Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-26, 19:12   #3961
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, tak chyba wolê ch³odny br±z. Ale chcia³abym ne czarno, a br±zowo, tylko nie wiem czy mi to wyjdzie na tym mojm blondzie.
Czyli nie bêdzie wi¶niowej czekoladki?
To do czego teraz bêdziesz d±¿yæ? Jaki¶ popiel, czy jeszcze co¶ innego?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-26, 19:27   #3962
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia no odrost mam miejscami swoj mysi, miejscami chwycony przez garniera ale to juz wstawialam.
Nie moglam dzis zlapac tego co mi wyszlo po dziejszym farbowaniu. Nie wiem na ile moge wierzyc probnikom z neta ale ta moja kolestonowa 7/7 wyglada calkiem ciemno jak na poziom 7. Mam tez 6/7 zeby ew tym trzasnac odrosty. A na dlugosc dac 7/7 zeby dalo tylko refleks a nie przyciemnilo. Jak myslisz?

mi sie podobaja takie jaaaasne blondy ale tez nie na kazdym. Smiac mi sie chce jak widze wypindrzone dziunie w rozowyh mini, pepkami na wierzchu i platynowym blondzie. Ale na uczelni mam sporo eleganckich dziewczyn i kobiet w platynie i bosko wygladaja. Ale tak jak pisalam sa eleganckie, spodnice, koronki, zakiety itp. Tak dostojnie wtedy ten blond wyglada
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-26, 20:41   #3963
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula, tak chyba wolê ch³odny br±z. Ale chcia³abym ne czarno, a br±zowo, tylko nie wiem czy mi to wyjdzie na tym mojm blondzie.


A co do pêcherza, to u mnie to samo. Dosz³o jakies swêdzenie i siê obawiam, ze nie tylko pêcherz mam juz za³atwiony. Tylko, ze u mnie problem, bo mam przyj¶æ w poniedzia³ek, a to ma byc mój 29 dc, wiec nie wiem czy co¶ z tego wyjdzie :/
Ja biorê furaginê i wiem jak os³abia ona tamte miejsca. Dlatego ifekcji jestem pewna na 100%
A co do w³osków to najpierw natura bo jednak rozja¶ni³o do ciep³ego. Popielate kolory maj± to do siebie, ¿e lubi± ciemno ³apaæ. Dlatego po tym jak poziom 5 z³apa³ mi praktycznie czarno upewni³am siê ¿e bêdê braæ tylko poziom 6.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A zaskoczê ciê, bo w rudym mi siê podoba³a¶, tyle, ¿e ja rudych fotek nie komentowa³am
Ale bardziej w tym, który bardziej podpada³ pod rudy br±z ni¿ rudy-rudy.
Jednak wiem, ¿e rudo¶ci i czerwienie s± bardzo wymagaj±ce, a te ekspresowe blakniêcie mo¿e cz³owieka wykoñczyæ.

No i odno¶nie platynki to ja mia³am na my¶li raczej poziom koloru nie odcieñ. Zwyczajnie nie lubiê mocno rozja¶nionych w³osów i jak dla mnie poziomy 12, 11 i 10 mog³yby nie istnieæ.

Czasem podobaj± mi siê ca³kiem bia³e w³osy - takie jakie ma teraz Jonghyun z SHINee, ale to te¿ nie na ka¿dym:

Za³±cznik 5458456 Za³±cznik 5458457 Za³±cznik 5458458

Sorki, ¿e podajê za przyk³ad faceta, ale mam ¶wira na punkcie jego g³osu (i nie tylko ), a niektóre stylizacje dla ca³ego SHINee s± genialne
Ja nie lubiê za bia³ych w³osów. A najlepiej jak ³±czy³am to z br±zem. Zawsze wali³am blond u fryzjerki i pod spodem z boku przy uszach i pod grzywk± mia³am czekoladkê. Nie wiem czemu tak ale to fajnie wygl±da³o

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia no odrost mam miejscami swoj mysi, miejscami chwycony przez garniera ale to juz wstawialam.
Nie moglam dzis zlapac tego co mi wyszlo po dziejszym farbowaniu. Nie wiem na ile moge wierzyc probnikom z neta ale ta moja kolestonowa 7/7 wyglada calkiem ciemno jak na poziom 7. Mam tez 6/7 zeby ew tym trzasnac odrosty. A na dlugosc dac 7/7 zeby dalo tylko refleks a nie przyciemnilo. Jak myslisz?

