Rossmann - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 21:38   #1981
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

Kurcze, odpowiedź przeczytałam dopiero teraz, a krem już kupiony. Hm no nic, zobaczymy, jak się 'dogada' z moją skórą. Możecie polecić coś rossmannowskiego do zmatowienia?
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 14:18   #1982
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Możecie polecić coś rossmannowskiego do zmatowienia?
Ja mogę z czystym sumieniem polecić puder w kompakcie Synergen fajne kolory i cena zabójczo niska. Ja używałam jeszcze zwykłego pudru dla dzieci Babydream - kosztuje jakieś 4zł za 100g, czyli się opłaca. Mnie jakoś strasznie nie bielił
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 14:37   #1983
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: rossmann

mam nadzieję, że nie zrobię wielkiego błędu jesli zadam moje pytanie tutaj, bo gdzieś wyczytałam i nie mogę teraz znaleźć, który to wątek - a mianowicie chodzi o dodawanie olejków do balsamów - ja mam akurat lotion z BD - to może być taki olejek ? http://www.allegro.pl/item813090964_...iel_masaz.html
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 22:02   #1984
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

O, dzięki za podpowiedz sporzję na nie kolejnym razem
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 11:35   #1985
zarzyczka
Rozeznanie
 
Avatar zarzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 537
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
To ja poproszę o relację z testowania bo też mnie wszystko zapycha i myślałam o tym kremie Z góry dziekuję
Mogę się wreszcie wypowiedzieć, używam już kremu Rival de Loop rozświetlającego od kilku dni i... jest ok Jak narazie, podkreślam, to dopiero kilka dni, ale większość kremów powodowała u mnie wysyp na drugi dzień, a tu nic. Więc chyba wreszcie znalazłam krem, którego będę mogła używać na dzień (bo Humektan stosowałam tylko na noc, nie wiem czemu bardzo się po nim świecilam i lepiłam). Wchłania się do matu, nie zostawia na skórze lepkiej warstwy, no miodzio

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
A czy mozesz napisać, na czym rozświetlenie polega? Chodzi mi to to, czy krem na drobinki jakieś rozświetlające. Bardzo jestem ciekawa
Dopisek: Sorrki, właśnie przeczytałam w jednej rcenzji, że ma slabo widoczne drobinki, ale to i tak nie dla mnie.
Drobinki rozświetlające widziałam w lusterku pod światło jak nałożylam dwie warstwy. Dziś pytałam znajomych przy normalnym świetle czy coś się na mnie świeci i nikt nic nie widział, więc jest ok.

Aha, i muszę zwrócić honor kremowi smokowemu, który niestety już nie jest dostępny. Wrócilam do niego ostatnio, po tym jak tu sie rozczytalam w peanach i nie wiem jak mógł mi się wcześniej nie spodobać. Tylko niestety jak dla mnie nie do twarzy, ale do ciała jest mmm boski Nawet ten zapach mu wybaczam, zresztą szybko się ulatnia.
zarzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:48   #1986
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

A ja kupiłam dziś sobie olejek przeciw rozstępom dla ciężarnych, oczarował mnie skład, bo cieżarna nie jestem.
Zobaczymy jak się sprawdzi, chociaż przypuszczam że będę bardzo zadowolona, bo lubię olejki (masuję ciało co wieczór), a ten dodatkowo ma taki skład..

Widziałam też dziś krem do ciała z mocznikiem, opakowanie 150ml za 6.99zł chyba. Wcześniej widziałam tylko krem do rąk z tej serii, więc to chyba nowość.
Myślicie, że taki krem sprawdziłby się do stóp?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:05   #1987
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Widziałam też dziś krem do ciała z mocznikiem, opakowanie 150ml za 6.99zł chyba. Wcześniej widziałam tylko krem do rąk z tej serii, więc to chyba nowość.
Myślicie, że taki krem sprawdziłby się do stóp?
o to chyba dalsza czesc tej serii z mocznikiem ktora jest juz w niemczech a u nas nie...??musze sie przejść do R a wogole ktoraś z wizazanek tu pisała, że kupiła zel pod prysznic z serii dla ciezarnych..??ale u mnie go nigdzie nie ma.. jest u was??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 19:26   #1988
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
o to chyba dalsza czesc tej serii z mocznikiem ktora jest juz w niemczech a u nas nie...??musze sie przejść do R a wogole ktoraś z wizazanek tu pisała, że kupiła zel pod prysznic z serii dla ciezarnych..??ale u mnie go nigdzie nie ma.. jest u was??
Być może.
Mi się marzy jeszcze krem do stóp z mocznikiem, ale jak nie będzie to zadowolę się tym kremem do ciała i kremem do rąk. Jak tylko zużyję te kosmetyki, których używam teraz to się w nie zaopatrzę.

