Perełki cruelty-free - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 21:18   #451
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
A ja mogę pomóc w zakupach Catrice-owych
Hmm... a jesteś zainteresowana czymś z NYXa? Bo wtedy mogłybyśmy zrobić mały exchange Catrice za NYXa (bo nie mam zielonego pojęcia czy Catrice jest dostępne we Wrocku).
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 01:10   #452
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Hmm... a jesteś zainteresowana czymś z NYXa? Bo wtedy mogłybyśmy zrobić mały exchange Catrice za NYXa (bo nie mam zielonego pojęcia czy Catrice jest dostępne we Wrocku).
Catrice jest we Wrocku (jeśli dobrze pamiętam, to Magnolia ma szafę i od niedawna Aster - czy jakaś taka podobna nazwa ). Z NYXa natomiast jeszcze nic nie mam, ale mogę się nim zainteresować
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:15   #453
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Perełki cruelty - free

Dziewczyny Moje Ulubione - kochane jesteście, że możecie wspomóc biedną Rzeszowiankę, do której miasta (nazywanego ponoć przez Warszawiaków Ukraińską wioską, ha-ha bardzo śmieszne) wszystko dochodzi z opóźnieniem albo i wcale.
telbuh - jak tylko jakaś wypłata znajdzie się na moim koncie to zaszaleję dzięki Twojej pomocy

Mam perełkę: błyszczyk do ust My Secret eXtra Lips, o ten <klikasz> Siostra mi odstąpiła, bo kolor jej nie pasował (ciemny brąz, na ustach jest delikatnym brązem - jak to błyszczyk). Pachnie według mnie jak miętowe czekoladki Jest gęsty, nie kleisty, cena nie przekraczać powinna 8 zł.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 19:24   #454
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Dziewczyny Moje Ulubione - kochane jesteście, że możecie wspomóc biedną Rzeszowiankę, do której miasta (nazywanego ponoć przez Warszawiaków Ukraińską wioską, ha-ha bardzo śmieszne) wszystko dochodzi z opóźnieniem albo i wcale.
telbuh - jak tylko jakaś wypłata znajdzie się na moim koncie to zaszaleję dzięki Twojej pomocy
Nie ma sprawy-jak coś to pisz
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 05:26   #455
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Catrice jest we Wrocku (jeśli dobrze pamiętam, to Magnolia ma szafę i od niedawna Aster - czy jakaś taka podobna nazwa ). Z NYXa natomiast jeszcze nic nie mam, ale mogę się nim zainteresować
Ach, Magnolia, czyli tam się skrywa Catrice No to teraz mi już nie ucieknie

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Mam perełkę: błyszczyk do ust My Secret eXtra Lips, o ten <klikasz> Siostra mi odstąpiła, bo kolor jej nie pasował (ciemny brąz, na ustach jest delikatnym brązem - jak to błyszczyk). Pachnie według mnie jak miętowe czekoladki Jest gęsty, nie kleisty, cena nie przekraczać powinna 8 zł.
No to wkrótce przeniesiemy na naszą listę KWC
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 06:26   #456
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

Dziewczyny kochane, potrzebuje pasty do nadwrażliwych zębów. Do tej pory używałam Elmex, ale skończyła się i więcej jej nie kupię. Czego mi jeszcze potrzeba? Proszku, który DOSKONALE sobie radzi z plamami.
Miałam orzechy mydlane, ale to była totalna porażka. Musiałam prać kilka razy albo dodawać proszku lub odplamiacza. Mam taką zwariowaną moją kochaną dwulatkę, która brudzi się szybciej niz ja zdążę mrugnąć okiem, a plamy nie chcą zejść. Pomóżcie proszę
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 06:37   #457
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, potrzebuje pasty do nadwrażliwych zębów. Do tej pory używałam Elmex, ale skończyła się i więcej jej nie kupię. Czego mi jeszcze potrzeba? Proszku, który DOSKONALE sobie radzi z plamami.
Miałam orzechy mydlane, ale to była totalna porażka. Musiałam prać kilka razy albo dodawać proszku lub odplamiacza. Mam taką zwariowaną moją kochaną dwulatkę, która brudzi się szybciej niz ja zdążę mrugnąć okiem, a plamy nie chcą zejść. Pomóżcie proszę
Jeśli chodzi o pasty, to używałaś może https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ve.html&next=1?
A z Elmexem to jest tak, że w sumie to jest na niepewnej, więc istnieje szansa, że nie testuje

