Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 11:49   #1
susceptancja_art
Przyczajenie
 
Avatar susceptancja_art
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 6

Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)


Dziś doszłam do genialnego wniosku że z czystego lenistwa od zawsze robię sobie ten sam makijaż. Tak patrząc na to obiektywnie stwierdzam że jest bardzo niejaki i słabo widoczny.
Dwa odcienie brązowego cienia, brązowa kredka i tusz. Aczkolwiek dobry podkład to postawa. Chciałam was poprosić o pomoc kochane wizażytski. Ponieważ jak nikt się na tym znacie a już raz skorzystałam z waszej rady i jestem do tej pory bardzo zadowolona. (Z włosów czarnych na blond ) Może warto by było dać trochę jakiegoś różu? Coś na usta? Dołączam zdj zrobione na słońcu aby lepiej było widać jak się makijaż prezetuje na co dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ii.jpg (61,4 KB, 334 załadowań)
susceptancja_art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 13:30   #2
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

Właśnie sobie uświadomiła, że też robię bardzo podobny makijaż codziennie...trzeba wprowadzić jakieś urozmaicenie
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 13:37   #3
susceptancja_art
Przyczajenie
 
Avatar susceptancja_art
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 6
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

A jak wygląda Twój makijaż? Masz też problem ze zmianą kolorów?:P
susceptancja_art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 15:08   #4
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Smile Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

Cytat:
Napisane przez susceptancja_art Pokaż wiadomość
Dziś doszłam do genialnego wniosku że z czystego lenistwa od zawsze robię sobie ten sam makijaż. Tak patrząc na to obiektywnie stwierdzam że jest bardzo niejaki i słabo widoczny.
Dwa odcienie brązowego cienia, brązowa kredka i tusz. Aczkolwiek dobry podkład to postawa. Chciałam was poprosić o pomoc kochane wizażytski. Ponieważ jak nikt się na tym znacie a już raz skorzystałam z waszej rady i jestem do tej pory bardzo zadowolona. (Z włosów czarnych na blond ) Może warto by było dać trochę jakiegoś różu? Coś na usta? Dołączam zdj zrobione na słońcu aby lepiej było widać jak się makijaż prezetuje na co dzień
Muszę przyznać, że masz naprawdę ciekawy typ urody i nawet z lekkim makijażem nijako nie wyglądasz
Na Twoim miejscu odstawiłabym brązowe cienie i może spróbowałabym zieleni, która jeszcze bardziej podkreśli intensywny kolor oczu. Poza tym brąz daje wrażenie zmęczonych oczu ( tak jak fiolet) i trzeba uważać z tym kolorem. Beż jest już bezpieczniejszą opcją. Myślę, że pomysł z różem jest dobry, tylko trzeba pamiętać o umiarze. Na ustach zdecydowanie jasny kolor np. jasny róż lub podchodzący pod morelowy. Mam nadzieję, że na coś się przydadzą porady
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 18:16   #5
susceptancja_art
Przyczajenie
 
Avatar susceptancja_art
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 6
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

Cytat:
Napisane przez Venge Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że masz naprawdę ciekawy typ urody i nawet z lekkim makijażem nijako nie wyglądasz
Na Twoim miejscu odstawiłabym brązowe cienie i może spróbowałabym zieleni, która jeszcze bardziej podkreśli intensywny kolor oczu. Poza tym brąz daje wrażenie zmęczonych oczu ( tak jak fiolet) i trzeba uważać z tym kolorem. Beż jest już bezpieczniejszą opcją. Myślę, że pomysł z różem jest dobry, tylko trzeba pamiętać o umiarze. Na ustach zdecydowanie jasny kolor np. jasny róż lub podchodzący pod morelowy. Mam nadzieję, że na coś się przydadzą porady
Po pierwsze baardzo dziękuję za odpowiedz.
Każda rada jest ważna, małymi krokami osiągnie się cel
Więc już podjełam działanie i wygrzebałam pomadki, aczkolwiek nie jestem pewna czy się nadją. Jeden blady róż a druga dość cielista na zdj tylko okrutnie wygląda (dołączam). A wiec także mam zieloną kredke oczywiście wypróbuje Boję sie innyvh kolorów niż brąz bo nienaturalne mi się wydają Hmm co do polików nie wiem czy róż czy brąz nadal.
Bardzo proszę o dalsz podpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1020.jpg (56,1 KB, 52 załadowań)
susceptancja_art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 20:22   #6
susceptancja_art
Przyczajenie
 
