Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 13:36   #3181
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Właśnie szukałam swatchy z kolekcji Hey, Sailor i natknęłam się na taki o to puder... Według informacji z bloga będzie on wchodził w skład kolekcji Beth Ditto. Podoba Wam się?
okropny jak dla mnie.. i jakiś taki wcale nieMACowy
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 13:46   #3182
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
okropny jak dla mnie.. i jakiś taki wcale nieMACowy
Mi też się nie podoba
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:05   #3183
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

hmmm to ja dziwny jestem mnie sie podoba, a na przykłąd extra dimension podoba mi sie srednio
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 15:20   #3184
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z wymienionych przez Ciebie to dla mnie w grę wchodziłby tylko Pink Tea.
O tym lila też myślałam, ale mam już Sakurę, która chyba jest dość podobna, może tylko ciut ciemniejsza.
Ech, zazdroszczę Ci, że będzie mógł je sobie pomacać, zanim podejmiesz decyzję . Mnie pozostaje studiowanie zdjęć w necie. Jak na coś się zdecyduję, to pewnie dam Ci znać przed Twoim wyjazdem .
A Pink Tea to ja będe miała pod koniec przyszłego tygodnia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:34   #3185
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A Pink Tea to ja będe miała pod koniec przyszłego tygodnia
Fajnie .
Ja chciałam tym razem jakiś neutralny, ale chłodny odcień różu i po spędzeniu połowy dnia na oglądaniu fotek w necie w końcu wydumałam, że chyba wezmę Pink Cult, a że on ma być w Reel Sexy, to i będzie okazja potestować go na żywo .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 18:40   #3186
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajnie .
Ja chciałam tym razem jakiś neutralny, ale chłodny odcień różu i po spędzeniu połowy dnia na oglądaniu fotek w necie w końcu wydumałam, że chyba wezmę Pink Cult, a że on ma być w Reel Sexy, to i będzie okazja potestować go na żywo .
Pink Cult ze swatchy tez mi się podoba pewno gdybym nie nabyla Pink Tea, to skusilabym sie na Cult

Ja się boję jakoś takich jaskrawych rozych i wolę stonowane a najchętniej bezowe lub brazowawe typu Blunt, Taupe etc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 20:12   #3187
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ktoś napisał, że pędzla 239 nie ma w całej Europie... Normalnie jest dostępny, w Złotych Tarasach, Arkadii i Galerii Mokotów, wszędzie jest. We wszystkich MACach dostałam potwierdzenie, że nie będzie u nas ani Tres Cheek ani Extra Dimension, bo w Polsce jest za mały popyt na MACa. Hey Sailor i Reel Sexy będą w maju.
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 20:22   #3188
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Ktoś napisał, że pędzla 239 nie ma w całej Europie... Normalnie jest dostępny, w Złotych Tarasach, Arkadii i Galerii Mokotów, wszędzie jest. We wszystkich MACach dostałam potwierdzenie, że nie będzie u nas ani Tres Cheek ani Extra Dimension, bo w Polsce jest za mały popyt na MACa. Hey Sailor i Reel Sexy będą w maju.
Ja napisałam , bo w czwartek 12.04 tak mi powiedziano ZT
Fajna info jest w salonach prawda...
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 20:29   #3189
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Ktoś napisał, że pędzla 239 nie ma w całej Europie... Normalnie jest dostępny, w Złotych Tarasach, Arkadii i Galerii Mokotów, wszędzie jest. We wszystkich MACach dostałam potwierdzenie, że nie będzie u nas ani Tres Cheek ani Extra Dimension, bo w Polsce jest za mały popyt na MACa. Hey Sailor i Reel Sexy będą w maju.
Popyt duży ino podaż mała. Kilka sklepów, a pół polski się ślini do ich produktów.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 22:08   #3190
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Polka dot to po angielsku zwór w groszki

niebieski usuwa pomaranczowe tony z twarzy, jak nie bedzie za mocny moze być ok, choc na zdjęciu wyglada dość ostro
O... dobrze wiedziec z tym niebieskim. W sumie to chyba ostatnio jakis trend bo nawet Guerlain w letnie kulki bodajze niebieski wrzucilo.

