Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-22, 17:24   #691
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Słuchajcie, w Purchawce jest tusz Helci, Surrealist brązowy

http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=49486

Czy jest on fajny/wiekowy/szkodliwy-dla-oczu-wrażliwych/godny-zakupienia*?

136 sztuk...

*niepotrzebne skreślić...
Ja go miałam (ale nie z purchawki) - można jeszcze wyskrobac jakieś resztki. Ładny odcień brązu, świetne rozdzielenie, ale bez teatralnego efektu. Moze byc starzec
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 17:30   #692
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

faktycznie, szachownica ma tez syf wiecie, nie używałam jej jakiś czas bo wróciłam do kulek Glazel (Talc, Mica, Parafinum Liquidum, Nulon-12, Magnesium, Myristate, Octyldodecyl, Stenoroll Steanate, Aluminium Starch Octanylsuccinate, PPG-2, Mirystyl, Ether Propionate, Butylparaben, Isobutylparaben, Isopropylparaben, CI77091, CI 77491, CI 77492 ) ale w czasie gdy stosowałam szachownicę miałam wysyp który zrzuciłam na leki hormonalne
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 17:45   #693
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

wiecie, że dopiero biochemia uświadomiła mnie, że to, co się dzieje na naszej twarzy zależy od składników? doprawdy nigdy nawet nie wpadłam na to, żeby ten skład czytać. myślałam, że mój kolega chemik zwariował to wszystko czytając, ale jednak jest w tym ukryty sens


tak Kamisiu czytałam ukradkiem a serio - zarobiona ostatnio. fajny avatarek

jeżeli ktoś nadal byłby zainteresowany paznokciami z żelu, to melduję, co następuje: wczoraj puknęłam paznokciem w ścianę i pękł jak szkło całe szczęście, że się nie rozpadł ale plusów jest więcej, choćby ten, że nie maluję paznokci wcale, no.. 1 na 2 tyg.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 17:55   #694
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

NIe było mnie kilka dnia tu już III część i tyle stron do nadrobienia

W czasie mojej nieobecności doszedł jeden z JT, nie skamieniały i pięknie pachnący Czekam jeszcze na drugi
A Doe Eyed już lecą

Joaśki, wszystkiego najlepszego
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 18:48   #695
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
dziękuje za wszystkie miłe słowa odnosnie synka, a takze szafy .
synka sprezentował mi maż, a szafę kupiłam na all.
kosztowała zawrotną sume 345 pln , ale sa tez warianty tańsze, równie duże i nieco mniejsze z kółkami (odczepianymi )- np- u tego sprzedawcy

http://www.allegro.pl/item368492812_...er_gratis.html


więc mam 4 mozliwosci uzycia - sama góra jako kuferek,
góra ze srodkiem
góra z dołem
i wszystko na raz, kółka doczepiają sie gdy wszystkie czesci są razem.

przegródki w części środkowej i dolnej są regulowane ( poźniej moze wkleję fotkę)
w najnizszej mieszczą się na stojąco np. lakiery do włosów czy jak w moim przypadku fixer kryolanu (jeszcze jest zapas nawet)

zakupiłam go z 3 powodów, moj poprzedni kufer miał juz 14 lat i mocno sie wysłuzył

- ponadto był za mały i musiałam brac taka wielką torbe na ramie zeby wszystko zmiescić- mam powaznie chory kręgosłup i niczego nie moge dzwigac- nawet siatek z zakupami a co dopiero kilkanascie kilkogramów- stąd decyzja ze musi miec kółka
- miałam dosc przekładania z kata w kąt wszystkich kosmetyczek i chronienia ich przed Blondi Agentem

uf...wyszła mi spowiedz
Sęk ju wery macz. No piękna jest szafa, a w cenie dużego kufra sephory, więc nie taka tragedia. Może poproszę kumpla w pracy o kliknięcie, jak mi funduszy przybędzie, bo nie mam konta na all. Ale naprawdę imponująca

Kamisio - piękny avatar.

