Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 07:56   #241
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny mam pytanie, a ianowicie zakupiłam lakier Color Club Ruby Slippers - jest on cały brokatowy, na początku jak go nakładam pięknie się mieni jak tafla taki nabłyszczony) a jak wyschnie to zostaje sam brokat.. chciałabym czymś go nabłyszczyć by wyglądało to tak jak na tipsach... mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi?
A jakiego top coatu używasz?
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 07:57   #242
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

cudne różyczki
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 07:59   #243
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Bry


Na wstępie: PREEEZIU
Nie dałam wczoraj rady, wyskoczył mi niespodziewany wyjazd (i pół dnia stania w korkach) i nie mogłam pomalować dla Ciebie... Dzisiaj albo jutro to nadrobię


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Preziu! Dziś wyjątkowo Cię tulilalkuję, bo to Twój dzień
Niestety, ostatni tydzień mam trochę pracowity i ani weny, ani czasu za bardzo nie miałam... Ale dla Ciebie oficjalne rozdziewiczenie na wątku dwóch nowości: zielony Essie, a na nim Chinka, która chyba Ci się podobała Wiem, że zielenie to raczej nie Twoja domena, ale taki błysk pasuje do Ciebie idealnie. Wszystkiego dobrego
Tulilalkuję?

Cudna Chinka, mega mega mega
Szkoda że nie pokazałaś Essiaka solo - chyba że przeoczyłam
A może nie przeoczyłam ale masz foty i pokażesz?
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Preziuchu!
postanowiłam zrobić dla Ciebie to, co ostatnio mi wychodzi najlepiej, czyli piórkowe mani. A mani owo doskonale do Ciebie pasuje, gdyż jest:
trochę czerwone - kobiece i seksowne,
trochę koralowe - dziewczęce i pełne wdzięku,
trochę piórkowe - lekkie jak Twój żart.

Buziam Cię mocno i przytulam, mam nadzieję, że Ci się spodobają
Są idealne
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Śnieguś, Nef, Cooone, Aliku... dziękuję Wam bardzo

Kolor oczywiście przekłamany. To GR 38, a on nie jest błękitny, to niezapominajka z kroplą fioletu W zależności od światła jest bardziej fioletowy lub niebieski. Ale na pewno nie błękitny Zaokrąglić już czy czekać, aż podrosną?
Preziu ale Ci pasuje ta ruletka Zajefajnie

A czemu chcesz zaokrąglać? Bo wiesz, co myślałam o podążaniu w stronę migdałków - bardzo bym Cię w nich widziała. Ale jeśli nie będzie migdałków to nie rusz, takie kwadraciki też są super.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Paznkcie dla Prezia będą jutro albo w czwartek Ale dzisiaj na szybko pomalowałam Essiakiem- Armed and ready. Kolor kojarzy mi się ze starą, zużytą zbroją 2 warstwy, chociaż wydaje mi się, że jedna grubsza mogłaby wystarczyć. Malowanie, jak zwykle, bajka
Jaki ten kolor... dziiiwny, niezdefiniowany rzekłabym
Ale to nie przeszkadza mu w byciu ładnym

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Amelki... kciuki Nie mogłam się powstrzymać i oberwało się maluszkowi. Biedny
Co za palce
Widzę Cię w migdałach normalnie jak nie wiem... No ale nie namawiam...
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Z nowej limitki Essence. Be flowerful
Widziałam wczoraj tą limitkę i na szczęście nic mi nie urwała... Zielony chciałam brać ale mi wyjątkowo szajmer przeszkadzał...
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wykruszył mi sie kawałek fakierka- lakieru i zrobiłam testy
Efekty niżej
Ps. Zobaczcie jak seche śgnęło 4 warstwy lakieru w 2 godziny
O jaki uroczy bałaganik z tych testów wyszedł
Mi tak ostatnio poshe pościągał, bydlak jeden. Dopóki był świeży to było w miarę. Dotarłam do połowy butli i już nie jest taki rzadki i przyjemny
Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy piasek z MS

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To ten teal?
Ładny... -.- niestety... neeeeeeeeeeeeeeef
Co? Co ja???
Jesooo już myślałam że znowu na mnie krzyczo...


