Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-29, 23:04   #3271
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
tego kremu z C. nie miałam, ale jakoś tak jak sobie pomyślę, ze przez całe miasto trzeba się przebić(nie wiadomo czy ten krem będzie) , w dodatku przed świętem świeczki, to jakoś tak mi się odechciewa ... poza tym jakoś tak nie bardzo ostatnio ich lubię, patrzyłam w historię i ostatnie zamówienie poczyniłam 2015/04/28 jak były bazy w próbkach -chyba się starzeję
Zawsze można do Sephory zadzwonić i zapytać czy jest ten krem, chociaż specjalnie jechać się nie opłaca, ale jak ktoś ma po drodze to czemu nie
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 23:28   #3272
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

4 i 5 listopada (środa i czwartek) darmowa dostawa w Pszczelej Dolince
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 01:44   #3273
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dobrze, że jestem spłukana

---------- Dopisano o 02:19 ---------- Poprzedni post napisano o 02:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
W Sephorze stacjonarnej jest fajna promo Clinique. Za dowolne opakowanie po dotychczas używanym kremie można odebrać miniaturę Clinique smart spf 15 custom-repair moisturizer 7 ml w słoiczku i kartoniku. Nie trzeba nic kupować! Przy kasie stoi taki kartonik zbiorczy, jest tam ok 30 sztuk, więc pewnie szybko się rozejdą.
Tak się zastanawiałam ostatnio czy była już akcja wymiany tuszu na miniaturki z Clinique bo nie kojarzę Szkoda, że dopiero co wyrzucilam opakowanie po kremie

---------- Dopisano o 02:44 ---------- Poprzedni post napisano o 02:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Meteoryt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję zakupowo-kosmetycznej porady

Bardzo spodobały mi się perfumy Giorgio Armaniego Si, obiecałam sobie, że zakupię je przy najbliższej okazji. Dziś wchodzę na stronę włoskiego Douglasa (jestem we Włoszech) i tam do zakupu perfum taka torebka: https://www.douglas.it/douglas/Beaut...x_c001007.html
Do tego 20% zniżki, opłaca się, prawda?
Nie jestem jeszcze pewna czy wziąć 50, czy 100 ml?
I orientujecie się, czy jest duża różnica pomiędzy wodą toaletową, perfumowaną, a Si Intense?
Jest różnica mam edt edp i wersję white Znawca ze mnie żaden ale między edp i edt jest inna intensywność zapachu a zatem i trwałość, intenso nie znam, przy klasycznej i wersji white jest mocniej wyczuwalna wanilia oraz przy klasyku porzeczka, w toaletowej bardziej wysuwają się kwiaty na początku, no i jak na wersję edt trwałość ma przyzwoitą. Generalnie zapach bardzo lubiłam do zużycia 1/3 flakonu, teraz mnie męczy i w sezonie jesień-zima czuję go często w otoczeniu. Tak się na niego napaliłam, że kupowałam je w pełnych cenach. A teraz proszę rozpasanie, bez gratisów i rabatu nic nie klikam
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 05:18   #3274
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiałam ostatnio czy była już akcja wymiany tuszu na miniaturki z Clinique bo nie kojarzę Szkoda, że dopiero co wyrzucilam opakowanie po kremie
Nie było akcji z tuszami w tym roku.

Co do kremu to też nie mam czasu jechać przez pół miasta. Też wolę gratisy ze sklepu on-line.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-30 o 05:56
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 05:54   #3275
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
łazi po tych stronach a potem tu kusi Osz Ty Niedobra Jedna ja potem spać nie mogę, bo u nas nyndza w sklepach. Brałabym wszystko

Ten Givenchy Sparkling miałam, capnęłam w zeszłym roku z rabatem i wyszło za jakieś 129 zł

Oooo, Givenchy za 129zł oby był i w tym roku

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to odebrałam pakę z D też dostałam Revitalizing Supreme ależ jestem happy


---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
O mamo piękności U nas skromniejszy kuferek w zeszłym roku był za coś koło 350-380 zł w salonach firmowych
Podobny był w S. za taką cenę, ale coś mi w nim nie pasiło i nie kupiłam

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No i kliknęłam.
Co prawda miałam brać puder rozświetlający Pupa i złoty tusz Telescopic Loreal z ekobieca, ale...Estee taaak kusi. Wiecie, ten luksus, te promocje, gifty, gratisy i darmowa dostawa.
Jak to leciało? Lepiej żałować, że się coś kupiło, niż tego, że się nie kupiło.Z regulaminów zawsze byłam kiepska.

