Atrederm - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-24, 19:07   #3451
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
szczerze? Chociaż nie wiem jak czyste miałabym czoło, to zawsze po atredermie mnie wysypuje... tak samo po differinie.
oj to szkoda, no ale lepiej sie przemęczyć i potem mieć piękną twarz

ja sie mocno kwasiłam i nic nie wyskakiwało ale wiadomo retinoidy to wiekszy kaliber...
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 07:24   #3452
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Ja jestem po 3 użyciu Atre. W sumie minął tydzień od rozpoczęcia kuracji. Już zdążyłam zaliczyć zwątpienie co do kuracji. Wiem, że to zbyt krótko aby widać było pozytywne efekty, ale zaczęłam się zastanawiać czy one w ogóle będą, a koszt : wysuszona, ściągnięta, łuszcząca skóra, jak na razie zaskórników zamkniętych na polikach mi przybywa i robią się czerwone. Z plusów na razie mogę powiedzieć tylko, że ta skóra pod złażącą jest bardzo delikatna i trochę ładniejsza, choć bardzo krótko mam okazję ją ocenić, bo następnego dnia znów się łuszczy.
Na szczęście sugerując się Waszymi wypowiedziami, że na efekty trzeba poczekać wczoraj zaaplikowałam kolejna dawkę, a dziś już znowu myślę, że jest lepiej.

Postanowiłam zwiększyć częstotliwość stosowania atre do co 2 dzień, ponieważ nie zauważyłam u siebie, po wcześniejszych aplikacjach, prawie żadnego podrażnienia (po za schodzącą skórą), a szczerze się przyznam, że nawet samo nakładanie atre jest dla mnie przyjemnością, nie podrażnia, a ta gliceryna czy co tam on zawiera powoduje, że moja buzia staje się gładka bez tych odstających skórek. Oj ale długi post wyszedł!?
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:20   #3453
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Ja jestem po 3 użyciu Atre. W sumie minął tydzień od rozpoczęcia kuracji. Już zdążyłam zaliczyć zwątpienie co do kuracji. Wiem, że to zbyt krótko aby widać było pozytywne efekty, ale zaczęłam się zastanawiać czy one w ogóle będą, a koszt : wysuszona, ściągnięta, łuszcząca skóra, jak na razie zaskórników zamkniętych na polikach mi przybywa i robią się czerwone. Z plusów na razie mogę powiedzieć tylko, że ta skóra pod złażącą jest bardzo delikatna i trochę ładniejsza, choć bardzo krótko mam okazję ją ocenić, bo następnego dnia znów się łuszczy.
Na szczęście sugerując się Waszymi wypowiedziami, że na efekty trzeba poczekać wczoraj zaaplikowałam kolejna dawkę, a dziś już znowu myślę, że jest lepiej.

Postanowiłam zwiększyć częstotliwość stosowania atre do co 2 dzień, ponieważ nie zauważyłam u siebie, po wcześniejszych aplikacjach, prawie żadnego podrażnienia (po za schodzącą skórą), a szczerze się przyznam, że nawet samo nakładanie atre jest dla mnie przyjemnością, nie podrażnia, a ta gliceryna czy co tam on zawiera powoduje, że moja buzia staje się gładka bez tych odstających skórek. Oj ale długi post wyszedł!?
to witamina E!
Swoją drogą, czy ona może zapychać w atredermie
Witamina ta mi nei służy i się zastanawiam, czy to nie przez nią moja kuracje atredermem jest osłabiona. Czyt. złuszczam ją, a ona się zapycha pod wpływem wit. E
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:49   #3454
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
to witamina E!
Swoją drogą, czy ona może zapychać w atredermie
Witamina ta mi nei służy i się zastanawiam, czy to nie przez nią moja kuracje atredermem jest osłabiona. Czyt. złuszczam ją, a ona się zapycha pod wpływem wit. E
Moim zdaniem raczej jest małe prawdopodobieństwo ,że Cię witamina E zapycha w Atredermie.

