Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek! - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-09, 15:48   #3961
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Bry

nie przepadam za żółtkami, ale ten jest przyjemny, pamiętam go. ciekawa jestem tuningu

Mam plana ale co z tego wyjdzie - zobaczymy

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Dziękować

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
przyszłam napisać, że.. R.I.P. migdałki
borze, ale jestem wściekła
Boszzz dziewczyno serce mi stanęło
Tyle, że ja głupa jak but - nie zwracaj uwagi.
Po takiej akcji wszystko mam opadnięte
Szkoda pazurków ale kwadraty będą cudne

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

cudnie, a pazurki wymiatają


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
złamałam malucha wyciągając wtyczkę z kontaktu poszedł na mięsie i nie było szansy, żebym go mogła podkleić na torebkę od herbaty, więc stwierdziłam, że opitolę wszystkie. teraz mi tak strasznie łyso
szczerze mówiąc to nie mam ich ochoty teraz nawet malować, wyglądają gówniano
Bidula
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 16:16   #3962
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jasne, tak mi pozazdrościłaś, że je straciłam mówiłam Ci, że to się tak skończy, dzięki Ania, dzięki (easy, easy, joke )
złamałam malucha wyciągając wtyczkę z kontaktu poszedł na mięsie i nie było szansy, żebym go mogła podkleić na torebkę od herbaty, więc stwierdziłam, że opitolę wszystkie. teraz mi tak strasznie łyso
Pisałam skróć :P się nie słuchasz to masz, taka karma ;D

Ale jak maluch i wtyczka...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 16:32   #3963
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
To tak jak moje

nie będę się licytować, bo jak wiadomo każdy jest bardziej krytyczny wobec siebie samego


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Boszzz dziewczyno serce mi stanęło
Tyle, że ja głupa jak but - nie zwracaj uwagi.
Po takiej akcji wszystko mam opadnięte
Szkoda pazurków ale kwadraty będą cudne


Aga, jakby się coś złego działo, to bym leciała do klubu napisać, raczej na wątku się aż tak nie obnażam straciłam jedynie swoje paznokcie
nie będzie kwadratów, jestem na nie ofochana, bo się porozszerzały na brzegach (musiałam spiłować maksymalnie do samych przyrostów..) i czuję się w nich do i zdążyłam się nimi już zadrapać, kuwa.. chcę już mieć znowu swoje ładne migdały
z tego wszystkiego zapomniałam skomplementować Twoje pazurki, śliczne i ten lakier także powinnaś go używać częściej


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pisałam skróć :P się nie słuchasz to masz, taka karma ;D

Ale jak maluch i wtyczka...

dzisiaj miałam je skracać, bo już mi zaczęły trochę zawadzać i się dorobiłam
normalnie, jak się jest niezdarą to łatwo o takie przypadki parę lat temu złamałam sobie kciuka, też wyciągając wtyczkę z kontaktu (taką którą ciężko mi włożyć i wyciągnąć -.-), ręka mi się omksnęła i tak było też w tym przypadku, więc jestem na siebie wściekła
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2015-01-09 o 16:34
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 16:56   #3964
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzisiaj miałam je skracać, bo już mi zaczęły trochę zawadzać i się dorobiłam
normalnie, jak się jest niezdarą to łatwo o takie przypadki parę lat temu złamałam sobie kciuka, też wyciągając wtyczkę z kontaktu (taką którą ciężko mi włożyć i wyciągnąć -.-), ręka mi się omksnęła i tak było też w tym przypadku, więc jestem na siebie wściekła
Masz babo placek ;P
Dobrze, że wtyczkę wyciągałaś z kontaktu...

Pokaż te bidy. Zjajcz je od razu, będzie łatwiej potem migdałki zrobić i się już nie skrzywdzisz
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 17:00   #3965
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Masz babo placek ;P
Dobrze, że wtyczkę wyciągałaś z kontaktu...

Pokaż te bidy. Zjajcz je od razu, będzie łatwiej potem migdałki zrobić i się już nie skrzywdzisz

nie załapałam Twojej aluzji

nie mam jak zjajczyć, bo maluch mi się złamał na mięsie i musiałam spiłować wystający przyrost, nie chcę po skórze piłować i jeszcze bardziej nadrywać przyrostów a nie zrobię przecież na każdym innego kształtu, jak podrosną to je zjajczę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 17:20   #3966
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

I nie kupiłam odżywki, miałam pójść teraz, ale pogoda taka, że psa szkoda wygnać, mało mnie nie zwiało
Wybieram się jak sójka za morze, na razie wcieram ile się da maski bawełnianej Ziaja, podobno jest do rąk i paznokci.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 17:34   #3967
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
U mnie w sklepie babeczki na mięsnym mają zlew i dozowniki takie bezdotykowe Co prawda używają też rękawiczek ale tylko na dłoni która biorą mięso. Widziałam nie raz jak myją ręce ale zauważyłam, że tylko po podaniu surowego przy wędlinach tego nie robią Trochę to dziwne bo surowe mięso i tak myjesz przed przyrządzeniem. Powinny wg mnie przed dotykaniem wędlin


