Prośba (desperacka ;)) do Agi BJ i Pomadki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-17, 17:39   #31
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Prośba (desperacka ;)) do Agi BJ i Pomadki

Walczę z trójkątem i przegrywam A kreskę lineren prowadzę dokładnie jak gosik.s - ciągnę w dół, prosto próbowałam, ale za Chiny nie chce mi wyjść Ale skoro to dobry trop, to będę musiała poćwiczyć
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 13:07   #32
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Prośba (desperacka ;)) do Agi BJ i Pomadki

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Gosiu musisz poćwiczyć nowy sposób malowania. Ja pamiętam, że za każdym razem zmiana techniki zajmowała mi trochę czasu zanim wprawiłam sobie rękę do danego malunku i w ogóle przestawiłam się-przyzwyczaiłam do nowej wersji makijażu. Także teraz tylko ćwiczenia...
Ćwiczę zażacie
Z efektem jak na razie mizernym ale nie zamierzam się tak łatwo poddać. A może to i lepiej nawet, że chwilowo mi nic ładnego nie wychodzi, bo do niedzieli jestem bez cyfrówki, więc gdyby jakimś cudem wyszło coś powalającego na kolana to tylko byłoby mi żal, że się nie mogę pochwalić.

Nasunęło mi się w międzyczasie jeszcze jedno ważne pytanie: czy przy oczach blisko siebie osadzonych należy rozświetlać wewnętrzne kąciki? Bo mam wrażenie, jakby mi to oczy optycznie przybliżało do siebie.


Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Walczę z trójkątem i przegrywam A kreskę lineren prowadzę dokładnie jak gosik.s - ciągnę w dół, prosto próbowałam, ale za Chiny nie chce mi wyjść Ale skoro to dobry trop, to będę musiała poćwiczyć
Nie daj się trójkątowi!
A jak już Ci wyjdzie coś ładnego, to nam koniecznie pokaż
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 15:40   #33
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Prośba (desperacka ;)) do Agi BJ i Pomadki

Trudno nazwać to "czymś ładnym", ale dziś przez cały dzień mi się wydawało, że wyjątkowo wysoko pociągnęłam cień. Zrobiłam zdjęcie... i przy otwartych oczach praktycznie nic nie widać

Przepraszam za stan skóry i makijażu, ale cały dzień pałętałam się po tym piekielnym upale, a rano nie zdążyłam się obfotografować

Wydawało mi się, że mam pojedyncze piegi, dopiero na fotce zobaczyłam, że mam nimi usianą całą twarz, chyba słońce je sprowokowało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (87,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko2.jpg (90,5 KB, 22 załadowań)
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.