Chise - najlepszego!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 18:51   #696
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziwnie sie u mnie dzieje. Po zlozeniu zamówienia nie otrzymuje potwierdzenia złozenia zamówienie, przychodza do mnie tylko maile informujące o wysyłce przedmiotu.
Co by moglo byc tego powodem? Wiecie moze?
Te maile z potwierdzeniem zlozenia zamówienia sa chyba potrzebne, albo? Nie mialam jeszcze nigdy do czynienia z UC

Wszelaki spam przychodzi mi do kosza, nie jest usuwany bezposrenio na serwerze.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 19:10   #697
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dziewczyny wrocilam do domu, na mazurach zimno.....bardzo zimno. Wracam tam w ssobote. Ale napisałyście dużo postów...
Widzę też że tu imprezka imieninowa....dziewczyny Asieńki kochane życzę zdrówka, szczęścia przyjaciół i .....spełnienia marzeń.
na avatarze powinnam być ja, jak jeszcze nie znałam truskwki. atka szara i.......
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 19:14   #698
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziwnie sie u mnie dzieje. Po zlozeniu zamówienia nie otrzymuje potwierdzenia złozenia zamówienie, przychodza do mnie tylko maile informujące o wysyłce przedmiotu.
Co by moglo byc tego powodem? Wiecie moze?
Te maile z potwierdzeniem zlozenia zamówienia sa chyba potrzebne, albo? Nie mialam jeszcze nigdy do czynienia z UC

Wszelaki spam przychodzi mi do kosza, nie jest usuwany bezposrenio na serwerze.

właśnie też tak mam ostatnio. i rzeczywiście to może być problem w konfrontacji z UC
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 19:24   #699
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Nowi Klienci dostają przent, jeśli zamówienie przekroczy 25 $.
Co do HR to nie wiem, bo ciągle czekam na swoją, może w piątek dojdzie. Uległam namowom i kliknęłam w ciemno.
A Soft Matte to najlepszy podkład jaki w życiu miałam. Wypróbowałam go u koleżanki, która ma straaaasznie tłustą cerę i uznała, że to cudowny podkład. Miała tak piękną bużkę, że mimo iż ja mam cerę suchą i naczynkową postanowiłąm go wypróbować i SZOK REWELACJA. Trzyma się cały dzień, nie utlenia i nie ściera, nie brudzi ubrań i nie robi maski na twarzy. Kupiłam w Holandii, bo w Polsce go nigdy nie było i zrobiłam zapasy, bo już go zaczęli wycofywać.....ale odnalazłam go na Tru więc muszę uzupełnić zapasy.


Zrobiłam się głodna.....

Uff, to cieszę się naprawdę z tym podkładem Guarana to dzięki tobie, to Ty mi go poleciłaś, łącznie z wyborem odpowiedniego odcienia Z racji tego, że dopiero się tu zadomawiam, muszę obmyśleć sobie jakiś plan gromadzenia niezbędnych rzeczy To nie lada strategia, trzeba tu mistrza logistyki, marketingu i zarządzania finansami aby nie zakłócić normalnego funkcjonowania budżetu gospodarstwa domowego A więc marzę o:
- ładnych cieniach, nie wiem jak je określić, widziałam czasami u niektórych na oku - takie pudrowe, pełne /to jeżeli chodzi o konsystencję/, a kolory to brązy, beże, wrzosy, róże i zieleń. Najlepiej wszystko w jednej palecie
- błyszczku takim z drobinkami, który się długo trzyma na ustach i się nie klei, kolor róż lub piaskowy
- szamponie i odżywce i sprayu do włosów. Na wątku o analizach szampon i odżywka bumble&bumble kokosowe dostały wyśmienite noty, chyba najlepsze jakie czytałam
- kremie przeciwzmarszczkowym, odżywczym - któraś z was polecała mi na dzień Chanele a na noc lancoma. Koniecznie bez retinolu bo na niego jestem chyba uczulona - absolutnie nie mogę używać nic np z Avonu, mu twarz mam jak po oparzeniu
- pięknych zapachach w balsamie lub perfumie - od czterech lat używam escady magnetizm i kocham ją nad życie ale może mogłabym ją z kimś zdradzić

