Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 12:54   #1711
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka, chcesz miec takie proste jak ja? a przeciez ja mam falowane a gęste moze i są, ale cieniutkie
głuptas jestes, ślicznie Ci w falach. A jakbys zostawiła grzywkę prostą a polokowała sie tylko od wysokości uszu? A buzia to ja nie wiem w którym miejscu jest gruba? Jestes śliczną dziewczyną. I masz tu moją ulubiona grzywkę- obcięta idealnie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 12:55   #1712
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczynki kochane. Nie wiem czy pamiętacie, ja ostatnio przed sylwkiem robiłam rozjaśniacz i toner i teraz przeżywam traumę blondową

otóż toner się już wypłukuje i wyłazi mi żółty kolor po rozjaśniaczu, wogóle to fryzjerka chyba przeliczyła się z kondycją i strukturą moich włosów, bo widzę, że się łamią także załamka. myłam fioletowym szamponem, ale to tylko podkreśliło żółty odrost, bo reszta zrobiła się biała

WNIOSEK: moje włosy mają zbyt sianowatą strukturę do tak jasnego blondu, pozatym po każdej farbie czy rozjaśniaczu odrost żółknie, a tego niecierpię, decyzja zapadła => PRZYCIEMNIAM, oczywiście nie do brązu

upatrzyłam sobie szmpon z palette narazie, widziałam efekty u dziewczyn na białych włosach i fajnie wychodził, więc czekam jeszcze z dwa miesiące i kładę

blond bunny Ty znasz się na pallete co myślisz o tym szamponie?
Witaj Kedud
Też kiedyś się tu udzielałam, ale po świętach na spontanie przyciemniłam włosy i już nie jestem jasną blondi Też chciałam przyciemnić palette (rozgrzewający imbir), ze względu na zdjęcia dziewczyny, która używała tego kolorku. W końcu jednak zdecydowałam się na inną farbę (alfaparf), dlatego nie wypowiem się co do palette.
Popieram jednak dziewczyny, kolor na rozjaśnionych włosach wychodzi co najmniej ton ciemniejszy . Ja po zmieszaniu 7 i 8, otrzymałam na włosach coś pomiędzy poziomem 6 i 7. Teraz po dwóch tygodniach, farba trochę się zmyła i kolor pojaśniał (przynajmniej tak mi się wydaje, a może to kwestia przyzwyczajenia do ciemniejszego koloru?). No i jeśli obecnie masz białe włosy, to koniecznie poczytaj o prekoloryzacji albo prepigmentacji
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 12:56   #1713
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka,a ja się wyłamię
mi się tam nabardziej podoba 2 foto z prostymi włosami i grzywką
Chociaz tak jak mówi Cascada mysle,ze dobrze by Ci bylo w kreconych,ale z taka grzywka dluzsza na bok
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 12:59   #1714
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka,a ja się wyłamię
mi się tam nabardziej podoba 2 foto z prostymi włosami i grzywką
Chociaz tak jak mówi Cascada mysle,ze dobrze by Ci bylo w kreconych,ale z taka grzywka dluzsza na bok
Nie tylko Ty, ja juz tez pisałam że jestem bardziej za prostymi
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:03   #1715
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
BLOND_PRINCESSKA,snowhite e,weegirl,czekoladowoo, asiabb1983,Agatau88,_blon dyneczka_,mysia m,caskada
dziękuje z całego serca
i teraz odpowiadam
snow zrobiłam wszystkie czynności jak na tym filmiku http://jessicurl.com/Demo-Videos-p-6.html tylko że używałam swoich kosmetyków,czyli po umyciu maska dolce a po jej zmyciu uciskałam włosy z balsamem z joanny zawinęłam w ręcznik żeby sie odsączyły z wody, potem odwinęłam ,wycisnęłam garść pianki na rękę i ściskałam włosy jak dziewczyna na filmiku a na końcu suszyłam zimnym nawiewem z dyfuzorem zawsze moje włosy sie zwijały ale nie wiedziałam że mają aż taką tendencje!!

weegirl sama szczeże powiem że sie tego nie spodziewałam,lubie takie lekko zakręcone,ale kocham proste

