Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 09:40   #211
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Kayako,
Superowy blog!Coraz bardziej ten water drop mi sie podoba i ten dr jart black label Znając mnie to zamowie je na allegro jutro heh;p
I bardzo fajnym " językiem piszesz" także świetnie się go czytaDziękuje jeszcze raz
Water Drop jest żółty, sama dziś 1 raz go nałożyłam na twarz i przeżycie dosyć ciekawe. Nie kryje/słabo kryje. Ale fajny jest.

Dr. Jart - akurat miałam silver'a, nie black label, ale one z pewnością żółte nie są ani beżowe. Chyba, że coś mi się stasowało w głowie, bo używałam z miesiąc temu.

Kayako - "o siema" i tutaj (stała czytelniczka)
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 11:30   #212
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziś uzyłam Skin79 Snail Nutrition - chyba najlepszy z tych wszystkich, które do tej pory testowałam. Nie daje aż takiego efektu maski, choć trochę tak. Zobaczę jak będzie się sprawował ciągu dnia Może faktycznie to kwestia koloru, bo ten z nich wszystkich jest najciemniejszy.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:28   #213
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ale ze mnie ciapurajda... umieściłam zapytanko do was kochane dziewczynki w poprzedniej części i dopiero teraz zauważyłam że tamten wątek się skończył. Więc skopiuje moje pytanie z tamtego postu, bardzo proszę o wyrozumiałość i o pomoc

"Cześć dziewczyny mam do was wielkie pytanie, bo ja jestem kompletnie zielona w temacie BB cream (mimo iż intensywnie czytam wasz wątek). Niestety mieszkam w mieścinie w której jak wchodzę do drogerii to Panie otwierają oczy jak się pytam o BB, bo nie wiedzą za bardzo o co chodzi. Więc nie mam nawet jak spróbować jakiegoś BB cremu.
Mam cerę bardzo wrażliwą, zaczerwienioną, z bliznami potrądzikowymi, z trądzikiem, bardzo przetłuszczającą się, w odcieniu oliwkowym bardzo delikatnie opalonym.
Błagam was doradzcie który mnie nie zapcha, nie spowoduje wysypu większego niż mam i który zakryje mi niedoskonałości."
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:02   #214
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Czy któraś z was mogłaby się wypowiedzieć na temat kremu Mizon s-Venom? estelle go rozbierała a ja zamówiłam go chwilę wcześniej u Zygmusia (chyba nie muszę mówić ze kremu nie dostałam). W każdym razie krem nadal kusi
Stosuję od miesiąca i jestem zachwycona. Mimiczne zmarszczki na czole wygładziły się, skóra jest odprężona, rozjaśniona. Krem nie uczulił, nie pozapychał- ma tylko jeden feler. Piecze i efekt ten utrzymuje się jeszcze kilka minut po aplikacji.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:11   #215
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Stosuję od miesiąca i jestem zachwycona. Mimiczne zmarszczki na czole wygładziły się, skóra jest odprężona, rozjaśniona. Krem nie uczulił, nie pozapychał- ma tylko jeden feler. Piecze i efekt ten utrzymuje się jeszcze kilka minut po aplikacji.
ten?
http://www.ebay.pl/itm/MIZON-S-VENOM...item2c6663be15
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:12   #216
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Tak, ten właśnie.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:24   #217
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Ale ze mnie ciapurajda... umieściłam zapytanko do was kochane dziewczynki w poprzedniej części i dopiero teraz zauważyłam że tamten wątek się skończył. Więc skopiuje moje pytanie z tamtego postu, bardzo proszę o wyrozumiałość i o pomoc

"Cześć dziewczyny mam do was wielkie pytanie, bo ja jestem kompletnie zielona w temacie BB cream (mimo iż intensywnie czytam wasz wątek). Niestety mieszkam w mieścinie w której jak wchodzę do drogerii to Panie otwierają oczy jak się pytam o BB, bo nie wiedzą za bardzo o co chodzi. Więc nie mam nawet jak spróbować jakiegoś BB cremu.
Mam cerę bardzo wrażliwą, zaczerwienioną, z bliznami potrądzikowymi, z trądzikiem, bardzo przetłuszczającą się, w odcieniu oliwkowym bardzo delikatnie opalonym.
Błagam was doradzcie który mnie nie zapcha, nie spowoduje wysypu większego niż mam i który zakryje mi niedoskonałości."
Tych kremów nie kupisz w drogerii. Allegro, ebay, GMarket

