dwie półki w lodówce to kosmetyki.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 20:52   #934
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Za te 100zł bym miała wnet 3 tusze MF które lubię i oby tusz od dżordżia eyes to kill był killerowy bo normalnie
Kupiłaś tą wersję Excess czy jakoś tak? To muszę Cię zmartwić podstawowa jest dużo lepsza
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:00   #935
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ampułkę, ampułkę pod oczy i serum do ust. Ostatnia szansa dla P&R,bo narazie to nic mi nie podeszła
a to serum do ust jest na dzisiejszej promocji?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:03   #936
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Kupiłaś tą wersję Excess czy jakoś tak? To muszę Cię zmartwić podstawowa jest dużo lepsza
Kupiłam zwykła normalną Eyes to kill
i jak tylko wyciapciam pytona (lub poślę na wymiankę) to wezmę się za armaniego.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:11   #937
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a to serum do ust jest na dzisiejszej promocji?
Jest w "innej" promocji - normalna cena to 79 zł, teraz ma cenę 67,15 zł + może zadziała kod -15% i B e a u t y (bez spacji). Tylko tam wysyłka kosztuje 17 zł, chyba że dobijesz do zamówienia za 200 zł lub więcej
tu jest to serum KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 21:14   #938
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Kupiłam zwykła normalną Eyes to kill
i jak tylko wyciapciam pytona (lub poślę na wymiankę) to wezmę się za armaniego.
A co jest nie tak z pytonem? Bo u mnie czeka w kolejce do testowania.
Zawsze używałam tuszy maxfactor i byłam zadowolona, a teraz postanowiłam potestować tusze z górnej półki i jak na razie jestem zawiedziona. Używam teraz givenchy 4 in 1 i średnio mi odpowiada. Miałam nadzieję że chociaż helenka będzie spoko...

Co do revitalash- lewe oko zjawiskowe, po prostu firana rzęs aż po same brwi i to ciemnych rzęs a z natury mam prawie niewidoczne. Prawe oko- rzęsy znacznie krótsze, a te niektóre co są dłuższe mają jakieś takie miękkie końcówki i się dziwnie wywijają nawet jak są pomalowane. Jak mam oczy pomalowane jakoś niezbyt to wygląda,bo różnica między nimi jest naprawdę spora
Mam nadzieję że się jeszcze wyrówna, bo stosuje 2,5 miesiąca a niby po 3 jest pełny efekt. A taka byłam zadowolona...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:16   #939
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziś moja mama, nierobiąca zakupów w perfumeriach, za to posiadająca jakąś starą douglasową kartę, dostała od nich smsa Jestem w szoku, mi Douglas nigdy przenigdy nie przysłał żadnej wiadomości, a robię tam zakupy.
W każdym razie...
-20% na cały asortyment a Arkadii w ten weekend z okazji drugich urodzin.
Twoja mama musiała kiedyś podać swój nr telefonu w tym konkretnym Douglasie. Każdy Douglas ma swoja osobną bazę danych. Pytałam się ostatnio, bo dostawałam smsy tylko ze Złotych Tarasów. Ostatnio podawałam swój nr w GalMoku, przy okazji podam i w Arkadii.

To straszne, chyba oszaleję. Mnie - 20% w Douglasie zawsze kusi ze względu na Bobbi Brown. A na prawdę nie powinnam już
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:17   #940
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A co jest nie tak z pytonem? Bo u mnie czeka w kolejce do testowania.
Zawsze używałam tuszy maxfactor i byłam zadowolona, a teraz postanowiłam potestować tusze z górnej półki i jak na razie jestem zawiedziona. Używam teraz givenchy 4 in 1 i średnio mi odpowiada. Miałam nadzieję że chociaż helenka będzie spoko...

