Kupujemy BB Creamy cz. V - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 18:48   #901
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozmawialam dzisiaj z pania na poczcie i wyjasnila mi o co chodzi z tymi poleconymi. Mianowicie po 1. stycznia poeconym mozna przesylac wylacznie korespondencje. W razie gdy zaginie przesylka, a w srodku byly jakies towary, to nie wyplaca odszkodowania.

W zwiazku z tym proponuje zeby wysylac e-przesylka. Poleconym tylko na wlasne ryzyko
Nie chcę namieszać, ale czy jesteś pewna, że w takiej sytuacji nie wystarczy reklamacja z powodu niedostarczenia przesyłki i czy nie przysługuje odszkodowanie w wysokości 20- czy 30-krotności opłaty, jaką wniosłaś, bez dyskutowania o zawartości? Przecież nie zgłaszasz wartości poleconego a pracownicy nie mają prawa do kontrolowania przesyłki (patrz: Ustawa prawo pocztowe).
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:31   #902
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Evek, kliknęłam przelew za ślimaczka. I przy okazji kaskę na e-przesyłkę
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:56   #903
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Kurcze, nic nie wiedzialam, mam nadzieję, że mój polceony dojdzie (wysłałaś go dziś, prawda?).

Swoją drogą - jak już zgubią tą przesyłkę, to jak sprawdzą, co było w środku?
Tak, wyslalam dzisiaj. Nie sprawdza co bylo w srodku jak nie znajda przesylki, ale jak nie bedziesz miala prawa zazadac odszkodowania bo korespondencja przeciez nie ma wartosci. No chyba, ze tyle co koszt kartek i tuszu albo trzeba bedzie sciemnic ze recznie robione zaproszenie tam bylo od artysty plastyka, za ciezka kase

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Nie chcę namieszać, ale czy jesteś pewna, że w takiej sytuacji nie wystarczy reklamacja z powodu niedostarczenia przesyłki i czy nie przysługuje odszkodowanie w wysokości 20- czy 30-krotności opłaty, jaką wniosłaś, bez dyskutowania o zawartości? Przecież nie zgłaszasz wartości poleconego a pracownicy nie mają prawa do kontrolowania przesyłki (patrz: Ustawa prawo pocztowe).
nie wiem, bo na nowej stronie poczty nie mozna znalezc regulaminu uslug. Ale w formularzu reklamacji przesylki rejestrowanej jest okreslenie wartosci i zawartosci. Kiedys zginela mi przesylka do kami i dostalam zwrot oplaty pocztowej plus wartosc przesylki jaka okreslilam we wniosku.
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 21:51   #904
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozmawialam dzisiaj z pania na poczcie i wyjasnila mi o co chodzi z tymi poleconymi. Mianowicie po 1. stycznia poeconym mozna przesylac wylacznie korespondencje. W razie gdy zaginie przesylka, a w srodku byly jakies towary, to nie wyplaca odszkodowania.

W zwiazku z tym proponuje zeby wysylac e-przesylka. Poleconym tylko na wlasne ryzyko
w takim razie to poproszą tą e-przesyłką ,z tego, co kojarzę to potrzebujesz mój nr telefonu i kod pocztowy tak?
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 02:23   #905
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Estelle, puscisz mi paczke na juz, juz ? E-przesylka albo paczkomatem In-Post, please
Uzupełnię arkusz z tym, co mam
Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Estelle, zastanawiam się nad kupieniem całej tubki Missha Signature Real nr 13. ile by to kosztowało u tych sprzedawców od których zamawiasz?
Ok 40 zł mała i 70+ duża.
Cytat:
Napisane przez Justysiaa893 Pokaż wiadomość
Estelle, dostałaś moją wpłatę? W piątek przelałam, ale w arkuszu nie wpisane i nie wiem czy się martwić czy nie
Mam
Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
'Estelle',przelałam kaskę
Dzięki
Cytat:
Napisane przez catarsis Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie, które kieruję głównie do Estelle - czy byłaby możliwość przyłączenia się do wspólnych zakupów i zamówienia pełnowymiarowego Skin79 Snail Nutrition BB Cream (40g)? Jaki byłby koszt zamówienia u sprzedawcy u którego zamawiacie?

