Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 10:38   #1081
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
to zależy od twojego wyjściowego koloru, ale myślę , że drugie farbowanie powinno już pokryć żółty (chyba, że masz ciemne włosy, to może wyjść pomarańczowy).
z niszczeniem włosów to cięższy temat, bo zależy w jakiej formie są twoje obecne. mi sama farba nie zniszczyła włosów - dopiero w połączeniu z suszarką i prostownicą trochę się przesuszyły końcówki.. ważne jest też żebyś nie przetrzymała farby za długo, bo możesz je spalić i zamiast włosów będziesz mieć gumę na głowie. ja tak załatwiłam sobie pasma przy skroniach (te włosy są cieńsze i delikatniejsze). na szczęście już jest dobrze
Mam taki na poziomie 9 - tak myślę, bo jak farbuję 8 to mam ciemniejsze, ale potem się wypłukuje znowu do jaśniejszego.
No włosy mam raczej zniszczone, bo kiedyś były rozjaśniane u fryzjera i wciąż z nimi walczę Ale chyba nie ma nic gorszego niż rozjaśniacz więc może nie będzie tak źle
Czytałam że 50min się trzyma?

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy rozjaśniacz mógł rozprostować moje kręcone włosy? Załamuje się bo dzisiaj byłam u fryzjera. Mam czarne włosy, od spodu chciałam czerwone i one się teraz nie kręcą!
Mógł, moja koleżanka miała ładne sprężynki a po rozjaśnianiu zrobiło się takie nijakie sianko

Cytat:
Napisane przez kasinka886 Pokaż wiadomość
ja wcześniej użyłam wellaton 12.0 z tej nowej seriii i wyszły oki (zreszta zamieszczałam zdjęcie po farbowaniu), teraz juz dwukrotnie użyłam wellaton 12.1 i jestem bardzo zadowolona. Kolorek wychodzi chłodny, ale mam wrażenie, że ten odcień chłodny jest bardziej widoczny po umyciu włosów ze dwa razy a nie zaraz po farbowaniu. Włosy mam nadal mocne, nie wypadaja i są w znacznie lepszej kondycji niz po rozjasniaczach.
Zamieszczam ponownie ich fote i polecam ta farbke
Śliczny Ja taki chcę
Tylko martwią mnie te żółte odrosty...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 10:48   #1082
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kasinka jakie Ty masz naturalne włosy że po farbie Ci taka platynka wychodzi?
Trzymasz 2 godz czy jak ?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:45   #1083
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny, jakis czas temu pisałam na tym forum, że właściwie trzymam się wskazówek na farbie. Trzymama łącznie ok. 50 min., ale na odrostach ok. 45 min. i tylko kilka minut na reszcie, bo nie chce byc łysa po latach naturalnie jestem brunetką (baaardzo ciemny brąz) i to jak na razie jedyna farba, która tak równo mi chwyta włosy i nie mam ich po 2 tyg. zółtych. Wczesniej robiłam u fryzjerki rozjasniaczem , ale z zcasem włosy strasznie mi sie wykruszały, zwłaszcza na koncach. Potem robiłam sama loreal, ale u mnie szybko sie wymywał i był jakby rudy. Jak na razie z wellatonu jestem baaardzo zadowolona
__________________
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 10:46   #1084
blooondinaaa92
Przyczajenie
 
Avatar blooondinaaa92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj u fryzjera otrzymałam wymarzony blond, jest taki beżowy, śliczny.
Co polecacie na odrosty? Nie chcę nic popielatego, raczej coś w lekko cieplejszym odcieniu. Myślę nad blondami z Garniera 113.
Mój wyjściowy kolor to ciemny blond bardzo łatwo rozjaśniający się.