A kolekcja z Beth podoba mi sie z samego faktu obecnosci Beth

A tak juz na marginesie i nieMACowo ale nareszcie zdobylam Mary-Lou Manizer the Balm
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 08:09   #3191
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Też mam Mary Lou, ale jakoś mi nie podpasował. Użyłam zaledwie kilka razy... może ktoś się chcę na coś wymienić? A z tym info w salonach to fakt... chłopak w Złotych Trasach nawet nie wiedział co to za kolekcje Tres Cheek i Extra Dimension... powiedzial, że on tylko wie o tym, że będą Reel Sexy i Hey, Sailor! Ale.. dobre i to! Aczkolwiek naprawdę nie rozumiem ich polityki. To prawda, że kilka salonów tylko jest (czy są gdzięs oprócz Wawy?), a wiele dziewczyn chcę kupować. Na pewno w USA to też lepiej schodzi, no bo jednak ich ceny są niższe (w stosunku do dochodu) niż u nas, jak szminka kosztuje $14.50 to jest ze 2 godziny pracy na najniższej stawce, a u nas 80zł czyli ponad 10 godzin Kocham ten kraj.
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 11:24   #3192
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Też mam Mary Lou, ale jakoś mi nie podpasował. Użyłam zaledwie kilka razy... może ktoś się chcę na coś wymienić? A z tym info w salonach to fakt... chłopak w Złotych Trasach nawet nie wiedział co to za kolekcje Tres Cheek i Extra Dimension... powiedzial, że on tylko wie o tym, że będą Reel Sexy i Hey, Sailor! Ale.. dobre i to! Aczkolwiek naprawdę nie rozumiem ich polityki. To prawda, że kilka salonów tylko jest (czy są gdzięs oprócz Wawy?), a wiele dziewczyn chcę kupować. Na pewno w USA to też lepiej schodzi, no bo jednak ich ceny są niższe (w stosunku do dochodu) niż u nas, jak szminka kosztuje $14.50 to jest ze 2 godziny pracy na najniższej stawce, a u nas 80zł czyli ponad 10 godzin Kocham ten kraj.
MAC jest jeszcze w Krk i Wrocku. A u nas chyba właśnie głównie schodzą LE Maca więc nie wiem czemu taka polityka

Czy ktoś kojarzy taką szminkę Ruffian Red?
http://www.temptalia.com/your-guide-...cs-collections
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:36   #3193
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Na pewno w USA to też lepiej schodzi, no bo jednak ich ceny są niższe (w stosunku do dochodu) niż u nas, jak szminka kosztuje $14.50 to jest ze 2 godziny pracy na najniższej stawce, a u nas 80zł czyli ponad 10 godzin Kocham ten kraj.
rozumiem że luksusowe samochody warte powiedzny 150tyś PLN tez mają w Polsce sprzedawać za 1/3 ceny bo zarabiamy mniej

ten temat był wałkowany juz tysiąc razy - widać kompletnie nie znasz zasad jakie panują na polskim rynku - jest jedna rada przenies sie do stanów i tam kupuj Mac'a tanio

jezeli ci to pomoże jest wiele państw gdzie Mac jest droższy niż w Polsce np: Czechy, Turcja, Tajlandia, Hiszpania, nawet w Niemczech przy obecnym kursie euro większośc kosmetyków jest droższa niż w PL
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:42   #3194
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej dziewczyny !
Mam za niedługo zamiar kupić sobie pierwszego Dazzleglasa i właśnie piszę tu w tym wątku, gdzie same specjalistki Chcę jakiś delikatny odcień różu, z niezbyt dużą ilością drobinek, raczej coś delikatnego. Jaki byście mi poleciły ? Bo Lipglassy są bardzo klejące..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:44   #3195
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
O... dobrze wiedziec z tym niebieskim. W sumie to chyba ostatnio jakis trend bo nawet Guerlain w letnie kulki bodajze niebieski wrzucilo.

