Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 14:46   #3001
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za odpowiedź
w sumie to mamy podobną kurację. też byłam na unidoxie, przeszłam na tetralysal, bo nie jest fotouczulający.
zewnętrznie dalacin T (tez ma ten clindacostam) i punktowo fucidin, potem mam zmienic na aknemycin, ale ten normalny. lekarka powiedziala, ze moge dokonczyc opakowanie Epiduo, ale chyba z niego zrezygnuje, bo jakos nie moge sie przekonac.
btw, to fajnie, ze po dwoch tygodniach masz poprawe. bo ja to po dwoch tygodniach mialam armagedon- wywalalo mi wszystko na wierzch.. ;/
Ja tez bardzo sie ciesze, ze tak szybko widac wyniki. Dodam, ze jest tez duza poprawa na plecach i dekolcie, gdzie tez mialam istna masakre. Nawet moj TZ zauwazyl roznice i powiedzial, ze mam pieknie wszystko zagojone.
A w jakim stanie jest teraz twoja skora i jak dlugo juz sie leczysz?

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
kończę bardzo podobną kurację
z tym, że się maluję, bo bez tego bym nie dała rady...
efekt super: raz na dwa tygodnie coś mi wyskoczy...
zostały tylko przebarwnie...
Malowanie zostalo mi zabronione przez derme wiec grzecznie podkulilam ogon i posluchalam. Ja tez nie moglam sobie wyobrazic pokazania sie ludziom bez make upu, na poczatku chcialam chodzic kanalami ale wszystko pieknie sie zagoilo juz w pierwszym tyg. kuracji a teraz jest juz tylko lepiej i lepiej. Makijazu nadal nie uzywam (oprocz tuszu do rzes) i moj TZ jest wniebowziety bo moze wtulac sie i calowac moje policzki ile wlezie Wczesniej mial zakaz aby nie naruszyc mi makijazu .
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 15:25   #3002
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo sie ciesze, ze tak szybko widac wyniki. Dodam, ze jest tez duza poprawa na plecach i dekolcie, gdzie tez mialam istna masakre. Nawet moj TZ zauwazyl roznice i powiedzial, ze mam pieknie wszystko zagojone.
A w jakim stanie jest teraz twoja skora i jak dlugo juz sie leczysz?
lecze sie od.. lutego?
najpierw zaczelam sama smarowac sie Epiduo i dostalam totalnego wysypu. poszlam do dermy, przepisala mi Unidox. wysyp trwal nadal. zmienilam dermatologa i ten przepisal mi kuracje opisana powyzej.
niby najgorsze mam juz za soba, ale mecze sie dalej z pryszczami (bardziej takimi gulkami podskornymi) i niestety przebarwieniami. to moje najwieksze utrapienie, bo nie pozbede sie ich tak latwo...
a ty njie masz przebarwien? ;>
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 15:57   #3003
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo sie ciesze, ze tak szybko widac wyniki. Dodam, ze jest tez duza poprawa na plecach i dekolcie, gdzie tez mialam istna masakre. Nawet moj TZ zauwazyl roznice i powiedzial, ze mam pieknie wszystko zagojone.
A w jakim stanie jest teraz twoja skora i jak dlugo juz sie leczysz?



Malowanie zostalo mi zabronione przez derme wiec grzecznie podkulilam ogon i posluchalam. Ja tez nie moglam sobie wyobrazic pokazania sie ludziom bez make upu, na poczatku chcialam chodzic kanalami ale wszystko pieknie sie zagoilo juz w pierwszym tyg. kuracji a teraz jest juz tylko lepiej i lepiej. Makijazu nadal nie uzywam (oprocz tuszu do rzes) i moj TZ jest wniebowziety bo moze wtulac sie i calowac moje policzki ile wlezie Wczesniej mial zakaz aby nie naruszyc mi makijazu .

