Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-11, 15:09   #2371
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Do tej pory pod oczy wrzucalam linen IN. ale zauwazylam ze wygladam jak bym chora przez to byla... i musze z czyms bardziej zywym pokombinowac
Malinn sunlight sprawdza się na sińce koloru fioletowego, takie jak moje Potem jeszcze odrobina podkładu w formule intensive i jest całkiem nieźle. Nie wiem jak sprawa wygląda przy brązowych podkówkach.
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 18:21   #2372
evil dildo
Przyczajenie
 
Avatar evil dildo
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny!
Pomozcie prosze dobrac kolor podkladu, korektora i rozu dla mojej siostry.
W rzeczywistosci ma troche wiecej odcieni zolci, niz na zdjeciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02553.jpg (27,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02554.jpg (25,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02555.jpg (22,1 KB, 35 załadowań)
evil dildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 19:39   #2373
MerylinMongol
Raczkowanie
 
Avatar MerylinMongol
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Szukam dobrego korektora pod oczy Naczytalam sie ochow i achow nt. sunlighta... i w sumie jestem sklonna kupic w ciemno....
ale zaczal mnie teraz kusic pearl sunlight Czy ktoras z kochanych wizazanek ma porownanie? Ktory bedzie lepszy na gigantyczne since pod oczami ?
Posiadam oba korektory-Pearl Sunliht i Sunliht.
Mam jasną cerę (z podkładów Edm używam odcienia Cool Fair), mam spore sińce i oba korektory nieźle sobie z nimi radzą. Jednak Sunlight jest zbyt żółty, więc mieszam go zależnie od dnia z korektorem Multi-Intensive lub Intensive Fair. Pearl Sunliht moim zdaniem jest lepszy jednak z racji tego, że mam cerę mieszaną i zawsze lekki połysk pojawia się po jakimś czasie Pearl również świecący delikatnie nie wygląda moim zdaniem dobrze. Używam, więc go do rozświetlenia w wewnętrznych kącikach oczu i wtedy efekt jest niezły.
MerylinMongol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 19:53   #2374
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Poki co pod moje oczy uzywam linen i intensive fair.. niestety oba za jasne... i niby przykrywaja ale efekt bardzo sztuczny i musialam z nich zrezgynowac...
w sunlighcie wlasnie sie boje tej zoltosci....ze bedzie za zolty.. Niby widzialam, ze to raczej delikatna zolc... sama juz nie wiem co mam myslec

W sumie cere mam bardzo normalna i problemu ze swieceniem sie rzadnego wiec moze sprobuje tego perl sulight... musze zlikiwdowac te since bo wygladam tragicznie jescze jest aussie perk me up....i on chyba bedzie mniej zolty prawda?
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 19:58   #2375
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Poki co pod moje oczy uzywam linen i intensive fair.. niestety oba za jasne... i niby przykrywaja ale efekt bardzo sztuczny i musialam z nich zrezgynowac...
w sunlighcie wlasnie sie boje tej zoltosci....ze bedzie za zolty.. Niby widzialam, ze to raczej delikatna zolc... sama juz nie wiem co mam myslec

W sumie cere mam bardzo normalna i problemu ze swieceniem sie rzadnego wiec moze sprobuje tego perl sulight... musze zlikiwdowac te since bo wygladam tragicznie jescze jest aussie perk me up....i on chyba bedzie mniej zolty prawda?
zawsze mozesz wymeiszac intensive fair z sunlight, a na koniec wszystko podkladem przykryc

jezeli masz spore cienie, to aussie perk me up moze je wrecz podkreslic jeszcze bardziej, mnie rozczarowal, czekam na probke z sunlight, moze bedzie lepiej
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:00   #2376
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

przypomnialam sobie o swatchach Cathy na blogu..co troche rozwialo moje watpliwosci... i wiem na czym stoje...

ten blog to na prawde koplania wiedzy o mineralach i dla bardzo przydatny dla zagubionych dziekuje..

ale i tak dalej nie wiem co kupic.. niby ten aussie perk me up... teraz chodzi po glowie...ale te blyskotki pod oczy..... ehhh ciezki jest los czlowieka, ktory co chwila szuka nowych potrzeb
__________________

Edytowane przez Malinn
Czas edycji: 2009-07-11 o 20:23
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:14   #2377
MerylinMongol
Raczkowanie
 
Avatar MerylinMongol
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Malinn-moim zdaniem powinnaś spróbować Pearl Sunlight, krycie ma niezłe, bdb radzi sobie z fioletowymi cieniami, u mnie nie spełnia się po prostu żadna formuła pearl. Co do Aussie Perk Me Up to miałam tylko jakąś odsypkę i zużyłam jako bazę pod cienie.
MerylinMongol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 10:56   #2378
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Poki co pod moje oczy uzywam linen i intensive fair.. niestety oba za jasne... i niby przykrywaja ale efekt bardzo sztuczny i musialam z nich zrezgynowac...
w sunlighcie wlasnie sie boje tej zoltosci....ze bedzie za zolty.. Niby widzialam, ze to raczej delikatna zolc... sama juz nie wiem co mam myslec