sliczny kolor ci wyszedltaki bym chciala a jaka farbe uzyc zeby taki wyszedl??? ale bez pomocy fryjera
blooondinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 14:24   #1085
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kasinka886 Pokaż wiadomość
ja wcześniej użyłam wellaton 12.0 z tej nowej seriii i wyszły oki (zreszta zamieszczałam zdjęcie po farbowaniu), teraz juz dwukrotnie użyłam wellaton 12.1 i jestem bardzo zadowolona. Kolorek wychodzi chłodny, ale mam wrażenie, że ten odcień chłodny jest bardziej widoczny po umyciu włosów ze dwa razy a nie zaraz po farbowaniu. Włosy mam nadal mocne, nie wypadaja i są w znacznie lepszej kondycji niz po rozjasniaczach.
Zamieszczam ponownie ich fote i polecam ta farbke
ja też używam 12/1 i jestem zadowolona ślicznie Ci wyszedł odrost. ja właśnie dziś farbowałam i pomimo wcześniejszych obaw nie jest jednak żółty (wydawało mi się tak zaraz po zmyciu farby)... jak często farbujesz odrost??
Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Mam taki na poziomie 9 - tak myślę, bo jak farbuję 8 to mam ciemniejsze, ale potem się wypłukuje znowu do jaśniejszego.
No włosy mam raczej zniszczone, bo kiedyś były rozjaśniane u fryzjera i wciąż z nimi walczę Ale chyba nie ma nic gorszego niż rozjaśniacz więc może nie będzie tak źle
Czytałam że 50min się trzyma?
Tylko martwią mnie te żółte odrosty...
j
Cytat:
Napisane przez kasinka886 Pokaż wiadomość
dziewczyny, jakis czas temu pisałam na tym forum, że właściwie trzymam się wskazówek na farbie. Trzymama łącznie ok. 50 min., ale na odrostach ok. 45 min. i tylko kilka minut na reszcie, bo nie chce byc łysa po latach naturalnie jestem brunetką (baaardzo ciemny brąz) i to jak na razie jedyna farba, która tak równo mi chwyta włosy i nie mam ich po 2 tyg. zółtych. Wczesniej robiłam u fryzjerki rozjasniaczem , ale z zcasem włosy strasznie mi sie wykruszały, zwłaszcza na koncach. Potem robiłam sama loreal, ale u mnie szybko sie wymywał i był jakby rudy. Jak na razie z wellatonu jestem baaardzo zadowolona
ja trzymam godzinę
__________________
ig: @tojaola_

Edytowane przez blondyna789
Czas edycji: 2009-08-29 o 15:40
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 16:46   #1086
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

do blondyna 789: odrost robie tak mniej wiecej co 4 tyg., bo za czesto boje sie farbowac, żeby nie zniszczyc włosów

Edytowane przez kasinka886
Czas edycji: 2009-08-29 o 16:47
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 15:20   #1087
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ostatnio pomalowałam swoje blond włosy (w załączniku numer 3) na ciemny brąz (numer1 ) nie wiem co mi strzeliło do głowy.
Aktualnie mam jasne pasemka(numer 2)

Jak mogę powrócić do poprzendiego koloru? Mogę to jakoś sama zrobić? czy konieczna wizyta u fryzjera?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (35,4 KB, 325 załadowań)
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 22:45   #1088
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny.. a może zdradzicie jak pielęgnujecie swoje rozjaśniane włosy? (jakich używacie odżywek, maseczek?). Ja parę razy rozjaśniałam joanną i mimo pielęgnacji maseczkami i odzywkami mam zniszczone włosy (nie to co kiedyś gdy farbowałam na brąz)...
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 23:14   #1089
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kasinka886 Pokaż wiadomość
do blondyna 789: odrost robie tak mniej wiecej co 4 tyg., bo za czesto boje sie farbowac, żeby nie zniszczyc włosów
to tak jak ja choć wyobraź sobie, że ostatnio przetrzymałam przez 2 miesiące bez farbowania, ale wyglądałam tragicznie

