Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 23:14   #871
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

MamoNiny, Gadmarko miłych snów
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 23:25   #872
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

To ja dzisiejszy dzień zacznę od pytania : Jakie inne uzależnienia nękają Minerałoholiczki ?

No to ja :

-ubrania, ubrania, ubrania i buty buty buty (
uwielbiam te totalnie niepraktyczne na ogromnym obcasie i platformie - kiedyś wejdę w posiadanie Louboutinów - mam nadzieje ), biżuteria itp. (przez minerały mi się przystopowało z ulgą dla mojej pękającej szafy, teraz pęka łazienka ) Bo i tak pewnego dnia bede stylistką Głęboko w to wierze Już mając 5 lat opierałam się mamie w kwestii ubioru

-koty koty koty -
wymyśliłam, że na starość będę miała hodowle z Ragdollami - a w swoim życiu wejdę w posiadanie kotów : Norweski Leśny, Maine Coon no i Ragdoll

-naturalna pielęgnacja - ale to można pod minerały podciągnąć

Z takich poważnych fobii i uzależnień to Tyle

EDIT: Winylu dopisuję oprócz uzależnień zainteresowania

-trendy konsumenckie jakby kogoś interesowało trendwatching.com - genialna stronka np. o tym, że jest EKOtrend (dobry przyklad bo ostatnio mocno zauważalny) i w anglii są firmy, które przyjdą do nas do domu i powiedzą nam jak żyć ekologiczniej i jak oszczedzać energie, wodę itd i opiekują się naszym domem przez długość trwania umowy Kiedyś było coś o biżuterii od Ex-ów - stronka na której można się jej było pozbyć i albo sobie kupić jakąś Exową czyjąś itp.
Albo coś co zauważycie napewno.
Mówi się o istnieniu Feedback 1.0, 2.0 i 3.0 - i to jest odnośnie komentarzy w internecie na temat produktów.
Feedback 1.0 - nieliczni ludzie komentujący produkty na jakichs forach internetowych - kilka lat temu
Feedback 2.0 - na stronach firm pod produktami pojawia sie mnostwo komentarzy dotychczasowych uzytkonikow, specjalne firmowe fora itd. Strony profesjonalne z ocenami produktow - obecnie bardzo popularne
i Feedback 3.0 kiedy firmy odpowiadają na komentarze do ich produktow np. Everyday minerals mają ludzi do działania na forum i "rozmawiania" z klientami. - najnowszy trend Zgadza się ?

-NLP - ale już nie będę na ten temat nudzić

-Sport ostatnio bardziej biernie w zimie narciarstwo i snowboard, kiedyś zapalona koszykarka dalej lubie ale nie mam z kim, żeglarstwo ach a teraz się zachwycam F1 zapalona fanka od 3 lat Może Kubica w przyszłym sezonie w Ferrari ... Ach ...

Załączniki Louboutiny, Norweski Leśny, Maine Coon i Ragdoll
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg louboutin.jpg (12,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg norweskilesny.jpg (14,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maine_coon.jpg (20,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ragdoll.jpg (45,7 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-19 o 00:03
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 23:48   #873
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no to teraz i ja nieśmiało dołaczę do rozmowy w poprzenim temacie nie nadążałam za dyskują

moje zainteresowania/uzależnienia

-nie będę orginalna - ciuchy ale to chyba każda kobieta lubi identycznie jak Ty, foxxxy szafa moja pęka w szwach, ale ostatnio zakupoholizm przeniósł sie na minerały

-robótki reczne od dziecka lubie szyć, malować, tworzyć mój pierwszy zawód-dekorator wnętrz
marzę o tym, żeby coś poszyć, mam prenumeratę BURDY, ale póki co tylko przeglądam i składuje w oczekiwaniu na wolny czas i natchnienie

-muzyka - nie mogłabym żyć bez muzyki. Lubię muzykę ogólnie, wiele gatunków słucham, kocham najbardziej soul i ogólnie "czarną" muzykę kocham chodzić na koncerty, rewelacyjny sposób na odreagowanie różnych emocji

-windsurfing - moja pasja, coś pięknego rewelacyjny sport, wiatr, woda, wolnośc poza tym sport ogólnie-rower, rolki, kiedyś trenowałąm koszykówkę, siatkówkę i lekkoatletykę

