Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 13:09   #3901
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

No to ładnie

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Przepraszam

A ja znalazłam niesamowicie perfekcyjne dopasowanie kolorów i właśnie sikam na widok moich paznokci.
Jak wyczyszczę skórki i doschną, to wrzucę focię tutaj i na bloga.
Adres! nał!
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 13:12   #3902
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Buziaki z pociągu

Jestem pro
Przypięłam sobie szalik zamkiem w walizce i wrzuciłam ją na górę.
Mało się nie powiesiłam.
ooo matko, no to na prawdę nieźle... dobrze, że żyjesz i paznokcie całe

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A ja znalazłam niesamowicie perfekcyjne dopasowanie kolorów i właśnie sikam na widok moich paznokci.
Jak wyczyszczę skórki i doschną, to wrzucę focię tutaj i na bloga.
pokaż pokaż

A ja mam dla was Virtual Red-hot na paznokciach jest bardziej krwisto czerwony niz malinowo czerwony - i cudowny.

Na prawdę ubóstwiam Virtuale, nie spodziwałam się, że polskie lakiery mogę tak polubić. (mam cała kolekcję Fruit cocktail i sa eksta chociaż nie wszystkie po równo i teraz ze Street fashion mam kilka i też większość jest na prawde fajna.) No tygodnia to ich nosić się nie da bo nie są super trwałe, ale godne uwagi lakiery moim zdaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00693.jpg (31,9 KB, 55 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:20   #3903
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Adres! nał!
Ekhem...
http://inmygingerworld.blogspot.com/

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
pokaż pokaż

A ja mam dla was Virtual Red-hot na paznokciach jest bardziej krwisto czerwony niz malinowo czerwony - i cudowny.

Na prawdę ubóstwiam Virtuale, nie spodziwałam się, że polskie lakiery mogę tak polubić. (mam cała kolekcję Fruit cocktail i sa eksta chociaż nie wszystkie po równo i teraz ze Street fashion mam kilka i też większość jest na prawde fajna.) No tygodnia to ich nosić się nie da bo nie są super trwałe, ale godne uwagi lakiery moim zdaniem.
Piękna czerwień *.*

Już pokazuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI2001.jpg (54,6 KB, 58 załadowań)
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 14:47   #3904
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Buziaki z pociągu

Jestem pro
Przypięłam sobie szalik zamkiem w walizce i wrzuciłam ją na górę.
Mało się nie powiesiłam.
To dramatyczna sytuacja, ale... o mało nie pękłam ze śmiechuWybacz

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A ja mam dla was Virtual Red-hot na paznokciach jest bardziej krwisto czerwony niz malinowo czerwony - i cudowny.
Bardzo ładny. Mam jeden krrrrwisto czerwony. Taki krwisty do oporu Wampirzy Ale ciągle czeka na rozdziewiczenie Chciałabym nim pomalować pazurki na wesele koleżanki w sierpniu. Tylko muszę sukienkę pod niego znaleźć

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ekhem...
http://inmygingerworld.blogspot.com/



Piękna czerwień *.*

Już pokazuję
Ten też mi się podoba Już doczytałam co to jest i będę szukać
Ruda, ale masz długą płytkę. Oddaj trochę


Mnie się zachciało ciastek z ciasta francuskiego z wiśniami. Specjalnie pofatygowałam się do piwnicy i wyszłam co prawda z wiśniami, ale bez pazurka wskazującego i środkowego lewej dłoni oraz z ułamanymi do samego 'mięska' kciukami Zastanawiam się czy skrócić wszystkich maksymalnie Taka trauma Chyba nie muszę dodawać, że ochota na ciastka mi przeszła
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl

Edytowane przez BabaZMiasta
Czas edycji: 2012-01-07 o 14:50
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 15:27   #3905
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Ten też mi się podoba Już doczytałam co to jest i będę szukać
Ruda, ale masz długą płytkę. Oddaj trochę