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Dziś uzyłam Skin79 Snail Nutrition - chyba najlepszy z tych wszystkich, które do tej pory testowałam. Nie daje aż takiego efektu maski, choć trochę tak. Zobaczę jak będzie się sprawował ciągu dnia Może faktycznie to kwestia koloru, bo ten z nich wszystkich jest najciemniejszy.
Moim zdaniem wcale nie jest ciemny, w porównaniu z innymi. I jak do tej pory to jest mój #1, następnie Mizon Watermax i Elemong
Wklepuj, nie smaruj.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 17:44   #218
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Stosuję od miesiąca i jestem zachwycona. Mimiczne zmarszczki na czole wygładziły się, skóra jest odprężona, rozjaśniona. Krem nie uczulił, nie pozapychał- ma tylko jeden feler. Piecze i efekt ten utrzymuje się jeszcze kilka minut po aplikacji.
a zostawia taką silikonową powłoczkę ze jak się mocniej potrze to się wałkuje? strasznie nie lubie czegoś takiego przy kremach. Szkoda ze ten krem taki drogi ;/
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 18:06   #219
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Tych kremów nie kupisz w drogerii. Allegro, ebay, GMarket[COLOR="Silver"]
ja oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, przeglądam allegro i jest tego tyle że nie wiem od jakiego zacząć, który jest dobry, ktory dobrze kryje. Przegladam też KWC i też nie mogę się spotkać tam z opinią która choc trochę by nawiązywała do mojego problemu z cerą.

Może wy doradzicie który ewentualnie dobrze kryje i mnie nie zapcha. Macie w tym duże doświadczenie (a ja niestety zanim wydam pieniążka to zastanowię się 100razy czy faktycznie ta dana rzecz mi się przyda, bo niestety nie mam ich za dużo, nawet bym powiedziała że jest ich dość mało )
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 18:33   #220
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dziewczyny jestem oczarowana BERRISOM Perfect Cover Primer BB Cream!! Jest dla mnei cudowny!
Czy orientujecie się czy mozna go tylko nabyć na ebayu? czy może gdzie indziej też?
__________________
Życie jest ciężkie. generalnie
triolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 19:27   #221
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
ja oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, przeglądam allegro i jest tego tyle że nie wiem od jakiego zacząć, który jest dobry, ktory dobrze kryje. Przegladam też KWC i też nie mogę się spotkać tam z opinią która choc trochę by nawiązywała do mojego problemu z cerą.

Może wy doradzicie który ewentualnie dobrze kryje i mnie nie zapcha. Macie w tym duże doświadczenie (a ja niestety zanim wydam pieniążka to zastanowię się 100razy czy faktycznie ta dana rzecz mi się przyda, bo niestety nie mam ich za dużo, nawet bym powiedziała że jest ich dość mało )
No niestety, jak większość kosmetyków, jednemu przypasuje, innemu nie. Zacznij od próbek. Kup 2-3 najpopularniejsze. Przynajmniej będziesz miała punkt odniesienia. Np. taki krem jest za jasny, za różowy, zapycha. O ile ułatwi Ci to sprawę z kolorem, to jednak zapchać może każdego co innego.
Zacznij od Missha Signature Real #21 lub Perfect Cover. Zobaczysz czy Ci odpowiada, i będziesz mogła później poszukać w swatchach lepszego koloru.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 19:48   #222
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
ja oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, przeglądam allegro i jest tego tyle że nie wiem od jakiego zacząć, który jest dobry, ktory dobrze kryje. Przegladam też KWC i też nie mogę się spotkać tam z opinią która choc trochę by nawiązywała do mojego problemu z cerą.