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. a może zdradzicie jak pielęgnujecie swoje rozjaśniane włosy? (jakich używacie odżywek, maseczek?). Ja parę razy rozjaśniałam joanną i mimo pielęgnacji maseczkami i odzywkami mam zniszczone włosy (nie to co kiedyś gdy farbowałam na brąz)...
włosy farbowane są podatne na uszkodzenia znacznie bardziej niż inne. jeśli używasz prostownicy i suszarki, to tym bardziej. ja osobiście nie używam kosmetyków do włosów blond, a ogólnie do włosów zniszczonych efekty mniej lub bardziej spektakularne w zależności od produktu
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 23:19   #1090
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzięki za odpowiedź A tak konkretniej jakie produkty? Ja mam wrażenie, że na moje rozjaśniane włosy nic nie działa zbyt dobrze...
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 23:31   #1091
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja używam suszarki z chłodnym nawiewem, bo jak nie wysuszę to wyglądam koszmarnie maseczki: wax, kallos, loreal. Serum do końcówek z Avonu, no i teraz jedwab muszę kupić. Teraz na próbę kupiłam ten cały Syoss- szampon do farbowanych i całkiem ok. No i odżywka z Nivei.
Prostownicy używam tylko w nagłych wypadkach.
Gdybym była bardziej sumienna jeśli o maseczki chodzi to może byłoby lepiej, a tak to włosy trochę wysuszone niestety... Ale jedwab skutecznie to ukrywa, ostatnio próbowałam i spora różnica więc muszę kupić większe opakowanie
Słyszałam też o tym serum -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7359 ale nie próbowałam.
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 23:36   #1092
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź A tak konkretniej jakie produkty? Ja mam wrażenie, że na moje rozjaśniane włosy nic nie działa zbyt dobrze...
skorzystaj z wyszukiwarki są całe wątki dotyczące regeneracji zniszczonych włosów: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955 zapraszam do lektury
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 23:42   #1093
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Najlepsze farby BLOND

To serum Alfaparf też gdzieś czytałam, że dobre. Ja przez rok używałam jedwabiu Farouk ale chyba przestał działać, może po dłuższym stosowaniu wysusza włosy... W każdym razie na brązowych włosach przynosił dużo lepsze efekty...Używałam też WAXA nie był zły, ale też niezregenerował włosów no i trzeba nakładać go aż na 15-30min a nie zawsze jest czas. Teraz używam Douglas Hair Perfect Color, Rich Protective Mask, ale na razie mam mieszane uczucia Używałam też różnych typu gliss kur nie były złe w sumie... Może to ten rozjaśniacz Joanny tak działa, że włosy są tak niemiłe w dotyku, ale nie wiem jakiego innego mogłabym użyć Dziś robiłam same odrosty tym rozjaśniaczem i kolor ok nawet (jak na moje zmagania) ale włosy znów są jakieś sianowate mimo użycia odżywki i są takie na całej długości mimo, że dziś robiłam tylko te odrosty.. ehh pozdrawiam
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 23:50   #1094
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hm.. jest fajne serum Pantene jest dołączane do farb Wellaton, ale można je kupić jako samodzielne serum do odświeżania koloru itd. do nabycia np w Rossmannie, tubka 30ml (chyba) kosztuje ok 7zł włosy są po nim odżywione i lśniące
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 23:59   #1095
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Widziałam to serum Pantene, chyba wypróbuję
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 00:02   #1096
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Widziałam to serum Pantene, chyba wypróbuję
używa się go raz na 2 tygodnie, ale myślę, że można też częściej w zależności od tego jak często farbujesz włosy
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 09:42   #1097
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja polecam produkty fryzjerskie-maseczki Kallos , szampon i odżywkę Sleek Line z jedwabiem . Niestety włosów rozjaśnianych nie można umyć i wysuszyć - jak nie nałożysz odzywki i to sporo to ich poprostu nie rozczeszesz
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 10:31   #1098
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Helen, gdzie można kupić te produkty Sleek Line oprócz allegro?
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 12:15   #1099
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja kupuje je u swojej fryzjerki.Musisz popytać po salonach u ciebie.Tylko że jest drożej niż na allegro butla 1000 ml 20 zł na allegro 13 zł. Ale mi się nigdy nie chce czekać na przesyłkę.
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 12:19   #1100
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Proponuje farby Blond me Schwarzkopfa. Specjalna formuła. Do nabycia tylko w salonach. Polecam. Rewelacja.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 12:24   #1101
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a co sądzicie o farbach Palette?
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 14:22   #1102
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ciemne odcienie Palette są w miarę ok. Zwłaszcza jasne brązy z serii De Luxe i Brillance. Odcieni blond nie polecam.
Po rozjaśniaczu Palette miałam takie włosy, że wieczorem musiałam od połowy długości nacierać je naftą kosmetyczną, aby rano była szansa na rozczesanie ich po myciu.
Dla ekstremalnie cierpliwych /efekty widać najwcześniej po 3 m-cach/:

