Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 18:09   #2671
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość

Długo szła, wysłałam w czwartek hm...
Nie, nie, to ja długo na pocztę się zbierałam, awizo miałam już w poniedziałek
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:15   #2672
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Nie, nie, to ja długo na pocztę się zbierałam, awizo miałam już w poniedziałek
A, rozumiem

Idę zaktualizować podpis... marnie dziś tylko jedna przesyłka Ale za to dostarczona doręcznie a nie jak zwykle dzwonienie domofonem i awizo...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:25   #2673
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

oczko???

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

tyle, to malutko jak na nasze możliwośći
No, w znaczeniu 21 (wiem, wstyd się przyznać)

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
A dlaczego ????

Dzieńdobry....mam fantastyczny dzień..same miłe rzeczy,miłe wiadomości
To opowiadaj, bo mi od popołudnia głowę chce rozsadzić, cgętnie posłucham czegoś przyjemnego

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ev, brawo


Chciałyście, to macie
Dziękować Włoski ładne, zadbane, widać, że bardzo zdrowe Ja bym też cię widziała w ciemniejszych, ale rozumiem, wiosna idzie. I sweterek milutki, mimo że widzę tylko górę

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość


Ev, kolejna powariowana odchudzaczka... normalnie nazwę trzeba będzie plotkowego zmienić, albo ja tu zostanę zaraz skreślona lub bana dostanę jako nieuprawniona
Nie powariowana, dobrze wiesz, ile mam do zrzucenia A twoja waga jeszcze dzieli się przez dwa

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość

Ev, nieźle, grunt to motywacja a jak się wdrożysz to będzie łatwiej.
Ja się jutro zważę, ciekawe czy coś mi jeszcze spadło




Współczuję, mam to samo od 3 dni
No u mnie długo się nic nie chciało ruszyć, więc dlatego taka radość

Zatoki witają Od trzech dni

I gdzie się podział twój avek

WI gratuluję i mimo że na początku nie będzie łatwo, na pewno dasz radę. Szkoda takiej fajnej dziewczyny na użeranie się z bubkiem
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:49   #2674
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

WI za nowy początek
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 18:59   #2675
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Agusia no na warszawski
Nie mam jeszcze

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
WI za nowy początek
Jak tam odlewki? Wszystko się zgadzało? (dostałaś chyba przypadkiem odsypkę krzemionki )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:01   #2676
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nieeeeeeee. Tobie jest dobrze w blond i jakoś Cię nie widzę w brązie tylko nawilżaj, odżywiaj i nawilżaj

Właśnie też rozkminiam, czy KamiliWu włosy nie są teraz za jasne deko




Poczekasz oczywiście
mam dwa sample Medium Neutral cashmere, jeden mogę Ci odstąpić za fatygę wysłać czy poczekasz aż przyjedziesz?
a mogłabyś mi wysłać? bo właśnie mi się kończy moja próbka.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:02   #2677
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Wiedziałyście o tym? tak mi właśnie czas szybko leci....

Potężne trzęsienie ziemi w Chile spowodowało przyspieszenie obrotu Ziemi wokół własnej osi, czego skutkiem było skrócenie się doby. Zmiany są oczywiście niezauważalne przez człowieka, ponieważ są je w stanie wychwycić jedynie specjalistyczne urządzenia, jak na przykład niezwykle dokładny zegar atomowy. Dla naukowców to zjawisko nie jest niczym zaskakującym. Każde trzęsienie ziemi jest w stanie spowodować przyspieszenie obrotu Ziemi, ale im potężniejszy jest wstrząs, tym skrócenie się doby jest większe. Po sobotnim (27.02) trzęsieniu w Chile straciliśmy jedynie 1,26 mikrosekundy na każdą kolejną dobę. O wiele większy wpływ na obrót naszej planety miało trzęsienie ziemi na Oceanie Indyjskim w grudniu 2004 roku, kiedy kraje azjatyckie i afrykańskie nawiedziło zabójcze tsunami. Od tego czasu doba skróciła się o 6,8 mikrosekundy, czyli ponad pięciokrotnie więcej niż po trzęsieniu w Chile. Odpowiedzialna była za to siła trzęsienia, ponieważ wstrząs z 2004 roku osiągał 9,3 stopnia w skali Richtera, a ten sprzed kilku dni dokładnie 8,8 stopnia. Dlaczego gigantyczne trzęsienia ziemi powodują przyspieszenie obrotu Ziemi? Ponieważ wstrząsy powodują zmianę rozmieszczenia masy skalnej. Mogą więc w ten sposób sterować szybkością obrotu Ziemi wokół własnej osi, natomiast nie mają żadnego wpływu na obieg naszej planety wokół Słońca. www.twojapogoda.pl
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 19:07   #2678
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

