Pomocy... czy moje wycieniowane włosy da się jakoś uratować ;( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 18:25   #31
hellononsens
Raczkowanie
 
Avatar hellononsens
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 89
Dot.: Pomocy... czy moje wycieniowane włosy da się jakoś uratować ;(

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;48917883]Fryzjerka spiepr.yla Ci wlosy. Po prostu. Za mocno Ci wycieniowala. Mozesz robic koczek, np.? z tylu glowy, albo posrodku glowy. Pospinac to wsówkami. W sumie tak patrze na te wycieniowane wlosy i nie sa az takie zle. Wygladaja normalnie. Moze musisz sie przyzwyczaic?

Poza tym, wstrzymaj sie jeszcze z robieniem czegokolwiek. Na poczatku po fryzjerze tak sie wlosy nie chca ukladac, ale minie tydzien/dwa/miesiac i robia sie lepsze. Cierpliwosci [/QUOTE]

o. góra mi sie podoba ale ten za mocno wydegażowany dół w połaczeniu z normalną górą wyglada jak dla mnie żałośnie... szczerze mówiąc po fryzjerze zawsze wlosy mi się dobrze układały bo ja mam bardzo gęste i cięzkie ale też tyle nigdy nie miałam tak cienkich końcówek, wydaje mi się, że gdyby było i więcej to trudniej byłoby im latać na wszystkie strony.a najlepsze jest to, ze juz mam porozdwajane końce i takie jakby miotełki także jak same sie nie wykruszą to do ścięcia i tak i tak ;/
hellononsens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 11:19   #32
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pomocy... czy moje wycieniowane włosy da się jakoś uratować ;(

Droga autorko, następnym razem poczytaj wątek o cieniowaniu, zanim się na to zdecydujesz może nie będzie płaczu.
Nie martw się, włosy odrosną. Ileż to ja miałam nieudanych eksperymentów!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 01:14   #33
Koko00
Przyczajenie
 
Avatar Koko00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Pomocy... czy moje wycieniowane włosy da się jakoś uratować ;(

Hej Autorko!
Rozumiem, że źle się czujesz w nowej fryzurze ale zdecydowanie lepiej wyglądają twoje włosy po wycieniowaniu. Ja po każdym powrocie od fryzjera jestem niezadowolona.
Ale już po 1,5-2 tygodniach włosy zaczynają przyzwyczajać się do innej wagi, długości i układają się na prawdę dobrze!
Trzeba przyzwyczaić się samej i dać włosom czas na to samo.
Koko00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-22 01:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.