Anulka on był w promocji na stronie Eclair jeszcze niedawno
To tak dobrze generalnie lepiej chyba nie wiedzieć co zjadamy

ale coś mi się kojarzy, że było tu pisane, że go zmienili? jakieś inne te odcienie były.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
przyszłam napisać, że.. R.I.P. migdałki
borze, ale jestem wściekła
uuu, najgorzej, że przez taką głupotę w sumie no i niespodziewanie

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mi piaseczek bardzo się podoba
fajnie, mi też

mam niebieściaka UNT

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 18:09   #3968
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

Aga, jakby się coś złego działo, to bym leciała do klubu napisać, raczej na wątku się aż tak nie obnażam straciłam jedynie swoje paznokcie
nie będzie kwadratów, jestem na nie ofochana, bo się porozszerzały na brzegach (musiałam spiłować maksymalnie do samych przyrostów..) i czuję się w nich do i zdążyłam się nimi już zadrapać, kuwa.. chcę już mieć znowu swoje ładne migdały
z tego wszystkiego zapomniałam skomplementować Twoje pazurki, śliczne i ten lakier także powinnaś go używać częściej
Przyszło mi to do głowy dopiero jak serce ruszyło
Pazurków szkoda - buuuuuu ja chcę kwadraty


Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
I nie kupiłam odżywki, miałam pójść teraz, ale pogoda taka, że psa szkoda wygnać, mało mnie nie zwiało
Wybieram się jak sójka za morze, na razie wcieram ile się da maski bawełnianej Ziaja, podobno jest do rąk i paznokci.
Daj spokój u mnie tak wieje jakby się kto powiesił Było spokoju raptem 4 dni a dziś znowu wiatrem pizga i do tego burza była Grzmiało i lało- w zimie, grzmiało i lało

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
To tak dobrze generalnie lepiej chyba nie wiedzieć co zjadamy

ale coś mi się kojarzy, że było tu pisane, że go zmienili? jakieś inne te odcienie były.

mam niebieściaka UNT
Lepiej nie
Jest tylko jeden w sklepie, żółto- pomarańczowy. Też ładny i w promo
IDEALNIE
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 18:15   #3969
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

I potem byłoby w "Fakcie":

"Ryzykowała życiem idąc w wichurę do Rossmana (tu fotki pozwalanych drzew), a wszystko to (znacząca pauza)... dla odżywki do paznokci (tu fotka odżywki na tle złowieszczych błyskawic i ciemności)."
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 18:15   #3970
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
uuu, najgorzej, że przez taką głupotę w sumie no i niespodziewanie


mam niebieściaka UNT

no zdenerwowałam się trochę na siebie, taka głupota w sumie, a ja złość, jakbym nie wiem co zrobiła teraz jak je jeszcze podpiłowałam trochę, pozbyłam się zadziorków, naoliwkowałam, nakremowałam dłonie to nie wyglądają tak źle.. później pomaluję odżywką i może jakiś nierzucający się w oczy kolor rzucę i przeboleję to, że są takie krótkie. odrosną przecież


przepiękny uwielbiam niebieski i jego odcienie, więc jak będziesz pokazywać niebieściaki to będę się zachwycać


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Przyszło mi to do głowy dopiero jak serce ruszyło
Pazurków szkoda - buuuuuu ja chcę kwadraty

oj zwolnij Aga, zwolnij prędkość była niebezpieczna
no szkoda pewnie Wam pokażę te kalekie mikrokwadraty, ale jak tylko odbiją i będę mogła je zaokrąglić.. to będą migdałki
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 18:29   #3971
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
I potem byłoby w "Fakcie":

"Ryzykowała życiem idąc w wichurę do Rossmana (tu fotki pozwalanych drzew), a wszystko to (znacząca pauza)... dla odżywki do paznokci (tu fotka odżywki na tle złowieszczych błyskawic i ciemności)."
dobre i tytuł- Żądna krwi odżywka z Rossmana zabiła niewinną kobietę

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no zdenerwowałam się trochę na siebie, taka głupota w sumie, a ja złość, jakbym nie wiem co zrobiła teraz jak je jeszcze podpiłowałam trochę, pozbyłam się zadziorków, naoliwkowałam, nakremowałam dłonie to nie wyglądają tak źle.. później pomaluję odżywką i może jakiś nierzucający się w oczy kolor rzucę i przeboleję to, że są takie krótkie. odrosną przecież


oj zwolnij Aga, zwolnij prędkość była niebezpieczna
no szkoda pewnie Wam pokażę te kalekie mikrokwadraty, ale jak tylko odbiją i będę mogła je zaokrąglić.. to będą migdałki
Jeszcze się przekonasz do kwadratów
Nooo, nie doczytałam słowa paznokcie
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 19:09   #3972
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam niebieściaka UNT
Mmm, Twoje pazurki

