Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 21:31   #3751
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja z olejem tamanu ruszam w tym tygodniu czy z żelem hialuronowym będzie się nadawał jako emulsja pod makijaż?

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------



o tak, peeling jest boski! dobrze, że o nim napisałaś, bo dziś środa - dzień aplikacji, a prawie bym zapomniała
Pochwal go troszkę tutaj co Ci dobrego robi bo myślę właśnie nad nim (o peelingu mówię)
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-03-23 o 21:35
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 21:44   #3752
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A mnie peeling z bromelainą uczulił. Zastanawiam się czy dać mu jeszcze jedną szansę, stanie pewnie na tym, że komuś go oddam.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 21:50   #3753
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
A mnie peeling z bromelainą uczulił. Zastanawiam się czy dać mu jeszcze jedną szansę, stanie pewnie na tym, że komuś go oddam.
Tzn jaka była reakcja Twojej skóry na niego?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:05   #3754
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz



W sumie to mnie pocieszylas Bo tak wszyscy zachwalaja to serum, mowia,ze efekty widac odrazu. A tu tak nie za bardzo cos.A jak stosowalyscie to serum lemon? Bo ja w sumie moze za bardzo go rozcienczam dlatego az tak mega nie dziala? Do porcji zelu hialuronowego dodaje 2-3 krople serum mieszam i nakladam na wilgotna twarz. Tak robilam z olejem tamanu ,na pocztku tez mialam wysyp,ale pozniej juz bylo tylko lepiej
Ja nakładam samo, bez HA (chociaż trochę się bałam tej olejowej konsystencji...), co drugi dzień, a raczej noc
I ostatnio robię tak, że nakładam serum wieczorem, wmasowuję i trzymam trochę (pól godz-godzinę), a potem przed pójściem spać olejowaty nadmiar odciskam chusteczką higieniczną. Nawet nie do końca ze względu na tłustość, tylko dlatego że zauważyłam że mi trochę barwi poduszkę na żółto i nie chce się sprać

Peeling z bromelainą też mogę pochwalić - robię go sobie raz w tygodniu i skóra taaaaka gładka potem aż siedzę i się miziam po policzku jak TŻ nie widzi
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:39   #3755
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Ja nakładam samo, bez HA (chociaż trochę się bałam tej olejowej konsystencji...), co drugi dzień, a raczej noc
I ostatnio robię tak, że nakładam serum wieczorem, wmasowuję i trzymam trochę (pól godz-godzinę), a potem przed pójściem spać olejowaty nadmiar odciskam chusteczką higieniczną. Nawet nie do końca ze względu na tłustość, tylko dlatego że zauważyłam że mi trochę barwi poduszkę na żółto i nie chce się sprać

Peeling z bromelainą też mogę pochwalić - robię go sobie raz w tygodniu i skóra taaaaka gładka potem aż siedzę i się miziam po policzku jak TŻ nie widzi
A mechanicznych peelingów tez używasz czy wcale?
Tzn czy tylko ten enzymatyczny z bromelaniną jako jedyny zdzierak naskórkowy?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-03-23 o 22:41
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 06:27   #3756
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Ja, jak do tej pory umieram z zachwytów nad peelingiem z bromelainą (już 2ie opakowanie), olejkiem myjącym - pomarańczowym, hydrolatem oczarowym i serum z wit. C 15%.
Zastanawiam się nad ewentualną zmianą serum, ale w sumie po co modzić jeśli jest o.k. i super nadaje się do cery naczynkowej + współgra idealnie z filtrem
Ale co mnie kusi to jakiś krem na noc
Używałyście jakiegoś ?? Zastanawiam się nad sojowym.
Pomóżcie - podzielcie się swoimi "kremowymi" opiniami
moja mama jest zachwycona sojowym, ale ma skórę dojrzalą (50 l.)
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:05   #3757
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Tzn jaka była reakcja Twojej skóry na niego?
Pieczenie, swędzenie, nie wytrzymałam 5 minut, po zmyciu cera była zaczerwieniona i podrażniona, ustąpiło po paru dniach. Wczoraj dałam mu jeszcze jedną szansę i zaraz zmyłam-to samo co wcześniej. Także ja ze swojej strony radzę uważać.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 13:33   #3758
motacilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
A mechanicznych peelingów tez używasz czy wcale?
Tzn czy tylko ten enzymatyczny z bromelaniną jako jedyny zdzierak naskórkowy?
Mechanicznych unikam, bo podrażniają mi naczynka na policzkach i nosie
Robię enzymatyczny raz w tygodniu i od czasu do czasu Blue Corn Mask TBS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...sing-mask.html - mimo że to maska, to ma szorstkie drobinki i przy zmywaniu nieźle zdziera.
motacilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:34   #3759
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja z olejem tamanu ruszam w tym tygodniu czy z żelem hialuronowym będzie się nadawał jako emulsja pod makijaż?
Mi sam zel polozony pod makjaz w zupelnosci wystarczy,bo ladnie matowi i lekko napina cere, w pozniejszych godzinach tez sie tak nie swieci jak np.po uzyciu zwuklego kremu. Natomiast olej tamanu klade tylko na noc,dlatego,ze kiedys tez kladlam go w ciagu dnia ,ale zauwazylam ze twarz sie niemilosiernie swieci, szczegolnie gdy bylo slonce i to powodowalo,ze wieczorem mialam kilka niespodzianek.

