Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 10:11   #4801
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

No ja mam chyba z 7 szamponów, 10 odżywek, olejów, wcietek i produktów do stylizacji.
Ten spray nie rzetłuszcza tak jak reszta produktów z tej serii, ale moim zdaniem szkoda kasy.
Corii mi w sephora dają próbki produktów B&B
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:18   #4802
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
No ja mam chyba z 7 szamponów, 10 odżywek, olejów, wcietek i produktów do stylizacji.
Ten spray nie rzetłuszcza tak jak reszta produktów z tej serii, ale moim zdaniem szkoda kasy.
Corii mi w sephora dają próbki produktów B&B
Pinguś, ja wychodze z załozenia, ze co do produktów do piór, to najlepiej samemu sprawdzić, bo wlosy sa roznorodne. Ale takie opinie, jak Twoja pomagają mi w tym, ze teraz raczej będe próbkę chciała wziac, niz kupić w ciemno
I dziękuje za info, to się przy okazji poproszę ich o próbkę, zobaczymy czy mi dadzą O ile będa mieli akurat No jak nie, to wtedy poprosze, aby odłozyli, jak będa jakies mieli. W końcu nei spieszy mi sie z ewentualnym zakupem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:25   #4803
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
miałam kiedyś taką koleżankę co używała kremów brązujących johnsons w takich chyba żółtych butelkach on był, za każdym razem siadała obok mnie na wykładach ... a ja nie mogłam wytrzymać tego zapachu ...
O to to właśnie... Jeden kosmetyk śmierdzi mniej, drugi bardziej, i ja w sumie rozumiem, że się tego używa, bo ja też bym chciała być taka trochę bardziej kolorowa i apetyczna. Ale po prostu nie mogę znieść tego zapachu, szczególnie na sobie.

Myślałam, że to ja tylko taka przewrażliwiona zapachowo jestem, bo jakoś każdy mnie wyśmiewał, jak mówiłam że czuję samoopalacz (ale btw- zero błędów w tym zakresie ). Teraz nie czuję się sama.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:36   #4804
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
O to to właśnie... Jeden kosmetyk śmierdzi mniej, drugi bardziej, i ja w sumie rozumiem, że się tego używa, bo ja też bym chciała być taka trochę bardziej kolorowa i apetyczna. Ale po prostu nie mogę znieść tego zapachu, szczególnie na sobie.

Myślałam, że to ja tylko taka przewrażliwiona zapachowo jestem, bo jakoś każdy mnie wyśmiewał, jak mówiłam że czuję samoopalacz (ale btw- zero błędów w tym zakresie ). Teraz nie czuję się sama.
Też wyczuwam samoopalcze szybko i nie cierpie tego zapachu sama ich nie uzywam, nie tylko z powodu zapachu, ale efektu - nigdy nie będzie perfekt, a inaczej tego nie widze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:36   #4805
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wiesz- był kiedyś taki kosmetyk który się nazywał Karmel czy jakoś tak z Dax Cosmetics i był naprawdę świetny. Wprawdzie nie dawał jakiejś szalonej opalenizny, raczej efekt skóry muśniętej słońcem, ale jako jedyny nie śmierdział tak jak pozostałe. Oczywiście jak wszystko, co dobre- został wycofany ;/
Nie kojarzę nawet tego produktu. Zresztą ja samoopalaczy czy nawet balsamów brązujących nigdy nie lubiłam nie tylko ze względu na zapach, jaki po nich skóra wydziela, ale też z powodu nierównomiernego schodzenia "opalenizny". Wiem, że to zależy od umiejętnego nałożenia, odpowiedniego przygotowania skóry itp., ale dla mnie za dużo z tym zachodu .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:41   #4806
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie kojarzę nawet tego produktu. Zresztą ja samoopalaczy czy nawet balsamów brązujących nigdy nie lubiłam nie tylko ze względu na zapach, jaki po nich skóra wydziela, ale też z powodu nierównomiernego schodzenia "opalenizny". Wiem, że to zależy od umiejętnego nałożenia, odpowiedniego przygotowania skóry itp., ale dla mnie za dużo z tym zachodu .
No i widze Olu, ze w tej materii mamy identiko zdanie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:43   #4807
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

I dlatego ja najbardziej lubię rajstopy w sprayu, dają mi pięknie i perfekcyjnie opalone nogi, nie ścierają się same (nawet pod wpływem wody), a jednocześnie płynem/mydłem łatwo je zmyć.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 10:57   #4808
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
O to to właśnie... Jeden kosmetyk śmierdzi mniej, drugi bardziej, i ja w sumie rozumiem, że się tego używa, bo ja też bym chciała być taka trochę bardziej kolorowa i apetyczna. Ale po prostu nie mogę znieść tego zapachu, szczególnie na sobie.

