Czoło w krostkach pomocy!!!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-01, 13:02   #151
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
wlasnie dzis kupilam wczesniej zuzylam 2 probki,ktore dostalam u dermatologa<kazda po 5ml> po ilu zauwazylam efekty?? hmm nie wiem ale juz po kilku dniach<4-5> zauwazylam,ze skora ma bardziej jednolity kolor i pory sie zwezily
dzis oprocz effacklaru k kupilam jeszcze krem soraya na tradzik i blizny potradzikowe<effaklar na noc soraya nadzien> i zobaczymy jakie beda efekty
Brzmi zachecajaco ale ta cena Juz mi na nic kasy nie starcza bo ostatnio ciage cos kupuje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 15:21   #152
schiza111
Raczkowanie
 
Avatar schiza111
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
GG do schiza111
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

ja również miałam takie krostki pod skóra, jest to trądzik grudkowy na czole. Stosowałam masę kremów, chodziłam co 2 tygodnie na mikrodermabrazje, bo dodatkowo miałam plamki na skórze. Mikrodermabrazja pomagała ale tylko na kilka dni, a wydalam na nia kilka tysiecy, bo co 2 tygodnie, chodzilam przez kilka miedziecy a jedna wizyta 200 zł, ale nie zaluje, bo gladka mam teraz cere i jasna. Dopiero w 100% pomogla mi wizyta u dermatologa i przepisana masc ISOTREXIN. Poprostu po kilku dniach wszystko zniknelo, a teraz wyjdzie pojedynczo tylko przed okresem
__________________
schiza111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 18:18   #153
dziedziczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 77
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

dziewczyny, a jeśli te krostki nie są widoczne i nie sa to strasznie poważne zmiany, to myślicie, że pomogłyby jakieś żele np. Garnier Czysta Skóra.. albo coś takiego? Do tej pory starałam się bardzo delikatnie oczyszczać twarz jakimiś łagodnymi specyfikami, może coś takiego bardziej antytrądzikowego?

Czy jednak próbować z w/w effacklar albo brevoxyl?
dziedziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 09:25   #154
schiza111
Raczkowanie
 
Avatar schiza111
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
GG do schiza111
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

hej,

tak szczerze to radzilabym uzywac ci tylko kosmetykow aptecznych - nuxe, avene, la roche posay, bioderma czy svr. Wszystkie inne to tak naprawde jedna wielka chemia. A te twoje grudki pod skora to tradzik grudkowy i nalezy leczyc go u dermatologa, bo pozniej mozesz miec niezly balagam.
__________________
schiza111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:16   #155
dziedziczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 77
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

no właśnie... ale ja się boję, że jak zacznę to jakimiś mocnymi specyfikami leczyć to wszystko się tylko pogorszy i powiększy... echh sama nie wiem. Ale dziękuję Wam
dziedziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 13:37   #156
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Ja tez nie wiadomo czemu nagle dostalam wysypu podskornych czerwonych krostek na czole- wydaje mi sie, ze to wina wody z kranu, ktora zima zawsze jest gorszej jakosci :/ Stosowalam wszystko- Benzacne zel + tonik, Metronidazol, jakas masc na recepte, Masc cynkowa i wiele innych aptecznych specyfikow.
Krosty w ogole nie chcialy sie goic, a po tych wszystkich specyfikach tylko stawaly sie bardzo wodne..
Pomoglo mi dopiero nakladanie na krostki punktowo talku kosmetycznego i wody utlenionej w zelu (dzieki temu przyschly i zaczely sie goic). A zel do mycia twarzy zamienilam na zwykle mydlo Fa. Od tej pory moja skora znow wrocila do normy. Od czasu do czasu krosty wracaja, ale talk szybko niweluje problem
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 11:51   #157
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez schiza111 Pokaż wiadomość
ja również miałam takie krostki pod skóra, jest to trądzik grudkowy na czole. Stosowałam masę kremów, chodziłam co 2 tygodnie na mikrodermabrazje, bo dodatkowo miałam plamki na skórze. Mikrodermabrazja pomagała ale tylko na kilka dni, a wydalam nania kilka tysiecy, bo co 2 tygodnie, chodzilam przez kilka miedziecy a jedna wizyta 200 zł, ale nie zaluje, bo gladka mam teraz cere i jasna. Dopiero w 100% pomogla mi wizyta u dermatologa i przepisana masc ISOTREXIN. Poprostu po kilku dniach wszystko zniknelo, a teraz wyjdzie pojedynczo tylko przed okresem
Cytat:
Napisane przez dziedziczka Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jeśli te krostki nie są widoczne i nie sa to strasznie poważne zmiany, to myślicie, że pomogłyby jakieś żele np. Garnier Czysta Skóra.. albo coś takiego? Do tej pory starałam się bardzo delikatnie oczyszczać twarz jakimiś łagodnymi specyfikami, może coś takiego bardziej antytrądzikowego?

