Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-11, 09:09   #2311
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy hydrolaty z mazideł są konserwowane?
Albo te od Thanatosa i z Ecospa?
Hydrolaty z Mazideł mają o,03% konserwantu - informacja o tym jest w technicznej specyfikacji produktu. Konserwowane są też hydrolaty Thanaotosa i BU. Natomiast EcoSpa ma hydrolaty bez konserwantów i trzeba je trzymać w lodówce.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:21   #2312
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Hydrolaty z Mazideł mają o,03% konserwantu - informacja o tym jest w technicznej specyfikacji produktu. Konserwowane są też hydrolaty Thanaotosa i BU. Natomiast EcoSpa ma hydrolaty bez konserwantów i trzeba je trzymać w lodówce.

Dziękuję
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 13:49   #2313
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Mam pytanie, czy jak chce dodać do czegoś gumy ksantanowej to konieczny jest mikser?
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 18:39   #2314
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Zrobiłam przepyszny, odżywczy balsam do ust:

Oliwa z oliwek - 25% czyli 1,25 g

olej kokosowy - 20% czyli 1 g

masło karite - 15% czyli 0,5 g

wosk pszczeli - 10% czyli 0,5 g

masło kakaowe - 10% czyli 0,5 g

masło awokado - 15% czyli 0,75 g

macerat z marchwi czerwonej - dałam 10 kropli

Balasam szybko zastyga, ma piękny pomarańczowy kolor, ale nie barwi ust, jedynie nadaje taki lekki, ożywiający połysk. I jaki odżywczy, same pyszności za moich wiecznie spierzchniętych ust.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 13:24   #2315
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Zrobiłam przepyszny, odżywczy balsam do ust:

Oliwa z oliwek - 25% czyli 1,25 g

olej kokosowy - 20% czyli 1 g

masło karite - 15% czyli 0,5 g

wosk pszczeli - 10% czyli 0,5 g

masło kakaowe - 10% czyli 0,5 g

masło awokado - 15% czyli 0,75 g

macerat z marchwi czerwonej - dałam 10 kropli

Balasam szybko zastyga, ma piękny pomarańczowy kolor, ale nie barwi ust, jedynie nadaje taki lekki, ożywiający połysk. I jaki odżywczy, same pyszności za moich wiecznie spierzchniętych ust.
Jejku, jak ci zazdroszcze.... Uwielbiam balsamy do ust! Nie ruszam się bez nich nigdzie, bo też permanentnie jestem spierzchnięta. Używałam kiedyś samego masła karite do ust i było super, ale jeszcze dodać wosk pszczeli i masło kakaowe, to już pełen wypas!
W ogóle, to wszystkie składniki kupiłaś na mazidłach?

