Problem z brudem i sąsiadem ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 20:12   #1
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146

Problem z brudem i sąsiadem ;/


Opiszę sprawe po krotce : Mieszkam na samej gorze w bloku , zaraz obok jest dosc duzy strych . Sąsiad ,ktory mieszka naprzeciw mnie hoduje w jednym z pomieszczen na strychu golebie . Nie dba o to wcale , teraz ciagle pije wiec zadne rozmowy z takim czlowiekiem nie wchodza w gre ... Na strychu zrobil sie PRZEOGROMNY bajzel , smrod , brod i ubostwo ... pelno wszedzie pokulkowanych piol , ptasich odchodow , butow, lachow itp.

Przeszkadza mi to bardzo bo i na tym strychu wiesza sie pranie - niestety teraz to jest niemozliwe . Toalete mam tam rowniez i napisze szczerze ze kazda wycieczka na strych konczy sie wniesieniem tego wszystkiego do domu ile bym nie myla podlog i zostawiala kapci w przedpokoju nadal czuje ten syf ... Dodam , ze mam problemy skorne i nie moge sobie pozwolic na kontakt z takimi rzeczami .

W zwiazku z tym mam pytanie , gdzie moge sie zglosic by zrobic z tym porzadek ? Administrator o tym wie ale malo robi , jakis sanepid mi pomoze ?
Ja juz naprawde mam tego dosc
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:26   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Problem z brudem i sąsiadem ;/

Cytat:
Napisane przez dixie1990 Pokaż wiadomość
Opiszę sprawe po krotce : Mieszkam na samej gorze w bloku , zaraz obok jest dosc duzy strych . Sąsiad ,ktory mieszka naprzeciw mnie hoduje w jednym z pomieszczen na strychu golebie . Nie dba o to wcale , teraz ciagle pije wiec zadne rozmowy z takim czlowiekiem nie wchodza w gre ... Na strychu zrobil sie PRZEOGROMNY bajzel , smrod , brod i ubostwo ... pelno wszedzie pokulkowanych piol , ptasich odchodow , butow, lachow itp.

Przeszkadza mi to bardzo bo i na tym strychu wiesza sie pranie - niestety teraz to jest niemozliwe . Toalete mam tam rowniez i napisze szczerze ze kazda wycieczka na strych konczy sie wniesieniem tego wszystkiego do domu ile bym nie myla podlog i zostawiala kapci w przedpokoju nadal czuje ten syf ... Dodam , ze mam problemy skorne i nie moge sobie pozwolic na kontakt z takimi rzeczami .

W zwiazku z tym mam pytanie , gdzie moge sie zglosic by zrobic z tym porzadek ? Administrator o tym wie ale malo robi , jakis sanepid mi pomoze ?
Ja juz naprawde mam tego dosc
Pismo do spółdzielni z opisem problemu plus prośbą o interwencję. Jeżeli masz w miarę fajnych sąsiadów, to może uda Ci się od nich zebrać jakieś podpisy pod tą prośbą? W dwóch kopiach - na jednej potwierdzenie odbioru.

Nic nie zrobią? Ponowne pismo, potem składasz w Sanepidzie - łącznie z kopiami pism do spółdzielni. Przy okazji zainteresowałabym sprawą towarzystwo opieki nad zwierzętami.

Innymi słowy działaj, ale na piśmie, bo zgłosisz ustnie, to Cię zleją i powiedzą, że o niczym nie wiedzieli. Możesz dołączyć jakieś zdjęcia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.