Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 15:41   #181
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Czy ktos uzywal juz formuly Morning Dew? strasznie jest swiecaca?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:54   #182
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Joppa wysyla maila ze wyslali juz rzeczy? Pytam bo na ich stronie nie ma mozliwosci logowania sie i posiadania wlasnego konta (?) przynajmniej ja tego nie widze..

Dostalam maila Potwierdzenie zapłaty dla firmy Joppa Minerals, ale w polu gdzie jest moja adres pisze "Twój adres niepotwierdzony"
Nie, przysyłają tylko, że potwierdzenie zamówienia.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Czy ktos uzywal juz formuly Morning Dew? strasznie jest swiecaca?
Ja miałam z wymianki i jest bardzo świecący. Nie próbowałam original glo z EDM, ale podejrzewam, że to coś podobnego. Mi się nawet podobał, byłam cały dzień w domu i nałożyłam sobie właśnie Morning Dew i po 5 minutach stopił się ze skórą i nawet pod wieczór wyglądałam świeżutko. Niestety Goldenrot trochę za ciemny na teraz, ale na wiosna/lato będzie idealny. Podkłady Joppa w ogóle mają jakąś taką właściwość, że się idealnie stapiają, nawet jak się wydają za ciemne

A do mnie dziś dotarła przesyłka zamówiona w zeszły wtorek. Połączyli dwa zamówienia i dodali odręcznie napisaną karteczkę z informacją o połączeniu i z "thank you" I dołożyli trzy próbki: różu, pudru i cienia
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:56
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:54   #183
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Czy ktos uzywal juz formuly Morning Dew? strasznie jest swiecaca?
ja ja ja ;]
morning dew jest rozswietlająca, ma dobinki, jak się nią pomaluję to wyglądam tak jakbym wlasnie wrciła z urlopu, nie wiem jak to robią, ale nie przyciemnia mi skory a wygladam na muśnięta słoncem, baaardzo mi sie ta formula podoba. jedyny minus ze jak ktos ma rozszerzone pory to moze je podkreslic wiec primer wskazany. Polecam polecam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:11   #184
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Joppa wysyla maila ze wyslali juz rzeczy? Pytam bo na ich stronie nie ma mozliwosci logowania sie i posiadania wlasnego konta (?) przynajmniej ja tego nie widze..
Nie wysyłają potwierdzenia.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:13   #185
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie, przysyłają tylko, że potwierdzenie zamówienia.


Ja miałam z wymianki i jest bardzo świecący. Nie próbowałam original glo z EDM, ale podejrzewam, że to coś podobnego. Mi się nawet podobał, byłam cały dzień w domu i nałożyłam sobie właśnie Morning Dew i po 5 minutach stopił się ze skórą i nawet pod wieczór wyglądałam świeżutko. Niestety Goldenrot trochę za ciemny na teraz, ale na wiosna/lato będzie idealny. Podkłady Joppa w ogóle mają jakąś taką właściwość, że się idealnie stapiają, nawet jak się wydają za ciemne

A do mnie dziś dotarła przesyłka zamówiona w zeszły wtorek. Połączyli dwa zamówienia i dodali odręcznie napisaną karteczkę z informacją o połączeniu i z "thank you" I dołożyli trzy próbki: różu, pudru i cienia
Aha to szkoda ze bez potwierdzenia, no ale wazne zeby przyszlo.

Ja sie wlasnie zastanawialam w ogole nad formula morning albo ta posrednia.. ale znow jakos zamowilo mi sie najciezsze chyba formuly :P

Fotki zrób koniecznie ciekawa jestem cienia
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:16   #186
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

A mi formuła morning po pierwszych próbach nie podpasowała. Nie chodzi nawet o rozświetlenie, ale o pudrowość. Wydaje się mniej kremowa np. od formuł SC czy SR i przypomina mi bardziej intensive z EDM.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:21   #187
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Aha to szkoda ze bez potwierdzenia, no ale wazne zeby przyszlo.

Ja sie wlasnie zastanawialam w ogole nad formula morning albo ta posrednia.. ale znow jakos zamowilo mi sie najciezsze chyba formuly :P

Fotki zrób koniecznie ciekawa jestem cienia
Fotki zrobię w weekend, bo niestety w ciągu dnia jestem w pracy, a potem wiadomo, że światło takie sobie. Co do cienia, to sorki namieszałam, bo się teraz przyglądam i to jakiś puder bronzujący wielorakiego zastosowania (multi-purpose powder) o nazwie Amore. Nie widziałam go na stronie. Ale i tak mam cienie do ofocenia, bo zamówiłam sobie Hope, który wcześniej dostałam w próbce oraz Sweet Tea czyli taki szary brąz z drobinkami
Edit: Multi purpose jest wśród cieni na stronie Joppa To samo Simple Radiance Tuscany, którego próbkę również dostałam.

