Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-20, 21:19   #1111
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

zapięcie typu S bo mozesz na koncach miec zlaczone kólka jako ze powinno sie przy takim naszyjniku luzno, ne zbicie zakonczyc czyli =====8S8 ======
lub zapięcie miseczka w ktorej sie spotykają sznureczki ======DoQoC====

ale poniewaz sam w sobie jest ubogi i mowiąc w uproszczeniu "jedzie na pomysle" to ja bym z tlu dala zapiecie z baz kolczyków np takich i to jakby piętrowo, po dwa na strone
http://www.allegro.pl/item661531075_..._promocja.html
albo
http://www.allegro.pl/item658851809_...ebro_31mm.html
albo jeszcze oryginalniej i latwo zamotac wg koncepcji
http://www.allegro.pl/item660081883_...2_6_ch80a.html
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:29   #1112
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Lemirko, mnie też kusi rozbierana, zresztą mnie namawiają (gues who), ale najpierw chciałam trochę schudnąć i wogóle.

Winly, ja właśnie próbuję mojego od kompa odciągać, ale spróbuj tego z programistą
Kochana - dobry fotograf tak Ciebie ustawi, że nic nie będzie widać a i PS jest więc w razie czego pomoże a pamiątka super no i mina TŻta bezcenna

Ponad to widzę, że mamy kolejną rzecz wspólną - TŻta programistę

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
evelinko, mój jest że tak powiem "graczem", tzn fascynują go konsole szczególnie sony PS ... ech

Lemirko, wyslij mi tylko Twój adresik, to wprzyszłym tygodniu Ci wyślę
A ja mu się nie dziwię - też lubię sobie pograć na PS3 (np. kręgle), na Wii czy na Xbox'sie - super zabawa i kupa śmiechu
a zaczynałam od gier na PC tylu Mortal Kombat - mordobicie to jest to

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

A propos ksiazek wczoraj mnie TŻ na jakiś film z Deepem bibliofilem zaciągnął o jakiejś książce szatana
Dziewiąte wrota - śmieszny film, ale dla Deepa warto obejrzeć. Mój ulubiony z J. Deepem - to musical Johny Cry Baby ( Johny Beksa)

Foxxxy wstawiam koci kubeczek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6235.jpg (124,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6236.jpg (126,9 KB, 14 załadowań)
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:34   #1113
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
zapięcie typu S bo mozesz na koncach miec zlaczone kólka jako ze powinno sie przy takim naszyjniku luzno, ne zbicie zakonczyc czyli =====8S8 ======
lub zapięcie miseczka w ktorej sie spotykają sznureczki ======DoQoC====

ale poniewaz sam w sobie jest ubogi i mowiąc w uproszczeniu "jedzie na pomysle" to ja bym z tlu dala zapiecie z baz kolczyków np takich i to jakby piętrowo, po dwa na strone
http://www.allegro.pl/item661531075_..._promocja.html
albo
http://www.allegro.pl/item658851809_...ebro_31mm.html
albo jeszcze oryginalniej i latwo zamotac wg koncepcji
http://www.allegro.pl/item660081883_...2_6_ch80a.html


No to pięknie Widzę, że się kolejna dziedzina kłania Znalazłam te zapięcia typu S, ale z tym drugim nie wiem o co chodzi, ja nie być wtajemniczona

A naszyjnik jest prosty to fakt, ale ja lubie takie ascetyczne ale duże, a że już chodze za takim całą zimę i wiosnę i nic nie spełnia Foxxxywymogów to ten mi się podoba najbardziej i mogę go sobie sama zrobić

Lemirko lepszy ten kubek niż sobie wyobrażałam, super połączenie kolorów. Ja uwielbiam Deep-a z Piratów z Karaibów, za takie zabawne zachowanie.
Pomijam fakt, że sie na filmach nie znam nie oglądam za dużo, do kina prawie nie chodzę bo mi się nie chce - film to ewentualnie jak mnie tż wymęczy.