- dzieci nie wiem czy można nazwać to uzależnieniem, raczej pasją, ale jestem nauczycielką i uwielbiam dzieci, specjalizuję się w nauczaniu maluchów (chociaż ostatnio też gimnazjum, ale to z braku laku) i uwielbiam tą pracę

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amy_carter_02.jpg (49,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Summer_Clothes.jpg (81,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg erykah-badu.jpg (49,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg classroom.jpg (117,9 KB, 4 załadowań)
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-18 o 23:59
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 23:52   #874
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
To ja dzisiejszy dzień zacznę od pytania : Jakie inne uzależnienia nękają Minerałoholiczki ?

No to ja :

-ubrania, ubrania, ubrania i buty buty buty (
uwielbiam te totalnie niepraktyczne na ogromnym obcasie i platformie - kiedyś wejdę w posiadanie Louboutinów - mam nadzieje ), biżuteria itp. (przez minerały mi się przystopowało z ulgą dla mojej pękającej szafy, teraz pęka łazienka ) Bo i tak pewnego dnia bede stylistką Głęboko w to wierze Już mając 5 lat opierałam się mamie w kwestii ubioru

-koty koty koty -
wymyśliłam, że na starość będę miała hodowle z Ragdollami - a w swoim życiu wejdę w posiadanie kotów : Norweski Leśny, Maine Coon no i Ragdoll

-naturalna pielęgnacja - ale to można pod minerały podciągnąć

Z takich poważnych fobii i uzależnień to Tyle

Załączniki Louboutiny, Norweski Leśny, Maine Coon i Ragdoll
Dzień dobry, mam na imię Agnieszka i jestem:
-minerałoholiczką
-kotomholiczką
-generalnie zwierzętoholiczką
-lumpexoholiczką
-mazidłoholiczką
i pewnie parę manii sobie jeszcze przypomnę

Wpadłam wieczorowo na wizaż tylko na chwilę, a i tak większość czasu zajęło mi kompletowanie zamówienia z The Conservatorie. Jutro chyba dopiszę się do wątku odwykowego

A tak w ogóle to spieszę donieść że dziś spotkałam się na wymianę z WhiteInnocent I zgodnie doszłyśmy do wniosku że trzeba zorganizować jakieś spotkanie minerałoholiczek z Warszawy i okolic (plus przyjezdne jeśli akurat będą) Proponuję początek lipca - może 4 albo 5? Akurat każdy zdąży sobie czas odpowiednio zorganizować

lecę spać bo rano wstaję

dobranoc
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 23:57   #875
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ajć, zapomniałam o lumpexach ja też, ja też

...i ja też mam na imię Agnieszka
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 00:24   #876
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ajć, zapomniałam o lumpexach ja też, ja też

...i ja też mam na imię Agnieszka
A Agnieszki tak generalnie to fajne dziewczyny są

Jeszcze jedno pytanie do WhiteInnocent Te stosunki międzynarodowe to zaocznie studiujesz na UW?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 04:52   #877
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dominiko, jako ze twoja cora ma polowe twoich genow to sie nie dziwie, ze juz kawalerow obejmuje
Podkrada ci juz mineraly?

Kurcze mi to wiekowo blizej do twojej corki niz do ciebie no ale czas leci. ani sie obejrzysz
Z tego co piszesz to masz dobry kontakt z corka, to jest wazne. gdyby nie moja mama to pewnie zupelnie inne decyzje bym w zyciu podjela. narobilam pare glupot ale w gruncie rzeczy bylam calkiem grzeczna dziewczyna chyba glownie dzieki temu, ze moja mama umiala mi pzowolic na duzo a ja mimo to nie naduzywalam wolnosci, bo nie musialam i nie chcialam. nie warto bylo tracic zaufania
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 07:16   #878
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ojej ile tu się działo jak spałam, nie sposób nadrobić
1. ad. rodziców - to ja widze jestem w czepku urodzona bo rodziców miałam cudownych - mimo że mama z wykształcenia psycholog
2. ad. teściowych - ja mamę TZeta uwielbiam, podziwiam i padam na twarz i chyba z wzajemnością (na pewno my dogadujemy sie lepiej niż ona z własną córką), mieszkamy drzwi w drzwi i jestem z tym przeszczęśliwa - bo bardzo dobrze gotuje, a ja żarłok i mam przy tym świadomość że sie nie pogorszy bo widze jakie fanstyczne relacje ma ze swoimi pasierbami - a to wszak chyba jeszcze trudniejsze poletko
3. ad. uzaleznień mam na imie asia i uwielbiam być uzalezniona poza napadowym zakupoholizmem - cierpie też na inne choroby: czytanie wszystkiego co mi wpadnie w rece (i to, o zgrozo, do końca, nawet jak to kompletne dziadostwo) i bycie zawodnikiem brydża sportowego
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 07:27   #879
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

