produkty Lush - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 09:15   #4591
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
(...) Martysek masz już chętną na połówkę Squeaky Green? Jeżeli nie to ja bym chętnie wzieła
Teraz już mam chętną Dziękuję.

Dziewczyny, tym które jeszcze nie dały się skusić polecam Dream Cream. Moje dłonie ostatnio były tak zniszczona, że po myciu piekły i aż bolały. Wczoraj posmarowałam dwa razy, w nocy tez dwa i dzisiaj jest już niesamowita różnica! Zapach mnie urzekł, bo jest taki naturalny i świeży.

Może któraś chciałaby się wymienić na jakąś ilość Dream Cream za nowiutką kostkę Buffy?
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:27   #4592
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Ale Dream Cream to chyba lotion a nie krem, prawda?
Nadaje się typowo do twarzy??

Myślałam o Skin Drink lub Imperialis (tego dostałam próbkę od aljaki i w sumie mi się podoba-poza zapachem )
Teoretycznie tak, ale dziewczyny polecały go również do twarzy. Spróbowałam i naprawdę się sprawdza. Używam go też do rąk i ciała.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:37   #4593
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: produkty Lush

Dziękuję Eileen82
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:49   #4594
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

A mojemu mężowi tak się spodobało mydełko Godmother, że koniecznie chce się nim myć, a w życiu nie używał mydeł w kostce
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 09:52   #4595
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

kurcze ja jakos nie moge sie przekonac do mycia mydelkiem :/ Mam pol Summer Pudding i ani to sie pienic nie chce, ani mydlic... nic:co jest: dlatego HIWTK od razu puscilam w swiat nienaruszone zeby tylko sie nie denerowowac za to powracam do szamponoc Lushowych
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:02   #4596
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kurcze ja jakos nie moge sie przekonac do mycia mydelkiem :/ Mam pol Summer Pudding i ani to sie pienic nie chce, ani mydlic... nic:co jest: dlatego HIWTK od razu puscilam w swiat nienaruszone zeby tylko sie nie denerowowac za to powracam do szamponoc Lushowych
Bo my jesteśmy przyzwyczajeni do mega piany, która bierze się po prostu z dodatku chemii. Te mydełka nie mają mniejszych właściwości myjących z powodu braku piany ja też na początku miałam opory, ale teraz bardzo je lubię. Moje ulubione to Noubar, Godmother i Porridge
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:06   #4597
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

mam jeszcze Sultana of soap... moze zaraz wskocze pod prysznic sie nim wyszorowac tym brakiem chemii mnie lekko przekonalas. Jestem wielbicielka mydel w plynie z Ziaji bo i pachna i sie pienia. A po tym z Lush czuje sie jakby niedomyta
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 10:40   #4598
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: produkty Lush

Snowcake nie był taki zły, może się skuszę na Love Birds jeśli będę coś zamawiać, na razie mam mega zapasy

Na blogu zrobiłam podsumowanie szamponów w kostce, których używałam; przeklejam opisy może komuś się przydadzą, na blogu jest jeszcze zdjęcie i moje przmeyślenia

Squeaky Green - szampon przeciwłupieżowy; ma fajny męski zapach; zawiera rozmaryn, pokrzywę, miętę i wyciąg z drzewa herbacianego. Łupieżu nie mam, ale szampon fajne oczyszcza włosy i sprawia, że mniej się przetłuszczają. W kostce zatopione są kawałeczki patyczków i listków, ale nigdy nie znalazłam ich na włosach. Niech Was nie przeraża zapach - jest naprawdę przyjemny, pachnie jak uniwersalne męskie kosmetyki. Włosy są po nim delikatnie splątane, raczej można go używać bez odżywki.

Karma Komba - szampon o działaniu przeciwłupieżowym i relaksacyjnym; olejek pomarańczowy, sosnowy, paczuli koją skórę głowy i zwalczają mikroby odpowiedzialne za powstawanie łupieżu, a olejek lavendin relaksuje.Nie przepadam za tym szamponem, bo wysusza trochę włosy i bardzo je plącze, ciężko mi je rozczesać. Ładnie pachnie, dość intensywnie; ciężko mi określić czym dokładnie pachnie - to raczej mieszanka wszystkich olejków jakie zawiera.

Seanik - szampon dodający objętości; zawiera sól morską i algi; ma morski zapach, ale bardzo delikatny i naturalny (absolutnie nie jest to zapach odświeżacza powietrza). W szamponie zatopione są kawałki alg. Dobrze oczyszcza i nabłyszcza włosy, które przez cały dzień są świeże. Nie muszę używać po nim odżywki! Włosy stają się bardzo miękkie i jedwabiste w dotyku, rzeczywiście nabierają trochę objętości (ale raczej nie mam z tym problemu, więc nie wiem czy osoby z bardzo cienkimi włosami będą zadowolone).