Mnie się zachciało ciastek z ciasta francuskiego z wiśniami. Specjalnie pofatygowałam się do piwnicy i wyszłam co prawda z wiśniami, ale bez pazurka wskazującego i środkowego lewej dłoni oraz z ułamanymi do samego 'mięska' kciukami Zastanawiam się czy skrócić wszystkich maksymalnie Taka trauma Chyba nie muszę dodawać, że ochota na ciastka mi przeszła
Długą? Nigdy o niej nie myślałam w takich kategoriach

I dlatego ja się trzymam z daleka od piwnicy! Dobra, głównym powodem są pająki, ale Twój przykład pokazuje, że moja decyzja jest w porządku
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:44   #3906
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

O widzisz Ruda, chciałam Cię "obserwować" a ja tu hasła nie pamiętam no pięknie :< ale podczytywać będę, jak najbardziej
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:49   #3907
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Przepraszam

A ja znalazłam niesamowicie perfekcyjne dopasowanie kolorów i właśnie sikam na widok moich paznokci.
Jak wyczyszczę skórki i doschną, to wrzucę focię tutaj i na bloga.
podaj adres bloga bo jesli go juz wstawialas to ominęłam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 17:01   #3908
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Probowałam skopiowac tem fioletowy makijaz co ktoraś go wstawila ale nie wyszło mi tak jak chciałam Ale i tak mi się podoba
inaczej ale super

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
niech jeszcze tylko będa troszkę dłuższe
cierpliwości i urosną

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;31409931]co sądzicie o pomalowanych na czarno paznokciach(bez ozdób)?[/QUOTE]

uwielbiam takie nosić, świetnie się czuję z czernią na paznokciach

Cytat:
Napisane przez happys Pokaż wiadomość
miały być wczoraj ale nie miałam czasu, moje pazurki z bezbarwnym lakierem tylko ostrość jest beznadziejna za co przepraszam
ładne

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
zrobiłam ten fioletowy makijaż,ale w takim świetle,że nic nie widać, musiałam rozjaśnić zdj więc zeżarło kolory wyobraźcie sobie że jest fioletowy..
mmm podoba się

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość

dzięki
ja też mam problematyczną skórę, nawet na plecach ale twarz to ratuję czym się da a plecy to trochę gorzej ale też staram się im jakoś pomóc
no ja właśnie nie wiem czym się ratować

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
I tez chce sie pochwalic moimi warkoczami, jak wspomnialam, modelka jest moja siostra, ale na sobie tez robie, tylko nikt mi zdjec nie chce pykac
piękne włosy i fryzury! mi siostra raz robiła "wodospad", fajnie wygląda

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Btw, moje dzisiejsze:
ciekawy lakier

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

No i moje nowe śliczności
Na pazurkach Catrice kilkudniowe. Pokryte tylko lekko nowym topem. jak go na basenie dziś wytestuję to dam znać. Polecony przez manikiużystkę
ślicznie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki

Anula... Sory, że tak późno piszę...
Glinke kupuję o tu . Mieszam ją np z maseczką kolagenowa Celii.
W "owsiance" to najwazniejszy jest ten olejek z drzewka herbacianego. Działa przeci- grzybicznie, bakteryjnie, wirusowo.
nie szkodzi, dzięki za namiary
tak tak, słyszałam właśnie o działaniu olejku herbacianego, tylko nie wiedziałam jaką mu "bazę" dobrać..

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez wiedzmolinek96 Pokaż wiadomość
Rzadko się udzielam, niestety tak jakoś wyszło, ale obiecuje poprawe.
Razem z mamą testowałam tego topa mój lakier przetrwał, ale mamy niestety juz nie zbyt. Mimo wszystko póki co jesteśmy z niego zadowolone, daje niestamowity efekt (żelek) i szybciutko schnie.
Bardzo dziekuję z inspiracje Ewalucja obserwuje blog i bardzo mi się spodobały zwierzaczki, a oto wykonanie ich w mojej wersji.
fajne słodkie zwierzaczki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja mam dla was Virtual Red-hot na paznokciach jest bardziej krwisto czerwony niz malinowo czerwony - i cudowny.
super się prezentuje

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ekhem...
http://inmygingerworld.blogspot.com/


Już pokazuję
gratuluję bloga, a połączenie rzeczysiście fajne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 19:44   #3909
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja mam dla was Virtual Red-hot na paznokciach jest bardziej krwisto czerwony niz malinowo czerwony - i cudowny.

