Efekty olejowania paznokci - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-26, 15:43   #901
saloua
Przyczajenie
 
Avatar saloua
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 20
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez MeGustaMini Pokaż wiadomość

Dziewczyny wkręciłam znajomą w olejowanie. Chcę jej do prezentu urodzinowego dorzucić jakiś olejek. Co byście polecały/same chciały dostać?
Ja bym chciała dostać jakiś olejek Alverde... a z takich dostępnych stacjonarnie gorąco polecam Alterrę Brzoza & Pomarańcza - jest fenomenalna, jeszcze lepsza od Migdała i Papai. No i uwielbiam też odżywkę keratynową Gal, czyli słynne niebieskie rybki, ale Alterra lepiej by się prezentowała jako prezent
saloua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:47   #902
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kadamowicz Pokaż wiadomość
jakbym czytała o sobie też kupiłam odżywkę tej firmy z pilniczkiem w zestawie będąc nad morzem w sklepiku z duperelami za 2 zł. potem odkryłam, że jest po terminie, użyłam jej więc tylko raz jako bazę, teraz się boję, tym bardziej, że złamał mi się paznokieć, gdy ją nosiłam. raczej wyrzucę i chcę kupić którąś z eveline ale BEZ tego dziadostawa formaldehydu np. wybielającą.
To jest mój "must have" mam już 3 buteleczke (ze wzgledu na to że dość często odkręcam, maluje/domalowuje zużywam tak 2/3 i niestety mi "glucieje" wtedy pędzę po następną) uwielbiam mieć pomalowane nawet solo tą odżywką
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:48   #903
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci

kilka osób pisało że warto zakupić maść ochronną z witaminą A. Byłam dziś w aptece i zapomniałam dopowiedzieć słowa "ochronna" zaszłam do domu i zauważyłam że to zwykła maść z wit. A. Czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi dwoma maściami?
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:50   #904
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
kilka osób pisało że warto zakupić maść ochronną z witaminą A. Byłam dziś w aptece i zapomniałam dopowiedzieć słowa "ochronna" zaszłam do domu i zauważyłam że to zwykła maść z wit. A. Czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi dwoma maściami?
raczej nie, więc się nie przejmuj wit A ma właściwości regenerujące, i dzięki Tobie (przypomniałaś mi ) chyba polece jutro do apteki bo ostatnio zajady mi się robią
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 16:40   #905
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
kilka osób pisało że warto zakupić maść ochronną z witaminą A. Byłam dziś w aptece i zapomniałam dopowiedzieć słowa "ochronna" zaszłam do domu i zauważyłam że to zwykła maść z wit. A. Czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi dwoma maściami?
spokojnie, ja używałam z różnych firm, czasami w konsystencji kremu a czasami maści, zawsze działały rewelacyjnie ważne, że jest witamina a.
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 16:53   #906
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci

to dobrze bo wszyscy pisali o maści ochronnej to tak myślałam czy to jest jakaś różnica, dzięki

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Tak w ogóle to pisałam ostatnio, że kupiłam sobie zmywacz bez acetonu - Laura Conti ... ludzie jak on śmierdzi! Wylałam trochę na płatek kosmetyczny, starłam odżywkę i wyrzuciłam do kosza, cały pokój mi teraz mi śmierdzi alkoholem wymieszanym z jakimiś perfumami! Wsadziłam ten płatek do torebki foliowej i zaraz ide wynieść do kosza haha, no ale żeby po każdym użyciu chodzić na dwór wywalać
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:03   #907
MeGustaMini
Raczkowanie
 
Avatar MeGustaMini
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi. Kupię jej Alterrkę chyba bo ostatnio kupiła sobie BD i dorzucę ewentualnie coś jeszcze. Urodziny miała w tą sobotę ale widzimy się dopiero w następną więc jutro skoczę na zakupy.