Mi się jeden złamał
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 19:48   #3973
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
piękny jest
nooo

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam niebieściaka UNT
to taki niebieski, że jeszcze mi się podoba ładny jest i ma shimmer
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 19:52   #3974
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

To zdjęcie z niebieskimi paznokciami jest ze strony producenta czy Twoje? Jeżeli Twoje to zdradzisz jak się robi takie zdjęcia? Mi zdjęcia z komórki średnio wychodzą, z aparatu zresztą też przeciętnie
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 20:13   #3975
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Lepiej nie
Jest tylko jeden w sklepie, żółto- pomarańczowy. Też ładny i w promo
IDEALNIE

no właśnie ten stary mi się bardziej podobał ale może kiedyś się skuszę
dziękuję

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no zdenerwowałam się trochę na siebie, taka głupota w sumie, a ja złość, jakbym nie wiem co zrobiła teraz jak je jeszcze podpiłowałam trochę, pozbyłam się zadziorków, naoliwkowałam, nakremowałam dłonie to nie wyglądają tak źle.. później pomaluję odżywką i może jakiś nierzucający się w oczy kolor rzucę i przeboleję to, że są takie krótkie. odrosną przecież


przepiękny uwielbiam niebieski i jego odcienie, więc jak będziesz pokazywać niebieściaki to będę się zachwycać
czasem wystarczy pierdoła, żeby człowiek się zdenerował
no pewnie, odrosną, nie ma co płakać choć rozumiem wkurzenie


hehe na razie chyba nic niebieskiego w planach, w sumie nie wiem co w planach mam sporo tych UNT do swatchy, takie miłe wiosenne kolory

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Mmm, Twoje pazurki

Mi się jeden złamał


o masz, w ogóle ciekawa jestem jak postępy w kwadraceniu? dawno nie pokazywałaś.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

to taki niebieski, że jeszcze mi się podoba ładny jest i ma shimmer
bo jak na niebieski to ten nie jest taki nachalny

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
To zdjęcie z niebieskimi paznokciami jest ze strony producenta czy Twoje? Jeżeli Twoje to zdradzisz jak się robi takie zdjęcia? Mi zdjęcia z komórki średnio wychodzą, z aparatu zresztą też przeciętnie
Moje moje, to nawet miłe
Hmm... Aparat mam zwykły, żaden cudak, więc chyba w największej mierze będzie to kilkuletnia praktyka (ciągle na tym samym aparacie). Światło dzienne, przy oknie, czasem na zewnątrz, bez doświetlania sztucznym światłem i bez flesza (z małymi wyjątkami czasem). Tryb makro, ustawiam balans bieli (taka funkcja w aparacie, jest kilka trybów). To wstęp, a potem jeszcze trochę pracy w programie graficznym. Kadrowanie, wg potrzeby rozjaśnianie, przyciemnianie, zmiana kontrastu, zabawa z kolorami by lakier wyszedł jak najbliżej rzeczywistości, bo wiadomo jak aparaty często przekłamują. Niby takie podstawowe sprawy, ale mimo wszystko, obrobić kilka zdjęć schodzi trochę.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 20:15   #3976
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


o masz, w ogóle ciekawa jestem jak postępy w kwadraceniu? dawno nie pokazywałaś.
Coraz lepiej ale teraz znowu musiałam je skrócić i "zepsuć" bo jeden mi się z boku aż do mięska złamał. No więc...
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 20:28   #3977
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Moje moje, to nawet miłe
Hmm... Aparat mam zwykły, żaden cudak, więc chyba w największej mierze będzie to kilkuletnia praktyka (ciągle na tym samym aparacie). Światło dzienne, przy oknie, czasem na zewnątrz, bez doświetlania sztucznym światłem i bez flesza (z małymi wyjątkami czasem). Tryb makro, ustawiam balans bieli (taka funkcja w aparacie, jest kilka trybów). To wstęp, a potem jeszcze trochę pracy w programie graficznym. Kadrowanie, wg potrzeby rozjaśnianie, przyciemnianie, zmiana kontrastu, zabawa z kolorami by lakier wyszedł jak najbliżej rzeczywistości, bo wiadomo jak aparaty często przekłamują. Niby takie podstawowe sprawy, ale mimo wszystko, obrobić kilka zdjęć schodzi trochę.[/QUOTE]

Dzięki, a w jakim programie graficznym obrabiasz? Jest jakiś dobry darmowy?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 20:45   #3978
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Heeeeeej Mogę z czystym sumieniem nadrobić zaległości!