Agatau88 twarzyczkę mam pulchną i trochę loki ją pogrubiają,ale założyłam opaskę i odrazu lepiej a już wyżej napisałam co i jak robiłam,aaa i warto obejrzeć ten filmik bo tam są czynności bardzo dobrze pokazane

mysia m do caskady mi dużo brakuje ale przede wszystkim długości!!! zgniatałam jak na filmiku

caskada narazie dziwnie sie czuje ale zobaczymy czy na stałe tak bede robić czy jednak tak jak robilam wcześniej jeszcze nie wiem na foto włosy z tyłu byly delikatnie wilgotne, grzywkę tez zgniatałam ale następnym razem wyprostuje, bo teraz w pracy mam opaskę (podobnie jak princesska co ostatnio foto wklejała) z tyłu są super ale z przodu są krótsze i pogrubiły mi buzie (dlatego dalam opske i jest fajnie) TŻ był zachwycony
Kotka wyglądasz prześlicznie, jak aniołek Ale mi chyba też bardziej podobasz się w prostych ale to dlatego, że ja uwielbiam długie i proste blond włoski Noś sobie na zmiane raz tak raz tak a no i ni dziwię się że Tż zachwycony

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka no super jest Mi by sie nie chcialo tak ugniatać

Dziewczyny
pewnie nie zamowie tych klipów bo cena ogromna, ale moze dostane na imieniny.
Powiedzcie mi teraz z tego linka lepszy byłby 613 czy ten nastepny Imogen Blonde.
Ten Imogen nosi ta cała foxy, jakbyście mogły zerknąc.
Pytanie takie na wyrost ale na pewno Wasza odp.mi pomoże.

http://foxylocksextensions.com/categ...-160-grams.htm
no jak patrzeć na tą foxy to rzeczywiście te jej wydaję się, że będą lepsze, najlepiej wyślij im fotkę

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja wejdę z marszu ale potrzebuje szybko porady odnośnie dobrego rozjasniacza.Zeby miał kolor platynowy i długo sie trzymał.Moja fryzjerka uzywa Welli ale on szybko schodzi
Z góry dziekuje za rady
Loreal Platinium, co jak co ale jak robiony miałam nim balejaż nigdy nie żółkł!!
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:26   #1716
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhitee no wlasnie nie wiem czy te 613 i Imogen jakos sie roznia?
Ona nie ma chyba strasznie zoltych, znowu te 613 tez wydają sie z refleksem chlodno-zimne. No nie wiem czy te jej nie sa za ciemne, ale ja nie patrze obiektywnie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:55   #1717
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka ja rownież uważam jest Ci ładnie i w prostych i w kręconych a co do buzi to ja też mam okrągłą(pulchniutką) i uważam że jest super bo ma to do siebie że wygląda tak ,,dziecinnie" niewinnie i dziewczęco. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią fryzurkę i jest super .Właśnie grzywka na skos jak najbardziej wskazana
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 14:10   #1718
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _blondyneczka_ Pokaż wiadomość
hej nie wiem czy mnie pamietacie ale mam wielka prosbe
zaglosujcie na moja coreczke z gory dziekuje
Zagłosowane na córunie
słodka jest


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny wpadłam na chwile zeby wkleić wam parę fotek z moimi włoskami po pielęgnacji dla kręconych, powiedzcie co myślicie
Moim zdaniem rewelacja Bardzo ładnie wyglądasz w spiętej grzyweczce
Zresztą w prostych też ślicznie. Jak buźka śliczna to i każda fryzurka pasuje Ja bym zmieniała, czasem proste, czasem fale, tak jak dziewczyny radzą
i cudownie wyglądasz w blondzie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:46   #1719
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Jaki kolor :conf used:włosków ma ta dziewczyna na maxa mi sie podoba??????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fajniusie.jpg (11,2 KB, 48 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:41   #1720
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Jaki kolor :conf used:włosków ma ta dziewczyna na maxa mi sie podoba??????
Przy skórze popielaty, dalej cieplejszy.
Blond, poziom okolo 7
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:59   #1721
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dzieki kusi fajny i wygladaja tak zdrowo......
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 17:08   #1722
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Witaj Kedud
Też kiedyś się tu udzielałam, ale po świętach na spontanie przyciemniłam włosy i już nie jestem jasną blondi Też chciałam przyciemnić palette (rozgrzewający imbir), ze względu na zdjęcia dziewczyny, która używała tego kolorku. W końcu jednak zdecydowałam się na inną farbę (alfaparf), dlatego nie wypowiem się co do palette.
Popieram jednak dziewczyny, kolor na rozjaśnionych włosach wychodzi co najmniej ton ciemniejszy . Ja po zmieszaniu 7 i 8, otrzymałam na włosach coś pomiędzy poziomem 6 i 7. Teraz po dwóch tygodniach, farba trochę się zmyła i kolor pojaśniał (przynajmniej tak mi się wydaje, a może to kwestia przyzwyczajenia do ciemniejszego koloru?). No i jeśli obecnie masz białe włosy, to koniecznie poczytaj o prekoloryzacji albo prepigmentacji
dzieki za info o tej prepigmentacji (nawet nie wiedziałam o tym). teraz jednak nie planuję iść do fryzjera, zresztą u mnie w mieście jak im powiem prepigmentacja to im kopara opadnie i nie będą wiedziały co to narazie odżywiam to co jest i za dwa miesiące nałożę ten szampon, zobaczę jak sie będę czuła w tym kolorze i jak się będzie wypłukiwać. a później zobaczymy. chcę zapuścić, więc wolałabym jak najmniejszym kosztem dla kondycji teraz farbować.