Ja kiedyś tak się zastanawiałam ,że okej skóra schodzi fajnie ale wiadomo też ,że zanim ona zejdzie to zalega na skórze trochę (blokuje pory ) i to też może mieć negatywny wpływ na skórę
Czy raczej to błędny tok myślenia
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:20   #3455
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość

Ja kiedyś tak się zastanawiałam ,że okej skóra schodzi fajnie ale wiadomo też ,że zanim ona zejdzie to zalega na skórze trochę (blokuje pory ) i to też może mieć negatywny wpływ na skórę
Czy raczej to błędny tok myślenia
Ja też się właśnie nad tym zastanawiam, bo z czoła, brody i nosa skóra schodzi w miarę równomiernie i szybko i tam się nic nie dzieje, najdłużej pozostaje na policzkach i to właśnie tam powstają nowe zaskórniki, a te które były wcześniej robią się czerwone. Mam tylko nadzieję, że nie będzie z nich większych krost, bo nie chciałabym zmasakrować policzków.
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:42   #3456
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Odp: Atrederm

Od przyszlego.tygodnia wracam do atre. Dermatolog pozwolila mi laczyc te moje zabiegi na blizny z atre wiec ta zima i jesien beda hardkorowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:35   #3457
Rawia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 26
Dot.: Atrederm

Też nie sądzę, żeby witamina E w Atredermie zapychała, bez przesady. Co do tych policzków - mam pewną teorię. Zauważyłam, że w ciągu dnia często ich dotykam (reszty twarzy nie) i jeszcze podejrzewam telefon! Zwłaszcza, że prawy policzek mam dużo gorszy, a zwykle rozmawiam mając telefon właśnie z prawej. Muszę zwrócić uwagę, żeby nie dotykać nim twarzy. Może też tak macie.
Rawia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 12:58   #3458
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Odp: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Od przyszlego.tygodnia wracam do atre. Dermatolog pozwolila mi laczyc te moje zabiegi na blizny z atre wiec ta zima i jesien beda hardkorowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A jak z decyzją odnośnie izotretinoiny ? Nie daj się prosić tylko cyknij i wstaw fotkę "teraz" i za jakiś czas po tym hardkorze . A kiedy zaczynasz zabiegi u dermy ? I jak to będzie wyglądać logistycznie, że jak zabieg ot nie atre i między zabiegami atre ?
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 16:27   #3459
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Atrederm

Atrederm stosuje od jakiegos 1,5 tygodnia,stezenie 0,025.
i tu moje pytanie ,watpliwosc: jako ,ze walę go sobie na facjate co dwa dni,lub zgola codziennie, a brak jakiegokolwiek podraznienia,buraka,wylin ka tez taka se zastanawiam sie czy nie podrasowac sobie kuracji jakims kwasiorkiem np migdałem.
tzn ja zazwyczaj podchodze do tego typu kuracji jak pies do jeża,po wyczytaniu historii o odpadaniu polowy twarzy z czaszki,wole byc ostrozna,jakkolwiek zauwazam,ze moja skora raczej nie boi sie ostrzejszych terapii.np. 20% peeling migdalowy posmyrał mnie ledwie.

no wiec ,czy moge sobie ukrecic powiedzmy tonik tak z 10 procent i dawac go na zmiane z atre? np 1 dzien atre,drugi migdal i tak na zmiane. oczywiscie w razie podraznien cos zmodyfikuje czestotliwosc,tylko moje pytanie brzmi czy taka terapia ma sens,raz czytam ze kwasy i retinoidy sie wzajemnie uzupelniaja,innym razem ,ze wrecz przeciwnie.
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 18:37   #3460
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
Atrederm stosuje od jakiegos 1,5 tygodnia,stezenie 0,025.
i tu moje pytanie ,watpliwosc: jako ,ze walę go sobie na facjate co dwa dni,lub zgola codziennie, a brak jakiegokolwiek podraznienia,buraka,wylin ka tez taka se zastanawiam sie czy nie podrasowac sobie kuracji jakims kwasiorkiem np migdałem.
tzn ja zazwyczaj podchodze do tego typu kuracji jak pies do jeża,po wyczytaniu historii o odpadaniu polowy twarzy z czaszki,wole byc ostrozna,jakkolwiek zauwazam,ze moja skora raczej nie boi sie ostrzejszych terapii.np. 20% peeling migdalowy posmyrał mnie ledwie.