Z proszkiem nie pomogę, bo wciąż szukam czegoś sensownego.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 07:49   #458
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Perełki cruelty - free

Wiecie co, tak przeglądam sobie Biochemię i dochodzę do wniosku, ze przydałaby się lista "co i gdzie"

Na lobby biuściastych na GW jest stworzona i na bieżąco aktualizowana lista, w którym mieście, w którym sklepie co jest - czyli gdzie warto, a gdzie absolutnie nie warto zaglądać.
I w sumie, o ile nie będzie to potraktowane jako kryptoreklama na forum, to może warto by taką listę zrobić? Taką konkretnie, miastami?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:07   #459
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, potrzebuje pasty do nadwrażliwych zębów. Do tej pory używałam Elmex, ale skończyła się i więcej jej nie kupię. Czego mi jeszcze potrzeba? Proszku, który DOSKONALE sobie radzi z plamami.
Miałam orzechy mydlane, ale to była totalna porażka. Musiałam prać kilka razy albo dodawać proszku lub odplamiacza. Mam taką zwariowaną moją kochaną dwulatkę, która brudzi się szybciej niz ja zdążę mrugnąć okiem, a plamy nie chcą zejść. Pomóżcie proszę

Polecam proszek Clever firmy Clovin. Odkąd go używam zrezygnowałam całkowiecie z odplamiaczy. Co ważne białe ubrania są białe, czego nie mogłam powiedzieć po tych wszystkich cudach typu persil, bonux, vizir itp. Dostępny w opakowaniach po 3 kg za 14,99zł (kolor, biały, uniwersalny). Ja go biorę od teściów, którzy zakupują to w mleczarni, ale wiem, że można go też dostać w sieci sklepów szop - pracz, mają swoją stronkę internetową więc można napisać gdzie kupić ich produkty

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Tu stronka: http://www.clovin.com.pl/group/
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:13   #460
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

Bardzo Wam dziękuję, popatrzę za tym proszkiem w internecie, ale skoro mówisz, że jest taki dobry, to na pewno go kupię, jeszcze raz dziękuję : jupi::j upi:
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:13   #461
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Perełki cruelty - free

W Inter Marche widziałam proszek do prania Biały Jeleń, ale nie miałam go więc się szerzej nie wypowiadam; a Clever może do perełek dodać?
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 10:25   #462
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

To znowu ja i znów mam problem. chodzi o dezodoranty. Mam taka strasznie uciążliwą przypadłość, niezmiernie się tego wstydzę i strasznie głupio jest mi o tym pisać, ale jestem w kropce. cierpię na nadpotliwość, jest to dla mnie strasznie żenująca sprawa. Jak dotąd używałam kosmetyków aptecznych, ale o ile się orientuję, muszą one być testowane na futrzakach, a ja nie chcę w tym "brać udziału".
Potrzebuję bezpiecznego zamiennika.
Jesteście w stanie mi coś doradzić?


---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak przeglądam sobie Biochemię i dochodzę do wniosku, ze przydałaby się lista "co i gdzie"

Na lobby biuściastych na GW jest stworzona i na bieżąco aktualizowana lista, w którym mieście, w którym sklepie co jest - czyli gdzie warto, a gdzie absolutnie nie warto zaglądać.
I w sumie, o ile nie będzie to potraktowane jako kryptoreklama na forum, to może warto by taką listę zrobić? Taką konkretnie, miastami?
Myslę, że to byłby dobry pomysł, ale jesli ktoś mieszka poza krajem lub w małej miejscowości, jak ja, gdzie są tylko Rossmann i Natura, mogłoby się nie udać.
Może lepiej ogólnie napisać w których sklepach można dany produkt kupić? A wtedy łatwiej będzie znaleźć go w danym mieście.
Tak mi się jakoś pomyślało...
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:30   #463
Wardruna
Raczkowanie
 
Avatar Wardruna
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: subcarpathia
Wiadomości: 386
Dot.: Perełki cruelty - free

Może tutaj jest odpowiednie miejsce. Co sądzicie o stosowaniu sody oczyszczonej i octu jako środków czystości?? Ja używałam w łazience, soda świetnie sprawdza się jako tępiciel kamienia i osadu z mydła.
Wardruna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 15:46   #464
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
W Inter Marche widziałam proszek do prania Biały Jeleń, ale nie miałam go więc się szerzej nie wypowiadam; a Clever może do perełek dodać?
Dobra, to dodamy do perełek

