Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 17:24   #4501
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Super zakupy i próbki.


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aniyam super zakupy i próby Amyz streszczenie dnia boskie jak zawsze
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:24   #4502
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Jeszcze jest podkład
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...dklad/P1949079

nie wysusza, tylko nie wiem, czy uda się kolor dobrać. Przed świętami była akcja EL i konsultanta sama mnie zaczepiła i dobrała kolor, ale moja próbka była za ciemna. Słabo kryje, ale nie powinien wysuszać.



Super zakupy i próbki.
dziękuje, ale jak słabo kryje to nie dla mnie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:26   #4503
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jak myslicie da radę to pofarbować
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0334192003.html

ten róz jest strasznie majtkwoy ale czarnej nie chce i wumie kombinowałam czy by nie podrasować tego różu na jakiś ciemniejsyz i cieplejszy...





za zakupy i za gratisy
Nie da
Sztuczne włókna nie łapią farb odzieżowych
No chyba, że sprayem
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:26   #4504
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Halo, halo Jestem prawie dobę do tyłu Co mnie ominęło? Idę szukać raportu Amyz Orłoś

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Tylko 350 postów - nie tak źle
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:29   #4505
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

za zakupy i za gratisy




Właśnie sprawdziłam datę kremu i serum, aż jestem w szoku
2015.05 i 2015.07 Nóweczki prawie że
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:30   #4506
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!




ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
za raport

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




Właśnie sprawdziłam datę kremu i serum, aż jestem w szoku
2015.05 i 2015.07 Nóweczki prawie że
Świeżynki
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:30   #4507
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dziewczęta, czy są jakieś zniżki /kupony do Bershki, które łączą się z wyprzedażą?? Dziś mam mega parcie, żeby coś kupić. Zrobiłam szybką rundkę po sklepach i jakoś nic mnie nie porwało - w końcu kupiłam futerko a'la smok z ulicy Sezamkowej
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 17:31   #4508
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziewczęta, czy są jakieś zniżki /kupony do Bershki, które łączą się z wyprzedażą?? Dziś mam mega parcie, żeby coś kupić. Zrobiłam szybką rundkę po sklepach i jakoś nic mnie nie porwało - w końcu kupiłam futerko a'la smok z ulicy Sezamkowej
Pokaż tego futrzaka
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:32   #4509
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Halo, halo Jestem prawie dobę do tyłu Co mnie ominęło? Idę szukać raportu Amyz Orłoś

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Tylko 350 postów - nie tak źle


---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




Właśnie sprawdziłam datę kremu i serum, aż jestem w szoku
2015.05 i 2015.07 Nóweczki prawie że
super

ide jutro do S nie będę gorsza
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:33   #4510
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Witam wieczorkiem, aniyam gratuluje zakupów, amyz dziekuję za strzeszczenie.
Dziś w s w mokotowie dowiedziałam się, że nie będzie u nich produktów origins, bo naprzeciwko jest salon firmowy z całym mnóstwem dobroci.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:33   #4511
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Dzisiaj był ten dzień kiedy nie było mnie prawie wcale na wątku więc nie wiem co się działo ale tyle co ogarnęłam to przekazuję
1. Nadal nie ma Maarthusi na wątku to i promocji żadnych firmy nie robią trzeba się było zatem zająć czymś pożyteczniejszym niż mini zamówienia, próbki itp
2. Organizujemy Wielką Orkiestrę Wątkowej Pomocy. Każdy wpłaca na ochotnika złocisza albo ojro w szczytnym celu - Aniyam potrzebuje nowego kremu Diora jak żaba deszczu im szybciej uzbieramy, tym szybciej ulżymy jej w cierpieniu
3. Pomimo kryzysu finansowego Aniyam zaszalała jednak na zakupach
4. Buahhot i Antymonko pamiętajcie że jutro jest nowy dzień i będzie tylko lepiej
5.
- Karola87 witamy na forum - przestrzegamy przed bankructwem, lepiej od razu zmień pracę na lepiej płatną
6. Okazuje się że naczelny majtkozdzierca wątkowy - Euphoria nie działa na męża Korinki tak jak działać powinien spróbuj wieczorem - rano kubki zapachowe są najwyraźniej za mało unaczynione
7. Nasza nieoceniona pomoc w sprawach perfumowych i nie tylko Never szuka prawdziwej miłości - ważne aby miała potencjał w kroku i nie tylko przy okazji dowiedzieliśmy się, że potrafi ona ocenić na pierwszy rzut boobsa czy kandydat do kuntangotanga ma potencjał w kroku czy nie Jeżeli któraś nie chce kupować za małego kota w worku , a sama wstydzi się sprawdzić wysyłajcie zdjęcia do Never - ona jak na wątkowego Jackowskiego przystało obluka, doradzi, przepowie
8. Wszystkim tu obecnym gratulujemy zakupu szmin (Diorowych? - jeżeli to nie to - nie bijcie za mocno )


ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------



no to mam tą nową wersję w takim razie jeszcze zapakowaną w folijkę bo szkoda mi otwierać
Amyz jak zwykle super raport
i wow bo sie załapałam na wzmianke i tak już pracuję nad zmianą finansów

Co do odgryzania testerów - wielkie fuj i złodziejstwo. Takie pomadki to siedlisko bakterii.Tak jak Amyz testuje kosmetyki tylko na dłoni. Kiedyś widziałam jak w rossmanie laska malowała sobie paznokcie a potem odłożyła lakier na półkę
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 17:34   #4512
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------


super

ide jutro do S nie będę gorsza
ja może się przejadę do innej jeszcze obczaić ten Le Lift , ale muszę się z tym przespać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:35   #4513
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dziewczyny, doradźcie mi. Chcę kupić jakiś nowy róż, ale niekoniecznie w różowym odcieniu, bo takowe mam. Mam chęć na jakąś brzoskwinię, chyba najlepiej z mac. Mam taką urodę podobną do Callmeblondieee, niebiesko-zielone oczy, blond włosy (w miarę jasne), jestem typ urody lato, ale pasują mi ciepłe kolory. Myślicie że brzoskwinka będzie mi pasować? Jakoś się boję tego
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:36   #4514
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ładny cień, ładna Ty 😊


Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Czuję się namówiona
Mam nadzieję, że do piątku jeszcze będą
Naprawdę Dior się wykazał tym cieniem, jestem oczarowana

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dziękuje, ale jak słabo kryje to nie dla mnie
Dziś testowałam Forever z diora i na tłustej cerze troche się wybłyszcza i ciastuje, ale kryje b. ładnie i na norm/suchej cerze wyglądałby super

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


za raporcik
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:37   #4515
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Pokaż tego futrzaka
Jak dotrę do domu, to zrobię zdjęcie
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:38   #4516
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Amyz jak zwykle super raport
i wow bo sie załapałam na wzmianke i tak już pracuję nad zmianą finansów

Co do odgryzania testerów - wielkie fuj i złodziejstwo. Takie pomadki to siedlisko bakterii.Tak jak Amyz testuje kosmetyki tylko na dłoni. Kiedyś widziałam jak w rossmanie laska malowała sobie paznokcie a potem odłożyła lakier na półkę
Moja koleżanka malowała wytuszowane(!) rzęsy 3 maskarami i sprawdzała, która będzie najlepsza nie ogarniam kuwety no i na koniec odkładała jak gdyby nigdy nic a później zdziwienie, że kosmetixy macane
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:39   #4517
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Witam wieczorkiem, aniyam gratuluje zakupów, amyz dziekuję za strzeszczenie.
Dziś w s w mokotowie dowiedziałam się, że nie będzie u nich produktów origins, bo naprzeciwko jest salon firmowy z całym mnóstwem dobroci.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:39   #4518
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ja może się przejadę do innej jeszcze obczaić ten Le Lift , ale muszę się z tym przespać
A może ten Le Lift przeceniony był pod oczy?
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:40   #4519
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka malowała wytuszowane(!) rzęsy 3 maskarami i sprawdzała, która będzie najlepsza nie ogarniam kuwety no i na koniec odkładała jak gdyby nigdy nic a później zdziwienie, że kosmetixy macane
dlatego nie lubię kupować stacjonarnie

idę może jutro na miasto, chcę próbkę bazy meteorytkowej
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 17:42   #4520
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

amyz streszczenia stały się tradycją, świetne są


Never
mam rose oud !!!
jutro leci do Ciebie !!