Pozdrawiam
Ślimak to koszt ok 55-60zł, w zależności od sprzedawcy.
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakis azjatycki krem przeciwsłoneczny do twarzy ?
Innisfree No Sebum Sunblock SPF35 i Missha All Around Sun Milk, FaceShop SPF45 with Acaiberry. przetestowane, przyjemne, nietłuste, a nawet matujące Trochę bielą z uwagi na sporą domieszkę tlenków, ale i tak bardzo fajne w użyciu. Z dostępnych u nas to chyba tylko wycofana już Bioderma AKN MAT SPF40 mogłaby im dorównać, reszta odpada w przedbiegach.
Cytat:
Napisane przez Himee Pokaż wiadomość
Estelle, można jeszcze zamówić 5ml Skin79 Scandal Rose and Vanilla BB?
W tej rozbiórce już wszystko poszło. W marcu się przypomnij :
Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Estelle, proszę dopisz mi jeszcze 10 ml to skończymy opakowanie (które chętnie zabiorę, jeśli to nie problem ) i będziemy mogły płacić dalej.
Prezesowa capnęła ostatnie 10 , przynajmniej tak mam w notatkach. Tylko PW jeszcze nie puściłam, ostatnie dwa dni trochę miałam zajęte
Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Evuś, jak znajdziesz chwilę podlicz mnie proszę za wszystko w arkuszu to dopłacę ile mam dopłacić za wysyłkę i słoiczki i poproszę wysyłkę kiedy będziesz mogła

Estelle, czy dla mnie jest już wszystko (poza Apisem ) z grudnia i stycznia, czy jeszcze na coś czekamy? Jeśli jest wszystko to też bym prosiła rozliczenie i kwotę do zapłaty
Grudzień mam, za styczeń czekamy [tak jak pisałam - straszne opóźnienia z uwagi na wolne noworoczne są].

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Esti, nie denerwuj sie Nowy Rok Chinski jest rozpisany na 3 tygodnie, tydzien to absolutne minimum. Zanim sie wszyscy ogarna na nowo, wroca od rodzin itp. to troche minie. Na pocieszenie Ci powiem, ze ja tez dostalam z GM maile ze 6 produktow bedzie mialo opoznienie w dostawie m.in. wszystkie z Mizona. Pewnie ustawili jakis autoresponder
Co za masakra
A to u nas się psioczy na długie weekendy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 06:14   #906
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość


Maska rozpulchniająca Apis, 200ml
- Silence_ - 100ml
- DMAnia - 10ml

.

czy zalapie się jeszcze na 10 ml i mam pyt w jakiej cenie sa te skarpetki pilingujace?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:23   #907
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

evek, to ja poproszę jednak in postem, skoro mają być jakieś nieprzyjemności
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 10:04   #908
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
w takim razie to poproszą tą e-przesyłką ,z tego, co kojarzę to potrzebujesz mój nr telefonu i kod pocztowy tak?
nr tel. i kod pocztowy i nr urzedu pocztowego na ktorym chcesz odebrac przesylke

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
evek, to ja poproszę jednak in postem, skoro mają być jakieś nieprzyjemności
poszlo wczoraj poczta. do punktu in postu mam spory kawalek a snieg zasypal
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:36   #909
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Co do bb to chyba Mizony są żółtawe, zobaczę ile mi jeszcze zostało i może coś uda się wygrzebać
Estelle, byłoby super jakbyś coś znalazła, chciałabym tylko "kapkę", żeby zobaczyć co to te bebiki i czy warto zaczynać z nimi zabawę, jak narazie to wydaje mi się, że to takie kremy tonujące a to nie bardzo mnie rajcuje

jak coś znajdziesz to dopisz do rachunku

a kiedy mogę się spodziewać zamówienia styczniowego? dasz znać jak wszystko skompletujesz?

tak sobie jeszcze pomyślałam czy ci sprzedawcy od których będziesz jeszcze kupować sprzedają też próbki? jest możliwość zamówienia próbek skin79 oriental gold (ten fioletowy)? a może go masz i chciałabyś się podzielić odrobiną?