Co do revitalash- lewe oko zjawiskowe, po prostu firana rzęs aż po same brwi i to ciemnych rzęs a z natury mam prawie niewidoczne. Prawe oko- rzęsy znacznie krótsze, a te niektóre co są dłuższe mają jakieś takie miękkie końcówki i się dziwnie wywijają nawet jak są pomalowane. Jak mam oczy pomalowane jakoś niezbyt to wygląda,bo różnica między nimi jest naprawdę spora
Mam nadzieję że się jeszcze wyrówna, bo stosuje 2,5 miesiąca a niby po 3 jest pełny efekt. A taka byłam zadowolona...
Może stosuj teraz tylko na prawe oko?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:20   #941
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A co jest nie tak z pytonem? Bo u mnie czeka w kolejce do testowania.
Zawsze używałam tuszy maxfactor i byłam zadowolona, a teraz postanowiłam potestować tusze z górnej półki i jak na razie jestem zawiedziona. Używam teraz givenchy 4 in 1 i średnio mi odpowiada. Miałam nadzieję że chociaż helenka będzie spoko...

Co do revitalash- lewe oko zjawiskowe, po prostu firana rzęs aż po same brwi i to ciemnych rzęs a z natury mam prawie niewidoczne. Prawe oko- rzęsy znacznie krótsze, a te niektóre co są dłuższe mają jakieś takie miękkie końcówki i się dziwnie wywijają nawet jak są pomalowane. Jak mam oczy pomalowane jakoś niezbyt to wygląda,bo różnica między nimi jest naprawdę spora
Mam nadzieję że się jeszcze wyrówna, bo stosuje 2,5 miesiąca a niby po 3 jest pełny efekt. A taka byłam zadowolona...
Pyton u mnie nie wydłuża i nie pogrubia. Taki zwykły efekt tyle że rzęsy poczernione. W dodatku się kruszy plus za piękny zapach no ale mascara nie ma pachnieć a malować kupiłam w D więc jest oryginalny.
Już Guerlain Noir G jest lepszy chociaż nie najlepszy.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 21:22   #942
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Twoja mama musiała kiedyś podać swój nr telefonu w tym konkretnym Douglasie. Każdy Douglas ma swoja osobną bazę danych. Pytałam się ostatnio, bo dostawałam smsy tylko ze Złotych Tarasów. Ostatnio podawałam swój nr w GalMoku, przy okazji podam i w Arkadii.

To straszne, chyba oszaleję. Mnie - 20% w Douglasie zawsze kusi ze względu na Bobbi Brown. A na prawdę nie powinnam już
Ale podawała wieeeki temu, jak jeszcze ten stary mały Douglas był, chyba nawet przy okazji kupowania mi prezentu 18-stkowego
Ja też nie powinnam, a też mnie kusi. Pod koniec miesiąca rzadko kiedy coś mam na koncie i musiałabym się uśmiechnąć do TŻta Wszystkie marki wyłącznościowe Douglasa wydają mi się szczególnie atrakcyjne, od kiedy na wyłączność Sephory mogę mieć czasem prawie połowę zniżki przez koleżankę. Właśnie Bobbi Brown, Rouge Bunny Rouge, Armani, w sumie nawet niektóre produkty Pupa i ArtDeco bardzo lubię.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:24   #943
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Może stosuj teraz tylko na prawe oko?
Myślałam o tym, ale znając moje szczęście zaraz z lewego wypadną a w prawym zrobi się firana Jak na razie stosuję na prawe podwójną porcję. Ciekawe skąd się wzięła taka różnica. Jednak jeśli się wyrówna to będzie cudo nad cudami Bo to lewe oko jak jest ładnie pomalowane to wygląda lepiej i efektowniej niż rzęsy 1:1 które nosiłam do niedawna.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Pyton u mnie nie wydłuża i nie pogrubia. Taki zwykły efekt tyle że rzęsy poczernione. W dodatku się kruszy plus za piękny zapach no ale mascara nie ma pachnieć a malować kupiłam w D więc jest oryginalny.
Już Guerlain Noir G jest lepszy chociaż nie najlepszy.
To chyba jednak pójdzie na prezent, a ja sobie kupię starego dobrego masterprice... Chociaż Armani też kusi... jak już potestujesz to daj znać jak się sprawuje