Frantic - ale ta fromuła jest taka delikatna, jestem zdziwiona, że Ci nie pasuje. Jednak każda skóra inna
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-02-11 o 16:24
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 16:27   #188
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

O rany dziewczyny, cale szczescie ze ta promocja do 5.03 Wezme na pewno Morning Dew (jaki kolor? Dominiko?) i na 90% pelnowymiarowe opakowanie Prairie Wheat. Jeszcze zaden mineralek az tak mi sie nie spodobal. A Morning Dew wydaje sie idealny na lato, docelowo chcialabym miec dwa-trzy podklady do codziennego uzytku (taki wlasnie letnio-urlopowy, codzienny i jakis jeden jasniejszy bo czasem wydaje sie sobie wyjatkowo blada)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:36   #189
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O rany dziewczyny, cale szczescie ze ta promocja do 5.03 Wezme na pewno Morning Dew (jaki kolor? Dominiko?) i na 90% pelnowymiarowe opakowanie Prairie Wheat. Jeszcze zaden mineralek az tak mi sie nie spodobal. A Morning Dew wydaje sie idealny na lato, docelowo chcialabym miec dwa-trzy podklady do codziennego uzytku (taki wlasnie letnio-urlopowy, codzienny i jakis jeden jasniejszy bo czasem wydaje sie sobie wyjatkowo blada)
Ja mam tylko tego goldenrota i ładny jest. Może byś poczekała do przyszłego tygodnia z zamówieniem, bo weekend wrzucę swatche. Wcześniej niestety nie dam rady, może w piątek mi się uda, ale nie obiecuję
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 16:42   #190
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Na pewno poczekam, bo musze jeszcze troche potestowac. Zdaje sie ze zostawie sobie ktorys kolor z formuly soft albo full (light / med light) jako korektor. W ogole wreszcie zaczynam kumac swoje potrzeby, jesli chodzi o mineraly
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:30   #191
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

No i leci do mnie Jopp !!! Nie mogę już tu wchodzić !!
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 18:38   #192
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Moze sie przydadza te fotki zamieszcze tez w albumie.

foxxxy, ja tez juz tu nie wejde :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture036.jpg (51,1 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture038.jpg (77,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture039.jpg (64,1 KB, 88 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:48   #193
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Frantic - ale ta fromuła jest taka delikatna, jestem zdziwiona, że Ci nie pasuje. Jednak każda skóra inna
Hmm, w takim razie po pierwszych próbach czas na drugie. Na razie jestem sceptycznie nastawiona, ale spróbuję jeszcze raz podejść do tej formuły, tym razem na filtry.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:03   #194
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Na pewno poczekam, bo musze jeszcze troche potestowac. Zdaje sie ze zostawie sobie ktorys kolor z formuly soft albo full (light / med light) jako korektor. W ogole wreszcie zaczynam kumac swoje potrzeby, jesli chodzi o mineraly
Pranie ja mam tez P wheat i jest super kolorem a z morning dew mam Morning Dew Foundation - Bronzed Sienna (Medium skin tones - If you are currently using Medium - Light #2, Medium #1 or Medium #2 this shade will be a great fit) i mi się zgrywa.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:09   #195
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Moze sie przydadza te fotki zamieszcze tez w albumie.

foxxxy, ja tez juz tu nie wejde :P
Aleś nakupowała SUPER

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Na pewno poczekam, bo musze jeszcze troche potestowac. Zdaje sie ze zostawie sobie ktorys kolor z formuly soft albo full (light / med light) jako korektor. W ogole wreszcie zaczynam kumac swoje potrzeby, jesli chodzi o mineraly
Znalazłam jedną próbkę EDM w original Glo i porównałam z Morning Dew i ten drugi jest zdecydowanie bardziej błyszczący, ale w inny sposób, tzn. OG jest perłowawy a MD ma mnóstwo drobinek i to w róznych kolorach Ale co dziwniejsze daje o niebo lepszy efekt niż OG
W sumie zaczyna się robić ciekawie Musze porobić te swatche
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 19:18   #196
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Aleś nakupowała SUPER


Znalazłam jedną próbkę EDM w original Glo i porównałam z Morning Dew i ten drugi jest zdecydowanie bardziej błyszczący, ale w inny sposób, tzn. OG jest perłowawy a MD ma mnóstwo drobinek i to w róznych kolorach Ale co dziwniejsze daje o niebo lepszy efekt niż OG
W sumie zaczyna się robić ciekawie Musze porobić te swatche
To nie moje, przeciez nie przyszlyby w 24h a szkoda
Ale znalazlam, wiec wkleilam.