Myślałam, że to ja tylko taka przewrażliwiona zapachowo jestem, bo jakoś każdy mnie wyśmiewał, jak mówiłam że czuję samoopalacz (ale btw- zero błędów w tym zakresie ). Teraz nie czuję się sama.
nie znoszę tego zapachu serio brrrr ... kiedyś próbowałam balsamy brązujące, ale na sobie też czułam i szybko zaprzestałam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 11:11   #4809
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kasia2d16 Pokaż wiadomość
Normalnie podczytuję ale tu akurat muszę się udzielić

Wiesz co, konsultantka Clinique dobierała mi 3 kroki dwa razy na przestrzeni ostatnich paru lat. I za każdym razem podkreślała, że zarówno Lotion jak i Gel to nie są kremy "samodzielne" - używa się ich jako bazy pod krem właściwy. Wiem, brzmi to absurdalnie ale konsultantki Clinique chyba wiedzą, do czego służą te ich cudeńka.

Skoro odczuwasz brak nawilżenia to w sumie potwierdza to konieczność użycia dodatkowego kremu...

Teraz Uzywam dodatkowego kremu ale przez pierwsze 7 dni uzywalam tylko żelu zeby zobaczyc jak się sprawuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 11:20   #4810
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

niestety również jestem wyczulona na smrodek samoopalaczowy...tylko co tu robić, jeżeli ktoś się w ogóle nie opala, a z natury ma karnację jak córka młynarza ?
szczególnie, że moje ciało pewnie złapie trochę słoneczka w tym roku, twarz natomiast ukrywam skrzętnie pod powłoką maksymalnie wysokich filtrów, więc bez szans na jakąkolwiek opaleniznę...(że już nie wspomnę o problemach z doborem odpowiednio jasnych podkładów/pudrów)
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 11:31   #4811
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
I dlatego ja najbardziej lubię rajstopy w sprayu, dają mi pięknie i perfekcyjnie opalone nogi, nie ścierają się same (nawet pod wpływem wody), a jednocześnie płynem/mydłem łatwo je zmyć.
Też mam tego typu preparat z MAC'a i jak już bardzo chcę mieć przybrązowiąną skórę na nogach, to używam właśnie tego (choć i tak od wielkiego dzwonu ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 11:53   #4812
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Też kliknęłam sobie te kropelki collistara. Planuje się w tym roku opalać ale na buzię musze jeszcze uważać więc nie będę mogła jej opalać na słońcu, a dziwnie bym wyglądała z bladą twarza .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:22   #4813
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wczoraj zamówiłam sobie dwa - Akacjowy Nektar i Goździkowy Nektar. Miałam tylko problem z rozszyfrowaniem tego drugiego koloru. Po słoczach w necie oceniłam, że chciałabym Acacia i Clover, i o ile co do pierwszego nie mam wątpliwości, że dobry odcień kliknęłam, o tyle nie jestem pewna, czy Clover Royal Jelly = Goździkowy Nektar . Drogą dedukcji wyszło mi, że to jedyna opcja (odcieni jest ponoć tylko 4), ale moja średnia znajmość angielskiego pewności mi nie daje, bo tłumacz google twierdzi, że clover to koniczyna .
Ola na moim 083 tez jest napis Clover Royal Jelly, a wg Douga ten numer to gozdzikowy
Witam wszystkich
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:24   #4814
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
niestety również jestem wyczulona na smrodek samoopalaczowy...tylko co tu robić, jeżeli ktoś się w ogóle nie opala, a z natury ma karnację jak córka młynarza ?
szczególnie, że moje ciało pewnie złapie trochę słoneczka w tym roku, twarz natomiast ukrywam skrzętnie pod powłoką maksymalnie wysokich filtrów, więc bez szans na jakąkolwiek opaleniznę...(że już nie wspomnę o problemach z doborem odpowiednio jasnych podkładów/pudrów)
Nic, pogodzic sie, ze jasne jest zdrowe