podziwiam, ja bym nie dała rady

ja biorę unidox już 3 miesiąc... zostało mi jeszcze trochę ponad tydzień brania... boję sie, że jak odstawię to trądzik wróci
czytałam, że często się to zdarza...
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 16:37   #3004
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
lecze sie od.. lutego?
najpierw zaczelam sama smarowac sie Epiduo i dostalam totalnego wysypu. poszlam do dermy, przepisala mi Unidox. wysyp trwal nadal. zmienilam dermatologa i ten przepisal mi kuracje opisana powyzej.
niby najgorsze mam juz za soba, ale mecze sie dalej z pryszczami (bardziej takimi gulkami podskornymi) i niestety przebarwieniami. to moje najwieksze utrapienie, bo nie pozbede sie ich tak latwo...
a ty njie masz przebarwien? ;>
Kurcze, mi to juz takie podskorne gole nie wyskakuja odkad zaczelam brac Unidox wiec dziwne. Na gule bardzo dobrze u mnie dziala wlasnie Aknemycin plus poniewaz nie pozwala jej sie przebic i jak tylko czulam bol i wiedzialam, ze bedzie gula to Aknemycin i za 2-3 dni zagojone a gula nie wyszla. Pewnie, ze mam przebarwienia oraz takie male wglebienia, mialam bardzo silny tradzik. Najwieksze przebarwienie zostalo mi na prawym policzku po guli, ktora sie goila przeszlo miesiac... Mam zamiar zaczac walczyc z przebarwieniami jak zakoncze leczenie.

Mon88,

ja wiem, ze jest ciezko ale teraz wydaje mi sie, ze lepiej wygladam bez makeupu bo nie oszukujmy sie, jezeli ktos ma wulkany takie jak ja mialam to zaden make up i tak nie pomoze i widac te nierownosci na skorze.
Zawsze jak zmywalam wieczorem make up (a dodam ze uzywalam tylko lekkiego mineralnego) to moja skora byla blada i jakas taka niewyrazna. Teraz jakby odzyla, serio. Widze, ze nie noszenie niczego bardzo jej sluzy!!! Nabrala innego koloru.
Ja tez sie obawiam powrotu tradziku ale wierze w moja derme! I ufam, ze pokonam to swinstwo raz na zawsze!
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 17:27   #3005
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

szkoda, ze mi moja nie przepisala aknemycinu plus.. moze by lepiej dzialal od tego zwyklego. ale nie narzekam, poki jeszcze nawet nie uzylam.

dziewczyny, wy na moim miejscu uzywalybyscie jeszcze tego Epiduo? zostalo mi prawie polowa tubki..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 19:03   #3006
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
szkoda, ze mi moja nie przepisala aknemycinu plus.. moze by lepiej dzialal od tego zwyklego. ale nie narzekam, poki jeszcze nawet nie uzylam.

dziewczyny, wy na moim miejscu uzywalybyscie jeszcze tego Epiduo? zostalo mi prawie polowa tubki..

A ile go używasz?
mam znajomą, która się wyleczyła epiduo, ale stosowała baaaardzo długo... kilkanascie miesięcy jak nie dłużej
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 19:58   #3007
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

z epiduo to dziwna historia. dostalam go rok temu i mialam smarowac na przebarwienia (co za glupotka -,-). wykupilam dwa opakowania, trzecie uzywalam juz na cala twarz i dlatego mnie wysypalo.
mimo wszystko jednak bd uzywac co drugi dzien (tak mi derma kazala, zeby nie podraznic), bo tylko on sposrod wszystkich lekow, jakie mam, zawiera nadtlenek.. wlasciwie to tylko on jest na zaskorniki.

btw, uzywacie ejszcze jakis tabletek z witaminami do skory tradzikowej, typu Visaxinum czy cos? zastanawiam sie, czy czegos sobie czasem nie kupic..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 20:51   #3008
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
z epiduo to dziwna historia. dostalam go rok temu i mialam smarowac na przebarwienia (co za glupotka -,-). wykupilam dwa opakowania, trzecie uzywalam juz na cala twarz i dlatego mnie wysypalo.
mimo wszystko jednak bd uzywac co drugi dzien (tak mi derma kazala, zeby nie podraznic), bo tylko on sposrod wszystkich lekow, jakie mam, zawiera nadtlenek.. wlasciwie to tylko on jest na zaskorniki.