Może wy doradzicie który ewentualnie dobrze kryje i mnie nie zapcha. Macie w tym duże doświadczenie (a ja niestety zanim wydam pieniążka to zastanowię się 100razy czy faktycznie ta dana rzecz mi się przyda, bo niestety nie mam ich za dużo, nawet bym powiedziała że jest ich dość mało )
na allegro nie radze kupować, nie dość że najprawdopodobniej dwu lub nawet trzykrotnie przepłacisz to nie wiesz u jakiego sprzadawcy na ebayu kupił wcześniej allegrowicz. O oliwkowy w kolorze bb będzie trudno. Napisz jakiego mniej więcej efektu oczekujesz-mocny mat czy glow. Dla bardzo tłustej skóry i bardzo podatnej na zapychanie do tego jeszcze na lato bb kremy nie sa najlepszym pomysłem. Jak ciemna/jasna jesteś. Jakie podkłady do tej pory używałaś?
Jesli chcesz sporego krycia, matu i masz raczej średnią cerę, nie bladą gorąco polecam Ci ten krem
http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-HOUSE-E...item3377dd6452
ale najlepiej zamawiać próbki, miniatórki
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 21:08   #223
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny macie jakichś sprawdzonych sprzedawców na ebayu czy kupujecie w ciemno? Nie mogę się doszukać u kogo kupiłam mój poprzedni BB Cream (pamiętam że wcześniej kupowałam przez linka poleconego przez jedną z wizażanek) i teraz nie wiem co robić
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 21:26   #224
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
a zostawia taką silikonową powłoczkę ze jak się mocniej potrze to się wałkuje? strasznie nie lubie czegoś takiego przy kremach. Szkoda ze ten krem taki drogi ;/
Na mojej skórze nie ale może warto wspomnieć że nakładam go oszczędnie, może po części przez to pieczenie.
Na eBay można go upolować za niewiele ponad sto złotych.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 21:47   #225
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny ponawiam pytanie, prosze napiszcie czy znacie ten BB dr brandta?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-26, 23:08   #226
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakichś sprawdzonych sprzedawców na ebayu czy kupujecie w ciemno? Nie mogę się doszukać u kogo kupiłam mój poprzedni BB Cream (pamiętam że wcześniej kupowałam przez linka poleconego przez jedną z wizażanek) i teraz nie wiem co robić
przecież wszystko jest w historii zakupów ja kupuję w ciemno, ale raczej wybieram takich którzy mają 100% no 99,9% pozytywów kupowałam też co mieli 99,3% i było ok. Ale ostatnio mi ginęły przesyłki jedna po drugiej i radzę dopłacić te 8/9zł za rejestrowaną

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam pytanie, prosze napiszcie czy znacie ten BB dr brandta?
BB maniaczki raczej kupują tylko azjatyckie. Na KWC tylko 3 opinie, 2 niezbyt entuzjastyczne

http://www.musingsofamuse.com/2012/0...-swatches.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 06:36   #227
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja kupowałam od paru sprzedawców na allegro różne azjatyckie rzeczy Polecam od siebie Harajaku i Zotgietos.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 08:23   #228
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

BB maniaczki raczej kupują tylko azjatyckie. Na KWC tylko 3 opinie, 2 niezbyt entuzjastyczne

http://www.musingsofamuse.com/2012/0...-swatches.html
Dzieki nie wiedzialam.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 09:06   #229
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

na stronie Pat&Rup pojawiay się kremy BB http://www.patandrub.pl/sklep/p-173-...---jasniejszy/
fajny bezpieczny skład ale cena powala!!! 165zł
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 10:13   #230
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na allegro nie radze kupować, nie dość że najprawdopodobniej dwu lub nawet trzykrotnie przepłacisz to nie wiesz u jakiego sprzadawcy na ebayu kupił wcześniej allegrowicz. O oliwkowy w kolorze bb będzie trudno. Napisz jakiego mniej więcej efektu oczekujesz-mocny mat czy glow. Dla bardzo tłustej skóry i bardzo podatnej na zapychanie do tego jeszcze na lato bb kremy nie sa najlepszym pomysłem. Jak ciemna/jasna jesteś. Jakie podkłady do tej pory używałaś?
Jesli chcesz sporego krycia, matu i masz raczej średnią cerę, nie bladą gorąco polecam Ci ten krem
http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-HOUSE-E...item3377dd6452
ale najlepiej zamawiać próbki, miniatórki
Teraz używam podkładu "kryjącego" z La roche posay toleriane teint w odcieniu 13 (ale miał to być kryjący podkład ale sobie nie radzi, beznadzieja kompletna).
Ale wieczorem dostałam próbkę z daglasa Estee lauder BB cream i mam na pudełeczku napisane 01. Odcień jest dobry, krycie co jest bardzo dziwne dużo lepsze od Toleriane teint z La roche posay.
Także ten byłby dla mnie idealny gdyby nie fakt że mnie na niego nie stać aha i efekt matu czy glow? najlepiej gdyby był wypośrodkowany w kierunku do matu
myślałam nad missha perfect cover tylko w nie wiem w którym kolorze czy 21 czy 23? który jest bardziej zbliżony do tego z estee?
zastanawiałam się też nad Lioele Triple solution, lub Lioele Beyond the solution??