Evek a paczka w przypadku zaginięcia podlega reklamacji? jak wysyłasz to dostajesz dowód nadania? pytam bo ja z tych niepaczkowych

Edytowane przez Sissi_W
Czas edycji: 2013-02-20 o 18:35
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:41   #910
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
Estelle, byłoby super jakbyś coś znalazła, chciałabym tylko "kapkę", żeby zobaczyć co to te bebiki i czy warto zaczynać z nimi zabawę, jak narazie to wydaje mi się, że to takie kremy tonujące a to nie bardzo mnie rajcuje
Kremy BB to NIE kremy tonujace. Oprocz krycia maja wlasciwosci typu przeciwsloneczne, przeciwstarzeniowe, nawilzajace, rozjasniajace itp oraz duzo skladnikow i ekstraktow dobroczynnych dla skory...
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:00   #911
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

chiao krem tonujący też ma właściwości pielęgnacyjne
BB mają długie składy, obok dobroczynnych składników jest też dużo substancji niefajnych
a co do filtra to z tego co czytałam to większość z was mu nie ufa i stosuje inne filtry pod bb

ale jak pisałam nie testowałam jeszcze bebików
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 11:10   #912
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estelle wpłaty robiłam na bieżąco mam nadzieję, że masz to odnotowane i arkusz czeka tylko na uzupełnienie
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 11:59   #913
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
chiao krem tonujący też ma właściwości pielęgnacyjne
BB mają długie składy, obok dobroczynnych składników jest też dużo substancji niefajnych
a co do filtra to z tego co czytałam to większość z was mu nie ufa i stosuje inne filtry pod bb

ale jak pisałam nie testowałam jeszcze bebików
bez przesady. wiele podkladow ma duzo wiecej "niefajnych" skladnikow. A w drogeryjnych podkladach na prozno szukac tylu wyciagow z roslin, owocow, sproszkowanych perel, kamieni szlachetnych itp. itd. ja nie stosuje zadnych dodatkowych filtrow pod BB, bo wiekszosc z nich bieli twarz.

Faktem jest ze z kremami BB moja twarz wyglada mlodo i swiezo. Jak patrze na moja kumpele ktora uzywa zwyklych podkladow, to jej twarz wyglada jak maska
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:11   #914
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Evek a może Ty masz jakieś niepotrzebne próbki bebików? żółte albo beżowe?

drogeryjnych podkładów nie używam już od kilku lat i nie zamierzam do nich wracać, wolę minerały, alet e niestety nie zawsze chcą mnie słuchać

Edytowane przez Sissi_W
Czas edycji: 2013-02-20 o 12:16
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:14   #915
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Dziewczyny,ktore braly udzial w rozbiorce Secret Key Toner: musialam zmienic cene za ml, bo przy ostatnim rozlewaniu okazalo sie ze SK podal na opakowaniu bledna pojemnosc albo za malo nalali. Po rozdzieleniu wszystkiego nie zostalo dla mnie prawie nic, brakuje jakies 40ml.

Te dziewczyny, do ktorych juz polecial toner i do tych co poleci, prosilabym o wyrownanie

aniasmok i enea, zmniejszylam Wam ilosci, bo dla mnie nic nie zostalo, wiec ukradlam po 5-tce z Waszych ilosci
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:24   #916
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Dziewczyny,ktore braly udzial w rozbiorce Secret Key Toner: musialam zmienic cene za ml, bo przy ostatnim rozlewaniu okazalo sie ze SK podal na opakowaniu bledna pojemnosc albo za malo nalali. Po rozdzieleniu wszystkiego nie zostalo dla mnie prawie nic, brakuje jakies 40ml.

Te dziewczyny, do ktorych juz polecial toner i do tych co poleci, prosilabym o wyrownanie

aniasmok i enea, zmniejszylam Wam ilosci, bo dla mnie nic nie zostalo, wiec ukradlam po 5-tce z Waszych ilosci
Ok
Na kiedy planujesz wycieczkę do paczkomatu?
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 12:39   #917
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
bez przesady. wiele podkladow ma duzo wiecej "niefajnych" skladnikow. A w drogeryjnych podkladach na prozno szukac tylu wyciagow z roslin, owocow, sproszkowanych perel, kamieni szlachetnych itp. itd. ja nie stosuje zadnych dodatkowych filtrow pod BB, bo wiekszosc z nich bieli twarz.

Faktem jest ze z kremami BB moja twarz wyglada mlodo i swiezo. Jak patrze na moja kumpele ktora uzywa zwyklych podkladow, to jej twarz wyglada jak maska
To prawda, kremy BB no mojej buzi wyglądają lepiej od minerałów, ja skórę ostatnio mam mocno przesuszoną, wieczorem po zmyciu kremu BB, widać że skóra jest odprężona, wyciszona, nawilżona nawet, przyjemniejsza w dotyku.