btw, uzywacie ejszcze jakis tabletek z witaminami do skory tradzikowej, typu Visaxinum czy cos? zastanawiam sie, czy czegos sobie czasem nie kupic..
Wg mnie te wszystkie sumplementy diety dla tradzikowcow to tylko nabijanie kieszeni firmam farmaceutycznym. Lepiej zrobisz, jak bedziesz pila codziennie herbatke z bratka
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 21:00   #3009
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Wg mnie te wszystkie sumplementy diety dla tradzikowcow to tylko nabijanie kieszeni firmam farmaceutycznym. Lepiej zrobisz, jak bedziesz pila codziennie herbatke z bratka
Fakt, większość tych cudownych tabletek można sobie o kant tyłka rozbić, nie są warte złamanego grosza. Ale jeśli trafi się na suplement, który ma chociaż 200mg laktoferryny w dziennej dawce (bo w sumie to ją najczęściej pakują do tych tabletek), to można pobrać, bo taka dawka zmniejsza przetłuszczanie skóry i rzeczywiście może wspomóc.
Bo wyleczyć nie wyleczy, ale coś da.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 21:28   #3010
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

czy laktocer nie ma czasem takiej dawki?
bralam go przez kilka miesiecy i nie zauwazylam zadnej poprawy w przetluszczaniu
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 21:36   #3011
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
czy laktocer nie ma czasem takiej dawki?
bralam go przez kilka miesiecy i nie zauwazylam zadnej poprawy w przetluszczaniu
Ma Do tego jeszcze cynk. Dlatego patrząc po składzie, jest chyba dobrym wyborem.
Szkoda, że Ci nie pomógł. Ale każdej skórze niestety służy co innego i dlatego ciężko jest cokolwiek komukolwiek dobrać
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 21:39   #3012
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

a czy jakis inny srodek tez ma tyle laktoferryny? z tego co pamietam, to laktocer nie nalezy tez do najtanszych, prawda?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 21:50   #3013
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
a czy jakis inny srodek tez ma tyle laktoferryny? z tego co pamietam, to laktocer nie nalezy tez do najtanszych, prawda?
Face Okey, FemiFeral (ten jeszcze ma witaminy dodatkowo), ale cenowo wychodzi bardzo podbnie
Ale może gdyby pić serwatkę, to coś by dało Nie mam pojęcia, zaraz spróbuję coś znaleźć na ten temat.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...light=serwatka
W pierwszym poście coś jest, ale w sumie to nie temat o wpływie na cerę.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 22:03   #3014
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

chyba sprobuje jeszcze raz z tym Laktocerem. moze na efekty trzeba czekac dluzej...
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:12   #3015
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
chyba sprobuje jeszcze raz z tym Laktocerem. moze na efekty trzeba czekac dluzej...
A nie szkoda ci kasy na cos takiego? Nie lepiej poczekac az pojdziesz do dermy i zapytasz czy to w ogole cos daje i czy ma sens kupowac takie suplementy? A w miedzy czasie bratek bo jest taniej
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:25   #3016
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ale jestem na siebie wściekła
Już nie miałam żadnego prychola i oczywiście wczoraj znalazłam na policzku malutkie "coś" i oczywiście musiałam to wycisnąć.Dziś mam na policzku wielką gulę z ropą w środku, wygląda jak rana po oparzeniuPosmarowała m to rano resztką epiduo,na noc smaruję się duac-iem. Nie wiem czy nie zrobię sobie krzywdy maltretując ta ranę tymi lekami.
Proszę napiszcie mi co z tym zrobić bo za tydzień mam imprezę firmową a z takim ryjem to co najwyżej mogę iść straszyć dzieci w pobliskim przedszkolu:cry :
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 11:38   #3017
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Ale jestem na siebie wściekła
Już nie miałam żadnego prychola i oczywiście wczoraj znalazłam na policzku malutkie "coś" i oczywiście musiałam to wycisnąć.Dziś mam na policzku wielką gulę z ropą w środku, wygląda jak rana po oparzeniuPosmarowała m to rano resztką epiduo,na noc smaruję się duac-iem. Nie wiem czy nie zrobię sobie krzywdy maltretując ta ranę tymi lekami.
Proszę napiszcie mi co z tym zrobić bo za tydzień mam imprezę firmową a z takim ryjem to co najwyżej mogę iść straszyć dzieci w pobliskim przedszkolu:cry :
Nie wolno ruszać/wyciskać!