Ostatnio zamiast olejować uzywałam pomadki Alterry i moze i brzeg paznokcia trochę pobielał ale za to skórki skubana mi wysuszyła na kolanach wracam do BD i wazeliny
__________________
Panna Cięty Język
MeGustaMini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 23:41   #908
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej Dziewczyny. Skuszona cudownymi efektami olejowania postanowiłam do Was dołączyć.
Majowa Roso dzięki Ci za ten wątek,Twoje paznokcie robią wrażenie
Przyznam się , że początkowo nie wierzyłam, ale gdy przekonałam się na własnych paznokciach... to będę to już robić do końca życia
Zaczęłam 8.06.2013 (zdj. poniżej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030640a.jpg (77,2 KB, 181 załadowań)
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 11:17   #909
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

Wiem,ze bardzo slabe sa te zdjecia ale moze uda wam sie dojrzec:
Na pierwszym zdjeciu poczatek olejowania
Na drugim paznokiec po miesiacu, widzicie po bokach te rozowa czesc ? To moze byc przyrost ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1377599380512.jpg (39,0 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1377599396044.jpg (29,6 KB, 191 załadowań)
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 11:27   #910
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
kilka osób pisało że warto zakupić maść ochronną z witaminą A. Byłam dziś w aptece i zapomniałam dopowiedzieć słowa "ochronna" zaszłam do domu i zauważyłam że to zwykła maść z wit. A. Czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi dwoma maściami?
Ja Ci powiem,że moim zdaniem ta ochronna z Hasco Lek jest najlepsza,bo ma fajny skład. Wazelina i witamina A. Raz kupiłam jakąś inną tak skład był o wiele dłuższy,była parafina. A tą mogę spokojnie stosować też na twarz na noc,nie bojąc się,że coś mnie zapcha
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 13:47   #911
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziękuję za wszystkie miłe słowa

Chciałam wam pokazać pazurki po tygodniu od malowania (te żółte z kwiatami), jako dowód na to, jak dobrze trzymają się lakiery na wzmocnionych olejami paznokciach. Doskonale widać odrost. Nawet jak trzeba je w ostatnich dniach podpiłować, bo są za długie, to nic nie dzieje się z końcówkami, można w nich chodzić bez dodatkowych poprawek. To musi być zasługa olejowania, bo nie korzystam z żadnych innych wspomagaczy ani suplementów.

Oraz na dokładkę wklejam moje dzisiejsze niebieskie łapki w koronce - nie było łatwo namalować taki wzorek lewą ręką, oj nie...

W tym miesiącu minęło już 10 miesięcy, odkąd się olejuję, ho ho ho.
Całusy dla wszystkich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tygodniowy odrost.jpg (55,4 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koronka jeden.jpg (53,9 KB, 247 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 14:53   #912
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

naderwałam sobie przyrost,aaaaa
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 19:29   #913
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa jaka piękna ta koronka! Ja dzisiaj pierwszy raz w życiu zrobiłam french, który mi się podoba i jest równy zobaczymy ile będzie się trzymał Najśmieszniejsze jest to że rano pomalowałam paznokcie a teraz już widzę, że lakier nie jest równo ze skórkami To ciągłe masowanie paluszków duuużo daje
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 20:35   #914
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci

jak często smarować paznokcie maścią z witaminą A?
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-27, 21:30   #915
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Manula_ Pokaż wiadomość
emilcia0209...no nie wiem, może jak znajdziesz chwilkę czasu to napiszesz mi o swojej diecie w mailu?...sorki nie chcę być natrętna
Wiesz co ? w sumie to nie wiem na czym polega ten fenomen < ja tak to nazywam> ale faktem jest że kilogramy traciłam stopniowo i trwało to dobrze ponad rok ... z czasowym zastojem i tak dalej. Tak jak pisałam wcześniej - jadłam wszystko ale w innej kolejności . Np. owoce do południa bo zawierają cukry , 5 posiłków co ok. 3h. początkowo kolacje bez pieczywa , pieczywo tylko do śniadania . Pokochałam owsiankę która syci na wiele godzin, woda niegazowana czasem ,,wylewała " się nosem ogromne ilości herbaty zielonej i czerwonej jest na porządku dziennym . Co jeszcze ? przed głównymi posiłkami czyli : śniadanie , obiad , kolacja piłam ocet jabłkowy < 3 łyżki stołowe na szklankę , kubek wody niegazowanej> polecam jeśli nie masz problemów z wątrobą ... ocet powoduje że po odchudzaniu nie zostaje obwisła skóra tylko fajnie się wchłania. Mięso jadłam każde , ale wiadomo nie panierowane a gotowane, duszone, i grillowane bądź pieczone w folii ... ziemniaki jadłam bez ograniczeń ... pamiętaj to nie one tuczą a gęste sosy i tłuszczyk z kotlecika swoją drogą jestem straszna kotleciara aaaa i co najważniejsze ja kiedy czułam ochotę na coś słodkiego to robiłam koktajl owocowy na bazie jogurtu naturalnego bądź mleka 2% do tego posypka w postaci słodkiego kakao i apetyt poskromiony a zdrowo podam ci moje przykładowe menu :
I śniadanie - owsianka na mleku 2% z dodatkiem jabłka i cynamonu albo pogniecionym bananem
II śniadanie - kromka żytniego z sałatą , chudą wędliną , pomidorkiem , kubek kawki z mleczkiem
III obiad- zupa pomidorowa z makaronem razowym zagęszczona jogurtem naturalnym
IV podwieczorek - koktajl z truskawek i kiwi z jogurtem naturalnym i otrębami granulowanymi
V kolacja - serek wiejski z ogórkiem świeżym i pomidorkiem

taki przykład na szybko podałam. Kolację jadam nie do godziny 18 jak często o tym czytałam tylko na 2-3 godziny przed snem ... no po prostu nie wyobrażam sobie żebym wytrzymała od tej godziny do rana

sorki dziewczynki że tak się rozpisałam nie na temat

wracając do paznokci - wcieram w nie olejki ale tylko wieczorkiem bo rano zbytnio czasu nie ma... ale donoszę że trwam i trwać zamierzam długo
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 01:04   #916
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Efekty olejowania paznokci

Oj, tak czytam i czytam.. I zastanawiam się nad tym fenomenem łączyłaś cukry z tłuszczem. To najgorsze zabójstwo. Nasz tluszczyk się baaardzo cieszy z takiej pary. Mało białka, dużo pustych kalorii..
Na kolację mały serek wiejski, twarożek itp. Super, białko przez noc mają czas się wchłonąć.
Zgadzam się to sosy itd tuczą, ale ziemniaki, skrobia w nich jest słabo przyswajalna. Puste weglowodany łączysz z mięsem i to każdym? To zwykły zapychacz a co to za głupota z tym octem i skórą? Ocet ma zadanie ograniczyć apetyt i wchłanianie, pobudza produkcję soków zoladkowych. Ale zakwasza naturalne ph, więc to zły pomysł, jak już to znaleźć tabletki z octem j. To nie sam w sobie ocet jest "cudem", a pektyna w nim zawarta. Picie octu j. odwapnia, tracą zęby, kości. Maniaczki octu mogą się nabawic nawet osteoporozy. może wyjść więcej złego, niż dobrego. A laczenie Kwaśnych owocow ze słodkim i mlekiem to również czyste zło. Płatki i mleko.. Tak się utarło, jasne ale nie w diecie. Dlaczego? Mleko i skrobia z płatków, znów mi tu nie gra. A kwasne owoce z mlekiem jogurtem itd.. Zjedz kiszonego ogórka i popij mlekiem kwas warzy białka. NIE JEMY MIĘSA Z ZIEMNIAKAMI, RYŻEM ITD, ale już ryż z warzywami duszonymi na lyz. oliwy już tak. Wit dzieła się na rozpuszczalne w tluszczach i wodzie. Węglowodanów nie łączy sie z białkiem. Warzywa łączymy z tym, albo z tym, są neutralne(oprócz ziemniakow). Oczywiście, bez paranoi, wszystko się musi uzupełniać. Podwieczorek- masakra(patrz wyż.) na obiad zupa, ok, ale lepiej gdy bd to zupa-krem warzywna. I najlepiej nie zabielac nawet jogurtem.
Sorrki wiem, że to nie tu, ale proszę, uważajcie na takie diety. A poza tym gdzie ruch?
P.S Do diety,a każda musi byc indywidualna, nalezy najpierw obl. BMI, WHR. zapraszam do mnie na priv, jestem dietetykiem, więc dziewczyny nie krzykajcie, ze się mądraluję;p
Jeżeli któraś potrzebuje diety idt piszcie śmiało ;
to nie reklama, tylko pomoc.z