Paznokietek mi odrasta, podpiłuje w weekend jeszcze raz wszystkie



Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam mani sylwestrowe
China Glaze I'm Not Liom + makijaż na blogu


Pięknie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Rozdziewiczam intensywnie, aż się lakier leje MissX 249. Na blogu też jest. Polecam oglądać foto na blogu, bo tu jakość jest fatalna :/
Haha
Kurcze a ja już mam dosyć chyba takich lakierów :P Ciemne z drobinkami mi się przejadły ;p
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane w Nowym Roku!
Wszystkiego najlakierowańszego


Ale mam troszkę wkupnych pazurków.
Niektóre kontrowersyjne.

Na pierwszy ogień te wigilijne.
Pazury na zero, zmasakrowane skórki ratowane jak się da i mani na szybcika.
Byfa.
GR 309 + maksiowy FF

Załącznik 5878438

Heeeeeeej na wątku!
Które kontrowersyjne? ;>
Śliczne połączenie <3 ale mam innego faworyta w Twoich wkupnych o którym dowiesz się niżej ;D
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja miałam takie:
Wiem że nie wszystkim się spodoba (spory kamień), ale bardzo dobrze się w nim czułam i skwarki odpadły dopiero w niedzielę.
Miało być "na bogato i bizuteryjnie". Pierwszy raz użyłam prawdziwych kryształków, a nie plastikowych imitacji. Różnica w błysku jest zdecydowana.
Załącznik 5878456

Załącznik 5878457
Boskie <3 wyobrażam sobie bling np. w słońcu.... te są moimi ulubionymi <3
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam trzecie mani. Aktualne.
Wreszcie pazurki odrosły. Myślę, ze to dla nich optymalna długość.
Coral 10 i JJ 122.
Załącznik 5878477

Załącznik 5878478
Te też śliczne
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No kurcze nie wyobrażam sobie międlenia rękami np mielonego, z takimi paznokciami, z moimi mam kłopot a co dopiero z takimi o reszcie nie wspomnę - chłop by mnie z wyra wywalił

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mani z wczoraj mam Skróciłam trochę paznokcie gdyż wskazówka już niebezpiecznie zaczynała się wyginać, dłuższe paznokcie chyba nie są mi pisane
Faaajne widziałam na insta już wcześniej, ale co do kształtu to zgadzam się ze słowami Śniegowej:
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
P

Tylko kształt jak dla mnie ciut za ostry, za kanciasty troszkę
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
To przez światło w rzeczywistości są lepiej widoczne
Będę poprawiać przed nastepnym mani gdyż skracałam je na "golasa" a z moim krzywym przyrostem dla mnie wiecznie jest coś nie tak
AA to całkowicie zrozumiałe Czemu na nowy kształt w takim razie ;>

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

[QUOTE=AnulaPPP;49641423
mam piaseczka
oczywiście polecam zdjęcia na blogu, bo tu to masakra jakaś zapewne wyjdzie...[/QUOTE]
Oj, piasek mi się nie podoba...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ja nie wiem czemu Viv się tego pozbyła
Ja właśnie też nie wiem xD
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

bosz, jak ja mogłam tego nie załapać ale to fakt, tak czysto u mnie jest, że z szafek i podłogi to spokojnie

trzeba Cię naprawić
Hahaha U mnie jakbyś zjadła z podłogi to na bank złapałabyś sepsę i kłaki od psa

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Popełniłam mani
Wytargałam z czeluści szufladowych termo. Chyba z rok temu bidulek był w użyciu Mam w planach tuning, zobaczymy jak wyjdzie
Tadam
Uwielbiam ten lakier
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

śliczny jest ten lakier szkoda, że nie kupiłam jak był...
Ja też nad tym ubolewam... teraz są tylko brzydkie połączenia kolorów :<


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
przyszłam napisać, że.. R.I.P. migdałki
borze, ale jestem wściekła
Myślałam, że miałaś wycinane
Aż tak źle?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
chwilowy tak, właśnie piłuję paznokcie na prawej dłoni i klnę jak szewc
myślę, że jak uda mi się je trochę zapuścić to będę się migdalić, bo było mi bardzo wygodnie w migdałkach. planowałam powrót do kwadratów, ale kuwa.. nie tak szybko
Aaaa :P wszystko jasne.
No migdałki są mega wygodne
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 20:52   #3979
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

