Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-23, 18:48   #1411
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
Ja ten olejek kocham po prostu. Jeszcze nigdy mycie twarzy dls mbie byli tak przyjemne i chyba przy nim pozostane bo do tego ma fajny sklad i jest wydajny. No chyba, ze mi sie znudzi...
Maseczke sum37 bombelkowa tez mam i tez lubie, nie zapycha, delikatnie oczyszcza, jesli nie nakladam po niej lekow dzialajacych zlusxzajaco to rano buzia jest pozbawiona wszelkich skorek. Jak dla mnie bomba
Olejek jest mega wydajny i super zmywa, potwierdzam na pewno po mojej miniaturce kupię duzy i pomyslec, ze kiedys tarlam buzie wacikami

Ja już nie moge sie doczekac paczuszek, szczegolnie, ze mam co leczyc na dole policzka pozostalosci po "niespodziankach"- czerwone kropki
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 19:03   #1412
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
dzięki chiaoskoro ten kolagenowy ma alkohol, to rzeczywiście odpada, bo zapomniałam napisać, że moja skóra oprócz tego wszystkiego co wyżej, to jeszcze jest okropnie wrażliwa na szczęście nie alergiczna, bo to już by chyba było za dużo jak na jednego ludzia zastanowię się jeszcze nad kolagenami...
a mizon wrinkle już zamówiony w rozbiórce póki co zachwycam się mizonem slimaczym w żelu, tylko oczywiście muszę na niego nakłaść grubą warstwę kremu zawsze, bo to jednak tylko żel, ale pięknie wygładza skórę i jakoś tak mniej niespodzianek dzięki niemu. właśnie dlatego postanowiłam popróbować innych azjatyckich cudów no i na starfisha mam ochotę (już leży w koszyku) ale skoro mówicie, że niekoniecznie, to już sama nie wiem...
Sheepka była zachwycona starfishem, mówiła, ze nawilża jak żaden inny krem i ze daje efekt wilgotnej skóry, więc można stosować kremy bb bez obaw o suche skórki. Ja liczę na to bo moja skóra teraz niestety nie jest bardzo nawilżona ><

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 19:07   #1413
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Olejek jest mega wydajny i super zmywa, potwierdzam na pewno po mojej miniaturce kupię duzy i pomyslec, ze kiedys tarlam buzie wacikami
no nie? ^^ dla mnie zmywanie bb czy po prostu wieczorny rytuał to sama przyjemność na pewno takie podeście jest też z korzyścią dla naszej skóry


Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 19:35   #1414
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
no nie? ^^ dla mnie zmywanie bb czy po prostu wieczorny rytuał to sama przyjemność na pewno takie podeście jest też z korzyścią dla naszej skóry


Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Ach masakra a kiedyś tarlam i tarlam roznymi specyfikami dopoki wacik nie byl czysty okropnosc
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 20:26   #1415
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Sheepka była zachwycona starfishem, mówiła, ze nawilża jak żaden inny krem i ze daje efekt wilgotnej skóry, więc można stosować kremy bb bez obaw o suche skórki. Ja liczę na to bo moja skóra teraz niestety nie jest bardzo nawilżona
ano niestety, też mam ten problem, zimą moja skóra jest sucha jak wiór a sheepki opinia mnie właśnie zachęciła do starfisha i chyba go kupię, najwyżej zużyję na odnóża, jak setki innych smarowideł, które nie chciały współpracować z twarzą
asmeno, a co za cudowne oleum tak zachwalacie? ja myję twarz alepem i sama nie wiem, czy on dobrze zmywa bebiszony, choć z minerałami daje radę
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 20:40   #1416
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
ano niestety, też mam ten problem, zimą moja skóra jest sucha jak wiór a sheepki opinia mnie właśnie zachęciła do starfisha i chyba go kupię, najwyżej zużyję na odnóża, jak setki innych smarowideł, które nie chciały współpracować z twarzą
asmeno, a co za cudowne oleum tak zachwalacie? ja myję twarz alepem i sama nie wiem, czy on dobrze zmywa bebiszony, choć z minerałami daje radę
Wedlug mnie on wspolpracuje z twarza ale o wiele bardziej spisuje się ślimak
olejek myjacy dhc
ja tez przed nim zmywalam mydlem i teraz wciaz to robię, po demakijazu olejkiem
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 05:04   #1417
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy, to ostatnio odkryłam tę szczoteczkę Shiseido i chyba się już z nią nie rozstanę nigdy (nie tylko przez solidne jej wykonanie - jest po prostu rewelacyjna!):
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...age-brush.html
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 08:33   #1418
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy, to ostatnio odkryłam tę szczoteczkę Shiseido i chyba się już z nią nie rozstanę nigdy (nie tylko przez solidne jej wykonanie - jest po prostu rewelacyjna!):
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...age-brush.html
A nie myślałaś o elektrycznej? Czytałam bardzo dobre opinie o tej shiseido ale jak na szczoteczkę manualną to cena wydaje mi się przesadzona
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 08:55   #1419
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dla mnie pielegnacja, demakijaz itd staly sie przyjemnoscia dopiero przy tych azjatyckich cudach, niekoniecznie tych sprowadzanych. Wczesniej stosowalam pielegnacje 100% naturalna i tez byla przyjemna ale nie az tak...
Ja mam szczoteczke elektryczna i sama nie wiem co o niej sadzic. Ciezko jest ja zdezynfekowac. Kiedys wlozylam sama koncowke szczoteczki do mikrofali ( sa wymienialne te koncowki) i sie stopila hehe. Chyba potrzebuje jakiegos plynu do dezyfekcji.
Co do samego dzialanie, to jest zauwazalna roznica w czystosci ale po kilku dniach z rzedu mnie po niej wysypuje, wiec na co dzien sie nie nadaje wg mnie. Mialam kideys szczoteczke zbody shopu i bylsm zadowolona( wg recenzji na kwc- bo sxczerze mowiac nie pamietam wrazen) z czyszczenia ale nie byla dobrej jakosci. Szybko sie rozleciala.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 11:19   #1420
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dla mnie szczoteczka byłaby za szorstka... Dlatego mam zamiar kupić silikonowy czyścik do twarzy z Misshy albo Sasatinnie, używa się po nałożeniu pianki/żelu/kremu do mycia twarzy

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 12:48   #1421
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

chiao, a jak robisz zakupy na sasa.com to też jak próbujesz zapłacić masz wszystko po chińsku? strasznie mnie to zdeprymowało...
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 13:05   #1422
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
chiao, a jak robisz zakupy na sasa.com to też jak próbujesz zapłacić masz wszystko po chińsku? strasznie mnie to zdeprymowało...
Ha ha, jakie to słodkie Przecież po prawej stronie na górze masz wybór czterech języków, w tym angielski (Eng), wystarczy, że na to klikniesz

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:22   #1423
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ha ha, jakie to słodkie Przecież po prawej stronie na górze masz wybór czterech języków, w tym angielski (Eng), wystarczy, że na to klikniesz

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
a nie, tu to luzik, przecież po chińsku zakupów nie zrobię problem pojawia się, jak już chcę zrobić checkout, bo każą wybrać albo Alipay Express albo Secure Checkout i jak wybiorę to pierwsze, to kieruje na coś o paypalu tylko po chińsku, a jak to drugie, to wymazuje wszystkie moje dane... ech, chyba się zniechęciłam do sasy...
aha, chyba już się połapałam, chodziło o przesyłkę

Edytowane przez deluce
Czas edycji: 2013-02-24 o 13:29
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 15:26   #1424
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
a nie, tu to luzik, przecież po chińsku zakupów nie zrobię problem pojawia się, jak już chcę zrobić checkout, bo każą wybrać albo Alipay Express albo Secure Checkout i jak wybiorę to pierwsze, to kieruje na coś o paypalu tylko po chińsku, a jak to drugie, to wymazuje wszystkie moje dane... ech, chyba się zniechęciłam do sasy...
aha, chyba już się połapałam, chodziło o przesyłkę
hmmm ja juz nie pamietam, co wybieralam, tez mialam z tym problemy i w koncu nie dalam na secure checkout, tylko to drugie i tak zaplacilam
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 19:39   #1425
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o elektrycznej? Czytałam bardzo dobre opinie o tej shiseido ale jak na szczoteczkę manualną to cena wydaje mi się przesadzona
Kupiłam na promocji - 30%, dobre elektryczne sa droższe.
Nie żałuje wydanych pieniędzy - wcale a wcale.
co więcej, ona ma silikonowe wypustki - czyści baaaardzo delikatnie.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2013-02-24 o 20:29
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:20   #1426
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Chciałabym Was prosić o pomoc w doborze odcienia kremu BB

Przejrzałam wątek ze swatchami oraz kilka filmików na youtube i waham się pomiędzy dwoma kremami:

Skin79 Oriental Gold
Missha Signature 13

Zrozumiałam, że teoretycznie każdy odcień BB kremu powinien się wpasować we w miarę jasną karnację, ale jednocześnie na KWC i w komentarzach pod filmikami na youtubie wyczytałam, że Oriental Gold u niektórych pozostawia wyraźnie szare smugi zaś Missha 13 żółte plamy.
Zdaję sobie sprawę, że to mogą być wyjątkowe przypadki niedopasowania odcienia, ale zanim dokonam zakupu wolałabym poradzić się osób doświadczonych.
W związku z tym miałabym prośbę do osób które miały do czynienia z wymienionymi przeze mnie odcieniami BB o poradę który z nich ich zdaniem mógłby być dla mnie najbardziej odpowiedni.

Załączam zdjęcia fragmentów twarzy i szyi bez makijażu, w świetle dziennym (przy oknie) bez lampy błyskowej.

Jeżeli chodzi o moją cerę to jest jasna, ale jednocześnie wielokolorowa - z przebłyskami żółci (wokół ust), różu (przy nosie i u góry policzków), zieleni (gdzieniegdzie mam takie wrażenie że się pojawia), niebieskiego (delikatnie pod oczami) - dziwnie to brzmi, taki mix, ale faktycznie tak jest.


*wiem, że najprościej byłoby zamówić próbki ale nie znalazłam na allegro tych dwóch odcieni u jednego sprzedawcy a na dodatek w atrakcyjnej dla mnie cenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (113,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (131,8 KB, 25 załadowań)
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 07:19   #1427
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Kupiłam na promocji - 30%, dobre elektryczne sa droższe.
Nie żałuje wydanych pieniędzy - wcale a wcale.
co więcej, ona ma silikonowe wypustki - czyści baaaardzo delikatnie.
A gdzie to taką fajną promocję dorwałaś?
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 08:22   #1428
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Wypowiem się na temat kilku kosmetyków, których używam/używałam:

Skinfood Egg White Pore mask
Uwazam, ze jest rewelacyjna. Uwielbiam ją. Wydajna, lekka. Buzia po niej jest miła w dotyku, nie napięta ani nie przesuszona. Używam jej regularnie i na pewno kupię następne opakowanie przede wszystkim: działa! pory po niej są naprawde zwężone.

Skinfood Gold Kiwi No Sebum Sun Matte spf35
Beznadziejny. Jest tępy, źle się rozprowadza na twarzy i bieli jak cholera.

Innisfree no sebum mineral powder
Tutaj jestem pół na pół. Zawsze do matowienia używałam dry flo, potem przestala mi sluzyc... szukalam pudru, znalazlam ten, na poczatku mi sie podobal, potem nie...
Koniec końców wrocilam do dry flo a on leży w kosmetyczce. Uwazam, ze rewelacji nie ma ale matuje. Jednak dry flo niczym się nie rozni na mojej cerze w kwestii czasu/wygladu.

Mizon snail recovery gel
Właśnie kończę opakowanie.
Jestem na tak, uważam, że pomaga buzi się leczyć ale teraz kliknęłam krem a nie żel. Jakieś to mało treściwe
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 00:31   #1429
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dzięki pewnej wspaniałej osobie wkrótce w moje ręce wpadną:
Skin Food Good Afternoon - Berry Berry Tea - 2 natural beige
Skin Food Good Afternoon- rose lemon tea - 2 natural beige
Skin Food Good Afternoon - Apple Cinnamon tea - 2 natural beige
Skin Food Platinum Grape cell essential bb -kolor 2- na ten właśnie kosmetyk najbardziej się cieszę
Holika Holika RED wine sleeping mask
Skin Food Gold Caviar Samples

Już myślałam, że minęły czasy wizażowych uzależnień, a tu proszę - wystarczyło zajrzeć po długiej przerwie i znowu złapałam bakcyla


__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 10:49   #1430
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Chciałabym Was prosić o pomoc w doborze odcienia kremu BB

Przejrzałam wątek ze swatchami oraz kilka filmików na youtube i waham się pomiędzy dwoma kremami:

Skin79 Oriental Gold
Missha Signature 13

Zrozumiałam, że teoretycznie każdy odcień BB kremu powinien się wpasować we w miarę jasną karnację, ale jednocześnie na KWC i w komentarzach pod filmikami na youtubie wyczytałam, że Oriental Gold u niektórych pozostawia wyraźnie szare smugi zaś Missha 13 żółte plamy.
Zdaję sobie sprawę, że to mogą być wyjątkowe przypadki niedopasowania odcienia, ale zanim dokonam zakupu wolałabym poradzić się osób doświadczonych.
W związku z tym miałabym prośbę do osób które miały do czynienia z wymienionymi przeze mnie odcieniami BB o poradę który z nich ich zdaniem mógłby być dla mnie najbardziej odpowiedni.