Edytowane przez kevschaa
Czas edycji: 2012-11-29 o 21:26
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:26   #944
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Jest w "innej" promocji - normalna cena to 79 zł, teraz ma cenę 67,15 zł + może zadziała kod -15% i B e a u t y (bez spacji). Tylko tam wysyłka kosztuje 17 zł, chyba że dobijesz do zamówienia za 200 zł lub więcej
tu jest to serum KLIK
a no to o to mi chodzilo

ale chyba jednak sie wstrzymam wole wobec tego co sie dowiedzialam przyszturmowac Bobika w Arkadii w weekend
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:33   #945
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny, mam pytanko - anulowała któraś może już kiedyś zamówienie (nieopłacone oczywiście) na Pat&Rub?? Chciałabym to zrobić, a nie wiem jak Jest taka możliwość tam??
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:37   #946
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Kupiłam zwykła normalną Eyes to kill
i jak tylko wyciapciam pytona (lub poślę na wymiankę) to wezmę się za armaniego.
No to super
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:40   #947
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale podawała wieeeki temu, jak jeszcze ten stary mały Douglas był, chyba nawet przy okazji kupowania mi prezentu 18-stkowego
Ja też nie powinnam, a też mnie kusi. Pod koniec miesiąca rzadko kiedy coś mam na koncie i musiałabym się uśmiechnąć do TŻta Wszystkie marki wyłącznościowe Douglasa wydają mi się szczególnie atrakcyjne, od kiedy na wyłączność Sephory mogę mieć czasem prawie połowę zniżki przez koleżankę. Właśnie Bobbi Brown, Rouge Bunny Rouge, Armani, w sumie nawet niektóre produkty Pupa i ArtDeco bardzo lubię.
To może akurat Jej nr przejęli w Arkadii Oczywiście żartuję, napisałam jak teraz jest. Choć na pewno zdarzają się wyjątki jak to z tymi smsami bywa.

Doskonale Cię rozumiem, tez mi się ciężko oprzeć

Ja to mam jazdę Bobkową. Do Armaniago podchodziłam jak tylko pojawił się w PL, ale kolorystycznie (pudry, podkłady) mi nie odpowiada. Miałam jakiś puder i podkład - puder puściłam w świat bo był za jasny, a podkład - jedyny, który mi odpowiadał kolorystycznie - jest już wycofany.

RBR fajne - tez kiedys miałam podkład (migdałowo mleczna doskonałość - chyba tak się nazywał ), wspominam go dobrze. Ale odkąd szaleję za Bobbi to już nie szukam innych podkładów, bo bobkowe dla mnie kolorystycznie są jak druga skóra. Właściwości też mi pasują, mam kilka i używam w zależności od potrzeb skóry w danym dniu.

......................... ......................... ............

Zastanawiam się nad jakąś bazą na powieki, ale nie chcę drogiej, bo nie maluję często oczu. Czy Artdeco będzie ok? A może coś innego polecacie (widziałam na wizazu, że jest jakaś baza Belli)?

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanko - anulowała któraś może już kiedyś zamówienie (nieopłacone oczywiście) na Pat&Rub?? Chciałabym to zrobić, a nie wiem jak Jest taka możliwość tam??
Myślę, że możesz do nich odesłać maila z zamówieniem i poprosić o anulowanie zamówienia nr....
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:43   #948
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Zastanawiam się nad jakąś bazą na powieki, ale nie chcę drogiej, bo nie maluję często oczu. Czy Artdeco będzie ok? A może coś innego polecacie (widziałam na wizazu, że jest jakaś baza Belli)?

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 --------
Ja ostatnio kupiłam tą artdeco i jest spoko. Mam bardzo tłuste powieki (bez bazy cień jest zrolowany w 2-3 h), z bazą wytrzymuje spokojnie od rana do wieczora Używam jej nawet jak nie używam cieni, bo ładnie wyrównuje kolor powieki i sama w sobie się już tak nie przetłuszcza.