I wszystko to zamierzam nabyć wyłapując promocyjne ceny i korzystając z waszych sygnałów o okazjach
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 19:28   #700
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
właśnie też tak mam ostatnio. i rzeczywiście to może być problem w konfrontacji z UC
Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziwnie sie u mnie dzieje. Po zlozeniu zamówienia nie otrzymuje potwierdzenia złozenia zamówienie, przychodza do mnie tylko maile informujące o wysyłce przedmiotu.
Co by moglo byc tego powodem? Wiecie moze?
Te maile z potwierdzeniem zlozenia zamówienia sa chyba potrzebne, albo? Nie mialam jeszcze nigdy do czynienia z UC

Wszelaki spam przychodzi mi do kosza, nie jest usuwany bezposrenio na serwerze.
Dziewczyny napiszcie do Truskawki, że nie dostajecie potwierdzenia zamówienia, to wyślą Wam jeszcze raz

Dziękuję wszystkim za życzenia
Lip, tort z big z truskawą przebił moje najśmielsze marzenia
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 19:34   #701
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Uff, to cieszę się naprawdę z tym podkładem Guarana to dzięki tobie, to Ty mi go poleciłaś, łącznie z wyborem odpowiedniego odcienia
Giga, koniecznie daj znac jak dojdzie i jak wrazenia, bo szukam wlasnie podkladu dla tlusciocha i nie moge sie zdecydowac...
Guarana, jak to jest z tymi kolorami ? Ewentualnie potrzebowalabym takiego hmm sredniego ale w kierunku jasniejszego, niz ciemneijszego Z lancome mam np beige diaphane a z clinique neutral. Moze cos Ci przychodzi na mysl, jezeli chodzi o kolorek dla mnie?
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 19:51   #702
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziwnie sie u mnie dzieje. Po zlozeniu zamówienia nie otrzymuje potwierdzenia złozenia zamówienie, przychodza do mnie tylko maile informujące o wysyłce przedmiotu.
Co by moglo byc tego powodem? Wiecie moze?
Te maile z potwierdzeniem zlozenia zamówienia sa chyba potrzebne, albo? Nie mialam jeszcze nigdy do czynienia z UC

Wszelaki spam przychodzi mi do kosza, nie jest usuwany bezposrenio na serwerze.

Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Tez myslę, że możesz napisać do Truskawki w tej sprawie. Mnie właśnie UC dopadł pierwszy raz i prosili o przesłanie właśnie potwierdzenia zamówienia.

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrocilam do domu, na mazurach zimno.....bardzo zimno. Wracam tam w ssobote. Ale napisałyście dużo postów...
Widzę też że tu imprezka imieninowa....dziewczyny Asieńki kochane życzę zdrówka, szczęścia przyjaciół i .....spełnienia marzeń.
na avatarze powinnam być ja, jak jeszcze nie znałam truskwki. atka szara i.......