W sumie cere mam bardzo normalna i problemu ze swieceniem sie rzadnego wiec moze sprobuje tego perl sulight... musze zlikiwdowac te since bo wygladam tragicznie jescze jest aussie perk me up....i on chyba bedzie mniej zolty prawda?
Sunlight pod oczy jest świetny. W pojemniczku wygląda na bardziej żółty niż jest w rzeczywistości Bardzo dobrze kryje cienie.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 11:28   #2379
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A ja dziś przeżyłam szok termiczny - nałożyłam podkładzik mineralny, zamiat płynnego jak zwykle, no i sobie spokojnie nakładam róż Apple - patrzę a tu taka cegła mi wyszła....
Nie wiem czy to efekt nakładania LHK czy mi ten mineralny tak podbił kolor, ale na zwykłym podkładzie w życiu takiej cegły nie miałam, o matko
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 12:16   #2380
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Sunlight pod oczy jest świetny. W pojemniczku wygląda na bardziej żółty niż jest w rzeczywistości Bardzo dobrze kryje cienie.
Dzieki
Biore narazie probki I najpewniej zainwestuje w jakies cudo na since niz w pelno wymiarowe pudeleczko
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 12:58   #2381
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny -bo ja zgłupiałam
Mam dwa sample korektora multi-tasking.. i one sie od siebie różnią - tak konkretnie Czy którejś z Was się zdarzyła podobno sytuacja?

Druga sprawa jest taka, że mam do wydania róż (big) - THEME PARK, użyty dwa razy - ma jeszcze tę folijkę.
Chętnie go zamienię na coś innego (najlepiej za Waffle Cone) no chyba, że mnie coś zainteresuje - jak któraś chętna to pisać na PW
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 13:18   #2382
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
A ja dziś przeżyłam szok termiczny - nałożyłam podkładzik mineralny, zamiat płynnego jak zwykle, no i sobie spokojnie nakładam róż Apple - patrzę a tu taka cegła mi wyszła....
Nie wiem czy to efekt nakładania LHK czy mi ten mineralny tak podbił kolor, ale na zwykłym podkładzie w życiu takiej cegły nie miałam, o matko
Ehehe... Może zmień metodę aplikacji? Zamiast wcierać oprósz twarz lub na odwrót? albo nabierz na pędzel mniejszą ilość?


Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Sunlight pod oczy jest świetny. W pojemniczku wygląda na bardziej żółty niż jest w rzeczywistości Bardzo dobrze kryje cienie.
Zgadzam się - on jest żółty tylko w opakowaniu mnie nie służą sypkie kosmetyki pod oczami, a żałuję, i w związku z tym mam biga Sunlight na wymianę (użyty dwa razy tylko pod oczy) - za chwilę edytuję post na wymiankowym.

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny -bo ja zgłupiałam
Mam dwa sample korektora multi-tasking.. i one sie od siebie różnią - tak konkretnie Czy którejś z Was się zdarzyła podobno sytuacja?

Druga sprawa jest taka, że mam do wydania róż (big) - THEME PARK, użyty dwa razy - ma jeszcze tę folijkę.
Chętnie go zamienię na coś innego (najlepiej za Waffle Cone) no chyba, że mnie coś zainteresuje - jak któraś chętna to pisać na PW
Na wymiankowy z tym kobieto a Wafla przecież masz, po co Ci drugi? Zapas na 3 lata to mało?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 13:44   #2383
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Na wymiankowy z tym kobieto a Wafla przecież masz, po co Ci drugi? Zapas na 3 lata to mało?

Odezwała się ta co zapasów nie robi
A co do wafla - mam pól sampla tylko siostra mnie oskubała z połóweczki:P

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

Na wymiankowy z tym kobieto
Na wymiankowym już jest - ale tu też nie zaszkodzi:P
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 16:50   #2384
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
A ja dziś przeżyłam szok termiczny - nałożyłam podkładzik mineralny, zamiat płynnego jak zwykle, no i sobie spokojnie nakładam róż Apple - patrzę a tu taka cegła mi wyszła....
Nie wiem czy to efekt nakładania LHK czy mi ten mineralny tak podbił kolor, ale na zwykłym podkładzie w życiu takiej cegły nie miałam, o matko
kup sobie korektor lavender i pod roz nakladaj po prostu ci sie ocieplil roz.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 17:59   #2385
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
kup sobie korektor lavender i pod roz nakladaj po prostu ci sie ocieplil roz.
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ehehe... Może zmień metodę aplikacji? Zamiast wcierać oprósz twarz lub na odwrót? albo nabierz na pędzel mniejszą ilość?