Godiva - szampon nawilżający z masłem kakaowym i masłem shea; pachnie intensywnie jaśminem, prawdziwym mocnym jaśminem, więc jeśli ktoś nie lubi tego zapachu to nie polecam. Niestety nie jestem zadowolona z tego szamponu, który mimo zawartości odżywki, bardzo plącze mi włosy i bez zwykłej odżywki nie mogę ich rozczesać. Godivę kupiłam ponownie ze względu na zapach - leży w szufladzie z bielizną
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 10:45   #4599
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

no dobra juz jestem po prysznicu wiec Sultana of Soap jest o niebo lepszy od Summer Pudding. Przede wszystkim daje taka kremowa pianke, chociaz to nie pianka... w sumie taki kremik myjacy sie z niego robi. Bardzo przyjemny Skora jest sucha ale wygladzona. Moze jednak przekonam sie do mydelek...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 12:56   #4600
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;2460149 7]Bo my jesteśmy przyzwyczajeni do mega piany, która bierze się po prostu z dodatku chemii. Te mydełka nie mają mniejszych właściwości myjących z powodu braku piany ja też na początku miałam opory, ale teraz bardzo je lubię. Moje ulubione to Noubar, Godmother i Porridge [/QUOTE]
ja też lubię mydełka Lusha, głównie te kremowe
i nie potrzebuję tony piany, żeby się dobrze umyć...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Snowcake nie był taki zły, może się skuszę na Love Birds jeśli będę coś zamawiać, na razie mam mega zapasy
to jak lubiłaś Snowcake to Love Birds też Ci się spodoba
ja bardzo polubiłam LB i mam nadzieję, że będzie podczas kolejnego zamówienia, bo chcę sobie jeszcze kupić

i dziękuję za recenzję szamponów, muszę sobie kupić Seanik
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 13:28   #4601
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

a ktore z mydelek sa konsystencja podobne do Sultana? w sensie ze takie kremowe
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 13:37   #4602
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ktore z mydelek sa konsystencja podobne do Sultana? w sensie ze takie kremowe
Z tych, które ja używałam to Snowcake, Porridge (to dodatkowo ma ścierające drobinki), Noubar. Godmother też fajnie myje i ma piękny zapach, tylko jest z takich przezroczystych mydełek.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:45   #4603
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Bzeltynko, wydaje mi się, że DA będzie bardziej jak peeling, a CF raczej na codzień, bo chyba nie ma wyczuwalnych drobinek.

Może chciałabyś wziąć ze mną CoalFace na pół?
na razie dziękuję planuję większe zamówienie po wypłatach, chwilowo muszę się wstrzymac - ale dzięki za odpowiedź
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:27   #4604
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: produkty Lush

Bethie paczuszka doszła, dziękuję bardzo jestem pod wrażeniem precyzji zapakowania poprostu lux w weekend wypróbuje moje cuda
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 23:28   #4605
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
A orientuje się ktoś kiedy ruszy strona z Lushem?
ktoś na facebooku na stronie lusha napisał, że był w sklepie i babka powiedziała, że może być zamknięta tydzień, ale prace nad nią mogą się przedłużyć do miesiąca...
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 23:36   #4606
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: produkty Lush

Jestem zafascynowana kompozycją zapachową na moich włosach - New bar i American Cream.
Ach i w mojej Oatifix bananów nie wyczuwam. Pachnie mi ciasteczkiem z cynamonem
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 06:45   #4607
ewcia19
Rozeznanie
 
Avatar ewcia19
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny, jaką trwałość mają kosmetyki Lush? Po jakim czasie będą przeterminowane? Mam pare nowych kosmetyków i pootwierałam głupia, żeby powąchać i nie wiem czy musze je teraz najpierw zużyć przed moimi "zwykłymi chemicznymi" kosmetykami?
__________________


Staram się bo warto!

ewcia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 07:04   #4608
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny jestem po pierwszym użyciu Sweet Pie i zakochałam się myję się całym kawałkiem- najpierw pocieram ciało a potem rozprowadzam gąbką- na samą gąbkę trudno się nanosi, może z myjką by tak nie było
zapach jest cudowny, czuję go wszędzie Wyczuwam wiśnię, słabą nutkę kokosu, orientalne owoce, oczywiście jest to słodki zapach
właściwości myjące jak na mój gust ma lepsze niż mydełka.. pieni się nie pozostawia skóry tępej, tak jak większość mydeł
jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę, chociaż nie powiem- miałam pewne obawy
Na moim pojemniczku jest naklejka, że jak się wymieni 5 takich to dają maskę