Witaj Basieńko

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Uff, to cieszę się naprawdę z tym podkładem Guarana to dzięki tobie, to Ty mi go poleciłaś, łącznie z wyborem odpowiedniego odcienia Z racji tego, że dopiero się tu zadomawiam, muszę obmyśleć sobie jakiś plan gromadzenia niezbędnych rzeczy To nie lada strategia, trzeba tu mistrza logistyki, marketingu i zarządzania finansami aby nie zakłócić normalnego funkcjonowania budżetu gospodarstwa domowego A więc marzę o:
- ładnych cieniach, nie wiem jak je określić, widziałam czasami u niektórych na oku - takie pudrowe, pełne /to jeżeli chodzi o konsystencję/, a kolory to brązy, beże, wrzosy, róże i zieleń. Najlepiej wszystko w jednej palecie
- błyszczku takim z drobinkami, który się długo trzyma na ustach i się nie klei, kolor róż lub piaskowy
- szamponie i odżywce i sprayu do włosów. Na wątku o analizach szampon i odżywka bumble&bumble kokosowe dostały wyśmienite noty, chyba najlepsze jakie czytałam
- kremie przeciwzmarszczkowym, odżywczym - któraś z was polecała mi na dzień Chanele a na noc lancoma. Koniecznie bez retinolu bo na niego jestem chyba uczulona - absolutnie nie mogę używać nic np z Avonu, mu twarz mam jak po oparzeniu
- pięknych zapachach w balsamie lub perfumie - od czterech lat używam escady magnetizm i kocham ją nad życie ale może mogłabym ją z kimś zdradzić

I wszystko to zamierzam nabyć wyłapując promocyjne ceny i korzystając z waszych sygnałów o okazjach

To ja polecałam Ci te kremy, są naprawdę super (nic o tym nie wiem, żeby miały retinol). Ja mam bardzo wrazliwą skórę i wiele kosmetyków mnie uczula a te kremy nie wyrządziły mi żadnej krzywdy, a zdziałały wiele dobrego.
Błyszczyk z drobinkami- polecam Lancome Fever Gloss Dangerously Pink. Cuuudo
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 19:58   #703
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Kochana jesteś , już sobie zapisałam nazwę tego błyszczka i mam nadzieję, że znajdę również odcień wrzosiku A co do kremu, to właśnie potrzebuję do cery wrażliwej - obecnie używam Avene eulage, ale będę czatować na te twoje faworyty Jak przesyłka dojdzie oczywiście dam znać i pochwalę się zdobyczami
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 19:59   #704
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Błyszczyk z drobinkami- polecam Lancome Fever Gloss Dangerously Pink. Cuuudo
a, ze skorzystam z okazji i zapytam: czy one sa kryjace? i czy wszystkie maja duzo drobinek? jaki smaczek? mysle nad tym
http://oth.strawberrynet.com/product...75761&goChar=L

bo zastanwaiam sie jeszcze nad tymi
http://oth.strawberrynet.com/product...75736&goChar=C
http://oth.strawberrynet.com/product...56327&goChar=S
ale nikt sie nei wypowiedzial na ich temat
to clarins i shiseido (moze specjalistka shiseido si ewypowie ?)
pomozcie
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:00   #705
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziwnie sie u mnie dzieje. Po zlozeniu zamówienia nie otrzymuje potwierdzenia złozenia zamówienie, przychodza do mnie tylko maile informujące o wysyłce przedmiotu.
Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
właśnie też tak mam ostatnio. i rzeczywiście to może być problem w konfrontacji z UC
Ja tak miałam z ostatnim zamówieniem, a od wczorajszego przyszedł komplet. Nie wiem od czego to zależy.

Chise
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:03   #706
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Kurczę! Przystopujcie trochę , człowieka nie ma 2 dni i znów 2 godziny poszły na nadrabianie zaległosci wątkowych , ufff....