A tego żelu dla ciężarnych chyba nie widziałam, wydaje mi się, że był tylko ten olejek co dziś kupiłam i mleczko do ciała.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:46   #1989
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
o to chyba dalsza czesc tej serii z mocznikiem ktora jest juz w niemczech a u nas nie...??musze sie przejść do R a wogole ktoraś z wizazanek tu pisała, że kupiła zel pod prysznic z serii dla ciezarnych..??ale u mnie go nigdzie nie ma.. jest u was??
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Być może.
Mi się marzy jeszcze krem do stóp z mocznikiem, ale jak nie będzie to zadowolę się tym kremem do ciała i kremem do rąk. Jak tylko zużyję te kosmetyki, których używam teraz to się w nie zaopatrzę.

A tego żelu dla ciężarnych chyba nie widziałam, wydaje mi się, że był tylko ten olejek co dziś kupiłam i mleczko do ciała.
był jeszcze ze starej serii w beżowym opakowaniu, nowa to ta w różowym, ciekawe, czy się też pojawi nowy żel
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 07:29   #1990
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: rossmann

nie roluje wam się ten krem do rąk z mocznikiem? bo mnie, jak dam większą ilość, to strasznie.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:04   #1991
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
nie roluje wam się ten krem do rąk z mocznikiem? bo mnie, jak dam większą ilość, to strasznie.
Na moich dłoniach na szczęście się nie roluje, chociaż nie nakladam go dużo - nawet mała ilość doskonale pielęgnuje dłonie. A tak wogóle to jestem zachwycona tym kremem
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 10:00   #1992
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Dziewczyny to nie zel pod prysznic ten dla ciezarnych tylko plyn do kapieli. Czy sie nada pod prysznic to nie za bardzo jestem przekonana. Dodaje do kapieli jak woda z kranu leci. Jest gesty , bodaty w oleje i robi moleczna wode i ku mojej uciesze nie pania mi z wanny nie walzi, co przy kazdym innym zelu sie robi, wiec wlewam jak juz kran zakrece. Ten mozna wlac wczesniej, bo lecaca woda go roztrzepie, on jest jak gluty hihihi i nie trzeba wtedy reka mieszac w wannie. Mysle ze pod prysznic sie nie nada bo z pienieniem slabo. Mnie sie on podoba, bo do mycia uzywam mydel narturalnych, a chcialam cos do wanny. zapach mnie odpreze i skora taka nawilzona...

Bylam dzis w Rossmannie i kupilam moja ukochana odzywke Yung Aroma Spülung. Dawno jej nie mialam, a bardzo lubila ja moje wlosy. Bez silikonow, bez konserwnatow ,cena 55centow za 300ml. Wzielam tez miniaturki szamponow Yung Asia i drugi Frucht cos tam. Ona za parabenami, ciekawe czy mi skore glowy podraznia. Chcialabym wyporbowac przeciwlupiezowy, ale miniaturek nie bylo. No i zniknal szampon Aroma, nie wiem czy akurat w moim Rossmannie go nie maja, czy jest wycofany. Nigdy nie mialam a ze odzywke lubilam( wczensiej zuzylam ze 2 albo i 3 butle), to pomyslalam spojrze na sklad i jak by byla miniaturka to wezme.
Moja skora glowy lubi szampony dzieciece chodz nie kazdy jest dobry dla moich wlosow. Poza tym szampony naturalne, ale skoro mam Yung pod nosem, to moze jednak zanjdzie sie cos dobrego dla wlosow i skory glowy. Cena jesli dobrze pamietam 65centow za 400ml. Niektore maja konserwanty niektore nie, jak wlasnie szampon na lupiez. na stronce Rossmanna ma zdaje sie 2 recenzje i sa pochlebne. Ehhh moze kiedys przy okazji jak wykoncze moje male zapasy to skusze sie na cala butle jak miniaturki nie znajde. Mialam kiedys zielowy Yung i milo go wspominam, ale po zuzyciu ok 3/4 szamponu zaczal mnie cos podrazniac. Poza tym zapach mi sie podobal i dzialanie tez, szkoda ze moja skora glowy sie pod koniec butli zbuntowala.Dobrz ze odzywka pasowala, ale jej na skore glowy nie nakladalam wiec i podraznic nie miala jak.