Na prawdę, mi udało się odzwyczaić, buzia na prawdę lepiej wygląda. Poza tym łatwiej jest zakryć coś drobnego - co widzimy tylko my w lustrze, aniżeli taką wielką gulę.

Może pomogłaby coś maść cynkowa, ale ona może schować tą gulę, a równie dobrze wyciągnąć ją na wierzch - nigdy nie wiadomo.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 12:44   #3018
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Ale jestem na siebie wściekła
Już nie miałam żadnego prychola i oczywiście wczoraj znalazłam na policzku malutkie "coś" i oczywiście musiałam to wycisnąć.Dziś mam na policzku wielką gulę z ropą w środku, wygląda jak rana po oparzeniuPosmarowała m to rano resztką epiduo,na noc smaruję się duac-iem. Nie wiem czy nie zrobię sobie krzywdy maltretując ta ranę tymi lekami.
Proszę napiszcie mi co z tym zrobić bo za tydzień mam imprezę firmową a z takim ryjem to co najwyżej mogę iść straszyć dzieci w pobliskim przedszkolu:cry :
Oj, kurde no nie warto ruszac nic malego, bo zawsze moze to grozic koszmarkiem po fakcie! Nie wiem czy masz mozliwosc isc szybko po recepte do dermy ale u mnie swietnie dziala Aknemycin Plus - swietnie goi i zasusza ropniaki, czasem ropa po prostu sama wychodzila po 2-3 dniach stosowania, bez zadnego naciskania. Stosuje rano i wieczorem. Nie dotykaj tego i juz nie maltretuj dalej.
Powodzienia!
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 16:03   #3019
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
A nie szkoda ci kasy na cos takiego? Nie lepiej poczekac az pojdziesz do dermy i zapytasz czy to w ogole cos daje i czy ma sens kupowac takie suplementy? A w miedzy czasie bratek bo jest taniej
sens w tym, ze kiedys derma mi to polecila wlasnie
a do bratka mam niechec, bo mnie wysypalo po nim
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 16:29   #3020
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
sens w tym, ze kiedys derma mi to polecila wlasnie
a do bratka mam niechec, bo mnie wysypalo po nim
AAA, no chyba, ze tak. Ja ale jestem sceptycznie nastawiona do tego, ze derma mi poleca jakies drogie suplementy diety bo zaraz sobie wyobrazam, ze dostaje za to po prostu kase od producenta albo wakacje w tropikach
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 16:31   #3021
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

wakacje w tropikach to strzal w dziesiatke! moja byla derma wlasnie wrocila z Majorki
wiesz.. wszyscy zachwalaja teraz ten Laktocer. albo maja dobra reklame, albo te tabletki naprawde dzialaja


pytalam juz o to wczesniej, ale nikt nie odpowiedzial.
czy ktoras z was uzywa pudru? bo ja bym z checia znalazla jakis taki niezapychajacy.. tylko boje sie, ze takiego nie ma
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę

Edytowane przez dontknow
Czas edycji: 2011-05-13 o 16:34
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 16:36   #3022
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
wakacje w tropikach to strzal w dziesiatke! moja byla derma wlasnie wrocila z Majorki
wiesz.. wszyscy zachwalaja teraz ten Laktocer. albo maja dobra reklame, albo te tabletki naprawde dzialaja


pytalam juz o to wczesniej, ale nikt nie odpowiedzial.
czy ktoras z was uzywa pudru? bo ja bym z checia znalazla jakis taki niezapychajacy.. tylko boje sie, ze takiego nie ma
Jezeli sprobojesz to potem daj znac czy pomoglo, ale to pewnie tak za 2-3 miesiace hehe.
Co do pudru chyba dziewczyny wyzej polecaly skrobie. Sama od siebie polecam zero makeupu na buzi
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:19   #3023
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