Ta no właśnie w związku z powyższym chciałam zakomunikować że nie jest ze mną jeszcze tak źle. No dobra... jest źle ale nie najgorzej: miałam to to w ręku wczoraj ale stwierdziłam, że poczekam na więcej słoczy bo mi podejrzany się wydawał (coby się z nim nie robiło jak z tym granatowym od PR, co takie prześwity robił przy obłączkach i w ogóle). Teraz żałuję. W butli też mega wygląda, taki szajmerek tealowo niebiesko zielony Dziś albo jutro po niego jednak pokicam. A patrzyłam jeszcze na ten jasny zielonkawy z niebieskim shimmerem ale strasznie kiblowy kolorek (w lecie na stopy super jak dla mnie, na co dzień nie-e )
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:07   #244
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Specjalnie dla Amelki... kciuki Nie mogłam się powstrzymać i oberwało się maluszkowi. Biedny
Prezio... Ale on jest krzywy

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Jakieś nowe piaski od Essence KLIK widziałam dziś czerwony... Sama nie wiem. Chyba za duży glow.
Przyłączam sie do opinii że one są do kitu

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oni też?
chyba mam piaskowy przesyt..
Ty, no bo one nie mogą się podobać po prostu
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

jakby się nie mogli zdecydować czy to piasek czy zwykły, brokatowy lakier
O dokładnie!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
rewelacja, serio
.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A w ogóle tooo...zdaje się, że Ruda ma dzisiaj urodzinyyyy! wszystkiego naj naj naj, jeśli nas podglądasz!
Raczej nie podgląda. Nie ma neta. Tylko FB w telefonie.

EDIT: wiadomość nieakualna
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Z nowej limitki Essence. Be flowerful
Bardzo Twój i bardzo nie mój
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wykruszył mi sie kawałek fakierka- lakieru i zrobiłam testy
Efekty niżej
Ps. Zobaczcie jak seche śgnęło 4 warstwy lakieru w 2 godziny
No właśnie.... Mi też tak robi z większością..... Zaraz po zrobieniu jest ok, a na następny dzień buba. I odpada wszystko.
Stąd musze malować co 3 dni.....
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o kurczaki, boskie



Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Śnieguś żelki zarąbiste są! idealnie oddają Prezia
Dzięki Słonko

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilarku!

Dzisiaj nadrabiam mani dla Ciebie. Olśniło mnie wczoraj wieczorem, jak wspominałam nasze randki . Może nie odzwierciedla ono Twojego charakteru, ale oddaje sytuację jaką pamiętam z naszego spotkania, kiedy szłyśmy do Hebe i zobaczyłyśmy na wystawie czerwony materiał w białe grochy. Chyba mnie tak naszło, bo mam ochotę na spacer i kawę z Tobą . Dodałam do tego róże, symbol piękna i kobiecości, bo tych dwóch cech w zabójczym natężeniu nie można Ci odmówić. Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo mialam ogromne wyrzuty sumienia nie wstawiając zdobienia terminowo .



I tak pro forma:
czerwien: virtual fashion mania (z biedronki, nie ma numeru)
nude: wibo EG 396
róże malowane lakierami: silcare 68, virtual ten sam, co na reszcie, GR Paris 243 i mini virtual bez numeru w kolorze ciemnej butelkowej zieleni.
kropki - biała farba