no wiec ,czy moge sobie ukrecic powiedzmy tonik tak z 10 procent i dawac go na zmiane z atre? np 1 dzien atre,drugi migdal i tak na zmiane. oczywiscie w razie podraznien cos zmodyfikuje czestotliwosc,tylko moje pytanie brzmi czy taka terapia ma sens,raz czytam ze kwasy i retinoidy sie wzajemnie uzupelniaja,innym razem ,ze wrecz przeciwnie.
mam podobną twarz do twojej zero podraznienia przy 40 % glikolu
z czego się ciesze

ja bym na razie nie ryzykowała tak szybko za krótko uzywasz artre, dla skóry to moze byc szok, a nalezy tylko sie cieszyc ze nie masz tak nasilonych objawów, jak juz będziesz zaprawiona w retionoidach wtedy próbuj
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 18:27   #3461
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

A ja sie tak zatsnawiam, o skóra mi ladnieje i nie chciałabym okropnego wysypu i łusczenia mimo stosowani retinoiów, czy jest taka mozliwosc ze stosowałabym je tylko raz w tygodniu i ni więcej? licze si e z tym ze będa wolniej działały, ale czy sobie tym nie zaszkodzę?


wiem tez ze wysyp moze sie pojawic tak jak i łuszcenie, ale czy ogólnie cos takiego jest do przejscia?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 14:16   #3462
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm

Witajcie
Dołącza kolejna Atredermowiczka Używam Atredermu od 15 września. Na początku w pierwszym tygodniu miałam bardzo podrażnioną skóre posmarowałam się nim wtedy 2 noce pod rząd pieczenie okropne skóra złaziła płatami,każdy krem powodował pieczenie.Najgorzej miałam na brodzie skórki wtedy musiałam zrolowac olejkiem 3 razy pod rzad Teraz nakładam go max 3 noce i potem robie przerwe kilka dni. Łuszczę sie teraz tylko na brodzie i wokół ust reszta twarzy zero łuszczenia tylko zaczerwieniona i podrażniona troche.
Powiedzcie mi czy maść sutkowa w ross jest dostępna? Niestety nie mam możliwości teraz żeby wpaść do ross więc bardzo proszę o odpowiedz
Możecie mi polecić jeszcze bardzo łagodny płyn micelarny ? Chodzi mi też o to żeby nadawał się do przecierania oczu żeby nie podrażniał.
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 14:39   #3463
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Atrederm

tak powiem o metodzie na pozbywanie się skórek, bo odkryłam go i wydaje mi się, że może być całkiem pomocny dla wielu z Was, a przy okazji nie podrażnia i nie ździera zdrowego naskórka.
Otóż zrobiłam powrót do wzorcowego OCM, do tej pory myłam twarz olejkiem a potem zmywałam olej mydłem alepp. Ale ten sposób jednak sprawiał, że skórki były, mydło podsuszało i tak za wiele to nie pomagało.
Wzięłam więc ściereczkę z microfibry, o ile odstawiłam ją x czasu temu ze względów higienicznych, to jednak olej na twarzy i ciepła ściereczka pozbywają się większości skórek, a skóra zostaje ładnie nawilżona resztką olejku.
Może komuś metoda się przyda, jest to bardzo pomocne rano kiedy mam nałożyć makijaż, a boję się, że on odejdzie od twarzy wraz ze skórą
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 08:46   #3464
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Ja zaczęłam stosować Atre codziennie. Może trochę za szybko, ale stosowałam go najpierw co 3 dni(2x) potem co 2dni(2x) a teraz 3dni z rzędu. Nie mam podrażnienia, skóra lekko przesuszona, ale powiem szczerze, że stosując codziennie łuszczenie jest mniejsze i bardziej do opanowania(jak na razie). Odkryłam też, że skóra o wiele lepiej rano wygląda jak stosuję go solo na wieczór, pierwsze dwa razy po wchłonięciu sie atre, odczekłam jakąś godz. a może dłużej i posmarowałam jednej nocy cethapilem, drugiej emolium. Zrobiłam to bo po wchłonięciu atre czułam straszne ściągnięcie skóry i mnie to denerwowało, ale efekt choć na początku dobry to rano budziłam się z szorstką i suchą skórą, a wczoraj wieczorem posmarowałam się samym atre i tak zostawiłam, rano czułam ściągnięcie skóry, ale nie jest ona aż tak bardzo szorstka i sucha(dziwne) i wydaje mi się, że zaskórniki zmalały.
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 09:03   #3465
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Byłam dziś u dermatolog, powiedziała mi, żebym stosowała Atrederm tylko na plecy, a na twarz Zorac. Muszę się zastanowic, może rzeczywiście płyny z alkoholem nie wpływają na moją cerę zbyt korzystnie ;/
I co w końcu stosujesz na twarz atrederm czy zorac?