Jako, że cierpię na deficyt tuszy- mam tylko jeden, umęczony, dogorywający, czekający na zmiennika, postanowiłam zaryzykować i wziąć się za super zestaw Infinity Mascara plus Mini czerwona pomadka, w gratisie Serum 7ml- to niebieskie i tusz-ten złoty. Dodatkowo jakaś próbka perfum. Całość 116 zł.
Dobry deal?
Dobry zakup?
Fajne są te tusze?
Tak, tak najpierw klikam- potem pytam.
super zakupy

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Śliczności!!!
Kolorki tak dobrane, że ciężko byłoby mi się podzielić. Naprawdę. Nie należę do samolubów, ale coś czuje, że takiego skarbu bym nie oddała.
Oszalałam, chyba ustawię sobie ten śliczny obrazek jako tło w tapecie. Taaa...Taka świąteczna dekoracja.
też bym nie oddała cudne kolorki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 05:57   #3276
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dostałam brakujące miniatury z Douglasa te męskie ehhh . No dobra wiedziałam, że doślą ale mogły im się np. skończyć i jakieś perfumy dosłać mogli .
Dostałam też informację od wizażanki z którą zamawiałyśmy świąteczne meteorki, że paka już u niej i jutro do mnie wyruszy .
zazdroszczę kulek a ja nadal czekam

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było z D

Chyba im nie schodzi to Clochee

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Weszlam do D, powachalam kilka perfum, poogladalam czy dali cos z kolorowki i poogladalam zestawy. Jakbym nie kupila Black Opium pod koniec zeszlego roku to pewnie kupilabym go dzisiaj z zestawem ale... Nie kupilam NIC!
Wow! za silną wolę

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
W S. znów dostępne zestawy Estee za 129 zł
Działa jakiś kod do S?
Ufff, już ni ma
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 05:58   #3277
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Wczoraj testowałam torbę z Clinique. Ta plażówka jest naprawdę fajna i wytrzymała.
Na pewno wytrzymalsza od pamiętnej torby płóciennej z Sephora dodawanej do błyszczyków.
Nosiłam ją cały czas, zaczęła się pruć, trochę sprany nadruk i jest już zasadniczo do wyrzucenia.
Tyle że ja ją strasznie eksploatowałam.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-30 o 06:01
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 06:04   #3278
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

kto mi udzieli pożyczki?

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Spoko looknę w necie na ślocze, a EL też kiedyś miało takie miniaturki

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

A mi się to podoba http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...estaw/P2322007

szkoda tylko, że nie ma cieni matowych
Jak to dobrze, że nie lubię palet ale jest fajowa

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

ja chce boxa ale cuda chyba moja kk nie wytrzyma klikania

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
W Sephorze stacjonarnej jest fajna promo Clinique. Za dowolne opakowanie po dotychczas używanym kremie można odebrać miniaturę Clinique smart spf 15 custom-repair moisturizer 7 ml w słoiczku i kartoniku. Nie trzeba nic kupować! Przy kasie stoi taki kartonik zbiorczy, jest tam ok 30 sztuk, więc pewnie szybko się rozejdą.
Ciekawe, czy w D. lub S będzie taka promo u mnie niestety nie ma sklepu C.

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
ten zestaw najlepszy :
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...ijazu/P2318020
niestety krucho z kasą teraz, więc póki co muszę liczyć, ze Mikołaj przeczyta mój list i doceni, ze cały rok byłam grzec(S)zna
ostatnio mój małż stwierdził, że jak mikołaja obchodzę średnio raz na miesiąc ( dobrze, ze nie ma wglądu w moja kartę )

tego kremu z C. nie miałam, ale jakoś tak jak sobie pomyślę, ze przez całe miasto trzeba się przebić(nie wiadomo czy ten krem będzie) , w dodatku przed świętem świeczki, to jakoś tak mi się odechciewa ... poza tym jakoś tak nie bardzo ostatnio ich lubię, patrzyłam w historię i ostatnie zamówienie poczyniłam 2015/04/28 jak były bazy w próbkach -chyba się starzeję