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
To znowu ja i znów mam problem. chodzi o dezodoranty. Mam taka strasznie uciążliwą przypadłość, niezmiernie się tego wstydzę i strasznie głupio jest mi o tym pisać, ale jestem w kropce. cierpię na nadpotliwość, jest to dla mnie strasznie żenująca sprawa. Jak dotąd używałam kosmetyków aptecznych, ale o ile się orientuję, muszą one być testowane na futrzakach, a ja nie chcę w tym "brać udziału".
Potrzebuję bezpiecznego zamiennika.
Jesteście w stanie mi coś doradzić?
Próbowałaś Blokera Ziaji? Recenzje są fantastyczne.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1

Cytat:
Napisane przez BalbinkaMadzia Pokaż wiadomość
Myslę, że to byłby dobry pomysł, ale jesli ktoś mieszka poza krajem lub w małej miejscowości, jak ja, gdzie są tylko Rossmann i Natura, mogłoby się nie udać.
Może lepiej ogólnie napisać w których sklepach można dany produkt kupić? A wtedy łatwiej będzie znaleźć go w danym mieście.
Tak mi się jakoś pomyślało...
No u mnie byłby to trochę problem, ale jakbyście były zainteresowne to dajcie znać. Listę zawsze można zrobić

Cytat:
Napisane przez Wardruna Pokaż wiadomość
Może tutaj jest odpowiednie miejsce. Co sądzicie o stosowaniu sody oczyszczonej i octu jako środków czystości?? Ja używałam w łazience, soda świetnie sprawdza się jako tępiciel kamienia i osadu z mydła.
Powiem Ci, że one działają i osobiście jestem za stosowaniem takich środków jeśli się da. Natomiast czasami trzeba mieć cierpliwość do ich stosowania, np. ocet dla mnie okropnie śmierdzi No ale na przykład sodę stosowała moja mama i jakoś nie pamiętam, żeby narzekała. Z kolei moja ciocia używa do mycia naczyń soli kuchennej. Wiadomo, czasami trzeba takie naczynia umyć płynem, bo np. są tłuste, ale tak na co dzień szklanki czy talerze to już niekoniecznie. Tak samo u nas na wątku Anna zachwalała szorowanie powierzchni kwaskiem cytrynowym.

A z innych rzeczy to niektóre Dziewczyny dodają do prania zamiast płynów do płukania eteryczny olejek lawendowy i pranie pięknie pachnie. Zawsze jestem za tym, żeby starać się zastąpić chemię innymi środkami jeśli to możliwe

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-04-15 o 15:48
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:42   #465
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
A z innych rzeczy to niektóre Dziewczyny dodają do prania zamiast płynów do płukania eteryczny olejek lawendowy i pranie pięknie pachnie. Zawsze jestem za tym, żeby starać się zastąpić chemię innymi środkami jeśli to możliwe
Olejek? A to nie zostawia tłustych plam na ubraniach? Jak to stosować? Parę kropel czy rozcieńczyć i wlać do zbiornika na płyn?
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:47   #466
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
Olejek? A to nie zostawia tłustych plam na ubraniach? Jak to stosować? Parę kropel czy rozcieńczyć i wlać do zbiornika na płyn?
Powiem szczerze, że nie jestem w 100% pewna jakiego dokładnie olejku dziewczyny używały, ale wspominały coś o paru kroplach tylko. Musiałabym zerknąć, ale chyba czytalam o tym na wątku o naturalnej pielęgnacji.

Ok, tu jest ostatni post, w którym o tym czytalam, ale wiem, że gdzieś ktoś opisywał dokładnie który olejek i jak używał, ale nie pamiętam dokładnie w którym to wątku.