hej
jakich firm lakiery polecacie do malowania na co dzień - czyli trwałe, dobrze kryjące i wygodne w użytkowaniu? jakie najlepsze??
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 21:19   #3980
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49683630]hej
jakich firm lakiery polecacie do malowania na co dzień - czyli trwałe, dobrze kryjące i wygodne w użytkowaniu? jakie najlepsze??[/QUOTE]
Hej.
Chyba ciężko cokolwiek wymienić, ponieważ prawie każda z Nas używa top coat'u, który przedłuża trwałość lakieru.
U mnie nie ma różnicy czy mam Essie, China Glaze, Golden Rose czy Rimmela- z topem każdy lakier nosze tydzień.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:59   #3981
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jeszcze się przekonasz do kwadratów
Nooo, nie doczytałam słowa paznokcie

ja jestem przekonana do kwadratów, ale na obecną chwilę wygodniej mi w migdałach na początku ciężko mi z nimi było, a potem się przyzwyczaiłam.. no i tak fajnie bo żadnych boczków, niczym nie zahaczałam
zbyt szybka, zbyt wściekła


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czasem wystarczy pierdoła, żeby człowiek się zdenerował
no pewnie, odrosną, nie ma co płakać choć rozumiem wkurzenie


hehe na razie chyba nic niebieskiego w planach, w sumie nie wiem co w planach mam sporo tych UNT do swatchy, takie miłe wiosenne kolory

pierwsza moje myśl to było 'noż ku&^*a' a potem 'może uda się podkleić' a jak zobaczyłam, że nie ma co się cackać (połowę paznokcia mi urwało ) to poszły wszystkie pod pilnik

w sam raz na poprawę humoru przy tej beznadziejnej pogodzie tzn. nie wiem jaką u siebie masz, ale u mnie w tym momencie zrobiły się kałuże i błocko


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahaha U mnie jakbyś zjadła z podłogi to na bank złapałabyś sepsę i kłaki od psa

Myślałam, że miałaś wycinane
Aż tak źle?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------


Aaaa :P wszystko jasne.
No migdałki są mega wygodne

zapamiętam sobie na przyszłość


oeeesu po ostatnich przejściach, które Wam opisywałam trzymam się jak najdalej od szpitali
no trochę mi łyso.. oby szybko odrosły


oj tak.. nie ma boczków, niczym się nie zahacza i są dużo przyjemniejsze w dotyku niż kwadraty


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hej.
Chyba ciężko cokolwiek wymienić, ponieważ prawie każda z Nas używa top coat'u, który przedłuża trwałość lakieru.
U mnie nie ma różnicy czy mam Essie, China Glaze, Golden Rose czy Rimmela- z topem każdy lakier nosze tydzień.

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 10:17   #3982
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Dobry!
Obudziłam się dziś o 10 i mam zamiar bezczelnie przeleniuchować cały dzień i nadrobić kilka ostatnich stron
Tymczasem, zgodnie z obietnicą, wrzutka dla Malinki
Savina Envy - tylko jedno zdjęcie i to porządnie "poprawiane", bo aparat nie zdołał złapać tego genialnego koloru :x


CC Ruby Slippers, no kocham


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100044.jpg (34,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100051.jpg (42,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100054.jpg (42,6 KB, 2 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 10:59   #3983
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
będę zaglądać, jak tylko będę w pobliżu i gdy będzie, to capnę
Ok ok, dzięki
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam zimowe mani a tu zima się skończyła