też Agnieszka
moje nałogi zakupowe to:
minerały choć to przycicha
pielęgnacja naturalna
generalnie kolorówka
sprzęt foto, czaję się na dwa obiektywy do lustrzanki
myślę o kamerze HD
ciuchy mniej, ewentualnie bielizna-staniki
buty ale z powodu kręgosłupa mam ograniczone możliwości-obcasy baj baj
włosy-fryzjer, dobre farby, gadżety kosmetyczne oraz ozdoby (spinki, spineczki, opaski , klamry itp)
psy kocham moją niunię, nawet teraz, poruszając się o kuli latam po sklepach by jej kupić ulubione patyczki czy prasowane kości
ostatnio znowu zaczęłam bardziej interesować się własnymi paznokciami z powodu długiego zwolnienia odpoczęły od mojej pracy i urosły. Wpadłam w obłęd OPI na dzień dobry kupiłam 4 lakiery, bazę i top coat.
mam bzika na punkcie...visolvitu to moja słabość z dzieciństwa, konsumuję go znowu od kilku miesięcy i wpadłam w nałóg
jak wiecie staram się od 5 lat i walczę bezskutecznie o dziecko- moja obsesja z tym związana to ciągłe, notoryczne wchodzenie na mamę z klasą i czytanie wątków mamusiowych. Oglądam też cały czas w necie ciuszki dla bobasów, nawet kupiłam takie dwa drobiazgi

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 07:46   #880
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

tez bym chciala zeby moja tescowa przyjezdzala tylko na jedna noc, ale niestety. ona tam dostaje urlop (bo pracuje legalnie w jakiejs fabryce duzej) i przyjezdza tutaj- w koncu to jej dom. ale nie chce mi sie juz o niej pisac. wystarczy ze po glowie mi juz chodzi ze niedlugo przyjedzie. moze to i dobrze ze ja juz bede pracowac.

a ja to chyba nie jestem rasowa kobieta- uzalenien praktycznie brak
no mineraly moze choc tak duzo nie mam i ostatnio nawet doszlam do wniosku ze przeciez nie musze miec tego wszystkiego o czym czytam. sadze ze jeszcze troche podklady potestuje i podokupuje wieksze roze i pudry duze a pozniej nie wiem sama
ubran to mam bardzo malo, czas to nadrobic, szczegolnie ze teraz mniej czasu bede przesiadywac w domu (ale to wszystko przez ludzenie sie ze wreszcie pewnie schudne wiec po co kupowac...glupia)
buty tez nie, bizuteria moze prawie dla mnie nie istniec, staniki dopiero zaczynaja mnie interesowac wiec calkiem mozliwe ze niedlugo zaczne kupowac
i kocham moja core Aga- w koncu na pewno sie uda, pewnie jak sobie odpuscisz.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 07:55   #881
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
tez bym chciala zeby moja tescowa przyjezdzala tylko na jedna noc, ale niestety. ona tam dostaje urlop (bo pracuje legalnie w jakiejs fabryce duzej) i przyjezdza tutaj- w koncu to jej dom. ale nie chce mi sie juz o niej pisac. wystarczy ze po glowie mi juz chodzi ze niedlugo przyjedzie. moze to i dobrze ze ja juz bede pracowac.