Ogólnie ja przezywam ostatnio maziłowy zastój, bo skończył mi się glikol propylenowy. Serum z wit. C na bazie alkoholu mi nie podchodzi, a dla samego glikolu, to nie chce mi się wysyłać zamówienia. Teraz przynajmniej będę mieć motywację, żeby sobie balsamik zrobić
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:11   #2316
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
W ogóle, to wszystkie składniki kupiłaś na mazidłach?
Masło kakaowe - miałam próbkę z Mazideł, wosk pszczeli i masło awokado z wymiany. Pełnowymiarowe opakowania to mam jedynie: oliwę z oliwek, masło karite oraz macerat marchwiowy. Do balsamu dodałam też, o czym zapomniałam napisać, łyżeczkę miodu. Balsam jest fajny, dobrze nawilża/natłuszcza, ale mógłby być bardziej tłusty. Ja niestety mam koszmarne problemy z wargami, teraz mniej bo jest ciepło, ale zima/jesień/wczesna wiosna to dla mnie koszmar. Mam pełno różnych balsamów, pomadek i wazelinę wiesiołkową. Te wszystkie rzeczy jakoś tam sobie radzą z moimi ustami, ale generalnie im więcej, tym lepiej, przynajmniej w moim przypadku. Miałam też kiedyś osławiony balsam Tisane, ale nie była to rewelacja
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:45   #2317
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Czy składała któraś zamówienie na mazidłach w tym tygodniu?
W poniedziałek złożyłam zamówienie, od razu pieniądze przelałam i status mojej przesyłki nadal się nie zmienił... Dodam, że wszystkie półprodukty były na stanie.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 18:00   #2318
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja pieniądze przelewałam w zeszłą środę rano, a status zmianil sie wieczorem w poniedziałek na wysłane, dzisiaj paczka doszła.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 19:38   #2319
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja złożyłam zamówienie ósmego maja (i od razu zrobiłam przelew internetowy), dziś zostało wysłane (po drodze był weekend). Czekam na olej porzeczkowy, hydrolat aloesowy, masło kakaowe i jakieś mniej ekscytujące półprodukty typu polysorbate i lecytyny Rzeczywiście, na wysyłkę trochę się czeka, ale jako stara mazidlaczka nie oczekuję już na przesyłki tak nerwowo jak na początku i specjalnie mi to czekanie nie przeszkadza.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 21:08   #2320
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ostatnim razem miałam szybką przesyłkę- 30 kwiecień zamawiane, a 8 maj przyszło, tylko że po drodze był długi weekend
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 12:09   #2321
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Czy ktoras z Was stosowala ten olejek?
http://mazidla.com/index.php?option=...d=314&Itemid=2

Czy ten olejowy ekstrakt z rozmarynu mozna bez obaw stosowac do cery naczynkowej?

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-05-16 o 15:09
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 18:38   #2322
Dagmaryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 26
GG do Dagmaryna
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Czy składała któraś zamówienie na mazidłach w tym tygodniu?
W poniedziałek złożyłam zamówienie, od razu pieniądze przelałam i status mojej przesyłki nadal się nie zmienił... Dodam, że wszystkie półprodukty były na stanie.
Ja także zamówiłam w poniedziałek rano, zaraz zapłaciłam kartą, więc kasa była natychnmiast i cisza, stan "do realizacji" i brak odp na emila
Dagmaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:47   #2323
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was stosowala ten olejek?
http://mazidla.com/index.php?option=...d=314&Itemid=2

Czy ten olejowy ekstrakt z rozmarynu mozna bez obaw stosowac do cery naczynkowej?
Ja używam, ale z innymi olejami. Nie wiem jak to jest z rozmarynem przy naczynkach

Cytat:
Napisane przez Dagmaryna Pokaż wiadomość
Ja także zamówiłam w poniedziałek rano, zaraz zapłaciłam kartą, więc kasa była natychnmiast i cisza, stan "do realizacji" i brak odp na emila
Nie martw się, rzeczywiście od jakiegoś czasu czas realizacji jest dość długi, ale kupowałam już w tym sklepie wiele razy i zawsze wszystko było w porządku. Być może Twoja paczka jest już w drodze - czasem bywa tak, że sklep ma opóźnienia w aktualizacji statusu zamówienia na stronie.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:56   #2324
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Ja używam, ale z innymi olejami. Nie wiem jak to jest z rozmarynem przy naczynkach
Zamowie i poprobuje. Mam nadzieje, ze lepsze to niz stosowac tonik BHA z glikolem, ktory nic mi nie nadaje i nie jest definitywnie dobry na naczynka. Tu przynajmniej jest wiecej skladnikow na zaskorniki plus uzyje maceratu z kasztanowca, wiec cos na naczynka tez jest. Ale sobie ukladam odpowiedz, tylko zeby zamowic. Czy Tobie kwas dobrze sie rozpuszcza w maceracie?
Z jakim olejem robisz ten olejek? Jak dla mnie to olej z czarnuszki jest drogi i myslalam, zeby go chociaz zastapic olejem z konopny, poniewaz dzialanie jest podobne.
Interesuje mnie tez olej z jojoby, ale niestety nie jest napisane na co on dokladnie jest.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:22   #2325
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Robiłam (o ile mnie pamięć nie myli) z mieszanką róży, orzecha włoskiego, jojoby... chyba Kwas rozpuszcza się bardzo łatwo i później się nie wytrąca.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:31   #2326
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziekuje bardzo za odpowiedz!
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:59   #2327
Dagmaryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 26
GG do Dagmaryna
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja także wiele razy zamawiałam w mazidłach, ale teraz po raz pierwszy jest cisza...
Jeśli chodzi o olejek z BHA to kwas zawsze osiada na dnie i wstrząsam przed użyciem (robię na maceracie brzozowym)
Dagmaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 20:54   #2328
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Zlozylam zamowienie. Juz dawno niczego nie zamawialam i troche zaskoczona bylam, ze obojetnie za ile sie zamawia trzeba placic za przesylke. 9,50 PLN to nie malo.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 21:03   #2329
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Dagmaryna Pokaż wiadomość
Ja także zamówiłam w poniedziałek rano, zaraz zapłaciłam kartą, więc kasa była natychnmiast i cisza, stan "do realizacji" i brak odp na emila
Pewnie w poniedziałek zmieni się status więc koło środy powinnyśmy mieć przesyłkę