o ludzie mega mi sie podoba
czuję lekkie podobieństwo klimatyczne do sahary noir, zapewne przez labdanum
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:42   #4521
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
A może ten Le Lift przeceniony był pod oczy?
No właśnie nie , zwykły krem, może mieli jakiś błąd, ale ostateczna cena 311,90
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:44   #4522
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Zobaczcie cenę w Dolce, to stara wersja LeLift, z 2013 roku.
Niemożliwe, aby mieli drożej, niż w S.

http://www.dolce.pl/chanel/le-lift/29599.php5

Wszystkie Le Lifty
http://www.dolce.pl/chanel/le-lift/

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No właśnie nie , zwykły krem, może mieli jakiś błąd, ale ostateczna cena 311,90
Jak ten do twarzy był za 311 to jutro lecę do S.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:44   #4523
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wiem wiem, wiadomo wiele ciekawych przygód się w życiu przeżyło, zboczona jestem gorzej od niejednego faceta ale za prawdziwą miłość oddałabym wszystkie kosmetixy .
proponuję ten oto fragment dać do wątkowych mądrości
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:45   #4524
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka malowała wytuszowane(!) rzęsy 3 maskarami i sprawdzała, która będzie najlepsza nie ogarniam kuwety no i na koniec odkładała jak gdyby nigdy nic a później zdziwienie, że kosmetixy macane
brr na samą myśl mi się słabo robi - ja bym się bała złapać nużenca i stracic rzęsy albo jakieś inne choróbsko. Jak mówię o tym znajomym to patrzą na mnie jak na świra Na szczęście Tż mnie rozumie ( mieliśmy tą samą mikrobiologię ) i wie czemu mam na stanie 4 tusze na raz
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:48   #4525
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Dzisiaj był ten dzień kiedy nie było mnie prawie wcale na wątku więc nie wiem co się działo ale tyle co ogarnęłam to przekazuję
1. Nadal nie ma Maarthusi na wątku to i promocji żadnych firmy nie robią trzeba się było zatem zająć czymś pożyteczniejszym niż mini zamówienia, próbki itp
2. Organizujemy Wielką Orkiestrę Wątkowej Pomocy. Każdy wpłaca na ochotnika złocisza albo ojro w szczytnym celu - Aniyam potrzebuje nowego kremu Diora jak żaba deszczu im szybciej uzbieramy, tym szybciej ulżymy jej w cierpieniu
3. Pomimo kryzysu finansowego Aniyam zaszalała jednak na zakupach
4. Buahhot i Antymonko pamiętajcie że jutro jest nowy dzień i będzie tylko lepiej
5.
- Karola87 witamy na forum - przestrzegamy przed bankructwem, lepiej od razu zmień pracę na lepiej płatną
6. Okazuje się że naczelny majtkozdzierca wątkowy - Euphoria nie działa na męża Korinki tak jak działać powinien spróbuj wieczorem - rano kubki zapachowe są najwyraźniej za mało unaczynione
7. Nasza nieoceniona pomoc w sprawach perfumowych i nie tylko Never szuka prawdziwej miłości - ważne aby miała potencjał w kroku i nie tylko przy okazji dowiedzieliśmy się, że potrafi ona ocenić na pierwszy rzut boobsa czy kandydat do kuntangotanga ma potencjał w kroku czy nie Jeżeli któraś nie chce kupować za małego kota w worku , a sama wstydzi się sprawdzić wysyłajcie zdjęcia do Never - ona jak na wątkowego Jackowskiego przystało obluka, doradzi, przepowie
8. Wszystkim tu obecnym gratulujemy zakupu szmin (Diorowych? - jeżeli to nie to - nie bijcie za mocno )


ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!