a ja to chyba nie jestem rasowa kobieta- uzalenien praktycznie brak
no mineraly moze choc tak duzo nie mam i ostatnio nawet doszlam do wniosku ze przeciez nie musze miec tego wszystkiego o czym czytam. sadze ze jeszcze troche podklady potestuje i podokupuje wieksze roze i pudry duze a pozniej nie wiem sama
ubran to mam bardzo malo, czas to nadrobic, szczegolnie ze teraz mniej czasu bede przesiadywac w domu (ale to wszystko przez ludzenie sie ze wreszcie pewnie schudne wiec po co kupowac...glupia)
buty tez nie, bizuteria moze prawie dla mnie nie istniec, staniki dopiero zaczynaja mnie interesowac wiec calkiem mozliwe ze niedlugo zaczne kupowac
i kocham moja core Aga- w koncu na pewno sie uda, pewnie jak sobie odpuscisz.
ach te teściowe, ja z swoją lubiłam bardzo, do momentu gdy zaczęłyśmy razem pracować

Paulo, odpuścić sobie przy moich problemach i męża nie możemy.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 07:56   #882
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja mam niegroźne (tego sie trzymam ) i niezbyt kosztowne uzależnienia
- minerały. Wczoraj byłam na zakupach. Przez cały czas towarzyszyła m myśl: im mniej wydasz na ciuchy, tym więcej zostanie na minerały Nie kupiłam jednej bluzki, bo stwierdziłam, że kupię prasowańca za te pieniążki
-lumpeksy
- buty. Wszelkie fasony, kolory i rodzaje
- WIZAŻ! To zdecydowanie największe uzależnienie, które pociągnęło za sobą kolejne
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 08:23   #883
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Oooo no ja też lubię lumpeksy, allegro i ebay angielski, niemiecki Niestety ubrania z sieciówek jakością nie grzeszą i już mam dość placenia 50zł za t-shirt, ktory za 2-3 tygodnie bedzie zmechacony itd... Ceny poszły w górę jakość w dół. Poza tym, od roku zaczynam kupować mniej a lepsze jakościowo i to opłaca się bardziej. Bo w rzeczach tych mam ochotę chodzić cały czas Ostatnio w Lumpku wychaczyłam 2 marynarki moich marzeń A niedawno jakaś starsza Pani zapytała mnie w H&M co to jest Copro (material)- ? Przeszukalam internet i nic nie znalazłam...Aż strach to nosić, Pani w sklepie oczywiście na pytanie co to kopro powiedziała tylko COooooooooooo?

Uzależnionym mamuśką zaraz coś wkleje

Edit :

To są moi klieci z USA, którym robiłam fotki jak dostarczałam to co kupili czyli ksiazki Zobaczcie jaką mała ma koszulkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06964.jpg (156,8 KB, 63 załadowań)

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-19 o 08:31
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 08:42   #884
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a mnie wkurza all, na ebay nic nie kupowalam do tej pory. ale zawsze jak szukam sobie czegos na all to sie poddaje. wlasnie tez wylaczylam full stronek z bluzkami, topami itp bo szlag mnie trafia. i tak wiem ze tak wygladaja tylko na fotkach, tak samo bylo z plaszczem ktory musialam odsylac i sie zalamalam jak go zobaczylam. a niby wszystko wymierzylam..
w sklepach tez porazka- jakos na kolana nie rzuca a ceny owszem. a po lumpkach jakos nie lubie chodzic, nie wiem dlaczego, nie mam talentu do wyszukiwania perelek w stosie badziewia. a jak sa nie na wieszakach tylko w tych pojemnikach to juz w ogole.
Aga, trzymam kciuki, w koncu sie uda. Moze za bardzo sie tym stresujecie?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 08:45   #885
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ojjj.. ciężkie działa wytoczyłyście dziewczyny...
Uzależnienia
Wizaż
- coraz mniej mi się to podoba
Londyn - kocham kocham kocham. MUSZĘ jechać tam conajmniej raz w roku. Inaczej patrzę na fotki i łezka mi się w oku kręci. A jak Londyn to oczywiście shopping, Picadilly Circus, Kingston, przesiadywanie nad Tamizą w Richmond i....
Thorpe Park !!! - mogłabym być tam co tydzień, wielkie szaleństwo, sporo adrenaliny aaaaa!!!! http://www.thorpepark.com/rides-colossus.php http://www.thorpepark.com/rides-saw.php
Z zakupów się chyba wyleczyłam, lubię mieć ciuszki, ale nie mam czasu na bieganie po sklepach, więc co kilka tygodni udaję się na większe łowy
Muzyka - przede wszystkim różne odmiany rocka, także te z przymrużeniem oka http://www.youtube.com/watch?v=P_i1xk07o4g
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:33   #886
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hmm...ciężki temat. Ja, można powiedzieć, jestem uzależniona racjonalnie, tzn. wiele rzeczy chcę, ale zanim coś kupię, to dziesięć razy się zastanowię i zrobię dokładny research. To mam po dziadku chyba, podobnie jak niechęć do spóźniania. Ale do rzeczy:

Wizaż- duuuże uzależnienie
minerały- wybaczające poletko, zawsze można się wymienić, albo coś zmixować
staniki- ale to dla dobra mojego biustu
książki&muzyka- we wszelkich ilościach i niemal wszystkich rodzajach (też zawsze czytam do końca, bez względu na to, na jakie barachło trafiłam)
mój TŻ- permanentne i absorbujące uzależnienie, z którego jestem dumna
taniec- niestety tylko okazyjnie i solo, nie umiem tańczyć w parze

Jak widać, uzależnienia niegroźne i bardzo potrzebne, wnoszą wiele radości i dobra w moje życie i nie zamierzam z nich rezygnować.

A ciuchowych zakupów nie cierpię. Nie dość, że mało rzeczy mi się w naszych sklepach podoba, na jeszcze mniej mnie stać, to też sobie cały czas tłumaczę, że może jak mi się wreszcie uda schudnąć, to ten 0, 1% wartych przymierzenia, będzie na mnie przyzwoicie leżało. A szafa płacze, bo ubrań "do pracy" to tam można na palcach jednej ręki policzyć.

Jeszcze wracając do staników- moja śliczna CK Princess (65HH) zaczyna bułkować i obwód już luźny, a ja nadal potrzebuję stanika migracyjnego
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:40   #887
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a moja niespelna dwulatka mnie niedawno rozbroila- malowalam sie a ona oczywiscie wspiela sie na biurko i siedzi i obserwuje. nagle zlapala duo fiber, "umoczyla" w pustym wieczku od podkladu i mizia policzek ale to wygladalo. mala paniusia
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:42   #888
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Agusia- tak- stusunki międzynarodowe zaocznie na UW Jeszcze raz baaaardzo dziękuję za miłe spotkanko
No i spotkania czas organizować...

Moje uzależnienia:
- no Wizaż
- minerałoholizm,
- zwierzętoholizm szczególnie kocioholizm,
- nowość- stanikoholizm,
- ostatnio naturalna pielęgnacja,
- ciuchy, buty i dodatki- choć raczej już wyleczona dzięki innym maniom Poza tym przestałam lubić chodzić po sklepach.

Agabil- mocno trzymam kciuki

Carmelova- też kocham Londyn
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-06-19 o 09:46
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:42   #889
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Evelinku ja ostatnio wychaczyłam za 25zł przyzwoitą Marynarkę i spódnicę do kompletu idealne do pracy na codzień używam samej marynarki Wszystko wygląda jak nowe Wyprałam w czymś pachnącym to i lumpeksowo nie śmierdzi
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 09:51   #890
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a mnie wkurza all, na ebay nic nie kupowalam do tej pory. ale zawsze jak szukam sobie czegos na all to sie poddaje. wlasnie tez wylaczylam full stronek z bluzkami, topami itp bo szlag mnie trafia. i tak wiem ze tak wygladaja tylko na fotkach, tak samo bylo z plaszczem ktory musialam odsylac i sie zalamalam jak go zobaczylam. a niby wszystko wymierzylam..
w sklepach tez porazka- jakos na kolana nie rzuca a ceny owszem. a po lumpkach jakos nie lubie chodzic, nie wiem dlaczego, nie mam talentu do wyszukiwania perelek w stosie badziewia. a jak sa nie na wieszakach tylko w tych pojemnikach to juz w ogole.
Aga, trzymam kciuki, w koncu sie uda. Moze za bardzo sie tym stresujecie?
Polecam zakupy na ebayu, szczególnie na angielskim
Często cena zakupu z wysyłką jest dużo niższa niż na allegro.
Dużo sprzedawców wysyła po Polski, jak nie pisze nic o wysyłce piszę e-maila.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:03   #891
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Polecam zakupy na ebayu, szczególnie na angielskim
Często cena zakupu z wysyłką jest dużo niższa niż na allegro.
Dużo sprzedawców wysyła po Polski, jak nie pisze nic o wysyłce piszę e-maila.
Tylko trzeba uważać, bo oni naciągają czasami na wysyłkę ... raz zapłaciłam 7 funtów, a na przesyłce wyszło 3. Nic kobiecie nie mówiłam, ale teraz już nie będą sobie ze mną w kulki lecieć. Za buty mają tendencje do przegnania z kosztami wysyłki. Najlepiej im podesłać aukcje z rzeczami o podobnych gabarytach i pokazać tam koszty wysyłki