mi sie podobaja takie jaaaasne blondy ale tez nie na kazdym. Smiac mi sie chce jak widze wypindrzone dziunie w rozowyh mini, pepkami na wierzchu i platynowym blondzie. Ale na uczelni mam sporo eleganckich dziewczyn i kobiet w platynie i bosko wygladaja. Ale tak jak pisalam sa eleganckie, spodnice, koronki, zakiety itp. Tak dostojnie wtedy ten blond wyglada
Dziunie ala Playboy to nie ale naprawdê w takim blondzie mo¿na ¶wietnie wygl±daæ i nie pindrzyæ siê. Moim wzorem zawsze by³a ona Przez ni± zawsze o blondzie marzy³am.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-26 o 20:44
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-26, 20:58   #3964
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie lubiê za bia³ych w³osów. A najlepiej jak ³±czy³am to z br±zem. Zawsze wali³am blond u fryzjerki i pod spodem z boku przy uszach i pod grzywk± mia³am czekoladkê. Nie wiem czemu tak ale to fajnie wygl±da³o

Dziunie ala Playboy to nie ale naprawdê w takim blondzie mo¿na ¶wietnie wygl±daæ i nie pindrzyæ siê. Moim wzorem zawsze by³a ona Przez ni± zawsze o blondzie marzy³am.
Ja lubiê bia³e w³osy, ale np. tylko do konkretnej stylizacji. Jonghyun (sorki, muszê) wygl±da w nim super, ale ja i tak têskniê do jego ciemnych w³osków

Dwukolorowe w³osy te¿ mi siê podobaj±, ale w niezbyt ekstremalnych ró¿nicach koloru.
Ostatnio widzia³am dziewczynê z bia³aw± platyn± na czubku i czerni± gdzie¶ od wysoko¶ci k±cika oka w dó³ W³osy przet³uszczone i zebrane w kucyk (w koñcu m³oda mamusia z niej by³a, wiêc "obowi±zkowo" t³uste w³osy i dres...).

Zgadzam siê te¿, ¿e w platynie mo¿na ¶wietnie wygl±daæ, ale jak siê wie jak zbalansowaæ ten kolor ubiorem. Bo niestety wiêkszo¶æ tlenionych dziuñ to "ró¿owe ksiê¿niczki" albo gorzej
Ja osobi¶cie dawno ju¿ nie widzia³am eleganckiej "platynówki"
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-26 o 21:00
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 00:08   #3965
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mcromance no nie bêdzie wisniowej czekoladki, bo jako¶ nie umiem siê do tego koloru przyzwyczaiæ. Na dodatek on ju¿ siê wyplukuje.
Dlatego muszê wzi±æ prawdziw± farbê a nue zmywalna, bo jednak zs du¿o tej rudo¶ci mi wybija spod spodu.
Zamaluje to i bêdê mia³a spokój.
Chcia³am co¶ z 7 po przecinku, ale nie chcê ryzykowaæ rado¶ci±.
Najpierw dam naturê a za kilka dni popiel.

Goldika nie wiem jak masz to zrobiæ. Ja nigdy nie robi³am odrostow innym poziomem ni¿ d³ugo¶ci.
Nie wiem jak wielk± masz ta ró¿nicê. Ale ja robie odrosty 30 minut, a potem resztê i trzymam jeszcze 5-10 minut.
Kombinuj.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 00:39   #3966
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance no nie bêdzie wisniowej czekoladki, bo jako¶ nie umiem siê do tego koloru przyzwyczaiæ. Na dodatek on ju¿ siê wyplukuje.
Dlatego muszê wzi±æ prawdziw± farbê a nue zmywalna, bo jednak zs du¿o tej rudo¶ci mi wybija spod spodu.
Zamaluje to i bêdê mia³a spokój.
Chcia³am co¶ z 7 po przecinku, ale nie chcê ryzykowaæ rado¶ci±.
Najpierw dam naturê a za kilka dni popiel.
Szkoda, bo kolorek bardzo ³adny mia³a¶. Ale jak siê tak wymywa i nie czujesz siê w nim dobrze, to celuj w ch³odne odcienie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 09:48   #3967
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

zrobilam sobie maseczke rozjasniajaca z przepisu Idalii i.... masakra jednak miod i cytryna nie dla mnie. Mam takiego mopa na glowie. Ale jakby faktycznie cos z kolorem zrobila. Teraz to mam tecze na glowie. Przez mahoñ, zloty blond, ciemny blond, a nawet czerwone podtony.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 10:16   #3968
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
zrobilam sobie maseczke rozjasniajaca z przepisu Idalii i.... masakra jednak miod i cytryna nie dla mnie. Mam takiego mopa na glowie. Ale jakby faktycznie cos z kolorem zrobila. Teraz to mam tecze na glowie. Przez mahoñ, zloty blond, ciemny blond, a nawet czerwone podtony.
Ale wcze¶niej robi³a¶ tylko tego garniera trzy razy czy jeszcze co¶?

Ja mam po oleju lnianym plus babydream fur mama piêkne w³oski chyba jutro znowu naloze t± mieszankê.