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Nie martw się, rzeczywiście od jakiegoś czasu czas realizacji jest dość długi, ale kupowałam już w tym sklepie wiele razy i zawsze wszystko było w porządku. Być może Twoja paczka jest już w drodze - czasem bywa tak, że sklep ma opóźnienia w aktualizacji statusu zamówienia na stronie.
To też nie mój pierwszy raz ale jeszcze nigdy nie było tak długo. Po prostu czekam na składniki i stoję z kręceniem
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 22:05   #2330
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Co do opóźnień: pytałam kiedyś Limarii o moją przesyłkę i odpowiedziała mi, że zamówienia są realizowane w ciągu 3 dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na konto. Jak się doda to plus czas wpływania na konto plus jakiś weekend czy jednodniowe opóźnienie to mamy dłuższy czas wysyłki.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 13:49   #2331
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
MACERAT Z KASZTANOWCA NA NACZYNKA-ktoś używał???

Czytałam na jednym forum że bardzo pomaga na naczynka i rumień tylko że nigdzie w slepach zielarskich nie moge go dostać zostaje tylko zamówić przez internet z kolei Pani z apteki odradziła ten pomysł ponieważ takie specyfiki mogą być nieznanego pochodzenia.Czy któraś z was stosowała może macerat z kasztanowca i gdzie go zakupiła??? pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 14:38   #2332
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: MACERAT Z KASZTANOWCA NA NACZYNKA-ktoś używał???

Ja stosowałam macerat z kasztanowca na naczynka. Nie miałam wielkiego problemu z pękającymi naczynkami - jedynie kilka średnio rozległych pajączków w okolicy nosa i policzków, ale mogę kasztanowca polecić z czystym sumieniem - po kilku tygodniach w miarę regularnego stosowania pajączki zniknęły. Skóra stała się również mniej podatna na zaczerwienienia.
Kasztanowiec jest naprawdę świetny na problemy z pękającymi naczynkami krwionośnymi i wzmocnienie skóry. Efekty zależą od skali problemu. Jeżeli jest duży, to warto stosować jeszcze inne preparaty, ale przy mniejszych może sobie poradzić nawet sam.
Macerat możesz dostać np. w Mazidłach: http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Sklep jest pewny, więc nie ma się czego obawiać.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:11   #2333
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziewczyny, planuje zrobić "hair inhibitor".
Czy macie porównanie między serum z telocapilem z Mazideł a ekstaktem z soi (przepis z LU)? Co lepsze?
Aha, i jak stosujecie mocznik przeciw wrastaniu włosków?
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:17   #2334
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Porównania niestety nie mam Zdecydowałam się na soję, bo uznałam że jeśli nie sprawdzi się jako włosowstrzymywacz, to wyląduje na twarzy (i póki co używam jej tylko do twarzy...)
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:36   #2335
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Pewnie też zamówię serum z soją, bo tańsze i szybsze do wykonania.
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 22:16   #2336
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: MACERAT Z KASZTANOWCA NA NACZYNKA-ktoś używał???