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4297920 8]
Ta no właśnie w związku z powyższym chciałam zakomunikować że nie jest ze mną jeszcze tak źle. No dobra... jest źle ale nie najgorzej: miałam to to w ręku wczoraj ale stwierdziłam, że poczekam na więcej słoczy bo mi podejrzany się wydawał (coby się z nim nie robiło jak z tym granatowym od PR, co takie prześwity robił przy obłączkach i w ogóle). Teraz żałuję. W butli też mega wygląda, taki szajmerek tealowo niebiesko zielony Dziś albo jutro po niego jednak pokicam. A patrzyłam jeszcze na ten jasny zielonkawy z niebieskim shimmerem ale strasznie kiblowy kolorek (w lecie na stopy super jak dla mnie, na co dzień nie-e )[/QUOTE]

Kiblowy?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-09-25 o 08:18
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:09   #245
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
kolejny Lemax
Marmurki nadal mi nic nie urywają... chora jestem?
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilarku!

Dzisiaj nadrabiam mani dla Ciebie. Olśniło mnie wczoraj wieczorem, jak wspominałam nasze randki . Może nie odzwierciedla ono Twojego charakteru, ale oddaje sytuację jaką pamiętam z naszego spotkania, kiedy szłyśmy do Hebe i zobaczyłyśmy na wystawie czerwony materiał w białe grochy. Chyba mnie tak naszło, bo mam ochotę na spacer i kawę z Tobą . Dodałam do tego róże, symbol piękna i kobiecości, bo tych dwóch cech w zabójczym natężeniu nie można Ci odmówić. Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo mialam ogromne wyrzuty sumienia nie wstawiając zdobienia terminowo .
Prześliczne



Ach zapomniałabym , coś jednak wczoraj w naturze capnęłam
Petrolpolitan Catrice
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:14   #246
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Odp: Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4297920 8]

[/QUOTE]



---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Stokrotko fajny piaseczek
!
Dzięki

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pazurki ale lakier
Rozumiem
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:15   #247
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kiblowy?
Taki... żarówiasty, tandetnie plastikowy. Nie pytaj, mam czasem dziwne skojarzenia Na zdjęciach w necie o wiele delikatniej wygląda i ładniej, chyba że to w tamtej naturze takie lipne światło jest...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 08:15   #248
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Odp: Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


całkiem przyjemny ten piasek
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:20   #249
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4297935 4]Marmurki nadal mi nic nie urywają... chora jestem?

:[/QUOTE]
Tak.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4297940 8]Taki... żarówiasty, tandetnie plastikowy. Nie pytaj, mam czasem dziwne skojarzenia Na zdjęciach w necie o wiele delikatniej wygląda i ładniej, chyba że to w tamtej naturze takie lipne światło jest...[/QUOTE]

AAha. Rozumiem. Ciekawe w sumie...
Nie mam takiej Natury, w której bym mogła obejrzeć coś w naturalnym świetle.
Chyba, ze nie wiem o takiej, bo jej nie zwiedziłam.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:25   #250
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

chyba mam dużo do nadrabiania.... no nic witam się w kolejnej części i lecę nadrabiać starą
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:28   #251
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Witam Was dziewczynki. podczytuje Was dosyc czesto i regularnie. Macie piękne pazurki i inpirujecie jak zawsze. nie jestem w stanie regularnie udzielac sie ale przy waszym tempie jest to trudne. Jezeli mnie zpowrotem przyjmiecie bede szczesliwa. wrzucam wkupne pazurki zmienilam kształt jezeli bedziecie chcialy pokaze wcześniejsze malowanki i jeszcze pazurki w kwadratach.
przepraszam jedna fotka brudne skorki w najblizszy weekend darmowa wysylka na ef musze plyn do skorek zamowic bo wciąż z nimi walczę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Blue mix1.jpg (22,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blue1.jpg (23,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blue mix.jpg (26,1 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez elunia_r
Czas edycji: 2013-09-25 o 08:33
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 08:29   #252
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak.



AAha. Rozumiem. Ciekawe w sumie...
Moje panie, zrzuta na lekarza dla nef

Aczkolwiek... coraz bardziej zaczynam żałować, że jednak go nie wzięłam...