Tylko mam z nią problem bo mam długie paznokcie i za każdym razem ją kaleczę Jaki byłby najlepszy pędzelek do takiej bazy? Taki jak do korektora?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 21:49   #949
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
To może akurat Jej nr przejęli w Arkadii Oczywiście żartuję, napisałam jak teraz jest. Choć na pewno zdarzają się wyjątki jak to z tymi smsami bywa.

Doskonale Cię rozumiem, tez mi się ciężko oprzeć

Ja to mam jazdę Bobkową. Do Armaniago podchodziłam jak tylko pojawił się w PL, ale kolorystycznie (pudry, podkłady) mi nie odpowiada. Miałam jakiś puder i podkład - puder puściłam w świat bo był za jasny, a podkład - jedyny, który mi odpowiadał kolorystycznie - jest już wycofany.

RBR fajne - tez kiedys miałam podkład (migdałowo mleczna doskonałość - chyba tak się nazywał ), wspominam go dobrze. Ale odkąd szaleję za Bobbi to już nie szukam innych podkładów, bo bobkowe dla mnie kolorystycznie są jak druga skóra. Właściwości też mi pasują, mam kilka i używam w zależności od potrzeb skóry w danym dniu.

......................... ......................... ............

Zastanawiam się nad jakąś bazą na powieki, ale nie chcę drogiej, bo nie maluję często oczu. Czy Artdeco będzie ok? A może coś innego polecacie (widziałam na wizazu, że jest jakaś baza Belli)?

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------


Myślę, że możesz do nich odesłać maila z zamówieniem i poprosić o anulowanie zamówienia nr....
Podkłady BB są bardzo fajne W ogóle podoba mi się, że głównie chodzi o lekkie krycie i korektor. Odkąd się stosuję do ich zasady cera jakoś lepiej znosi makijażowy dzień.
A w BB też się chyba powoli wkręcam, może nawet przez Ciebie!Ale mam taki nadmiar kolorówki, że brak mi pomysłów, co kupować. Czasem mam wrażenie, że wszystko już mam i nawet nowej zachcianki nie mogę sobie wymyślić.


Bazy ArtDeco Ci nie polecam Niby trzyma cienie na mur, ale kompletnie nie można na niej blendować. Do tego jak dla mnie jakoś chemicznie, mocno pachnie i ma drażniące drobinki, oczy mi po niej łzawiły. Macałam w jakimś małym sklepiku zachwalaną na Wizażu bazę Lumene i faktycznie jest fajna. Ma pudrową konsystencję jak np. baza pod cienie Smashboxa i ogolnie jest dość podobna. Smashboxa przetestowałam i jest super, ale maleńka (chyba 2,5ml) i droga. A Lumene 15ml chyba 30zł Swoją drogą, wybiorę się po nią po wypłacie, przypomniałaś mi
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 22:20   #950
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Zastanawiam się nad jakąś bazą na powieki, ale nie chcę drogiej, bo nie maluję często oczu. Czy Artdeco będzie ok? A może coś innego polecacie (widziałam na wizazu, że jest jakaś baza Belli)?

ja jestem z tej bazy bardzo zadowolona, trzyma cienie na powiece od rana do wieczora. mam porównanie jedynie do bazy z sephory w takim pędzelku i niestety sephorowa się u mnie nie sprawdziła, cienie sie rolowały, jedynie fajnie kolor podbijała.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