Ja tam się przejmuje jasną cerą i brakiem opalenizny Nie tesknie za tym, zaakceptowałam swój odcien i unikam przybrązowienia, jak sie da
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:31   #4815
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nic, pogodzic sie, ze jasne jest zdrowe
Ja tam się przejmuje jasną cerą i brakiem opalenizny Nie tesknie za tym, zaakceptowałam swój odcien i unikam przybrązowienia, jak sie da
Nie mówię, że ja się przejmuję
Wręcz przeciwnie, lubię też jasną skórę i w zimnych miesiącach do głowy by mi nie przyszło, żeby np. chodzić na solarium, czy regularnie smarować ciało samoopalaczem. Ale fakty są jakie są i niestety zdecydowanie zdrowiej wyglądam lekko ozłocona, szczególnie jeżeli mówimy tu o twarzy (biała, skłonność do czerwienienia się, problem z dobraniem odpowiednio jasnego podkładu), nogach i letnich sukienkach/strojach kąpielowych. To samo tyczy się lekko opalonego ciała i białej buzi - nie wygląda takie połączenie estetycznie
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:33   #4816
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Nie mówię, że ja się przejmuję
Wręcz przeciwnie, lubię też jasną skórę i w zimnych miesiącach do głowy by mi nie przyszło, żeby np. chodzić na solarium, czy regularnie smarować ciało samoopalaczem. Ale fakty są jakie są i niestety zdecydowanie zdrowiej wyglądam lekko ozłocona, szczególnie jeżeli mówimy tu o twarzy (biała, skłonność do czerwienienia się, problem z dobraniem odpowiednio jasnego podkładu), nogach i letnich sukienkach/strojach kąpielowych. To samo tyczy się lekko opalonego ciała i białej buzi - nie wygląda takie połączenie estetycznie
Opalenizna postarza Tak na pocieszenie dodam
Zawsze mozesz uzyc na buzie kosmetyku dajego efekt musniecia sloncen, np taki złotawy bronzer etc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:38   #4817
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nic, pogodzic sie, ze jasne jest zdrowe
Ja tam się przejmuje jasną cerą i brakiem opalenizny Nie tesknie za tym, zaakceptowałam swój odcien i unikam przybrązowienia, jak sie da
A nie spotykasz się z dziwnym wzrokiem na ulicy [ zwłaszcza w lato, kiedy odkrywa się więcej ciała??]
Ja generalnie jestem b. blada i kiedyś jakieś bezczelne babsko do mnie podeszło i mi powiedziało, że wyglądam okropnie - taka blada i że powinnam się zakryć, bo to razi. No myślałam, że wykorkuje...
I ogólnie czasami mam wrażenie, że te "opalone" laski patrzą na mnie z taką pogardą
Zdarzyło się wam coś takiego?
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:41   #4818
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
A nie spotykasz się z dziwnym wzrokiem na ulicy [ zwłaszcza w lato, kiedy odkrywa się więcej ciała??]
Ja generalnie jestem b. blada i kiedyś jakieś bezczelne babsko do mnie podeszło i mi powiedziało, że wyglądam okropnie - taka blada i że powinnam się zakryć, bo to razi. No myślałam, że wykorkuje...
I ogólnie czasami mam wrażenie, że te "opalone" laski patrzą na mnie z taką pogardą
Zdarzyło się wam coś takiego?
Ja nie zrwacam uwagi na takie pierdoły. A jesli ktos sie patrzy, znaczy ze ma problem z samym soba i jest przy okazji źle wychowany A zwracanie uwagi to już w ogóle, co to kogo obchodzi?
No bo skoro człowiek dobrze sie czuję w swojej skórze i nie czuje potrzeby stadnym instynktem sie opalać/brązowic, to czy to przestepstwo ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-05-16 o 12:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:42   #4819
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, używała któraś z Was tego ? https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000037349.html Warto nabyć czy lepiej Nude Diora badz kompakt Prairie, piotrzebuje do torebki do poprawek