A moze ktoras z was probowala cos z serii Yung do wlosow i umie cos doradzic?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 12:16   #1993
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
nie roluje wam się ten krem do rąk z mocznikiem? bo mnie, jak dam większą ilość, to strasznie.
Mi się nie roluje, a na noc nakładam grubą warstwę. Jest świetny!
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 13:41   #1994
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

co do zelu dla ciezarnych - w bezowym opakowaniu to jest 2 w 1, jest napisane wyraźnie. Tylko mnie nie straszcie, ze w nowej wersji jest tylko płyn do kapieli
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:37   #1995
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

no bede cie straszyc, jest tylko plyn do kapieli i gdyby mial inna konsystencje i sie pienil to owszem, pod prysznic by sie nadawal,a tak to ja polecam go tylko do kapieli. Poza tym jest oliwka i balsam do ciala tak jak bylo i w starej wersji i masc na brodawki sutkowe. Swoja droga ta masc jest o wiele fajniejsza od starej. lepiej sie smaruje i wchlania, chodz poj. mniejsza.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 16:19   #1996
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
nie roluje wam się ten krem do rąk z mocznikiem? bo mnie, jak dam większą ilość, to strasznie.
nie roluje, nawet 2-3 wartwy
często się zastanawiam dlaczego tak jest, czy to jakieś właściwości skóry
Ja nie moge nałożyć na twarz nic poza filtrem albo kremem pod podkład (jakakolwiek kombinacja, a przerobiłam wiele). Dwa produkty na raz to murowane rolowanie
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-11-24 o 16:21
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 18:47   #1997
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

ja krem z mocznikiem będę testowac
leży już sobie na półce i czeka

i faktycznie widziałam na półce z balsamami krem do ciała z mocznikiem w okrągłym pudełku za chyba 6,99zł 150g

uzywała, któras z was balsamy ISANA brązującego?
są po 3,50zł czy jakoś tak
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 19:37   #1998
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
uzywała, któras z was balsamy ISANA brązującego?
są po 3,50zł czy jakoś tak
OOO, chyba ich jeszcze nie widziałam o które chodzi? cena zachęca do wypróbowania
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 08:33   #1999
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
no bede cie straszyc, jest tylko plyn do kapieli i gdyby mial inna konsystencje i sie pienil to owszem, pod prysznic by sie nadawal,a tak to ja polecam go tylko do kapieli. Poza tym jest oliwka i balsam do ciala tak jak bylo i w starej wersji i masc na brodawki sutkowe. Swoja droga ta masc jest o wiele fajniejsza od starej. lepiej sie smaruje i wchlania, chodz poj. mniejsza.
ehh, to lece dzis do rossmana i wykupuje starą wersje mam nadzieje ze jeszcze jest
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 08:59   #2000
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
ja krem z mocznikiem będę testowac
leży już sobie na półce i czeka

i faktycznie widziałam na półce z balsamami krem do ciała z mocznikiem w okrągłym pudełku za chyba 6,99zł 150g

uzywała, któras z was balsamy ISANA brązującego?
są po 3,50zł czy jakoś tak
Dziewczyny, czy ten krem i balsam do ciała z mocznikiem jest juz w polskich Rossmannach?
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=63626&id=753
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=60114&id=753

Edytowane przez Amelianna
Czas edycji: 2009-11-25 o 09:00
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 10:01   #2001
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ten krem i balsam do ciała z mocznikiem jest juz w polskich Rossmannach?
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=63626&id=753
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=60114&id=753

krem do ciała jest(jakieś 6,99) , a balsam nie wiem.
__________________

iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 15:37   #2002
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Ktore balsamy polecacie do suchej skory z Isany?? bo mam isane med tego tlusciocha ale wyprobowalabym inny moze jest w takich duzych butlach 400ml chyba z wit E, aloesem i jakis jeszcze, i taki krem do ciala z oliwa z oliwek jeszcze w pudelku 500ml...jak myslicie ktory?? lubie tłusciochy
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 15:42   #2003
queer love
Raczkowanie
 