Co do tego z estee jestem bardzo zadowolona, nie wierzyłam że moja cera może tak świetnie wyglądać... jak pupcia niemowlaka.... chcę rzucić podkłady na rzecz BB cremu. I dzis jest upał niesamowity, ja malowałam się o 6 rano i do tej pory wyglądam świetnie, zero błyszczenia, zero ścierania, co byłoby nie do pomyślenia z normalnym podkładem przy mojej bardzo tłustej cery.
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:19   #231
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Z Estee nie próbowałam bb więc koloru nie porównam, ale powiem Ci że Missha i #21 i 23# idą w róż i jak ktoś ma żółtawą, beżowo oliwkową cerę to do tego mogą być za szare. Lioele na lato do cery przetłuszającej się będa zbyt ciężkie błyszczące.
Nadal polecam ten z linku z Etude House do cery tłustej. Jest naprawdę fajny ma kolor średniego beżu -dla mnie za ciemny ale ja jasna jestem
ten Precious też był fajny:
http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-HOUSE-E...item4cff4c446a

Tu masz opinie do tego EH Magic for oily skin(zgadzam się z nimi i bardzo żałuję że dla mnie zbyt ciemny)
http://www.youtube.com/watch?v=CNrIY0vSSX4
http://www.youtube.com/watch?v=WfCn_cjAHXQ
http://ichigoshortcake5.blogspot.com...-bb-cream.html

opinie o Skin79 Intense Classic sa też zachęcające, ale tego akurat nie próbowałam
http://trustmyself-make-up.blogspot....am-effect.html
http://ewalucja.blogspot.com/2012/05...ssic-balm.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 18:45   #232
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Kayako a który jest ciemniejszy Water drop lioele czy dr jart black? Dzisiaj któryś zamówie<jupi>
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 18:58   #233
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Wg mnie Lioele.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 13:37   #234
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
przecież wszystko jest w historii zakupów ja kupuję w ciemno, ale raczej wybieram takich którzy mają 100% no 99,9% pozytywów kupowałam też co mieli 99,3% i było ok. Ale ostatnio mi ginęły przesyłki jedna po drugiej i radzę dopłacić te 8/9zł za rejestrowaną
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja kupowałam od paru sprzedawców na allegro różne azjatyckie rzeczy Polecam od siebie Harajaku i Zotgietos.
Właśnie sprawdzałam w historii zakupów i mi to gdzieś zniknęło dlatego tak się zdziwiłam, nie wiem jak to możliwe

Dzięki dziewczyny
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 14:00   #235
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

a co masz w historii zakupów? bo ja wszystkie kupione przedmioty z nickiem sprzedawcy pod spodem. Tak samo w opiniach tych które dostałam jak i wystawiłam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 09:09   #236
Venus_
Przyczajenie
 
Avatar Venus_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny, a co powiecie o: LIERAC HYDRA CHRONO TEINTE KREM KOLORYZUJĄCY???
__________________

Venus_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:51   #237
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

widziałam w aptece wczoraj krem BB z La Roche Posay. Widział też ktoś? Może testował czy ma cokolwiek wspólnego z prawdziwymi BB?
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:25   #238
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
widziałam w aptece wczoraj krem BB z La Roche Posay. Widział też ktoś? Może testował czy ma cokolwiek wspólnego z prawdziwymi BB?
Pewnie jakiś krem tonujący przechrzcili i wrzucili do nowego opakowania
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 18:34   #239
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Pewnie jakiś krem tonujący przechrzcili i wrzucili do nowego opakowania
heh pewnie tak chociaż patrząc na półkę byłam szalenie ciekawa jak wyglądałby na łapce, ale brak czasu nie pozwolił na dłuższe posiedzenie w aptece
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 12:23   #240
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

hejka,
Własnie wypróbowałam lioele water drop i albo to ja jestem jakaś dziwna,albo nie wiem..Chyba nie znajdę swojego bb kremu
Zaczęłam od kapki na rękę i jak zwykle jeszcze za jasny i u mnie wchodzi w lekkie różowe tonyPodobny kolorem do Baviphat magic girl..jedynie to,że nie jaśnieje i nie świecę się po nim jak piggy orazo,że nie podkreśla suchych skórek a mam suchą cerę jest wielkim jego plusem..

na 2 i 3 zdjęciu po lewej jest water drop a po prawej baviphat..na żywo mocniej widać jasniejszy kolor,zdjęcia niestety robione komórka.

a tak się napaliłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1194.jpg (102,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1191.jpg (65,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1190.jpg (70,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1195.jpg (73,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1196.jpg (82,5 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez lolitka888
Czas edycji: 2012-07-31 o 12:38
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.