U mnie też lipa z $$$$ Mareczek mnie ostatecznie dobił
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:04   #3279
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jak to dobrze, że nie lubię palet ale jest fajowa
Ja się napaliłam na sephorową Delicate Nude
Myślisz, że przecenią ją w styczniu?
Bo mam wątpliwości, bo z tej serii przeceniana była tylko wersja Smoky.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:18   #3280
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wczoraj testowałam torbę z Clinique. Ta plażówka jest naprawdę fajna i wytrzymała.
Na pewno wytrzymalsza od pamiętnej torby płóciennej z Sephora dodawanej do błyszczyków.
Nosiłam ją cały czas, zaczęła się pruć, trochę sprany nadruk i jest już zasadniczo do wyrzucenia.
Tyle że ja ją strasznie eksploatowałam.
Wczoraj dokładnie obejrzałam torbę z C. i jestem bardzo zadowolona tylko szkoda, że nie ma jakiegoś zapięcia typu magnes, ale nie będę już marudzić jako gratis jest super

Ja torby z S. bardzo oszczędzam

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ja się napaliłam na sephorową Delicate Nude
Myślisz, że przecenią ją w styczniu?
Bo mam wątpliwości, bo z tej serii przeceniana była tylko wersja Smoky.
Jak się nie sprzeda to pewnie przecenią już się boję wyprzedaży poświątecznych chyba schowam kk do jakiegoś sejfu

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

W S. jest znowu dostępne mini serum Estee, ale niestety nie ma już mini sheer tinta ani zestawu z serum i korektorem nie ma też gratisowego kremu Estee szkoda, bo chętnie bym kliknęła drugie takie fajne zamówionko
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:19   #3281
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cienie są bardzo fajne, ale opakowanie bardzo nietrwałe, ten skaj krokodylek łatwo zarysować, a środek to jakaś wzmocniona tektura. 139zł wydaje mi się dość drogo za tę jakość, choć cienie ładnie napigmentowane.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 06:21   #3282
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Witam się z rana

ale miałam dziś sen śniło mi się że wstałam rano, włączam komputer a tu promocja w S - za zakupy za 150 zł zestaw miniatur. Ale za to jakich miniatur!!! 10 mini-perfum we flakonikach a wszystkie to moje ulubione zapachy naklikała m jak głupia tych zamówień w tym śnie. I jak się obudzilam naprawdę w środku nocy to resztkami sił się powstrzymałam przed wstaniem i biegiem do komputera co by sprawdzić czy przypadkiem proroczych snów nie zaczęłam mieć chyba muszę się zapisać na jakąś terapię
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:24   #3283
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Hejka,
witam w piąteczek
w D fajne próbki:
Biotherm Aquasource 48h deep hydration replenish krem do skóry suchej (5 ml)
Michael Kors Gold Collection Briliant Gold EdP (2 ml)


do mnie dzisiaj przyjedzie dhl

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Witam się z rana

ale miałam dziś sen śniło mi się że wstałam rano, włączam komputer a tu promocja w S - za zakupy za 150 zł zestaw miniatur. Ale za to jakich miniatur!!! 10 mini-perfum we flakonikach a wszystkie to moje ulubione zapachy naklikała m jak głupia tych zamówień w tym śnie. I jak się obudzilam naprawdę w środku nocy to resztkami sił się powstrzymałam przed wstaniem i biegiem do komputera co by sprawdzić czy przypadkiem proroczych snów nie zaczęłam mieć chyba muszę się zapisać na jakąś terapię
ale sny się spełniają tylko z piątku na sobotę ... mogłaś zachować ten sen na jutro...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:26   #3284
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Witam się z rana

ale miałam dziś sen śniło mi się że wstałam rano, włączam komputer a tu promocja w S - za zakupy za 150 zł zestaw miniatur. Ale za to jakich miniatur!!! 10 mini-perfum we flakonikach a wszystkie to moje ulubione zapachy naklikała m jak głupia tych zamówień w tym śnie. I jak się obudzilam naprawdę w środku nocy to resztkami sił się powstrzymałam przed wstaniem i biegiem do komputera co by sprawdzić czy przypadkiem proroczych snów nie zaczęłam mieć chyba muszę się zapisać na jakąś terapię
ale super sen
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:34   #3285
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Witam się z rana

ale miałam dziś sen śniło mi się że wstałam rano, włączam komputer a tu promocja w S - za zakupy za 150 zł zestaw miniatur. Ale za to jakich miniatur!!! 10 mini-perfum we flakonikach a wszystkie to moje ulubione zapachy naklikała m jak głupia tych zamówień w tym śnie. I jak się obudzilam naprawdę w środku nocy to resztkami sił się powstrzymałam przed wstaniem i biegiem do komputera co by sprawdzić czy przypadkiem proroczych snów nie zaczęłam mieć chyba muszę się zapisać na jakąś terapię
Oby sen był proroczy!

