Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-07-31, 16:50   #2701
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ nie zachwalam tego mojego Sun Ozone. J7u¿ który¶ raz z kolei mam po nim plamy I zawsze jest tak samo: Na pocz±tku efekty s± super, a potem, bez wzglêdu na to czy nak³adam 1 czy 2 warstwy, po tygodniu mam na nogach ciemniejsze lub ja¶niejsze plamy Muszê wtedy kilka razy zrobiæ peeling, by to zdrapaæ, a potem od nowa ta sama historia
a uzywalas zamoopalacza czy mleczka brazujacego, bo nie pamietam? a mzoe sprobuj rozcienczyc z balsamem?
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-31, 16:50   #2702
eewciaaa2503
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 224
Dot.: Opalamy siê!!!!

stosuje samoopalacz DAX COSMETICS w piance, i w 100% jestem z niego zadowolona kosztuje ok. 20z³, ale jest lepszy od tych za 50z³., ktore wczesniej stosowalam...

czy samoopalacz nakladany na twarz moze spowodowac jakies stale przebarwienia skory stosowany na sloncE??
__________________

07-21.08.2009 - viva Egipt

eewciaaa2503 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-31, 17:40   #2703
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Poka¿ wiadomo¶æ
a uzywalas zamoopalacza czy mleczka brazujacego, bo nie pamietam? a mzoe sprobuj rozcienczyc z balsamem?
mleczko samoopalaj±ce , czyli samoopalacz
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-31, 18:16   #2704
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Poka¿ wiadomo¶æ
mleczko samoopalaj±ce , czyli samoopalacz
aaaaa . To dobrz wiedziec bo ja myslalam ze to mleczko jest jak balsam brazujacy i bym go nie wziela . A tak to mzoe wyprobuje, ale mowisz ze w bardzo widocnzy sposob schodzi?
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-19, 15:12   #2705
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Uzywam mleczka SunOzon juz ze 2 tygodnie Tak mi sie spodoba³o, ze poczyni³am zapasy Przy peelingu przed kazdym kolejnym na³ozeniem nie ma mowy o nierownomiernym schodzeniu koloru z cia³a, nie musze tez czekac az kolor zejdzie ca³kowicie by zaczac "opalanie" od nowa. Do tego zapach ! mmm, przypomina mi jakis krem czekoladowy, ktory danwo temu mialam. Smaruje zazwyczaj wieczorem - rano prawie nie czuc DHA Niemal samoopalaczowy idea³ Chyba jedyny malutki minusik to faktycznie te ma³e kropeczki w miejscu ogolonych wloskow na nogach. Ale jest to widoczne dopiero jak sie zaczynam nodze przygladac Wiec nie ma tragedii.
Z czystym sumieniem polecam ten samoopalacz kazdemu kto sie waha
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-20, 16:38   #2706
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolno¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Opalamy siê!!!!

dobrze, ¿e ci s³u¿y. Ja juz dawno nie mia³±m okazji sienim smarowaæ, ale mo¿e faktycznie za ma³o sie peelingowa³am...

Ale ja siê nie zrazi³am do tego samoopalacza, chocia¿ dalej uwa¿am, ze nadaje sie do stosowania przed konkretnym wyj¶ciem
Zobaczymy jak bêdzie schodzi³ nastêpnym razem
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wiza¿u tylko z innego.
kasia083 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 15:03   #2707
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Tak w³asnie sadze, ze kluczem w uzyskaniu fajnych efektow moze byc czesty peeling. Akurat jestem poza domem i czesto chodze nad jezioro, trzeba wiec bylo sobie wymodzic opalenizne czy chociaz ³adny kolor skory Zrobilam wiec taki eksperyment zeby nakladac SunOzona co drugi dzien, na zmiane ze zwyklym balsamem. Przed kazdym nalozeniem samoopalacza robie prosty peeling kawowy z "fusow", smietany i zelu. Juz na tyle przyzwyczailam sie do widoku swojej skory w tym kolorze, ze ciezko mi bedzie powrocic do bladosci . Ale oczywiscie na codzien to za duzo zachodu zeby sie tak ciagle smarowac... Poki jestem na wyjezdzie to o to dbam
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 15:37   #2708
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: Opalamy siê!!!!