Użyłam również Sugar Bebe- zapach również powala, choć jest zupełnie inny. Ogólnie rzecz biorąc- podzielam zachwyty dziewczyn skóra jest przy nim delikatna
Swoją porcję podzieliłam na kawałki, jak to radzi Chesterka nie wiem ile mi wyszło, na pewno mam sporo drobinek które wczoraj w 1/4 zużyłam
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 09:12   #4609
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ktore z mydelek sa konsystencja podobne do Sultana? w sensie ze takie kremowe
Miranda jest kremowa
i ostatnio stwierdziłam, że to moje aktualnie ulubione mydełko

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Bethie paczuszka doszła, dziękuję bardzo jestem pod wrażeniem precyzji zapakowania poprostu lux w weekend wypróbuje moje cuda
dziękuję starałam się

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
ktoś na facebooku na stronie lusha napisał, że był w sklepie i babka powiedziała, że może być zamknięta tydzień, ale prace nad nią mogą się przedłużyć do miesiąca...
bo to była dla Lush naprawdę poważna sprawa, ostatnio czytałam o tym ataku na poważnym portalu biznesowym... Lush dużo straci przez to

Cytat:
Napisane przez ewcia19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką trwałość mają kosmetyki Lush? Po jakim czasie będą przeterminowane? Mam pare nowych kosmetyków i pootwierałam głupia, żeby powąchać i nie wiem czy musze je teraz najpierw zużyć przed moimi "zwykłymi chemicznymi" kosmetykami?
trwałość kosmetyków jest zazwyczaj na opakowaniu
a jak nie ma, to pewnie koło roku, zresztą poczytaj wątek, był ten temat już kilka razy poruszany...
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 10:02   #4610
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

wakiki kuuuusisz tą galaretką
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 10:05   #4611
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Paczucha dotarła. Dziękuję Bethie

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
bo to była dla Lush naprawdę poważna sprawa, ostatnio czytałam o tym ataku na poważnym portalu biznesowym... Lush dużo straci przez to
Najlepiej będzie jak zrobią płatność PayPalem będzie bezpiecznie i zwiększy się ilość możliwości,bo pod PayPala zwykłe konta można podpiąć

Wczoraj przetestowałam AM i ona wcale nie pachnie ani rybami, ani wodorostami. Moja mama powiedziała,że to zapach "mydła powszechnego" Cokolwiek to znaczy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 11:18   #4612
wakiki
Zakorzenienie
 
Avatar wakiki
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zebrzydowice
Wiadomości: 3 125
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
wakiki kuuuusisz tą galaretką
moim zdaniem warto jak chcesz mogę Ci jeszcze dorzucić jeżeli mi się uda trochę uszczknąć, chociaż nie wiem czy będzie się takim kawałkiem fajnie myło
wakiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 12:27   #4613
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

Nie, nie trzeba

Ja się do mydełek nie mogę przekonać więc może galaretka mi posłuży
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:09   #4614
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Właśnie użyłam moich lushowych dobroci. Żel pod prysznic Flying Fox jest świetny, pachnie obłędnie miodem i jaśminem, co ciekawe zapach wąchany wprost z butelki jest raczej mdławy, rozwija się po kontakcie z myjką i wodą, staje się mocniejszy, słodki, ale nie za słodki. Chyba wydajny, dałam na myjkę dosłownie kropelkę i starczyło na umycie mojej niewielkiej osoby.

Włosy umyłam Daddy-o, zapach przyjemny, śmieszny fioletowy kolor, również wydajny, niewielką iloscia umylam moje sięgające do ramion włosięta. Nałożyłam odżywkę veganese. Włosy po tym duecie są miękkie, jest ich optycznie więcej, łatwo się rozczesują, ale niestety są nieco suche
, liczyłam na większe nawilżenie, no cóż, nie tym razem. Połysk też taki średni. Zobaczymy, jak wypadną następne testy. W niedzielę przetestuję maskę odżywiającą włosy przed ich myciem: Henna&Jasmine.