a tak przy okazji nie wiecie dziewczyny jaka woda jest w tych szamponach palette?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1282204281.jpg (43,6 KB, 15 załadowań)
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:09   #1723
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka
Mi sie bardzo podoba w prosciutkich. Ja to kocham proste wlosy bo sama mam falo loki. Ale musze przyznac ze dla odmiany dobrze zrobic loczki. Sliczna z ciebie panienka.

Caskada
I jak tam porownalas krem nivea? Wiesz wczoraj oblukalam i w rossmanie juz weszyly mleczko tonik i kremy na noc i na dzien do roznych rodzajow skory. Na dzien kosztuja 6€ na noc prawie 10 € Narazie mam zapas ale jak tylko beda w promocji to sobie kupie. Tylko ze ja to musze juz zaczac uzywac kremy do cery dojzalej.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:11   #1724
_blondyneczka_
Zadomowienie
 
Avatar _blondyneczka_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 264
GG do _blondyneczka_
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziekuje za gloski oddane na moja coreczke

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Jaki kolor :conf used:włosków ma ta dziewczyna na maxa mi sie podoba??????
ale wloski widac ze zdrowe i lsniace grube dlugie poprostu super!!!! pewnie naturalne
__________________
Dbam o włoski
Zapuszczam
_blondyneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:22   #1725
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

własnie patrze na te włoski i dostaje ochoty na naturalne,juz nie pamietam jak moje wygladały od dawna juz farbuje mam teraz taki miesieczny odrościk i sie zastanawiam co tu robić.....
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:50   #1726
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

adzio
nie dzis nie bylam w kosmetycznym ale bede w poniedzialek mialam ten krem w reku jednak zapomnialam spojrzec czy zawiera alkohol
z mleczka jestem na razie zadowolona bardzo dobrze oczyszcza makijaz zwlaszcza na moich oczach bo mocno je malujepozostawia taki przyjemny film na skorze a to dlatego ze zawiere te cenne olejki
ja tez szukam i uzywam juz kremow dla dojrzalych cer zeby zwalczaly zmarchy mam nivea na dzien Q10 i zjaje witaminowa do skory dojrzalej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:21   #1727
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
po sklepach to lubie chodzic sama bez tz bez sis i bez kumpelek jak kupuje to musi byc cisza zero doradzania i musze sie skupic no tak mam i potrafie godzine stac nad jedna bluzka i myslec czy sie przyda gdzie w tym wyjde???
Też tak mam, z tym, że ja stoję godzinę z ciuchem i wyobrażam sobie w głowie wszystkie możliwe zestawy z tym, co mam w szafie i nowym nabytkiem, hehe Ale dzięki temu nauczyłam się kupować to, co naprawdę mi się przydaje, a nie to, co podoba mi się na wieszaku w sklepie w danej chwili.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska pokażę Ci moje klipy, nie nosze ich, doczepiłam 1 pasemko żeby Ci kolor pokazac. To są synettyki, dlatego tak brzydko skręcone, też walały się w opakowaniu to i się pomechaciły.
Kolor to wlasnie chyba 613 i 22.
Nie patrz na moje włosy, są jeszcze wilgotne i mechate bo dziś myłam
Agatka, kolorek masz piękny, naprawdę. Słoneczny, czysty blond!

Kotka, pięknie te Twoje zakręcone włosy wyglądają i zgadzam się z Caskadą, że potrzebna jest tu długa grzywka, a nie zaciąganie opaską tych włosów do tyłu. I wtedy sama zobaczysz, że fale to jest to O wiele seksowniej wyglądasz z kręconymi. Aż mnie natchnęłaś do zakręcenia swoich. Ja mam naturalnie dość mocny skręt, ale dawno nie ugniatałam jak CG.