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-20 o 21:38
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:36   #1114
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

foxxxxxxxxxy fajowskie, wtrącę się... ja kiedyś sama sobie szyłam na sylwka taką kiecke trzymaną właśnie przez te taśmy i się strasznie kręciły, więc nawet podszyłam sobie je wstążkami ale i tak ramiączka (po kilka pająk na plecach) przekręcały się na lewa stronę i nie były juz takie ładne. Może by je stopniowo zbierać do kupy zszywać i pojedyńcze robić ale nie na raz by buła nie wyszła, bo takie grube to chyba kiepsko by były na karku ozdobne i nieeelgancko by szyję robiły i kręciły się na bank poza tym by drapały na gołą. A że jest to dość długie to i przez glowe można przekładac. Albo po prostu wiązać długaśną kokardę z aksamitki lub atłasówki....
w rzeczywistości to one takie cięzkie w odbiorze będą i płaskie. Może pomyśleć o koralikach na zyłce?

łomatko samo by by by , gdzie przecinki, gdzie styl? matura 13 lat temu....

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-06-20 o 21:38
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:46   #1115
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

foxxxy, ja uwielbiam takie rzeczy - naszyjnik
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
zapięcie typu S bo mozesz na koncach miec zlaczone kólka jako ze powinno sie przy takim naszyjniku luzno, ne zbicie zakonczyc czyli =====8S8 ======
lub zapięcie miseczka w ktorej sie spotykają sznureczki ======DoQoC====

ale poniewaz sam w sobie jest ubogi i mowiąc w uproszczeniu "jedzie na pomysle" to ja bym z tlu dala zapiecie z baz kolczyków np takich i to jakby piętrowo, po dwa na strone
http://www.allegro.pl/item661531075_..._promocja.html
albo
http://www.allegro.pl/item658851809_...ebro_31mm.html
albo jeszcze oryginalniej i latwo zamotac wg koncepcji
http://www.allegro.pl/item660081883_...2_6_ch80a.html
to ostatnie zapięcie jest najciekawsze
ch... jeszcze się biżuterii nauczę robić - ostatnio stałam w empiku przed gablotą ze sznurkami, koralikami itd. i odejść nie mogłam
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:47   #1116
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

biżuteria samorobotna -bardzo fajna sprawa. Ja kolczyki i bransoletki kiedyś

a ja muszę sie wyżalic. Został mi niecały tydzień, zeby oddać plan pracy mgr, a ja wciaż nie mam nawet tematu

nigdy, ale to NIGDY, nie czułam takiego braku weny, braku pomysłów, braku chęci i inspiracji. Czytam artykuły i materiały, ale w ogóle nie mogę się skupić Jest bardzo źle i ogólnie to jestem w czarnej dupie Kompletnie nie wiem o czym pisać coś strasznego i co ja mam zrobić?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-20 o 21:48
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 21:48   #1117
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Lemirko, świetny ten kubek Ja to mu właśnie chciałam taki prezent zrobić urodzinowo-świąteczno-rocznicowy, bo to te okolice - kalendarz ze mną w roli głównej, ale to było ze dwa lata temu, wtedy nie znalazłam fotografa odpowiedniego i jakoś tak rozeszło się po kościach, ale teraz mi przypomniałaś i po wakacjach się za to zabiorę. Też mnie kręcą takie rzeczy. Jak to już Winly dziś napisała- fajnie spotkać tu osoby o podobnych zainteresowaniach (i TŻtach hehe).

Atoja, nic się nie przejmuj, ja też czasem pokręcone zdania klecę (patrz wyżej), a matura ledwo 4 latka temu

Winly, znając życie, natchnienie przyjdzie tuż przed deadline. Spróbuj zastanowić się, o czym chciałabyś pisać i zawężaj

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-20 o 21:52
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 21:56   #1118
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Łinli - a o wizażu?????
strzelaj cokolwiek, dopiero jak się zabierzesz wówczas będziesz sie kierunkować i temat dopasowywać w miarę materiałów

ach kubki fajne też!!!!!
Kochana Ewelineczusiu, pocieszycielko i tłumaczko moja, a bo to przez to,że wywaliłam takiego posta o wszystkim i mi zeżarło!!!!!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:02   #1119
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Jakby któraś chciała taki kubek dać znać mogę zakupić i wysłać ale czas ograniczony bo to kubki z jarmarku świętojańskiego
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:04   #1120
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

zastanawiam sie juz od miesiecy i wymyslic nic ciekawego nie moge tak jak licencjacka przyszła mi gładko, nsapisłam w parę dni, tak tutaj zupełnie odwrotnie

atoju, ale ja juz sie musze za to zabierac

Lemirko, ile za kubeczek płaciłaś?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:06   #1121
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