Choć zauważyłam, że niektórzy to naprawdę świnie i wysyłają brudne rzeczy albo śmierdzące. Wstyd i hańba...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:13   #892
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a moja niespelna dwulatka mnie niedawno rozbroila- malowalam sie a ona oczywiscie wspiela sie na biurko i siedzi i obserwuje. nagle zlapala duo fiber, "umoczyla" w pustym wieczku od podkladu i mizia policzek ale to wygladalo. mala paniusia
Słodka jest

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Evelinku ja ostatnio wychaczyłam za 25zł przyzwoitą Marynarkę i spódnicę do kompletu idealne do pracy na codzień używam samej marynarki Wszystko wygląda jak nowe Wyprałam w czymś pachnącym to i lumpeksowo nie śmierdzi
Ja nie mam ręki do lumpexów, chociaż chodzę regularnie, rzadko udaje mi się coś wyhaczyć, a zwykle drobne rzeczy, typu t-shirt. Poza tym jestem mała i "okrąglutka", więc w ogóle trudno mi coś znaleźć, ale nie ustaję w poszukiwaniach, bo czasem naprawdę trafiają się perełki.

Ja na spotkanko jak najbardziej reflektuję, muszę tylko teraz zdążyć pozałatwiać wszystkie formalności, bo oczywiście nikt nic nie wie, a lepiej papier mieć, niż go nie mieć

WI, jak tam stanik?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:27   #893
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

agusia_1, agabil1 - Agnieszki górą

agabil1, trzymam kcuki śliczne te ciuszki

ja się o dziecko nie staram jeszcze, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że też bedę miec z tym problem glupie to myśli, ale nie mogę się od nich odpędzic nie wiem czemu

foxxxy, ja nie robię już zakupów w sieciówkach prawie wcale, teraz już chyba wyłącznie zbiorowe zamóienia na wizażu z zagranicy, albo z polskich hurtowni
np teraz organizuje tutaj na wizażu zamówienie z hurtowni, gdzie płacimy za t-shirty 13 zł (akurat jest promocja) a potem idę do sklepów i widzę ze te same bluzki wiszą od 50zł zwyż ceny w sieciówkach są mooocno przesadzone, nieadekwatne do jakosci i prawdziwej wartości

Paula ale Twoja mała musi być słoda podpatruje mamusie
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-19 o 10:29
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:35   #894
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winli aż boję się zapytać, a gdzie te zakupy, tzn. który wątek boszeee, obym w nastepną manię nie popadła

manie: dziatwa, kusmetyki, ostatnio bardzo mineralne , buty , lumpki, czekolada lub bardziej ogolnie: słodycze , narty (tylko za to kocham zimę), ciekawosć wszystkiego co nowe , wizaz jak najbardziej... pomyślę, co tam jeszcze
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:38   #895
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ehh a ja tak myślę, że moim największym nałogiem ostatnio jest odchudzanie.. w lipcu będzie rok.. przez moment były nawet sukcesy, ale od 2mcy.. 0 mimo wysiłku ;/
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:39   #896
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Evelku- jeszcze nie wiem bo nie doszedł- pewnie dziś jak wrócę awizo zastanę

WinlyEm- dawaj linka do tych t-shirtów
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:40   #897
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Tylko trzeba uważać, bo oni naciągają czasami na wysyłkę ... raz zapłaciłam 7 funtów, a na przesyłce wyszło 3. Nic kobiecie nie mówiłam, ale teraz już nie będą sobie ze mną w kulki lecieć. Za buty mają tendencje do przegnania z kosztami wysyłki. Najlepiej im podesłać aukcje z rzeczami o podobnych gabarytach i pokazać tam koszty wysyłki