A w ogóle to miałam na dziś wizytę u fryzjerki zaplanowaną - blond pasemka, żeby już przejść do blondu konkretnie. Pojechałam na 9, podjeżdżam pod salon, a tam woda po kostki. Zalało moją fryzjerkę I nici, wizyta za tydzień w sobotę dopiero.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:24   #1728
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

malaika dziekuje

Dziewczyny musze kupic tusz do rzes, zawsze jak wklejacie zdjęcia macie takie piekne rzesy, a ja nie moge wiecznie dobrac tuszu.
Poradzcie jakis dobry, najlepiej zeby wydluzal i pogrubiał.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:31   #1729
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
malaika dziekuje

Dziewczyny musze kupic tusz do rzes, zawsze jak wklejacie zdjęcia macie takie piekne rzesy, a ja nie moge wiecznie dobrac tuszu.
Poradzcie jakis dobry, najlepiej zeby wydluzal i pogrubiał.
Agatka widzialas moje rzesy na ostatnich fotkach,używam tego:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra.html&next=1
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 18:32   #1730
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
malaika dziekuje

Dziewczyny musze kupic tusz do rzes, zawsze jak wklejacie zdjęcia macie takie piekne rzesy, a ja nie moge wiecznie dobrac tuszu.
Poradzcie jakis dobry, najlepiej zeby wydluzal i pogrubiał.
Ja zazwyczaj kupuje tusze do max 25 zł Za kazdym razem kupuje inny bo testuje Ale bardzo do gustu mi przypadł Maybelline Volume Express Curved Brush, bardzo fajnie pogrubia i wydłuza, i podkreca
Lubie też Rimmela Volume Flash Max Taki w różowym opakowaniu. I wydłuza i pogrubia.

JEszcze z takich fajniejszych, kiedys w prezencie dostałam L'oreal Telescopic Clean Definition i ładnie wydłuzał i rozdzielał, ale zero pogrubienia i podkrecenia.
Ten Maybelline i Rimmel to jak narazie dla mnie numery 1
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:34   #1731
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
malaika dziekuje

Dziewczyny musze kupic tusz do rzes, zawsze jak wklejacie zdjęcia macie takie piekne rzesy, a ja nie moge wiecznie dobrac tuszu.
Poradzcie jakis dobry, najlepiej zeby wydluzal i pogrubiał.
Agatko polecam Ci MAYBELLINE VOLUM EXPRES FALSIES efekt sztucznych rzęs jest boski dostałam go w zestawie z płynem micelarnym do demakijażu pod choinke naprawdę efekt jest
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:34   #1732
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziękuję Dziewczyny, musze poszukac bo moje rzesy juz z miesiąc tuszu nie widziały

Myslalam z poczatku o Loreal Collagen ale ma złe oceny na KWC.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:35   #1733
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Agatko polecam Ci MAYBELLINE VOLUM EXPRES FALSIES efekt sztucznych rzęs jest boski dostałam go w zestawie z płynem micelarnym do demakijażu pod choinke naprawdę efekt jest
A jest na KWC?
Z ciekawości bym zobaczyla
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:36   #1734
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kotka
Mi sie bardzo podoba w prosciutkich. Ja to kocham proste wlosy bo sama mam falo loki. Ale musze przyznac ze dla odmiany dobrze zrobic loczki. Sliczna z ciebie panienka.

Caskada
I jak tam porownalas krem nivea? Wiesz wczoraj oblukalam i w rossmanie juz weszyly mleczko tonik i kremy na noc i na dzien do roznych rodzajow skory. Na dzien kosztuja 6€ na noc prawie 10 € Narazie mam zapas ale jak tylko beda w promocji to sobie kupie. Tylko ze ja to musze juz zaczac uzywac kremy do cery dojzalej.
mam tak samo

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
malaika dziekuje

Dziewczyny musze kupic tusz do rzes, zawsze jak wklejacie zdjęcia macie takie piekne rzesy, a ja nie moge wiecznie dobrac tuszu.
Poradzcie jakis dobry, najlepiej zeby wydluzal i pogrubiał.
a kup lash architect to zobaczysz poleciłam Ci maskę matrixa i jesteś zadowolona, zaryzykuj
A może nie możesz dobrać tuszu bo źle malujesz? robisz zawsze tylko jedną warstwę? Jak chcesz mieć rzęsy jak firanki to przynajmniej 2 muszą być, nawet jakbyś miała tusz Hypnose czy diorshow I ja jeszcze maluję zawsze rzęsy szczoteczką od przodu rzęs i od tyłu, nie wiem czy rozumiesz