nikita wiem, ale ja nigdy sie na taki wyczyn nie zdobede. na pewno nie z taka twarza
skrobi sie boje.. mialam juz puder bambusowy i on chyba mnie zapchal ale nie jestem pewna, czy to byla jego wina.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:25   #3024
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
nikita wiem, ale ja nigdy sie na taki wyczyn nie zdobede. na pewno nie z taka twarza
skrobi sie boje.. mialam juz puder bambusowy i on chyba mnie zapchal ale nie jestem pewna, czy to byla jego wina.
Jezeli uzywasz juz podkladu to nie dawaj juz na twarz kolejnej warstwy jaka jest puder. Im mniej tym lepiej. Wiem, ze masz tlusta cere i ze sie swiecisz ale lepiej przylozyc chusteczke niz potem leczyc 5 prycholi, ktore ci wyskoczyly bo puder cie zapchal... Ja kiedys uzywalam Blota z MAC i ten matowi baardzo dobrze ale mialam wrazenie, ze tez mnie zaczal zapychac.
Ja wiem, ze jest ciezko sie przelamac by isc na ulice bez makeupu, wierz mi. Ale to takie zamkniete kolo bo chocbys nie wiem jak dobry i lekki podklad miala to nasze cery go i tak nie beda tolerowac a zarazki i tak beda sie na tej powloce tluszczu i podkladu zbierac. Moze na poczatek spoboj z tego zrezygnowac w czasie wakacji lub urlopu?
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:00   #3025
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

nie, nie, nie ma bata. nie przekonasz mnie
poza tym, tamten tradzik wyleczylam nakladajac podklad Toleriane, to teraz tez dam rade
naprawde cie podziwiam za te odwage, ale dla mnie to nieosiagalne
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:20   #3026
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
nie, nie, nie ma bata. nie przekonasz mnie
poza tym, tamten tradzik wyleczylam nakladajac podklad Toleriane, to teraz tez dam rade
naprawde cie podziwiam za te odwage, ale dla mnie to nieosiagalne

ja też, jak już pisałam - podziwiam
ja nawet do supermarketu czy na rower podkład nakładam, więc do znajomych mi ludzi bym w życiu bez nie wyszła

ja używam skrobii i mnie nie zapycha spróbuje, stracisz najwyżej 2zł
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:38   #3027
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
ja też, jak już pisałam - podziwiam
ja nawet do supermarketu czy na rower podkład nakładam, więc do znajomych mi ludzi bym w życiu bez nie wyszła

ja używam skrobii i mnie nie zapycha spróbuje, stracisz najwyżej 2zł
Ech kobitki moje,
mnie do tego faktu pchnela desperacja bo skoro moja derma kategorycznie mi tego zabronila to ja jestem z tych, ktore dla polepszenia cery zrobia naprawde wszystko!!! Pierwszy tydzien przyznaje, ze wygladalam masakrycznie ale co, tydzien minal, teraz minal juz drugi a ja mam coraz to piekniejsza cere! Bardzo bym chciala, aby kazda z nas mogla sie cieszyc piekna i nieskazitelna cera i tego nam zycze !!!
Musi sie udac!
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 20:06   #3028
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

zaintrygowalyscie mnie ta skrobia, ale ja tak strasznie boje sie eksperymentowac.. ;(
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 21:30   #3029
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
zaintrygowalyscie mnie ta skrobia, ale ja tak strasznie boje sie eksperymentowac.. ;(
Skrobia raczej nic złego nie zrobi, przynajmniej kukurydziana, bo jest delikatniejsza i nie całkiem biała, przez co też nie będzie bielić.
Za to ziemniaczana np. mnie zapychała i uczulała, ale z tego, co wiem, baaardzo rzadko się to zdarza.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Edytowane przez jyyli
Czas edycji: 2011-05-13 o 22:31
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 22:26   #3030
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

to jaka w końcu? ziemniaczana czy kukurydziana?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.