WI, odezwę się jutro na GG i zapytam o szczegóły

Kamila - piękne włosy . Mogłabyś podpytać fryzjerkę co za mieszankę zrobiła - jakiej firmy farby i jakie kolory mieszała

No i chyba staniki doszły. Wyjęłam avizo ze skrzynki - jutro odbiorę I jutro też idę na wykastrowanie z kotkiem

Coś jeszcze chciałam, ale nie pamiętam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:09   #2679
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
a mogłabyś mi wysłać? bo właśnie mi się kończy moja próbka.
Jasne jutro będę na poczcie, wyślę daj adres na PW.


Nie chcę wyjść na malkontenta, ale... Przy tym bólu głowy (jakiego dawno nie miałam ) do szczęścia brakowało mi tylko bólu brzucha, uczucia że jest mi niedobrze i spadku temperatury ciała. Będę chora...?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:09   #2680
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Sel, jak masz bardzo ciemne, a chcesz dojść do brązów, to mozesz sobie zdjąć kolor. Teraz robią to bardzo delikatnie, miałam zdejmowany i sladu na włosach nie odczułam.
WI
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:12   #2681
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Hann, masz rację zgadzam się z tobą, ale również i ty masz niepełne/ niewłaściwe informacje. Bezpieczną w 100% nie jest forma estrowa a postać beta karoten, a takowa nie jest w capivcie i nawet w jej etykiecie jest przeciwwskazanie. I to sprawdzałam zanim używałam oczywiście sporadycznie. a o badaniach mówiłam właśnie ja teraz jak i dużo, dużo wcześniej i na kobietach ciązowych ze wzgl na nieetyczność... btw. w tabletkach witaminowych ciazowych wit. a jest jedną z większych dawek. występuje ok 1000 ng (ok 100-150% normy RDA), w kremie na pewno tyle nie ma. żeby była jasność, nie absolutnie można jej wykluczyć z użycia, bo niewskazane, ale mówimy o dawkach, które po przekroczeniu mogą (ale nie muszą) być niebezpieczne. A obowiązek ostrzeżenia jest na kosmetykach (kremy AA przestrzegają przed użyciem np. , balsamy nabrzuszne)

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Pastereczko, właśnie zagrożenie pierwszego trymestru. Nawet węgla nie mogłam wziąć na zatrucie czy smecty. Na wszystko miejsce i czas... po mału ograniczam nabiał buuuu, buuuuu...
O to ciekawe, bo octan występuje w tabletkach dla kobiet w ciąży (z palmitynianem w ogóle się w tabletkach nie spotkałam, ale oczywiście żaden ze mnie specjalista).. Być może chodzi o dawkę, nie wiem nie znam się na tym, to tylko moje hobby. Gruntownie przerobiłam wpływ, przenikanie itp. wit. A na skórę, a nie doustnie. Lubię wiedzieć różne rzeczy, ot taki dziwny ze mnie człowiek, a zwłaszcza o substancjach, które zamierzam stosować (używam retinoidów na receptę). Oczywiście witamin nie powinno się przyjmować na własną rękę, przedawkowanie zawsze jest groźne a w ciąży szczególnie. Dlatego pisząc wcześniejszy post przyjęłam założenie o stosowaniu zgodnie z zaleceniami.
Generalnie chodzi o to, że stopień szkodliwości wit. A zależy od formy i to, że tabletki można zażywać nie znaczy, że w innej formie też będzie cacy... To są zupełnie inne substancje, o innych właściwościach, działaniu i budowie chemicznej, nie można ich porównywać



Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
No, w znaczeniu 21 (wiem, wstyd się przyznać)


No u mnie długo się nic nie chciało ruszyć, więc dlatego taka radość

Zatoki witają Od trzech dni

I gdzie się podział twój avek
Ev, każdy może schudnąć (oczywiście poza jakimiś skrajnymi przypadkami wyjątkowo ciężkich chorób), musisz być po prostu wytrwała. I mówię to z własnego doświadczenia, zawsze ważyłam 53kg, przed maturą zaczęłam przybierać na wadze, niepostrzeżenie zrobiło się +10, później doszło kolejne 5... A teraz jest 55 kg i to racjonalnym odżywianiem, bez wysiłku fizycznego, przy siedzącym trybie życia Jak poszłam do endo to zaproponowała mi Meridię
Także trzymam kciuki i życzę powodzenia.


Na zatoki uważaj, wyjątkowe paskudztwo i może być groźne. Ja się dorobiłam przewlekłego zapalenia zatok i zaspołu zatokowo-oskrzelowego, bo przez 2 lata tak mnie pięknie leczył laryngolog Na szczęście od kilku miesięcy nie boli mnie już głowa od zatok I w końcu nie śpię z zapasem chusteczek do nosa


A avek ma ferie zimowe Jakoś tak, tyle ludzi się tu ostatnio kręciło, dziwnie się czułam
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 19:13   #2682
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Kamila - piękne włosy . Mogłabyś podpytać fryzjerkę co za mieszankę zrobiła - jakiej firmy farby i jakie kolory mieszała

Mówisz i masz, zapisała mi, ale nic z tego nie rozumiem
Matrix socolor:
5AV
503N
2N (3%)
6RV (3%)



Staniki

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-03-03 o 19:15
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:14   #2683
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Jak tam odlewki? Wszystko się zgadzało? (dostałaś chyba przypadkiem odsypkę krzemionki )
eee... nie zauważyłam, może sprawdzę te pakunki o ile jeszcze ich nie wyrzuciłam muszę przyznać że solidnie się namęczyłam dzisiaj rano usuwając Twoje zabezpieczenia

dzisiaj wypróbowałam Armaniego i kurczę nie wiem co myśleć... bo pierwsze wrażenie to ale w ciągu dnia strasznie mnie rozbolała głowa a tak czasem mam od zapachów, za kilka dni zrobię jeszcze jedno podejście

edit: nie ma... mogłam zgubić??
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia

Edytowane przez Krystle Carrington
Czas edycji: 2010-03-03 o 19:23
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:23   #2684
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ilona jakie krótkie włosy masz czy tam była syrenka, czy tylko podobne auto? Co to za święto było?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:29   #2685
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ilona jakie krótkie włosy masz czy tam była syrenka, czy tylko podobne auto? Co to za święto było?
Tez chce zdjecia
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:31   #2686
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Tez chce zdjecia
To musisz do Ilony wysłać swój adres mailowy
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:32   #2687
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
I jutro też idę na wykastrowanie z kotkiem
Bardzo dobra decyzja

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
eee... nie zauważyłam, może sprawdzę te pakunki o ile jeszcze ich nie wyrzuciłam muszę przyznać że solidnie się namęczyłam dzisiaj rano usuwając Twoje zabezpieczenia

dzisiaj wypróbowałam Armaniego i kurczę nie wiem co myśleć... bo pierwsze wrażenie to ale w ciągu dnia strasznie mnie rozbolała głowa a tak czasem mam od zapachów, za kilka dni zrobię jeszcze jedno podejście

edit: nie ma... mogłam zgubić??
No to ja już nie wiem co się stało Może mi wypadło bo miałam w tym woreczki też rzeczy dla Fanki Trudno, najwyżej ktoś sobie coś pomyśli jak znajdzie

Zabezpieczenia były bo pakowałam wcześniej wszystko hurtowo pod kątem wysyłek

Mnie to momentalnie boli głowa od Słonika Z pozostałymi które mam jest ok, nawet przy przepsikiwaniu nic mnie nie bolało bardziej niż zwykle

Dziś przepsikiwałam klasyczną Lolitkę Powiem tyle, nigdy więcej perfum z takim psikaczem Palec mnie bolał, ześlizgiwał się, ręce miałam mokre Parę ml straciłam