Aaaa i ciężko mi było z tych buteleczek wydobyć produkty, musiałam dobrze ścisnąć.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 13:49   #4615
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Moje AOBS się kończy


Z chęcią zamienię Seanik (raz ruszany) za coś do mycia twarzy?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:51   #4616
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Wczoraj przetestowałam AM i ona wcale nie pachnie ani rybami, ani wodorostami. Moja mama powiedziała,że to zapach "mydła powszechnego" Cokolwiek to znaczy

mam to samo! ) też tam nie czuję ryb ) ani glonów )

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Właśnie użyłam moich lushowych dobroci. Żel pod prysznic Flying Fox jest świetny, pachnie obłędnie miodem i jaśminem, co ciekawe zapach wąchany wprost z butelki jest raczej mdławy, rozwija się po kontakcie z myjką i wodą, staje się mocniejszy, słodki, ale nie za słodki.
też mam wrażenie, że zapachy Lusha się "rozwijają" na skórze... że z butelki są takie sobie... a na skórze z wodą ładniutkie )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 17:58   #4617
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: produkty Lush

stwierdziłam, że aqua marina jest dla mnie chyba za delikatna - ma tak kremową konsystencję, ze po myciu twarzy czuję się jakby niedomyta
za to rozpaczam z powodu skonczenia się próbki herbalismu - do niedawna nakładanie makijażu zaczynałam od pędzelka do korektora i tuszowaniu jakichs zaczerwienien po wypryskach - a dzisiaj stanęłam z tym pędzlem, nabrałam korektora - patrzę, a tu nie ma czego tuszować
czy AoBS ma podobną konsystencję do herbalismu?
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:30   #4618
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
za to rozpaczam z powodu skonczenia się próbki herbalismu - do niedawna nakładanie makijażu zaczynałam od pędzelka do korektora i tuszowaniu jakichs zaczerwienien po wypryskach - a dzisiaj stanęłam z tym pędzlem, nabrałam korektora - patrzę, a tu nie ma czego tuszować
czy AoBS ma podobną konsystencję do herbalismu?
ciekawy sposób


a mnie po pierwszym użyciu Herbalism bardzo wysuszył. ale miałam tak samo przy Aqua Marinie, więc dam jeszcze szansę
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:55   #4619
Ondyna
Raczkowanie
 
Avatar Ondyna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zakon Sióstr Przytulanek pod wezwaniem Matki Boskiej Rękodzielnej
Wiadomości: 75
Dot.: produkty Lush

brywieczór, drogie Centrum Anonimowych Luszoholików
Przyznaję, że jestem obrzydliwie uzależniona i wcale mnie to nie martwi. Prócz dni spłaty kredytówki, rzecz jasna

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
czy AoBS ma podobną konsystencję do herbalismu?
Paluchów do Twojej próbki nie wpychałam. Ale jeśli była tak mazista, na jaką wyglądała, to konsystencja będzie niepodobna
AoBS przypomina nadzienie rogali marcińskich, do którego wrzucono garść lawendy - wyraźnie wyczuwa się zmielone migdały. Rozmazuje się nieco łatwiej niż Buche de Noel, ale nie jest to gładka, jednolita pasta.

Galaretkami Sweetie Pie i Gold Frankincense and Beer rodzinnie myliśmy już włosy - efekt nie jest tak spektakularny, jak przy użyciu Gloggu w roli szamponu, ale włosy pięknie pachną i są czyste. Grube włosy mojego syna układają się po nich dobrze, moje - cienkie i długie, trochę się elektryzują.
Za to na skórę Gold Frankincense and Beer działa fantastycznie - nawilża i wygładza.

Z rzeczy rzadko recenzowanych musze entuzjastycznie pochwalić jeszcze serum Full of Grace: nie rozsmarowuje go w dłoniach, dużo wygodniej jest przejechać nim kilka razy lekko po oczyszczonej twarzy i szyi, i rozsmarować jak krem. Samodzielnie stanowi świetną baze pod minerały, na noc doskonale się sprawuje w parze z każdym kremem. Rozjaśnia, wygładza, karmi, poi
Ondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:33   #4620
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: produkty Lush

hehe cześć Siostro Przytulanko
trzeba było wpychac paluchy w próbkę Herbalism nie jest maziasty - jest raczej suchawy, kruszący się. Ale wystarczy dodac odrobinę wody, żeby robiło się z niego w miarę rzadkie maziło z drobinami peelingującymi. I uwielbiam jego zapach. Nadal nie czuję octu, tylko drożdżowe pieczywo i rodzynki. Jak lush w koncu uruchomi stronę to wywalę z listy mask of mangaminty, a dodam herbalism. To na razie mój ulubiony produkt.
Co do elektryzowania włosów - na mnie tak działają wszystkie z na razie wypróbowanych szamponów, nawet po użyciu odżywki. Ale za to włosy są jakby usztywnione i wystarczy w ciągu dnia wzburzyc je ręką, żeby układały się tak, jak chcę.
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.