dziewczyny, można liczyć na jakąś zniżkę na victoria's beauty? chciałam zamówić 2 paki Opików.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 22:23   #951
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Kupiłaś tą wersję Excess czy jakoś tak? To muszę Cię zmartwić podstawowa jest dużo lepsza
Ja też czekam na przesyłkę podstawowej wersji. Ciekawe czy będzie fajna. Dodatkowo dokupiłam tą bazę Lancome ( Douglas-40zł) i też ciekawa jestem efektów.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Podkłady BB są bardzo fajne W ogóle podoba mi się, że głównie chodzi o lekkie krycie i korektor. Odkąd się stosuję do ich zasady cera jakoś lepiej znosi makijażowy dzień.
A w BB też się chyba powoli wkręcam, może nawet przez Ciebie!Ale mam taki nadmiar kolorówki, że brak mi pomysłów, co kupować. Czasem mam wrażenie, że wszystko już mam i nawet nowej zachcianki nie mogę sobie wymyślić.


Bazy ArtDeco Ci nie polecam Niby trzyma cienie na mur, ale kompletnie nie można na niej blendować. Do tego jak dla mnie jakoś chemicznie, mocno pachnie i ma drażniące drobinki, oczy mi po niej łzawiły. Macałam w jakimś małym sklepiku zachwalaną na Wizażu bazę Lumene i faktycznie jest fajna. Ma pudrową konsystencję jak np. baza pod cienie Smashboxa i ogolnie jest dość podobna. Smashboxa przetestowałam i jest super, ale maleńka (chyba 2,5ml) i droga. A Lumene 15ml chyba 30zł Swoją drogą, wybiorę się po nią po wypłacie, przypomniałaś mi
Azjatyckie bb są bardzo fajne, można je mieszać z podkładami.

Fajnie że piszesz o tej bazie lumene bo też muszę coś kupić a hean mi się kończy.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 22:34   #952
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
A mialaś już ten tusz w pełnowymiarowym opakowaniu? Bo łyszałam, że te próbkowe, małe tusze są rewelacyjne, a pełnowymiarowe zupełnie inne, tragiczne
Nie miałam, ale miałam miniaturę Doll Eyes, jak i pełnowymiarówke i u mnie było odwrotnie - miniatura gorsza od produktu pełnowartosciow ego

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
To chyba jednak pójdzie na prezent, a ja sobie kupię starego dobrego masterprice... Chociaż Armani też kusi... jak już potestujesz to daj znać jak się sprawuje
Kończe tego Armaniego - na 4 miesiące wystarczył i zaczał zdychać. Ale zadowolona byłam bardzo, bo rzęsy pieknie wyglądały.
Teraz czekam na wersję Excess.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ja też czekam na przesyłkę podstawowej wersji. Ciekawe czy będzie fajna. Dodatkowo dokupiłam tą bazę Lancome ( Douglas-40zł) i też ciekawa jestem efektów.
Miałam, straszne badziewie, szkoda kasy. Za to Diorową bardzo miło wspominam i chyba sie skusze na nia ponownie

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad jakąś bazą na powieki, ale nie chcę drogiej, bo nie maluję często oczu. Czy Artdeco będzie ok? A może coś innego polecacie (widziałam na wizazu, że jest jakaś baza Belli)
Nie polecam. Za to namawiam na Too Faced. Lepszej nie ma.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 23:19   #953
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Corii, ta baza Too Faced to pewnie dostępna tylko przez net?
Ja nie chcę drogiej, bo nie będę z niej korzystać namiętnie.
Ile kosztuje mniej więcej?

Ja z kolei bazę do rzęs Lancome lubię. Jak chcę mieć rzęsy do nieba to baza + tusz, który nie musi być mega-hiper i jest super. Pewnie nie mam dużych wymagań co do makijażu rzęs.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Podkłady BB są bardzo fajne W ogóle podoba mi się, że głównie chodzi o lekkie krycie i korektor. Odkąd się stosuję do ich zasady cera jakoś lepiej znosi makijażowy dzień.
A w BB też się chyba powoli wkręcam, może nawet przez Ciebie!Ale mam taki nadmiar kolorówki, że brak mi pomysłów, co kupować. Czasem mam wrażenie, że wszystko już mam i nawet nowej zachcianki nie mogę sobie wymyślić.