A kolekcja z Beth podoba mi sie z samego faktu obecnosci Beth

A tak juz na marginesie i nieMACowo ale nareszcie zdobylam Mary-Lou Manizer the Balm
Mary
ostatnio często po nią sięgam, najczęściej chyba z tych wszystkich rozświetlaczy co mam. Mam fazę na taki glow jaki ona daje. Taki in your face )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:45   #3196
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
MAC jest jeszcze w Krk i Wrocku. A u nas chyba właśnie głównie schodzą LE Maca więc nie wiem czemu taka polityka
niestety tak nie jest, czy to kolekcja czy regular sprzedaż jest dośc mizerna, kilkunastu zapaleńców w tego wątku wiosny nie czyni

z kazdej kolekcji dobrze sprzedaj sie klika kosmetyków a reszta z reguły zalega na półkach i w szufladach, najlepiej byłoby zamówić czesc kolorów z kolekcji ale tak sie da, ale wciągasz całą kolekcja albo nie masz kolekcji, np co do extra dimension wydaje mi sie ze mogli jej nie wciągnąć ze względu na wielkość cienii są wtedy droższe od tych klasycznych małych, i sprzedają się dość słabo co pokazała kolekcja peacocky i ogolnie sprzedaż cieni prolongwear
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2012-04-15 o 11:49
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:58   #3197
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
niestety tak nie jest, czy to kolekcja czy regular sprzedaż jest dośc mizerna, kilkunastu zapaleńców w tego wątku wiosny nie czyni

z kazdej kolekcji dobrze sprzedaj sie klika kosmetyków a reszta z reguły zalega na półkach i w szufladach, najlepiej byłoby zamówić czesc kolorów z kolekcji ale tak sie da, ale wciągasz całą kolekcja albo nie masz kolekcji, np co do extra dimension wydaje mi sie ze mogli jej nie wciągnąć ze względu na wielkość cienii są wtedy droższe od tych klasycznych małych, i sprzedają się dość słabo co pokazała kolekcja peacocky i ogolnie sprzedaż cieni prolongwear
możliwe, zwłaszcza że niedawno były jeszcze te metaliki kremowe, więc ogólnie trochę tego było... tak czy inaczej, szkoda...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:31   #3198
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Szkoda ze pominieto tres cheek, bo roze naprawde ladne kolorki maja
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 22:14   #3199
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
Szkoda ze pominieto tres cheek, bo roze naprawde ladne kolorki maja
Maggie, może to i lepiej, bo portfel nie zapiszczy żałośnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 23:00   #3200
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Maggie, może to i lepiej, bo portfel nie zapiszczy żałośnie
No tak, ale na ten roz to ostatnia zlotowke warto wydac. O ja niedobra! Czekamy na twoja recenzje.
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 23:04   #3201
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

byłam dziś przelotem w MACu i na szybko zmacałam ten rozświetlacz Superb z Extra Dimension i po prostu i nie mam tutaj na myśli koloru, bo co do niego nie byłam przekonana, ale samą formułę mięciutki, delikatny, aksamitny, jedwabisty! lekkie smyrnięcie paluszkiem po puderku i na łapce cudowna błystkowa poświata.. po prostu cudo! pozostałych kolorów nie zmacałam, bo na standzie nie było, gdyż byłam zaraz po otwarciu sklepu, a wtedy wiele dziewczyn się maluje / domalowywuje ciekawi mnie ten Whisper of Gilt mam nadzieję, że będą na lotnisku

a z 3 róży Tres Cheek, jakie stały na standzie, 2 były sold out
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 23:24   #3202
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
niestety tak nie jest, czy to kolekcja czy regular sprzedaż jest dośc mizerna, kilkunastu zapaleńców w tego wątku wiosny nie czyni

z kazdej kolekcji dobrze sprzedaj sie klika kosmetyków a reszta z reguły zalega na półkach i w szufladach, najlepiej byłoby zamówić czesc kolorów z kolekcji ale tak sie da, ale wciągasz całą kolekcja albo nie masz kolekcji, np co do extra dimension wydaje mi sie ze mogli jej nie wciągnąć ze względu na wielkość cienii są wtedy droższe od tych klasycznych małych, i sprzedają się dość słabo co pokazała kolekcja peacocky i ogolnie sprzedaż cieni prolongwear
Ale to chyba jednak zależy od kolekcji. Shop Cook się rozeszła u nas jak świeże bułki W sumie Chen Man i Vera też prawie w całości poszły więc chyba zapaleńców jest sporo
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 03:01   #3203
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Ale to chyba jednak zależy od kolekcji. Shop Cook się rozeszła u nas jak świeże bułki W sumie Chen Man i Vera też prawie w całości poszły więc chyba zapaleńców jest sporo
pasmal, i kusicielek duzo
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 07:32   #3204
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez themaggies Pokaż wiadomość
No tak, ale na ten roz to ostatnia zlotowke warto wydac. O ja niedobra! Czekamy na twoja recenzje.
Noo, Niedobra,, niedobra Bo i tak się przez/dzięki Tobie przecież skusiłam na jeden, w a zasadzie, to Ty mnie skusiłas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:40   #3205
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
byłam dziś przelotem w MACu i na szybko zmacałam ten rozświetlacz Superb z Extra Dimension i po prostu i nie mam tutaj na myśli koloru, bo co do niego nie byłam przekonana, ale samą formułę mięciutki, delikatny, aksamitny, jedwabisty! lekkie smyrnięcie paluszkiem po puderku i na łapce cudowna błystkowa poświata.. po prostu cudo! pozostałych kolorów nie zmacałam, bo na standzie nie było, gdyż byłam zaraz po otwarciu sklepu, a wtedy wiele dziewczyn się maluje / domalowywuje ciekawi mnie ten Whisper of Gilt mam nadzieję, że będą na lotnisku