A tak w ogóle to TŻ mnie dziś w domu zamknął i pojechał do pracy Oczywiście przypadkowo, bo zwykle to jego klucze siedzą w drzwiach, a dziś rano wyjątkowo były moje, bo ja wczoraj wcześniej wróciłam Miałam dziś powysyłać odlewki ale byłam uziemiona
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:35   #2688
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Hann, ja też się łapię, że tu nie tak intymnie wcale.. a jęzor świerzbi

świat wariuje, w dorszu rtęć, krew pępowinowa nie taka ach, kwas foliowy jednak szkodzi....ach Ci lekarze, ach ten internet.... we wszystkim umiar, umiar i zdroworozsądkowość. Najlepsza reguła. Ja właśnie przez takie zalecane przez lekarzy unikanie mleka ze wzgl. na ponoć skaze M. po kilku miesiącach zdarzały się coraz częściej dni, że mimo powrotu do wagi dzień przeleżałam, bo nie było komu mnie podnieść. Dopiero jak mnie pani dr. popukała po rozumie, dosadnie i ostro z epitetami obrzuciła męża za pozwolenie takich praktyk zaczęłam jadać nabiał. Onej młodej przeszło, ja mam zęby i chodzę, a chłop babę w domu.
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:36   #2689
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

A tak w ogóle to TŻ mnie dziś w domu zamknął i pojechał do pracy Oczywiście przypadkowo, bo zwykle to jego klucze siedzą w drzwiach, a dziś rano wyjątkowo były moje, bo ja wczoraj wcześniej wróciłam Miałam dziś powysyłać odlewki ale byłam uziemiona
A mój dzisiaj nie zamknął drzwi... wracam do domu manewruję przy jednym zamku - myślę "zamek się skiepścił" a tu po prostu otwarte było
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 19:39   #2690
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to TŻ mnie dziś w domu zamknął i pojechał do pracy Oczywiście przypadkowo, bo zwykle to jego klucze siedzą w drzwiach, a dziś rano wyjątkowo były moje, bo ja wczoraj wcześniej wróciłam Miałam dziś powysyłać odlewki ale byłam uziemiona
t ak się zaczyna niby przypadkiem... a potem będziesz się pytać, czy mineralami takimi a takimi się będziesz mogła pomalować na chwilę przed powrotem pana:haha ha:
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:39   #2691
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
To musisz do Ilony wysłać swój adres mailowy
dziekuje
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:42   #2692
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Sel, jak masz bardzo ciemne, a chcesz dojść do brązów, to mozesz sobie zdjąć kolor. Teraz robią to bardzo delikatnie, miałam zdejmowany i sladu na włosach nie odczułam.
WI
A wiesz może czym miałaś to robione...bo ja własnie po tym jestem i jak widzisz 2 lata farbowania włosów wcześniej rozjaśnianych na ciemny brąz nic nie dało...

Hihihi..a ja pierdoły na necie oglądam, hihihi, i znalazłam fajnego przystojniaczka Hehe..gigant ma świetną mimikę
Komu się podoba
http://www.youtube.com/watch?v=R0Fz_egtEgc
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:43   #2693
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
A mój dzisiaj nie zamknął drzwi... wracam do domu manewruję przy jednym zamku - myślę "zamek się skiepścił" a tu po prostu otwarte było
Ja mam z kolei zapasowy zestaw kluczy u bratowej .Już mi się zdarzało z kolei wyjść i zatrzasnąć drzwi (mam gałkę, po kilku kradzieżach), częstokroć myśli nie nadążały w tym momencie za ręką. Albo wogóle zostawić otwarte na oścież podczas gdy wybieraliśmy się na weekendową wycieczkę do Torunia... Z tego powodu nie lubię niektórych czynności robić wspólnie i dzielić się odpowiedzialnoscią