Lemirko, ile za kubeczek płaciłaś?
35 zł


a co do tematu może pociągnij to co miałaś na licencjacie?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 22:08   #1122
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

właśnie chce to pociagnąc, ale jakoś tak... brak inspiracji no pisalam o uzyciu gier i zabaw w nauczaniu jezyka w podstawowce, nie widze jakos opcji zeby to rozwinac o jakies inne zagadnienia. Chyba ze tym razem napisze o gimnazjum prawdopodobnie bede w gim pracowac w przyszlym roku szkolnym (to bedzie meczarnia)

pastereczko ta Twoja czerwień na zakupowym to jak red alert normalnie, jak ktoś cos do Ciebie smaruje to mam wrażenie że krzyczy
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-20 o 22:12
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:14   #1123
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
biżuteria samorobotna -bardzo fajna sprawa. Ja kolczyki i bransoletki kiedyś

a ja muszę sie wyżalic. Został mi niecały tydzień, zeby oddać plan pracy mgr, a ja wciaż nie mam nawet tematu

nigdy, ale to NIGDY, nie czułam takiego braku weny, braku pomysłów, braku chęci i inspiracji. Czytam artykuły i materiały, ale w ogóle nie mogę się skupić Jest bardzo źle i ogólnie to jestem w czarnej dupie Kompletnie nie wiem o czym pisać coś strasznego i co ja mam zrobić?
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
zastanawiam sie juz od miesiecy i wymyslic nic ciekawego nie moge tak jak licencjacka przyszła mi gładko, nsapisłam w parę dni, tak tutaj zupełnie odwrotnie

atoju, ale ja juz sie musze za to zabierac

Lemirko, ile za kubeczek płaciłaś?
Ja do 4 lipca mam oddać pracę mgr promotorowi, a mam nieskończony 1 rozdział i tylko badanie zrobione i powprowadzane do komputera (przebadanych 100 osób i po chyba 30 wprowadzonych pozycji do każdej osoby, więc dobrze że chociaż to z głowy )
Został skończenie 1 rozdziału, napisanie metodologii, policzenie wyników w SPSS'sie, opracowanie wyników, napisanie dyskusji wyników i podsumowania Najgorsze jest to że o nic nie mogę spytać promotora bo on uważa że wszystko powinnam sama wiedzieć
A ja na wizażu siedzę zamiast to wszystko robić Tzn. niby coś tam robię ale nie tyle ile powinnam
Po 4 lipca mamy wyjechać z TŻ-tem więc muszę mieć to skończone
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:17   #1124
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

agusia_1, no to łączymy się w bólu ja jestem na pierwszym roku, wszyscy piszą pracę na drugim tylko oczywiście jak zwykle ja muszę mieć inaczej... teoretycznie miałam oddać pierwszy rozdział teraz, ale nie ma szans- musze chociaż plan napisać, to zaliczy.

agusia, a w jakiej dziedzinie siedzisz? o czym piszesz?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:19   #1125
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
właśnie chce to pociagnąc, ale jakoś tak... brak inspiracji no pisalam o uzyciu gier i zabaw w nauczaniu jezyka w podstawowce, nie widze jakos opcji zeby to rozwinac o jakies inne zagadnienia. Chyba ze tym razem napisze o gimnazjum prawdopodobnie bede w gim pracowac w przyszlym roku szkolnym (to bedzie meczarnia)