CA Sinner Lady, wzorek CA Maltanka i płytka BPS w roli głównej.
Aż nie wiem co napisać
To będzie dla mnie jedno z najlepszych Twoich mani
Taki trochę ludowy charakter mają - uwielbiam!
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Złamałam fakerka... przy zamykaniu drzwi od samochodu
Zdjęcie w załączniku (na świeżo).
Ale pazurki już podpiłowałam, nie na takie króciaki jak ten złamany, są o 1mm dłuższe, więc różnicy aż tak nie widać.
Na szczęście lewa ręka, czyli nie "słoczująca" xD
(Ps. mani sprzed tygodnia xD)
Auć :/
Ale znam Twoją genialną płytkę i chcę zobaczyć nowy kształt
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję, bardzo aktualne, bo właśnie idę je zmywać na blogu też jest. Ten CC jest cudowny!
Ale się fajnie rozprowadza!
Połączenie świetne
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jale Ci fajnie, ja się chyba nigdy nie zmobilizuję
Mi tez jest coraz trudniej zabierać się do lakierowych porządków, bo te wyrzucone nie były wcale zgęstniałe czy z jakimiś innymi defektami - po prostu już nimi nie malowałam, a do oddania raczej się nie nadawały z racji nieatrakcyjności czy zużyć :x No ale co zrobić... twardym trza być
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Na blogu mani sylwestrowy
Malowany po ciemku czego nie cierpię i na szybko, czego też nie cierpię, ale zebrał trochę komplementów
a brokat jest mega
Prosty i efektowny - moje ulubione połączenie
Wygląda(ł) fantastycznie
Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Piękne macie paznokcie, ja chyba powoli odpuszczam. Po chwilowym zapuszczeniu paznokci na odrobinę poza opuszek znowu wszystkie mi się połamały (tj. część, a pozostałe by nie odstawały musiałam spiłować).
Sama nie wiem co robić. Usłyszałam poradę, że aby zapuścić dobrze jest nałożyć (choćby jednorazowo) lakier hybrydowy, ale mam obiekcje bo przecież ten rodzaj manicuru niszczy płytkę? Sama nie wiem co robić.
Najwięcej zniszczeń jest przy domowych pracach (czyszczenie wanny itp.), zastanawiam się czy noszenie rękawiczek przy takich pracach coś pomoże, organicznie nie znoszę mieć coś na rękach przy pracach domowych, ale jakby pomogło coś
Nie poddawaj się! Na całkowitą regenerację paznokci trzeba jednak trochę poczekać. Odżywkami można łatać już istniejące zniszczenia, ale zdrowszy paznokieć musi dopiero wyrosnąć,a to nie takie hop-siup
Ja rękawiczki odpuszczam, bo mi niewygodnie Nawet pranie dywanu mi nie straszne Ale na początku regeneracji, kiedy płytki są słabsze, to jak najbardziej rękawiczki mogą być dodatkowym zabezpieczeniem.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
A ja mam nowe mani. Grafit GR WOW. Na blogu też jest
Taki TWÓJ
Wyrobiłaś sobie już markę w takich mani, piękne!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:25   #3984
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Coraz lepiej ale teraz znowu musiałam je skrócić i "zepsuć" bo jeden mi się z boku aż do mięska złamał. No więc...
ehh myślałam, że może coś drobniejszego, a tu po mięsie :/ no ale, odrośnie musisz pokazać kiedyś

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Dzięki, a w jakim programie graficznym obrabiasz? Jest jakiś dobry darmowy?
ja PS, ale nie jest darmowy. Z darmowych podobno Gimp jest dość rozbudowany albo na początek coś typu Picasa czy PhotoScape.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Oj, piasek mi się nie podoba...

Ja też nad tym ubolewam... teraz są tylko brzydkie połączenia kolorów :<
byłabym zdziwiona jakby Ci się podobał spoczko

no jak zwykle, lepsze wrogiem dobrego :/

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pierwsza moje myśl to było 'noż ku&^*a' a potem 'może uda się podkleić' a jak zobaczyłam, że nie ma co się cackać (połowę paznokcia mi urwało ) to poszły wszystkie pod pilnik

w sam raz na poprawę humoru przy tej beznadziejnej pogodzie tzn. nie wiem jaką u siebie masz, ale u mnie w tym momencie zrobiły się kałuże i błocko
w sumie dobrze tak od razu, potem może się nie chcieć i jeszcze może przyjść do głowy pomysł żeby zostawić jednego krótkiego

no niby tak ale mam jeszcze trochę innych, bardziej neutralnych to pewnie jakoś na zmianę wyjdzie w zależności od nastroju
taa u mnie też od wczoraj odwilż :/

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Savina Envy - tylko jedno zdjęcie i to porządnie "poprawiane", bo aparat nie zdołał złapać tego genialnego koloru :x

CC Ruby Slippers, no kocham
oba świetne i oba reprezentują kategorie które uwielbiam więc nie mogę wybrać lepszego

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mi tez jest coraz trudniej zabierać się do lakierowych porządków, bo te wyrzucone nie były wcale zgęstniałe czy z jakimiś innymi defektami - po prostu już nimi nie malowałam, a do oddania raczej się nie nadawały z racji nieatrakcyjności czy zużyć :x No ale co zrobić... twardym trza być

Prosty i efektowny - moje ulubione połączenie
Wygląda(ł) fantastycznie
No pasowałoby być twardkim
u mnie najwięcej jest chyba: JESZCZE nim nie malowałam, stąd jakoś trudniej idzie odrzucenie nawet dupa czy coś...

A wiesz, że moje chyba też choć czasem lubię coś totalnie na bogato
dziękuję wyglądał, wyglądał, chociaż przed chwilą zrobiłam szwagierce taki sam mani, z tym że na migdałach 100dniówkowe
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:58   #3985
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam mani sylwestrowe
China Glaze I'm Not Liom + makijaż na blogu

Klasa I mani, i makijaż powalające
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Rozdziewiczam intensywnie, aż się lakier leje MissX 249. Na blogu też jest. Polecam oglądać foto na blogu, bo tu jakość jest fatalna :/
No nie mogę, te laksy są genialne!
Cytat:
Napisane przez Yuuita Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjątko skróconych pazurów ^^
Już abstrahując od długości, wycinasz/zwężasz boki?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane w Nowym Roku!
Wszystkiego najlakierowańszego