Choć zauważyłam, że niektórzy to naprawdę świnie i wysyłają brudne rzeczy albo śmierdzące. Wstyd i hańba...
Dlatego gdy na aukcji nie ma podanych kosztów wysyłki piszę e-maila z informacją w jaki sposób miałam juz wysyłana podobną rzecz i ile to kosztowało.
I tak np. wysyłka stanika jako small packet kosztuje max. 2 funty, choć najczęściej płaciłam 1,20-1,5 F.
Butów nie kupowałam jeszcze z opcją wysyłki do Polski, bo przycinają. Kupowałam z wysyłką do Anglii i później ktoś mi je przywoził
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:42   #898
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

hehe tutaj link do wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=277901

no a tutaj strona z której zamawiamy http://www.miracollo.pl/oferta.html

jak ktoś zechce to dzisiaj składam wieczorem zamówienie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:44   #899
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja od ponad roku w normalnych sklepach kupuję chyba tylko buty, torebki i bieliznę. Reszta to lumpexowe. Mam w swoim rodzinnym mieście taki fajny lumpex że specjalnie do niego z Warszawy jeżdżę co tydzień na dostawę W Warszawie jakoś nic specjalnego nie udaje mi się trafić... Drogo i wybór jakiś taki marny. Za to w tym moim mimo wyceny to więcej niż 10 zł za spodnie nie płacę Bluzki średnio 6-7 zł, sweterki też. Raz kupiłam nawet mamie piękną sukienkę z jedwabiu za 19 zł I to była najdroższa rzecz jaką kupiłam w lumpku, ale za to sukienka była nowa z metkami Miała być dla mnie ale okazała się za duża ale chociaż mama ma z niej pożytek
A tak generalnie to ja zakupów nie znoszę, nienawidzę łażenia po centrach handlowych, tych tłumów itp.

No właśnie zapomniałam o stanikoholiźmie Ale to staram się mimo wszystko trzymać w ryzach

A z książkami też tak mam że jak już zacznę to czytam do końca, nawet jak książka jest beznadziejna

WhiteInnocent, nie ma to jak zbiegi okoliczności, przypomnij mi to może kiedyś Ci coś powiem na ten temat (tj.studiów)

Jeszcze a porpo obaw o przyszłe rodzicielstwo. Ja mimo że na razie nie staram się o dziecko też już zaczynam się bać że będę mieć z tym problemy, jakieś takie dziwne przeczucie mam. No ale trudno się o to nie martwić jak ciągle czyta się ile to niektórzy mają z tym problemów Ale pociesza mnie myśl o znajomej mojej mamy która przez 8-9 lat starała się z mężem o dziecko, w międzyczasie leczyła się na niepłodność i kiedy w końcu po tych wszystkich latach udało im się to po urodzeniu 1 dziecka zaraz zaszła znów w ciążę Teraz ma dwóch ślicznych synków, jeden ma 5 lat a drugi prawie 4
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-06-19 o 10:52
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:49   #900
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziękuję wszystkim za miłe słowa.
Moja córka się maluje, ale do minerałów przekonać jej nie mogę, bo ona maluje się rano w 5 sekund i woli klasyczne podkłady, ale jeszcze będę próbować Na razie zabrała mi wszystko czego nie używam więc ma EL DW, pudry Clinique i inne różne z wyższej półki

Co do manii to moją główną ostatnio jest przesiadywanie na wizażu, minerały nadal choć już nie w takim szale, pielęgnacja się rozkręca coraz bardziej za to, a poza tym książki (też zawsze do końca), filmy, fotografia i grafika, narty w zimie . Ciuchy i buty kupuję ale nie maniakalnie, tylko jak coś potrzebuję. Uwielbiam jeździć moim samochodem. Moze Vectra 6-letnia to nie jakiś cud, ale 211 KM sprawia ogromną przyjemność Acha i lubię dobre seriale (mistrz to Trawka, Sześć Stóp pod ziemią, House i Przyjaciele choć jest ich więcej tylko tak na raz sobie nie przypomnę)
edit: jeszcze zapomniałam, bo tyle postów się tu uzbierało przez noc. Cotka moja córka to skóra zdjęta z małża, nawet paznokci po mnie nie ma A głupoty to każdy w pewnym wieku robi i nic się na to nie poradzi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-19 o 10:52
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.