Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-11, 10:29   #1051
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć

Dziewczyny, gdzie mają najlepsze telefony, w jakiej sieci? Kiedyś podobno w Play, teraz coś słyszałam o T-mobile. Plusa na pewno nie chcę
Orange i Play, ja mam w T-mobile bo mi ich oferta najlepiej podpasowała a za telefon dopłaciłam

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mi jakiś mały abonament by pewnie wystarczył, max 50 zł, iPhone raczej już nie chcę, mam go dość mój Tata też się przesiadł z 4s na Samsunga Galaxy i jest o wiele bardziej zadowolony. Generalnie to one wszystkie są dla mnie takie same a Galaxy S III jest też mini
Ale nie bierz tego S III mini bo on jest dobry tylko z tego ze ma w nazwie SIII :P a z SIII niewiele ma wspólnego, już lepiej wziąźć jakiś inny telefon bo w tym płacisz tylko za nazwe a na pewno nie za parametry.

Ja za abo płace 54 zł i mam minut niby mało ale mi wystarcza, nawetnie wykorzystuje + internet + sieć rodzinna z TŻ
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 10:55   #1052
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mi jakiś mały abonament by pewnie wystarczył, max 50 zł, iPhone raczej już nie chcę, mam go dość mój Tata też się przesiadł z 4s na Samsunga Galaxy i jest o wiele bardziej zadowolony. Generalnie to one wszystkie są dla mnie takie same a Galaxy S III jest też mini
To ja w grudniu zapłaciłam 49 zł (dostarczyli mi do domu) za Samsunga. Seria Galaxy była droższa - im niższy abonament, tym wyższa cena telefonu
Kiedyś miałam LG dotykowy- koszmar, może dlatego, że były to pierwsze telefony dotykowe na rynku i może jeszcze niedoskonałe Z tego Samsunga jestem zadowolona Dużo grzebię i trzeba codziennie ładować Ale to wszystkie dotykowe tak mają. Zdjęcia robi w miarę dobre, ale lustrzanka to to nie jest wiadomo
Kupowałam przez internet i dostałam dodatkowe gratisy- 3 miesiące zniżki 50% na abonament; 6 miesięcy gratis do play, darmowa dostawa. Przy pierwszym rachunku doliczają 49 zł opłaty aktywacyjnej - tak, jak wszędzie

Możesz też kupić sobie telefon na wolnym rynku, a w sieci kupić tylko kartę i abonament - wtedy są jeszcze lepsze oferty
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 10:56   #1053
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Witam, dziewczyny
Od dłuższego czasu farbuję henną bez dodatków jakości BAQ,ale że moje włosy szybko rosną, farbowanie stało się uciążliwe. Po dwóch tygodniach już mam dość spory odrost, w dodatku wygląda jakby był siwy [ah, ta mysia barwa Polek ] Poczekam sobie aż odrosną do naturalnego koloru i działam

Włosy obecnie

mini historia włosowa

A teraz pytanie...
Jak uzyskać pszeniczny kolor pasemek? Farby na mnie nie działają
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:01   #1054
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
To ja w grudniu zapłaciłam 49 zł (dostarczyli mi do domu) za Samsunga. Seria Galaxy była droższa - im niższy abonament, tym wyższa cena telefonu
Kiedyś miałam LG dotykowy- koszmar, może dlatego, że były to pierwsze telefony dotykowe na rynku i może jeszcze niedoskonałe Z tego Samsunga jestem zadowolona Dużo grzebię i trzeba codziennie ładować Ale to wszystkie dotykowe tak mają. Zdjęcia robi w miarę dobre, ale lustrzanka to to nie jest wiadomo
Kupowałam przez internet i dostałam dodatkowe gratisy- 3 miesiące zniżki 50% na abonament; 6 miesięcy gratis do play, darmowa dostawa. Przy pierwszym rachunku doliczają 49 zł opłaty aktywacyjnej - tak, jak wszędzie