Bazy ArtDeco Ci nie polecam Niby trzyma cienie na mur, ale kompletnie nie można na niej blendować. Do tego jak dla mnie jakoś chemicznie, mocno pachnie i ma drażniące drobinki, oczy mi po niej łzawiły. Macałam w jakimś małym sklepiku zachwalaną na Wizażu bazę Lumene i faktycznie jest fajna. Ma pudrową konsystencję jak np. baza pod cienie Smashboxa i ogolnie jest dość podobna. Smashboxa przetestowałam i jest super, ale maleńka (chyba 2,5ml) i droga. A Lumene 15ml chyba 30zł Swoją drogą, wybiorę się po nią po wypłacie, przypomniałaś mi
Też bardzo lubię podkłady Bobbi Brown za kolor i lekkość.
Hahaha to będziemy na wzajem się lały bacikiem, najlepiej tuż przy stoisku BB
Ja w sumie też mam sporo kolorówki, ale ciągnie mnie do nowych podkładów BB. I oczy - tutaj nie mam wiele, bo bardzo lekko maluję oczy, ale ostatnio tak mi się spodobał efekt po eyelinerze bobikowym - zielonym Ivy, że zapragnęłam czegoś więcej

Myślę, że ta baza Lumene będzie doskonała dla mnie. Jest w dobrej cenie, po drugie podobieństwo do bazy Smashboxa kusi jeszcze bardziej. Baza Smashboxa mi bardzo odpowiadała (miałam próbkę).
Gdzie dostępne są kosmetyki Lumene?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 23:41   #954
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Myślę, że ta baza Lumene będzie doskonała dla mnie. Jest w dobrej cenie, po drugie podobieństwo do bazy Smashboxa kusi jeszcze bardziej. Baza Smashboxa mi bardzo odpowiadała (miałam próbkę).
Gdzie dostępne są kosmetyki Lumene?[/QUOTE]
........
Lumene teraz tylko w sieci,wycofana z Natur...ja tez ja lubię,również często używam bazy w słoiczku z firmy HEAN,świetnie sie na niej blenduje.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 23:58   #955
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ja też czekam na przesyłkę podstawowej wersji. Ciekawe czy będzie fajna. Dodatkowo dokupiłam tą bazę Lancome ( Douglas-40zł) i też ciekawa jestem efektów.



Azjatyckie bb są bardzo fajne, można je mieszać z podkładami.

Fajnie że piszesz o tej bazie lumene bo też muszę coś kupić a hean mi się kończy.
Pisząc "BB" miałam na myśli Bobbi Brown
Ale azjatyckie bb też fajne, hehe

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Corii, ta baza Too Faced to pewnie dostępna tylko przez net?
Ja nie chcę drogiej, bo nie będę z niej korzystać namiętnie.
Ile kosztuje mniej więcej?

Ja z kolei bazę do rzęs Lancome lubię. Jak chcę mieć rzęsy do nieba to baza + tusz, który nie musi być mega-hiper i jest super. Pewnie nie mam dużych wymagań co do makijażu rzęs.



Też bardzo lubię podkłady Bobbi Brown za kolor i lekkość.
Hahaha to będziemy na wzajem się lały bacikiem, najlepiej tuż przy stoisku BB
Ja w sumie też mam sporo kolorówki, ale ciągnie mnie do nowych podkładów BB. I oczy - tutaj nie mam wiele, bo bardzo lekko maluję oczy, ale ostatnio tak mi się spodobał efekt po eyelinerze bobikowym - zielonym Ivy, że zapragnęłam czegoś więcej