Na prawdę ubóstwiam Virtuale, nie spodziwałam się, że polskie lakiery mogę tak polubić. (mam cała kolekcję Fruit cocktail i sa eksta chociaż nie wszystkie po równo i teraz ze Street fashion mam kilka i też większość jest na prawde fajna.) No tygodnia to ich nosić się nie da bo nie są super trwałe, ale godne uwagi lakiery moim zdaniem.
śliczne!
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Już pokazuję
Jednak sie wzieła za bloga no patrzcie ją
a kolor na paznokcaich fajowy!

Ja dziś na siłce uszczerbiłam 2 paznokcie naszczęście nie duzo ale i tak jestem nie pocieszona
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 19:52   #3910
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

O jezu o jezu zbankrutuje,zobaczcie te cuda!
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...-2012.html?m=1

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...-2012.html?m=1
mam nadzieję że dacie radę zobaczyć bo na mobilnym siedzę
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 20:02   #3911
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
O widzisz Ruda, chciałam Cię "obserwować" a ja tu hasła nie pamiętam no pięknie :< ale podczytywać będę, jak najbardziej
Czytaj, czytaj, nie ma problemu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
podaj adres bloga bo jesli go juz wstawialas to ominęłam
http://inmygingerworld.blogspot.com/

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Jednak sie wzieła za bloga no patrzcie ją
a kolor na paznokcaich fajowy!

Ja dziś na siłce uszczerbiłam 2 paznokcie naszczęście nie duzo ale i tak jestem nie pocieszona
Kolory. Sztuk dwa Wzięłam się, wzięłam. Zobaczymy, z jakim skutkiem

Dlatego ja chodzę na bezpieczniejsze dla paznokci tańczenie
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 20:22   #3912
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

queen piękne paznokcie, fajny kolor faktycznie masz super długą płytkę! i blog fajny, będę czytać, sama nie zakładam, bo brakowałoby mi regularności, zresztą ja z moimi 12 lakierami mogę się pod stół schować.

jeszcze ktoś dodoał paznokcie, też piękne, czerwone

dzisiejszy wypad się nie udał. Liczę na poniedziałek Moje pytanie dalej aktualne, znacie jakis ładny nude z Catrice, Essence ?

+ mam ogromny dylemat : w sylwestra wywiązała się taka sytuacja, ze zostałam zaproszona na studniówkę, przez siostrę zainteresowanego. Jakoś w imprezowym amoku się zgodziłam. Na drugi dzień, koleżanka napisała, że jej brat się zgadza, żeby iść ze mną. Teraz najważniejszy motyw. ZOBACZYŁAM JEGO ZDJECIA. Jestem w czarnej rozpaczy. Wiem, wiem, wygląd nie jest najważniejszy. Ale niestety, skoro mam tam być osobą do towarzystwa, a później zdjęcia z tej studniówki będą widnieć na wszystkich lokalnych portalach, nie chciałabym się wstydzić. Jednocześnie, chciałabym iść na studniówkę, zobaczyć jak to jest, móc kupić sukienkę, później te wszystkie przygotowania... Jestem w rozterce. Obiecałam sobie, że dzisiaj do 20 najpóxniej dam mu znać. Jest 21, a ja nie wiem dalej kompletnie nic.
Być może okaże się, że chłopak jest fajny i będziemy się jakoś bawiać, ale z drugiej strony jego wygląd mnie ... odrzuca ? Bynajmniej nie powala na kolana. Jak patrzę na jego zdjęcia, myślę sobie, że nie, kategorycznie nie, nie idę. Ale jak zastanawiam się głębiej, ze przecież "z ładnej miski ... " itd. sukienka Sama nie wiem. Błagam pomóżcie, czas nagli ...
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 20:47   #3913
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