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2013-09-25 o 08:30
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:31   #253
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Grypa nakręciła mi karuzele w głowie. I dopiero po 5 gripexie poczułam się lepiej.
Uuu, niedobrze...zdrowiej

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ja bylam wczoraj w rossie, nic nie kupilam, bo nic ciekawego nie bylo
a po innych sklepach sie nie szlajam bo nie mam czasu, a chcialabym do tk maxx moze jakies color cluby by sie znalazly
W Poznaniu niestety nie ma nic nowego CC...a nie, przepraszam. Był jakiś zestaw bezimienny ale brzydki tak czy inaczej, wszystko bardzo ciemne i na jedno kopyto.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4297920 8]Co? Co ja???
Jesooo już myślałam że znowu na mnie krzyczo...

Ta no właśnie w związku z powyższym chciałam zakomunikować że nie jest ze mną jeszcze tak źle. No dobra... jest źle ale nie najgorzej: miałam to to w ręku wczoraj ale stwierdziłam, że poczekam na więcej słoczy bo mi podejrzany się wydawał (coby się z nim nie robiło jak z tym granatowym od PR, co takie prześwity robił przy obłączkach i w ogóle). Teraz żałuję. W butli też mega wygląda, taki szajmerek tealowo niebiesko zielony Dziś albo jutro po niego jednak pokicam. A patrzyłam jeszcze na ten jasny zielonkawy z niebieskim shimmerem ale strasznie kiblowy kolorek (w lecie na stopy super jak dla mnie, na co dzień nie-e )[/QUOTE]

Jest teal to jest też nef

No nie, chcę te piaski zobaczyć podejrzewam, że na samym patrzeniu się nie skończy

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przyłączam sie do opinii że one są do kitu

Ty, no bo one nie mogą się podobać po prostu
Ekhm... -.- nie pasuję tu
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:33   #254
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie mam takiej Natury, w której bym mogła obejrzeć coś w naturalnym świetle.
Chyba, ze nie wiem o takiej, bo jej nie zwiedziłam.
Ja niby mam... to znaczy mają tam okna, chociaż zastawione regałami ale nie jest najgorzej - także czasem można nawet przebłyski słońca zobaczyć. Wczoraj byłam w takiej bezokiennej...

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Jest teal to jest też nef
Dopóki nie zacznę śmierdzieć wodorostami to wszystko pod kontrolą.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:33   #255
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki. podczytuje Was dosyc czesto i regularnie. Macie piękne pazurki i inpirujecie jak zawsze. nie jestem w stanie regularnie udzielac sie ale przy waszym tempie jest to trudne. Jezeli mnie zpowrotem przyjmiecie bede szczesliwa. wrzucam wkupne pazurki zmienilam kształt jezeli bedziecie chcialy pokaze wcześniejsze malowanki i jeszcze pazurki w kwadratach.
Noo, jesteś
Zdjęcie trochę kiepskie, ale paznokcie jak zwykle piękne masz pokaż poprzednie maziaje

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4297959 5]Aczkolwiek... coraz bardziej zaczynam żałować, że jednak go nie wzięłam... [/QUOTE]

Cichooooo już!
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:36   #256
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość

W załącznikach moje aktualne. Skórek nie widzicie
a mnie ten lakier intryguje wydaje mi się że jakbym miała na paznokciach to bym się dobrze czuła, mimo że na foto nie urywa w sumie niczego

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Brak pośpiechu
hehe, oby

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Co myślicie o wstawianiu na bloga zdjęć wycofanych już lakierów?
Bo porobiłam zdjęcia GR holosiowego ale one są już chyba niedostępne?
Jakbym miała takich nie wstawiać, to bym pół lakierów musiała "odrzucić"

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42938558]
Aaaa mani i fatalne zdjęcia [/QUOTE]

oo jakie długie już idź w stronę migdałów, popieram mani extra.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Jabłuszko jest czerwone w rzeczywistości, na foto różowe wyszło oczywiście