Muszê te¿ w koñcu te tutoriale o ciêciu poogl±daæ tylko nie mogê znale¼æ chetnego który mnie obetnie
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 10:31   #3969
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ale wcze¶niej robi³a¶ tylko tego garniera trzy razy czy jeszcze co¶?

Ja mam po oleju lnianym plus babydream fur mama piêkne w³oski chyba jutro znowu naloze t± mieszankê.

Muszê te¿ w koñcu te tutoriale o ciêciu poogl±daæ tylko nie mogê znale¼æ chetnego który mnie obetnie
tylko albo az tego garniera 3razy

teraz odczekam kilka dni i poloze koleston i dalej nie pojasniam bo wlosy wiecej nie zniosa wydaje mi sie:no:
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 11:23   #3970
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 35 290
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

dziewczyny ¿yjê ¿yjê!
nie mam czasu dzi¶ wieczorem umyjê glowe i wstawiê zdjecia z rozpuszczonymi w³osami na razie dysponujê takim w ¶wietle dziennym- okolo 12 w poludnie na dworze.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wl.jpg (8,2 KB, 23 za³adowañ)
__________________
¦nij, piesku ¶nij…
w snach jest zawsze piêknie
Ciep³y dom, miejsca do¶æ
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkaæ siê
potarmosiæ uszy
lub razem na spacer znowu gdzie¶ wyruszyæ
Lecz dzi¶ sobie ¶nij



Ma³ymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 11:59   #3971
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cze¶æ dziewczyny. Mam kilka pytañ, bo jak dot±d moje przygody z farbownaiem nie koñczy³y siê najszczê¶lwiej.
Póki farbowa³am szamponem z matrixa, by³o super. Kolor jak naturalny, w³osy niezniszczone. Ale oczywi¶cie naczyta³am siê, ¿e zio³owe farby lepsze i tak siêgnê³am po color&soin. To by³a najwiêksza pora¿ka, na d³ugo¶ci w³osy mia³y odcieñ ciep³ego brazu ( a wcale tak nie mia³o byæ ), przy g³owie by³y one niemal¿e rude. Przecierpia³am tak miesi±c i kupi³am matrixa, tym razem trwa³± koloryzacje. Na³ozy³am najpierw na odrosty, po 10 minutach na d³ugo¶c. Chwyci³o ca³kiem równo, ale niestety ciep³e odcienie nadal siê przebijaj±, mimo ¿e farowa³am kolorem zimnym.
Teraz zdecydowa³am siê na LeChera trochê ciemniejszego, zimnego. Wziê³am do tego wodê 3% bo tak poradzi³a sprzedawczyni.

Czy dobrze robiê nak³adaj±c farbê najpierw na odrost? Na³o¿enie farby zajmuje mi jakie¶ pó³ godziny, czy to nie za d³ugo? Czy warto zabezpieczyæ w³osy olejem przed farbowaniem? Mam bardzo wysuszone, ale obawiam siê czy wtedy kolor chwyci?
Mo¿e ktos wie sk±d bior± siê te rudo¶ci na mojej g³owie? Trochê przesadzam, ¿e to rudy ale jest to ciep³y odcieñ br±zy, naturalny mam zimny do¶æ ciemny br±z. Co dziwne Color&Soin poniszczy³a mi w³osy, czego nie zauwa¿y³am przy matrixach
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 12:58   #3972
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
zrobilam sobie maseczke rozjasniajaca z przepisu Idalii i.... masakra jednak miod i cytryna nie dla mnie. Mam takiego mopa na glowie. Ale jakby faktycznie cos z kolorem zrobila. Teraz to mam tecze na glowie. Przez mahoñ, zloty blond, ciemny blond, a nawet czerwone podtony.
Ojoj, biedulko. Miód tez nie dla mnie (podobnie jak ¿el lniany...), wiêc nawet nie próbowa³am robiæ tej maski Idalii. Wspó³czujê, ale plus jest taki, ¿e wystarczy ponawil¿aæ

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ale wcze¶niej robi³a¶ tylko tego garniera trzy razy czy jeszcze co¶?

Ja mam po oleju lnianym plus babydream fur mama piêkne w³oski chyba jutro znowu naloze t± mieszankê.