Avatar queer love
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: rossmann

mam pytanie, czy któraś z Was posiada kod na to lusterko w rossmannie, które jest dzisiaj w okazjach?
bardzo proszę o pomoc
queer love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 15:55   #2004
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez queer love Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy któraś z Was posiada kod na to lusterko w rossmannie, które jest dzisiaj w okazjach?
bardzo proszę o pomoc
to nie ten wątek
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 16:46   #2005
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Ktore balsamy polecacie do suchej skory z Isany?? bo mam isane med tego tlusciocha ale wyprobowalabym inny moze jest w takich duzych butlach 400ml chyba z wit E, aloesem i jakis jeszcze, i taki krem do ciala z oliwa z oliwek jeszcze w pudelku 500ml...jak myslicie ktory?? lubie tłusciochy
Jeśli lubisz tłuściochy to na pewno spodoba Ci się Mleczko z Vit.E. Tłuścioch z niego niesamowity (też to lubię, zwłaszcza w zimę) świetnie nawilża i bardzo przyjemnie pachnie.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:40   #2006
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez queer love Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy któraś z Was posiada kod na to lusterko w rossmannie, które jest dzisiaj w okazjach?
bardzo proszę o pomoc
O kody pytamy w tym watku !
Rossmann czesc V
tutaj prowadzimy rozmowy o kosmetykach made by rossmann
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:02   #2007
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: rossmann

Możecie polecić mi fajny żel do mycia twarzy rosmmanowski może być dziecinny , mam cere mieszaną
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:17   #2008
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi fajny żel do mycia twarzy rosmmanowski może być dziecinny , mam cere mieszaną
W przypadku mieszanej cery, szczegolnie wazna jest delikatnosc żelu i to by nie wysuszał skóry, co ją motywuje do jeszcze wiekszego przetluszczania. W kwestii delikatnosci polecam wiec oczywiscie Babydream Ale moja ostatnia miłosć to olejek Isana. Zostawia skórę tak dopieszczoną i meiciutka, ze nie domaga sie ona rozpaczliwie kremu jak po agresywnych żelach. Skład rewelacja. Mozna tez ten olejek nabyć w przezroczystym opakowaniu (zawartosc ma słomkowy kolor)

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-11-25 o 20:20
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:50   #2009
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz tłuściochy to na pewno spodoba Ci się Mleczko z Vit.E. Tłuścioch z niego niesamowity (też to lubię, zwłaszcza w zimę) świetnie nawilża i bardzo przyjemnie pachnie.
to musze go wyprobowac, a juz dzisiaj mialam go w ręku dziekuję

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
W kwestii delikatnosci polecam wiec oczywiscie Babydream Ale moja ostatnia miłosć to olejek Isana. Zostawia skórę tak dopieszczoną i meiciutka, ze nie domaga sie ona rozpaczliwie kremu jak po agresywnych żelach. Skład rewelacja. Mozna tez ten olejek nabyć w przezroczystym opakowaniu (zawartosc ma słomkowy kolor)
też polecam gorąco, olejek w przezroczystym opakowaniu cudo
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 21:38   #2010
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
też polecam gorąco, olejek w przezroczystym opakowaniu cudo

Używacie go do mycia twarzy? Zmywa makijaż? Może i ja wypróbuję. Kupiłam go i czeka na swoją kolej
Poza tym miałam napisać jak wrażenia po stosowaniu już osławionych tutaj kosmetyków, tak wiec ekhm....
1. Krem z mocznikiem do rąk- mój ulubiony zapach boski, wchłania się całkowicie ile bym go nie nałożyła, nawilża, cudo jak dla mnie. Jak pojawi się krem do ciała z tej serii na pewno wypróbuję.
2.Pomadka Alterra- fajna, wygodna,dobrze robi moim ustom ale nie zachwycam się nią. Chociaż wyparła chwilowo Neutrogene. Pewnie jeszcze ją kupię
3. Krem nagietkowy z cynkiem- stosowałam na buzię,ale to nie było dobre na dłuższą metę, bo wysuszał. Teraz smaruję pojedyncze krostki i używam po depilacji i super się sprawdza Krostki się szybciej goją, a po depilacji nie ma podrażnień, zero czerwonych krostek...aż byłam w szoku,ze tak fajnie je "zasusza"

Niedługo polecę do Rossmana po kolejną porcję
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.