MyBlue - chciałabyś, żeby Ciebie ktoś tak ocenił jak Ty jego?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 20:49   #3914
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
O jezu o jezu zbankrutuje,zobaczcie te cuda!
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...-2012.html?m=1

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...-2012.html?m=1
mam nadzieję że dacie radę zobaczyć bo na mobilnym siedzę
waaaaaaaaaa już chce ten asortyment

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
queen piękne paznokcie, fajny kolor faktycznie masz super długą płytkę! i blog fajny, będę czytać, sama nie zakładam, bo brakowałoby mi regularności, zresztą ja z moimi 12 lakierami mogę się pod stół schować.

jeszcze ktoś dodoał paznokcie, też piękne, czerwone

dzisiejszy wypad się nie udał. Liczę na poniedziałek Moje pytanie dalej aktualne, znacie jakis ładny nude z Catrice, Essence ?

+ mam ogromny dylemat : w sylwestra wywiązała się taka sytuacja, ze zostałam zaproszona na studniówkę, przez siostrę zainteresowanego. Jakoś w imprezowym amoku się zgodziłam. Na drugi dzień, koleżanka napisała, że jej brat się zgadza, żeby iść ze mną. Teraz najważniejszy motyw. ZOBACZYŁAM JEGO ZDJECIA. Jestem w czarnej rozpaczy. Wiem, wiem, wygląd nie jest najważniejszy. Ale niestety, skoro mam tam być osobą do towarzystwa, a później zdjęcia z tej studniówki będą widnieć na wszystkich lokalnych portalach, nie chciałabym się wstydzić. Jednocześnie, chciałabym iść na studniówkę, zobaczyć jak to jest, móc kupić sukienkę, później te wszystkie przygotowania... Jestem w rozterce. Obiecałam sobie, że dzisiaj do 20 najpóxniej dam mu znać. Jest 21, a ja nie wiem dalej kompletnie nic.
Być może okaże się, że chłopak jest fajny i będziemy się jakoś bawiać, ale z drugiej strony jego wygląd mnie ... odrzuca ? Bynajmniej nie powala na kolana. Jak patrzę na jego zdjęcia, myślę sobie, że nie, kategorycznie nie, nie idę. Ale jak zastanawiam się głębiej, ze przecież "z ładnej miski ... " itd. sukienka Sama nie wiem. Błagam pomóżcie, czas nagli ...
ja bym na Twoim miejscu poszła Jesteś jego osobą towarzyszącą a nie przypięta do nogi kulą On pewnie będzie się bawił też ze znajomymi nie tylko z Tobą a wtedy Ty bedziesz mogła potańczyć z kim innym Przecież nie idziecie na randke sam na sam tylko w miejsce gdzie będzie multum ludzi, nie będziecie siedzieć przy romantycznym stole tylko we dwoje tylko ze wszystkimi znajomymi razem Wrzuc na luz nie traktuj tego jak "randki" zakładaj kiecke i wybaw się na Amen
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:01   #3915
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny,mieszka któras z Was w kraju gdzie są drogerie Dm?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:03   #3916
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

alex1989 dziękuję właściwie to myślę podobnie. W ogole mam wrażenie, że się upokorzyłam tylko przed Wami.. przecież ja nigdy bym tak nie postąpiła, nie wiem co się ze mną dzieje..
lolli_pop ale mnie pojechałaś, ale dziękuję. Dzięki temu trochę otrzeźwiałam. Mam w soobie tyle sprzecznych uczuć. Przecież ja nigdy tak nie robiłam, a teraz ... Ale kiedy nawet mama kco chwile pyta,czy już apisałam mu, że nie idę...
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:09   #3917
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
O jezu o jezu zbankrutuje,zobaczcie te cuda!
http://zakupowebestie.blogspot.com/2...-2012.html?m=1

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...-2012.html?m=1
mam nadzieję że dacie radę zobaczyć bo na mobilnym siedzę
łuuuuhu lakierowe mi się podobują! Toppery chyba kupię wszystkie ten błękitny! na bank będzie obłędny!