Muszê te¿ w koñcu te tutoriale o ciêciu poogl±daæ tylko nie mogê znale¼æ chetnego który mnie obetnie
Ja znalaz³am co¶ takiego:

Obcinanie w " V " / The V-shaped trim

Obcinanie w " U " / The U-shaped trim

Na YT s± i tutoriale z tymi metodami te¿

A tak chyba obetnê sobie grzywkê, bo du¿o pro¶ciej ni¿ metoda, której u¿ywa³am ostatnio:

MIDDLE BANGS HOW TO TRIM THEM

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny. Mam kilka pytañ, bo jak dot±d moje przygody z farbownaiem nie koñczy³y siê najszczê¶lwiej.
Póki farbowa³am szamponem z matrixa, by³o super. Kolor jak naturalny, w³osy niezniszczone. Ale oczywi¶cie naczyta³am siê, ¿e zio³owe farby lepsze i tak siêgnê³am po color&soin. To by³a najwiêksza pora¿ka, na d³ugo¶ci w³osy mia³y odcieñ ciep³ego brazu ( a wcale tak nie mia³o byæ ), przy g³owie by³y one niemal¿e rude. Przecierpia³am tak miesi±c i kupi³am matrixa, tym razem trwa³± koloryzacje. Na³ozy³am najpierw na odrosty, po 10 minutach na d³ugo¶c. Chwyci³o ca³kiem równo, ale niestety ciep³e odcienie nadal siê przebijaj±, mimo ¿e farowa³am kolorem zimnym.
Teraz zdecydowa³am siê na LeChera trochê ciemniejszego, zimnego. Wziê³am do tego wodê 3% bo tak poradzi³a sprzedawczyni.

Czy dobrze robiê nak³adaj±c farbê najpierw na odrost? Na³o¿enie farby zajmuje mi jakie¶ pó³ godziny, czy to nie za d³ugo? Czy warto zabezpieczyæ w³osy olejem przed farbowaniem? Mam bardzo wysuszone, ale obawiam siê czy wtedy kolor chwyci?
Mo¿e ktos wie sk±d bior± siê te rudo¶ci na mojej g³owie? Trochê przesadzam, ¿e to rudy ale jest to ciep³y odcieñ br±zy, naturalny mam zimny do¶æ ciemny br±z. Co dziwne Color&Soin poniszczy³a mi w³osy, czego nie zauwa¿y³am przy matrixach
HA!!! Color & Soin... Jaki odcieñ mia³a¶? Czy¿by 6G?
Bo mi ten odcieñ zafundowa³ to samo co tobie, a mia³am te¿ i 7G i 5G.

Na ciep³y po³ysk po C&S ja nak³ada³am naturê z Garbnier Naturals - tak mi poradzi³a niezrównana Mysia.
Bo najpierw trzeba po³o¿yæ naturê a nie np. popiel. I to czasem nawet 2-3 razy. Mi wystarczy³ 1 raz, ale ja k³ad³am GN 6 + odrobinka 5.
Natura zabije wiêkszo¶æ tego ciep³ego, a dopiero pó¼niej mo¿na waliæ zimniejsze odcienie, bo zimne odcienie siê szybciej wyp³ukuj± (niebieski pigment - ten zimny - jest najmniejszy i najszybciej ucieka z w³osa) i dlatego ciepe³ko znowu ci wysz³o.

Podaj dok³adnie jaki masz numer tej nowej farby i poka¿ jak najwyra¼niejsze, aktualne zdjêcie w³osów w ¶wietle dziennym.

Odno¶nie zniszczeñ - C&S jest na solach amonowych (MEA) - taki "³agodniejszy" odpowiednik amoniaku. Tylko producenci "kochani" nie pisz±, ¿e trzeba po farbowaniu takimi bezamoniakowymi farbami bardzo, BARDZO dok³adnie umyæ w³osy mocnym szamponem, bo MEA maj± postaæ p³ynn± i zostaj± we w³osie d³u¿ej ni¿ amoniak, który odparuje i tyle.
A póki te MEA siedz± wewn±trz to nadal dzia³aj± i powoduj± puchniêcie w³osa, a z czasem mog± go rozsadziæ od wewn±trz.

Niektórym to nie szkodzi, ale tobie (tak jak i mi te¿) niszczy w³osy gorzej ni¿ poczciwy amoniak.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-27 o 13:02
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 14:53   #3973
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 1 114
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mam pytanie do dziewczyn ,które znaj± farby vitalitys.Którym numerem uzyskam kasztanowy ciep³y br±z?
Gajowniczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:27   #3974
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
MIDDLE BANGS HOW TO TRIM THEM

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------



HA!!! Color & Soin... Jaki odcieñ mia³a¶? Czy¿by 6G?
Bo mi ten odcieñ zafundowa³ to samo co tobie, a mia³am te¿ i 7G i 5G.

Na ciep³y po³ysk po C&S ja nak³ada³am naturê z Garbnier Naturals - tak mi poradzi³a niezrównana Mysia.
Bo najpierw trzeba po³o¿yæ naturê a nie np. popiel. I to czasem nawet 2-3 razy. Mi wystarczy³ 1 raz, ale ja k³ad³am GN 6 + odrobinka 5.
Natura zabije wiêkszo¶æ tego ciep³ego, a dopiero pó¼niej mo¿na waliæ zimniejsze odcienie, bo zimne odcienie siê szybciej wyp³ukuj± (niebieski pigment - ten zimny - jest najmniejszy i najszybciej ucieka z w³osa) i dlatego ciepe³ko znowu ci wysz³o.