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-03-03 o 19:44
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:43   #2694
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ilona jakie krótkie włosy masz czy tam była syrenka, czy tylko podobne auto? Co to za święto było?
no krótkie
to nie syrenka tylko ichniejsze jakieś, zabytkowe nieomal
mają swoją markę samochodów, nazywa się TATA
święto nie mam pojęcia, w każdym bądź razie trwało 2 dni a ta procesja szła chyba cały dzień bo posuwali się dosłownie kilka kroków i przystanek, w specjalnych naczyniach palili kwiaty a następnie tym popiołem znaczyli sobie czoła
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:47   #2695
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Dziś przepsikiwałam klasyczną Lolitkę Powiem tyle, nigdy więcej perfum z takim psikaczem Palec mnie bolał, ześlizgiwał się, ręce miałam mokre Parę ml straciłam
Nic nie mów, ja też dzisiaj ją przepsikiwałam pod słońce siedziałam i tylko patrzyłam, jak mgiełka perfum unosi się przy każdym psiknięciu. Po każdym atomku musiałam obcierać flakon z "L" poszło dużo łatwiej. Może też tym przepsikiwaniem sobie dołożyłam bólu głowy, chociaż robiłam to przy uchylonym oknie...


Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
tak się zaczynaniby przypadkiem... a potem będziesz się pytać, czy mineralami takimi a takimi się będziesz mogła pomalować na chwilę przed powrotem pana


---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hihihi..a ja pierdoły na necie oglądam, hihihi, i znalazłam fajnego przystojniaczka Hehe..gigant ma świetną mimikę
Komu się podoba
http://www.youtube.com/watch?v=R0Fz_egtEgc
Mnie on się podoba


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no krótkie
Teraz mam identycznej długości włosy jak Ty tylko grzywkę dłuższą, bo wolę do brwi sięgającą

fajne zdjęcia! I faktycznie widać, że kraj kontrastów...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:49   #2696
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Dzieć wrócił z treningu, idę wsadzę do wanny.... oj.. najpierw chyba trzeba zapchać mu brzuszek, bo się upomina Chyba już mnie nie będzie bo woła mnie ogromna sterta prasowania...

Ila - jeśli to przyszły staniki to ja w niedzielę planuję być w Płocku - możemy na kwilkę się spotkać
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:53   #2697
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Oby to staniki Krzycz ile za przesyłkę jakby coś

Dziewczyny a nie próbowałyście przepsikiwać do strzykawki? Zawsze to większy otwór i odmierzyć można od razu

Ilonka świetne foty Kontrasty niesamowite! A pod ten kamień to bym w życiu nie wlazła
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 19:56   #2698
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Teraz mam identycznej długości włosy jak Ty tylko grzywkę dłuższą, bo wolę do brwi sięgającą

fajne zdjęcia! I faktycznie widać, że kraj kontrastów...
nie mam zdjęć z tej najbiedniejszej wsi bo wieczór już był i zza szyby zdjęcia nie wychodzą - tam to dopiero była egzotyka, coś wspaniałego

a grzywka tez do brwi, jeno tam ani suszarki ani prostownicy nie miałam
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Dzieć wrócił z treningu, idę wsadzę do wanny.... oj.. najpierw chyba trzeba zapchać mu brzuszek, bo się upomina Chyba już mnie nie będzie bo woła mnie ogromna sterta prasowania...

Ila - jeśli to przyszły staniki to ja w niedzielę planuję być w Płocku - możemy na kwilkę się spotkać


---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Oby to staniki Krzycz ile za przesyłkę jakby coś

Dziewczyny a nie próbowałyście przepsikiwać do strzykawki? Zawsze to większy otwór i odmierzyć można od razu

Ilonka świetne foty Kontrasty niesamowite! A pod ten kamień to bym w życiu nie wlazła
myślisz, że jego dzień lada dzień nadejdzie
stabilny się wydaje
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 20:02   #2699
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

dobry wieczór

jejku ile do nadrabiania po dwóch dniach nieobecności na wizażu, do czego zacząć nie wiem, plotkowy, zamówienia modowe czy zasady które obowiązują po awansie?

chyba to ostatnie, bo najważniejsze.

pogodziłam się wczoraj z Tż zachował się wspaniale plus dla niego i dobry humor dla mnie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 20:03   #2700
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
myślisz, że jego dzień lada dzień nadejdzie
stabilny się wydaje
Na fotkach nie wygląda
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.