Czy jednak próbować z w/w effacklar albo brevoxyl?
Mi pomogł na pryszcze i te krostki tonik clean&clear (skora wrażliwa). Jeszcze nie wszystkiego sie pozbyłam ale juz po 4-5 dniach moja cera zaczeła wygladac o wiele lepiej tak jak kiedys Czoło jest juz prawie gładkie, krostki sie znacznie zmiejszyły tylko jeszcze jest problem z pryszczami bo pojawiaja sie na nosie i brodzie Teraz szukam dobrego kremu nawilzajacego byleby tylko nie zapychał a nie musi leczyc czy matowic skory. Zncie jakis taki?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 18:52   #158
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Nivea Soft,może jakiś nawilżający LPR/Iwostin wg mnie one nie powinny zapychać,bo miałam np silnie nawilżający Physiogel i straasznie zapychał więc odradzam.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 20:43   #159
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

już mam dosyć
nic mi nie pomaga
dość tych pryszczy!

macie jakiś naprawde sprawdzony kosmetyk? najbardziej chodzi mi o żel do mycia i krem
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 15:42   #160
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Nivea Soft,może jakiś nawilżający LPR/Iwostin wg mnie one nie powinny zapychać,bo miałam np silnie nawilżający Physiogel i straasznie zapychał więc odradzam.
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
już mam dosyć
nic mi nie pomaga
dość tych pryszczy!

macie jakiś naprawde sprawdzony kosmetyk? najbardziej chodzi mi o żel do mycia i krem
To jestesmy w we dwie:I Mi bardzo pomógł tonik clean&clear zwlaszcza na takie podskórne krostki (tradzik zaskornikowy) i dzieki temu na czole nie było pryszczy ale teraz widze ze znowu wychodzi jakies g**** to chyba zasluga tego alkoholu;/ Na pryszcze na nosie i brodzie tez poczatkowo pomagał ale teraz juz nie dziala. Boje sie teraz ze przedobrzylam i ze zapardzo wysuszylam skore i w najbliższych dniach czekaja mnie nowe niespodzianki na twarzy A ty nie masz jakiegoś sprawdzonego kremu nawilzajacego, ktory nie zapycha?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 16:55   #161
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

krem hmm... nie narzekałam na perfecty, nawet dobrze matuje, i może troche pomógł
ale najbardziej lubie nivea visage young, co prawda nie ma raczej żadnych właściwosci leczniczych, ale bardzo fajnie nawilża i nie zapycha i nie ściąga skóry
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 16:58   #162
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
krem hmm... nie narzekałam na perfecty, nawet dobrze matuje, i może troche pomógł
ale najbardziej lubie nivea visage young, co prawda nie ma raczej żadnych właściwosci leczniczych, ale bardzo fajnie nawilża i nie zapycha i nie ściąga skóry
O to chyba go kupie bo tonik tez mi sie spodobał
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 08:23   #163
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
O to chyba go kupie bo tonik tez mi sie spodobał
i jak, kupiłaś go?
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 08:40   #164
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Mi czoło i brode zapycha Iwostin, ale ja używałam filtru. Na czas zimy chyba go ostawię.

Obecnie mam L'oreal Happyderm i powiem że jest bardzo dobry, nie zapycha, od kiedy się nim kremuje nie wyskoczyła ,mi żadna nowa krostka.

Drażni mnie już te moje chropowate czoło Obecnie używam ACNEFAN, Asa ale nie widze znacznych efektów. No nic poczekam jeszcze. Aha bardzo fajny do buźki Perfecta No Problem Antytrądzikowy żel do mycia twarzy z mikrogranulkami arbuz + wapń + alantoina.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 08:52   #165
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

A mi fajnie krostki schodza po juz po 4 krotnym uzyciu ok 6% toniku migdałowego
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:45   #166
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
i jak, kupiłaś go?
Nie, kupilam Clean&Clear bo kiedys go juz uzywalam w duecie z tonikiem (tez clean&clear) i jesli dobrze pamietam to nie mialam wtedy wiekszych problemow z cera, wiec mam nadzieje ze i teraz pomoze i dobrze nawilzy bo przesadzilam ostatnio z wysuszaniem nawet tym samym tonikiem i teraz mam jeszcze wiekszy syf niz mialam, ale nie bede na stale z niego rezygnowac tylko odstawie go na jakis czas az buźka wroci do normy i za jakis czas znowu go bede uzywac ale obowiazkowo z kremem Troche namieszalam ale mam nadzieje ze to co napisalam jest zrozumiale

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Obecnie mam L'oreal Happyderm i powiem że jest bardzo dobry, nie zapycha, od kiedy się nim kremuje nie wyskoczyła ,mi żadna nowa krostka.