Na pierwszy ogień te wigilijne.
Pazury na zero, zmasakrowane skórki ratowane jak się da i mani na szybcika.
Byfa.
GR 309 + maksiowy FF

I Tobie takoż wszystkiego

Drobinki na drobinki, dla mnie za dużo, ale nie mówię, że niefajne
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja miałam takie:
Wiem że nie wszystkim się spodoba (spory kamień), ale bardzo dobrze się w nim czułam i skwarki odpadły dopiero w niedzielę.
Miało być "na bogato i bizuteryjnie". Pierwszy raz użyłam prawdziwych kryształków, a nie plastikowych imitacji. Różnica w błysku jest zdecydowana.
OMG!
Niesamowite, genialne, piękne! A większy kamyk tylko dopełnia efektu, poza tym - kiedy jak nie na karnawał?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam trzecie mani. Aktualne.
Wreszcie pazurki odrosły. Myślę, ze to dla nich optymalna długość.
Coral 10 i JJ 122.
Chyba pierwsze zdjęcia na którym podoba mi się ten JJ
No nie powiem - nawzdychałam się przy tej wrzutce
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mani z wczoraj mam Skróciłam trochę paznokcie gdyż wskazówka już niebezpiecznie zaczynała się wyginać, dłuższe paznokcie chyba nie są mi pisane
Połączenie fantastyczne
Anula powiedziała to co i ja sądzę o kształcie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam piaseczka
oczywiście polecam zdjęcia na blogu, bo tu to masakra jakaś zapewne wyjdzie...
Za dużo złota mi tam, ale piaski z większymi heksami są według mnie baaardzo interesujące
Cytat:
Napisane przez HardFable Pokaż wiadomość
oj jak ja tu dawno nie wchodziłam pozwolę sobie pokazać dość stary, ale jeden z moich ulubionych mani wybaczcie niedociągnięcia, ale robiłam go półtora roku temu
Aawwww, urocze
Daj coś aktualnego
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pokazuję dzieciaki od Viv
Lubię jak dzieci trafiają do odpowiedzialnych domów
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 12:28   #3986
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czemu Viv się tego pozbyła
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też sobie zadaję to pytanie, szczególnie jeśli chodzi o Space Cadet
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie o tym myślałam
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to nam tylko Viv może powiedzieć w sumie ja na Cadeta miałam ochotę od kiedy Medi go u siebie pokazała, pourywało mi wtedy
Odpowiedź najprostsza z możliwych: bo nie malowała
I to nie tak, że mi się te dzieciaki odpodobały, one mi się właśnie dalej zayebiście podobają, więc tym bardziej mi szkoda było, że stoją i się kurzą, a za miesiące czy lata byłyby całe do wyrzucenia
Choć jak patrzę teraz na foto na SC, to nie wykluczam, że może jeszcze kiedyś (kiedy znów nawiedzi mnie faza glassflecków) go kupię
[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49667597]hej
podczytuję was czasami, oglądam zdjęcia, a wpadłam teraz tylko po to, żeby się z wami czymś podzielić, bo jak tu się nie podzielić takim zjawiskiem natrafiłam na to szukając swatcha jakiegoś lakieru z essie:
http://forum.purseblog.com/attachmen...y-dscf8306.jpg
aż boli, co nie? [/QUOTE]
Eee tam, widywało się gorsze
Ale, oczywiście, nie widzę sensu publikowania takich "słoczy".
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Popełniłam mani
Wytargałam z czeluści szufladowych termo. Chyba z rok temu bidulek był w użyciu Mam w planach tuning, zobaczymy jak wyjdzie
Tadam
Raaaaju, on jest tak niesamowicie piękny
Pazurki boskie
Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu w Rossmanie (tylko rzuciłam okiem bo miałam w planie inne zakupy) lakier który ma dawać efekt żelowych paznokci, niestety nie zwróciłam wtedy uwagi na markę.
Taki w trochę węższej niż zwykle jest buteleczce. Mały wybór kolorów. Czarna nakrętka.
Któraś z Was kojarzy? I na jakiej zasadzie działa to cudo? Warto kupić?
Nie pamiętam firmy, na cenę też nie patrzyłam, ale może ktoś skojarzy.
Moim zdaniem to tylko nazwa jakiejś serii lakierów, nie jakiś przełom
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mam niebieściaka UNT
Mrrroźny, brrrr!
Uwielbiam takie szklane drobinki w lakierach, a jeszcze z takimi odcieniami to połączenie idealne
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oba świetne i oba reprezentują kategorie które uwielbiam więc nie mogę wybrać lepszego



No pasowałoby być twardkim
u mnie najwięcej jest chyba: JESZCZE nim nie malowałam, stąd jakoś trudniej idzie odrzucenie nawet dupa czy coś...