Avatar susceptancja_art
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 6
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

Może ktoś pomoże jeszcze ;]
susceptancja_art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 21:03   #7
Giustii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 16
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

Może dla odmiany spróbuj z różem. Poleciłabym też czarny liner, który zdecydowanie podkreśli oczy. Tylko pamiętaj o świętej zasadzie, że jak mocniej akcentujesz oczy, to nie ma mowy o pomadce, no ewentualnie w jakimś stonowanym kolorze ;]

Co do cieni popieram Venge, świeża zieleń lub brąz będą idealne
Giustii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 21:50   #8
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

A szary? Sama mam zielonkawe oczy i dobrze mi pasują takie cienie.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 21:55   #9
susceptancja_art
Przyczajenie
 
Avatar susceptancja_art
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 6
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

W szarościach nienajlepiej się czuję Mam bardzo jasną cerę i troche mdło wyglądają:P
susceptancja_art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 02:20   #10
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

Cytat:
Napisane przez susceptancja_art Pokaż wiadomość
W szarościach nienajlepiej się czuję Mam bardzo jasną cerę i troche mdło wyglądają:P
Też mam jasną cerę i dlatego lubię metaliczne cienie (głównie z firmy Sleek). Nie wyglądają ani demonicznie - a miałam takie obawy, szczególnie co do szarości - ani mdło i anemicznie. O wiele zdrowiej wyglądam w mocnych, nasyconych kolorach (np turkus, limonka, szarość, fiolety) niż w bladych, matowych i tzw. nude.
O właśnie, a fiolet?
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 14:24   #11
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

Uważam , również, że powinnaś zrezygnować jedynie z brązów. Nie dziwie Ci się ,że makijaż się znudził skoro codziennie jest taki sam.
Moim zdaniem w zielonym będzie Ci bardzo dobrze , co nie znaczy ,że nie możesz poeksperymentować z innymi kolorami.
Ja z własnego doświadczenia coś o tym wiem
Kiedy patrze na paletkę, uważam ,że w wielu kolorach będzie mi źle , jednak kiedy nałożę , potem żałuje ,że wcześniej tego nie zrobiłam.
Także wypróbuj inne kolory , na pewno ożywią Twoją buzie.
Napisałaś również , że dobry podkład to podstawa.
Ja przyglądając się Twojej cerze uważam ,że jest idealna, chyba ,że tylko tak się wydaje ale nie sądzę.
Uważam ,że powinnaś podkreślić kości jakimś różem , który nada świeżości Twojej twarzy.
A pomadki raczej w jasnych kolorach , cielistych , takich naturalnych. Moim zdaniem unikaj ciemnych.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 23:43   #12
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłby róż w odcieniu chłodnego, pastelowego różu, lub beżowy.

Co do ust, to proponuję błyszczyki i pomadki w kolorach różowych/jasno-czerwonych. Do "szybkiego" makijażu pasować będzie niezawodny w każdej sytuacji bezbarwny błyszczyk .

Oczy... postawiłabym na brąz, beż, fiolet, zieleń, turkus. No i czarne/brązowe/kolorowe kreski też fajnie wyglądają .

Kombinuj i baw się kolorami, a sama się przekonasz w jakim makijażu czujesz się i wyglądasz najlepiej ! Mi to sprawia wielką frajdę .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 19:44   #13
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

Na policzki pasowałby Ci róż w jasnym, dość chłodnym odcieniu. Jeśli boisz się kolorowych, szalonych cieni zacznij od kredek. Fioletowe, zielone, turkusowe, błękitne, khaki. Ożywią nawet zwykły, neutralny makijaż. A może eyeliner? Cieniutka kreseczka nad linią rzęs dodaje wyrazistości spojrzeniu Jeśli chodzi o usta to może jakiś delikatny róż, brzoskwinka lub lilaróż?
Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 14:26   #14
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ten sam make up od setek lat ;p Proszę o pomoc kochane panie :)

Jak poczujesz przypływ szaleństwa polecam kocią kreskę fuksjowym lainerem (nie patrzcie tak na mnie, naprawde będzie pasować do zielonych oczu!), najlepiej w połączeniu z beżowym cieniem, delikatnymi policzkami i naturalnymi ustam. Tak w przypływie szaleństwa
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.