shnee'naz

masz sunozon mleczko samoopalaj±ce?dokladnie przepisze nazwe:
Sun ozon selbst-braunungs-milch normalne/dunkle hauttypen ?
bo trudno mi uwierzyc ¿e mamy to samo co do efektu nie mam zastrzezen, ale zapach jest w moim przypadku powalajacy (a smaruje tylko twarz)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszê o wype³nienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku us³ug dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziêkowania dla dwóch z Was oferujê bezp³atne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-21, 15:43   #2709
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

tak, mam to samo . Hehe, i kolejny raz sie okazuje, ze kazdy z nas ma inny nos wiec nie ma co sie kierowac, ze ktos cos napisal, tylko probowac . Mi sie ten zapach bardzo dobrze skojarzyl .
W³asnie jestem na wyjezdzie w miescie gdzie nie ma rossmanna (maja budowac ) , wiec nie mgoe dokupic sobie chusteczek SunOzon, ktorych uzywalam do twarzy. Bede musiala wiec zaryzykowac posmarowanie twarzy mleckziem. Nie zapcha³o Cie? Spojrza³am oczywiscie na sklad- wychodzi na to, ze wielkiego zagrozenia nie ma, ale ze skora nigdy nic nie wiadomo..

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-08-21 o 15:47
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-18, 12:52   #2710
moniaa1721
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K-pol/ Wien
Wiadomo¶ci: 61
GG do moniaa1721
Dot.: Opalamy siê!!!!

Witajcie kobietki ;-)
Zaciekawi³ mnie ten w±tek, bo oglnie mam jasn± karnacje, a uwielbiam opalone cia³ka, troszke tu poczyta³am Waszych postów i du¿o wypowiadacie sie na temat SunOzon, ja stosowa³am garnier dove troche husteczek br±zuj±cych ,moze ktora¶ z Was poleci³aby mi jakis dobre mleczko BR¡ZUJ¡CE bo niektore te bronzery maja odcieñ pomarañczowy niestety ;/
moniaa1721 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-09-18, 14:56   #2711
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Opalamy siê!!!!

tez jestem posiadaczka bladej skóry niestety
niedawno mi to nie przeszkadza³o wogóle a,le teraz pofarbowa³am sie na brazowo i tak sie wyró¿niam troche na ulicy
chia³abym miec taka bardzo delikatna brazowa opalenizne
bo jak pisze kolezanka u góry wiekszosc brazerów i samoopalczy wychodzi ¿ó³ta lub pomarañczowa
ja osobiscie wola³abym jaki¶ w kremie lub sprayu nawet
bo tych wszystkich balsamów mam serdecznie do¶æ
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 19:10   #2712
moniaa1721
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K-pol/ Wien
Wiadomo¶ci: 61
GG do moniaa1721
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka¿ wiadomo¶æ
tez jestem posiadaczka bladej skóry niestety
niedawno mi to nie przeszkadza³o wogóle a,le teraz pofarbowa³am sie na brazowo i tak sie wyró¿niam troche na ulicy
chia³abym miec taka bardzo delikatna brazowa opalenizne
bo jak pisze kolezanka u góry wiekszosc brazerów i samoopalczy wychodzi ¿ó³ta lub pomarañczowa
ja osobiscie wola³abym jaki¶ w kremie lub sprayu nawet
bo tych wszystkich balsamów mam serdecznie do¶æ
Nie polecam Ci bronzerow w spray'u, poniewa¿ s± szybko wydajne, mialam jeden z loreala ,pare razy nim sie spryska³am i na tym koniec , obecnie u¿ywam balsamow przewa¿nie garniera, ale troszke ma taki niemily zapach wiec wola³abym co¶ innego, kupi³am sobie zestaw airbrush i teraz bedê zamawiaæ p³yn do niego, najlepsze p³yny to z DHA12% sa ciemne,chociaz teraz u jednego ze sprzedawców z allegro mo¿na kupiæ p³yn la tan disco 18%DHA wiec to jest odcien ponoæ mega ciemny,czekam kiedy on wystawi te p³yny na allegro i bedê zamawiaæ i wtedy sie przekonam jaki to odcieñ ;-)
moniaa1721 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-13, 20:29   #2713
sandra1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Opalamy siê!!!!

zamie¶ci³am to na temacie o solarium, ale chyba bardziej pasuje tutaj, bo do raczej samoopalacz naturalny a mianowicie znala³am jaki¶ przepis na kapiel br±zuj±c±, która chyba dzia³a, jak samoopalacz...
a mo¿e nie bêdzie robiæ plam??/
przepis to:

Pakowane w paczce : Li¶æ Orzecha W³oskiego 1,45 z³ (za 50 g)
Kora Dêbu 1,30 (za 50 g)
Kwiat Lipy ( Oko³o 2 z³ )
P³atki ró¿y + Jarzêbina
dodatkowo mo¿na dodaæ sza³wiê

Podane sk³adniki nale¿y ze sob± gotowaæ przez oko³o 25 minut, po czym nale¿y sam napar wlaæ do k±pieli i relaksowaæ siê przez oko³o 30 min.
Do wanny nale¿y wlaæ ciep³± wodê, nie u¿ywaj±c jednak ¿adnych p³ynów do k±pieli.
Zaleca siê do k±pieli 2 lub 3 paczki Kory Dêbu i jak najwiêcej jarzêbiny, gdy¿ ta posiada 4 razy wiêcej beta karotenu ni¿ marchew.
Tak± k±piel nale¿y przeprowadzaæ raz w tygodniu (zale¿y od upodobania).


hmmmmm

boje sie wypróbowac tutaj, tzn na stancji, bo nie wiem czy to nie zabarwi wanny, ale chyba nie.... jak pojade do domu to przetestuje, a moze któras z Was ma ochotê?
mo¿e uda³oby siê co¶ nabraæ kolorku bez smrodku samoopalacza.
Wiem, ze orzech w³oski, sza³wia, kora debu jest u¿ywana do przyciemniania br±zowych w³osów... hmm ??

jak znajdê czas na pój¶cie do apteki czy zielarskiego, to zrobie ma³a ilo¶æ taka do miski i pomoczê nogi na próbê

Edytowane przez sandra1986
Czas edycji: 2009-11-14 o 12:16
sandra1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-13, 21:27   #2714
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: W³óczkowo
Wiadomo¶ci: 2 369
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez sandra1986 Poka¿ wiadomo¶æ
zamie¶ci³am to na temacie o solarium, ale chyba bardziej pasuje tutaj, bo do raczej samoopalacz naturalny a mianowicie znala³am jaki¶ przepis na kapiel br±zuj±c±, która chyba dzia³a, jak samoopalacz...
a mo¿e nie bêdzie robiæ plam??/
przepis to:

Pakowane w paczce : Li¶æ Orzecha W³oskiego 1,45 z³ (za 50 g)
Kora Dêbu 1,30 (za 50 g)
Kwiat Lipy ( Oko³o 2 z³ )
P³atki ró¿y + Jarzêbina
dodatkowo mo¿na dodaæ sza³wiê

Podane sk³adniki nale¿y ze sob± gotowaæ przez oko³o 25 minut, po czym nale¿y sam napar wlaæ do k±pieli i relaksowaæ siê przez oko³o 30 min.
Do wanny nale¿y wlaæ ciep³± wodê, nie u¿ywaj±c jednak ¿adnych p³ynów do k±pieli.
Zaleca siê do k±pieli 2 lub 3 paczki Kory Dêbu i jak najwiêcej jarzêbiny, gdy¿ ta posiada 4 razy wiêcej beta karotenu ni¿ marchew.
Tak± k±piel nale¿y przeprowadzaæ raz w tygodniu (zale¿y od upodobania).


hmmmmm

boje sie wypróbowac tutaj, tzn na stancji, bo nie wiem czy to nie zabarwi wanny, ale chyba nie.... jak pojade do domu to przetestuje, a moze któras z Was ma ochotê?
mo¿e uda³oby siê co¶ nabraæ kolorku bez smrodku samoopalacza.
Wiem, ze kasztanowiec, sza³wia, kora debu jest u¿ywana do przyciemniania br±zowych w³osów... hmm ??

jak znajdê czas na pój¶cie do apteki czy zielarskiego, to zrobie ma³a ilo¶æ taka do miski i pomoczê nogi na próbê
Ciekawy sposób, mo¿e te¿ siê skuszê
Reijel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-14, 17:42   #2715
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez sandra1986 Poka¿ wiadomo¶æ
zamie¶ci³am to na temacie o solarium, ale chyba bardziej pasuje tutaj, bo do raczej samoopalacz naturalny a mianowicie znala³am jaki¶ przepis na kapiel br±zuj±c±, która chyba dzia³a, jak samoopalacz...
a mo¿e nie bêdzie robiæ plam??/
przepis to:

Pakowane w paczce : Li¶æ Orzecha W³oskiego 1,45 z³ (za 50 g)
Kora Dêbu 1,30 (za 50 g)
Kwiat Lipy ( Oko³o 2 z³ )
P³atki ró¿y + Jarzêbina
dodatkowo mo¿na dodaæ sza³wiê