A wszystkim solenizantkom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Wysypu truskawkowych dobroci i zero konfrontacji z władzunią w postaci UC!!! I zeby listonosz szybciutko paczuszki przyniosił......
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:12   #707
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Po wypowiedziach Serenite, że kremy Lancoma sa super zamówiłam krem recharge skin nuit na Truskawie. Używałam go od 8 marca, skończył mi sie przedwczoraj i potwierdzam że jest super -rano twarz jest mięciutka, rozjasniona poprostu super. Leci tez do mnie błyszczyk Lancoma Dangerously Pink-jak potestuje to napiszę.
Używam też kremu na dzień Clarinsa multi-active i szczerze mówiąc jest to mój najlepszy krem jaki dotad używałam. Super sprawuje sie pod podkładem (oczywiscie kupiłam go po przeczytaniu wypowiedzi zadowolonych wizażanek, dziękuję Wam bardzo ) Zamówiłam sobie też multi-active na noc ale UC Bytom trzyma mi go juz 2 tydzień Jeśli nie będę z niego zadowolona , to wrócę do Lancoma recharge skin nuit.
Tak sie czasami zastanawiam jak ja mogłam żyć bez wizażu i Truskawy. W lutym tego roku miałam przymusowe 2 miesiace w domu z powodu złamanego palca w nodze. Jak to dobrze czasami sobie coś złamać i odkryć Was razem z Truskawą
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:12   #708
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
(moze specjalistka shiseido si ewypowie ?)
pomozcie
czy to było do mnie? nie znam błyszczyków z serii maqilage niestety
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:13   #709
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
a, ze skorzystam z okazji i zapytam: czy one sa kryjace? i czy wszystkie maja duzo drobinek? jaki smaczek? mysle nad tym
http://oth.strawberrynet.com/product...75761&goChar=L

bo zastanwaiam sie jeszcze nad tymi
http://oth.strawberrynet.com/product...75736&goChar=C
http://oth.strawberrynet.com/product...56327&goChar=S
ale nikt sie nei wypowiedzial na ich temat
to clarins i shiseido (moze specjalistka shiseido si ewypowie ?)
pomozcie

Dangerously Pink nie jest kryjący. To transparentny różyk z przecudnie migoczącymi drobinkami. Wklejałam jakieś 2-3 tyg. temu zdjęcie z tym błyszczykiem na ustach, ale fotka nie jest w stanie oddać jego rzeczywistego uroku
Ten drugi Color Fever do którego link wkleiłaś tez bardzo ładny, ale wygląda mi na perłę.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 20:21   #710
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość

Przyłączam sie do serdecznych życzeń imieninowych dla wszystkich Aś podczytujących ten wątek.
Izo - dziękuję, jestem jedną z tych Aś. Nie tylko podczytuję ale też i piszę trochę.

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Ooo zaglebilam sie w watek i widze, ze mamy tu sporo solenizantek
Wszystkiego naj naj naj Dziewczyny i samych trafnych, cudownych i w normie skamienialych zakupow truskawkowych : winko:
M-habibi - dziękuję. Życzenia jak najbardziej trafne.

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość

Ja zapamiętałam,że Asia ma imieniny w sobotę, ale widzę, że obchody są dziś Dołączam sie więc do życzeń- Asieńko i Chise życzę Wam samych dobrych dni i realizacji wszystkich planów
Serenite, może nie masz buzi aż tak podatnej na zapychanie. Oby było tak podobnie z Laurą.
To prawda, mam imieniny w sobotę ale jakoś tak wyszło że od wczoraj zaczęli do mnie przychodzić goście (niektórzy wyjeżdżają i stąd te imieniny takie rozciągnięte w czasie). Jak widać, na wizażu podobnie.
Dziękuję pięknie za życzenia. Bardzo mi miło.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
faktycznie, szachownica ma tez syf wiecie, nie używałam jej jakiś czas bo wróciłam do kulek Glazel (Talc, Mica, Parafinum Liquidum, Nulon-12, Magnesium, Myristate, Octyldodecyl, Stenoroll Steanate, Aluminium Starch Octanylsuccinate, PPG-2, Mirystyl, Ether Propionate, Butylparaben, Isobutylparaben, Isopropylparaben, CI77091, CI 77491, CI 77492 ) ale w czasie gdy stosowałam szachownicę miałam wysyp który zrzuciłam na leki hormonalne
Łuhuhu... i właśnie z tego powodu nie kupiłam szachownicy. Znalazłam wcześniej skład w KWC i przystopowałam. I widzę że z tego samego powodu odpada dla mnie Laura M.
Aguś, a PI Estee Lauder jak prezentuje się w swoim składzie?
Potrzebuję jakiegoś rozświetlacza na policzki (to będzie zakup czerwcowy) ale by w swoim składzie miał jak najmniej świństw.
Gdybyś była taka uprzejma i wkleiła skład. Proszę.

