rekrutacja UR wątpliwości - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 13:21   #31
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: rekrutacja UR wątpliwości

jak to 443? nie wierzę
ja miałam niecałe 4 pkt i mam 273
no chyba że mowa o zaocznych bo tam jestem dalej, o moich planach napisane jest wyżej
btw. nie wiedziałam że na magisterkę jest tylu chętnych
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 08:21   #32
nonia66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: rekrutacja UR wątpliwości

serio jestem na tak dalekim miejscu. nie nie zaoczne tylko na dzienne składałam;p też właśnie się zdziwiłam że mam no troszkę więcej tych pkt a jestem daleko w tyle za Tobą ja już nie rozumiem tego URZ, słyszałam różne historie, że jeden chłopak na stronce dostał wiadomość że jest na rezerwowej a gdy poszedł popatrzeć na listę okazało się że jest przyjęty... no normalnie paranoja
nonia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:53   #33
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: rekrutacja UR wątpliwości

no ja też mam mniej od ciebie a jestem 230 pomieszanie z poplątaniem w tym Rzeszowie wiecie co dziewczyny startujcie na UP w Krakowie, rekrutacja do któregoś tam września.... ja chyba tak zrobię po tym jak się dzisiaj dowiedziałam że koleżanka z gorszymi ocenami niż ja dostała się na UJ!! co prawda była rozmowa kwalifikacyjna jeszcze ale pytali ją głownie o prace licencjacka i cos tam z podanych wcześniej zagadnień.... byłabym na UJ , teraz jestem na lodzieconfused:
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 09:54   #34
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: rekrutacja UR wątpliwości

no to niezłe jaja
ja do Stalowej Woli idę, ktoś chce iść ze mną? bo ja nikogo tam nie znam i w życiu tam nie byłam
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:03   #35
Princess_19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 63
Dot.: rekrutacja UR wątpliwości

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ja jestem 250 na rezerwowej na UWr i już po 2 naborze,myślicie,że jest szansa,żeby dostać się w 3?Wiem,że wróżkami nie jesteście,ale czasem ktoś się zna lepiej ode mnie i może mi napisać,czy jest choć cień szansy z tak dalekiego miejsca na liście.W sumie jak zobaczyłam,ze jestem tak daleko,to już czekam na najgorsze

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------


I mi też się wydaje,że to niestety jest lista rezerwowa

lista rezerwowa jest chyba tylko po to zeby komus podniesc cisnienie.. ten kto sie nie dostanie jest na liscie rezerwowej moja kol byla 10 i ja przyjeli ale ja na UWr bylam 1500 wiec nie łudze sie.. Po prosty niemożliwością jest że kilkaset osob nagle zrezygnuje.. Probujcie gdzie indziej ja kombinuje zaocznie
Princess_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 15:00   #36
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: rekrutacja UR wątpliwości

hej ja się dostałam na ur na zaoczne, wczoraj przyszła informacja ledwo zdązłam
a ty sowaaaaaa?

am jeszcze do was pytanie, może ktoś mi doradzi nie byłabym sobą jak bym czegoś nie pokomplikowała:/

a mianowicie w elektronicznej rejestracji trzeba było wstawić zdjęcie do elektronicznej legitymacji, zrobiłam to już dawno
wczoraj jak składałam dokumenty to byłam tak zakręcona że złożyłam inne zdjęcia niż te co są w internecie!!! a miało być to samo, ja zapomniałam, baba chyba nie zwróciłą uwagi. Zamkneli system. nie da się nic zmienić, martwie się co mam teraz zrobić
Boje się że mnie wywalą przez to
chociaż trzeba było zapłacić 21 zł za indeks i za legitymacje i kobieta powiedziała ze jak jestem ich absolwentką to płacę tylko 4 zł za indeks bo legitymacje już mam
więc już nie wiem przejmować się czy nie, bo niby skoro mam legitymację tą starą z licencjatu to nowej nie będą mi wyrabiać i zdjęcie nie będzie potrzebne. Dobrze rozumiem?
jak myślicie?
Ech ja to zawsze coś narobięL próbowałam dodzwonić się do dziekanatu i czegoś dowiedzieć ale mają chyba zamknięte, bo nikt nie odbierał
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 17:01   #37
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: rekrutacja UR wątpliwości

hehe to jednak zostajesz w Rzeszowie? fajnie mysle że nie masz się czym przejmować z tą legitymacja najwyżej wyrobią nową w pażdzierniku jak im nie będzie coś pasowac:P a już napewno cie nie wywalą:P

a ja tam byłam w czwartek ( troche wkurzona bo też się ni mogłam dodzwonić przez kilka godzin! ciągle abonent zajęty :P )i bardzo miła pani mi powiedziała ze ostatnia przyjęta osoba była na liście 215 i że mają jeszcze trzy miejsca..czyli zamknęło się tak w okolicach 220 miejsca pewnie:/ jakbym miała ok 0,1 więcej to bym była wyżej jakieś 20 miejsc.. eh ja to mam pecha w życiu
a tak wogóle to składam na UP do Krakowa i na KUL jeszcze:p co mi zależy a jak się nie dostane to 20 wrzesnia sie zarejestruje do StW ...:P chyba..bo mam 100 pomysłów na minute:P ej a znalazłas cos o tych specjalnościach na KUL'u ??
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 08:23   #38
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: rekrutacja UR wątpliwości

ponoć zwiększył rektor w ostatniej chwili limit miejsc na zaoczne i oni wysłali (chyba) wszystkim tą informację i kto zdążył dojechać do 16 został przyjęty- tak to zrozumiałam
a Ty nie skladałaś na zaoczne?
bardzo cieszę się ze zostaje na UR
co do kulu to przepraszam, że nie odp
o specjalnościach jest mowa w tzw "ulotce" która znajduje się: Dla kandydata - kierunki studiów- pedagogika- po prawej na takim beżowym tle- ulotka o kierunku studiów
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 17:12   #39
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: rekrutacja UR wątpliwości

a nie wiecie dziewczyny kiedy mają być wyniki rekrutacji na studia zaoczne na UR na Technologię Żywności? Pytam, bo TŻ tam idzie ??

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Już mam

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2010-08-21 o 17:12
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.