Ja się ciagle zastanawiam nad atrederm ale oczywiście boje się wysypu bo trochę tych nieszczęsnych zaskórników zamkniętych mam
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 09:20   #3466
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm

A ja zaprawiona w bojach, używam raz w tygodniu Atre 0,05 ( a otwarłam go w grudniu 2012, więc nie jako jest zwietrzały) i jak ja się pięknie łuszczę W sobotę ew. niedziele smaruje się Atre a do czwartku linieje. Zauważyłam, że ogromne znaczenie mają wszelakie zabiegi "przed" położeniem Atre. Na razie taki sposób mi wystarcza, bo w zeszłym roku im częściej się smarowałam tym mniejsze było łuszcze. Nie mogę się doczekać, aż otworzę nową flachę Atre 0,05
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:54   #3467
LucasTaylor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 45
Dot.: Atrederm

Hey, a ja mam takie pytanie. Może mi ktoś polecić dobry nawilżacz na rano ??
Używam Atrederm 0,5 bo na mnie nic nie dziala jakos , a to bardzo skutecznie złuszcza. Więc albo trądzik albo czerwona buźka xD i o...

Używam (pharmaceris octopirox) ale zdaje mi sie ze troceh zapycha i tak też przeczytałem w necie.
LucasTaylor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 17:48   #3468
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
I co w końcu stosujesz na twarz atrederm czy zorac?

Ja się ciagle zastanawiam nad atrederm ale oczywiście boje się wysypu bo trochę tych nieszczęsnych zaskórników zamkniętych mam
Stosuję Atrederm i wreszcie się łuszczę Łuszczenie jest niewielkie, ale stałe, praktycznie cały czas mam skórki. Na razie nie chcę odstawiać Atredermu, bo nie ma sensu, mam zamiar stosować przynajmniej 4 miesiące
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 17:50   #3469
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Stosuję Atrederm i wreszcie się łuszczę Łuszczenie jest niewielkie, ale stałe, praktycznie cały czas mam skórki. Na razie nie chcę odstawiać Atredermu, bo nie ma sensu, mam zamiar stosować przynajmniej 4 miesiące
A jak tam Twoje zaskórniki się mają ? skończył Ci się juz wysyp?
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 18:25   #3470
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
A jak tam Twoje zaskórniki się mają ? skończył Ci się juz wysyp?
Nie do końca. Już mi zdecydowanie mniej wyskakuje, ale co jakiś czas zaskórnik przeradza się w pryszcza;/ Większość zaskórników nadal siedzi, niektóre tak jakby usychają, lekko zdrapuję i odpadaja
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 18:32   #3471
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Nie do końca. Już mi zdecydowanie mniej wyskakuje, ale co jakiś czas zaskórnik przeradza się w pryszcza;/ Większość zaskórników nadal siedzi, niektóre tak jakby usychają, lekko zdrapuję i odpadaja
ile TY juz wlaściwie używasz atredermu?
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:50   #3472
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
A jak z decyzją odnośnie izotretinoiny ? Nie daj się prosić tylko cyknij i wstaw fotkę "teraz" i za jakiś czas po tym hardkorze . A kiedy zaczynasz zabiegi u dermy ? I jak to będzie wyglądać logistycznie, że jak zabieg ot nie atre i między zabiegami atre ?
na razie jestem na nie co do izo. kusi, ale za dużo opinii się naczytałam...
foty wstawię dwie za jakiś czas, przed i po
pierwszy zabieg mialam 20.09, następny mam za niecałe 3 tygodnie
a atre mogę normalnie używać - kilka dni po zabiegu i tydzień przed zabiegiem już nie używać
Cytat:
Napisane przez LucasTaylor Pokaż wiadomość
Hey, a ja mam takie pytanie. Może mi ktoś polecić dobry nawilżacz na rano ??
Używam Atrederm 0,5 bo na mnie nic nie dziala jakos , a to bardzo skutecznie złuszcza. Więc albo trądzik albo czerwona buźka xD i o...