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2014-05-16 o 12:43
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 12:43   #4820
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Też wyczuwam samoopalcze szybko i nie cierpie tego zapachu sama ich nie uzywam, nie tylko z powodu zapachu, ale efektu - nigdy nie będzie perfekt, a inaczej tego nie widze
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie kojarzę nawet tego produktu. Zresztą ja samoopalaczy czy nawet balsamów brązujących nigdy nie lubiłam nie tylko ze względu na zapach, jaki po nich skóra wydziela, ale też z powodu nierównomiernego schodzenia "opalenizny". Wiem, że to zależy od umiejętnego nałożenia, odpowiedniego przygotowania skóry itp., ale dla mnie za dużo z tym zachodu .
Bo on był już daaawno daaawno i to nie był żaden balsam brązujący, dawał baaardzo delikatny efekt, ciężko to określić, w każdym razie nie dało się nim zrobić sobie krzywdy. Chociaż poczytałam o nim recenzje na KWC i tak dziewczyny pisały, że czuły zapach, więc chyba nie ma ideału ;/

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
nie znoszę tego zapachu serio brrrr ... kiedyś próbowałam balsamy brązujące, ale na sobie też czułam i szybko zaprzestałam
Balsamy to samo...

Ja się też pogodziłam ze swoją bladą karnację, ale obiektywnie muszę przyznać, że lekko muśnięta wyglądam po prostu zdrowiej... Wiem, że można makijażem, ale ja na co dzień używam jedynie podkładu, balsamu do ust i tuszu, jakbym jeszcze miała się bawić różami, bronzerami to bym z domu chyba nigdy się nie wytargała
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:45   #4821
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja się też pogodziłam ze swoją bladą karnację, ale obiektywnie muszę przyznać, że lekko muśnięta wyglądam po prostu zdrowiej... Wiem, że można makijażem, ale ja na co dzień używam jedynie podkładu, balsamu do ust i tuszu, jakbym jeszcze miała się bawić różami, bronzerami to bym z domu chyba nigdy się nie wytargała
Mylisz sie Mari :P
Mój cały makijaz ryjka z efektem przyzłoconym (bez oczu) to 5 minut i nie uwazam tego za za duzo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:46   #4822
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie zrwacam uwagi na takie pierdoły. A jesli ktos sie patrzy, znaczy ze ma problem z samym soba i jest przy okazji źle wychowany A zwracanie uwagi to już w ogóle, co to kogo obchodzi?
No bo skoro człowiek dobrze sie czuję w swojej skórze i nie czuje potrzeby stadnym instynktem sie opalać/brązowic, to czy to przestepstwo ?
Niby tak, ale to jest jednak niemiłe jak się gapią, albo słyszysz " Ty, ona to się chyba w mące wytarzała " ;/
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:47   #4823
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niepredko kupię, bo amm sporo Alterny, jak którys sie skonczy to dopiero. Ale oczywiście dam znac. Moze gdzies trafie na próbki B&B, poytam w Sephorze, a nóż widelec.
Nie dostałam, pisałam, ze u nas w Rossie nie ma
Teraz w Sephorze można zakupić kilka produktów Bumble w mniejszych pojemnościach. Spray jest po 59zł, szmpony po 39 - niestety nie pamiętam za jaką gramaturę.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:49   #4824
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
W Rossmanie jest i Super Pharm. W Ross kupowałam za 10zł z groszami
Dziekuje. Dzis kupie.

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Niby tak, ale to jest jednak niemiłe jak się gapią, albo słyszysz " Ty, ona to się chyba w mące wytarzała " ;/
Ja jestem bardzo blada, miejscami nawet biala. Nigdy nikt mi nie rzucil takim haslem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:50   #4825
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Niby tak, ale to jest jednak niemiłe jak się gapią, albo słyszysz " Ty, ona to się chyba w mące wytarzała " ;/
Jak pisałam, to ich problem, nie Twój. A Ty chyba zbytnio sie przejmujesz tym, jak wypasc w oczach innych. Inaczej bys miała to gdzies Nie warto sie tym przejmować ani zwracac uwagę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:50   #4826
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
A nie spotykasz się z dziwnym wzrokiem na ulicy [ zwłaszcza w lato, kiedy odkrywa się więcej ciała??]
Ja generalnie jestem b. blada i kiedyś jakieś bezczelne babsko do mnie podeszło i mi powiedziało, że wyglądam okropnie - taka blada i że powinnam się zakryć, bo to razi. No myślałam, że wykorkuje...
I ogólnie czasami mam wrażenie, że te "opalone" laski patrzą na mnie z taką pogardą
Zdarzyło się wam coś takiego?
czy to nie było czasem "obleśne babsko" które zapomniało spojrzeć w lustro zanim się odezwie ?? szkoda słów serio, nie przejmuj się i odkrywaj się jak możesz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:52   #4827
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Teraz w Sephorze można zakupić kilka produktów Bumble w mniejszych pojemnościach. Spray jest po 59zł, szmpony po 39 - niestety nie pamiętam za jaką gramaturę.
O zesz! Ale fajna info dziekuje
To ja sie musze rozejrzeć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:54   #4828
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Robila ktoras z Was sama maslo orzechowe? Zal przyznac, ale myslalam wczesniej, ze to skomplikowane. Tak samo maslo kokosowe .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:58   #4829
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46484226]Robila ktoras z Was sama maslo orzechowe? Zal przyznac, ale myslalam wczesniej, ze to skomplikowane. Tak samo maslo kokosowe .[/QUOTE]

nie robiłam i lepiej dla mnie żebym nie robiła,a kupnego zjadłam z pół słoika i aż mi język zdrętwiał od nadmiaru tych orzeszków
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 12:58   #4830
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46484139]Dziekuje. Dzis kupie.



Ja jestem bardzo blada, miejscami nawet biala. Nigdy nikt mi nie rzucil takim haslem.[/QUOTE]

Ja niestety się z czymś takim spotkałam i to nie raz. Nastolatki teraz są bezczelne[ bo to generalnie z ich ust padają takie słowa, ale nie tylko], i takie komentarze to już chyba norma ;/ w dyskusje się z takim nie wdasz, bo to nie mam sensu, ale niesmak pozostaje.

niby lubię fakt, że mam jaśniutką skórę, ale w lato już zawsze się zakrywam. Długie spodnie + jakaś "mgiełka" na ręce żeby ludzie się nie czepiali
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.