Podane sk³adniki nale¿y ze sob± gotowaæ przez oko³o 25 minut, po czym nale¿y sam napar wlaæ do k±pieli i relaksowaæ siê przez oko³o 30 min.
Do wanny nale¿y wlaæ ciep³± wodê, nie u¿ywaj±c jednak ¿adnych p³ynów do k±pieli.
Zaleca siê do k±pieli 2 lub 3 paczki Kory Dêbu i jak najwiêcej jarzêbiny, gdy¿ ta posiada 4 razy wiêcej beta karotenu ni¿ marchew.
Tak± k±piel nale¿y przeprowadzaæ raz w tygodniu (zale¿y od upodobania).


hmmmmm

boje sie wypróbowac tutaj, tzn na stancji, bo nie wiem czy to nie zabarwi wanny, ale chyba nie.... jak pojade do domu to przetestuje, a moze któras z Was ma ochotê?
mo¿e uda³oby siê co¶ nabraæ kolorku bez smrodku samoopalacza.
Wiem, ze orzech w³oski, sza³wia, kora debu jest u¿ywana do przyciemniania br±zowych w³osów... hmm ??

jak znajdê czas na pój¶cie do apteki czy zielarskiego, to zrobie ma³a ilo¶æ taka do miski i pomoczê nogi na próbê
napewno wypróbuje a, nó¿ sie uda
choc ostatnio kupi³a samoopalacz z Ava i jak narazie przeetestowa³a go na rece jest w porzadku
ale, przyznam ,ze jestem bardziej za naturalnym opalaniem
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-05, 15:59   #2716
kamiloski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Opalamy siê!!!!

czesc.
ide pod koniec stycznia z kolezanka na studniowke, chcia³bym sie troche opalic jakimis balsamami, chusteczkami co polecacie? cos do 50z³ da rade? tak, zeby twarz i rece troche opalone by³y
kamiloski jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-11, 15:34   #2717
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Opalamy siê!!!!

dziewczyny szukam kremu brazujacego na codzien , uzywalam dove summer glow -mnie nie opala wogole, loreal nutribronze straszne krosty po nim wychodza, ,nie chce kremu brazujacego ktory sam w sobie jest brazowy i zmywa sie z twarzy....mozecie cos polecic???
matipaula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-11, 15:45   #2718
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8 447
Dot.: Opalamy siê!!!!

Zajrzyj do KWC.

Ja szykujê siê na mleczko br±zuj±ce Yves Rocher -dobrze ocenine w KWC - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-brazujace.htm
__________________
USZKO {*}

Toksyczny zwi±zek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-11, 17:21   #2719
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Opalamy siê!!!!

wybra³am solarium ,kupi³am sobie oliwke nawli¿ajaca i bede ja uzywaæ miedzy sesjami na lampy
nie mam ju¿ si³y testowaæ kolejnych balsamów a, tym bardziej czasu
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 17:20   #2720
pettiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar pettiteAngel
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Opalamy siê!!!!

jutro kupujê samoopalacz sun ozon. ju¿ kiedy¶ go mia³am i jest naprawdê ¶wietny
__________________
Dbam o siebie!
pettiteAngel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-25, 17:42   #2721
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widaæ ;)
Wiadomo¶ci: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Opalamy siê!!!!

polecam Wam chusteczki br±zuj±ce Vichy...przetestowa³±m wszystko i na twarz z dekoltem s± najlepsze..trochê drobie , ale ja chusteczkê rozcinam na pó³ wiêc mam na dwa razy...piekna delikatna opalenizna bez palm..
selene211 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-02, 13:39   #2722
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Opalamy siê!!!!

Laseczki chce kupiæ samoopalacz Sunozone Cream ale, nie wiem czy mam wybraæ ten do jasnej czy ciemnej karnacji> dodam ,¿e jestem blada jak ¶ciana i chcia³abym sie opaliæ i to widocznie ,a nie tylko delikatnie. mam pytanie ile u was utrzymuje sie na skórze ten samoopalacz??
aha chcialam go u¿yæ zarówno do cia³a jak i do twarzy
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-11, 10:31   #2723
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 232
Dot.: Opalamy siê!!!!

daisyxx a jak ta k±piel opalaj±ca, próbowa³a¶?? Bardzo jestem ciekawa chêtnie bym wypróbowa³a, ale wola³abym najpierw poznaæ opiniê kogo¶, kto ju¿ testowa³
Nigdy nie u¿ywa³am Sunozone Cream a tez mam jasn± karnacje i zawsze u¿ywam balsamów br±zuj±cych przeznaczonych do ciemnej skóry , ale mam br±zowe w³osy i oczy, wiêc mo¿e, dlatego nie wygl±da to ¼le.