Myślę, że ta baza Lumene będzie doskonała dla mnie. Jest w dobrej cenie, po drugie podobieństwo do bazy Smashboxa kusi jeszcze bardziej. Baza Smashboxa mi bardzo odpowiadała (miałam próbkę).
Gdzie dostępne są kosmetyki Lumene?
Allegro i jakieś małe osiedlowe drogerie... Nie każdy ma to szczęście mieć takową obok, więc czasem się trzeba trochę nachodzić.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 05:40   #956
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
...A Lumene 15ml chyba 30zł Swoją drogą, wybiorę się po nią po wypłacie, przypomniałaś mi
zdradź gdzie w wawie ją kupujesz? ArtDeco mi też coś nie podeszła... Miłka kupmy se Lumene na spółę (30ml)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość

[/COLOR]dziewczyny, można liczyć na jakąś zniżkę na victoria's beauty? chciałam zamówić 2 paki Opików.
W VB są okresowo jakieś obniżki cenowe; osobiście jestem bardzo rozczarowana, że nie wezmą udziału w tegorocznym DDD kiedyś brali.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 07:24   #957
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Twoja mama musiała kiedyś podać swój nr telefonu w tym konkretnym Douglasie. Każdy Douglas ma swoja osobną bazę danych. Pytałam się ostatnio, bo dostawałam smsy tylko ze Złotych Tarasów. Ostatnio podawałam swój nr w GalMoku, przy okazji podam i w Arkadii.

To straszne, chyba oszaleję. Mnie - 20% w Douglasie zawsze kusi ze względu na Bobbi Brown. A na prawdę nie powinnam już
To dziwne, bo ja też dostałam takiego smsa, a zakupy w Douglasie robiłam wieki temu i to przy Chmielnej, zresztą chyba jeszcze wtedy Arkadia nie istniała więc też się zastanawiam skąd mają mój numer, ale w tamtym roku robiłam zakupy w internetowym Douglasie więc może stamtąd?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 07:34   #958
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ja też czekam na przesyłkę podstawowej wersji. Ciekawe czy będzie fajna. Dodatkowo dokupiłam tą bazę Lancome ( Douglas-40zł) i też ciekawa jestem efektów..

ja nie wyobrażam sobie życia bez tej bazy z Lancome
efekty można zobaczyć u mnie na blogu
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 08:09   #959
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

co do baz pod cienie to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyla baza dax'a cashmire z ostatniego GB (chocw 100% uwazam ze nie powinna sie tam pojawic, bo moim zdaniem nie taka miala byc idea GB). tak czy siak baza jest poki co swietna, ladnie trzyma cienie (bez bazy moje powieki trzymaja cienie jakies 3 godzinki) wiec za taka kase jestem na TAK


czy mozecie mi polecic jakis dobry zestaw do konturowania buzki (brazer i roz) najchetniej w wersji mat bez drobinek ? mam ochote zdefraudowac swoje oszczednosci a wolalabym pojsc do D. juz z jakimis pomyslami

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-11-30 o 08:13
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 08:34   #960
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja nie wyobrażam sobie życia bez tej bazy z Lancome
efekty można zobaczyć u mnie na blogu
Ja też sobie nie wyobrażam
Naturalnie mam krótkie rzęsy z jasnymi końcówkami, więc bez mejkapu mam łyse oczy Baza + tusz daje u mnie efekt normalny, aczkolwiek i tak nie mam jakichś długich rzęs wtedy. A efekt typu wow to chyba tylko ze sztucznymi (tylko nigdy mi się ich nie chce przyklejać).

Dlatego też zastanawiam się nad Revitalash, ale sama nie wiem, bo jak mi krzywo urosną, to będzie masakra

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
co do baz pod cienie to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyla baza dax'a cashmire z ostatniego GB (chocw 100% uwazam ze nie powinna sie tam pojawic, bo moim zdaniem nie taka miala byc idea GB). tak czy siak baza jest poki co swietna, ladnie trzyma cienie (bez bazy moje powieki trzymaja cienie jakies 3 godzinki) wiec za taka kase jestem na TAK
Mam dokładnie takie samo zdanie
Też jestem mile zaskoczona tą bazą, ciekawa jestem też jak długo zachowa świeżość, bo to opakowanie jest dość spore, w życiu tego nie zużyję
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.