Ruda fajne pazurki

i dziękuję wszystkim, a mam bonus do czerwoniaków - sensique fantasy glitter frozen berries
p.s wskazujący nie jest aż taki długi - to cień pada tak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00712.jpg (29,3 KB, 52 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:19   #3918
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Śliczne, Mgiełko
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:21   #3919
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
mam ogromny dylemat .
nie lubię takich imprez więc ja sama bym nigdzie ni szła.
Ale jeżeli ma ci to sprawic tyle frajdy to czemu nie.

Tylko... skoro chłopak aż tak ci się nie podoba to pamiętaj że nagle sie w królewicza nie zmieni (chociaż różnie bywa) a ważniejsze jest to jaki jest, mam nadzieję, ze okaże się fajny i będzie cię dobrze bawić jeżeli się zdecydujesz... i a propo tego co napisała Alex to na studniówce będziesz jego parą i całkiem prawdopodobne ze właśnie będzie tańczył tylko z tobą itp. Zdarza się i tak. I wtedy nie będzie ci wypadało mu psuć zabawy fochem w style "nie tańczę z toba - jesteś brzydki - wole twojego kolegę z ławki". (wiadomo przekoloryzowałam, ale myśle że wiesz o co mi chodziło )

Lolli dzięki
ps cienie dzisiaj przetrwały dobre 6-7h w tym w pracy kilka w nienaruszonym stanie. (te same co wczoraj). Jutro wypróbuję jakieś inne. Ale jest nieźle (obym nie zapeszyła)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-01-07 o 21:24
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 21:32   #3920
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
queen piękne paznokcie, fajny kolor faktycznie masz super długą płytkę! i blog fajny, będę czytać, sama nie zakładam, bo brakowałoby mi regularności, zresztą ja z moimi 12 lakierami mogę się pod stół schować.
(...)
+ mam ogromny dylemat : w sylwestra wywiązała się taka sytuacja, ze zostałam zaproszona na studniówkę, przez siostrę zainteresowanego. Jakoś w imprezowym amoku się zgodziłam. Na drugi dzień, koleżanka napisała, że jej brat się zgadza, żeby iść ze mną. Teraz najważniejszy motyw. ZOBACZYŁAM JEGO ZDJECIA. Jestem w czarnej rozpaczy. Wiem, wiem, wygląd nie jest najważniejszy. Ale niestety, skoro mam tam być osobą do towarzystwa, a później zdjęcia z tej studniówki będą widnieć na wszystkich lokalnych portalach, nie chciałabym się wstydzić. Jednocześnie, chciałabym iść na studniówkę, zobaczyć jak to jest, móc kupić sukienkę, później te wszystkie przygotowania... Jestem w rozterce. Obiecałam sobie, że dzisiaj do 20 najpóxniej dam mu znać. Jest 21, a ja nie wiem dalej kompletnie nic.
Być może okaże się, że chłopak jest fajny i będziemy się jakoś bawiać, ale z drugiej strony jego wygląd mnie ... odrzuca ? Bynajmniej nie powala na kolana. Jak patrzę na jego zdjęcia, myślę sobie, że nie, kategorycznie nie, nie idę. Ale jak zastanawiam się głębiej, ze przecież "z ładnej miski ... " itd. sukienka Sama nie wiem. Błagam pomóżcie, czas nagli ...
Może i długa, nie wiem

A co do chłopaka - będę bezczelna: ja w życiu nie spotykałam się z kimś, kto mi się nie podobał Z drugiej strony - to nie randka, a studniówka - nie musisz cały czas siedzieć z nim. Nie bierzesz z nim ślubu A za to będziesz miała okazję iść na studniówkę, zobaczyć, jak to jest... No i sukienka
A nuż okaże się być... miły?