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Joaśki, wszystkiego najlepszego
Aga, witaj. Miłej lektury.
Tu teraz trzeba siedzieć non stop bo pół dnia nie będziesz i już masz mnóstwo zaległości w czytaniu.
Dziękuję za życzenia.

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrocilam do domu, na mazurach zimno.....bardzo zimno. Wracam tam w ssobote. Ale napisałyście dużo postów...
Widzę też że tu imprezka imieninowa....dziewczyny Asieńki kochane życzę zdrówka, szczęścia przyjaciół i .....spełnienia marzeń.
na avatarze powinnam być ja, jak jeszcze nie znałam truskwki. atka szara i.......
Basieńko, co za niespodzianka.
I dobrze że wróciłaś bo rzeczywiście zimnica okrutna. A było już tak ciepło, fajnie.
Świetny avatarek.
Dziękuję Ci ślicznie za życzenia.

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Kurczę! Przystopujcie trochę , człowieka nie ma 2 dni i znów 2 godziny poszły na nadrabianie zaległosci wątkowych , ufff....

A wszystkim solenizantkom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Wysypu truskawkowych dobroci i zero konfrontacji z władzunią w postaci UC!!! I zeby listonosz szybciutko paczuszki przyniosił......
Gosiu -
Tego wysypu truskawkowych dobroci, wszystkim życzę
Dziękuję Ci bardzo za życzenia.

Miałam tak miły dzień z Wami.

JESTEŚCIE PRZEMILI, PRZESYMPATYCZNI.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:23   #711
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
czy to było do mnie? nie znam błyszczyków z serii maqilage niestety
oczywiscie, ze do Ciebie ekspercie a z innej serii w tej kolorystyce?

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dangerously Pink nie jest kryjący. To transparentny różyk z przecudnie migoczącymi drobinkami. Wklejałam jakieś 2-3 tyg. temu zdjęcie z tym błyszczykiem na ustach, ale fotka nie jest w stanie oddać jego rzeczywistego uroku
Ten drugi Color Fever do którego link wkleiłaś tez bardzo ładny, ale wygląda mi na perłę.
dzieki Ci ogromne, ze przed perla mnei uchronilas... kurcze szukam czegos fajnego w takim bezyku, lub ewentualnie takim przezroczystym bladym rozu z blyskiem, moze byc opalizujacy, jakies mini drobineczki w zdrowej ilosci moga byc (byle nie brokat i nie perla). Jakies pomysly... ?
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:24   #712
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Uff, to cieszę się naprawdę z tym podkładem Guarana to dzięki tobie, to Ty mi go poleciłaś, łącznie z wyborem odpowiedniego odcienia Z racji tego, że dopiero się tu zadomawiam, muszę obmyśleć sobie jakiś plan gromadzenia niezbędnych rzeczy To nie lada strategia, trzeba tu mistrza logistyki, marketingu i zarządzania finansami aby nie zakłócić normalnego funkcjonowania budżetu gospodarstwa domowego A więc marzę o:
- ładnych cieniach, nie wiem jak je określić, widziałam czasami u niektórych na oku - takie pudrowe, pełne /to jeżeli chodzi o konsystencję/, a kolory to brązy, beże, wrzosy, róże i zieleń. Najlepiej wszystko w jednej palecie
- błyszczku takim z drobinkami, który się długo trzyma na ustach i się nie klei, kolor róż lub piaskowy
- szamponie i odżywce i sprayu do włosów. Na wątku o analizach szampon i odżywka bumble&bumble kokosowe dostały wyśmienite noty, chyba najlepsze jakie czytałam
- kremie przeciwzmarszczkowym, odżywczym - któraś z was polecała mi na dzień Chanele a na noc lancoma. Koniecznie bez retinolu bo na niego jestem chyba uczulona - absolutnie nie mogę używać nic np z Avonu, mu twarz mam jak po oparzeniu
- pięknych zapachach w balsamie lub perfumie - od czterech lat używam escady magnetizm i kocham ją nad życie ale może mogłabym ją z kimś zdradzić