A właśnie, znalazlam świetną stronę z niemiecką chemią;p Zamówiłam i zaczęłam sprzątać. Jakieś pomysły na meeeeeeeeeeega regenerację?;p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez zuzawpaski
Czas edycji: 2013-08-28 o 04:57
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 04:55   #917
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

jenyy ostatnio mam takiego lenia, że nie mam kiedy przysiąść i pomalować tych moich pazurków w weekend udało mi się je skrócić do zera jakoś załapałam fazę na krótkie paznokietki
mam długą płytkę więc ładnie się to prezentuje, a poza tym co zapuszczę to albo się gdzieś zaraz trzasnę albo o coś zahaczę

dopóki mi się nie odwidzi preferuję krótkie

nadrobiłam z postami
bardzo ładne efekty macie oby tak dalej
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 06:49   #918
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a ja mam małą płytkę, z małym przyrostem. Jak dziecko;p Są akurat do malowania.. nie podoba się róż, czerwien, pomarancz, ani to french, mleczne, naturalne, bla bla blaa, cos bym zmieniła... Jakiś wzorek.., ale wszystko nudne, albo na tipsie 10cm
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:01   #919
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa ja już jak widzę twój post to odruchowo pochylam głowę bijąc pokłony Piękne masz paznokcie,pięknie pomalowane!!!!!!!!! Marzenie moje niedoścignione

Mam tak miękkie paznokcie- mimo że jest kolosalna poprawa od czasu gdy olejuję-że nie ma szans na niepomalowanie ich choćby na "bezbarwno".
Nie mam w domu oliwy(bo nikt jej nie lubi) i nie moczyłam paznokci (tylko w zwykłym olejku do kąpiieli dodanym do miseczki z ciepłą wodą) a wczoraj ugotowałam siemię lniane i w nim moczyłam dłonie-świetna sprawa polecam

A oliwę kupię....kiedyś taką Biedronkową,chyba wystarczy nie?
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 07:42   #920
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Efekty olejowania paznokci

spróbuj maslo shea, rycynowy itp. najważniejsze jest uzupełnianie od WEWNĄTRZ. Może brakuje Ci Wapnia? I cynku? Dużo kawy pijesz? Spróbuj uzupełnić dietę.
wlaaaasnie ja też bije brawa i kłaniam się nisko przed Panią Majową