Może... o_e_o_a_?
aaa

o kutwa, ebłam kocham Cię normalnie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:39   #257
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Wrzucam fotke w kwadratach i kilka w migdalach. Przepraszam za jakosc fotek ale wizaz robi z nich masakre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kwadraty.jpg (16,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Migdal zielony.jpg (15,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mieta1.jpg (16,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Czerncc 5.jpg (19,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bialy piach.jpg (22,9 KB, 36 załadowań)
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:52   #258
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o kutwa, ebłam kocham Cię normalnie
hihihih

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Wrzucam fotke w kwadratach i kilka w migdalach. Przepraszam za jakosc fotek ale wizaz robi z nich masakre
Kwadraty za długie były zdecydowanie dalej już miodzio! Napisz co to za kolorki
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:01   #259
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4297959 5]Moje panie, zrzuta na lekarza dla nef

Aczkolwiek... coraz bardziej zaczynam żałować, że jednak go nie wzięłam... [/QUOTE]Co się odwlecze....

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki. podczytuje Was dosyc czesto i regularnie. Macie piękne pazurki i inpirujecie jak zawsze. nie jestem w stanie regularnie udzielac sie ale przy waszym tempie jest to trudne. Jezeli mnie zpowrotem przyjmiecie bede szczesliwa. wrzucam wkupne pazurki zmienilam kształt jezeli bedziecie chcialy pokaze wcześniejsze malowanki i jeszcze pazurki w kwadratach.
przepraszam jedna fotka brudne skorki w najblizszy weekend darmowa wysylka na ef musze plyn do skorek zamowic bo wciąż z nimi walczę.
Dziwne te fotki...niebieskie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ekhm... -.- nie pasuję tu
Podobają CI się?
Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Wrzucam fotke w kwadratach i kilka w migdalach. Przepraszam za jakosc fotek ale wizaz robi z nich masakre
Kwadraty za długie Fakt.

To raczej jajeczka niż migdałki Spróbuj nieco zwęzić czubki, będzie czaaaad.
Jak zawsze zachwycam sie długością Twojej płytki
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 09:02   #260
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42945303][/QUOTE]

dużo lepiej, choć potem dopatrzyłam, że boczki za bardzo zjechane troszkę

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Moje ostatnie mani
cudne połączenie!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dodałam post, więc tradycyjnie wstawiam i tutaj
mmmm chociaż u mnie z tego co pamiętam wyglądał jaśniej ciut.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Widziałyście nowości Zoya? http://vanityrouge.com/zoya-zenith-w...otos-swatches/
Payton będzie moja
a ja obie chce
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:05   #261
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Co się odwlecze....
...to mi wykupią.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:06   #262
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Hej

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Zwykły list priorytetowy
Że eeeeee jak zwykły
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale fajny misz masz
a teraz zaległe mani dla Preziunia. Kochanie, miała być całkiem inna koncepcja, ale w przypadku przeprowadzki, wszystkie lakiery wylądowały u K. tymczasowo, więc nie mam możliwości pomalowania pazurków inaczej niż na jeden kolor który zostawiłam w domku....
na razie mani tymczasowe... kolejny Lemax
ale obiecuję, że będzie specjalnie dedykowane mani dla Ciebie.
a teraz najlepsze życzenia, mocnych i pięknych pazurków, samych cudownych perełek w kolekcji i ogromu żelek pod łapką

Smo ja coraz bardziej kocham Lemaxy więc rozumiem - Chciałam tutaj wyraźnie zaznaczyć że to wina ŚNIEGUSIA
Coś robiłaś z pazurkami??