Możesz też kupić sobie telefon na wolnym rynku, a w sieci kupić tylko kartę i abonament - wtedy są jeszcze lepsze oferty
wiem wiem tak robiłam z iPhonem - miałam kartę a tel kupiłam sam osobno myślę nad jakimś Sony, ładne, zgrabne i proste. Zobaczę w salonie, przejdę się i podotykam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:05   #1055
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej piękne
Dziewczynki, jakie życie studenta jest bez sensu. Ja już dostaję ☠☠☠☠☠☠☠ca od tego nic nie robienia. Dzisiaj miałam tylko basen (nie poszłam, odrobię w przyszłym tyg) i odwołali mi jedne ćwiczenia-więc wolne, jutro też tylko jedne zajęcia... Jakie to okropne! Chyba poszukam pracy, bo tak się nie da żyć. :[


Ja mam tel w plusie mixa i jestem zadowolona, ale mam sporo znajomych tam i tak jakoś pasuje. Chociaż ostatnio + ma jakieś jazdy, bo bardzo często coś z siecią się wali
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-03-11 o 11:07
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:39   #1056
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wiem wiem tak robiłam z iPhonem - miałam kartę a tel kupiłam sam osobno myślę nad jakimś Sony, ładne, zgrabne i proste. Zobaczę w salonie, przejdę się i podotykam
najlepiej na żywo wymacasz i widzisz czy pasuje, czy nie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej piękne
Dziewczynki, jakie życie studenta jest bez sensu. Ja już dostaję ☠☠☠☠☠☠☠ca od tego nic nie robienia. Dzisiaj miałam tylko basen (nie poszłam, odrobię w przyszłym tyg) i odwołali mi jedne ćwiczenia-więc wolne, jutro też tylko jedne zajęcia... Jakie to okropne! Chyba poszukam pracy, bo tak się nie da żyć. :[


Ja mam tel w plusie mixa i jestem zadowolona, ale mam sporo znajomych tam i tak jakoś pasuje. Chociaż ostatnio + ma jakieś jazdy, bo bardzo często coś z siecią się wali
A co studiujesz?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:41   #1057
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej laseczki

No wyszło ciemno, dlatego, że kładlam na poziom 8 i na razie przy takim poziomie zostanę chyba że jak przyjdzie wiosna to zachce mi się jaśniej i jaśniej ale ponoć do 18marca ma być zima u nas (


nigdzie mi się nie chce dupki ruszać jak jest taka pogoda

Ja mam HTC Wildfire S w Orange i nie narzekam ale z tego co mi wiadomo to najlepsze tel maja teraz w Playu

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej piękne
Dziewczynki, jakie życie studenta jest bez sensu. Ja już dostaję ☠☠☠☠☠☠☠ca od tego nic nie robienia. Dzisiaj miałam tylko basen (nie poszłam, odrobię w przyszłym tyg) i odwołali mi jedne ćwiczenia-więc wolne, jutro też tylko jedne zajęcia... Jakie to okropne! Chyba poszukam pracy, bo tak się nie da żyć. :[


Ja mam tel w plusie mixa i jestem zadowolona, ale mam sporo znajomych tam i tak jakoś pasuje. Chociaż ostatnio + ma jakieś jazdy, bo bardzo często coś z siecią się wali

nie narzekaj możesz sie polenić chociaż w taką pogodę a ja ciągle praca i studia no ale jak ci nie pasuje to rzeczywiście poszukaj jakiejś dorywczej pracki
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 11:48   #1058
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
A co studiujesz?
Ja jestem tirówką -turystyka i rekreacji na awfie. I robię wielkie NIC Kumpela na politechnice na matmie siedzi i robi jeszcze większe nic, bo ma tylko 3 przedmioty i jako, że kierunek zamawiany to 50% studentów ma z tego 1000 zł stypendium. Co z tym światem się dzieje...