Nie wiedziałam, że kasztanowiec ma tak dobre działanie na naczynka, ale napewno przetestuję. Jeśli chodzi o mazidła to również mogę polecić z czystym sumieniem
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 09:48   #2337
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Ja stosuję ten macerat:)

Ja stosuję ten macerat z kasztanowca. Kupiłam w Mazidłach. Jest rewelacyjny na naczynka, tzn. u mnie problemem były czerwone poliki. Macerat daje natychmiastowe ukojenie, jest cudownie gładki, lekki i szybko się wchłania. Robię sobie na noc taki mix: 1-2 krople maceratu, większa kropla kwasu hialuronowego i do tego ze 2 krople wit. E, wszystko oczywiście z Mazideł. To moje serumowe KWC. Pięknie nawilża, zarówno naskórek jak i głębsze partie (macerat i kwas), do tego odżywia - wit. E. Rumień już mam mniejszy, a stosuje macerat od niedawna - tak. ok 2 tyg. Polecam. Można też dodać d-pantenolu. Serum warto stosować na noc bo jest dość tłuste i trzeba chwilę czekać aż sie wchłonie.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 11:05   #2338
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Ja stosuję ten macerat:)

Ja teraz czekam na składniki do serum antycellulitowego. Może któraś stosowała?
http://www.mazidla.com/index.php?opt...id=95&Itemid=2
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 11:51   #2339
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Ja stosuję ten macerat:)

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja stosuję ten macerat z kasztanowca. Kupiłam w Mazidłach. Jest rewelacyjny na naczynka, tzn. u mnie problemem były czerwone poliki. Macerat daje natychmiastowe ukojenie, jest cudownie gładki, lekki i szybko się wchłania. Robię sobie na noc taki mix: 1-2 krople maceratu, większa kropla kwasu hialuronowego i do tego ze 2 krople wit. E, wszystko oczywiście z Mazideł. To moje serumowe KWC. Pięknie nawilża, zarówno naskórek jak i głębsze partie (macerat i kwas), do tego odżywia - wit. E. Rumień już mam mniejszy, a stosuje macerat od niedawna - tak. ok 2 tyg. Polecam. Można też dodać d-pantenolu. Serum warto stosować na noc bo jest dość tłuste i trzeba chwilę czekać aż sie wchłonie.
No, też polecam witaminę E. Skóra jest po niej lepiej nawilżona i taka bardziej elastyczna.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-19, 14:38   #2340
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Ja stosuję ten macerat:)

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja stosuję ten macerat z kasztanowca. Kupiłam w Mazidłach. Jest rewelacyjny na naczynka, tzn. u mnie problemem były czerwone poliki. Macerat daje natychmiastowe ukojenie, jest cudownie gładki, lekki i szybko się wchłania. Robię sobie na noc taki mix: 1-2 krople maceratu, większa kropla kwasu hialuronowego i do tego ze 2 krople wit. E, wszystko oczywiście z Mazideł. To moje serumowe KWC. Pięknie nawilża, zarówno naskórek jak i głębsze partie (macerat i kwas), do tego odżywia - wit. E. Rumień już mam mniejszy, a stosuje macerat od niedawna - tak. ok 2 tyg. Polecam. Można też dodać d-pantenolu. Serum warto stosować na noc bo jest dość tłuste i trzeba chwilę czekać aż sie wchłonie.

Robię takie samo serum i też polecam
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.