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
witam się w nowym wątku
nie nadrobiłam starego, ani tego jak mogłyście od południa natrzaskać 8 stron (ponad 200 postów )

Aga robisz testy topów?
Można można
Gdzie tam Topy Śnieguś nam nunaoczniła Kombinowałam z połączeniami Essiaczki, SB, Lovelki itp

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Grypa nakręciła mi karuzele w głowie. I dopiero po 5 gripexie poczułam się lepiej.

agaszak Serdeczny mi urwał wszystko mów co tam na niego dałaś
Biedna Młoda już wychodzi na prostą, udzało się domowymi sposobami gawno pogonić
Na serdecznym Essiak No more film+Lovelek bling

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Nie było mnie kilka dni a tu nowy wątek Widziałam sporo pięknych pazurków Zauważyłam również epidemie Essie, ładne

U mnie paznokciowy zastój, przyrost ponadrywany przez skubanie chryzantem, na lewym kciuku aż boli Także czeka mnie długie "leczenie olejowe" Może w ciągu roku uda mi się te szkody naprawić Aktualnie machnęłam je na jeden tzw bezpieczny kolor, gdyż na gołe nie mogłam patrzeć, są brzydkie
Biedna kuruj pazurki i wracaj

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilarku!

Dzisiaj nadrabiam mani dla Ciebie. Olśniło mnie wczoraj wieczorem, jak wspominałam nasze randki . Może nie odzwierciedla ono Twojego charakteru, ale oddaje sytuację jaką pamiętam z naszego spotkania, kiedy szłyśmy do Hebe i zobaczyłyśmy na wystawie czerwony materiał w białe grochy. Chyba mnie tak naszło, bo mam ochotę na spacer i kawę z Tobą . Dodałam do tego róże, symbol piękna i kobiecości, bo tych dwóch cech w zabójczym natężeniu nie można Ci odmówić. Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo mialam ogromne wyrzuty sumienia nie wstawiając zdobienia terminowo
I tak pro forma:
czerwien: virtual fashion mania (z biedronki, nie ma numeru)
nude: wibo EG 396
róże malowane lakierami: silcare 68, virtual ten sam, co na reszcie, GR Paris 243 i mini virtual bez numeru w kolorze ciemnej butelkowej zieleni.
kropki - biała farba
Jak zwykle piękny OBS
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4297920 8]Bry

O jaki uroczy bałaganik z tych testów wyszedł
Mi tak ostatnio poshe pościągał, bydlak jeden. Dopóki był świeży to było w miarę. Dotarłam do połowy butli i już nie jest taki rzadki i przyjemny
[/QUOTE]
Ja mam Seche chyba ze 4 miesiące i się dopiero glutowaty zaczął robić Na początku tak nie ściągał , nie wiem co z nim Mam juz w koszyku ten z EF więc będzie sajonara Seche

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No właśnie.... Mi też tak robi z większością..... Zaraz po zrobieniu jest ok, a na następny dzień buba. I odpada wszystko.
Stąd musze malować co 3 dni.....
Śnieguś taki efekt po 2 godzinach był
Powiedz tylko mi (pociesz) że ten z EF tak nie robi Bo mi tylko w takim razie Sally zostanie


Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki. podczytuje Was dosyc czesto i regularnie. Macie piękne pazurki i inpirujecie jak zawsze. nie jestem w stanie regularnie udzielac sie ale przy waszym tempie jest to trudne. Jezeli mnie zpowrotem przyjmiecie bede szczesliwa. wrzucam wkupne pazurki zmienilam kształt jezeli bedziecie chcialy pokaze wcześniejsze malowanki i jeszcze pazurki w kwadratach.
przepraszam jedna fotka brudne skorki w najblizszy weekend darmowa wysylka na ef musze plyn do skorek zamowic bo wciąż z nimi walczę.
Hej

Fajny ten jaśniejszy lakier.
Boszzz kobieto jaka Ty masz płytkę
Kształt mie nie leży i to bardzo ale tu większe fachury więc Ci podpowiedzą
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:15   #263
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Z nowej limitki Essence. Be flowerful
ło matko, to ona dopiero teraz u nas będzie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Uffff nic mi nie urwało

Wykruszył mi sie kawałek fakierka- lakieru i zrobiłam testy
Efekty niżej
Ps. Zobaczcie jak seche śgnęło 4 warstwy lakieru w 2 godziny
no, mi też

ale mix przebojów
ale SV spaskudził

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy piasek z MS
MS też ma piaski (myślimy o tym samym: Miss Sporty?)? Średni jest w sumie...