Lavia
No będę musiała, bo ile można leżeć i nic nie robić... kto by pomyślał, że mnie to kiedyś zaboli.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:51   #1059
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
A ja dalej odcieta od świata
ale vo mnie pociesza to to ,że dzisiaj wypłata
aaaa...i kupiłam sobie ta torebke z CCC z 20% rabatem
Pookaż

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hej laseczki

No wyszło ciemno, dlatego, że kładlam na poziom 8 i na razie przy takim poziomie zostanę chyba że jak przyjdzie wiosna to zachce mi się jaśniej i jaśniej ale ponoć do 18marca ma być zima u nas (
☠☠☠☠a a jak chciałam już z all trampki zamawiać na wiosnę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:53   #1060
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja jestem tirówką -turystyka i rekreacji na awfie. I robię wielkie NIC Kumpela na politechnice na matmie siedzi i robi jeszcze większe nic, bo ma tylko 3 przedmioty i jako, że kierunek zamawiany to 50% studentów ma z tego 1000 zł stypendium. Co z tym światem się dzieje...

Lavia
No będę musiała, bo ile można leżeć i nic nie robić... kto by pomyślał, że mnie to kiedyś zaboli.
Dają ci tysiaka i nie masz dużo zajęć? <-----------doczytałam, że koleżance

Jak sobie przypomnę swoje studia, najpierw matura...., potem 20 osób na jedno miejsce na UJ, jak się już dostałam to WIELKIE szczęście, a później pn-pt od 8 do 20 200 lektur z jednego przedmiotu
A teraz studenci się nudzą na studiach Koniec świata

Od października idę znowu na studia Może też będę się nudzić
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:54   #1061
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Nine
Mi nie, ale kumpela mogłaby mieć, gdyby była w tych 50% najlepszych studentów. No ale przez to jest co jest, prawie każdy może mieć wyższe i nie jest to żadne osiągnięcie, co zrobić.
Ooo a na co idziesz?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 11:54   #1062
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

na prawo
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:57   #1063
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pookaż



☠☠☠☠a a jak chciałam już z all trampki zamawiać na wiosnę
nie no zamawiać możesz ale jeszcze będą musiały troche poczekać

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
na prawo
ooo ambitnie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 11:59   #1064
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
nie no zamawiać możesz ale jeszcze będą musiały troche poczekać



ooo ambitnie
ambitnie czy nie ambitnie , ludzie po zawodówce teraz zarabiają większą kasę
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 12:04   #1065
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Nine
No to na prawie lenistwa nie zaznasz ...
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 12:04   #1066
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja jestem tirówką -turystyka i rekreacji na awfie. I robię wielkie NIC Kumpela na politechnice na matmie siedzi i robi jeszcze większe nic, bo ma tylko 3 przedmioty i jako, że kierunek zamawiany to 50% studentów ma z tego 1000 zł stypendium. Co z tym światem się dzieje...
Nove rozwalasz mnie
Kiedyś też myślałam o tym kierunku ale przed samym wejściem do budynku, już z wszystkim dokumentami, zrobiłam w tył zwrot i wybrałam coś innego

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
na prawo
Myślałam, ze prawo można tylko dziennie studiować
Fajny kierunek, tylko trudny, no i ciężko podobno się dostać na aplikację bez znajomości
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 12:16   #1067
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Milka
I na co poszłaś?
Jaa ogólnie zadowolona jestem, takie relaksacyjne studia przeplatane fikołkami, w sumie to ciekawe rzeczy są przekazywane. Tylko jak z pracą po tym... Chociaż ja to sobie tłumaczę tak, że teraz to żadne studia praktycznie nie gwarantują roboty.
A wpadłam teraz na pomysł by iść na specjalność dietetyka, a potem mgr już typowo dietetyka, ale zobaczymy co to wyjdzie jeszczeee
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 12:28   #1068
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Nine
No to na prawie lenistwa nie zaznasz ...
taki już mój los

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Nove rozwalasz mnie
Kiedyś też myślałam o tym kierunku ale przed samym wejściem do budynku, już z wszystkim dokumentami, zrobiłam w tył zwrot i wybrałam coś innego