Załączam zdjęcia fragmentów twarzy i szyi bez makijażu, w świetle dziennym (przy oknie) bez lampy błyskowej.

Jeżeli chodzi o moją cerę to jest jasna, ale jednocześnie wielokolorowa - z przebłyskami żółci (wokół ust), różu (przy nosie i u góry policzków), zieleni (gdzieniegdzie mam takie wrażenie że się pojawia), niebieskiego (delikatnie pod oczami) - dziwnie to brzmi, taki mix, ale faktycznie tak jest.


*wiem, że najprościej byłoby zamówić próbki ale nie znalazłam na allegro tych dwóch odcieni u jednego sprzedawcy a na dodatek w atrakcyjnej dla mnie cenie.
Hmm, ja bym Ci polecala kremy z rozowymi pod-tonami bo wyglada na to, ze masz rozowy pod-ton skory. A patrzylas za probkami na ebay.com? Tam czesto masz 3 saszetki lub mini tubke BB w cenie jednej probki kupionej od sprzedawcy w PL... i do tego przesylka za free. Przychodzi w tydzien lub 2.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:15   #1431
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Można dołączyć?
Właśnie testuję skin79 Hot Pink - i wszystko byłoby pięknie, ale robią mi się po nim grudki (wcześniej nie miałam) i podkreśla mi skórki. Jeżeli chodzi o kolor to bardzo mi podpasował, trwałość też, krycie też No ale...
Szukam teraz innego - wynalazłam Krem BB dr. G, ale dostanie go graniczy z cudem
W sumie to za dużo tych kremów BB - szukam spisuję i coraz barzdziej nie wiem który zakupić
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:58   #1432
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

a ja wam powiem, że dzisiaj wysmarowałam się Lioele zielonym, bo pomyślałam, że na moje rumiane od naczynek policzki będzie w sam raz i nie posiadam się z zachwytu pięknie wszystko przykrył, wygładził, nie zrobił maski i w porównaniu do skinów79 jest cudownie niewidzialny skin79 próbowałam pomarańczowy(bo żółtawy) i ślimakowy(bo ślimakowy) i wyglądałam tragicznie- blado, tłusto i w ogóle blee. a lioele nałożony na mizonowy żel ślimakowy i dwie warstwy kremu wygląda bosko choć minęło już 6 godz od nałożenia. i, wyznam szczerze, trochę rozczarowana jestem, że tak szybko znalazłam coś idealnego, bo jeszcze miałam ochotę sobie potestować
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 17:25   #1433
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Można dołączyć?
Właśnie testuję skin79 Hot Pink - i wszystko byłoby pięknie, ale robią mi się po nim grudki (wcześniej nie miałam) i podkreśla mi skórki. Jeżeli chodzi o kolor to bardzo mi podpasował, trwałość też, krycie też No ale...
Szukam teraz innego - wynalazłam Krem BB dr. G, ale dostanie go graniczy z cudem
W sumie to za dużo tych kremów BB - szukam spisuję i coraz barzdziej nie wiem który zakupić
Suche skórki to objaw suchej skóry, który trzeba zlikwidować zanim się nałoży bb bo każdy to podkreśla.

Cytat:
a ja wam powiem, że dzisiaj wysmarowałam się Lioele zielonym, bo pomyślałam, że na moje rumiane od naczynek policzki będzie w sam raz i nie posiadam się z zachwytu pięknie wszystko przykrył, wygładził, nie zrobił maski i w porównaniu do skinów79 jest cudownie niewidzialny skin79 próbowałam pomarańczowy(bo żółtawy) i ślimakowy(bo ślimakowy) i wyglądałam tragicznie- blado, tłusto i w ogóle blee. a lioele nałożony na mizonowy żel ślimakowy i dwie warstwy kremu wygląda bosko choć minęło już 6 godz od nałożenia. i, wyznam szczerze, trochę rozczarowana jestem, że tak szybko znalazłam coś idealnego, bo jeszcze miałam ochotę sobie potestować
Haha, serio? Ja już za pierwszym razem znalazłam super krem bb ale to nie ma znaczenia bo grzebanie w azjatach wciaga I ostatnio znalazłam jeszcze bardziej idealny.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 17:31   #1434
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
i, wyznam szczerze, trochę rozczarowana jestem, że tak szybko znalazłam coś idealnego, bo jeszcze miałam ochotę sobie potestować
Raczej sie ciesz!! ja bym chciala juz miec TEN SWOJ

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Suche skórki to objaw suchej skóry, który trzeba zlikwidować zanim się nałoży bb bo każdy to podkreśla.