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ojacieżpierdziu
zachwyca mnie cały czas to mani

oj nie, nie podobają mi się


a teraz zaległe mani dla Preziunia. Kochanie, miała być całkiem inna koncepcja, ale w przypadku przeprowadzki, wszystkie lakiery wylądowały u K. tymczasowo, więc nie mam możliwości pomalowania pazurków inaczej niż na jeden kolor który zostawiłam w domku....
na razie mani tymczasowe... kolejny Lemax
ale obiecuję, że będzie specjalnie dedykowane mani dla Ciebie.
a teraz najlepsze życzenia, mocnych i pięknych pazurków, samych cudownych perełek w kolekcji i ogromu żelek pod łapką
dzięki Smoo

mnie też się nie podobają

ale ładnie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
witam się w nowym wątku
nie nadrobiłam starego, ani tego jak mogłyście od południa natrzaskać 8 stron (ponad 200 postów )

Yen ach! mani dla Prezia obłędne
ta chineczka...


mnie się ten jasny "piasek" od essence podoba nawet
cześć
dziękuję

no ten jasny jeszcze najbardziej

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Super wyszło!!!
..
dzięki

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilarku!

Dzisiaj nadrabiam mani dla Ciebie. Olśniło mnie wczoraj wieczorem, jak wspominałam nasze randki . Może nie odzwierciedla ono Twojego charakteru, ale oddaje sytuację jaką pamiętam z naszego spotkania, kiedy szłyśmy do Hebe i zobaczyłyśmy na wystawie czerwony materiał w białe grochy. Chyba mnie tak naszło, bo mam ochotę na spacer i kawę z Tobą . Dodałam do tego róże, symbol piękna i kobiecości, bo tych dwóch cech w zabójczym natężeniu nie można Ci odmówić. Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo mialam ogromne wyrzuty sumienia nie wstawiając zdobienia terminowo .



I tak pro forma:
czerwien: virtual fashion mania (z biedronki, nie ma numeru)
nude: wibo EG 396
róże malowane lakierami: silcare 68, virtual ten sam, co na reszcie, GR Paris 243 i mini virtual bez numeru w kolorze ciemnej butelkowej zieleni.
kropki - biała farba
piękne mani, cudo

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4297920 8]Bry

Tulilalkuję?

Cudna Chinka, mega mega mega
Szkoda że nie pokazałaś Essiaka solo - chyba że przeoczyłam
A może nie przeoczyłam ale masz foty i pokażesz?
[/QUOTE]

Bry
ano, tak wyszło

jest cudna
Essiaka nie pokazywałam solo i nie mam zdjęć jeszcze Alle jest mega ciemny, piękny kolor; wkrótce ponownie nim pomaluję, to pokażę

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przyłączam sie do opinii że one są do kitu


Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki. podczytuje Was dosyc czesto i regularnie. Macie piękne pazurki i inpirujecie jak zawsze. nie jestem w stanie regularnie udzielac sie ale przy waszym tempie jest to trudne. Jezeli mnie zpowrotem przyjmiecie bede szczesliwa. wrzucam wkupne pazurki zmienilam kształt jezeli bedziecie chcialy pokaze wcześniejsze malowanki i jeszcze pazurki w kwadratach.
przepraszam jedna fotka brudne skorki w najblizszy weekend darmowa wysylka na ef musze plyn do skorek zamowic bo wciąż z nimi walczę.
hej,
to niebieskie mani mi się nie podoba.. ale możliwe, że to przez zdjęcie.
Pazurki piękne. Chyba tylko mały ciut za długi na niektórych zdjęciach.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:15   #264
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4298017 5]...to mi wykupią. [/QUOTE]
Ja miałam na myśli, to pojdziesz dziś i kupisz
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Smo ja coraz bardziej kocham Lemaxy więc rozumiem - Chciałam tutaj wyraźnie zaznaczyć że to wina ŚNIEGUSIA
Coś robiłaś z pazurkami??