maseczka:
1 żółtko
1 łyżka nafty kosmetycznej
sok z 1/2 cytryny
5 łyżek dość ciepłej wody przegotowanej

papkę wetrzeć w skórę i włosy, czepek foliowy, po 30 min. umyć włosy łagodnym szamponem
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:04   #1103
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
Ja kupuje je u swojej fryzjerki.Musisz popytać po salonach u ciebie.Tylko że jest drożej niż na allegro butla 1000 ml 20 zł na allegro 13 zł. Ale mi się nigdy nie chce czekać na przesyłkę.
mówisz o szamponie czy o czym? albo ja ślepa jestem, albo wydawało mi się, że ta seria Sleek Line jest droższa?
Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o farbach Palette?
ja słyszałam (podkreślam - słyszałam), że to najgorsze farby, ale dlaczego to nie wiem. sama nie używałam
Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Ciemne odcienie Palette są w miarę ok. Zwłaszcza jasne brązy z serii De Luxe i Brillance. Odcieni blond nie polecam.
Po rozjaśniaczu Palette miałam takie włosy, że wieczorem musiałam od połowy długości nacierać je naftą kosmetyczną, aby rano była szansa na rozczesanie ich po myciu.
Dla ekstremalnie cierpliwych /efekty widać najwcześniej po 3 m-cach/:

maseczka:
1 żółtko
1 łyżka nafty kosmetycznej
sok z 1/2 cytryny
5 łyżek dość ciepłej wody przegotowanej

papkę wetrzeć w skórę i włosy, czepek foliowy, po 30 min. umyć włosy łagodnym szamponem
z tym żółtkiem to też ostrożnie, bo może wysuszać cytrynka podobnie - wysusza. poza tym dla mnie zapach jajka jest nie do zmycia. nawet jak dam odżywkę bez spłukiwania, to i tak czuję jajko.. ble.
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:44   #1104
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A ja co do farb blond jestem zrozpaczona, postanawiam zdac sie juz na fryzjera.
Moje wlosy po kolejnych farbowaniach wygladaja jakby po "poziomym" farbowaniu, idac w dol od czubka glowy mam kolorowe pasy
Mimo ze naturalne mam ciemne blond to Wellaton (tak tu chwalony) dal mi zolty kolor. dziewczyny Wy chyba macie super wlosy ze Wam te farby lapia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:56   #1105
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja co do farb blond jestem zrozpaczona, postanawiam zdac sie juz na fryzjera.
Moje wlosy po kolejnych farbowaniach wygladaja jakby po "poziomym" farbowaniu, idac w dol od czubka glowy mam kolorowe pasy
Mimo ze naturalne mam ciemne blond to Wellaton (tak tu chwalony) dal mi zolty kolor. dziewczyny Wy chyba macie super wlosy ze Wam te farby lapia
ja po prostu przetrzymuję trochę dłużej farbę - ale tylko na odroście. a Ty ile trzymałaś?
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 16:09   #1106
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Na odroscie 50 minut, nawet 55.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 16:12   #1107
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no to nie wiem.. ja trzymałam 60min, max 65 i jest ok
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:18   #1108
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dobrze ze przeczytalam wasze odpowiedzi. bede sie zastanawiac na kolejnym farbowaniem za jakis czas.
i wezme pod uwage wellaton 12/1

pytanie czy bedzie trwala przy prawie codziennym myciu, moze codziennym

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-08-31 o 22:24
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 23:22   #1109
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
dobrze ze przeczytalam wasze odpowiedzi. bede sie zastanawiac na kolejnym farbowaniem za jakis czas.
i wezme pod uwage wellaton 12/1

pytanie czy bedzie trwala przy prawie codziennym myciu, moze codziennym
ja myję włosy średnio co 2gi dzień i gwarantuję Ci, że farba jest trwała. kolor na długości się nie wypłukuje, a jeżeli już to nieznacznie. troszkę gorzej ma się sprawa z odrostem, bo niestety leciutko żółknie
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 10:38   #1110
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

blondyna i szampon i odżywka -nie chodziło mi o Matrixa tylko o takie szampony

http://www.allegro.pl/item726386967_...m_1000_ml.html
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.