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Dziewczyny,mieszka któras z Was w kraju gdzie są drogerie Dm?
Moja mama jeździ do Niemiec, wybiera się w najbliższym czasie, a co?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ruda fajne pazurki

i dziękuję wszystkim, a mam bonus do czerwoniaków - sensique fantasy glitter frozen berries
p.s wskazujący nie jest aż taki długi - to cień pada tak.
Dziękować
Uaaa Genialny efekt

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Tylko... skoro chłopak aż tak ci się nie podoba to pamiętaj że nagle sie w królewicza nie zmieni (chociaż różnie bywa) a ważniejsze jest to jaki jest, mam nadzieję, ze okaże się fajny i będzie cię dobrze bawić jeżeli się zdecydujesz... i a propo tego co napisała Alex to na studniówce będziesz jego parą i całkiem prawdopodobne ze właśnie będzie tańczył tylko z tobą itp. Zdarza się i tak. I wtedy nie będzie ci wypadało mu psuć zabawy fochem w style "nie tańczę z toba - jesteś brzydki - wole twojego kolegę z ławki". (wiadomo przekoloryzowałam, ale myśle że wiesz o co mi chodziło )
Czy tylko ja jestem tutaj na tyle płytka, że mimo wszystko ten wygląd się liczy, a "to jaki jest" nie ratuje, jeśli ktoś wygląda, jakby mu walec po twarzy przejechał?
Aaaale, ja tak mogę, bo mam narzeczonego
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:35   #3921
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

My blue, ja bym ci radziła z nim iść, po pierwsze niektórzy na zdjęciach wyglądają paskudnie,a w życiu są w porządku, po drugie może się okazać że jest fajny i w ogóle nie zwrócisz uwagi na wygląd,ale tutaj musisz sama się zastanowić czy ci to przeszkadza ,czy nie. Np wyobraź sobie,że jakiś twój niezaciekawy kolega cię zaprasza,czy byś się zgodziła..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:37   #3922
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda bo się napaliłam na odżywki alverde próbowałas może? miałam poprosić chrzestna ale teraz nie pojedzie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:40   #3923
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - no nie wiem, ja nie umiem oceniać ludzi aż tak po wyglądzie. Uroda i tak przemija, pewnie, że patrzę na nią gdy wybieram życiowego partnera, bo musi być pociągający fizycznie. Ale jeśli chodzi o przyjaciół, znajomych - mogą wyglądać nawet jakby po nich pięć walców przejechało, tylko żeby byli kochani (i są).

Dzisiaj ostatni napad na inglota w tym roku akademickim :P Założyłam sobie szlaban. Kolejny cień mogę kupić dopiero jak jakiś zużyję.

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-01-07 o 21:55
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:45   #3924
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Loli mam podobnie. facet musi mi się choć trochę podobać fizycznie,intelektualnie, nie wymagam jakiegoś modela ale coś musi w sobie mieć.
i tak chętnych nie ma
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:54   #3925
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Czy tylko ja jestem tutaj na tyle płytka, że mimo wszystko ten wygląd się liczy, a "to jaki jest" nie ratuje, jeśli ktoś wygląda, jakby mu walec po twarzy przejechał?
Aaaale, ja tak mogę, bo mam narzeczonego
heheh no a ja powiem tylko że mój narzeczony mi się za grosz nie podobał kiedy go zobaczyłam na zdjęciu. W realu tez nie. W dodatku byłam wtedy po uszy zakochana w kimś innym kto mnie wystawił (i też mi się nie podobał jak go zobaczyłam pierwszy raz). Także jestem życiowym przykładem jak "bleee nie podoba mi się" zmienia się w "w zasadzie to ma przesłodkie dołeczki w policzkach... i w ogóle go kocham".
Także mój narzeczony jest całkiem inny niż wymarzony kiedyś, ale ma cudowny charakter. A w wyglądzie znalazło sie masę rzeczy które się jednak podobają. A jak go poznałam to myślałam o nim jako o koledze więc wygląd mnie nie interesował aż tak.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - no nie wiem, ja nie umiem oceniać ludzi aż tak po wyglądzie. Uroda i tak przemija, pewnie, że patrzę na nią gdy wybieram życiowego partnera, bo musi być pociągający fizycznie. Ale jeśli chodzi o przyjaciół, znajomych - mogą wyglądać nawet jakby po nich pięć walców przejechało, byle by byli kochani (i są).