Edytowane przez zuzawpaski
Czas edycji: 2013-08-28 o 08:53
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:27   #921
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zuzawpaski Pokaż wiadomość
Oj, tak czytam i czytam.. I zastanawiam się nad tym fenomenem łączyłaś cukry z tłuszczem. To najgorsze zabójstwo. Nasz tluszczyk się baaardzo cieszy z takiej pary. Mało białka, dużo pustych kalorii..
Na kolację mały serek wiejski, twarożek itp. Super, białko przez noc mają czas się wchłonąć.
Zgadzam się to sosy itd tuczą, ale ziemniaki, skrobia w nich jest słabo przyswajalna. Puste weglowodany łączysz z mięsem i to każdym? To zwykły zapychacz a co to za głupota z tym octem i skórą? Ocet ma zadanie ograniczyć apetyt i wchłanianie, pobudza produkcję soków zoladkowych. Ale zakwasza naturalne ph, więc to zły pomysł, jak już to znaleźć tabletki z octem j. To nie sam w sobie ocet jest "cudem", a pektyna w nim zawarta. Picie octu j. odwapnia, tracą zęby, kości. Maniaczki octu mogą się nabawic nawet osteoporozy. może wyjść więcej złego, niż dobrego. A laczenie Kwaśnych owocow ze słodkim i mlekiem to również czyste zło. Płatki i mleko.. Tak się utarło, jasne ale nie w diecie. Dlaczego? Mleko i skrobia z płatków, znów mi tu nie gra. A kwasne owoce z mlekiem jogurtem itd.. Zjedz kiszonego ogórka i popij mlekiem kwas warzy białka. NIE JEMY MIĘSA Z ZIEMNIAKAMI, RYŻEM ITD, ale już ryż z warzywami duszonymi na lyz. oliwy już tak. Wit dzieła się na rozpuszczalne w tluszczach i wodzie. Węglowodanów nie łączy sie z białkiem. Warzywa łączymy z tym, albo z tym, są neutralne(oprócz ziemniakow). Oczywiście, bez paranoi, wszystko się musi uzupełniać. Podwieczorek- masakra(patrz wyż.) na obiad zupa, ok, ale lepiej gdy bd to zupa-krem warzywna. I najlepiej nie zabielac nawet jogurtem.
Sorrki wiem, że to nie tu, ale proszę, uważajcie na takie diety. A poza tym gdzie ruch?
P.S Do diety,a każda musi byc indywidualna, nalezy najpierw obl. BMI, WHR. zapraszam do mnie na priv, jestem dietetykiem, więc dziewczyny nie krzykajcie, ze się mądraluję;p
Jeżeli któraś potrzebuje diety idt piszcie śmiało ;
to nie reklama, tylko pomoc.z

A właśnie, znalazlam świetną stronę z niemiecką chemią;p Zamówiłam i zaczęłam sprzątać. Jakieś pomysły na meeeeeeeeeeega regenerację?;p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

własnie każda musi być indywidualna. Więc ja ustaliłam według siebie. I dzięki niej udało mi się zrzucić tyle ile chciałam ... i co najważniejsze żadnego efektu jojo ... cóż z tego że usuniesz na czas diety wszelkie produkty skoro po osiągnięciu celu do nich wracasz ? faktem jest że zdrowe nawyki muszą zostać już na zawsze . Jak pozwalam sobie na schabowego to jem go tylko z warzywnymi surówkami. Co do ruchu to sie mówi samo przez się że bez ruchu nie ma mowy na jakiekolwiek efekty. ja pisałam tylko o moich efektach które utrzymują się już od ponad roku i to z +,- , jednym kilogramem na plus pozdrawiam i polecam samemu dobrać sobie swoją własna dietę bo taka narzucana na siłę nie daje skuteczności na długo ... tak ja uważam ale każdego indywidualna sprawa ... no i ostatnie : grupa wsparcia np. dziewczyn z wizażu daje też świetne efekty bo wiesz że masz doping od kogoś z zewnątrz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

dziewczyny a powiedzcie mi gdzie wy kupujecie olej arganowy , kokosowy, lniany ? w Auchanie nie ma a chcę porównać na włosy i paznokcie ten naturalny kokosowy a Vatice kokosową .
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:29   #922
Manula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Efekty olejowania paznokci

dziękuję pięknie i......bardzo podziwiam
Manula_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:52   #923
saloua
Przyczajenie
 
Avatar saloua
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 20
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez emilcia0209 Pokaż wiadomość