Podaj dok³adnie jaki masz numer tej nowej farby i poka¿ jak najwyra¼niejsze, aktualne zdjêcie w³osów w ¶wietle dziennym.

Odno¶nie zniszczeñ - C&S jest na solach amonowych (MEA) - taki "³agodniejszy" odpowiednik amoniaku. Tylko producenci "kochani" nie pisz±, ¿e trzeba po farbowaniu takimi bezamoniakowymi farbami bardzo, BARDZO dok³adnie umyæ w³osy mocnym szamponem, bo MEA maj± postaæ p³ynn± i zostaj± we w³osie d³u¿ej ni¿ amoniak, który odparuje i tyle.
A póki te MEA siedz± wewn±trz to nadal dzia³aj± i powoduj± puchniêcie w³osa, a z czasem mog± go rozsadziæ od wewn±trz.

Niektórym to nie szkodzi, ale tobie (tak jak i mi te¿) niszczy w³osy gorzej ni¿ poczciwy amoniak.
Nie pamiêtam jaki by³ to odcieñ, ale nie wiem czy nie 6N.
Potem robi³am matrixem chyba 6Na, pamiêtam ¿e w sklepie prosi³am o jaki¶ ciemniejszy ch³odny kolor. Teraz kupi³am LeCher 5CN jasny kasztan popielaty, ale kasztan jest tylko z nazwy. Do tego mam wodê 3%. Wrzucam zdjêcia w³osów, widaæ mój naturalny kolor na odro¶cie i do takiego d±¿e.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131027_151923.jpg (167,1 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131027_151915.jpg (133,5 KB, 12 za³adowañ)
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:28   #3975
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanie do dziewczyn ,które znaj± farby vitalitys.Którym numerem uzyskam kasztanowy ciep³y br±z?
Mo¿e dodaj zdjêcia aktualnego koloru swoich, ewentualnie podaj czym poprzednio farbowa³a¶? Chodzi o numer farby.
Poka¿ tez zdjêcie koloru jaki chcesz uzyskaæ, bo ka¿dy inaczej zinterpretuje "kasztanowy ciep³y br±z".
Wtedy dziewczynom bêdzie ³atwiej doradziæ, je¶li bêd± zna³y podstawowe informacje

Bo tak to nie da siê powiedzieæ. Blondynce i brunetce nie poleci siê tych samych poziomów i odcieni do uzyskania podobnego koloru.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:31   #3976
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a ja dzi¶ znowu bêdê farbowaæ Kolestonem 6/75 do tej pory miesza³±m z 7/75, ale teraz musia³am zaoszczêdziæ i postawi³am na ciemniejszy
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:48   #3977
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
Nie pamiêtam jaki by³ to odcieñ, ale nie wiem czy nie 6N.
Potem robi³am matrixem chyba 6Na, pamiêtam ¿e w sklepie prosi³am o jaki¶ ciemniejszy ch³odny kolor. Teraz kupi³am LeCher 5CN jasny kasztan popielaty, ale kasztan jest tylko z nazwy. Do tego mam wodê 3%. Wrzucam zdjêcia w³osów, widaæ mój naturalny kolor na odro¶cie i do takiego d±¿e.
Ojoj, tobie C&S zrobi³o bardziej czerwony odcieñ ni¿ rudy jak to by³o u mnie.

Odno¶nie koloru: dasz radê wymieniæ t± farbê? Bo lepiej by by³o u¿yæ odcienia naturalnego, czyli 5N je¶li chcesz d±¿yæ do swojego naturalnego, a przy kolejnym farbowaniu jaki¶ popiel dopiero - oczywi¶cie je¶li natura pokryje t± rudo¶æ za pierwszym razem.
Ten 5CN mo¿e ci zafundowaæ ciemniejsz± wersjê tego co masz teraz na g³owie, bo na palecie wyra¼nie w nim widaæ czerwony odcieñ.

W ogóle te farby z LeCher, jak tak patrzê, to maj± jak±¶ dziwn± numeracjê przy niektórych odcieniach
Np. ten 5CN to wed³ug mnie wcale popielaty nie jest Sama sobie porównaj miêdzy 5N a 5CN:

LeCher.jpg
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:49   #3978
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ibyza to koniecznie poka¿ co ci wysz³o bo ja dzi¶ te¿ siê czailam na ten kolor, ale jako¶ bojê siê rudo¶ci.
W rezultacie kupi³am naturê 5/0 i 6/0 oraz mixton niebieski 0/88.
Chcia³am samo 6/0 ale na palecie wygl±da³o strasznie jasno, a ja jednak nie chcê takiego jasnego br±zu. Zale¿y mi na ciemnym.
Teraz nie wiem który u¿yæ
Czy ryzykowaæ z 6/0 czy zmieszaæ z 5/0.
Chyba muszê pomy¶leæ zanim zacznê

