Co jak facet kocha się 'po lesbijsku'? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 10:53   #61
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Co jak facet kocha się 'po lesbijsku'?

Cytat:
Napisane przez Limu Pokaż wiadomość
ja popieram poprzedniczki. okej, co jakiś czas takie "kochanie się" jest świetne, wzmacnia potrzebe bliskości itp. ale czasem też chciałabym czuc mega namiętność i ogień w łóżku, czuć ze mam tam silnego faceta, który będzie wiedział co ze mną zrobić w sposob bardziej zdecydowany i stanowczy. dlatego też pewnie po jakimś czasie bym odpusciła, po paru nieudanych próbach zaostrzenia atmosfery. i nie mówie tu oczywiscie o jakimś seksie mechanicznym, pozbawionym uczuć, tylko o kulminacji uczuć i temperamentów właśnie :P
Dobrze, że jesteśmy różnorodni, dzięki temu możemy szukać tego co dla nas jest idealne
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 23:13   #62
brawurka2000
Przyczajenie
 
Avatar brawurka2000
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Co jak facet kocha się 'po lesbijsku'?

Hihi, a mnie sie spodobalo okreslenie "jazda konna" )) - ale pewnie dlatego, ze jestem instruktorem :p

I tu przypomniala mi sie pewna anegdotka apropos lesbijek i pozycji "na jeźdźca".

uczylam kiedys pewną laske, ktora nie mogla zalapac klusa ćwiczebnego (siedzi sie w siodle i rusza sie biodrami w pewnien okreslony sposob, ale nie bede wnikac w szczegoly, bo to nie ten temat;p)
W kazdym razie dziewczynie zupelnie nie szlo, sztywna, spięta, klepala dupą o siodlo jak worek kartofi.
Probowalam tlumaczyc na rozne sposoby, ale caly czas nie wychodzilo, wiec uzylam argumentu, ktorego uzywam w absolutnej ostatecznosci i nie do kazdego hehe
Powiedzialam: "ruszaj biodrami tak jakbyś siedziala na facecie."
Na co ona: "stara! Ale ja jestem z laską!"

Mnie wmurowalo, a dziewucha sie nie nauczyla hahaha.

A co do sexu....tez wole byc zerżnięta :p ale przytulaski tez są fajne. Ale PO!!!!
brawurka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 12:10   #63
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Co jak facet kocha się 'po lesbijsku'?

Cytat:
Napisane przez brawurka2000 Pokaż wiadomość
Hihi, a mnie sie spodobalo okreslenie "jazda konna" )) - ale pewnie dlatego, ze jestem instruktorem :p

I tu przypomniala mi sie pewna anegdotka apropos lesbijek i pozycji "na jeźdźca".

uczylam kiedys pewną laske, ktora nie mogla zalapac klusa ćwiczebnego (siedzi sie w siodle i rusza sie biodrami w pewnien okreslony sposob, ale nie bede wnikac w szczegoly, bo to nie ten temat;p)
W kazdym razie dziewczynie zupelnie nie szlo, sztywna, spięta, klepala dupą o siodlo jak worek kartofi.
Probowalam tlumaczyc na rozne sposoby, ale caly czas nie wychodzilo, wiec uzylam argumentu, ktorego uzywam w absolutnej ostatecznosci i nie do kazdego hehe
Powiedzialam: "ruszaj biodrami tak jakbyś siedziala na facecie."
Na co ona: "stara! Ale ja jestem z laską!"

Mnie wmurowalo, a dziewucha sie nie nauczyla hahaha.

A co do sexu....tez wole byc zerżnięta :p ale przytulaski tez są fajne. Ale PO!!!!
dobre!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-12 12:10:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.