Edytowane przez klaudia_13
Czas edycji: 2010-02-11 o 10:33
klaudia_13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-11, 11:15   #2724
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Poka¿ wiadomo¶æ
daisyxx a jak ta k±piel opalaj±ca, próbowa³a¶?? Bardzo jestem ciekawa chêtnie bym wypróbowa³a, ale wola³abym najpierw poznaæ opiniê kogo¶, kto ju¿ testowa³
Nigdy nie u¿ywa³am Sunozone Cream a tez mam jasn± karnacje i zawsze u¿ywam balsamów br±zuj±cych przeznaczonych do ciemnej skóry , ale mam br±zowe w³osy i oczy, wiêc mo¿e, dlatego nie wygl±da to ¼le.
u mnie jest dok³adnie ja u ciebie jasna karnacje ,ciemne w³osy i oczy ale, jasna oprawa oczu niestety ,niedawno odkry³am henne wiec zaryzykuje

namierzy³am solarium stojace i do tego nie przypala wiec zaryzykuje i pójde na 15 min. nie chce mi sie chodziæ po 2-3 razy mam nadzieje ,¿e mi nie zaszkodzi tak za pierwszym razem tyle
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 13:33   #2725
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 3 020
Dot.: Opalamy siê!!!!

wrzucam swoje zdjecie z lipca 2009. Efekt po samoopalaczu i wy³acznie samoopalaczu z rossmana sunozon. Tu po 3 aplikacjach dzien po dniu na nawil¿on± i spilingowan± skórê. Wszyscy mysleli, ze tak siê opali³am! A ja sie szykowa³am na wakacje i nie chcia³am jechac bledziutka. Potem smarowa³am siê 2 razy na tydzien. Codziennie masaz gabk± i balsam. Schodzi³o bez plam. Dodam, ze ja mam bardzo jasn± karnacjê, która siê kiepsko opala.
__________________
W³osy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-06 o 09:43
mysia m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 15:50   #2726
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez mysia m Poka¿ wiadomo¶æ
wrzucam swoje zdjecie z lipca 2009. Efekt po samoopalaczu i wy³acznie samoopalaczu z rossmana sunozon. Tu po 3 aplikacjach dzien po dniu na nawil¿on± i spilingowan± skórê. Wszyscy mysleli, ze tak siê opali³am! A ja sie szykowa³am na wakacje i nie chcia³am jechac bledziutka. Potem smarowa³am siê 2 razy na tydzien. Codziennie masaz gabk± i balsam. Schodzi³o bez plam. Dodam, ze ja mam bardzo jasn± karnacjê, która siê kiepsko opala.
¦licznie . Te¿ uzywam SunOzona. Najlepszy kosmetyk br±zujacy jaki mia³am. I moja wakacyjna opalenizna tez pochodzi w 100% z tego specyfiku, gdy¿ bedac na s³oncu sumiennie sie filtruje . Rownie¿ mam jasna karnacje. Wystarczy regularny peeling i schodzi stopniowo , bez plam.

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-02-26 o 15:51
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 16:11   #2727
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny czy piszecie o SunOzon z Rossmanna ????
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygl±d, ani to, ¿e piersi s± zbyt ma³e. W sieci obraz siebie kreuje siê s³owami. W³asnymi s³owami.
... zawsze mo¿na wyci±gn±æ wtyczkê z gniazdka.
J. L. Wi¶niewski
saliimalii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 16:12   #2728
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 3 020
Dot.: Opalamy siê!!!!

tak

no dla mnie jest niezast±piony.
__________________
W³osy
mysia m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 16:25   #2729
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dzieki ¶liczne, muszê spróbowaæ.
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygl±d, ani to, ¿e piersi s± zbyt ma³e. W sieci obraz siebie kreuje siê s³owami. W³asnymi s³owami.
... zawsze mo¿na wyci±gn±æ wtyczkê z gniazdka.
J. L. Wi¶niewski
saliimalii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 16:34   #2730
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8 447
Dot.: Opalamy siê!!!!

a czy bardzo brzydko pachnie?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny zwi±zek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.