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:55   #3979
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
a ja dzi¶ znowu bêdê farbowaæ Kolestonem 6/75 do tej pory miesza³±m z 7/75, ale teraz musia³am zaoszczêdziæ i postawi³am na ciemniejszy
LUDZIE !!! ¦WIÊTO !!! Ibyza nam siê odezwa³a
To jak ju¿ siê zrobisz na bóstwo to daj znaæ i poka¿ foty

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ibyza to koniecznie poka¿ co ci wysz³o bo ja dzi¶ te¿ siê czailam na ten kolor, ale jako¶ bojê siê rudo¶ci.
W rezultacie kupi³am naturê 5/0 i 6/0 oraz mixton niebieski 0/88.
Chcia³am samo 6/0 ale na palecie wygl±da³o strasznie jasno, a ja jednak nie chcê takiego jasnego br±zu. Zale¿y mi na ciemnym.
Teraz nie wiem który u¿yæ
Czy ryzykowaæ z 6/0 czy zmieszaæ z 5/0.
Chyba muszê pomy¶leæ zanim zacznê
Mo¿e spróbuj zmieszaæ 6/0 z mixtonem 0/88?
Patrz±c jakie wyniki osi±gnê³a dziêki temu rumpleteazer mo¿e mixton ci te¿ daæ zadowalaj±cy efekt, bez nadmiernego przyciemnienia w³osów.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 15:55   #3980
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

jestem wsciekla!!!!!!!!
nalozylam na same odrosty Koleston 7/7 i wyszlo..... z³oto!!!!!! kompletnie nie ma to nic wspolnego z probnikiem. I skad zloto w 7/7?! rozumiem, ze moglo tak wyjsc na tych nieszczesnych fragmentach to sie na garniera zalapaly. Ale po calosci wyszlo mi zloto i to mega jasniutko.
Juz ktoras farba robi mi takiego psikusa, ze nie chce wyjssc tak jak powinna. To samo mialam z Lecher Geneza, Vitalitys. Ogolnie wszystkei farby ktore NIE SA naturami nie chwytaja mi tak jak powinny. Co z tym zrobic?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:58   #3981
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
jestem wsciekla!!!!!!!!
nalozylam na same odrosty Koleston 7/7 i wyszlo..... z³oto!!!!!! kompletnie nie ma to nic wspolnego z probnikiem. I skad zloto w 7/7?! rozumiem, ze moglo tak wyjsc na tych nieszczesnych fragmentach to sie na garniera zalapaly. Ale po calosci wyszlo mi zloto i to mega jasniutko.
Juz ktoras farba robi mi takiego psikusa, ze nie chce wyjssc tak jak powinna. To samo mialam z Lecher Geneza, Vitalitys. Ogolnie wszystkei farby ktore NIE SA naturami nie chwytaja mi tak jak powinny. Co z tym zrobic?
Ale jaja... Serio to nie wiem co ci poradziæ

A próbowa³a¶ kiedy¶ mieszaæ farbê z odcieniem z natur± pó³ na pó³? Mo¿e wtedy by wysz³o bardziej próbnikowo?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 16:16   #3982
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ojoj, tobie C&S zrobi³o bardziej czerwony odcieñ ni¿ rudy jak to by³o u mnie.

Odno¶nie koloru: dasz radê wymieniæ t± farbê? Bo lepiej by by³o u¿yæ odcienia naturalnego, czyli 5N je¶li chcesz d±¿yæ do swojego naturalnego, a przy kolejnym farbowaniu jaki¶ popiel dopiero - oczywi¶cie je¶li natura pokryje t± rudo¶æ za pierwszym razem.
Ten 5CN mo¿e ci zafundowaæ ciemniejsz± wersjê tego co masz teraz na g³owie, bo na palecie wyra¼nie w nim widaæ czerwony odcieñ.

W ogóle te farby z LeCher, jak tak patrzê, to maj± jak±¶ dziwn± numeracjê przy niektórych odcieniach
Np. ten 5CN to wed³ug mnie wcale popielaty nie jest Sama sobie porównaj miêdzy 5N a 5CN:

Za³±cznik 5459439
Wiesz co to na zdjêciach tak czerwonawo wygl±da, w rzeczywisto¶ci jest to raczej miedziany odcieñ. Spróbujê wymieniæ, podejdê jutro do sklepu i mo¿e siê uda. A co do kolorów LeChera, to chyba na koputerze te kolory tak wygl±daj±, bo w sklepie próbiniki wygl±da³y raczej w porz±dku.
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 16:28   #3983
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e spróbuj zmieszaæ 6/0 z mixtonem 0/88?
Patrz±c jakie wyniki osi±gnê³a dziêki temu rumpleteazer mo¿e mixton ci te¿ daæ zadowalaj±cy efekt, bez nadmiernego przyciemnienia w³osów.
No bardzo bym chcia³a tak zrobiæ. W tym celu kupi³am mixtona. Ale przecie¿ mam teraz ciep³y kolor wpadaj±cy w rudo/kasztanowo. Jak dam ch³odnego mixtona to mo¿e byæ zielono. Strasznie siê tego bojê. A w sobotê mam wa¿ny wyjazd i chcia³abym ³adnie wygl±daæ. Jak wyjdzie zieleñ to siê pochlastam.