pastereczko ta Twoja czerwień na zakupowym to jak red alert normalnie, jak ktoś cos do Ciebie smaruje to mam wrażenie że krzyczy
Właśnie najgorszy w tym całym pisaniu pracy mgr jest wybór tematu. Bardzo łatwo wkopać się w niezłe bagno Ja strasznie żałuję że wybrałam taki temat jaki wybrałam (tzn. w sumie narzucił mi go promotor, ja chciałam o czym innym pisać a on mi to tak po przeinaczał że mam bzdurę ).
Najważniejsze jest wyszukanie najpierw co jest w literaturze na dany temat i czy będzie się miało czym podpierać przy pisaniu pracy, żeby potem nie wyszło że nikt albo prawie nikt o tym wcześniej nie pisał lub/i nie robił badań hehe
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:20   #1126
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Halo Nanomi, dawno Cię nie było.

Wygarnianie biustu... chyba trzeba mi pogrzebać (po Wizażu?) i uzupełnić wiedzę.

Edit: Ha. I to tyle? Całkiem logiczne, tak to sobie wyobrażałam.

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-06-20 o 22:23
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:26   #1127
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
agusia_1, no to łączymy się w bólu ja jestem na pierwszym roku, wszyscy piszą pracę na drugim tylko oczywiście jak zwykle ja muszę mieć inaczej... teoretycznie miałam oddać pierwszy rozdział teraz, ale nie ma szans- musze chociaż plan napisać, to zaliczy.

agusia, a w jakiej dziedzinie siedzisz? o czym piszesz?
Chciałam pisać ogólnie o wpływie mediów, ale promotor stwierdził że to za szeroki temat i zmienił mi na "Preferencje programów telewizyjnych oglądanych przez studentów a ich profile zainteresowań zawodowych" bo starał się podciągnąć dodatkowo temat pod moją specjalizację czyli psychologię przedsiębiorczości i zarządzania...

Porażka normalnie...

Teraz jak szukałam materiałów do napisania rozdziału teoretycznego natrafiałam na różne fajne rzeczy i żałowałam że nie postawiłam mu się i nie wybrałam innego tematu
Jeszcze na dodatek tak mnie urządził z badaniem że sam rozdział z wynikami zajmie mi chyba ze 100 stron, bo tak mi namieszał Najgorsze że ani ja ani nikt ze znajomych, nawet tych którzy znają się na programie w którym mam to liczyć, nie wiedzą jak ja mam to sensownie zrobić

Właśnie mi przyszła na maila informacja o nowych kaloszach na DeeZee jakby któraś z Was była zainteresowana
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-06-20 o 22:28
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:30   #1128
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no to chyba jesteś w gorszej sytuacji niż ja ja jak już ruszę, jak wymyślę temat to będzie OK, bo raczej w metodyce nauczania jezyka nie ma zagadnień bardzo trudnych, z których nie można sie wygrzebać tylko zaczac

najbardziej bezsensowne jest to, że temat do przyszłego roku mogę zmienic jeszcze sto razy, ale teraz muszę jej oddać "coś" żeby mi dała zaliczenie rownie dobrze moge napisać o maryny, tak tylko żeby mieć z głowy, bzdura

edit: bardzo lubie DeeZee jako dyplomowana zakupoholiczka jestem stalym klientem ale kalosze na razie nie oglądam, bo ciagle wierzę że nam przygrzeje słonko na openerze nawet wyszedł rym
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-20 o 22:31
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 22:33   #1129
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Chciałam pisać ogólnie o wpływie mediów, ale promotor stwierdził że to za szeroki temat i zmienił mi na "Preferencje programów telewizyjnych oglądanych przez studentów a ich profile zainteresowań zawodowych" bo starał się podciągnąć dodatkowo temat pod moją specjalizację czyli psychologię przedsiębiorczości i zarządzania...

Porażka normalnie...