Musisz sprobowac, byc moze u Ciebie taka emulsja nic nie zrobi i bedzie sie dobrze sprawowac W koncu kazdy ma inna cere.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:59   #3760
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja z olejem tamanu ruszam w tym tygodniu czy z żelem hialuronowym będzie się nadawał jako emulsja pod makijaż?


o tak, peeling jest boski! dobrze, że o nim napisałaś, bo dziś środa - dzień aplikacji, a prawie bym zapomniała

Jak dla mnie tamanu z żelem, to tylko na wieczór jak siedzę w domu albo na noc.
Na dzień był za ciężki i pod makijaż się nie nadawał bo zaraz błysk na twarzy
Na dzień wolę jednak coś lżejszego

Dziewczynki, powiedzcie mi coś więcej na temat tego peelingu
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:13   #3761
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Pochwal go troszkę tutaj co Ci dobrego robi bo myślę właśnie nad nim (o peelingu mówię)
on faktycznie na początku szczypie, ale jak się go użyje zgodnie z instrukcją to szczypanie szybko mija. peeling perfekcyjnie wygładza skórę i ściera skórę bezdrobinkowo mi zapach bardzo odpowiada. jest to najlepszy peeling jakiego używałam, Dermika meritum też był fajny, ale nie te efekty

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Mi sam zel polozony pod makjaz w zupelnosci wystarczy,bo ladnie matowi i lekko napina cere, w pozniejszych godzinach tez sie tak nie swieci jak np.po uzyciu zwuklego kremu. Natomiast olej tamanu klade tylko na noc,dlatego,ze kiedys tez kladlam go w ciagu dnia ,ale zauwazylam ze twarz sie niemilosiernie swieci, szczegolnie gdy bylo slonce i to powodowalo,ze wieczorem mialam kilka niespodzianek.

Musisz sprobowac, byc moze u Ciebie taka emulsja nic nie zrobi i bedzie sie dobrze sprawowac W koncu kazdy ma inna cere.
Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie tamanu z żelem, to tylko na wieczór jak siedzę w domu albo na noc.
Na dzień był za ciężki i pod makijaż się nie nadawał bo zaraz błysk na twarzy
Na dzień wolę jednak coś lżejszego

Dziewczynki, powiedzcie mi coś więcej na temat tego peelingu
dziękuję za odpowiedzi
jeszcze zamówiłam skwalan i olej z kocanki a jak używacie samego żelu? bo na suchą skórę podobno nie można?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 15:43   #3762
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
a jak używacie samego żelu? bo na suchą skórę podobno nie można?
Ja akurat nigdy nie stosuję go solo, zawsze mieszam, a to z olejkiem, a to z kremem - mniej mnie wtedy zapychają.
Swego czasu mieszałam go też z podkładem do twarzy, efektem była fajnie napięta, równa skóra
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:07   #3763
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedzi
jeszcze zamówiłam skwalan i olej z kocanki a jak używacie samego żelu? bo na suchą skórę podobno nie można?
Na sucha skore nie mozna. Doklady opis zastosowania jest na stronieBU. Ja go przewaznie klade na twarz przetarta wacikiem nasaczonym woda niegazowana, a pozniej cieniutka warstwe na twarz i git ;d Tak robie gdy klade go pod podklad.