Goldika mo masakra! Jak to mo¿liwe? A trzymalas 40 minut?
/7 to w Kolestonie to jest br±z. Sk±d ci to z³oto wysz³o? !!! Za jasny poziom dla ciebie i st±d taki wynik chyba.
Mo¿e teraz p³ukanka ? chyba fioletowa jest na ¿ó³ty , nie jestem pewna, a mój komp teraz nie dzia³a. Poszukaj w necie. Ale ja chyba mia³am fioletowa z firmy Swiss o par czy jako¶ tak.


......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 16:32   #3984
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co to na zdjêciach tak czerwonawo wygl±da, w rzeczywisto¶ci jest to raczej miedziany odcieñ. Spróbujê wymieniæ, podejdê jutro do sklepu i mo¿e siê uda. A co do kolorów LeChera, to chyba na koputerze te kolory tak wygl±daj±, bo w sklepie próbiniki wygl±da³y raczej w porz±dku.
Ale to nawet nie idzie o to jak wygl±da rzeczywi¶cie. Bo je¶li na komputerze widaæ jakie¶ czerwonawe tony, to w rzeczywisto¶ci te¿ pewnie bêd±.
Mnie dziwi ta nazwa "popielaty" w po³±czeniu z czerwieni±/rudo¶ci±/cokolwiek to jest. Bo popiel to zimny kolor i powinien wygl±daæ szarawo na próbniku.
Chyba, ¿e im siê kolory poprzestawia³y

W ka¿dym razie, jak bêdziesz znów kupowaæ farbê to lepiej wybieraæ te ze zrozumia³ym i dobrym opisem numerka.

Tutaj poda³am te zasady, które gdzie¶ w necie znalaz³am:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3265

Farb z innymi oznaczeniami bym nie bra³a, bo nigdy nie wiesz, co tam mo¿e rzeczywi¶cie byæ.
Bo producent mo¿e sobie nazwaæ kolor jak chce i pó¼niej mamy zonka jak np. parówki z indyka, a indyka w sk³adzie 3%

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No bardzo bym chcia³a tak zrobiæ. W tym celu kupi³am mixtona. Ale przecie¿ mam teraz ciep³y kolor wpadaj±cy w rudo/kasztanowo. Jak dam ch³odnego mixtona to mo¿e byæ zielono. Strasznie siê tego bojê. A w sobotê mam wa¿ny wyjazd i chcia³abym ³adnie wygl±daæ. Jak wyjdzie zieleñ to siê pochlastam.
A no tak, przepraszam, zapomnia³o mi siê kompletnie
To mo¿e w takim razie zmieszaj 6/0 z 5/0 pó³ na pó³? A przy kolejnym farbowaniu bêdziesz my¶leæ nad mixtonem?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 16:41   #3985
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ibyza to koniecznie poka¿ co ci wysz³o bo ja dzi¶ te¿ siê czailam na ten kolor, ale jako¶ bojê siê rudo¶ci.
W rezultacie kupi³am naturê 5/0 i 6/0 oraz mixton niebieski 0/88.
Chcia³am samo 6/0 ale na palecie wygl±da³o strasznie jasno, a ja jednak nie chcê takiego jasnego br±zu. Zale¿y mi na ciemnym.
Teraz nie wiem który u¿yæ
Czy ryzykowaæ z 6/0 czy zmieszaæ z 5/0.
Chyba muszê pomy¶leæ zanim zacznê

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
poka¿ê tylko nie wiem kiedy... bo dzi¶ kolor pewnie bêdzie ju¿ przek³amany, ale postaram siê i mo¿e uda mi siê to jako¶
Mi np kolory wychodz± ciemniej, ja zazwyczaj farbowa³am poziomem 7 i on mi wychodzi³ jak ciemna 6 niezale¿nie od firmy dopiero jak sie wymywa³ to by³o ja¶niej

u mnie poziom 5 wychodzi baaaardzo ciemno...

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
LUDZIE !!! ¦WIÊTO !!! Ibyza nam siê odezwa³a
To jak ju¿ siê zrobisz na bóstwo to daj znaæ i poka¿ foty
haha co za powitanie
ja by³am pewna, ¿e ju¿ mnie tu nikt nie pamiêta

teraz nie mam totalnie czasu postaram sie udzielaæ jak najczê¶ciej... ogólnie czytam Was tylko z tym odzywaniem mi jako¶ nie wychodzi.