dziewczyny a powiedzcie mi gdzie wy kupujecie olej arganowy , kokosowy, lniany ? w Auchanie nie ma a chcę porównać na włosy i paznokcie ten naturalny kokosowy a Vatice kokosową .
Lniany powinnaś dostać w niektórych aptekach na półce "suplementy" , kokosowy na stoiskach ze "zdrową żywnością", a arganowy to chyba tylko przez Internet. Zorientuj się, czy tam gdzie mieszkasz, nie ma jakiegoś sklepu/stoiska z produktami do naturalnej pielęgnacji ciała. Chociaż moim zdaniem najłatwiej i najszybciej jest kupić różne olejki przez Internet, np. ze strony Biochemii Urody czy Ecospa.
saloua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:58   #924
Manula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Powinnam i chciałabym bardzo schudnąć 20 kg. Przez ostatnie 2 lata tyle mi się przytyło, okropnie się z tym czuję. Ciężko jest też pitrasić sobie jakieś jadło kiedy ma się rodzinę. Mam figurę gruszki, cała nadwaga siedzi od pasa w dół. Kocham jeść ...niestety. Dużo też jeżdżę na rowerze, przemierzyłam już w tym roku ponad 1000 km. do pracy pomykam pieszo (3 km) więc jakiś ruch mam. Kiedyś po urodzeniu dziecka schudłam 18 kg, ale żeby schudnąć muszę głodować, w moim przypadku nie wystarczy jak u niektórych osobników nie jeść kolacji, której i tak nie jadam. O losie

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

ech z tej otyłej rozpaczy nie zaznaczyłam, że pisałam do zuzawpaski i emilcia
Manula_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:59   #925
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Efekty olejowania paznokci

Kochana! Jako dietetyk spojrzałam na Twój wpis "lekarskim" okiem oczywiście nie widzę w poście caaaaalej diety cieszę się, że wytrwałaś, wsparcie jest ważne. Mimo swojego fachu, wiedząc wszystko w teorii i praktyce, nie odmowie sobie
Przyjemności;p chcę zgubić troszkę brzuszka i się podrasowac( 3-4 cm pupa do góry!) Dieta MUSI byś indywidualna!!!! Dlatego diety internetowe typu DUkan itd są do kitu. Mój TŻ mógłby ją zastosować, bo jest "kulturystą" ;p jednak trzeba ją nieco wzbogacić o inne składniki każdy ma inne bmi itd. To co innym pomoże, drugim mmoże zaszkodzić

Macie jakieś pomysły na wzorki ma pazury? Strona www jakaś? Coś na szybko:p wymagające mało pracy.. Np coś do frencha...albo naturala, ostatnio, mleczne, naturki itd są w moje ukochane mam małą płytkę z niskim przyrostem
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez zuzawpaski
Czas edycji: 2013-08-28 o 10:05
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:06   #926
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez saloua Pokaż wiadomość
Lniany powinnaś dostać w niektórych aptekach na półce "suplementy" , kokosowy na stoiskach ze "zdrową żywnością", a arganowy to chyba tylko przez Internet. Zorientuj się, czy tam gdzie mieszkasz, nie ma jakiegoś sklepu/stoiska z produktami do naturalnej pielęgnacji ciała. Chociaż moim zdaniem najłatwiej i najszybciej jest kupić różne olejki przez Internet, np. ze strony Biochemii Urody czy Ecospa.
a ja szukałam sobie lnianego przy olejach i oliwach z oliwek mam taki jeden sklep typowo ze zdrową żywnością , chyba tam zawitam ... dziękuję za podpowiedź ... od jakiegoś czasu nie dłubię pod pazurkami pilniczkiem tylko czyszczę malutką szczoteczką do paznokci i po zmyciu lakieru mam wrażenie jak by były ciągle brudne wkurza mnie to okropnie i korci ten pilniczek

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzawpaski Pokaż wiadomość
Kochana! Jako dietetyk spojrzałam na Twój wpis "lekarskim" okiem oczywiście nie widzę w poście caaaaalej diety cieszę się, że wytrwałaś, wsparcie jest ważne. Mimo swojego fachu, wiedząc wszystko w teorii i praktyce, nie odmowie sobie
Przyjemności;p chcę zgubić troszkę brzuszka i się podrasowac( 3-4 cm pupa do góry!) Dieta MUSI byś indywidualna!!!! Dlatego diety internetowe typu DUkan itd są do kitu. Mój TŻ mógłby ją zastosować, bo jest "kulturystą" ;p jednak trzeba ją nieco wzbogacić o inne składniki każdy ma inne bmi itd. To co innym pomoże, drugim mmoże zaszkodzić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zgadzam się z tobą w 100% diety typu Dukan czy Cambridge to dla niektórych zło a nie pomoc moim zdaniem własna dieta powinna być przede wszystkim smaczna , zdrowa i trzeba ją lubić bo bez tego się nie da i szybko porzucimy ją w diabły
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:13   #927
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