(...)
Śnieguś taki efekt po 2 godzinach był
Powiedz tylko mi (pociesz) że ten z EF tak nie robi Bo mi tylko w takim razie Sally zostanie


Ja to tylko żałuję, ze tego gołębiego tam nie było.... Łyknełabym.



Nie nie robi, ale jest mniej trwały.
INM jest i trwały i nie ściąga tak. Przynajmniej u mnie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:16   #265
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Podobają CI się?
Nie nadrobiłaś
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:18   #266
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja mam Seche chyba ze 4 miesiące i się dopiero glutowaty zaczął robić Na początku tak nie ściągał , nie wiem co z nim Mam juz w koszyku ten z EF więc będzie sajonara Seche


Śnieguś taki efekt po 2 godzinach był
Powiedz tylko mi (pociesz) że ten z EF tak nie robi Bo mi tylko w takim razie Sally zostanie
ja już więcej EF nie kupię - kurczy się masakrycznie nie zniosę tego, bo psuje mi niemal każde mani. Po kąpieli potrafi się pół milimetra-milimetr skurczyć.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:19   #267
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie nadrobiłaś
Ja zawsze nadrabiam.
Czasem może nie do końca uważnie.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja już więcej EF nie kupię - kurczy się masakrycznie nie zniosę tego, bo psuje mi niemal każde mani. Po kąpieli potrafi się pół milimetra-milimetr skurczyć.
O patrz a mi wcale
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:21   #268
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4298017 5]...to mi wykupią. [/QUOTE]

no właśnie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Że eeeeee jak zwykły
Zagramaniczny zwykły

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja to tylko żałuję, ze tego gołębiego tam nie było.... Łyknełabym.
Allegro...za zawrotne 2,70
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:21   #269
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja mam Seche chyba ze 4 miesiące i się dopiero glutowaty zaczął robić Na początku tak nie ściągał , nie wiem co z nim Mam juz w koszyku ten z EF więc będzie sajonara Seche
No mi też po paru miesiącach się tak zaczęło robić
A EF jest... inny. Nie ściąga, ale no... zobaczysz jak sobie sprawisz.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Essiaka nie pokazywałam solo i nie mam zdjęć jeszcze Alle jest mega ciemny, piękny kolor; wkrótce ponownie nim pomaluję, to pokażę
Ok, to czekam
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja miałam na myśli, to pojdziesz dziś i kupisz
Aaa już tak z wampirkową limitką było. Wzięłam w rękę, odłożyłam, na następny dzień już nie było i nigdzie w L. nie było, małżon mi gdzieś w Radomiu chyba kupił No ale z piaskami nie powinno być tak tragicznie
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:22   #270
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ja dzisiaj też na czerwono
i jak zwykle ciapnięta skórka
jak wyschną to wyczyszczę
mani ładne, paznokcie chyba też, choć w tym ułożeniu dłoni trochę się różne wydają

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Piasek z My Secret dla zainteresowanych.
A ja nie widzę identyczności z PR, ten chyba ładniejszy na paznokciu.... w sumie mnie zaciekawił

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie lubię tego bardzo
ups... muszę pamiętać o tym, bo zawsze zapominam

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oto mani espeszyli for ju!
Czarne jak Twoje mniemanie o sobie i iskrzące jak diamenciki Twoich dosadnych tekstów.
Załącznik 5420523
czad

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dobra Prezio, to żart był

Oto właściwe mani dla Ciebie.
Żelka?
Załącznik 5420545
hehe genialne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.