Teraz jak szukałam materiałów do napisania rozdziału teoretycznego natrafiałam na różne fajne rzeczy i żałowałam że nie postawiłam mu się i nie wybrałam innego tematu
Jeszcze na dodatek tak mnie urządził z badaniem że sam rozdział z wynikami zajmie mi chyba ze 100 stron, bo tak mi namieszał Najgorsze że ani ja ani nikt ze znajomych, nawet tych którzy znają się na programie w którym mam to liczyć, nie wiedzą jak ja mam to sensownie zrobić

Właśnie mi przyszła na maila informacja o nowych kaloszach na DeeZee jakby któraś z Was była zainteresowana
tzn. statystyke też liźniesz? a w zasadzie analizę ...

kalosze, czemu nie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 23:04   #1130
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

znów się rozpisałyście mój Tż tyż programista hihih

rozjaśniłam włoski i teraz pilnie poszukuję srebrzyka do włosów, co by przestać żołcią straszyć nie wiecie gdzie można go w wawie stacjonarnie dostać? jak nie znajdę w czynnych drogeriach to kupuję na all.. muszę się tej żółci pozbyć ;0
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:07   #1131
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Coś dla miłośniczek kotów Właśnie przerzuciłam zaległe zdjęcia z komórki i parę fajnych znalazłam

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
tzn. statystyke też liźniesz? a w zasadzie analizę ...
??

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
znów się rozpisałyście mój Tż tyż programista hihih

rozjaśniłam włoski i teraz pilnie poszukuję srebrzyka do włosów, co by przestać żołcią straszyć nie wiecie gdzie można go w wawie stacjonarnie dostać? jak nie znajdę w czynnych drogeriach to kupuję na all.. muszę się tej żółci pozbyć ;0
Ja kiedyś kupowałam w tym sklepie z artykułami fryzjerskimi o którym wcześniej pisałam Tym na skrzyżowaniu Rakowieckiej i Puławskiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24-12-08_1352.jpg (22,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02-03-09_2223.jpg (24,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03-03-09_1906.jpg (28,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05-02-08_1256.jpg (31,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-04-08_0843.jpg (21,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-04-09_1525.jpg (35,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09-05-09_0904.jpg (28,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24-03-09_0729.jpg (29,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10-12-08_2042.jpg (26,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17-03-09_1244.jpg (29,7 KB, 8 załadowań)
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-06-21 o 00:23 Powód: post pod postem
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:12   #1132
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dzięki
heehe dobre te zdjęcia przebojowy kito
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:14   #1133
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
znów się rozpisałyście mój Tż tyż programista hihih

rozjaśniłam włoski i teraz pilnie poszukuję srebrzyka do włosów, co by przestać żołcią straszyć nie wiecie gdzie można go w wawie stacjonarnie dostać? jak nie znajdę w czynnych drogeriach to kupuję na all.. muszę się tej żółci pozbyć ;0

przetestowałam wiele, tylko flor illum! mają w salonach fryzjerskich, ja lubiłam fioletowe ele jest tylko srebrne już też super, ładnie niweluje żółć trwa kilk, kilkanaście myc, włosy nie żółkną no i przede wszystkim nie matuje ich i nie tępi i nie daje ordynarnego koloru

widziałaś z resztą jaka blondi ze mnie bardzo cieeeemeeej szatyny (w naturze mam takie jak ciemne na avku ) wyszła hehehehe

fajny kiciaczek!!!!! słodziaczek!!!
tyle,że ja zniechęcam się do kotów coraz bardziej po tym jak mi na drzwi domu robią co sezon i żadne psikacze i pieprze nie pomagaja

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-06-20 o 23:20
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:25   #1134
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pastereczko, Evelinek - oj dzieje sie u mnie, dzieje
Za dużo rzeczy na raz wzięłam na głowę i się nie wyrabiam.. (a jeszcze doszło mi 15 nowych uczniów, którzy 3 tygodnie przed egzaminami się obudzili, że nic nie umieją i oczekują ode mnie cudu- że nauczę ich języka w tak krótkim czasie )

Do zainteresowanych lakierami OCC - QeeenOfBlending umieściła nowy filmik
http://www.youtube.com/watch?v=LoM6H84Jrnk
chyba pozostanę jednak przy bezbarwnym Czarny- no nie wiem, dziwna jestem, ale mi się podoba
BTW- za każdym razem, kiedy oglądam jej cieniowanie, to długo zbieram szczękę z podłogi i ogarnia mnie totalne zniechęcenie do własnej radosnej twórczości w tym temacie.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:33   #1135
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Agusia genialne masz kociaki. A jakie fotogeniczne

Cathy, dzięki za wstawienie papuzich na blogu A jakiego języka uczysz?