Chyba idê farbowaæ
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 16:47   #3986
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ibyza jak to ciebie nie pamiêtamy? ???
Pamiêtamy pamiêtamy!
A teraz id¼ siê farbuj bo jestem ciekawa efektu

Mój mê¿ulek idzie o 19 do roboty to mo¿e te¿ siê farbne

Tak mnie kusi samo 6/0 ale nie wiem czy w ostateczno¶ci nie zmieszam z 5/0
Mam jeszcze 2, 5 godziny na podjêcie decyzji.
......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 16:51   #3987
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ibyza jak to ciebie nie pamiêtamy? ???
Pamiêtamy pamiêtamy!
A teraz id¼ siê farbuj bo jestem ciekawa efektu

Mój mê¿ulek idzie o 19 do roboty to mo¿e te¿ siê farbne

Tak mnie kusi samo 6/0 ale nie wiem czy w ostateczno¶ci nie zmieszam z 5/0
Mam jeszcze 2, 5 godziny na podjêcie decyzji.
Mo¿e rzeczywi¶cie zmieszaj te 2 pó³ na pó³? Bo jak wyjdzie znowu za jasno na odro¶cie to te¿ nie bêdziesz zadowolona.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
haha co za powitanie
ja by³am pewna, ¿e ju¿ mnie tu nikt nie pamiêta

teraz nie mam totalnie czasu postaram sie udzielaæ jak najczê¶ciej... ogólnie czytam Was tylko z tym odzywaniem mi jako¶ nie wychodzi.

Chyba idê farbowaæ
Trzymam za s³owo w takim razie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 17:13   #3988
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ale to nawet nie idzie o to jak wygl±da rzeczywi¶cie. Bo je¶li na komputerze widaæ jakie¶ czerwonawe tony, to w rzeczywisto¶ci te¿ pewnie bêd±.
Mnie dziwi ta nazwa "popielaty" w po³±czeniu z czerwieni±/rudo¶ci±/cokolwiek to jest. Bo popiel to zimny kolor i powinien wygl±daæ szarawo na próbniku.
Chyba, ¿e im siê kolory poprzestawia³y

W ka¿dym razie, jak bêdziesz znów kupowaæ farbê to lepiej wybieraæ te ze zrozumia³ym i dobrym opisem numerka.

Tutaj poda³am te zasady, które gdzie¶ w necie znalaz³am:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3265

Farb z innymi oznaczeniami bym nie bra³a, bo nigdy nie wiesz, co tam mo¿e rzeczywi¶cie byæ.
Bo producent mo¿e sobie nazwaæ kolor jak chce i pó¼niej mamy zonka jak np. parówki z indyka, a indyka w sk³adzie 3%

dziêki
Wybieraj±c farbê kierowa³am siê tym, ¿e przede wszystkim chcia³am aby by³a trwa³a i jak najmniej niszczy³a w³osy. Dlatego po przegl±dniêciu wiza¿u zdecydowa³am siê w³a¶nie na LeCher, bo juz wiêcej nie wypróbujê nic zio³owego ani henny. Czyta³am w opiniach, ¿e w³a¶nie podpisy kolorów maj± dziwne, dlatego wybiraj±c kolor kierowa³am siê kolorem w³osów na próbnikach w katalogu.
Podejdê jutro do sklepu i zapytam o wymianê, mo¿e akurat siê uda.
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 17:22   #3989
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki
Wybieraj±c farbê kierowa³am siê tym, ¿e przede wszystkim chcia³am aby by³a trwa³a i jak najmniej niszczy³a w³osy. Dlatego po przegl±dniêciu wiza¿u zdecydowa³am siê w³a¶nie na LeCher, bo juz wiêcej nie wypróbujê nic zio³owego ani henny. Czyta³am w opiniach, ¿e w³a¶nie podpisy kolorów maj± dziwne, dlatego wybiraj±c kolor kierowa³am siê kolorem w³osów na próbnikach w katalogu.
Podejdê jutro do sklepu i zapytam o wymianê, mo¿e akurat siê uda.
Nie ma za co. Dobrze, ¿e siê spyta³a¶ zanim pofarbowa³a¶
A farba jak nowa i nie otwierana, to powinni bez problemu wymieniæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-27, 20:41   #3990
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma za co. Dobrze, ¿e siê spyta³a¶ zanim pofarbowa³a¶
A farba jak nowa i nie otwierana, to powinni bez problemu wymieniæ.
A mog³aby¶ mi jeszcze powiedzieæ, czy mam t± farbê na³ozyæ najpierw na odrost, a potem na d³ugo¶æ? Czy odwrotnie? A mo¿e na ca³o¶æ równocze¶nie?
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.