Myślałam, ze prawo można tylko dziennie studiować
Fajny kierunek, tylko trudny, no i ciężko podobno się dostać na aplikację bez znajomości
Można, od zawsze Teraz tylko program studiów musi być identyczny z dziennymi, nawet w kwestii godzin. Egzaminy też zdaje się te same i w tym samym czasie. Różnica taka, że zajęcia są co tydzień pt-nd, a dzienni pn-pt.
A jeżeli chodzi o aplikację to za rządów Ziobry wiele się zmieniło. Nareszcie jest centralny egzamin i nie ma takiego klanu, jak kiedyś. Na pewno są ludzie, którzy mają wejścia. Wszędzie tacy są Kiedyś było tak, że jak ktoś nie miał rodziców w branży to nawet miał problem ze skończeniem studiów. Istniały tzw. zespoły adwokackie i na praktyki przyjmowali swoich. Teraz na praktyki możesz iść gdzie chcesz

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Milka
I na co poszłaś?
Jaa ogólnie zadowolona jestem, takie relaksacyjne studia przeplatane fikołkami, w sumie to ciekawe rzeczy są przekazywane. Tylko jak z pracą po tym... Chociaż ja to sobie tłumaczę tak, że teraz to żadne studia praktycznie nie gwarantują roboty.
A wpadłam teraz na pomysł by iść na specjalność dietetyka, a potem mgr już typowo dietetyka, ale zobaczymy co to wyjdzie jeszczeee
Tu masz rację Skończyłam dwa kierunki + studia doktoranckie i przyszło mi się przekwalifikować
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 12:53   #1069
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Milka
I na co poszłaś?
Jaa ogólnie zadowolona jestem, takie relaksacyjne studia przeplatane fikołkami, w sumie to ciekawe rzeczy są przekazywane. Tylko jak z pracą po tym... Chociaż ja to sobie tłumaczę tak, że teraz to żadne studia praktycznie nie gwarantują roboty.
A wpadłam teraz na pomysł by iść na specjalność dietetyka, a potem mgr już typowo dietetyka, ale zobaczymy co to wyjdzie jeszczeee
Skończyłam zarządzanie i marketing i jeszcze do tego socjologię, można po tym robić wszystko i nic. Marzyła mi się medycyna albo prawo właśnie, a dokładnie aplikacja notarialna ale teraz to ew. zrobię jakąś podyplomówkę, najprawdopodobniej będzie to menedżerskie zarządzanie projektem Szkołę już wstępnie wybrałam i w październiku zaczynam o ile nic mi nie stanie na przeszkodzie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Można, od zawsze Teraz tylko program studiów musi być identyczny z dziennymi, nawet w kwestii godzin. Egzaminy też zdaje się te same i w tym samym czasie. Różnica taka, że zajęcia są co tydzień pt-nd, a dzienni pn-pt.
A jeżeli chodzi o aplikację to za rządów Ziobry wiele się zmieniło. Nareszcie jest centralny egzamin i nie ma takiego klanu, jak kiedyś. Na pewno są ludzie, którzy mają wejścia. Wszędzie tacy są Kiedyś było tak, że jak ktoś nie miał rodziców w branży to nawet miał problem ze skończeniem studiów. Istniały tzw. zespoły adwokackie i na praktyki przyjmowali swoich. Teraz na praktyki możesz iść gdzie chcesz



Tu masz rację Skończyłam dwa kierunki + studia doktoranckie i przyszło mi się przekwalifikować
No właśnie, kiedyś tyle się słyszało o tym że jak nie masz w rodzinie prawnika to nawet nie masz co składać podania, bo sobie tylko postudiujesz a na aplikację i tak się nie dostaniesz. To m.in. też zdecydowało o tym, ze nie pchałam się na prawo.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Ninedin a co skończyłaś?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 13:09   #1070
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!