[/COLOR]ech z tej otyłej rozpaczy nie zaznaczyłam, że pisałam do zuzawpaski i emilcia[/QUOTE]
Napisałam na priv oczywiście możemy pisać na wizażu



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:26   #928
Manula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Babydream fur Mama, olejek rycynowy, olejek arganowy, olejek z Bielenda 3 w 1 , kapsułki GALL, olejek ALTREA (migdały, papaja) w proporcjach "na oko" wlałam do pojemniczka (ale miksturę zrobiłam w niewielkiej ilości-wolę dorobić za jakiś czas świeżą), pazury od rąk i nóg pędzluję 2 razy dziennie, a po 20 min. wcieram. Tak robię już 3 tydz. Cudów nie widzę, ale nie zniechęcam się, bo wiem, że to wymaga czasu. ....Kiedy parę lat temu zaczęłam przed snem smarować rzęsy olejkiem rycynowym, efekty zauważyłam po 4 miesiącach..... Faktycznie pazury się po oliwieniu brudzą, ale jestem dzielna nie grzebię pilcznikiem, przy myciu rąk używam delikatnie szczoteczki. Moje paznokcie zawsze były twarde i nigdy się nie rozdwajały, ale są jakieś porowate, lekko je poleruję przed malowaniem.
Manula_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 10:41   #929
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Manula_ Pokaż wiadomość
Babydream fur Mama, olejek rycynowy, olejek arganowy, olejek z Bielenda 3 w 1 , kapsułki GALL, olejek ALTREA (migdały, papaja) w proporcjach "na oko" wlałam do pojemniczka (ale miksturę zrobiłam w niewielkiej ilości-wolę dorobić za jakiś czas świeżą), pazury od rąk i nóg pędzluję 2 razy dziennie, a po 20 min. wcieram. Tak robię już 3 tydz. Cudów nie widzę, ale nie zniechęcam się, bo wiem, że to wymaga czasu. ....Kiedy parę lat temu zaczęłam przed snem smarować rzęsy olejkiem rycynowym, efekty zauważyłam po 4 miesiącach..... Faktycznie pazury się po oliwieniu brudzą, ale jestem dzielna nie grzebię pilcznikiem, przy myciu rąk używam delikatnie szczoteczki. Moje paznokcie zawsze były twarde i nigdy się nie rozdwajały, ale są jakieś porowate, lekko je poleruję przed malowaniem.
Za dużo polerki też źle:p
Oporne masx rzęsy:p jak i paznokcie widzę JA WCIĄŻ BĘDĘ POWTARZAĆ: Zaczynamy od diety, w mogiłach znajdziecie przyczyny dolegliwości oraz braki. Odżywki na nic, jeżeli nie bd dostarczać organizmowi tego co trzeba. Nie tabletki itp. ( oczywiście, jako uzupełnienie można jeść) tylko w pokarmach! Ile organizm potrzebuje, tyle wchłonie, skoro np. bd lykac Mg 30mg to nie znaczy, że te 30mg w kapsułce nam pomoże. Wchłonie się jakieś 4%. Powiedzmy zależy
Poszukaj jakiego składnika jest mało w Twojej diecie i czy to może być przyczyną a no i obowiązkowo dobta wg Ciebie odżywka pod lakier

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 11:05   #930
Manula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

dochodzą wiadomości na priv? bo nie bardzo potrafię się tutaj poruszać
paznokcie lekko tylko poleruję, żeby były gładsze i żeby lakier lepiej krył, na koniec maluję jeszcze SECHE VITE (super utwardzacz)
Manula_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.