A wieczorem mieszam go z 2-3 kroplami oleju, rowniez 2 krople serum lemon mieszam z zelem. I to wszystko nadal na wilgotna twarz.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:22   #3764
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Pieczenie, swędzenie, nie wytrzymałam 5 minut, po zmyciu cera była zaczerwieniona i podrażniona, ustąpiło po paru dniach. Wczoraj dałam mu jeszcze jedną szansę i zaraz zmyłam-to samo co wcześniej. Także ja ze swojej strony radzę uważać.
Kurcze,to nie dobrze
Ale reakcje są indywidualne,mam ochotę spróbować

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Mechanicznych unikam, bo podrażniają mi naczynka na policzkach i nosie
Robię enzymatyczny raz w tygodniu i od czasu do czasu Blue Corn Mask TBS
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...sing-mask.html - mimo że to maska, to ma szorstkie drobinki i przy zmywaniu nieźle zdziera.
O,ta maseczka wydaje się całkiem fajna
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:59   #3765
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, które serum poleciłybyście na przebarwienia
Czytam wątek, i widzę, że antyoksydacyjne wiele osób wysypuje albo zapycha, z drugiej strony, jeśli chodzi o BU na KWC jest tylko to serum, w dodatku z samymi dobrymi ocenami...

Zastanawiam się jeszcze nad rozjaśniającym i serum-olejkiem z witaminą C, zależy mi na czymś, co mnie nie wysypie, jako że nie mam problemu z wypryskami. Z tego samego powodu odrzuciłam tonik AHA/BHA, mam raczej nieprzyjemne doświadczenia z kwasami, a jako, że ostatnio przebarwienia mam jakby coraz jaśniejsze dzięki innym kosmetykom, które stosuję, chciałabym dorzucić jakieś serum, które ten proces jeszcze przyspieszy i domknąć tym samym swoją pielęgnację

Które serum byście mi poleciły
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 17:08   #3766
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Ja akurat nigdy nie stosuję go solo, zawsze mieszam, a to z olejkiem, a to z kremem - mniej mnie wtedy zapychają.
Swego czasu mieszałam go też z podkładem do twarzy, efektem była fajnie napięta, równa skóra
ja mam to szczęście, że póki co nic mnie nigdy nie zapchało :P

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Na sucha skore nie mozna. Doklady opis zastosowania jest na stronieBU. Ja go przewaznie klade na twarz przetarta wacikiem nasaczonym woda niegazowana, a pozniej cieniutka warstwe na twarz i git ;d Tak robie gdy klade go pod podklad.

A wieczorem mieszam go z 2-3 kroplami oleju, rowniez 2 krople serum lemon mieszam z zelem. I to wszystko nadal na wilgotna twarz.
a to robisz tak, że najpierw hydrolat a potem woda i dopiero żel?

przed chwilą użyłam go ze skwalanem, bardzo fajnie nawilżył, zobaczymy jak będzie ze świeceniem, bo chyba przedobrzyłam z ilością oleju :P

a taman zostawię sobie na niedoskonałości
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 21:20   #3767
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jestem w szoku!
Zamówiłam kilka rzeczy z BU we wtorek a dziś już mam u siebie paczkę! Zwykle trwało to ze dwa tygodnie!
Chyba im dobrze zrobiła ta "przeprowadzka".
karamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 01:00   #3768
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Jestem w szoku!
Zamówiłam kilka rzeczy z BU we wtorek a dziś już mam u siebie paczkę! Zwykle trwało to ze dwa tygodnie!
Chyba im dobrze zrobiła ta "przeprowadzka".
Żartujesz?!
W takim razie - BU:
A teraz moja kolej.
Uwaga, liczę dni
Nie mogę się doczekać bo ostatni hydrolat mi się kończy
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 08:44   #3769
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam. Chciałam zapytać, czy ktoś z Was posiada kod rabatowy do BU i mógłby się podzielić?

EDIT: Przepraszam, dopiero teraz doczytałam, że kody nie przysługują wszystkim.

Edytowane przez pulpet
Czas edycji: 2011-03-25 o 08:46 Powód: dopisek
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 10:27   #3770
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Jestem w szoku!
Zamówiłam kilka rzeczy z BU we wtorek a dziś już mam u siebie paczkę! Zwykle trwało to ze dwa tygodnie!
Chyba im dobrze zrobiła ta "przeprowadzka".
Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Żartujesz?!
W takim razie - BU:
A teraz moja kolej.
Uwaga, liczę dni
Nie mogę się doczekać bo ostatni hydrolat mi się kończy
ja zamówiłam w poniedziałek i wczoraj doszła paczka trzymam kciuki za Wasze
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:55   #3771
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja zamówiłam w poniedziałek i wczoraj doszła paczka trzymam kciuki za Wasze
Jestem pozytywnie zaskoczona i mam nadzieję, że moje kosmetyki nie przyjdą dopiero w kwietniu, co już sobie obliczyłam