Zgadzam się - on jest żółty tylko w opakowaniu mnie nie służą sypkie kosmetyki pod oczami, a żałuję, i w związku z tym mam biga Sunlight na wymianę (użyty dwa razy tylko pod oczy) - za chwilę edytuję post na wymiankowym.



Na wymiankowy z tym kobieto a Wafla przecież masz, po co Ci drugi? Zapas na 3 lata to mało?
Postaram się nakładać go dosłownie odrobinę, choć i tak nie nakładałam go niewiadomo ile... o korektorze też pomyślałam tylko szkoda mi kupować korektor dla samego ochładzania sobie różu, no ale pomyślę, dziękuję za rady
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 23:28   #2386
confession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hmmm... Kiedy usuwają oni darmowe kity próbek jako oddzielne zamówienie i wprowadzają zmiany w dużych kitach?

Czy korektory z forty winks i anti-clockwise nie dają/nie nadają się do matowego wykończenia?

Jaka jest różnica w pojemnościach cieni do oczu?

No i ostatnie pytanie: szukam też rozświetlacza, matowego. Jaki mam wybór?
confession jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 23:56   #2387
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja juz sie nie moge doczekac zmian

chodzi mi o tego kita z 5 dowolnymi samplami, mam nadzieje że cienie tez bedzie mozna do tego kita wrzucac
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 00:22   #2388
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez confession Pokaż wiadomość
Hmmm... Kiedy usuwają oni darmowe kity próbek jako oddzielne zamówienie i wprowadzają zmiany w dużych kitach?

Czy korektory z forty winks i anti-clockwise nie dają/nie nadają się do matowego wykończenia?

Jaka jest różnica w pojemnościach cieni do oczu?

No i ostatnie pytanie: szukam też rozświetlacza, matowego. Jaki mam wybór?
1. sami nie wiedzą dokladnie, bo ciągle sie to u nich zmienia. Dat było już kilka. I ciągle czekamy na ostateczną i konkretną (a to pewnie dopiero, jak się pojawią, bo ich obietnice i deklaracje często nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym)
2. które korektory?
3. czytaj pierwszy post - wyjasnione wszystko (różnice między mini i sample)
3. rozświetlacz matowy? Oczy czy twarz? Do czego ma być ten rozświetlacz? Kategoria matte w różach i matte w cieniach... Aczkolwiek rozświetlacz na twarz z założenia i definicji ma rozświetlać i odbijać światło, więc najczęściej są one błyszczące mniej lub bardziej. Matowe to jedynie bardzo jasne odcienie różów ze wspomnianej kategorii "Matte". A jaki masz wybór? To zależy, jaką masz karnację. Ja tego niestety nie wiem.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 12:38   #2389
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dostałam dzisiaj sampelki korektorów Mint i Lavender.

Oto moje wrażenia:
Lavender - cudowny, położony pod róż wydobywa z niego zupełnie inną barwę (delikatniejszą, subtelnie jaśniejszą, odnoszę wrażenie, że nawet z ciepłych odcieni potrafi wydobyć chłodne tony). Chyba się skuszę na pełny wymiar.
Mint - hmm, niby maskuje zaczerwienienia, ale jednocześnie przebija spod pokładu. Na razie jestem z niego średnio zadowolona, może to kwestia niewprawnej aplikacji (spróbuję pocudowac coś z pędzelkiem i ilością nabieranego proszku). Aha i wychodzi na to, że moja twarz jest bardziej zielona od minta Bo na mnie nie wygląda on na zielony, tylko przybiera taki szaro-biały kolor.

A mój Jump Rope jednak ląduje na wymiankowym. Lavender wprawdzie nadał mu taki subtelny fioletowo-różowy odcień, ale mimo to nie czuje się w nim dobrze (moje jasno-oliwkowa cera niechętnie współpracuje z różami ).

Edytowane przez biedronqa
Czas edycji: 2009-07-13 o 12:51
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 13:35   #2390
confession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

2. Chodzi mi dokładnie o Aussie Perk Me Up, Pearl Mint i Pearl Beige. Nadadzą się do "matowego looku"? "easy peasy" się nadają, bo posiadam już.

3. Dzięki, zapomniałam kompletnie o nim.

4. Masz rację, tylko ja mam manię i nie lubię, jak się coś świeci na mojej twarzy... Do twarzy, Golden-Fawn.
confession jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:56   #2391
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez confession Pokaż wiadomość
2. Chodzi mi dokładnie o Aussie Perk Me Up, Pearl Mint i Pearl Beige. Nadadzą się do "matowego looku"? "easy peasy" się nadają, bo posiadam już.