Drażni mnie już te moje chropowate czoło Obecnie używam ACNEFAN, Asa ale nie widze znacznych efektów. No nic poczekam jeszcze. Aha bardzo fajny do buźki Perfecta No Problem Antytrądzikowy żel do mycia twarzy z mikrogranulkami arbuz + wapń + alantoina.
1. A jaki masze dokladniej ten krem happyderm? do jakiej cery i w jakim celu sie go stosuje (nawilzenie, odzywienie, antybakteryjnośc?) I za ile go kupiłas?
2. Ja tez mam ten acnefan juz drugie opakowanie i tez nie widze jakis super efektow Troche pomaga chociaż nie jakos szczegolnie, ale i tak narazie nie znalazlam nic lepszego
3. A ten żel to nie rozdrapuje krost i nie przenosi w ten sposob bakteri?

Cytat:
Napisane przez Ewuska_90 Pokaż wiadomość
A mi fajnie krostki schodza po juz po 4 krotnym uzyciu ok 6% toniku migdałowego
A cóż to za tonik?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 09:28   #167
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Normalny tonik robiony z kwasy migdałowego,przepis na mazidla.com (dobrze napisałam?)
Poczytaj "peeling migdałowy..." na podforum biochemia kosm. a nóż pomoze.
Tez zalezy jaka jest przyczyna,tych krostek u mnie łojotok i ten tonik fajnie wszytsko wysusza ale bez naruszania skóry
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 06:48   #168
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez karla_92
1. A jaki masze dokladniej ten krem happyderm? do jakiej cery i w jakim celu sie go stosuje (nawilzenie, odzywienie, antybakteryjnośc?) I za ile go kupiłas?
2. Ja tez mam ten acnefan juz drugie opakowanie i tez nie widze jakis super efektow Troche pomaga chociaż nie jakos szczegolnie, ale i tak narazie nie znalazlam nic lepszego
3. A ten żel to nie rozdrapuje krost i nie przenosi w ten sposob bakteri?
Ad1. http://www.e-kosmetyki.com.pl/x_C_I_...6;7010001.html To on. Bardzo fajnie nawilża, buźka jest super gładka! Nie ma on żadnego działania anty trądzik, ale nie podraznia mi skóry twarzy. Tylko jest mało wydajny
ad2. Acnefan na mnie chyba nie działa. A szkoda, bo myślałam, że znajdę lek który będzie skuteczny. Chyba powrócę do Acnederm'u.
Ad3. Wiesz co, raczej nie rozdrapuje, bo ma małe drobinki peelingu. Chociaż wiadomo przy trądziku nie powinno się stosować peelingów. Dla mnie ma on super zapach, ale rewelacji nie zauwazyłam.

Niebawem zakupię tę piankę http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10102
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 11:48   #169
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Kurcze mnie ostatnio tak wysypalo na czole ze masakra kompletna :/// juz sily na to nie mam
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-13, 15:05   #170
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Lil'_Tina Pokaż wiadomość
Kurcze mnie ostatnio tak wysypalo na czole ze masakra kompletna :/// juz sily na to nie mam

Oj, Kochana nie jesteś sama. ;(
Nie wiem co się dzieje z moim czołem, ciałem. :|
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 15:34   #171
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

u mnie również było źle, ale powoli się stabilizuje. Recepta? nie używam specyfików, albo raz/dwa na tydzień.
Zaczełam rówież zażuwać Belisse
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 15:53   #172
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

To chyba jakaś epidemia jest ... :/ Nie mogę już wytrzymać z tym, co sprawuje mi mój organizm. Wysyp na czole, policzkach, udach, plecach ech... i najgorsze, że nic mi nie pomaga. Wydaje mi się, że trzeba działać od wewnątrz. Jakieś witaminy, czy coś...
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 17:08   #173
Lil'_Tina
Raczkowanie
 