--
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:48   #4526
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Zobaczcie cenę w Dolce, to stara wersja LeLift, z 2013 roku.
Niemożliwe, aby mieli drożej, niż w S.

http://www.dolce.pl/chanel/le-lift/29599.php5

Wszystkie Le Lifty
http://www.dolce.pl/chanel/le-lift/

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------



Jak ten do twarzy był za 311 to jutro lecę do S.
To jest purchawka jak nic, sprawdz kod przed zakupem lepiej.
Pewnie nie pamiętacie ale kupiłam taką spurchawioną chanelową maseczkę w grudniu.
Skoro w 2014 wprowadzili to ten za 311 jest pewnie z 2013 r
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:49   #4527
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
amyz streszczenia stały się tradycją, świetne są


Never
mam rose oud !!!
jutro leci do Ciebie !!

o ludzie mega mi sie podoba
czuję lekkie podobieństwo klimatyczne do sahary noir, zapewne przez labdanum
To bardzo dobra wiadomość . Mam nadzieje, że nie jest podobny mocno do Aramisa .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:49   #4528
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka malowała wytuszowane(!) rzęsy 3 maskarami i sprawdzała, która będzie najlepsza nie ogarniam kuwety no i na koniec odkładała jak gdyby nigdy nic a później zdziwienie, że kosmetixy macane
Matko 😵😨😲😱, mają niektórzy fantazję
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:52   #4529
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
To jest purchawka jak nic, sprawdz kod przed zakupem lepiej.
Pewnie nie pamiętacie ale kupiłam taką spurchawioną chanelową maseczkę w grudniu.
Skoro w 2014 wprowadzili to ten za 311 jest pewnie z 2013 r
Też tak myślę
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 17:53   #4530
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No dobra chyba zmienię S na inną ulubioną, mimo, że jest malutka i ma okrojony asortyment to ma fajne kobitki ( to ta co jest też tam fajny facet u nich ) .

Po narzekaniu na moją cerę i mojej długiej historii co mi służy, a na co nie chcę w ogóle patrzeć Pani od razu zajarzyła z jakim "snobem" ma do czynienia No więc dużo nie musiała namawiać, bo wiedziałam po co idę, więc pokazała mi co miała pokazać, czyli krem i maskę Diora, którą mam Hydra Life, maskę nawilżającą Eisenberga, maskę nawilżającą Rexeline i maskę Strivectin bardzo silnie nawilżającą na noc, która też rozświetla, odwodniona skóra pije jak szalona. Roztarłam ją na dłoni i chyba muszę ją mieć, rozświetlenie widać od razu, konsystencja super i chwilę po rozsmarowaniu skóra na dłoni no cud miód ( Amyz mam nowe chciejstwo cena 279 zł ). Pani zrobiła mi próbkę i to taką od serca, stwierdziła, że musi mi starczyć przynajmniej na 3-4 razy Kupiłam za to krem Chanel Hydra Beauty i Micro Serum Chanel ( to już miałam więc w sumie tylko uzupełniłam zapasy ). Potem poszłyśmy na kolorówkę tu też wiedziałam co chcę. Tej pomady w tubie Diora jeszcze nie mieli ( może będzie na początku lutego ) więc wzięłam tylko ten kredko-cień w kolorze Iris, chciałam jeszcze Twiga bo cień ładny ale kredka brzydka więc nie wzięłam. Piękna jest też Hortensia ale mam podobne kolory z Estee Lauder. Potem jeszcze wzięłam te nowe maski na usta i na dłonie.

Uwaga, uwaga a z gratisów dostałam:
serum Guerlaina, krem Guerlaina na dzień, krem Guerlaina na noc, krem Chanel na dzień, krem Chanel na noc, krem Sisleya i próbkę maseczki tej właśnie Strivectin Normalnie mnie Pani dopieściła, że hej

Amyz teraz do Ciebie: Chanel wprowadza udoskonalone kremy te czarne Le Lift, wyprzedają teraz stare ( przecena z 329 na 311,90 i nie wchodzi żaden rabat ) a nowe są już po 519 zł i one są dzienno-nocne

Potem poszłam do SP i kupiłam farbę do włosów, micela z Lieraca ( miał ktoś, dobre to to ? ) i Pepsi ( ale tyko 0,5 L i to moja pierwsze od piątku )

No i na końcu Douglas, ale tu tylko wpadłam z bonem 40 zł i wzięłam Guerlaina kisskiss oczywiście i dostałam próbkę Diora nawet mój kolor i balsam do ciała Clarins

Poniżej zdjęcia i sorry za ten chlew na stole
Gratulecje, piękne zakupy

Chciałabym przeżyć kiedyś takie doznania zakupowe, było idealnie, fajne zakupy, fajne gifty i fajna konsultantka czego chcieć więcej
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.