3. Dzięki, zapomniałam kompletnie o nim.

4. Masz rację, tylko ja mam manię i nie lubię, jak się coś świeci na mojej twarzy... Do twarzy, Golden-Fawn.
wszystkie są perłowe, także nie bardzo
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:24   #2392
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez confession Pokaż wiadomość
2. Chodzi mi dokładnie o Aussie Perk Me Up, Pearl Mint i Pearl Beige. Nadadzą się do "matowego looku"? "easy peasy" się nadają, bo posiadam już.

3. Dzięki, zapomniałam kompletnie o nim.

4. Masz rację, tylko ja mam manię i nie lubię, jak się coś świeci na mojej twarzy... Do twarzy, Golden-Fawn.
tak jak Ilona już napisała - wszystkie są perłowe (nazwa pearl o tym świadczy ). Aussie również.
a co do rozświetlaczy, to przy takiej jasnej karnacji nie znajdziesz nic dla siebie do twarzy rozświetlającego a jednocześnie matowego z EDM. Kiedyś był Fresh Air, ale on już dawno wycofany, a i tak nie wiem, czy przy Golden Fair nie nadawałby jednak ciemniejszego koloru (ale nie jestem pewna, bo ja jestem znacznie ciemniejsza niż GF )
Bardzo jasny jest też Morning Cup, ale to dla chłodnych i ciemniejszych cer. U Ciebie może wyjść sina plama. Rownież kategoria Face odpada. Zawsze jednak mozesz spróbować pokombinować z jaśniejszym odcieniem podkładu albo korektora, żeby rozjasnić wybrane partie twarzy.

Chyba, że chodziło Ci o matowe rozświetlacze z cieni, to wtedy masz ciut większe pole do popisu - Bundled Up albo Rare Silk, ewentualnie różowawy Parasail (tego ostatniego dzisiaj swatche w koncu wrzucę na bloga), aleon jest już dość widocznie koloryzujący, więc do jasnej karnacji może być zbyt ciemny.

Ale na EDM świat się nie kończy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:33   #2393
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Golden Fawn- nie Golden Fair więc "ciemna jest"
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:46   #2394
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Golden Fawn- nie Golden Fair więc "ciemna jest"
nie spałam drugą noc, sorry
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:55   #2395
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie spałam drugą noc, sorry
Jakby nie patrzeć to i tak matowego rozświetlacza EDM nie posiada
Ja nie wiem jak Ty możesz tyle nie spać
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:17   #2396
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Matowy rozświetlacz to tak jak sucha woda:P
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:35   #2397
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Siuniaaa mam już NR Light..moje pierwsze odczucia : jest bardzo jasniutki, ładny jasny beż, zbliżony odcieniem do buff light neutral, napewno nie miodowy (tak jak w opisie na EDM) Pomimo że ma jasny odcień to bardzo ładnie wtapia się w skóre i matowi ją..nie mam pojęcia na jak długo, gdyż mizialam się tylko dzisiaj popoludniu wydaje mi sie że powinien być dobry do twojego buttered tan, ja też czekam na buttered tan i wydaje mi się ze powinny ładnie ze soba wspołgrac..Jesli tylko nie wyskocza mi po nim jakies gule czy podskorna kaszka to zostanie u mnie mozna go tez uzywac samego jako puder matujacy, bez baz to tyle na obecną chwile

Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-07-13 o 19:37
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 21:10   #2398
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czy moglby ktos porownac odcien sweet almond i light martian?? Bardzo proszę i z gory dziękuję za pomoc
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 21:42   #2399
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Mint - hmm, niby maskuje zaczerwienienia, ale jednocześnie przebija spod pokładu. Na razie jestem z niego średnio zadowolona, może to kwestia niewprawnej aplikacji (spróbuję pocudowac coś z pędzelkiem i ilością nabieranego proszku). Aha i wychodzi na to, że moja twarz jest bardziej zielona od minta Bo na mnie nie wygląda on na zielony, tylko przybiera taki szaro-biały kolor.
Na mnie też Mint wygląda jak szaro-biały a twarzy na pewno nie mam zielonej - wszystkie podkładowe Oliwki odpadły po pierwszych testach hmm u mnie nie przebija spod podkładu... Nakładam Minta LHK, dosłownie troszkę, omiatam sobie nim policzki i nos (lekko wcieram). Może kładziesz za dużo albo nie wiem... niedokładnie wcierasz? albo wcale nie masz problemów z "burakiem" i Twoja twarz usiłuje Ci to przekazać
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 22:29   #2400
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Czy moglby ktos porownac odcien sweet almond i light martian?? Bardzo proszę i z gory dziękuję za pomoc
a jutro moze być ?: D bo w tym sztucznym świetle to mi się takie same wydają i fotki tez nie wyjdą na bank
chyba, ze ktos ma lepsze oko albo oswietlenie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.