zrobiłam reszte zakupków dla małej ,ale jednak musze kupić nową smycz (lepszą) bo ta niestety to jakiś badziew nieda się zwinąć i guzik cały czas się zacina muszę wybrać się do zoologicznego bo z all niezdąży już pewnie przyjść

shizaxa wyślę Ci PW
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 13:18   #1071
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

ja też byłam tirówką zaocznie i gówno z tego mam pracuje w biurze hurtowni
Asia pisz odczytam w pracy bo właśnie idę a mam mokre wlosy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 13:20   #1072
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja też byłam tirówką zaocznie i gówno z tego mam pracuje w biurze hurtowni
Asia pisz odczytam w pracy bo właśnie idę a mam mokre wlosy
ok.
to żebyś się nierozchorowała mnie tak głowa ostatnio bolała od zimnej wody , że myślałam że umre
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 13:27   #1073
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

chyba podsusze je najwyżej do pracy się spóźnię

a co do smyczy to najlepsza jest automatyczna firmy Flexi, do 10kg jej starczy, najlepiej przez neta zamawiać. Możesz na te kilka dni zanim dojdzie kupić jej taką zwykłą

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

ja mam taką dla mojej 5kilówki:
http://allegro.pl/flexi-classic-smyc...066445443.html
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 13:35   #1074
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
chyba podsusze je najwyżej do pracy się spóźnię

a co do smyczy to najlepsza jest automatyczna firmy Flexi, do 10kg jej starczy, najlepiej przez neta zamawiać. Możesz na te kilka dni zanim dojdzie kupić jej taką zwykłą

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

ja mam taką dla mojej 5kilówki:
http://allegro.pl/flexi-classic-smyc...066445443.html
Też mam taką smycz dla mojego potwora Tylko ja mam tą z taśmy, a nie ze sznurka Na małego pieska wystarczy sznurek
Dobre legowiska ma firma ze Szczecina Asiu masz już dla niej jakieś wyrko?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 13:42   #1075
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Ja tak z doskoku ale tu macie racje ze w sumie zajec teraz duzo nie ma co by nie studiowac...a potem praca w zawodzie - ciezko znalezc...wymagaja 100 lat doświadczenia, a do tego bycie młodym itd
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 13:51   #1076
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
chyba podsusze je najwyżej do pracy się spóźnię

a co do smyczy to najlepsza jest automatyczna firmy Flexi, do 10kg jej starczy, najlepiej przez neta zamawiać. Możesz na te kilka dni zanim dojdzie kupić jej taką zwykłą

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

ja mam taką dla mojej 5kilówki:
http://allegro.pl/flexi-classic-smyc...066445443.html
juz kupiłam o taką http://allegro.pl/hilton-smycz-autom...081805421.html
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 13:52   #1077
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

czytałam kiedyś ogłoszenia i uśmiałam się troszkę
poszukują osób z wykształceniem wyższym , nieuczących się obecnie, z odbytym 3-5letnim stażem, MŁODYCH
może młodość to pojęcie względne

a studiować teraz może każdy, kto ma na to pieniądze niekoniecznie inteligencję
takie czasy...

wykształcenie wyższe stało się już takie popularne, że jest wymagane a nie robi WOW jak kiedyś
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:00   #1078
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja tak z doskoku ale tu macie racje ze w sumie zajec teraz duzo nie ma co by nie studiowac...a potem praca w zawodzie - ciezko znalezc...wymagaja 100 lat doświadczenia, a do tego bycie młodym itd
Dokładnie, najlepiej pokończyć kilka kierunków studiów, mieć z 10 lat doświadczenia na stanowisku na które aplikujesz, max. 25 lat i brak ambicji, żeby zostać dyrektorem, no bo przecież strach zatrudnić kogoś, kto może Cię wygryźć ze stanowiska. Chore to wszystko
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:07   #1079
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

dla mnie młoda osoba to właśnie taka max. 25 lat a zazwyczaj w tym wieku to kończy się studia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 14:14   #1080
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dla mnie młoda osoba to właśnie taka max. 25 lat a zazwyczaj w tym wieku to kończy się studia
W takim układzie chyba zamówię sobie trumnę w zakładzie pogrzebowym Jestem tak stara, że bliżej mi na cmentarz niż na uczelnię
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.