Haha, serio? Ja już za pierwszym razem znalazłam super krem bb ale to nie ma znaczenia bo grzebanie w azjatach wciaga
Kurde a ja powiem szczerze, ze nawilzam buzie, peelinguje bla ba
NIGDY nie mialam problemow z sucha buzia
a po nalozeniu skin79- masakra moj nos wygladal jakby mi skora schodzila!

Jakiego uzywasz?

Ja testuje i powiem szczerze: wiekszosc z nich mi pasuje i nie wiem, ktory wybrac jako pelen wymiar tak pieknie sie dopasowuja do buzki...
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 17:37   #1435
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Suche skórki to objaw suchej skóry, który trzeba zlikwidować zanim się nałoży bb bo każdy to podkreśla.
Nakładam za każdym razem krem nawilżający
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 17:57   #1436
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Suche skórki to objaw suchej skóry, który trzeba zlikwidować zanim się nałoży bb bo każdy to podkreśla.


Haha, serio? Ja już za pierwszym razem znalazłam super krem bb ale to nie ma znaczenia bo grzebanie w azjatach wciaga I ostatnio znalazłam jeszcze bardziej idealny.
znaczy- nie tracić nadziei i szukać dalej, a nuż znajdzie się coś lepszego? ano racja tym bardziej, że jeszcze kilka innych czeka na teszczenie

asmeno, pewnie że się cieszę, bo po pierwszych kilku próbach już zdążyłam zwątpić i pokornie wróciłam do prochów, które właściwie nie wiem dlaczego chcę porzucić, bo przecież też są fajne zresztą, poczekamy zobaczymy, mam nadzieję, że lioele sprawdzi się też bardziej długofalowo, znaczy- nie zapcha...
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:03   #1437
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez deluce Pokaż wiadomość
znaczy- nie tracić nadziei i szukać dalej, a nuż znajdzie się coś lepszego? ano racja tym bardziej, że jeszcze kilka innych czeka na teszczenie

asmeno, pewnie że się cieszę, bo po pierwszych kilku próbach już zdążyłam zwątpić i pokornie wróciłam do prochów, które właściwie nie wiem dlaczego chcę porzucić, bo przecież też są fajne zresztą, poczekamy zobaczymy, mam nadzieję, że lioele sprawdzi się też bardziej długofalowo, znaczy- nie zapcha...
ja przed bb też używalam prochow i na razie jestem za azjatkami choc zobaczymy latem... bo ja jestem "ciemna"
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:38   #1438
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja swoje pierwsze bebiszony dostanę jutro. Już nie mogę się doczekać Swoją drogą, miałam próbkę podkładu z Bourjois healthy mix i tak patrząc na jego skład dochodzę do wniosku, że ma w sobie potencjał na miano kremu bb Te ekstrakty naprawdę zadziwiają mnie
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:55   #1439
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Ja swoje pierwsze bebiszony dostanę jutro. Już nie mogę się doczekać Swoją drogą, miałam próbkę podkładu z Bourjois healthy mix i tak patrząc na jego skład dochodzę do wniosku, że ma w sobie potencjał na miano kremu bb Te ekstrakty naprawdę zadziwiają mnie
a co testujesz?
(oprocz elemonga)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:55   #1440
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Ja swoje pierwsze bebiszony dostanę jutro. Już nie mogę się doczekać Swoją drogą, miałam próbkę podkładu z Bourjois healthy mix i tak patrząc na jego skład dochodzę do wniosku, że ma w sobie potencjał na miano kremu bb Te ekstrakty naprawdę zadziwiają mnie
Przecież tych ekstraktów tam jest tyle co kot napłakał - na szarym końcu składu za kompozycją zapachową. Co nie zmienia faktu, że to fajny, lekki, rozświetlający podkład w użytkowaniu podobny do kremów bb.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.