Avatar Lil'_Tina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 51
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Oj, Kochana nie jesteś sama. ;(
Nie wiem co się dzieje z moim czołem, ciałem. :|
kurcze zawsze to pocieszenie jakies ze nie jest sie samym ze swoim problemem A u mnie ostatnio tyle rzeczy sie poskladalo a mianowicie niedosyc ze krostki na twarzy (na czole to juz katastrofa-wyglada jak ciasto z kruszonka... i do tego czerwono-rozowa kruszonka... ) ale najgorsze jest ze oprocz tego to jeszcze wlosy mi max wypadaja i tak ogolnie milo sie z soba nie czuje :///... ale nie wiem od czego to wszystko-biore witaminy, zdrowo sie odzywiam,zero nalogow,waga prawidlowa a tu takie niespodzianki
__________________
It won't always be the same,
Can't be afraid of change.
You wanna have your way,
Demand till you're satisfied.
Learn to express your mind.
Sometimes you gotta fight,
It's your life so don't you give up.

Pozdrawiam
Lil'_Tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 13:55   #174
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Ja tez juz mam dosyc Pełno syfów na twarzy i to nawet na policzkach gdzie nigdy wczesniej ich nie mialam. Mysle ze tego jak wygladam nie musze juz opisywac. Nadodatek nie mam tego jak zamalowac bo po 2-3 h zaraz caly korektor i puder mi splywa i zbija sie w fałdy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 11:15   #175
slonko1990
Raczkowanie
 
Avatar slonko1990
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Dziewczyny ratujcie....
Mam na czole krostki (choc nie wiem czy mozna to tak nazwać)
Na początku były tylko w środkowej części czoła, teraz sięgają aż do lini żuchwy Wyglądają jak takie malutkie potówki....
Wszystko rozwinęło sie w zastraszającym tempie(w czwartek jeszcze tego nie miałam)
Nie wiem co z tym zrobić, czym posmarować...

Pomóżcie
__________________
Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie.
Barbara Rosiek
Pamiętnik narkomanki
slonko1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 12:06   #176
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez slonko1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie....
Mam na czole krostki (choc nie wiem czy mozna to tak nazwać)
Na początku były tylko w środkowej części czoła, teraz sięgają aż do lini żuchwy Wyglądają jak takie malutkie potówki....
Wszystko rozwinęło sie w zastraszającym tempie(w czwartek jeszcze tego nie miałam)
Nie wiem co z tym zrobić, czym posmarować...

Pomóżcie
a może to jakieś uczulenie? jak tak szybko wyskoczyło?

ja bym poszła do lekarza..
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 13:54   #177
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez slonko1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie....
Mam na czole krostki (choc nie wiem czy mozna to tak nazwać)
Na początku były tylko w środkowej części czoła, teraz sięgają aż do lini żuchwy Wyglądają jak takie malutkie potówki....
Wszystko rozwinęło sie w zastraszającym tempie(w czwartek jeszcze tego nie miałam)
Nie wiem co z tym zrobić, czym posmarować...

Pomóżcie
Może to jakiś kosmetyk tak zapchał/uczulił? Ja po tym kremie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12613 w ciagu 1-2 dostalam takich krost i przyszczy ze masakra i to nawet na policzkach gdzie zawsze mialam gladka cere
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 16:35   #178
slonko1990
Raczkowanie
 
Avatar slonko1990
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

A mozeciemi powiedzieć czym mogłabym to posmarować??
Niby nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka, ale jednak
Na początku tego tygodnia zaczęłam stosować ten krem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ra-wersja.html
Może to on jest winowajcą??
__________________
Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie.
Barbara Rosiek
Pamiętnik narkomanki
slonko1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 14:44   #179
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez slonko1990 Pokaż wiadomość
A mozeciemi powiedzieć czym mogłabym to posmarować??
Niby nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka, ale jednak
Na początku tego tygodnia zaczęłam stosować ten krem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ra-wersja.html
Może to on jest winowajcą??
To może go odstaw? Ja też nie wiedzialam co mi sie zrobilo z twarza ale jak przestalam uzywac nowego kremu to poprawa byla szybko widoczna Nie wiem czym to mozesz posmarowac bo ja tez mam takie krostki od dawna i jeszcze sobie z nimi nie poradzilam. Napewno nie uzywaj toników/preparatów mocno alkoholowych bo tylko pogarszaja sytuacje. Ponoc dobry jest na to brevoxyl (masc) ale mocno wysusza i skora po nim zaczyna sie złuszczac Poczytaj sobie ten watek tutaj jest sporo informacji na temat takich krostek.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 17:17   #180
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Dziewczyny, stosowała któraś z Was Tribiotic? W maści tej jest neomycyna, która podoba pomaga na takie wredne syfki..
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.