Zwłaszcza, że i olejek myjący właśnie kończy swoją kadencję
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:10   #3772
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Też złożyłam zamówienie, w środę, ale ja skromnie serum AZELO i krem AZELO/BHA. Miałam zamawiać jeszcze hydrolaty i olejek myjący, ale w sumie hydrolaty mam jeszcze dwa, a olejek myjący będę robiła sama. Doszłam do wniosku, że ok 12 zł to sporo i taniej będzie samemu zrobić
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 12:37   #3773
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny mam do was kilka pytan, mam cere mieszana, ze sklonnoscia do powstawania zaskornikow, kolo nasa mam kilka popekanych naczynek i wrazliwa. Jaki hydrolat byscie mi polecily?Bo jeszcze zadnego z BU nie zamawialam a na KWC opinie sa tak rozne ,ze ciezko bylo mi sie zdecydowac na jakis konkretny. Chodzi mi glownie o to,aby nie podraznial,bo czesto wlasnie w opiniach jest podnoszone to,ze podrazniaja.

I mam pytanie do olejow? Czy wyprobowalyscie jakkolwiek z BU inny niz tamanu i kokosowy? CHodzi mi o zastosowanie do twarzy, wlosow etc. Bo tez sie zastanawiam nad kolejnym a znowu mnostwo opini i ciezko sie zdecydowc.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:00   #3774
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej Dziewczyny! Czy ktoras z Was uzywalam moze serum odbudowujace lub kwiatowy zel hialuronowy? Mam cere tlusta ale bardzo odwodniona, po zabiegach kosmetycznych, z tego co czytalam kompozycja tych dwoch kosmetykow bylaby dobra, ale chcialabym poznac wczesniej opinie Z gory dziekuje
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 14:52   #3775
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie zamówiłam ten kwiatowy żel hialuronowy, jak przyjdzie, to się wypowiem
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 15:39   #3776
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
(...) i serum z wit. C 15%.
A co to za serum? Nie widzę takiego na BU?

A, chodzi co pewnie o flavo c..
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:11   #3777
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dżizys,Wam tez po wcierce z HA na skalp głowy robi Wam sie łupież???
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:25   #3778
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam ten kwiatowy żel hialuronowy, jak przyjdzie, to się wypowiem
O to super byłoby jakbyś napisała coś na jego temat, ponieważ także rozważam jego zakup. Z tym, że czy ten żel będzie odpowiedni dla 22 letniej cery? Bo jak czytałam opis to docelowo dla cery dojrzałej jest przeznaczony i nie wiem czy to troche przesadzone nie bedzie. Ale poczekam na Twoja opinie


Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Dżizys,Wam tez po wcierce z HA na skalp głowy robi Wam sie łupież???
Mi tez sie lupiez robil,chociaz ja nie stosowalam go na skalp.Na pocztku żel HA dzialal cuda z moimi wlosami. Cudownie je ujrzamial i nawilzal, niestety po jakims czasie moje wlosy staly sie... strasznie przesuszone, matowe i ogolnie nie radzilam sobie z ich "suchoscia" zadne odzywki,oleje nie pomagaly.Dlatego odstawilam.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 18:08   #3779
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość




Mi tez sie lupiez robil,chociaz ja nie stosowalam go na skalp.Na pocztku żel HA dzialal cuda z moimi wlosami. Cudownie je ujrzamial i nawilzal, niestety po jakims czasie moje wlosy staly sie... strasznie przesuszone, matowe i ogolnie nie radzilam sobie z ich "suchoscia" zadne odzywki,oleje nie pomagaly.Dlatego odstawilam.
No dokładnie,mi to samo!!!
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 19:02   #3780
kadoza
Raczkowanie
 
Avatar kadoza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 106
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam i od razu przepraszam jeśli to pytanie padło, ale w wyszukiwarce nic mi nie wyskoczyło

Zamówiłam ostatnio olejek z róży rdzawej i to po długich namyśleniach - kolor miał być intensywnie pomarańczowy. Spodziewałam się więc efektu jak po rokitniku. A tu nic- olejek jest ledwo bladożółty. Niby się cieszę, ale z drugiej strony zastanawiam, czy nie nastąpiła pomyłka. Jak wyglądały Wasze olejki?
kadoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.