Frantic, Morning Dew przypomina intensive? Kurcze.. to full i soft coverage to chyba bedzie tynk.. aa mialam kupic cos lzejszego niz intens.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:29   #197
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Frantic, Morning Dew przypomina intensive? Kurcze.. to full i soft coverage to chyba bedzie tynk.. aa mialam kupic cos lzejszego niz intens.
Ale nie chodzi mi absolutnie o krycie, czy rozświetlenie, ale o efekt pudrowości - tak w tym sensie przypomina mi formułę intensive z EDM.

Full Coverage przypomina mi też konsystencją Morning Dew (też jest pudrowy), ale oczywiście o wiele mocniej kryje. Natomiast Soft Coverage według mnie kryje podobnie jak FC, ale jest to bardziej kremowa formuła i o niebo lepiej wtapia się w moją skórę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:36   #198
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dominiko, a Ty masz pelnowymiarowe opakowanie goldenrota? moze mialabys ochote zrobic mi odsypke na 1 uzycie w zamian za cos z mojej listy? wlasnie ja uzupelniam na wymiankowym
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:40   #199
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale nie chodzi mi absolutnie o krycie, czy rozświetlenie, ale o efekt pudrowości - tak w tym sensie przypomina mi formułę intensive z EDM.

Full Coverage przypomina mi też konsystencją Morning Dew (też jest pudrowy), ale oczywiście o wiele mocniej kryje. Natomiast Soft Coverage według mnie kryje podobnie jak FC, ale jest to bardziej kremowa formuła i o niebo lepiej wtapia się w moją skórę.
A ja dzisiaj wypróbowałam SC i kolor Light #1 pięknie stopił się z moją skórą, cudnie ją wygładził i rozświetlił i nawet zaczęłam żałować, że wzięłam pełne opakowanie Simple Radiance a nie Soft Coverage, ale po całym dniu miałam wrażenie lekko suchej i ściągniętej skóry czego przy SR nie odczuwam.
Wszystko wyglądało dobrze, a nawet bardzo dobrze, pory niewidoczne w ogóle, ale to odczucie trochę mnie denerwowało. Mam skórę normalną/mieszaną i muszę przyznać, że coś takiego mi się nie zdażyło jeszcze.
No nic, spróbuję jeszcze raz, ale może inaczej przygotuję skórę, bo efekt wygładzenia cery i porów był rewelacyjny.

Pranie - ja mam tylko część próbki z wymianki. Pełne opakowanie mam tylko SR w kolorze Prairie Wheat, a to już masz
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-02-11 o 20:42
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 20:42   #200
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Anecka- ja mam goldenroda i jutro rano będę robiła swatche i fotki moich nowych nabytków (teraz w sztucznym świetle i tak kolor wyjdzie przekłamany, ale jeżeli chcesz, mogę spróbować .. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że jest błyszczący- ma mnóstwo różnokolorowych rozświetlających drobinek
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:46   #201
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

właśnie, ja się pomyliłam - on się nazywa Goldenrod
Trudno mi już spamiętać te wszystkie nazwy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:44   #202
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Kilka marnych fotek.
Podkłady i pudry wykończeniowe
Róże i korektory
Cienie
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:45   #203
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Pranie - ja mam tylko część próbki z wymianki. Pełne opakowanie mam tylko SR w kolorze Prairie Wheat, a to już masz
Och tak Potestuje jutro jeszcze inne kolory i formuly Joppa dla porzadku i robie zamowienie pelnych wymiarow. Moze nawet skusze sie na jakis roz choc mam juz tyle probek, ze do konca roku sie z nimi nie ogarne.
A jak oceniacie wykonczeniowke Sheer wzgledem Medium Silk? Mam obie probki, bardziej podchodzi mi Medium ale chyba ze wzgledu na kolor. I czy ktos uzywal juz Rosey?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:02   #204
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ale nie chodzi mi absolutnie o krycie, czy rozświetlenie, ale o efekt pudrowości - tak w tym sensie przypomina mi formułę intensive z EDM.