Norel od D. do mnie leci Pewnie znowu kurier doręczy sąsiadowi jak będę siedzieć w pracy i nawet się nie pofatyguje zadzwonić Dobrze, że mamy spoko relację z sąsiadem, bo dziś będzie 4 paczka w przeciągu 4 dni

A jeszcze Estee się zbiera do wylotu

Pochwalę się tylko, że znowu o 5 machnęłam Chodakowską
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:36   #3286
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Oby sen był proroczy!

Norel od D. do mnie leci Pewnie znowu kurier doręczy sąsiadowi jak będę siedzieć w pracy i nawet się nie pofatyguje zadzwonić Dobrze, że mamy spoko relację z sąsiadem, bo dziś będzie 4 paczka w przeciągu 4 dni

A jeszcze Estee się zbiera do wylotu

Pochwalę się tylko, że znowu o 5 machnęłam Chodakowską
:brawo: za chodakowska, ja w tym tygodniu jestem przeziebiona i odpusciłam cwiczenia.
Norel leci z pojedynczymi, czy podwójnymi gratisami?
daj proszę znać, co to za miniatury
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:37   #3287
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Hejka,



ale sny się spełniają tylko z piątku na sobotę ... mogłaś zachować ten sen na jutro...
o to nie wiedziałam o tym. Może dziś też mi się to samo przyśni
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:41   #3288
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o to nie wiedziałam o tym. Może dziś też mi się to samo przyśni
musi
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:44   #3289
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
W Sephorze stacjonarnej jest fajna promo Clinique. Za dowolne opakowanie po dotychczas używanym kremie można odebrać miniaturę Clinique smart spf 15 custom-repair moisturizer 7 ml w słoiczku i kartoniku. Nie trzeba nic kupować! Przy kasie stoi taki kartonik zbiorczy, jest tam ok 30 sztuk, więc pewnie szybko się rozejdą.
Dzięki za informację ! Wczoraj robiłam porządki z końcówkami kremów pod oczy i do twarzy, przelewalam je do mini pojemniczkow. Znajdę kilka pustych opakowań

Dzień dobry. :-D
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 06:44   #3290
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Oby sen był proroczy!

Norel od D. do mnie leci Pewnie znowu kurier doręczy sąsiadowi jak będę siedzieć w pracy i nawet się nie pofatyguje zadzwonić Dobrze, że mamy spoko relację z sąsiadem, bo dziś będzie 4 paczka w przeciągu 4 dni

A jeszcze Estee się zbiera do wylotu

Pochwalę się tylko, że znowu o 5 machnęłam Chodakowską
liczę na to


o matko podziwiam - 5 rano? nikt by mnie nie zmusił ćwiczyć Chodakowską ona mnie po 3 kawach nawet strasznie usypia miałam do niej ze 4 podejścia i za każdym razem po 5 minutach miałam ochotę rzucić czymś ciężkim w ekran
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:51   #3291
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Witam się z rana

ale miałam dziś sen śniło mi się że wstałam rano, włączam komputer a tu promocja w S - za zakupy za 150 zł zestaw miniatur. Ale za to jakich miniatur!!! 10 mini-perfum we flakonikach a wszystkie to moje ulubione zapachy naklikała m jak głupia tych zamówień w tym śnie. I jak się obudzilam naprawdę w środku nocy to resztkami sił się powstrzymałam przed wstaniem i biegiem do komputera co by sprawdzić czy przypadkiem proroczych snów nie zaczęłam mieć chyba muszę się zapisać na jakąś terapię
oby ten sen był proroczy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:55   #3292
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
oby ten sen był proroczy
liczę na to