a z 3 róży Tres Cheek, jakie stały na standzie, 2 były sold out
A które Kochana już wyprzedane ? To pozwala ocenić, co jest rarytasem i na co zwrócić uwagę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:59   #3206
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

I na amerykańskiej i na brytyjskiej stronie MAC żaden róż nie jest jeszcze sold out, z tego co widzę... Ale bądź co bądź, jestem zadowolona z cen, jakie są w Polsce. Mogłoby być gorzej. Ile razy w naszym kraju biorą coś, co za granicą jest czymś zwykłym i normalnym, np. we Francji w każdej aptece masz kremy Embryolisse, taki jeden najpopularniejszy który ma 75ml kosztuje 12 euro. A w Polsce będą go teraz wprowadzać jako "luksusowy, francuski krem" za 100zł! W ogóle to słowo, "luksusowy" jest dla mnie tragiczne! Jak ja sobie wyobrażam luksus, to mam przed oczami jakiś 5-cio piętrowy prywatny yacht, z basenami, hotelami i wszystkimi bajerami na pokładzie... Mała dygresja... chciałam powiedzieć, że ceny są OK, bo 79zł za szminkę można przeżyć, ale np. jakby kosztowały 120zł to już by było ciężej (dla mnie). I tak się cieszę, że w ogóle MAC tu jest.
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:08   #3207
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
I na amerykańskiej i na brytyjskiej stronie MAC żaden róż nie jest jeszcze sold out, z tego co widzę... Ale bądź co bądź, jestem zadowolona z cen, jakie są w Polsce. Mogłoby być gorzej. Ile razy w naszym kraju biorą coś, co za granicą jest czymś zwykłym i normalnym, np. we Francji w każdej aptece masz kremy Embryolisse, taki jeden najpopularniejszy który ma 75ml kosztuje 12 euro. A w Polsce będą go teraz wprowadzać jako "luksusowy, francuski krem" za 100zł! W ogóle to słowo, "luksusowy" jest dla mnie tragiczne! Jak ja sobie wyobrażam luksus, to mam przed oczami jakiś 5-cio piętrowy prywatny yacht, z basenami, hotelami i wszystkimi bajerami na pokładzie... Mała dygresja... chciałam powiedzieć, że ceny są OK, bo 79zł za szminkę można przeżyć, ale np. jakby kosztowały 120zł to już by było ciężej (dla mnie). I tak się cieszę, że w ogóle MAC tu jest.
No to mało widziałas Bo na amerykańskiej stronie już drugi rzut rózy mają i chyba tym razem spory, ze jeszcze wszystkie kolory sa, bowiem pierwszy, jak kolekcja weszła na rynek wysprzedano w jeden dzień i do przedwczoraj jeszcze było "sold out"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 15:39   #3208
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A które Kochana już wyprzedane ? To pozwala ocenić, co jest rarytasem i na co zwrócić uwagę .
nie mam zielonego pojęcia Oluś.. zerknęłam tylko kątem oka i widziałam na 2 nalepki 'sold out'
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 17:08   #3209
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie mam zielonego pojęcia Oluś.. zerknęłam tylko kątem oka i widziałam na 2 nalepki 'sold out'
Aha . W sumie to już postanowiłam, że róże z Tres Cheek odpuszczam (mam nadzieję, że mi się nie odwidzi to postanowienie ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 21:43   #3210
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Czemu na stronie maca nie widze nigdzie Mac full coverage foundation? gdzie w takim razie moge go dostac?
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.