Dziewczyny mam do oddania próbki kremów BB. Chętnie przygarne jakieś w zamian.

Skin79 BB luminous pears beblesh balm- tubka 5g
Skin79 Super+ Beblesh Balm BB Whitening- tubka 5g/2 razy użyta

odlewki:

Missha, Signature
Wrinkle Filler BB Cream SPF37/PA++ ok.2ml odcien #23
Lioele, Triple Solution BB Cream SPF30 PA++ - odlewka
Mizon Hannavi BB- odlewka
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:01   #918
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
Evek a może Ty masz jakieś niepotrzebne próbki bebików? żółte albo beżowe?
mam pare zoltkow na pewno, bo na mnie zolte zle wygladaja mam napewno mizona i hadalabo i chyba skin79 pomaranczowy. Mam tez grzybkowy skinfood #2, ale on to raczej bezowo-rozowy jest. Przejrze jeszcze co tam sie zolci

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
Ok
Na kiedy planujesz wycieczkę do paczkomatu?
moze jutro mi sie uda tam dotrzec
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 14:22   #919
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
mam pare zoltkow na pewno, bo na mnie zolte zle wygladaja mam napewno mizona i hadalabo i chyba skin79 pomaranczowy. Mam tez grzybkowy skinfood #2, ale on to raczej bezowo-rozowy jest. Przejrze jeszcze co tam sie zolci
ten mizon to ślimakowy? dorzuć mi jeszcze próbki tych trzech żółtków do mojego zamówienia, i jak coś tam jeszcze znajdziesz
może też być beżowo oliwkowe tylko bez różu, no i takie w miarę kryjące
zupełnie się w tym nie orientuję więc zdaję się na Ciebie
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 14:32   #920
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
moze jutro mi sie uda tam dotrzec
Dzięki za info
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:04   #921
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
ten mizon to ślimakowy? dorzuć mi jeszcze próbki tych trzech żółtków do mojego zamówienia, i jak coś tam jeszcze znajdziesz
może też być beżowo oliwkowe tylko bez różu, no i takie w miarę kryjące
zupełnie się w tym nie orientuję więc zdaję się na Ciebie
nie. mizon to hannavi. slimakowy podobno jest bardzo jasny. mam tez mizon watermax. BB jakies super kryjace nie sa. Bo chodzi o to zeby wydobyc blask skory, a nie ja zaszpachlowac Roznia sie oczywiscie stopniem krycia, jedne sa lekkie jak mgielka, drugie bardziej tresciwe
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 15:26   #922
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

to ja bym prosiła te bardziej treściwe

tego mizona hannavi i skin79 wezmę na pewno, nie wiem jak jest z kryciem u hadalabo, jak w miarę to też może być
może jeszcze coś znajdziesz

a może masz na zbyciu próbkę skin79 oriental gold? wiem, że on nie bardzo żółty ale mnie kusi

Edytowane przez Sissi_W
Czas edycji: 2013-02-20 o 15:36
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 17:38   #923
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Innisfree No Sebum Sunblock SPF35 i Missha All Around Sun Milk, FaceShop SPF45 with Acaiberry. przetestowane, przyjemne, nietłuste, a nawet matujące Trochę bielą z uwagi na sporą domieszkę tlenków, ale i tak bardzo fajne w użyciu. Z dostępnych u nas to chyba tylko wycofana już Bioderma AKN MAT SPF40 mogłaby im dorównać, reszta odpada w przedbiegach.
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi

Estelle ile by kosztowało to mleczko Missha?
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 17:47   #924
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
chiao krem tonujący też ma właściwości pielęgnacyjne
BB mają długie składy, obok dobroczynnych składników jest też dużo substancji niefajnych
a co do filtra to z tego co czytałam to większość z was mu nie ufa i stosuje inne filtry pod bb

ale jak pisałam nie testowałam jeszcze bebików
Jak dla mnie krem tonujący, a krem BB azjatycki to kompletnie dwie różne rzeczy. Większość kremów tonujących, które stosowałam nic z moją cerą nie robiła (kosmetycznie) - nie wyrównywała kolorytu, nie ukrywała niedoskonałosci, właziła w pory i byla nietrwała. O tym, że za były za ciemne to już nawet nie wspominam. Za to wszystkie podkłady drogeryjne miały kompletnie nietrafiony odcień (rzadziej) albo były po prostu za ciemne (częściej). Jeżeli chodzi o skład to się nie wypowiem, bo ja kremy BB traktuję wylącznie w kategorii makijażowej - tak długo, jak mi nie szkodzą jest dobrze.