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-04-15 o 16:54
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:18   #467
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

[QUOTE=Linusiaczek;2638849 8]



Próbowałaś Blokera Ziaji? Recenzje są fantastyczne.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1



Dziękuję, jeszcze nie próbowałam, ale może najwyższy czas
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:45   #468
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Perełki cruelty - free

Mam coś dla poszukujących chemii i proszków do prania. Na Allegro sprzedaje użytkownik: lumarko
Biorąc kurierem mamy 30 kg do wykorzystania, zawsze można się z kimś umówić na jedną paczkę.
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 17:03   #469
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Perełki cruelty - free

Ja też coś znalazłam - w Realu jest dużo odplamiaczy dr. Beckmann. Dodać do tego jakiś proszek i pranie bielutkie. Te odplamiancze widziałam też w osiedlowym sklepie w moim mieście.
Btw ten pomysł z adresami sklepów - bardzo dobry!
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 17:06   #470
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Perełki cruelty - free

Bloker ziai - ja mam
to jest cos ala Etiaxil tylko nie smierdzi. szkoda ze nie ma zapachu bo mi i tak nie pomaga
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:51   #471
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Bloker ziai - ja mam
to jest cos ala Etiaxil tylko nie smierdzi. szkoda ze nie ma zapachu bo mi i tak nie pomaga
co ci bardziej przeszkadza smród czy "woda" pod pachami ?
agatri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 00:41   #472
pinkigirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Perełki cruelty - free

Cześć Dziewczyny Dzięki Wam zaczęłam zwracać uwagę jakie produkty kupuję. Chcę żeby wszystkie produkty jakich używam były nie testowane na zwierzętach. Kocham zwierzęta, ale wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, że tyle firm testuje na zwierzętach.

Przeczytałam cały wątek i mam pytanie, na które nie znalazłam odpowiedzi. Pytanie dotyczy żeli antybakteryjnych do rąk. Kiedyś kupiłam żel firmy Dulgon dostępny w Naturze. Duglon nie znalazłam na liście firm bezpiecznych, czy podlega on pod złą markę drogerii Natura?
pinkigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 08:04   #473
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

@pinkgirl, tutaj jest informacja na temat produktów z drogerii Natura, choć nie ma napisane skąd ta dziewczyna ma tę wiedzę http://zwierzat.serca.bicie.pinger.p...sed::confused:

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Dzisiaj na forum Zwierciadło założyłam nowy wątek w grupie miłośniczek zwierząt. Jestem bardzo ciekawa ile te fanki piesków wiedzą i czy w ogóle ich to interesuje co się dzieje za zamkniętymi drzwiami laboratoriów kosmetycznych. Będę z zaciekawieniem śledzić ewentualne odpowiedzi...
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 08:05   #474
malgosia86
Zadomowienie
 
Avatar malgosia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 565
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez pinkigirl Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i mam pytanie, na które nie znalazłam odpowiedzi. Pytanie dotyczy żeli antybakteryjnych do rąk. Kiedyś kupiłam żel firmy Dulgon dostępny w Naturze. Duglon nie znalazłam na liście firm bezpiecznych, czy podlega on pod złą markę drogerii Natura?
Duglon to marka Mann&Schroeder, którzy nie testują (są na liście). Z żeli antybakteryjnych do rąk mam ten Polleny-Evy i jestem bardzo zadowolona. Chociaz skórę na rękach mam wrażliwą, to żel jej nie podrażnia (stosowany od czasu do czasu).

Poniższa część miała się znaleźć w wątku o kosmetykach nietestowanych na zwierzętach

Jestem już po tygodniu używania ałunu i trochę się zawiodłam. W sytuacjach stresowych, czyli większego pocenia, ałun niestety nie daje rady. Na razie na pewno będę go stosowała, ponieważ mnie nie uczula, ale chyba będę próbowała znaleźć coś skuteczniejszego.
Jeszcze ma pytanie: jak dokładnie go stosujecie? Może robię tutaj jakiś błąd i dlatego nie jest taki skuteczny

Dodam jeszcze, że odradzam zakupy w sklepie
Biolander - tam kupiłam ałun. Długo czekałam na przesyłkę (ok tygodnia od złożenia i zapłacenia za zamówienie, a zamawiałam tylko ałun, który miał być dostępny w 24 h), koszty przesyłki podane na str. produktu były niższe niż naliczone przez komputer, gdy składałam zamówienie (zamiast 9zł zapłaciłam 9,50zł). Napisałam o tym do sklepu i miałam dostać próbki ich produktów jako rekompensatę i oczywiście nie było ich w paczce (nie rozchodziło mi się o 50 gr, tylko o fakt, że inna cena była podana na stronie, a inna jak kończyłam składać zamówienie). I w końcu, wysłali paczkę na inny adres niż podałam w zamówieniu (adres do faktury, a nie adres do wysyłki paczki).
Napisałam o nieprawidłowościach do sklepu (zły adres przesyłki, brak próbek), ale nie dostałam odpowiedzi.