A wiesz, że moje chyba też choć czasem lubię coś totalnie na bogato
dziękuję wyglądał, wyglądał, chociaż przed chwilą zrobiłam szwagierce taki sam mani, z tym że na migdałach 100dniówkowe
Heheheh, racja, racja Dzięki

No no, to nie ma co się dziwić, skoro nie używane, zawsze lepiej spróbować może akurat zaskoczą

Mieć mani od Anuli... chciałabym
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 12:46   #3987
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Savina Envy - tylko jedno zdjęcie i to porządnie "poprawiane", bo aparat nie zdołał złapać tego genialnego koloru :x


CC Ruby Slippers, no kocham

ale piękna ta Savina absolutny OBS

Ruby to już klasyk, niezmiennie mi się podoba


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
w sumie dobrze tak od razu, potem może się nie chcieć i jeszcze może przyjść do głowy pomysł żeby zostawić jednego krótkiego

no niby tak ale mam jeszcze trochę innych, bardziej neutralnych to pewnie jakoś na zmianę wyjdzie w zależności od nastroju
taa u mnie też od wczoraj odwilż :/

nie no, od takich pomysłów to ja się z daleka trzymam tak samo, jak od sklejania paznokcia, który w połowie jest oderwany (if you know what I mean)

no to ja już się nie mogę doczekać co zaprezentujesz
no to nie jestem sama, u mnie dzisiaj cały dzień deszczowo


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Lubię jak dzieci trafiają do odpowiedzialnych domów

w dobre ręce trafiły i wcześniej też były w dobrych rękach, nie marudziły


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Odpowiedź najprostsza z możliwych: bo nie malowała
I to nie tak, że mi się te dzieciaki odpodobały, one mi się właśnie dalej zayebiście podobają, więc tym bardziej mi szkoda było, że stoją i się kurzą, a za miesiące czy lata byłyby całe do wyrzucenia
Choć jak patrzę teraz na foto na SC, to nie wykluczam, że może jeszcze kiedyś (kiedy znów nawiedzi mnie faza glassflecków) go kupię


Mieć mani od Anuli... chciałabym

nie wiem, jak można nie malować takimi cudami ja chyba wypróbuję SC do stemplowania, może coś fajnego się urodzi z tego
kurczę, ja tak właśnie z niektórymi lakierami miałam i mi zgęstniały, będę musiała zrobić porządek i wyrzucić te, które się do niczego nie nadają.. a inne może podratuję rozcieńczalnikiem
jesteś tak samo szalona, jak Aga


ja też
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:12   #3988
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Faaajne widziałam na insta już wcześniej, ale co do kształtu to zgadzam się ze słowami Śniegowej:
Nie potrafię zapanować nad ich kształtem kiedy są krótsze

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Połączenie fantastyczne
Anula powiedziała to co i ja sądzę o kształcie
Nie umiem ich ogarnąć, jak są dłuższe ale nie całkiem długie to jakoś łatwiej mi to idzie coś tam podziabałam tym pilnikiem ale szału nie ma
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:15   #3989
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Za dużo złota mi tam, ale piaski z większymi heksami są według mnie baaardzo interesujące
tak, tego złota jest sporo, chociaż dla mnie te drobinki dają bardziej zieloną poświatę niż złotą w zależności od światła czasem widać je bardziej, czasem mniej

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mrrroźny, brrrr!
Uwielbiam takie szklane drobinki w lakierach, a jeszcze z takimi odcieniami to połączenie idealne

No no, to nie ma co się dziwić, skoro nie używane, zawsze lepiej spróbować może akurat zaskoczą

Mieć mani od Anuli... chciałabym
no dosyć chociaż latem też może być super do opalonej skóry
a teraz... jeszcze mroźniejszy?
dziękuję

o to chodzi właśnie

oj nie wiem, nie wiem nie mam wprawy i kiepsko mi idzie poza tym sobie mogę dopieszczać szczegóły w nieskończoność, a komuś to tak dziwnie. No ale wyszło dziś myślę całkiem ok, wiedziałam już co robić z tym gęstniejącym brokatem

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie no, od takich pomysłów to ja się z daleka trzymam tak samo, jak od sklejania paznokcia, który w połowie jest oderwany (if you know what I mean)

no to ja już się nie mogę doczekać co zaprezentujesz
no to nie jestem sama, u mnie dzisiaj cały dzień deszczowo

ja też
no ja wiem, że Ty tak

może oprócz swatchy uda się jakiś mani
a weź, paskudnie jest - chciałam zrobić, tzn zrobiłam sesyjkę pazurom, ale światło lipne, dłonie wychodzą takie ciemne, czarne... :/

to miłe ale to co pisałam do Vivv


mani mam

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 14:18   #3990
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mani mam
Jak zawsze cudne i perfekcyjne Twoje paznokcie wyglądają pięknie w każdym kształcie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-12 20:40:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.