Dzisiaj ostatni napad na inglota w tym roku akademickim :P Założyłam sobie szlaban. Kolejny cień mogę kupić dopiero jak jakiś zużyję.
Lolli racja. Mój facet nie może siłą rzeczy mnie odrzucać. Gdyby mi się nie podobał wcale chyba bym z nim nie była jednak. Co nie zmiania faktu, że nie podobał mi się w zasadzie wcale kiedyś.

A co do cieni z inglota to nieźle trafiłam z prywatną wiadomościa w takim razie Ty tu na odwyk a ja z cieniami do ciebie
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 21:59   #3926
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka - nie wiem jak to zrobiłaś, że nie trafiłaś w swoich celach w ŻADEN odcień, który bym miała a mam już prawie 50
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 22:41   #3927
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Hehe nooo kusicielka ze mnie, że hej akurat jak założyłaś odwyk hehe. Ale serio wystarczy, że ty lubisz maty a ja perły i juz prawie nic nam się nie pokryje No i ja stonowaną kolekcję mam jak na razie (ale to 428 p... bajka, na prawdę)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 23:24   #3928
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ja to już sobie wyobrażam co to będzie jak zacznę się malować, tu źle pomaluję, tu kreska krzywo, a to nie paznokcie że wziu za zmywacz i korekta jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić, te zmywanie tego wszystkiego i malowanie się od a do z...
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 00:17   #3929
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Jak się zaczniesz malować to to pokochasz

---------- Dopisano o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Skorzystalam z klubu. Ale chyba niewarto zagladac
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 10:22   #3930
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Ruda bo się napaliłam na odżywki alverde próbowałas może? miałam poprosić chrzestna ale teraz nie pojedzie
Nie słyszałam o nich
Ale moja mama jak pojedzie, to prawdopodobnie wróci dopiero na Wielkanoc... Ale jakbyś chciała, to mogę zapytać, czy ma DM gdzieś niedaleko

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - no nie wiem, ja nie umiem oceniać ludzi aż tak po wyglądzie. Uroda i tak przemija, pewnie, że patrzę na nią gdy wybieram życiowego partnera, bo musi być pociągający fizycznie. Ale jeśli chodzi o przyjaciół, znajomych - mogą wyglądać nawet jakby po nich pięć walców przejechało, tylko żeby byli kochani (i są).
Ja oceniam (czy raczej oceniałam) po wyglądzie tylko potencjalnych kandydatów na drugą połówkę
Jeśli chodzi o znajomych - nie mam wymagań, co do wyglądu

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
heheh no a ja powiem tylko że mój narzeczony mi się za grosz nie podobał kiedy go zobaczyłam na zdjęciu. W realu tez nie. W dodatku byłam wtedy po uszy zakochana w kimś innym kto mnie wystawił (i też mi się nie podobał jak go zobaczyłam pierwszy raz). Także jestem życiowym przykładem jak "bleee nie podoba mi się" zmienia się w "w zasadzie to ma przesłodkie dołeczki w policzkach... i w ogóle go kocham".
Także mój narzeczony jest całkiem inny niż wymarzony kiedyś, ale ma cudowny charakter. A w wyglądzie znalazło sie masę rzeczy które się jednak podobają. A jak go poznałam to myślałam o nim jako o koledze więc wygląd mnie nie interesował aż tak.
Ha ha Mój narzeczony też nie przypomina wymarzonego przeze mnie w dzieciństwie wysokiego bruneta z wielkimi, brązowymi oczami Blondyn niebieskooki Ale jest ode mnie wyższy i ma takie cudowne loczki (oby je dzieci odziedziczyły )
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.