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

w D dostępny nasz kuferek z Estee
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000077146.html
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 06:57   #3293
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

w D już zmienili:
Zestaw 3 miniatur (15 ml)
przy zakupie produktów
marki Norel za min. 99 zł.*
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:15   #3294
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy w D. lub S będzie taka promo u mnie niestety nie ma sklepu C.
Ale to w Seforze jest
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:16   #3295
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

buszuję po stronce Sampara i kusi mnie zamówienie
ten peeling w przeliczeniu kosztuje ok 235 zł a w S 309 i się dodają gratisy czy bedzie trzeba zapłacić jakieś cło jak tam zamówię? a jezeli tak to ile? znacie się na tym? bo ja nigdy nie zamawiałam tak

EDIT: upośledzona jestem z rana przecież to z francji przyjdzie więc jakie cło
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:17   #3296
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny działa Wam sprawdzanie dostępności w S ?? Bo mi coś od rana szwankuje. Czy może któraś sprawdzić czy dostanę to gdzieś we Wrocławiu http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...tlacz/P679082# ?
Ten rozswietlacz jest tez w wersji mini w zestawach Benefitu (i swiatecznych tez, moze nawet w kalendarzu) i wlasnie mini jest bardzo poreczny, moze zamiast samego rozswietlacza skusisz sie na zestaw?

Dzien dobry
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:29   #3297
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dzień dobry wszystkim!

Chętnie obejrzałabym ten kuferek z Estee. Te cienie wyglądają ciekawie. U mnie nawet w jednym D jest dostępny.

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2015-10-30 o 07:34
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:38   #3298
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
liczę na to

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

w D dostępny nasz kuferek z Estee
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000077146.html
ale nie ma mini Modern Muse

Kurde, jak ten kufer będzie w S. to zbankrutuję

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ale to w Seforze jest
Dzięki może się przejdę

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
buszuję po stronce Sampara i kusi mnie zamówienie
ten peeling w przeliczeniu kosztuje ok 235 zł a w S 309 i się dodają gratisy czy bedzie trzeba zapłacić jakieś cło jak tam zamówię? a jezeli tak to ile? znacie się na tym? bo ja nigdy nie zamawiałam tak

EDIT: upośledzona jestem z rana przecież to z francji przyjdzie więc jakie cło
ja też niedawno byłam taka upośledzona z tym cłem to z przepracowania

Wczoraj sprawdzałam, czy wchodzi kod youth w tym sklepie i nie wchodził u Ciebie wchodzi?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:38   #3299
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ja się napaliłam na sephorową Delicate Nude
Myślisz, że przecenią ją w styczniu?
Bo mam wątpliwości, bo z tej serii przeceniana była tylko wersja Smoky.
Jesli nie przecenia to jakos na poczatku na poczatku wiosny (o ile dobrze pamietam) jest -40% na marke S przy oddaniu starego kosmetyku, tez zawsze cos Albo przez neta 3za2 z platkami/kostkami?

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wczoraj dokładnie obejrzałam torbę z C. i jestem bardzo zadowolona tylko szkoda, że nie ma jakiegoś zapięcia typu magnes, ale nie będę już marudzić jako gratis jest super

Ja torby z S. bardzo oszczędzam
Mi sie jednak nie podoba ta torba z S, uzywam na lekkie zakupy ale jak sie popsuje to nie bede rozpaczac Zle, ze nie ma podszewki.

Dostalam C wczoraj, super jest zamowione do rodzicow, moja mama rozpakowala pod nadzorem przez skype, torba jej sie bardzo podoba, az zaluje teraz ze nie wzielam 2 zamowien zebysmy obydwie je mialy torby I kosmetyczki tez jej sie bardzo podobaja, porzadne wykonane ma C te rzeczy

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Witam się z rana

ale miałam dziś sen śniło mi się że wstałam rano, włączam komputer a tu promocja w S - za zakupy za 150 zł zestaw miniatur. Ale za to jakich miniatur!!! 10 mini-perfum we flakonikach a wszystkie to moje ulubione zapachy naklikała m jak głupia tych zamówień w tym śnie. I jak się obudzilam naprawdę w środku nocy to resztkami sił się powstrzymałam przed wstaniem i biegiem do komputera co by sprawdzić czy przypadkiem proroczych snów nie zaczęłam mieć chyba muszę się zapisać na jakąś terapię
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:40   #3300
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim!

Chętnie obejrzałabym ten kuferek z Estee. Te cienie wyglądają ciekawie. U mnie nawet w jednym D jest dostępny.
Cienie są super i ten rozświetlacz
Oby był w S. z VIPami za 319zł bym wzięła
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.