I wszystko to zamierzam nabyć wyłapując promocyjne ceny i korzystając z waszych sygnałów o okazjach
Skoro używasz Avene Eluage to chyba nie retinol Cie uczula, bo ten krem właśnie retinol (dokładnie retinaldehyd) zawiera.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:24   #713
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Asieńko niestety nie mam już kartonika do EL
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:26   #714
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Asieńko niestety nie mam już kartonika do EL
A jak się sprawuje u Ciebie Aguś? Nie zapycha?
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:27   #715
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
A jak się sprawuje u Ciebie Aguś? Nie zapycha?
ostatnio stosuję tylko kuleczki Glazel ale nie przypominam sobie by mnie EL zapychało czy podrażniło
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:30   #716
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ostatnio stosuję tylko kuleczki Glazel ale nie przypominam sobie by mnie EL zapychało czy podrażniło

Czy ja nie dowidzam, nie mogę znaleźć PI na KWC.

Dziękuję. Czyli ogólnie polecasz PI?
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:34   #717
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Zamieszczam porownanie pedzla EL z naszym ukochanym bambusem - pedzel wypada hmmm.... mizernie ale nadrabia jakoscia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porownanie.jpg (28,8 KB, 50 załadowań)
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:37   #718
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Czy ja nie dowidzam, nie mogę znaleźć PI na KWC.

Dziękuję. Czyli ogólnie polecasz PI?
nie ma PI w KWC i nie będzie bo to limitowanka z 2006
Polecam jesli nie odrzuca Cię data kolor jest śliczny, taki chłodny platynowy beż, pięknie nabłyszcza

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:38   #719
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Łuhuhu... i właśnie z tego powodu nie kupiłam szachownicy. Znalazłam wcześniej skład w KWC i przystopowałam. I widzę że z tego samego powodu odpada dla mnie Laura M.
Aguś, a PI Estee Lauder jak prezentuje się w swoim składzie?
Potrzebuję jakiegoś rozświetlacza na policzki (to będzie zakup czerwcowy) ale by w swoim składzie miał jak najmniej świństw.
Gdybyś była taka uprzejma i wkleiła skład. Proszę.
a ja mogę ?
talc - isononyl isononanoate - zinc stearate - silica - nylon 12 - dimethicone - butyrospermum parkii (shea butter) unsaponifiables - zea mays (corn) starch - pentaerythrityl -tetraisostearate - octyl - dodecyl lactate - octyldodecyl stearoyl stearate - caprylyl glycol - isopropyl isostearate - soybean glycerides - pca - hexylene glycol - trimethylsiloxysilicate - phenoxyethanol - +/- mica - titanium dioxide (ci 77891) - iron oxides (ci 77491, ci 77499) - yellow 5 lake (ci 19140) - red 30 lake (cu 73360) - carmine ------ i dalej już same kolory z numerami
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 20:40   #720
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A czy jakiś konkretny typ skóry ma tendencję do tzw zapychania??
Ja jestem suchotnik i mnie nic nie zapycha a cuduję czasem z różnymi kosmetykami. Nie zwracam uwagi na składy bo i tak nic z tego nie kumam, jak dla mnie każdy skład wygląda jak tablica Mendelejewa...
Piszecie o Biochemii czyli jakimś wątku na W ale ja tam się nie widzę...weszłam kiedyś na wątek o filtrach i się przeraziam jaka to głupia jestem bo się nigdy takimi sprawami nie interesowałam... Zakupiłam kremy z filtrami ale jak próbowałam nałożyć przepisową ilość to zbaraniałam bo okazało się ze moja twarz nie przyjmuje takiej porcji nie mówiąc już o zrobieniu makijażu na to i reaplikacji w połowie dnia... dałam spokój.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.