I strasznie mi się podoba to, że mogę przebierać i przebierać w różnych produktach i nie ogranicza mnie kolor - wszystkie dotychczasowe kremy BB (a było ich trochę) dopsowywały się do mojej cery.

I przy okazji - dziękuję z podanie namiarów sprzedawców z ebay'a (ponizej załączam łupy). Miałam kupić tylko Hot Pink ale nie wyszło. Muszę przyznać, że za każdym razem, jak zamawiam coś z Korei to się czuję naprawdę dopieszczona jako klient - z próbek zamówiłam tylko pomarańczowy Skin79 - reszta to gratisy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC15575.jpg (99,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC15577.jpg (66,6 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez linka_12
Czas edycji: 2013-02-20 o 17:49
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 18:12   #925
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 200
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Ślimak to koszt ok 55-60zł, w zależności od sprzedawcy.
Dziękuję bardzo za odpowiedź, jednak już zamówiłam, więc nie zawracam głowy. Pozdrawiam
__________________
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:46   #926
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
to ja bym prosiła te bardziej treściwe

tego mizona hannavi i skin79 wezmę na pewno, nie wiem jak jest z kryciem u hadalabo, jak w miarę to też może być
może jeszcze coś znajdziesz

a może masz na zbyciu próbkę skin79 oriental gold? wiem, że on nie bardzo żółty ale mnie kusi
przejrze co mam orientala mialam gdzies odlewke, ale tej fioletowej wersji
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 21:12   #927
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

chodzi mi właśnie o tą fioletową
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 21:47   #928
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Dziewczynki, domowilam hialurony pokazaly sie znowu u Mizona, a ze jeszcze zamowienie poprzednie nie skompletowane, to dalam opcje polaczenia tych dwoch.
evek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 21:52   #929
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

super
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 02:53   #930
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
czy zalapie się jeszcze na 10 ml i mam pyt w jakiej cenie sa te skarpetki pilingujace?
Załapiesz.
Skarpetki ok 28-30 zł [8,20$ plus tracking], czasem taniej, jak trafi się promocja.
Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
Estelle, byłoby super jakbyś coś znalazła, chciałabym tylko "kapkę", żeby zobaczyć co to te bebiki i czy warto zaczynać z nimi zabawę, jak narazie to wydaje mi się, że to takie kremy tonujące a to nie bardzo mnie rajcuje

tak sobie jeszcze pomyślałam czy ci sprzedawcy od których będziesz jeszcze kupować sprzedają też próbki? jest możliwość zamówienia próbek skin79 oriental gold (ten fioletowy)? a może go masz i chciałabyś się podzielić odrobiną?
Mam te same Mizony i Orientala, co Evek - daj znać, od kogo będziesz brała
Styczniowe zamówienie ciągle w drodze, chociaż część paczek już przyszła. U Ciebie jest jeszcze ten problem, że masz opakowania i najpierw muszę powysyłać reszcie udziałowców z niego, a to trzeba zgrać w czasie.
Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
Estelle wpłaty robiłam na bieżąco mam nadzieję, że masz to odnotowane i arkusz czeka tylko na uzupełnienie
Wpłaty są, tylko czasu brak
Mam straszne tyły w uzupełnianiu arkusza
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi

Estelle ile by kosztowało to mleczko Missha?
14-15$ czyli poniżej 50 zł.

---------- Dopisano o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 02:24 ----------

Zapomniałam - przyszły filtry Innisfree, Lioele Dollish Green i wszystkie Yedamy, co mnie zaszokowało, bo były zamawiane z tygodniowym odstępem

Postaram się w najbliższym czasie ogarnąć arkusz i podać Wam uśrednione ceny.

Kliknęłam ostatnie przedmioty ze styczniowej rozbiórki, poprzeliczam jeszcze tracking i podam już ostateczny cennik.

No i czekam jeszcze na rozstrzygnięcie sprawy kodżaków.

Rozbierajcie Apisa
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 18:43:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.