Full Coverage przypomina mi też konsystencją Morning Dew (też jest pudrowy), ale oczywiście o wiele mocniej kryje. Natomiast Soft Coverage według mnie kryje podobnie jak FC, ale jest to bardziej kremowa formuła i o niebo lepiej wtapia się w moją skórę.
Aha no tak efekt pudrowosci, mnie srednio podchodzi ale zle nie jest kurcze napalilam sie na formule SC skoro ona taka bardziej kremowa a tego mi trzeba

Obym sie nie zawiodla tak jak buff'd..

No i mogliby promocje z darmowa wysylka potrzymac do polowy marca


cathy
, no to czekamy na foteczki
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:16   #205
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dostałam wczoraj swoje pierwsze zamówienie z Joppa. I tu pierwszy plus dla Joppa przesyłka przyszła po 11 dniach od zamówienia, a nie jak z EDM po 28. Wydaje mi się, że Lightest #1 SC w miarę mi pasuje kolorystycznie, noszę go od rana na buzi, ładnie się wtopił. I tu znowu plus dla Joppa, bo w EDM z odcieniem jeszcze nie trafiłam na tyle blisko.
Dziwi mnie jedynie spora różnica w kolorze miedzy formułami Full Coverage a Soft Coverage. SC są ciemniejsze na moje oko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joppa.jpg (38,6 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joppa1.jpg (70,2 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joppa2.jpg (26,7 KB, 149 załadowań)
__________________
minerałkowe wymianki KLIK

Edytowane przez Fumico
Czas edycji: 2009-02-18 o 21:53
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:20   #206
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Fumico Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj swoje pierwsze zamówienie z Joppa. I tu pierwszy plus dla Joppa przesyłka przyszła po 11 dniach od zamówienia, a nie jak z EDM po 28. Wydaje mi się, że Lightest #1 SC w miarę mi pasuje kolorystycznie, noszę go od rana na buzi, ładnie się wtopił. I tu znowu plus dla Joppa, bo w EDM z odcieniem jeszcze nie trafiłam na tyle blisko.
Dziwi mnie jedynie spora różnica w kolorze miedzy formułami Full Coverage a Soft Coverage. SC są ciemniejsze na moje oko.
O matko!
Light 1 SC wydaje sie zolty :| a w opisie nic nie ma takiego :P

moje zamowienie chyba totalnie nietrafione bedzie ..

FC Medium Light #1
SC Light #1




Szczerze to jakos dziwie sie ze lightest 1 Ci pasuje ja bym zadnego nie wybrała..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:22   #207
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Właśnie też zauważyłam, że formuły FC a nawet Morning Dew wychodzą jaśniej od odpowiadających im Soft Coverage i Simple Radiance. Ale co dziwne, w opakowaniu wyglądają identycznie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:25   #208
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
O matko!
Light 1 SC wydaje sie zolty :| a w opisie nic nie ma takiego :P

moje zamowienie chyba totalnie nietrafione bedzie ..

FC Medium Light #1
SC Light #1




Szczerze to jakos dziwie sie ze lightest 1 Ci pasuje ja bym zadnego nie wybrała..
to chyba naprawdę dużo zależy od zdjęcia. przy tym samym monitorze na jednym ze zdjęć Light #1 było zdecydowanie różowe, tutaj jest żółte dość. przestraszyłam się w obu wypadkach, bo czekam właśnie na #1 Lightest i Light
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:36   #209
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
O matko!
Light 1 SC wydaje sie zolty :| a w opisie nic nie ma takiego :P

moje zamowienie chyba totalnie nietrafione bedzie ..

FC Medium Light #1
SC Light #1




Szczerze to jakos dziwie sie ze lightest 1 Ci pasuje ja bym zadnego nie wybrała..
Rzeczywiście, patrząc na moje zdjęcia nic mi nie pasuje, ale chciałam wypróbować nowości, nie mogłam się oprzeć i nałożyłam Lightest #1 SC. I jakoś bardzo się nie odciana, załączam kawałek twarzy z szyją dla porównania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lightest 1 SC.jpg (14,3 KB, 131 załadowań)
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:42   #210
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Fumico masz różowy odcień cery i trudno powiedzieć jak Lightest #1 pasuje do Twojej szyi, ale na twarzy dla mnie wygląda całkiem fajnie. On w rzeczywistości jest bardziej różowy niż #2, ale przy Twojej karnacji wygląda, że zneutralizuje trochę różowość cery . Nie szukaj takiego w idealnym kolorze twarzy, bo będziesz bardzo różowa.
Jeśli chodzi o tonację, to ja też zauważyłam różnicę w jasności między tymi samymi kolorami w różnych formułach, mało tego - SC są bardziej żółtawe, ale ja bardziej właśnie widzę tą różnicę w słoiczkach niż na twarzy, przynajmniej na mojej
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.