A collagene może ma złe oceny ale jest zaje***
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-15 o 18:37
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:39   #1735
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a kup lash architect to zobaczysz poleciłam Ci maskę matrixa i jesteś zadowolona, zaryzykuj
A może nie możesz dobrać tuszu bo źle malujesz? robisz zawsze tylko jedną warstwę? Jak chcesz mieć rzęsy jak firanki to przynajmniej 2 muszą być, nawet jakbyś miała tusz Hypnose czy diorshow I ja jeszcze maluję zawsze rzęsy szczoteczką od przodu rzęs i od tyłu, nie wiem czy rozumiesz

A collagene może ma złe oceny ale jest zaje***
A nie wiem czy tego Architekta kiedyś nie mialam,kilka lat temu.
ja mam swoje rzesy sredniej długości, na końcach jasne, ogólnie jasne, i dość rzadkie.
No i niewiele ich.

Od przodu do tyłu mowisz?
I wartstwy 2?
Mi zalezy zeby sie nie kruszyl, bpo tak wpada do oczu i pieką zaraz
A Diorshow miałas?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:40   #1736
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cześć blondaski - ja tylko na moment

Agatko - świetne włosy ma ta Foxy - ale cena troszkę powala. Jeśli chodzi o odcień to tu jest tutorial ona pokazuje włosy do kamery - według mnie te co podałaś są jakieś żółtawe - ja bym brała ash blonde

http://foxylocksextensions.com/pages/Video.htm
1 tutorial find your perfect shade

Kotka - ulala szalejesz widzę z fryzurkami - mnie też u Ciebie bardziej proste się podobają

Kedud - o prepigmentajci ppisała Bunny kiedy ja zacżęłam mówić o przyciemnianiu włosków. Ja przyciemniałam farbą - Kopenhagą - ale jej woda była obniżona do 3% by krzywdy włoskom nie robić
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:42   #1737
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Cześć blondaski - ja tylko na moment

Agatko - świetne włosy ma ta Foxy - ale cena troszkę powala. Jeśli chodzi o odcień to tu jest tutorial ona pokazuje włosy do kamery - według mnie te co podałaś są jakieś żółtawe - ja bym brała ash blonde

http://foxylocksextensions.com/pages/Video.htm
1 tutorial find your perfect shade

Kotka - ulala szalejesz widzę z fryzurkami - mnie też u Ciebie bardziej proste się podobają

Kedud - o prepigmentajci ppisała Bunny kiedy ja zacżęłam mówić o przyciemnianiu włosków. Ja przyciemniałam farbą - Kopenhagą - ale jej woda była obniżona do 3% by krzywdy włoskom nie robić
Kochana ja to wideo widzialam i tam nie pokazuje tego koloru Imogen co ona nosi, poza tym ash jest bardziej jednotonowy, chłodny a ja nie mam chlodnych calkiem.
Juz 613 jest bardziej mixem ciepłego i chłodnego, jak myslisz?
Tego Imogen na tutorialu nie ma
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:45   #1738
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jest na KWC?
Z ciekawości bym zobaczyla
tak jest
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra.html&next=1
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:46   #1739
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochana ja to wideo widzialam i tam nie pokazuje tego koloru Imogen co ona nosi, poza tym ash jest bardziej jednotonowy, chłodny a ja nie mam chlodnych calkiem.
Juz 613 jest bardziej mixem ciepłego i chłodnego, jak myslisz?
Tego Imogen na tutorialu nie ma
Jest imogen na video przed chwilką oglądałam (5;03 na filmie)
I ona właśnie mówiła, że on jest taki cieplejszy i jednolity, a 613 faktycnzie bardziej taki miksik. Hmm Ash mogłby byc jak dla Ciebie faktycznie za jasny. Obstawiałabym 613 Szczególnie, że te doczepki które nam wczoraj - czy przedwczoraj pokazywałaś idealnie pasowały

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-15 o 18:48
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:48   #1740
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jest imogen na video przed chwilką oglądałam (5;03 na filmie)
I ona właśnie mówiła, że on jest taki cieplejszy i jednolity, a 613 faktycnzie bardziej taki miksik. Hmm Ash mogłby byc jak dla Ciebie faktycznie za jasny. Obstawiałabym 613 Szczególnie, że te doczepki które nam wczoraj - czy przedwczoraj pokazywałaś idealnie pasowały
Zaraz zobacze to wideo.

Mam problem z tym kolorem, a moze sobie na imieniny sprawie takie wlosy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.