MamoNiny srebrna płukanka jest też w rossmannie za 5zł, ale wg mnie fajniejszy szampon Maribell. Tej atojowej płukanki nie znałam, muszę wypróbować
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 23:37   #1136
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
znów się rozpisałyście mój Tż tyż programista hihih

rozjaśniłam włoski i teraz pilnie poszukuję srebrzyka do włosów, co by przestać żołcią straszyć nie wiecie gdzie można go w wawie stacjonarnie dostać? jak nie znajdę w czynnych drogeriach to kupuję na all.. muszę się tej żółci pozbyć ;0
Oooo ja dzisiaj o tym czytałam na wizażu i znalazłam coś z Loreala Shine Blond albo Loreal Silver (do uzycia dwa razy w tygondiu) podobno eliminuja efekt zoltosci. A MamaNiny nie ma czarnych włosów ?

Atojka dzięki za instrukcję Wiesz co ja lubię takie glony wielkie na szyję Bo lubię też proste ubrania i takie Woooow na szyje będzie jedynym Wooow więc będzie naprawdę Wooow Czadzik

Winyl odpisałam Spróbuj jeszcze pastereczkę podpytać

Agusia jaki Mruczas Bruczas : ) Ej mój też spi w umywalce Jak kiedys rano taka zaspana się zakulałam do łazienki to aż podskoczyłam jak Nemo w umywalce spał - myślałam, że to jakaś ryba - włochata
Mi też promotor rak średnio pomagał, a jak coś mówil to nie wiedziałam o co mu chodzi, więc zaczęłam do niego z TŻ-tem chodzić w dwójkę nam lepiej szło składanie do kupy tego co on mówi

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-20 o 23:39
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 00:35   #1137
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Do zainteresowanych lakierami OCC - QeeenOfBlending umieściła nowy filmik
http://www.youtube.com/watch?v=LoM6H84Jrnk
chyba pozostanę jednak przy bezbarwnym Czarny- no nie wiem, dziwna jestem, ale mi się podoba
BTW- za każdym razem, kiedy oglądam jej cieniowanie, to długo zbieram szczękę z podłogi i ogarnia mnie totalne zniechęcenie do własnej radosnej twórczości w tym temacie.
Biały wymiata.
A tak bardziej poważnie, to już wiem, że Uber na pewno nie jest dla mnie, ale za to Melange jest boski i chyba ten odcień bym chciała najbardziej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 01:26   #1138
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Biały wymiata.
A tak bardziej poważnie, to już wiem, że Uber na pewno nie jest dla mnie, ale za to Melange jest boski i chyba ten odcień bym chciała najbardziej.
ja też wykreślilam Uber po obejrzeniu, jak wygląda naprawdę.. Malange też jakoś sztucznie mi wygląda.. Ja zostaję zdecydowanie przy wersji Clear, choć kusi mnie też ten o mało zachęcającej nazwie Grandma
Tutaj są ciekawe fotki :
http://www.temptalia.com/occ-lip-tars-lip-swatches
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 07:19   #1139
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy chodzilo mi o to ze przy rzeczach prostych do zrobienia musi byc ladne wykonczenie. ten rysunek literkami Q- zapiecie klasyczne o - ogniwko D - miseczka metalowa w ktorej sie skryją sznureczki
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 08:30   #1140
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
znów się rozpisałyście mój Tż tyż programista hihih

rozjaśniłam włoski i teraz pilnie poszukuję srebrzyka do włosów, co by przestać żołcią straszyć nie wiecie gdzie można go w wawie stacjonarnie dostać? jak nie znajdę w czynnych drogeriach to kupuję na all.. muszę się tej żółci pozbyć ;0
jak srebrzyka to polecam srebrną Flor Illum a jeśli fiolecik moze być (ja tak dodawałam chłodu blond pasemkom) to kup w aptece wodny roztwór gencjany (3-4zł) i dodawaj 2-3 krople do 1 l wody. Tanio i bardzo wydajnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.