Używam (pharmaceris octopirox) ale zdaje mi sie ze troceh zapycha i tak też przeczytałem w necie.
może avene https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cicalfate.html
nadaje się pod makijaż, jest lekki, a jednocześnie fajnie nawilża

Edytowane przez peach_passion
Czas edycji: 2013-10-01 o 19:55
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 09:11   #3473
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Mam za sobą 2 tyg. stosowania atre, gdzie 4 ostatnie noce pod rząd się nim smaruje. Wiem, że to zbyt szybko na jakieś spektakularne efekty, ale już zauważyłam jedną rzecz na plus. przed kuracją miałam pełno takich małych czarnych kropeczek, chyba w każdym możliwym porze skóry, były one widoczne z bardzo bliskiej odległości, najlepiej po myciu twarzy i po lekkim naciągnięciu skóry pod światło, pewno to były małe zaskórniki otwarte. W każdym razie teraz już ich nie ma. Reszta na razie bez zmian, no i niestety coraz więcej zaskórników zamkniętych przemienia się w czerwone pryszczyki, na szczęście te szybko się zmywają i zostają po nich strupki, co niezbyt wygląda pięknie, bo skóra nie jest super gładka, no ale mam nadzieję, że jak już wszystkie wyjdą to się skończy i będzie lepiej. ;-)
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 14:51   #3474
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Atrederm

Mam wrażliwą skórę, ale także bardzo zanieczyszczoną. Używam Atre od końca lipca, w trakcie wakacji oczywiście używałam 2,3 dni pod rząd, natomiast teraz, gdy muszę raczej pokazywać się ludziom stosuję raz na godzinę i następnego dnia na całą noc. Łuszczenie na początku było większe, ale już widzę, że rozpoczęcie kuracji było strzałem w dziesiątkę Nie jest jeszcze idealnie, moim ogromnym problemem są zaskórniki, otwarte jak i zamknięte. Okropnie wysypywało mnie na policzkach, czyli tam gdzie zaskórniki zamknięte, teraz już się wszystko normuje Jestem już trochę uzależniona od Atre, bo śniło mi się ostatnio nawet, że zdejmowałam z brody taki wieeelki płat skóry Planuję stosować atre w tym systemie raz na tydzień do grudnia/stycznia (zobaczę jak to będzie), a potem może maseczka z kwasem glikolowym. Atre podrażnia i buraczy okropnie, ale przynajmniej cera jest o wiele czystsza
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 15:49   #3475
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm

u mnie dziś bedzie 5 noc z Atredermem
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 16:39   #3476
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Milena_ 798 Pokaż wiadomość
u mnie dziś bedzie 5 noc z Atredermem
i jak?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:00   #3477
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Może ktoś jest chętny by wstawić jakieś zdjęcia bo bardzo jestem ciekawa jak na Was działa atrederm sama prawdopodobnie nielugo zaczne stosować atrederm i postaram się wstawić zdjęcia
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2013-10-02 o 17:05
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:10   #3478
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
i jak?
łuszczy mi się tylko lekko skóra wokół ust i przy nosie a tak to nic się nie dzieje. Po 3 dniach na początku było lekko podrażnione teraz nic.Mam nadzieje,że mnie nie sieknie
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 18:22   #3479
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
ile TY juz wlaściwie używasz atredermu?
na policzki gdzieś od miesiąca
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 10:15   #3480
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
A ja zaprawiona w bojach, używam raz w tygodniu Atre 0,05 ( a otwarłam go w grudniu 2012, więc nie jako jest zwietrzały) i jak ja się pięknie łuszczę W sobotę ew. niedziele smaruje się Atre a do czwartku linieje. Zauważyłam, że ogromne znaczenie mają wszelakie zabiegi "przed" położeniem Atre. Na razie taki sposób mi wystarcza, bo w zeszłym roku im częściej się smarowałam tym mniejsze było łuszcze. Nie mogę się doczekać, aż otworzę nową flachę Atre 0,05
no co Ty piszesz.., ale zazdroszcze. ja stosuje 0,05 codziennie/co 2 dni na plecy i poki co mam stany zaognione, ale chce uderzyc glebiej przez to, zeby zedrzec nieco te skore, no i zaatakowac male podskorne stany zapalne (zaczely wychodzic po wakacjach nieco wyzej od krzyza ). luszcze sie malymi skorkami, chcialabym, zeby platami mi odchodzil ten naskorek . do konca tygodnia wycisze skore, niech sie goi.. i sprawdze, jak to pojdzie w stosowaniu atredermu rzadziej. jaki robisz podklad? smarujesz spirytusem?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.