W sklepie można kupić różne produkty crulety-free, dlatego o nim tutaj piszę. Ale ja więcej nie będę tam robić zakupów
__________________
Mój blog - lista produktów zgodnych z CG


Edytowane przez malgosia86
Czas edycji: 2011-04-17 o 10:01
malgosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 08:18   #475
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez agatri Pokaż wiadomość
co ci bardziej przeszkadza smród czy "woda" pod pachami ?
to nie jest tak ze poce sie litrami, natomiast przeszkadza mi smrodzik.

Ziaja jest bezzapachowa.

wczesniej uzywalam Rexony i byla super, mimo ze sie pocilam to jednak pachnelam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 10:38   #476
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

Hello!
Mam nową perełki:
nabłyszczający puder do ciala, oczu i twarzy z essence. Mam wersję dla blondynek(ibiza sun). Cudownie pachnie, świetnie się rozprowadza, wytrzymuje cały dzień bez poprawek. Stosuje go jako róż, ale świetnie sprawdza się także w roli broznera czy cieni do powiek. Rozświetla, ale nie ma w sobie brokatu.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...y-i-ciala.html

szczoteczka do mycia twarzy z oriflame, delikatna, zamiast pilingu lepiej się sprawuje niż gąbeczki do twarzy. polecam.


i antyperełkę płyn micelarny z Avy, bio rokitnik. Zmywa makijaż. Nie jest obojętny dla mojej skóry, a w produktach do demakijażu i mycia właśnie tego wymagam. Obojętności. Po micelu z mariona moja skóra była taka jak przed użyciem :/ a po tym mam krostki i niespodzianki. 17 zł wyrzucone w błoto.
Skończył mi się olejek z bu, więc nie miałam wyboru. Czekam teraz właśnie na przesyłkę i będę testować hydrolat oczarowy, olej monoi, piling enzymatyczny i olejek. Zamawiałyście w ost. tygodniu z biochemi? chciałam sprawdzić status przesyłki i jest napisane, że jest jakaś przerwa bo mają dużo zamówień...pewnie sobie jeszcze poczekam na przesyłkę. Ale już się nie mogę doczekać aż dojdzie, a raczej moja twarz nie może żyć bez olejku ( teraz zamówiłam w pachnącej wersji )
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 10:41   #477
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Perełki cruelty - free

ja zamawialam przedwczoraj jest w realizacji.. osttanio jak zamwialam to czekalam ok. 3 dni tylko..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:06   #478
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Perełki cruelty - free

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja zamawialam przedwczoraj jest w realizacji.. osttanio jak zamwialam to czekalam ok. 3 dni tylko..
ja czekałam 1,5 tygodnia ostatnio:/
pochwal się, co zamówiłaś

Edytowane przez EmilkaZ
Czas edycji: 2011-04-17 o 11:08
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:21   #479
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

Siedzę sobie i oglądam dokładnie portal. Znalazłam coś fajnego dla siebie, ale też mało mnie nie trafiło. Patrzyłam na oceny różnych kosmetyków i zauważyłam dezodorant nivea w kulce, takie śmierdzące paskudztwo, zachwalane przez inne dziewczyny, ale chodzi mi o to, że jedna z nich, która jako avatar ma swojego małego, ślicznego psiaczka i od dawna używa produktów tego koncernu.... Ręce opadają Używać kosmetyków, które były testowane na takich słodziakach jak jej piesek??????

Edytowane przez BalbinkaMadzia
Czas edycji: 2011-04-17 o 11:23
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 12:01   #480
BalbinkaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar BalbinkaMadzia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 59
Dot.: Perełki cruelty - free

http://www.ekonsument.pl/a108_kawa_i_herbata.html
Na tej stronie jest bardzo ciekawy artykuł na temat traktowania ludzi, środowiska i naszych kochanych zwierzątek przez wielkie koncerny. Wiedziałam, że te giganty mają niejedno za uszami, ale że Tetley ma swój udział w przemyśle zbrojeniowym, to tego nie wiedziałam. Nie traktują z szacunkiem nikogo i niczego. A ja tak lubię ich herbaty.... Będę kupować inne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kawa i herbara.jpg (37,4 KB, 16 załadowań)
BalbinkaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 18:29:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.